Audi зараз з більш повноцінними електричними моделями, ніж будь -який інший виробник із початком Q4 Etron та Q4 S

audi, зараз, повноцінними, електричними, який

Audi of America сьогодні оголосив, що очікувана дата продажу для портфоліо 2023 Q4 E-TRON. Сім’я Q4 E-Tron вітає новий варіант приводу заднього колеса; Q4 40 E-tron. З додаванням Q4 40 E-TRON клієнти можуть досягти оціночного діапазону EPA до 265 миль. Портфоліо Q4 E-TRON приходить на ринок, призначений для безперебійного переходу до власності на електромобілі, і робить вступ у повністю електричний Audi більш доступним, ніж будь-коли. З додаванням четвертого та п’ятого моделей до повністю електричного флоту Audi, Q4 E-Tron та Q4 Sportback E-Tron, Audi має найбільшу пропозицію повністю електричних моделей, ніж будь-який автовиробник у U.S.

Повністю прогресивний досвід водіння

audi, зараз, повноцінними, електричними, який

Лінія моделі Audi Q4 E-Tron була розроблена з комфортом, практичністю та передовою технологією на передньому плані. Ці практичні та вдосконалені доповнення до флоту Audi повністю електромобілів тепер вийшли на ринок як найбільш досяжні розкоші бренду досі. Сміливий дизайн транспортних засобів. це відображення унікальних уподобань його власника. Сміливі м’язові поверхні лежать в основі атлетичної позиції Q4 E-Tron, доповненого підвищеними внутрішніми сидіннями, що пропонують не лише просторий інтер’єр, але й широкий кут візитності оточення транспортного засобу. Розроблений для універсального для життя Adventures, лінійка моделі Q4 E-Tron має сидіння на п’ять, доступна буксирування до 2650 фунтів на моделях Quattro та достатньо зберігання для повсякденних предметів, як це видно в унікальному тримачі зберігання пляшок транспортних засобів. Q4 e-tron пропонує 24.8 кубічних футів зберігання із задніми сидіннями вертикально та 53.1 кубічні фути зберігання із опущеними задніми сидіннями. Q4 Sportback E-Tron пропонує 26.1 кубічні фути зберігання із задніми сидіннями вертикально та 54.4 кубічні фути зберігання з опущеними задніми сидіннями, порівнянними з найбільш продаваним Audi Q5.

    S Line зовнішній вигляд надходить стандартним на Q4 50 E-TRON та Q4 Sportback 50 E-TRON. Q4 40 E-TRON отримує вдосконалену зовнішню лінію як стандарт. Доступні фари дизайну матриці з цифровими денними вогнями включають настроювані світлові підписи, а також анімацію як для фар, так і для задніх ланцюгів. Більші 11.6-дюймовий центральний сенсорний дисплей MMI тепер стандартний, що забезпечує досвід користувача, який є візуально, і в оперативному зручніше. Доступний дисплей з доповненою реальністю, пропонує прості для розуміння прогнози спрямованих сигналів навігаційної системи, початкових точок та кінцевих точок призначення. Ці навігаційні підказки, як видається, плавають приблизно в 33 футі від водія, що відображається в реальному світі попереду, роблячи навігацію незнайомих доріг.

Пишування Q4 40 E-TRON-це постійно збуджений синхронний електродвигун на задній осі, що виробляє 201 кінських сил. Q4 50 E-TRON та його варіант Sportback оснащені асинхронним двигуном спереду та постійно збудженим синхронним двигуном ззаду, піднімаючи кінські сили до 295.

Швидка зарядка, щоб швидко повернути вас у дорогу

    Орієнтовний час заряду 36 хвилин, щоб зарядитися з 5%. 80% стягнення з обвинувачення на швидкі зарядні пристрої 150 кВт.

audi, зараз, повноцінними, електричними, який

SOURCE

audi, зараз, повноцінними, електричними, який

Image:www.conceptcarz.com