Volkswagen Polo, де знаходиться салон фільтр. Який салон фільтр вибрати

Заміна повітряного фільтра двигуна в седані поло.

Щоб замінити повітряний фільтр, вийміть трубу вентиляції картера:

За допомогою хрестової викрутки відкрутіть 5 самостійних гвинтів, що тримають кришку:

Зверніть увагу на те, що гвинти, що займаються самостійно. Підніміть передній край кришки вгору і потягніть її до себе, щоб 4 засувки кришки вийшли з кордону в задній частині справи:

Вийміть старий фільтр.елемент і за допомогою ганчірків очистити внутрішню порожнину тіла від слідів забруднення. По дорозі ви можете оцінити стан дроселя, якщо це необхідно, очистити його очищення. Стаття нового оригінального повітряного фільтра двигуна. 036 129 620 Дж, встановіть його на сидіння. Далі проведіть установку в порядку зворотного видалення.

Повітряний фільтр двигуна повинен бути змінений кожні 30 тис.км. бігати або раз на 2 роки, залежно від того, що буде раніше. Працюючи автомобіль у високопорованій області, зменшіть термін вдвічі.

Заміна салонного фільтра у седані Volkswagen Polo.

Щоб здійснити заміну салонного фільтра, вийміть кришку під панель приладів, зліва від рукавички. Для цього перемістіть свої засувки з країв до центру:

Зніміть елемент фільтра з корпусу:

Встановіть новий фільтр.елемент, при цьому звертаючи увагу на те, що кінці потоку повітря вказані на кінцях деяких фільтрів. Покладіть фільтр, щоб вони були спрямовані з рукавички, до центральної консолі. Стаття нового фільтра салону 6R0 820 367 (регулярний) та вугілля 6R0 819 653.

Встановіть кришку на місце і перенесіть свої засувки до країв. Фільтр салону потрібно змінювати кожні 15 тис.км бігу або раз на рік, в дуже запиленій зоні, зменшіть цей період на 2.

Відео Заміна фільтра повітря та салону у седані Volkswagen Polo:

Забудьте відео Як замінити фільтр повітря та салону у седані VW Polo 1.6 (cfna):

Як часто потрібно змінити фільтр і де він знаходиться

Відповідно до інструкцій щодо ремонту та експлуатації, змініть фільтр салону на тему “Volkswagen Polo V Sedan потрібен один раз на 2 роки або після 30 000 кілометрів пробігу. Під час роботи на запилених дорогах цей період вдвічі зменшується. Перевірте стан елемента фільтра кожні 8000 кілометрів або шість місяців.

Фільтр розташований під безладом, з лівого боку, і прихований під кришкою з 2 пластиковими засувками. Рік виробництва автомобіля не впливає на місце розташування, оскільки проектування системи опалення та кондиціонування не змінилося.

Номери каталогів (статті)

Занепокоєння VAG створює 2 типи елементів фільтрів: звичайний (папір) та вугілля. Перший бажаний використовувати в невеликих містах, оскільки вони очищають повітря лише пилу і не поглинають продукти спалювання палива.

Вугільні елементи поглинають продукти згоряння палива та інші запахи, які потрапляють у салон через повітря. У великому місті краще використовувати вугільні очищувачі повітря, що входить у салон.

Аналоги 6R0 820 367

Середня ціна виробника,

Аналоги 6R0 819 653

Середня ціна виробника,

Заміна салонного фільтра

Їхав і не їздив.Але раптом я зрозумів, що в салоні накопичується багато пилу.Очищення пилу знову з’являється.Тому я вирішив замінити фільтр салону.Я замовив із сайту.Ціна 570 Rub.Перед тим, як змінити фільтр салону, проводили підготовчі роботи: «Спочатку я очистив весь інтер’єр автомобіля (був усім у пилу).мат, я одночасно розбив килим.

Я прочитав інструкції в Інтернеті.Сам фільтр знаходиться біля ніг переднього пасажира, нижче рукавички.

Для того, щоб відкрити фільтр, ці два кріплення повинні бути зменшені пальцями до центру та вуаля, ми побачимо фільтр.

Мені навіть довелося мити кришку з водою, все в пилу було.

Сама процедура не складна, завершена протягом 5 хвилин.Я думаю, що я зміню фільтр раз на півроку, і не кожну, бо він стає дуже пилом швидше.

Тепер салон. це благодать, а не пил :))

П.Скажіть, вугільний фільтр кращий, ніж зазвичай, це так? Наступного разу, коли я можу спробувати поставити вугілля, я побачу, що і як. Здається, це трохи дорожче.

