Як перевірити датчик колінчастого вала на двигуні UAZ 409. Розташований датчик колінчастого вала патріотів

Огляд та заміна датчиків швидкості UAZ (Patriot, Bukhanka та Hunter) та положення колінчастого вала

Датчик положення колінчастого вала призначений для синхронізації системи запалювання та роботи паливних форсунок у двигуні інжектора бензину. Відповідно, його зрив призведе до того, що запалювання буде поспішати або затримувати. Це призведе до неповного згоряння паливної суміші, нестабільної роботи двигуна або його повної відмови.

В даний час існує три типи датчиків. індукція, заснована на залі залу, а також оптична. Однак найбільш поширеними є датчики, пов’язані з першим типом (індукція). Далі ми поговоримо з вами про можливі несправності та методи їх усунення.

Як перевірити та замінити датчик синхронізації ZMZ-409

Тип положення колінчастого вала (синхронізація) (2612.1.113 Bosch або 406.3. Структурно датчик. це стрижень магніт 3, на якому встановлено намотування 1.

При проходженні зубів синхронізаційного диска 8 повз кінець магніту виникає потенціал, що є інформацією для контролера про частоту обертання колінчастого валу.

На диску немає двох зубів, коли проходять порожнину на диску повз магніту, утворюється імпульс, згідно з яким контролер визначає, що поршень 1.го циліндра знаходиться у ВМТ.

Коли датчик синхронізації або його ланцюги не вдається, робота системи запалювання неможлива.

Блок управління введе код несправності в пам’ять і увімкне тривожну лампу KSMUS на приладовій панелі.

Як дізнатися про несправність датчика колінчастого вала?

Датчик колінчастого вала призначений для синхронізації роботи системи запалювання та паливних форсунок. Якщо пристрій не в порядку, стабільність подачі палива порушується, або відбувається повне припинення подачі палива, що може призвести до припинення двигуна та неможливості запустити його знову.

Робочий датчик дозволяє мікроконтролеру визначати положення поршнів у циліндрах. На колінчастий вал було встановлено колесо передач з двома пропущеними гвоздиками. Проходячи поруч із датчиком, глювота спотворюють своє магнітне поле, в результаті чого в котушці індуктивності утворюються особливі імпульси. Останні гвоздики є початковою точкою визначення мікроконтролером вихідного положення колінчастого валу. Комп’ютер автоматично розглядає кількість імпульсів, що проходять від датчика, а також визначають положення колінчастого валу, виходячи з того, що час обчислюється для роботи системи запалювання та паливних форсунок.

Датчик розташований у кронштейні, який встановлюється в зоні приводу генератора. Він встановлений з невеликою проміжком в області 1-1,2 мм біля шківу передач. Це місце розташування дуже незручне для проникнення, тому дріт довжиною 70 см із необхідними з’єднувачами підключений до нього. Для встановлення необхідного положення потрібно відрегулювати цілі між посадковим гніздом цього елемента.

Існує ряд помилок транспортного засобу, які можуть вказувати на збій датчика, а саме:

 • Швидке зниження потужності машини, яке визначається фізично, без використання вимірювальних та діагностичних пристроїв.
 • Довільне зменшення або збільшення швидкості двигуна.
 • Детонація під час динамічного навантаження в двигуні.
 • Двигун не вмикається при включенні ключа.
 • Коли транспортний засіб рухається на холостому ходу, трапляються нестабільні швидкості двигуна.
 • Повна відсутність холостого ходу транспортного засобу.

У той же час не потрібно звертатися до фахівців, якщо необхідно, щоб точно перевірити несправність датчика колінчастого вала, це можна зробити самостійно. Для цього ви можете використовувати кілька доступних варіантів для дій, які відрізняються типом використовуваного приладу.

Можливо, один із найпростіших методів діагностики передбачає попереднє демонтаж тестового пристрою. Для цього ви повинні спочатку зробити позначки про початкове положення датчика. Також рекомендується контролювати зазор між димом синхронізації та серцевиною. Значення цієї прогалини повинно бути в межах від 0,6 до 1,5 мм.

Після демонтажу перевірте датчик на наявність видимих ​​пошкоджень. Щоб краще розглянути пристрій, рекомендується лічильник разом із його контактами

Ретельно протріть ганчіркою з низьким вмістом алкоголю. Якщо візуальна перевірка не дозволила виявити будь.які пошкодження та несправності, то необхідно перейти до перевірки електричного ланцюга.

Для діагностики потрібно перевірити стійкість обмотки на котушці за допомогою омметра. Якщо пристрій відображає фігуру в діапазоні 550-700 Ом, це вказує на справність датчика. Якщо на пристрої відображаються інші числа, або пристрій взагалі не відповідає на вимірювання, то положення положення колінчастого вала несправна.

Існує також методологія для більш ретельної перевірки, в якій вона вивчається:

Для виконання такої діагностики необхідно використовувати спеціальне обладнання, включаючи: метометр, мережевий трансформатор, цифровий вольтметр, а також пристрій для вимірювання індуктивності.

У той же час важливо знати, що зміни будуть більш точними та актуальними, якщо вони здійснюються при температурі навколишнього середовища не вище 20 градусів Цельсія.

Якщо аудит не дозволив вам виявити будь.які проблеми з датчиком, то необхідно перейти до вивчення шківа. У деяких випадках проблема полягає в тому, що шків не є щільно встановленим на Val. Це може призвести до неправильного постачання пульсу лічильника. Ще одна поширена причина проблеми. це колесо з зубами, в деяких випадках один або кілька зубів можуть зламатися.

Однак на практиці випадок надзвичайно рідко приходить до глибокої перевірки датчика. У більшості випадків, щоб виявити несправність, достатньо провести описаний раніше простий діагноз із зоровим оглядом та використанням омметра.

Перевірка датчика синхронізації

Вимкніть запалювання та відключіть термінал “мінус” акумулятора.

За допомогою тонкої викрутки або AWL знімайте пружинний затискач.

Від’єднайте роз’єм датчика синхронізації.

Ми підключаємо омметр до центрального та одного боку висновку.

Ми вимірюємо опір обмотки датчика, яка повинна бути в межах 700-900 Ом.

Для подальшої перевірки справності датчика вийміть його з двигуна.

Продуктивність датчика можна побачити, підключивши вольтметр до його висновків.

Ми швидко приносимо його, металевий стрижень до ядра датчика. якщо він працює, на пристрої спостерігається перенапруження стресу.

Ми замінюємо несправний датчик.

Видалення датчика синхронізації

Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна.

Ми виймаємо датчик з отвору.

Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів.

