Індійська суперзірка Рам Чаран стає новим посолом бренду для героя MotoCorp

Індійська суперзірка Рам Чаран. новий посол бренду для героя MotoCorp

Hero Motocorp призначає індійську суперзірку Рама Чарана своїм новим посолом бренду; Суперзірка представлена ​​в рекламному ролику мотоцикла Gero Glamor XTEC з міткою “Gazab Style, Gazab Technology”.

У дуже цікавій розробці, найбільший у світі виробник двоколісних у світі, Hero Motocorp призначив суперзірку Рама Чарана своїм новим посолом бренду. Актор слави RRR, представлений у рекламі героя гламур xtec. У комерційному тег, підкладеному “Газабський стиль, Gazab Technology”, його можна побачити, як їздити на мотоциклі, закінченому в блакитному кольорі Nexus і стане стильним героєм, який приносить живі унікальні аспекти мотоцикла, такі як підключення, продуктивність, стиль та безпека.

За допомогою цієї нової кампанії Hero MotoCorp планує націлити на молодіжну культуру новоспеченої молоді “провести” і зосереджується на тому, як гламур XTEC встановлює орієнтир на ринку своїми новітніми ознаками, премією та юнацькою привабливістю, таким чином очолюючи гру.

індійська, суперзірка, рама, чаран, новим

Коментуючи партнерство, пан. Ранджівіт Сінгх, головний директор з питань зростання, сказав герой Мотокорп,

Асоціація з знаменитим індійським актором, Рам Чаран Маркає ще одну важливу віху в подорожі однієї з найпопулярніших брендів з двоколісними брендами Індії, Glamour. З Рамом Чараном ми здобули партнера, який ділиться тим самим X-фактором, як і новий гламур XTEC, і однаково юнацька, орієнтована на продуктивність та яскраві. Оскільки мотоцикл продовжує встановлювати нові орієнтири в сегменті 125 куб. См.

За призначенням посла бренду для героя гламур xtec, сказав індійський актор Рам Чаран,

Я дуже рада бути частиною сім’ї Hero Motocorp. найбільшого у світі виробника мотоциклів та скутерів. І я дуже з нетерпінням чекаю гламурного часу вперед.

Говорячи про рекламу, відео на 45 секунд містить кілька дуже дивовижних кадрів героя гламур XTEC, підкреслюючи його чудову стиль. Поряд з цим, відео має намір продемонструвати функції мотоцикла 125cc, таких як підключення Bluetooth для виклику та SMS-сповіщення, навігаційна допомога, вбудований мобільний зарядний пристрій, світлодіодний фара разом із функціями безпеки, бічним стоповим двигуном та кутом банку банку Датчик.

Герой Glamour XTEC працює від 125 куб. См одноциліндрового повітряного охолодженого чотирьохтруговим двигуном, що виводить 10.7 к.с. і 10.6 нм пікового крутного моменту. Він поєднується з 5-ступінчастою передачею з мокрим муфтою. Він їде на 18-дюймові легкосплавні колеса як спереду, так і ззаду. Обов’язки гальмування виконуються на 240 мм передні дискові гальма та барабан на 130 мм ззаду. Два колеса доступні у двох варіантах, нижня обробка з барабанними гальмами коштує в Rs. 85 тисяч, тоді як обробка вищого дискового гальма поверне вас на Rs. 89 тисяч (колишня вистава).

SOURCE

Image:www.cartoq.com