Оновлено 22.03.15Nakonets прийшов моє замовлення Я купив фільтр у надзвичайних ситуаціях.Оскільки різниці немає, я вирішив не переплатити за оригінал і купив 2 неоргінальні (наприклад, оригінальні витрати як 2 не оригінальні), що зацікавлений, ось код замовлення: Салонна компанія Mann Cu26010 I задоволення коштував мені 786 (393 для кожного фільтра) Якщо ви хочете вугілля, то код замовлення CUK26010

Ось так виглядає коробка (всередині універсальної інструкції для відповідних моделей):

Думаю, я зміню його восени 🙂 І тоді тривалий час для служби фільтра, пил у салоні лежить), я також замовив антифризний концентрат, 1,5 л VAG G01 3A8 JM1, щоб не годувати офіційного Додаткова денюшка.Ви можете наповнити його самостійно.

Востаннє вони налили мене на 1 годину нижче мінімальної позначки, додавали до максимального рівня.Повітряний фільтр, я думаю, я також сам його зміню.

Оновлено 20.08.15 провели 5 місяців, знову змінив фільтр на новий 🙂 Я також поставив фільтр салонної компанії Mann Cu26010

Оновлено 01.12.15 і знову змінив фільтр, з’явився час, незабаром його проходження було досягнуто 16.03.16 замінено 15.07.17 замінено 01.05.18 Заміна

Вибір фільтра салону VW Polo

Якщо ви впевнені, що настав час замінити FS, ваше перше завдання. вибрати правильний фільтр. Його рішення буде значно спрощено, якщо ви знаєте, що таке фільтри салону, який їхній пристрій та принцип роботи. В даний час найчастіше зустрічаються такі типи елементів фільтра:

 • одношарова, що забезпечує захист від великих забруднюючих речовин, видимого неозброєним оком (тополя пуху, комахи, пилок рослин, листя);
 • два.шлейф, що містить додатковий шар для тонкого очищення повітря від невидимих ​​мікрочастинок (пил, вихлопні гази, мікроскопічні шматки гуми з протекторів, сажі);
 • Три.шлейф, в якому додатковий шар активованого вугілля забезпечує захист від проникнення летючих речовин (джерела неприємних запахів) та патогенної мікрофлори (бактерії, мікробів, грибів).

Оригінальні продукти (каталог № Vag 6R0820367) виконують свою роботу досить добре, але вони досить дорогі, близько 700, що при частому заміні може суттєво вплинути на бюджет власників автомобілів. Крім того, це звичайні анти.фальшиві продукти без вугільного шару. Аналоги вугілля також продаються (№ VAG 6R0820367), але вони не регулярно встановлюються і ще дорожчі.

Насправді, німецькі дизайнери намагалися значно полегшити обслуговування автомобіля для його власників, тому фільтр салону седана поло (як вугілля, так і звичайні) має єдині розміри та дизайн, що дозволяє використовувати продукцію багатьох незалежних виробників. Ми даємо короткий список найвідоміших фільтрів, сумісних за розміром:

 • Ваг (каталог R0820367/6R0819653);
 • Filtron (Каталог № K1079/K1313);
 • Манн (Каталог № CU26010/ CUK26010);
 • Валео (Каталог 15737/708685).

Тут вперше вказано код звичайного продукту, і через Scythe. версію вугілля.

Хороші відгуки про фільтри Bosch (Каталог 987432057), Corteco (Каталог 0001783), Delphi (Каталог № TSP0325339), Lynx (Каталог № LAC1006), покровитель (Каталог № PF2041), TSN (Каталог 784).

Заміна салонного фільтра у седані Volkswagen Polo

Щоб здійснити заміну салонного фільтра, вийміть кришку під панель приладів, зліва від рукавички. Для цього перемістіть свої засувки з країв до центру:

Зніміть елемент фільтра з корпусу:

Встановіть новий фільтр.елемент, при цьому звертаючи увагу на те, що кінці потоку повітря вказані на кінцях деяких фільтрів. Покладіть фільтр, щоб вони були спрямовані з рукавички, до центральної консолі. Стаття нового фільтра салону 6R0 820 367 (регулярний) та вугілля 6R0 819 653.

Встановіть кришку на місце і перенесіть свої засувки до країв. Фільтр салону потрібно змінювати кожні 15 тис.км бігу або раз на рік, в дуже запиленій зоні, зменшіть цей період на 2.

Відео Заміна фільтра повітря та салону у седані Volkswagen Polo:

Забудьте відео Як замінити фільтр повітря та салону у седані VW Polo 1.6 (cfna):

Алгоритм заміни

Заміна фільтра не займе багато часу. Для зручності ви можете використовувати ліхтарик.

