Концепція Citroën Oli-це дикий вигляд EV-пікап, виготовлений з картону

концепція, citroën, oli-це, дикий

Поряд з картоном, решта OLI повністю складається з перероблених матеріалів.

Французький автовиробник Citroën має давню історію створення автомобільних дивних кубків, і його останнє творіння не є винятком. Друзі, я даю тобі Олі. Це вигадлива (і дуже боксерська) концепція пікапа EV, яка мається на меті бути двома речами: доступними та стійкими для іншого способу життя.

Ось велика річ про Олі (вимовляється: All-ль), це складається з перероблених та вторинних матеріалів-включаючи буквальний картон. Citroën називає Олі “лабораторією на колесах”, яка “кидає виклик статусу”, який повинен “підвищити життя та спосіб життя всіх видів людей.”Я, як правило, не один для таких милих автомобілів, як це, але в цьому є щось, що говорить мені.

Суть OLI, за даними компанії.Е.: Важкі та складні сімейні транспортні засоби). Натомість Олі зосереджується на суспільних та мобільних проблемах завтра, що б це не означало.

Подумайте про Олі як про більш схожого на автомобіля до емі баггі. Обидва транспортні засоби повинні зробити мобільність «радісною, доступною, відповідальною та багатовимірною.”Як приємно з вас, Citroën, ви дивні маленькі хлопці.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

В основному, OLI має бути лабораторією на колесах для Citroën, як і більшість транспортних засобів. Назва гри тут дуже схожа на мантру Коліна Чапмана: спростити, а потім додайте легкість. Ці легкі вторинні та вторинні матеріали допомагають Олі досягти своєї заяви про місію. Цільова вага OLI становить 1000 кг, або просто галочка понад 2200 фунтів. Citroën також націлила на 248 миль (400 км) для транспортного засобу, і він матиме максимальну швидкість 68 миль/год (110 км/год). Компанія додає, що вони орієнтуються на час заряду акумулятора з 20 відсотків до 80 відсотків лише за 23 хвилини.

концепція, citroën, oli-це, дикий

Citroën, здається, знає, що Олі трохи дивно виглядає, але це говорить про це. За даними компанії, дивний силует “Герої чесні естетики, керовані функціональними можливостями, ефективністю та довговічністю.”

Всередині Олі, як це може очікувати, є більш однаковими темами з зовнішньої сторони транспортного засобу. Це все трохи дивно, із «сітчастими» спинами сидіння та тоннами помаранчевого кольору. Я не виглядає досить круто, якщо ви запитаєте мене.

О, і, крім усіх цих нових матеріалів для OLI, Citroên також використовує автомобіль для дебюту свого нового, оновленого логотипу “Deux Chevrons”, який пробився до всіх нових транспортних засобів компанії.

концепція, citroën, oli-це, дикий

Це насправді хтось здогадується, якщо ми побачимо виробничий транспортний засіб, який спонукається з Олі, але незалежно від цього, він все ще дуже акуратно. Що ще ви справді можете попросити?

SOURCE

Image:jalopnik.com

концепція, citroën, oli-це, дикий