Встановіть датчик у зворотному порядку.

Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів.

Датчик температури. теплоносій

Датчик температури теплоносія служить для вимірювання нагрівання теплоносія. Це необхідно для захисту двигуна від перегріву, коли досягнуті певні параметри температури, опір на датчик змінюється і вентилятор охолодження увімкнено. Датчик також відповідає за утворення паливної суміші під час холодного початку. Тип Sozh UAZ 19.3828 всередині датчика має термо.елемент, який під впливом температури змінює його опір і передає його на ECU. Датчик розташований у випадку термостата.

Датчик положення колінчастого вала Bosh 0 261 210 331 Довжина кабелю індуктивного типу 710 мм. Опір між контактами 1-2: 0.86. 0.90 ком. З несправністю вона видає помилки: 0335. Немає сигналу або несправності колінчастого вала.

Датчик Kolenval ZMZ 409 або Bosh 0 261 210 331 встановлено на Patriot UAZ та інших моделях газових інверторів.

DPKV дає сигнали електронному блоку управління про швидкість та положення колінчастого валу. Сигнал. це серія електричних імпульсів низької напруги.

Цей сигнал є посиланням на блок управління, а ECU на основі цих сигналів генерує імпульси управління форсунками та котушками запалювання. Тобто, якщо у нас немає датчика колінчастого вала для подачі імпульсів до ECU, то контрольний блок, у свою чергу, не подасть палива та іскру для котушок запалювання.

Блок керування двигуном

Одним з найважливіших датчиків в системі UAZ є блок.контроль всього двигуна до нього точно, сигнали передаються всіма датчиками, встановленими в автомобілі. Кожен із датчиків безпосередньо пов’язаний з блоком. Блок обробляє отриману індикації та контролює двигун. ECU. один з найдорожчих датчиків, встановлених у машині.

Ознаки несправності:

 • Усі ознаки несправності ECU схожі на ознаки несправності датчиків. Найчастіше клавіші управління системою запалювання спалюються в ECU і, як результат, один із циліндрів відмовляється. Ця проблема вирішується клавіатурою.

Датчик температури теплоносія та повітря вхідного клапана

Датчик температури теплоносія та повітря в впускному колекторі на позашляховику Patriot UAZ представлений у вигляді терміністора, який змінює значення опору під впливом температури. На термостаті є датчик температури теплоносія. Цей елемент підключений до входу контролера, потужність якого здійснюється напругою 5 В. Датчик температури працює наступним чином:

 • При низьких температурах теплоносія елемент надає високу опір;
 • При високих температурах теплопроводу, опір пристрою знижується.

1- датчик температури двигуна; 2- датчик температури теплоносія

Залежно від опору датчика, контролер обчислює температуру. Ця температура впливає на багато характеристик, за якими контролюється контролер.

Датчик положення колінчастого вала

Patriot UAZ оснащений пристроєм положення колінчастого вала ZMZ-409 від Bosch або побутового виробництва 23.3847. Цей елемент відіграє важливу роль, визначаючи кут положення колінчастого валу двигуна ZMZ-409. Таким чином, синхронізація контролера з двигуном і визначає частоту обертання валу.

Положення колінчастого вала ZMZ-409 Patriot Motor Patriot Motor має такий вигляд, представлений нижче:

Візуально пристрій має форму магнітного стрижня, в конструкції якого є звивиста 1. Функціонування пристрою відбувається наступним чином: Коли зуби Dies проходять біля виходу пристрою, то в обмоченні відбувається електричний струм, який видаляється контролером, і його значення визначають частоту обертання колінчастого валу. Якщо датчик стає непридатним, то функціонування системи запалювання та двигуна ZMZ-409 відповідно припиняється. Щоб замінити елемент, вам потрібно буде використовувати тонку викрутку, тестер і гайковий ключ на “10”. Після заміни пристрою важливо перевірити наявність розриву між серцевиною та зубами, а також перевірити його хорошу роботу за допомогою тестера.

Пристрій позиції розподілу

Датчик положення розподільного вала або фазовий пристрій на позашляховику Patriot UAZ використовується наступними змінами:

Датчик положення розподільного вала розташований у лівій частині головки блоку циліндра. Принцип функціонування цього елемента заснований на знаменитих ефектах залу. Метою цього датчика є передача інформації про те, що поршень першого циліндра досягла HMT. Ця інформація необхідна для контролера, щоб мати можливість послідовного розподілу горючої суміші для всіх циліндрів, що залишилися.

датчик, двигуні, розташований, патріотів

Коли датчик фазового положення виходить з ладу, контролер лампи увімкнено, як результат. Постачання палива відбувається одночасно у всіх циліндрах, і ви можете відчути це під час руху. Уаз Патріот починає дурно при наборі швидкості. В результаті режиму резервного палива вживання палива збільшується, тому доцільно якнайшвидше замінити датчик фази. Щоб замінити фазовий датчик, вам потрібно буде використовувати викрутку та ключ до “10”.

Перевірка датчика синхронізації

Вимкніть запалювання та відключіть термінал “мінус” акумулятора.

За допомогою тонкої викрутки або AWL знімайте пружинний затискач.

Від’єднайте роз’єм датчика синхронізації.

Ми підключаємо омметр до центрального та одного боку висновку.

Ми вимірюємо опір обмотки датчика, яка повинна бути в межах 700-900 Ом.

Для подальшої перевірки справності датчика вийміть його з двигуна.

Продуктивність датчика можна побачити, підключивши вольтметр до його висновків.

Ми швидко приносимо його, металевий стрижень до ядра датчика. якщо він працює, на пристрої спостерігається перенапруження стресу.

Ми замінюємо несправний датчик.

Видалення датчика синхронізації

Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна.

Ми виймаємо датчик з отвору.

Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів.

Встановіть датчик у зворотному порядку.

Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів.

Датчик положення колінчастого вала (синхронізація) UAZ Patriot

На автомобілі Patriot UAZ встановлюється датчик положення колінчастого вала, згідно з яким визначається положення VMT для першого циліндра двигуна. Визначення такої циклічності необхідне для системи потужності та запалювання. Датчик положення колінчастого вала. єдиний датчик, якщо двигун автомобіля несправний, ви не зможете запустити.

Датчик компанії DG-6 0261210113 Bosch або 23 може бути встановлений на автомобілі Patriot UAZ.3847. Один та інший датчик виготовлений у вигляді котушки індуктивності з серцевиною, яка реагує на зміну магнітного поля навколо нього. Зміна магнітного поля відбувається через обертання диска синхронізації зубами на ньому.