  Знайдіть кришку салонного фільтра. Він розташований під безладом, на лівій нозі пасажира.

volkswagen, polo, знаходиться, салон

Фільтр кабіни розташований під передньою панеллю на ногах переднього пасажира.

volkswagen, polo, знаходиться, салон

volkswagen, polo, знаходиться, салон

volkswagen, polo, знаходиться, салон

Встановіть новий фільтр у зворотному порядку.

Перед встановленням нового фільтра доцільно проводити антибактеріальну обробку випарника кондиціонера. Навіть із своєчасною заміною фільтра можуть прийти дрібні частинки сміття, які стають фокусом розвитку бактерій у вологому середовищі. Випарник розташований відразу за салонним фільтром. Щоб обробити це, ви можете використовувати будь.який композиція аерозолю дезінфікуюча.

Ми розпорошуємо продукт через безкоштовний відсік фільтра. Після цього закрийте кришку і зачекайте не більше 10 хвилин. Увімкніть вентиляцію кабіни на пару хвилин. Тепер ви можете поставити новий фільтр на місце.

Статті (оригінальні та аналоги)

У седані Volkswagen Polo встановлено два типи стандартних салонних фільтрів:

Однак тут ви можете заощадити, купивши дешевший аналог. Оскільки конструкція салонного фільтра максимально проста, тут зовсім не потрібно придбати оригінальну частину. Потрібно лише спостерігати за розміром.

Найдоступнішими за ціною є такі моделі:

 • Хороший паперовий фільтр від добре відомого виробника. Bosch 1987435002. Але ви також можете подивитися на цей варіант. Filtron K 1313.

Більшість неорігінальних запасних частин коштує втричі менше регулярних деталей. Тому, за умови великих сезонних доріжок, використання дешевих аналогів може бути економічно виправданим.

Частота заміни салонного фільтра

volkswagen, polo, знаходиться, салон

Частота заміни салонного фільтра значною мірою залежить від умов експлуатації автомобіля. У фото фільтра після пробігу лише 8000 км, більшість з яких потрапили на запилені дороги в сільській місцевості.

Виробник радить перевірити фільтр для кожного, а за потреби замініть.

Середній термін служби частини становить 30 тисяч. кілометри. Тому зміна найчастіше здійснюється при проходженні кожного рівномірно.

Слід розуміти, що розмір фільтра не більше, ніж у тих автомобілях, де рекомендований інтервал заміни становить 15 000 кілометрів. Тому частина часто засмічується набагато раніше, ніж максимальний термін служби.

Причини швидкого “зносу”

Бруд у складках фільтра. це лише велике сміття, але є ще менші частинки, яких ми не бачимо, але ми дихаємо.

Потреба в частішій зміні салонного фільтра виникає з наступних причин:

Розташування салонного фільтра

Автомобіль Volkswagen Polo розташований під безладом. Доступ до нього можливий з переднього сидіння пасажира.

Щоб побачити розташування фільтра, вам потрібно вийти з машини, відкрити передні пасажирські двері та зігнутись, дивлячись під рукавичку. Розташування фільтра салону відображається стрілкою на фотографії нижче.

Опис заміни салонного фільтра з Volkswagen Polo

Для того, щоб замінити фільтр салону власними руками автомобілем Volkswagen Polo на двигун 1.6 був успішним, власник автомобіля повинен керуватися інструкціями, які наведені нижче.

volkswagen, polo, знаходиться, салон

volkswagen, polo, знаходиться, салон

 • За допомогою ганчірків очистіть сидіння та кришку бруду та пилу.
 • Візуально огляньте стан старої споживаної. Це допоможе власнику автомобіля вирішити правильний вибір інтервалу для заміни елемента фільтра.

volkswagen, polo, знаходиться, салон

 • Встановіть на сидінні новий фільтр салону. У цьому випадку потрібно спостерігати напрямок стрілки, що вказується збоку.
 • Закрийте кришку елемента фільтра.

Незалежна заміна фільтрів (салон, повітря та паливо)

Якось я натрапив на статтю журналу “за кермом” на незалежній заміні фільтрів на седан Polo. Мені це здавалося дуже корисним матеріалом. Врятував його на комп’ютері і забув про нього. Днями вона знову потрапила мені в очі, і я подумав, раптом хтось інший стане в нагоді. Тож я публікую тут у формі фотографій.П.С. Заздалегідь прошу вибачення, якщо раптом хтось виклав раніше. Але ви не можете відслідковувати все.

