Де знаходиться салонний фільтр Renault Duster

Який фільтр краще вибрати?

Як би дивно це не звучало, але основна складність представляється нам не у вигляді процесу заміни салонного фільтра, а його правильний вибір при покупці. Так, і справді, для автомобілів Renault Duster 2.0 є на сучасному ринку величезна кількість вибору моделей фільтрів від багатьох виробників. Ці пристрої між собою відрізняються виключно за якістю і за вартістю. У будь-якому випадку перевагу слід віддати оригінальному фільтру, який в каталогах має артикул 272775374R.

Цей пристрій є вугільним звичайним салонним фільтром, який має пористу структуру гармошкою, і не володіє ніякими іншими властивостями, хоча вартість його досить висока.

знаходиться, салонний, фільтр, renault

Замінити салонний фільтр своїми руками на Renault Duster

Така річ як салонний фільтр є дуже важливим елементом в кожному сучасному легковому автомобілі, в тому числі і в моделі Renault Duster 2.0. Від цього елемента залежить чистота повітря, який в салон надходить безпосередньо з вулиці. Прилад очищає повітря від пилу і різних сторонніх забруднюючих частинок. Однак все одно незабаром буде потрібно заміна салонного фільтра. У даній статті ми хочемо розповісти, де знаходиться фільтр салону в автомобілях Renault Duster 1.6 і як замінити його, на що спочатку треба звернути свою увагу, і так далі.

Як здійснити заміну?

Багатьом спочатку здається, що сама заміна салонного фільтра. щось неймовірне, і це вкрай складна процедура, і що заміна своїми руками неприпустима, зробити це може лише професіонал своєї справи, оскільки більшість водіїв новачків навіть не знають де стоїть фільтр салону, а також як зняти його правильно, це їх і лякає. Все гранично просто, достатньо ознайомитися з коротким навчальним відео, або прочитати в нашій статті, як все зробити, і тоді ви зрозумієте, що складного в цьому абсолютно нічого немає. Витрачений час на заміну салонного фільтра не перевищить півгодини, плюс допоможе заощадити гроші на візит в автосалон.

У французькій моделі Renault Duster 2.0 расходник розташовується під бордачков по ліву сторону. Заміна своїми руками не складна, потрібно лише відщепнути фіксатор фільтру і корпус потягнути на себе. Робити це потрібно в кілька етапів, спочатку натисніть на язичок, розташований який в самому кутку, після чого фіксатор слід виводити назовні, а вже потім висувайте і фільтр.

Уже після того, як расходник-фільтр старий ви зняли, фахівці рекомендують ретельно очистити від пилу і бруду порожнину обігрівача. Інакше, новий встановлений фільтр засмітиться набагато швидше, ніж передбачається, і його заміна буде потрібно знову. Новий фільтр встановлюється в зворотному відповідно послідовності.

Практика показує, що у тих людей, які самостійно вперше змінили фільтри, даний етап викликав найбільше труднощів. Пов’язано це з тим, що знімний расходник виконаний з паперу і швидко гнеться. Намагаючись потрапити в спеціальні пазики, папір тут же деформується і тому правильна установка стає скрутною. Але нетривала практика в цій справі, швидко полегшує завдання і не викликає абсолютно ніяких труднощів при зміні.

Как поменять салонный фильир на Рено DUSTER

підводимо підсумки

Заміна салонного фільтра на популярної моделі Renault Duster спеціальних умінь і якихось певних навичок не вимагає, все можна спокійно зробити власноруч. Якщо уважно прочитати в статті частина, що описує заміну, то процедура у вас не викличе складнощів, і вам не доведеться звертатися в сервіс з цією проблемою.

кроки заміни

 • Необхідно пересісти на переднє пасажирське сидіння Renault Duster.
 • Зліва внизу потрібно відшукати коробку з потрібним нам елементом.
 • Натиснути на засувку.
 • Витягнути, потягнувши на себе.
 • Поставити новий на місце старого.

Від того який саме тип фільтруючого матеріалу встановлено багато в чому залежить те, наскільки часто потрібно його змінювати:

 • паперовий. від 15000 до 30000 кілометрів;
 • вугільний. від 50000 до 100000 кілометрів;
 • багатошаровий. від 30000 до 60000 кілометрів.

У разі якщо ви не бажаєте змінювати старий автофильтр, що складається зі штучного волокна, то його можна просто добре промити.

Ознаки зношеності фільтруючого матеріалу:

 • вентилятор став гірше працювати;
 • запотівання вікон при заборі повітря зовні;
 • неприємні запахи в салоні.

Який фільтр вибрати?

Для Renault Duster випускається декілька видів фільтрів паперовий, багатошаровий і вугільний, саме від їх типу багато в чому залежить ефективність при роботі і періодичність заміни.

 • NISSAN Micra K9K.
 • DACIA Duster K9K
 • RENAULT Clio D7F710 / 720/722/726.
 • GOODWILL AG 557 CF.
 • Knecht (Mahle Filter) LX 3243

Ми хочемо порекомендувати Вам використовувати тільки вугільні салонні фільтри, так як вони мають кращі фільтруючі властивості (на фото Fs-031)

Автомобіль Renault Duster, вже зарекомендував себе воістину народним кросовером, який має відносно невелику ціну, і при цьому володіє відмінними технічними та експлуатаційними характеристиками, в якому власник відчуває себе комфортно як на бездоріжжі, так і на міських вулицях.

Безумовно, що однією зі складових комфортного пересування в такому автомобілі є чисте повітря в салоні. Але без спеціальних систем по цього було б складно домогтися. Тому, як і в більшості інших моделей від Renault в салоні встановлений спеціальний салонний фільтр.