Для того, щоб ви краще представляли принцип роботи датчика положення колінчастого вала, погляньте на малюнок нижче.

Датчик положення колінчастого вала Патріот: 1. звивиста; 2. тіло; 3. магніт; 4. печатка; 5. привід; 6. кріплення кронштейна; 7. магнітний ланцюг; 8. Диск синхронізації

Датчик встановлений на кронштейні. приплив і жорстко закріплений болтом. Коли обертається диск синхронізації, в датчику утворюється незначний імпульс напруги, який, в свою чергу. У той же час, один зуб пропускається на диску синхронізації, що просто вказує на положення VMT для першого циліндра двигуна. Саме в момент проходження електричного сигналу з датчика колінчастого вала обчислює це положення.

Процес видалення (заміни) положення положення патріота колінчастого вала UAZ

Щоб замінити датчик, вам знадобиться: тонка викрутка, ключ “10”, автоматичний тестер. Вимкніть запалювання та відключіть дріт від мінус.терміналу акумулятора. Відключіть електричний контакт, переходячи до датчика.

Зігнувши затискачі кріпильного датчика датчика дротяного датчика до впускної труби та блоку циліндрів, розтягніть дроти до проводів.

Виверніть кріпильний болт і вийміть датчик з отвору в блок циліндра двигуна.

Встановіть датчик у послідовність, зворотне видалення.Після встановлення датчика перевірте зазор між його серцевиною та зубами синхронізаційного диска. Це має бути 1–1,5 мм.

Перевірка датчика позиції колінчастого вала патріота

Підключіть зонд одного тестера, включений до режиму OHMMERE, до центрального виходу блоку буксиру датчиків датчиків та другий зонд будь.якого боку висновку. Опір обмотки датчика повинен становити 700–900 Ом. Така перевірка може бути виконана без зняття датчика автомобіля.

Прикріпіть до торгових точок датчика тестера, включеного в режим вимірювання напруги з мінімальним значенням вимірювання. Швидко принесіть металевий предмет (наприклад, пінцери) до ядра датчика). Якщо датчик працює, на пристрої пристрій буде стрибок напруги.

Якщо напруга не змінюється, датчик несправний і його потрібно замінити.

Технічні характеристики та принцип роботи

Датчик положення колінчастого вала Bosh 0 261 210 331 Довжина кабелю індуктивного типу 710 мм. Опір між контактами 1-2: 0.86. 0.90 ком. З несправністю вона видає помилки: 0335. Немає сигналу або несправності колінчастого вала.

Датчик Kolenval ZMZ 409 або Bosh 0 261 210 331 встановлено на Patriot UAZ та інших моделях газових інверторів.

DPKV дає сигнали електронному блоку управління про швидкість та положення колінчастого валу. Сигнал. це серія електричних імпульсів низької напруги.

Перевірка датчика синхронізації

Вимкніть запалювання та відключіть термінал “мінус” акумулятора.

За допомогою тонкої викрутки або AWL знімайте пружинний затискач.

Від’єднайте роз’єм датчика синхронізації.

Ми підключаємо омметр до центрального та одного боку висновку.

Ми вимірюємо опір обмотки датчика, яка повинна бути в межах 700-900 Ом.

Для подальшої перевірки справності датчика вийміть його з двигуна.

Продуктивність датчика можна побачити, підключивши вольтметр до його висновків.

Ми швидко приносимо його, металевий стрижень до ядра датчика. якщо він працює, на пристрої спостерігається перенапруження стресу.

Ми замінюємо несправний датчик.

Видалення датчика синхронізації

Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна.

Ми виймаємо датчик з отвору.

Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів.

Встановіть датчик у зворотному порядку.

Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів.

Основні несправності

Як правило, для більшості електричних приладів на дошці.мережі певні симптоми несправності датчика колінчастого вала визначаються візуально. Наприклад, якщо запалюється перевірка на інформаційній панелі, у драйвера є пристрій для читання коду помилки, контролер покаже колекцію з 19 або 35.

Частіше частіше трапляються інші несправності:

 • спонтанне заклинання мотора;
 • Відсутність запуску;
 • Критична робота форсунок/інжекторів вдвічі частіше.

Одним із методу, доступного для незалежної діагностики в цьому випадку, є “дзвінок” тестором. Внутрішній опір обмотки датчика слід сортувати в межах 500. 800 Ом.

Ремонт може знадобитися з механічним пошкодженням пристрою. Наприклад, якщо грязь, сторонні предмети вийшли на поверхню крони маховика, сигнал буде спотворений ними.

Дис синхронізації може бути складений під час діагностики. У цьому випадку ремонт полягає в демагнізації відповідно до спеціального методу з використанням трансформатора на 100.

Прочитайте заміну датчика швидкості Chery Amulet

Якщо опір обмотки котушки не відповідає призначеним характеристикам, власник автомобіля зазвичай дізнається про це за непрямими ознаками:

Як швидко перевірити положення синхронізації положення колінчастого вала UAZ Patriot

 • Революції стрибають довільно;
 • Динаміка руху втрачається або потужність двигуна внутрішнього згоряння зникає;
 • У холостому ходу революції “плавають”;
 • Детонації з’являються під час роботи.

Увага: Оскільки зазначені несправності можуть бути викликані іншими причинами, краще відвідати 100 для комп’ютерної діагностики. В останньому випадку слід перевірити датчик колінчастого вала доступними методами.

Технічні характеристики та принцип роботи

Датчик положення колінчастого вала Bosh 0 261 210 331 Довжина кабелю індуктивного типу 710 мм. Опір між контактами 1-2: 0.86. 0.90 ком. З несправністю вона видає помилки: 0335. Немає сигналу або несправності колінчастого вала.

Датчик Kolenval ZMZ 409 або Bosh 0 261 210 331 встановлено на Patriot UAZ та інших моделях газових інверторів.

DPKV дає сигнали електронному блоку управління про швидкість та положення колінчастого валу. Сигнал. це серія електричних імпульсів низької напруги.

Розташування датчика положення колінчастого вала

Незважаючи на те, що в різних машинах датчик положення колінчастого вала виконує однакову функцію, його розташування буде змінюватися не тільки на бренді та моделі автомобіля, а й у встановленому в ньому двигуна. Розглянемо кілька прикладів.

На інжекторних двигунах “10-а серія”, встановлені на популярних вітчизняних транспортних засобах VAZ-2110, 2111, 2112 Датчик положення колінчастого вала розташований у зоні ременя генератора, а саме на кришці масляного насоса.