Крім того, якщо хтось хоче зберегти цю інформацію на моєму комп’ютері, я можу запропонувати готовий варіант у формі PDF.документа

Автомобільна частина

Коментарі та думки власників 29

Скажи мені, що фільтр кабіни, в якому напрямку поставити?

Дякую за інформацію, лише наступного тижня, щоб пройти перший, потім я хотів змінити сам фільтр!) Я зроблю це за прикладом!

Я якось піднявся, щоб змінити паливо та Мурзілку, у мене це було.Оскільки течія не натиснув більше одного шланга, щоб зняти Я не плавав протягом півтори години Мені було близько 15 тис. це не спали, і тепер я змирився, і тепер я не знаю, і я не знаю, як бути хто змінив MB самі, скажи мені?

Спробуйте промити або шпрітовкою, або з шприца. Швидше за все, бруд потрапив туди, і засувка була похитнута. 🙂

Всі 3?) Його, здається, видалили трохи засувки, бо він вільно рухається), але його не можна було зняти, я натисну на це метушитися!

Чесно кажучи, я не змінив це сам (вони змінили мене з цим). Але товариш написав трохи вище, що через бруд він також не міг зняти і радить миття. 🙂

Я спробую пізніше), якщо знайду цю тему, щоб скасувати підписку)

Лише тиждень тому я змінив масло на шляху, фільтр лежав з тих пір, я думаю, що мені потрібно змінити, натисніть кнопку на мікросхемі паливного фільтра, я її побив. ніфіга. Я беру шприц на 20 кубів, голку в сміття, підбираю воду і з тиском, при якому я отримав її з кутом, я промиваю його в зазор між паливом і фільтром (вода в паливному трубопроводі буде не падати ні в якому разі). Три шприци на трубі та завісу з великими зусиллями, їх вилучають. Спочатку сторона знаходиться там, де є дві трубки, потім відкрутіть гвинти, згинайте фільтр злегка і третій.Мій алгоритм був таким: я натиснув кнопку, трохи трохи вбік, ніби ми хочемо надіти, і тоді ми не виштовхуємо його, щоб зняти його, і трубка знята.Удачі підтримувати ластівки)

Також потрібно було б змінити паливний фільтр, але я не змінив сітку на бензиновий насос?)

Частота заміни салонного фільтра

Відповідно до інструкцій щодо ремонту та експлуатації автомобіля, салонний фільтр замінюється кожні два роки або після 30 000 км, залежно від події, яка відбудеться раніше. Але якщо автомобіль працює в області підвищеної газності та пильності, то заміна або принаймні очищення може проводитися частіше, з інтервалом 15 000 км пробігу.

Існує ряд ознак, за допомогою яких фільтр підлягає заміні:

 • притуливши келих у холодний сезон року;
 • На приладовій панелі та лобовому склі накопичується пил навіть після недавнього очищення;
 • Зниження мікроклімату в салоні швидко нагрівається, а також швидко охолоджує повітря;
 • Поява різних неприємних запахів у салоні.

Де SF

Скільки автомобілів, стільки місць. Це, звичайно, все жарт. Можливі місця салонного фільтра. три. Це моторний відсік, місце під педалями адміністрації та рукавички (безпосередньо за ним). У седані Car Polo наявність салонного фільтра доступна під контрольними педалями. Він розташований спеціально праворуч від тунелю підлоги (сторона облицювання).

Якщо ви спочатку заміните салон автоматичний філтер, то наша стаття буде вам дуже корисною для вас. То що нам потрібно.

Заміна салонного фільтра у седані Volkswagen Polo

Щоб здійснити заміну салонного фільтра, вийміть кришку під панель приладів, зліва від рукавички. Для цього перемістіть свої засувки з країв до центру:

Зніміть елемент фільтра з корпусу:

Встановіть новий фільтр.елемент, при цьому звертаючи увагу на те, що кінці потоку повітря вказані на кінцях деяких фільтрів. Покладіть фільтр, щоб вони були спрямовані з рукавички, до центральної консолі. Стаття нового фільтра салону 6R0 820 367 (регулярний) та вугілля 6R0 819 653.

Встановіть кришку на місце і перенесіть свої засувки до країв. Фільтр салону потрібно змінювати кожні 15 тис.км бігу або раз на рік, в дуже запиленій зоні, зменшіть цей період на 2.

Відео Заміна фільтра повітря та салону у седані Volkswagen Polo:

Забудьте відео Як замінити фільтр повітря та салону у седані VW Polo 1.6 (cfna):

Інструкції щодо заміни салонного фільтра

Запитайте в коментарях. Ми відповімо обов’язково!

Кількість блоків: 8 | Загальна кількість символів: 7846 Груба донорів, що використовуються: 3інформація для кожного донора: