BMW I4 M50 від Kith

  • Повністю електричний BMW I4 M50 від Kith Marks Second Limited Run Crany Clarse з нью-йоркським брендом стилю життя.
  • Ексклюзивна колекція одягу та аксесуарів, натхненна партнерством, буде доступна в магазинах Kith у всьому світі та в Інтернеті.
  • Засновник Kith Ронні Фіг також налаштував повністю електричний BMW 1602 як шану історичного BMW 1602 Elektro, спочатку побудований для Олімпійських ігор 1972 року.
  • 3D Billboard у New Yorks Times Square, щоб продемонструвати BMW I4 M50 від Kith 3 жовтня 2022 року з 8:00 с.м. 10:00 p.м. Est.

BMW також адаптував свій знаковий раунд на BMW I4 M50 від Kith. Знак Fusion додає додаткове кільце навколо круглих, оброблених у відповідності kith vitality Green з написом підписної моделі. Всередині транспортного засобу подібний логотип із підсумним автосалоном Elektro можна знайти у кришці тримача для чашки, а ексклюзивне видання Kith було лазерно-енграв на панелі обробки приладів. Інтер’єр карамелі перемежовано за допомогою марок, що визначається на підголівниках та передній центральному підлокітнику.

kith

Як шана BMWS найдавнішому дослідженні електромобілів, Fieg також переробив класичний BMW 1602 Elektro-перше в історії електрифіковану BMW, з яких були створені два оригінальні приклади, щоб служити транспортними засобами 1972. 1972 BMW 1602 Elektro від Ronnie Fieg додає замовити деталі Kith всередині та зовні разом із кольоровою гамою для відображення BMW I4 M50 від Kith. Надзвичайний класичний транспортний засіб буде представлений Fieg для його особистої колекції на святкуванні співпраці.

BMW I4 M50 від Kith підкреслює BMWS Постійний фокус на способі життя, розкоші та модних ключових областей для взаємодії з новими та існуючими клієнтами. Створення партнерства 2020.х років, яке відбулося всі 150 видань конкурсу BMW M4 від Kith Sell за 30 хвилин, BMW I4 M50 від Kith буде обмежений лише сім прикладами, один з яких буде аукціон на аукціоні глобальній публічній аудиторії.

kith

У рамках запуску BMW I4 M50 від Kith також буде представлений на 3D.рекламному щиті в самому центрі Нью.Йорка над готелем видання на розі 47.ї вулиці та Сьомої авеню 3 жовтня 2022 року з 8:00 п.м. до 10:00 p.м. Est. Розташований на яскравому тлі Таймс-сквер у Мідтауні, Манхеттен, тривимірне занурювальне місце вводить у новій межі цифрової реклами для BMW.

BMW та KITHS Високо ексклюзивний електрифікований шедевр пакує багато продуктивності. 536-силов’я BMW I4 M50 BMW M GMBHS Перша повністю електрична модель продуктивності поєднує функціональність дизайну Gran Coupe з миттєвою потужністю BMWS останньої 5-го покоління Edrive Technology. Запущений у березні з орієнтовним діапазоном EPA до 270 миль на одному заряді, всеелектрична електростанція, що приводить на всю колеса Машинна машина.

SOURCE

kith

Image:bmwi.bimmerpost.com