Як перевірити датчик колінчастого вала ZMZ 409

Перевірка датчика колінчастого вала ZMZ 409 така:

 • Ми беремо простий тестер і встановимо на діоді панель і починаємо прізвисько контакти.
 • Ми приймаємо перший та другий контакт і перевіряємо опір. При нормальній роботі опір становить від 650 до 750 Ом.
 • Тепер перевірте датчик на індуктивність. Як це зробити, ви можете дізнатися, як це зробити, прочитавши цю статтю.

Датчик температури. теплоносій

Датчик температури теплоносія служить для вимірювання нагрівання теплоносія. Це необхідно для захисту двигуна від перегріву, коли досягнуті певні параметри температури, опір на датчик змінюється і вентилятор охолодження увімкнено. Датчик також відповідає за утворення паливної суміші під час холодного початку. Тип Sozh UAZ 19.3828 всередині датчика має термо.елемент, який під впливом температури змінює його опір і передає його на ECU. Датчик розташований у випадку термостата.

Коментарі 30

Я вирішив свою проблему. Ну, в той же час я думаю, що розповім вам більше про геммору, з якою я стикався, раптом хтось стане в нагоді. Тож для початківців для початку, оскільки відбулася несправність 053-мірація датчика положення колінчастого вала (DPKV) у помилках. Я намагався знайти датчик у магазинах, який би відповідав рекомендованим характеристикам виробника виробника ZMZ 406, а саме датчик повинен мати опір обмотки з 890 до 900 Ом. Подорожуючи купою магазину, я дійшов висновку, що таких датчиків просто не існує. Найбільш максимум, який мені вдалося знайти, показав 740 Ом. Але тут вам потрібно зробити бронювання. Я знайшов датчики з такими характеристиками, але вони виявилися з 405 двигунів і відрізнялися від моєї спеціальної гумової ущільнення. Я придбав цей датчик, але його установка не принесла бажаного результату. З цим більш присутнім на ньому розрив між синфронтовим димом і датчиком виявився занадто великим приблизно пару мм, і без нього було мало близько 0,1 мм. І машина відмовилася почати. Звичайно, я намагався встановити потрібний розрив, встановивши додаткові цілі, але я нічого не отримав. Далі я взяв і встановив датчик від ZMZ 406 з читанням 740 Ом і додатково змінив основну реле двигуна. І ТОВ Чудо, машина запустилася. Розігріті, а потім почали з половиною повороту. Правда, поведінка електромагнітної муфти вентилятора затримки, яка негайно увімкнула вентилятор, одразу мені здавалася дивною. Але помилки не вистрибували. Ну, я думаю, що щось, мабуть, десь, мабуть. У будь.якому випадку.

Як перевірити та замінити датчик синхронізації ZMZ-409

Тип положення колінчастого вала (синхронізація) (2612.1.113 Bosch або 406.3.

Структурно датчик. це стрижень магніт 3, на якому встановлено намотування 1.

При проходженні зубів синхронізаційного диска 8 повз кінець магніту виникає потенціал, що є інформацією для контролера про частоту обертання колінчастого валу.

На диску немає двох зубів, коли проходять порожнину на диску повз магніту, утворюється імпульс, згідно з яким контролер визначає, що поршень 1.го циліндра знаходиться у ВМТ.

Коли датчик синхронізації або його ланцюги не вдається, робота системи запалювання неможлива.

Блок управління введе код несправності в пам’ять і увімкне тривожну лампу KSMUS на приладовій панелі.

Перевірка датчика синхронізації

Вимкніть запалювання та відключіть термінал “мінус” акумулятора.

За допомогою тонкої викрутки або AWL знімайте пружинний затискач.

Від’єднайте роз’єм датчика синхронізації.

Ми підключаємо омметр до центрального та одного боку висновку.

Ми вимірюємо опір обмотки датчика, яка повинна бути в межах 700-900 Ом.

Для подальшої перевірки справності датчика вийміть його з двигуна.

Продуктивність датчика можна побачити, підключивши вольтметр до його висновків.

Ми швидко приносимо його, металевий стрижень до ядра датчика. якщо він працює, на пристрої спостерігається перенапруження стресу.

Ми замінюємо несправний датчик.

Видалення датчика синхронізації

Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна.

Ми виймаємо датчик з отвору.

Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів.

Встановіть датчик у зворотному порядку.

Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів.

Розрив повинен бути в межах 1-1,5 мм.

Датчик температури теплоносія та повітря вхідного клапана

Датчик температури теплоносія та повітря в впускному колекторі на позашляховику Patriot UAZ представлений у вигляді терміністора, який змінює значення опору під впливом температури. На термостаті є датчик температури теплоносія. Цей елемент підключений до входу контролера, потужність якого здійснюється напругою 5 В. Датчик температури працює наступним чином:

 • При низьких температурах теплоносія елемент надає високу опір;
 • При високих температурах теплопроводу, опір пристрою знижується.

1- датчик температури двигуна; 2- датчик температури теплоносія

Залежно від опору датчика, контролер обчислює температуру. Ця температура впливає на багато характеристик, за якими контролюється контролер.

Датчик положення колінчастого вала

Patriot UAZ оснащений пристроєм положення колінчастого вала ZMZ-409 від Bosch або побутового виробництва 23.3847. Цей елемент відіграє важливу роль, визначаючи кут положення колінчастого валу двигуна ZMZ-409. Таким чином, синхронізація контролера з двигуном і визначає частоту обертання валу.

Положення колінчастого вала ZMZ-409 Patriot Motor Patriot Motor має такий вигляд, представлений нижче:

Візуально пристрій має форму магнітного стрижня, в конструкції якого є звивиста 1. Функціонування пристрою відбувається наступним чином: Коли зуби Dies проходять біля виходу пристрою, то в обмоченні відбувається електричний струм, який видаляється контролером, і його значення визначають частоту обертання колінчастого валу. Якщо датчик стає непридатним, то функціонування системи запалювання та двигуна ZMZ-409 відповідно припиняється. Щоб замінити елемент, вам потрібно буде використовувати тонку викрутку, тестер і гайковий ключ на “10”. Після заміни пристрою важливо перевірити наявність розриву між серцевиною та зубами, а також перевірити його хорошу роботу за допомогою тестера.

Пристрій позиції розподілу

Датчик положення розподільного вала або фазовий пристрій на позашляховику Patriot UAZ використовується наступними змінами:

Датчик положення розподільного вала розташований у лівій частині головки блоку циліндра. Принцип функціонування цього елемента заснований на знаменитих ефектах залу. Метою цього датчика є передача інформації про те, що поршень першого циліндра досягла HMT. Ця інформація необхідна для контролера, щоб мати можливість послідовного розподілу горючої суміші для всіх циліндрів, що залишилися.