Цей фільтр від Renault Duster вже «бувалий», брудний і смердить

Варто відзначити, що навіть в мінімальній комплектації першого покоління Дастера передбачена ця опція.

Як ви могли переконатися самі, в заміні салонного фільтра на Renault Duster немає нічого складного. Адже для проведення такої операції не потрібно ніяких інструментів і спеціальних навичок.

Тому проводити такі роботи на станціях технічного обслуговування немає ніякого сенсу, достатньо лише точно слідувати нашій інструкції.

Інструкція по самостійній заміні

Прийшов час поміняти фільтр салону на своєму Дастера самостійно, заощаджуючи кошти на щорічному ТО. Для цього не потрібно спеціального інструменту або естакади, щоб розібрати весь автомобіль, просто необхідно слідувати нижчеописаних етапах в тій послідовності, в якій вони вказані:

 • Знаходимо розташування фільтра салону в Дастера. заглядаємо під панель з боку пасажира, з лівого боку, ближче до приладової панелі, розташована касета;
 • Намацуємо фіксатор, який тримає цю касету і натискаємо на нього;
 • Коли фіксатор звільнив змінний блок, витягуємо його, і витрушуємо старий фільтр;
 • Протираємо касету вологою ганчірочкою, видаляючи всю грязь, яка на ній є;
 • Вставляємо новий фільтр в касету, встановлюємо її на місце до характерного клацання;
 • Перевіряємо надійність кріплення.

Є кілька порад, перед тим як зняти старий салонний фільтр в Дастера, зробіть наступні процедури:

 • Легко натисніть на виріб, щоб кожух трохи піддався, це дозволить полегшити його установку в касету;
 • Огляньте його зовнішню цілісність, паперова частина не повинна бути зім’ятої, ніяких тріщин і відколів присутнім не повинно.

Замена фильтра салона на Рено Дастер

Як бачите, інструкція для поетапної заміни салонного фільтра в Дастера не займе багато часу, і може проводитися людьми, які не розбираються в автомобілях.

Коли міняти салонний фільтр

На термін роботи фільтруючих компонентів впливають:

 • Умови експлуатації машини.
 • Режим забору повітря.

Стандартний термін служби фільтра салону Renault Duster два роки. Але для поліпшеної циркуляції повітря замінювати фільтр бажано в два рази частіше.

Перевірити необхідність заміни фільтра можна за допомогою візуального огляду. Для цього зніміть його і огляньте пиловловлювач. Якщо поверхня буде покрита нальотом сіруватого відтінку або просто шаром бруду, то заміни не уникнути.

Правильно міняємо фільтр

Практично у всіх сучасних автомобілях, а тому числі і на Renault Duster доступ фільтру зроблений з салону. У тунелі, з боку ніг пасажира перебувати кришка відсіку.

На багатьох авто доступ до неї може бути закритий різними панелями або елементами декору салону, але заміна салонного фільтра на Renault Duster не займе багато часу, оскільки він проектувався як автомобіль для виконання повсякденних завдань, тому інженери не стали ускладнювати конструкцію і зробили доступ до нього максимально простим:

 • Для початку необхідно оглянути Renault Duster салон, щоб знайти ту саму кришку і натиснути на язичок, розташований внизу. Фільтр можна легко дістати, потягнувши за виступ, позначений на малюнку.
 • Дістаємо фільтруючий елемент з порожнини. При цьому потрібно докладати певних зусиль, тому що він має ребристу структуру і в процесі експлуатації може розпрямлятися, для оптимального заповнення порожнини.
 • Після того як старий фільтр Renault Duster прибраний, краще очистити місце установки від скопилася пилу і бруду. Для цього можна використовувати ганчірки або ганчір’я. При сильному забрудненні можна застосовувати спеціальне засіб для чищення для пластикових виробів.
 • Потім на місце встановлюється новий фільтруючий елемент
 • Новий повинен розташовуватися таким чином, щоб заповнювати собою весь вільний простір і щільно прилягати до стінок порожнини, не залишаючи зазорів.

Щоб не допустити помилок установку слід проводити в зворотній послідовності. При цьому на деяких моделях можуть бути нанесені позначки у вигляді стрілок.

Вони показують в якому напрямку проходить повітря через фільтр. Особливо це актуально для моделей, що містять вугільний абсорбент.

Якщо зробити установку неправильно, то це не гарантуватиме хорошу очистку повітря і може привести до сильного запітніння стекол.

Самостійна заміна салонного фільтра Renault Duster. етапи виконання роботи

Для зручності виконання роботи відсуваємо сидіння переднього пасажира максимально назад і знаходимось зручніше.

Замена салонного фильтра Рено Дастер ,Сандеро, Логан

Затискаємо засувку, як показано на фото нижче: 2. Виймаємо фільтр рухом на пасажирські двері. 3. Видаляємо з корпусу бруд. Для цього можна скористатися пилососом або компресором. 4. Затискаємо краю нового фільтра і встановлюємо все на місце до клацання. Ось власне і все, на цьому заміна салонного фільтра Renault Duster може вважатися закінченою. Також пропонуємо Вам подивитися кілька відео, в якому все більш детально розказано.

Заміна салонного фільтра Renault Duster

Звання «народного автомобіля» зобов’язує Renault Duster бути невередливим в обслуговуванні та ремонті. Та й власник машини повинен своїми силами вміти усунути типові несправності і замінити витратні матеріали. Важливо виконувати роботи, коли цього вимагає регламент, і запобігати можливим проблемам. І зробити це можна шляхом своєчасної заміни салонного фільтра.