датчик, двигуні, розташований, патріотів

Коли датчик фазового положення виходить з ладу, контролер лампи увімкнено, як результат. Постачання палива відбувається одночасно у всіх циліндрах, і ви можете відчути це під час руху. Уаз Патріот починає дурно при наборі швидкості. В результаті режиму резервного палива вживання палива збільшується, тому доцільно якнайшвидше замінити датчик фази. Щоб замінити фазовий датчик, вам потрібно буде використовувати викрутку та ключ до “10”.

Процес виконання роботи. це такі дії:

 • Автомобіль відмовляється від акумулятора.
 • Подушки джгута проводів пристрою відключаються.
 • Блок від власника витягується.
 • Болт видаляється, а датчик демонструє від отвору.

Видалення датчика синхронізації

Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна

Ми виймаємо датчик з отвору.

Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів

Встановіть датчик у зворотному порядку.

Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів.

На двигуні ZMZ-409 положення колінчастого вала (DPK) також є датчиком синхронізації, встановленим у приплині передньої кришки ланцюга розподілу вала. Датчик призначений для синхронізації електронного управління електромеханізмами двигуна з експлуатацією його механізму розподілу газу та забезпечує утворення імпульсних сигналів для циклічного, годинника та введення кутового палива та запалювання двигуна.

Заміна та ремонт датчика колінчастого вала ZMZ 409

Якщо після перевірки вам потрібно замінити датчик колінчастого вала, тоді вам потрібно зробити наступне:

 • Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна.
 • Ми виймаємо датчик з отвору. Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів. Встановіть датчик у зворотному порядку.
 • Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів. Розрив повинен бути в межах 1-1,5 мм.

Ну, ось, в принципі, і все про те, що я хотів розповісти вам про датчик позиції колінчастого вала ZMZ 409.

Перевірка датчика синхронізації

Вимкніть запалювання та відключіть термінал “мінус” акумулятора.

За допомогою тонкої викрутки або AWL знімайте пружинний затискач.

Від’єднайте роз’єм датчика синхронізації.

Ми підключаємо омметр до центрального та одного боку висновку.

Ми вимірюємо опір обмотки датчика, яка повинна бути в межах 700-900 Ом.

Для подальшої перевірки справності датчика вийміть його з двигуна.

Продуктивність датчика можна побачити, підключивши вольтметр до його висновків

Швидко принесіть металевий стрижень до ядра датчика. якщо він працює, на пристрої спостерігаються сплески напруги.

Ми замінюємо несправний датчик.

Як перевірити та замінити датчик синхронізації ZMZ-409

Тип положення колінчастого вала (синхронізація) (2612.1.113 Bosch або 406.3.

Структурно датчик. це стрижень магніт 3, на якому встановлено намотування 1.

При проходженні зубів синхронізаційного диска 8 повз кінець магніту виникає потенціал, що є інформацією для контролера про частоту обертання колінчастого валу.

На диску немає двох зубів, коли проходять порожнину на диску повз магніту, утворюється імпульс, згідно з яким контролер визначає, що поршень 1.го циліндра знаходиться у ВМТ.

Коли датчик синхронізації або його ланцюги не вдається, робота системи запалювання неможлива.

Блок управління введе код несправності в пам’ять і увімкне тривожну лампу KSMUS на приладовій панелі.

Датчик колінчастого вала ZMZ 409 Як можна перевірити його робочий стан та замінити

Вітаю шановні друзі, у сьогоднішній статті ми поговоримо про коленваль Саберіанську площу 409, ми розглянемо технічні характеристики та дізнаємось, як перевірити його робочий стан.

Технічні характеристики та принцип роботи

Датчик положення колінчастого вала Bosh 0 261 210 331 Довжина кабелю індуктивного типу 710 мм. Опір між контактами 1-2: 0.86. 0.90 ком. З несправністю вона видає помилки: 0335. Немає сигналу або несправності колінчастого вала.

Датчик Kolenval ZMZ 409 або Bosh 0 261 210 331 встановлено на Patriot UAZ та інших моделях газових інверторів.

DPKV дає сигнали електронному блоку управління про швидкість та положення колінчастого валу. Сигнал. це серія електричних імпульсів низької напруги.

Цей сигнал є посиланням на блок управління, а ECU на основі цих сигналів генерує імпульси управління форсунками та котушками запалювання. Тобто, якщо у нас немає датчика колінчастого вала для подачі імпульсів до ECU, то контрольний блок, у свою чергу, не подасть палива та іскру для котушок запалювання.

 • Ми беремо простий тестер і встановимо на діоді панель і починаємо прізвисько контакти.
 • Ми приймаємо перший та другий контакт і перевіряємо опір. При нормальній роботі опір становить від 650 до 750 Ом.
 • Тепер перевірте датчик на індуктивність. Як це зробити, ви можете дізнатися, як це зробити, прочитавши цю статтю.

Заміна та ремонт датчика колінчастого вала ZMZ 409

Якщо після перевірки вам потрібно замінити датчик колінчастого вала, тоді вам потрібно зробити наступне:

 • Ключ “на 10” Ми вимикаємо кріпильний болт датчика до блоку двигуна.
 • Ми виймаємо датчик з отвору. Згинання затискачів кріпильних проводів, розташованих на впускному колекторі, та блок циліндрів. Встановіть датчик у зворотному порядку.
 • Після встановлення датчика ми перевіряємо зазор між його стрижнем і зубами синхронізаційного диска з набором зондів. Розрив повинен бути в межах 1-1,5 мм.

Ну, ось, в принципі, і все про те, що я хотів розповісти вам про датчик позиції колінчастого вала ZMZ 409.

Слабкі місця та недоліки двигуна ZMZ 409

Виробництво двигуна ZMZ 409 моторного заводу Zavolzhsky OJSC у всіх його модифікаціях (вироблених у 2019 році) було створено на основі проекту ZMZ 405. Відповідно, ZMZ 405, 406, 409 двигуни мають багато спільного для об’єднання. Різниця між ZMZ 409 та попередниками полягає в збільшенні поршня в 8 мм, а збільшений діаметр циліндра збільшувався на 4 мм. Матеріал для блоку циліндрів, а також для всіх двигунів, був однаковим чавунним і алюмінієвим сплавом для GBC. Є чотири циліндри в одному.роровному блоці, 16 клапанів у голові та два вали розподілу, що отримують від передач проміжного валу через ланцюг часу на їх передачах.

Автоматичне регулювання зазору тепла клапанів забезпечується гідравлічними компенсаторами, що зменшує складність

При обслуговуванні мотора. Передача крутного моменту від двигуна до валів розподілу забезпечується приводом ланцюга часу, ресурс (термін служби) 100 або більше тисяч і більше. км. Основне використання модифікацій двигунів бензину та газу в макеті ручної коробки передач та автоматична коробка передач бере участь у складі електростанцій для автомобілів на автомобільному заводі Ulyanovsk. Щоб зрозуміти, яку оцінку буде запропоновано наш двигун, щоб познайомитися з його характерними особливостями, перевагами, слабкими місцями та недоліками.

Слабкі місця мотора ZMZ 409

Список слабких сторін усіх модифікацій ZMZ 409:

 • Провід свічки запалювання (трубопровід броні);
 • Датчик положення колінчастого вала;
 • Гідравлічний ланцюг ланцюга синхронізації;
 • Термостат;
 • Котушки запалювання;
 • Свічки запалювання;
 • Гідравлічні компенсатори;
 • Задній колінчасте вал;
 • Датчик регулятора холостого ходу;
 • Циліндр зчеплення;
 • Водяний насос (насос);
 • Підсилювач вакуумного гальма;
 • Системи охолодження;
 • Датчик кисню;
 • Допоміжний привідний ремінь.

Детальніше про слабкі місця живлення ZMZ 409

Бронетанковий трубопровід. Характерні часті отвори високопостійного проводу Звичайний дефект під час роботи. Якби зрив ізоляції не відбулося на нових автомобілях, то це було б виправдано.

Датчик положення колінчастого вала. Датчик колінчастого вала розташований перед двигуном праворуч на фланці кришок передач розподільного вала. Так що його робота є правильною, слід забезпечити розрив між датчиком та зубами диска синхронізації 0,5-1,2 мм. Оптимальний розрив 0,8 мм. Причина відмови датчика (стаття 23.3847, аналог 23.3847) може виникнути невідповідність розміру вищевказаного зазору або несправності в електричному ланцюзі (в електропроводці). Симптоми недостатності датчика колінчастого вала такі:

 • Двигун не починається, нагрівається або холодно різниці;
 • Під час навантаження з’являється детонація;
 • Грайте в швидкість на холостому ходу;
 • Втрата електроенергії, дурна при постачанні газу;
 • Швидкість під час руху змінюється спонтанно.

Шахтар ланцюга часу. Водопостачання автоматично компенсує знос ланцюга часу. Її робота забезпечується силою пружини, поперечним перерізом клапана, що знаходиться під тиском масла та зазору між плунжером та тілом натягувача, розробленим конструктивно, щоб забезпечити постійне напруження з оптимальними зусиллями без ослаблення та дафферів. Необхідно контролювати ланцюг ланцюга, оскільки він недостовірний. В іншому випадку ланцюжок часу розривається. Слава Богу, що принаймні клапани не згинаються, коли вони ламаються.

Термостат. Проблемний термостат, не вдається навіть на нових автомобілях. Як правило, він замерзає і знаходиться у відкритому стані і не регулює тепловий режим антифриз. Винуватець дефекту незавершеного обходу клапана.

Котушки запалювання. Спалити зі збільшенням зазору на свічках, як і з поломкою регулятора реле напруги генератора.

Свічки запалювання. Купуючи машину, вам потрібно перевірити зазор у свічках. Як не дивно, на нових автомобілях, свічках та все, що пов’язано з цим відходом точно з цієї причини.

Гідро.компенсатори. Струк гідравлічних компенсаторів є наслідком. По.перше, причина прихована в стані якості нафти, давайте спочатку отримаємо недоступну нафту або не змінював її і втратив хемотологічні властивості. Знак слота на холодному двигуні при нагріванні зникає. Якщо так, то негайно змініть масло. По.друге, в маскувальній швейній каналізації, внаслідок цього, нафта не в змозі виникати з необхідним тиском на гідравлічні компенсатори. У цьому випадку необхідна установка нового фільтра. По.третє, зношений масляний насос не в змозі забезпечити тиск масла, що надходить до гідравлічних компенсаторів.

Задній колінчастий вал. Проточна олія з.під ковзання підшипника заднього колінчастого вала аж ніяк не є винятком.

Датчик регулятора простою. Несправність датчика регулятора XX часто є повторним дефектом, як правило, виникає через знос направляючої голки або проблем із контактами всередині датчика.

Купортуючий робочий циліндр. Муфт зникає через використання низькоякісних гумових продуктів у циліндрі. Термінність із втратою втрату працездатності гідравліки втрачається. Натомість витік гальмівної рідини може не відбуватися, повітряна піна може з’явитися в рідині, оскільки повітряні пробки в гідравліці гальм або адгезії до їх роботи, ви знаєте.

Недоліки двигуна ZMZ 409

Список недоліків усіх модифікацій ZMZ 409:

 • Мотор часто зупиняється;
 • Шум, вібрації;
 • Олійні;
 • Двигун Tapps;
 • Двигун Troit;
 • Схильний до перегріву;
 • Частини та компоненти низької якості;
 • Велике споживання палива;
 • Дорого для обслуговування та ремонту.

Детальніше про недоліки живлення ZMZ 409 читайте

Часто кіоски. Проблема. це ознака відмови трубопроводів для броні свічок, датчика колінчастого вала та PXX.

Шум, вібрує. Причина зносу водопостачання ланцюга.

Перегрівання. Очевидні причини: термостат не працює; Проблема полягає в радіаторі; Витік системи, завдяки повітряним пробкам, не циркулює антифриз. Збої в тязі та плаванні xx. Проведіть діагноз котушок запалювання, як правило, саме вони.

Нафта. Споживання нафти залежить від стану нафтових ковпачків та поршневих кілець, водночас, як ступінь їх зносу, споживання нафти збільшується. Перевірте їх стан.

Двигун крани. Для усунення проблеми необхідна заміна гідравлічних компенсаторів. Ці витратні матеріали обслуговують не більше 50 000 км.

Трійка. Для виявлення причини дефекту необхідно перевірити справність котушок запалювання, супозиторії, з вимірюванням стиснення в кожному циліндрі.

Існує схильність до перегріву. Конструктивна схильність до високої температури вимагає підтримки високої швидкості відповідної вибраної передачі. Працюючи на місці в гарячому сезоні (у пробках), вам доведеться увімкнути радіатор нагрівача кабіни для температури розряду. Несправності елементів системи охолодження (витоки, радіатор, термостат, вентилятор) можуть збільшити ризик перегріву двигуна.

Низька якість матеріалів, деталей та компонентів. На жаль, матеріали, деталі, складання підрозділів та компонентів виробництва, які отримують для складання живлення, дуже часто не є унферальними і не відповідають вимогам дизайнерської документації. Для цього явища є багато причин: застаріле обладнання та обладнання, погана організація контролю введення, недостатній контроль працівників OTC, контроль технологій на всіх етапах виробництва двигунів, включаючи тести тощо.

PS. Шановні водії, що витрачають час на керування відповідними автомобілями UAZ! Чекаємо ваших відгуків та коментарів щодо слабких місць та недоліків мотора.

UAZ Patriot та його контрольні датчики

Дизайн автомобіля Patriot UAZ має велику кількість різних датчиків, без яких неможливо було б контролювати позашляховик. Вивільнення будь.якого з датчиків або регуляторів призводить до того, що один із вузлів або частин перестає функціонувати, негативно діючи на саму систему автомобіля. Датчики. це допоміжні елементи, що беруть участь у контролі Патріота Уаза. Йдеться про регулятори контролю на позашляховику UAZ, що цей матеріал.

Датчики управління двигуном Chechelt: Перевірте та заміни

Якщо хтось пам’ятає, то місяць тому я потрапив під лід. Після чого автомобіль мав певні проблеми з запалюванням. Грішили на стартері і хотіли розібрати його і перевірити. Але, прочитавши трохи більше, а також спостерігаючи за поведінкою автомобіля, мої сумніви трохи змістився в бік датчика положення колінчастого вала. Так, той самий датчик, який є частиною обов’язкового блискавки, і без якого єдиний автомобіль не може почати.

У будь.якому випадку, ціна чека не така висока. Крім того, BC показав помилку 053 “Клуб ланцюга DPKV” кілька разів за останній місяць. Тому в будь.якому випадку потрібно було придбати в резерві.

Правда, спроба придбати Енто, сам датчик спирався за відсутності останніх у найближчих магазинах для мене, з яких є один офіційний магазин дилерів: O (у мене був датчик, якщо це був Бош. По.друге, вони припустили, що вони мають повний аналог цього боша, Пегас, для газових автомобілів. Проти 1300 за “рідний”. Інспекція показала особистість вилки, а датчик взяли з поверненням повернення, якщо все одно він не підходить.

Потім під машиною лежала (доступ до датчика знизу) і довга боротьба з болтом “на 10”, з якою цей датчик накручений. Бо він був накручений настільки незручно, що без тонкої голови та невеликих воріт я не міг повзати, і я їх просто не маю. Промий від дому всі ключі до 10 претензій були нарешті знайдені, і новий датчик зайняв своє належне місце.

Ключовий поворот. і ура! Машина запустилася вперше.

Про всяк випадок того ж, все одно, стартер передав це. На якому стартер демонстрував, очистився, керував на стенді і виніс вирок. стартер у порядку.

Вчора я поїхав до Кіштима та Каслі. Автомобіль заклинав десять разів і почав добре. Чекаючи холодної погоди, щоб перевірити, як справа в таких умовах.

Але найцікавіше!

Вимірюючи споживання на БК (нещодавно до н. Подальші вимірювання показали, що після заміни датчика споживання в місті впало з 18-22 л/100 км, до 16-18 літрів. А їзда в змішаному режимі/місті (70/30) показала вартість 13,1 літрів, хоча буквально за тиждень до цього я пішов у міас, а споживання на шосе становило 13,5 літрів. Суто на шосе я не встиг виміряти. Але попередні висновки приблизно однакові. споживання впало в середньому на 3 л/100 км. Після заміни датчика.

Чому по сміття попередній датчик і мотлох? Я не знаю, але є припущення. Датчик має магнітний металевий штифт, відстань, з якої до диска синхронізації повинно бути 1 мм. На новому датчику цей штифт A є з корпусу на 1-2 мм, а на старому він змивається з корпусом і має характер поверхні, що дозволяє припустити, що його відрізали або вкрали. Можливо, він справді витирнув його чимось, збільшивши розрив між ним та дисковим синхронізацією, що завдяки якому були можливі збої. Т.Е. Автомобіль починається або запускається. Коротше кажучи, пекло знає.

Дизайн автомобіля Patriot UAZ має велику кількість різних датчиків, без яких неможливо було б контролювати позашляховик. Вивільнення будь.якого з датчиків або регуляторів призводить до того, що один із вузлів або частин перестає функціонувати, негативно діючи на саму систему автомобіля. Датчики. це допоміжні елементи, що беруть участь у контролі Патріота Уаза. Йдеться про регулятори контролю на позашляховику UAZ, що цей матеріал.

Датчик температури теплоносія та повітря вхідного клапана

Датчик температури теплоносія та повітря в впускному колекторі на позашляховику Patriot UAZ представлений у вигляді терміністора, який змінює значення опору під впливом температури. На термостаті є датчик температури теплоносія. Цей елемент підключений до входу контролера, потужність якого здійснюється напругою 5 В. Датчик температури працює наступним чином:

 • При низьких температурах теплоносія елемент надає високу опір;
 • При високих температурах теплопроводу, опір пристрою знижується.

1- датчик температури двигуна; 2- датчик температури теплоносія

Залежно від опору датчика, контролер обчислює температуру. Ця температура впливає на багато характеристик, за якими контролюється контролер.

Датчик положення колінчастого вала

Patriot UAZ оснащений пристроєм положення колінчастого вала ZMZ-409 від Bosch або побутового виробництва 23.3847. Цей елемент відіграє важливу роль, визначаючи кут положення колінчастого валу двигуна ZMZ-409. Таким чином, синхронізація контролера з двигуном і визначає частоту обертання валу.

Положення колінчастого вала ZMZ-409 Patriot Motor Patriot Motor має такий вигляд, представлений нижче:

Візуально пристрій має форму магнітного стрижня, в конструкції якого є звивиста 1. Функціонування пристрою відбувається наступним чином: Коли зуби Dies проходять біля виходу пристрою, то в обмоченні відбувається електричний струм, який видаляється контролером, і його значення визначають частоту обертання колінчастого валу. Якщо датчик стає непридатним, то функціонування системи запалювання та двигуна ZMZ-409 відповідно припиняється. Щоб замінити елемент, вам потрібно буде використовувати тонку викрутку, тестер і гайковий ключ на “10”. Після заміни пристрою важливо перевірити наявність розриву між серцевиною та зубами, а також перевірити його хорошу роботу за допомогою тестера.

Датчики системи управління двигуном Patriot UAZ

Домашній UAZ Patriot Electrics

Датчики температури теплоносія UAZ та температура повітря в трубопроводі впускного типу 19.3828. це терміністор (резистор, опір якого змінюється залежно від температури). Датчик температури теплоносія занурюється у корпус термостата і підключається до входу контролера, підключеного до внутрішнього джерела з напругою 5 В через резистор 2 Ком. При низькій температурі стійкість до датчиків висока, при високій температурі. низька. Контролер обчислює температуру теплоносія в падінні напруги на датчику. На холодному двигуні падіння напруги високий, на нагрітому. низькому. Температура теплоносія впливає на більшість характеристик, що контролюються контролером.

Щоб замінити датчики температури Patriot охолоджуюча рідина та температура повітря у вхідному трубопроводі, вам знадобиться 19.й ключ. Від’єднайте дріт від клеми акумулятора мінус і частково злийте теплоносій з радіатора

Відключіть блок проводки проводів від роз’єму датчика, розстебнувши блокування пружини та поверніть датчик від корпусу термостата

І датчик температури повітря з впускного трубопроводу

Перевірка схеми патріотів UAZ: 1. змінна опір 10 КОМ; 2. акумулятор; 3. вольтметр; 4. міліаметр; 5. датчик.

Щоб перевірити датчики, потрібно зібрати схему. З опором 1 міліамметром 4 встановіть струм у ланцюг 1–1,5 млн. Ма. При температурі 25 ° С вольтмет 3 повинен показувати напругу 2,957–3,022 В. Змінюючи навколишню температуру датчика, виміряйте значення падіння напруги 3. У робочому датчику його слід застосовувати до таких меж: при температурі 40 ° C. 2,287–2,392 В; При температурі 90 ° C. 3,642–3,737 В. Замініть несправний датчик. Встановіть датчики температури патріота в послідовність, зворотне видалення. Під час встановлення датчика температури теплоносія, змастіть його ниткою герметиком

Позиція Патріота колінчастого вала патріота

Положення колінчастого вала (синхронізація) типу DG-6 0261210113 Bosch або 23 Company.3.

Датчик положення колінчастого вала Патріота Уаза: 1. Датчик намотування; 2. тіло; 3. магніт; 4. печатка; 5. привід; 6. кріплення кронштейна; 7. магнітний ланцюг; 8. Диск синхронізації.

Структурно датчик. це стрижень магніт 3, на якому встановлено намотування 1. При проходженні зубів синхронізаційного диска 8 повз кінець магніту виникає потенціал, що є інформацією для контролера про частоту обертання колінчастого валу. На диску немає двох зубів, коли проходять порожнину на диску повз магніту, утворюється імпульс, згідно з яким контролер визначає, що поршень 1.го циліндра знаходиться у ВМТ.

Коли датчик синхронізації або його ланцюги не вдається, робота системи запалювання і, отже, двигун зупиняється. Раніше датчик можна перевірити безпосередньо на двигуні. Для остаточної перевірки датчик повинен бути видалений з двигуна. Щоб замінити датчик колінчастого вала патріота, тонкий викрут, ключ 10.кута, автоматичний тестер. Вимкніть запалювання та відключіть дріт від клеми акумулятора мінус

Клацніть на пружинний затискач і відключіть роз’єм датчика синхронізації, а потім підключіть один зонд тестера в режимі OHMMERE до центрального виходу пластини датчиків датчиків, а другий зонд на будь.який бічний вихід. Опір обмотки датчика повинен становити 700–900 Ом

Для остаточної перевірки вийміть датчик, для якого зігнули затискачі кріплення його дротяного спалювання до впускної труби та блок циліндрів, розтягніть турнірку вниз, виверніть кріпильний болт і вийміть датчик з отвору в двигуні блок циліндра

Прикріпіть до виходу датчика тестера, включеного в режим вимірювання напруги. Швидко принесіть металевий предмет (наприклад, пінцери) до ядра датчика). Якщо датчик працює, на пристрої пристрій буде стрибок напруги. Якщо напруга не змінюється, датчик несправний і його потрібно замінити. Встановіть у послідовність датчик колінчастого вала патріота, зворотне видалення. Після встановлення датчика перевірте зазор між його серцевиною та зубами синхронізаційного диска. Це має бути 1–1,5 мм.

Положення положення розподілу вала патріота UAZ

Положення положення вала розподілу (датчик фази) типу PG-3.1 0232103006 Bosch, або 406.3847050-04, або 406.3847050-05, або DF-1, встановлений у лівій задній частині головки блоку циліндра. Його дія базується на ефекті залу. Згідно з цим датчиком, контролер визначає момент встановлення поршня 1.го циліндра в тактилі стиснення для обчислення послідовності впорскування палива відповідно до процедури роботи циліндра.

Після виходу з ладу датчика фази розподілу газу патріота контролер включає сигнальну лампу в блоці лампи і переходить від режиму поетапної ін’єкції до режиму резервного палива одночасно у всі циліндри. У цьому режимі споживання палива значно збільшується, тому несправний фазовий датчик повинен бути замінений якомога швидше.

Щоб замінити датчик, вам знадобиться: тонка викрутка або AWL, ключ. 10. Вимкніть запалювання та відключіть дріт від клеми акумулятора мінус

Розстебнувши пружинне замок, розділіть прокладки пучка фазового датчика дроту. Зніміть з металевого тримача блоку пальника датчиків датчиків

Поверніть кріпильний болт і вийміть датчик з отвору в головці циліндра

Схема датчика фази патріота: 1. датчик; 2. штекер; 3. резистор 0,5-0,6 КОМ; 4. LED AL307; 5. металева пластина.

Зберіть схему, щоб перевірити датчик розподільного вала патріотів та підключити дроти до клем акумулятора. Світлодіод 4 повинен освітлити і негайно вийти. Перемістіть пінцет або викрутку біля серцевини датчика. Якщо датчик працює, світлодіод повинен бути спійманий на короткий час. Якщо світлодіод не спалює, датчик несправний і його потрібно замінити. Встановіть датчик у послідовність, зворотне видалення.

Патріотський вимірювач повітряного потоку патріота

HFM5-4 типу датчик масового потоку UAZ Patriot.7 0280218037 Bosch, або 20.3855 фірми Siemens, або 406.1130000-01 розташований між шлангом повітряного фільтра та шлангом для впускної труби. Сигнал датчика. це напруга прямого струму, значення якого залежить від кількості та напрямку повітря, що проходить через датчик. Датчик датчика температури повітря вбудований у датчик, чутливий елемент якого є терміністором, встановленим у повітряному потоці. При низькій температурі стійкість до датчиків висока, при високій температурі. низька