Де знаходиться номер двигуна Gazelle 406

Де номер двигуна на 406 моторі

Основні параметри, маркування, ВСХ двигунів сімейства ЗМЗ-406х.

Примітка: тут і далі переведення із системи СІ в технічну та назад, де не потрібна точність, зроблений з похибкою до 2%. Енергетичні та економічні показники. на зовнішній високошвидкісній характеристиці (ГОСТ 14846-81).

Маркування (ідентифікаційний номер) двигунів нанесено на спеціальному обробленому майданчику, розташованому з лівого боку двигуна на блоці циліндрів над бобишками кріплення передньої опори двигуна. У маркуванні двигунів застосовуються літери латинського алфавіту (крім літер I, О, Q) та арабські цифри. Літери та цифри наносяться за допомогою клейм ударним методом. Маркування складається з двох компонентів: описового та індексу. Описова частина маркування складається із шести знаків і має наступну структуру. На першому місці стоїть скорочене цифрове позначення моделі двигуна базової комплектації. Якщо позначення моделі двигуна включає менше шести цифр, то на незаповнених місцях останніх знаків (праворуч) вибито нулі. Наприклад: “406200”.

Несправності

Як і всі силові агрегати, ЗМЗ-4063 має низку конструктивних недоліків. Так, деякі проблеми випливали практично на всіх машинах. Розглянемо, з чим доведеться зіткнутися з водієм мотора (карбюратор) 406:

 • Стукіт у моторі. До цього часу неможливо визначити характер та причину. Одні автолюбителі кажуть, що це розподільні вали, інші – вкладиші колінчастого валу. Напевно, просто варто змиритися та їздити далі.
 • Плаваючі холості оберти. Для початку варто перевірити регулятор холостого ходу. Якщо це не допомогло, то варто демонтувати та помити карбюратор. Також причиною можуть стати клапани, що прогоріли.
 • Заклинювання ГРМ. Тут проблема криється в гідронатяжнику. Варто розібрати та замінити деталь. Звичайно, ніхто не дасть гарантії, що за кілька кілометрів він знову не заклинить.
 • Перегнати. Одна з найпопулярніших несправностей, пов’язана з роботою термостату. Останнім часом особливо часто стали заклинювати ці деталі, все пов’язано з якістю їх виробництва. Також рекомендується перевірити рівень охолоджуючої рідини у системі.

знаходиться, номер, двигуна

 • Глине мотор. Причина в тому, що постійно ламаються бронепроводи.
 • Провали тяги. В цьому випадку несправність ховається в котушці запалювання. Заміна допоможе вирішити питання.
 • Підвищена витрата олії. Значить, з’явився підвищений знос маслознімних ковпачків або поршневих кілець. Рекомендується замінити зношені елементи.
 • Троїння. Причин появи цього явища досить багато, тому шукати несправність доведеться в різних системах.

Де номер двигуна на 406 моторі

Основні параметри, маркування, ВСХ двигунів сімейства ЗМЗ-406х.

Примітка: тут і далі переведення із системи СІ в технічну та назад, де не потрібна точність, зроблений з похибкою до 2%. Енергетичні та економічні показники – за зовнішньою швидкісною характеристикою (ГОСТ 14846-81).

Маркування (ідентифікаційний номер) двигунів нанесено на спеціальному обробленому майданчику, розташованому з лівого боку двигуна на блоці циліндрів над бобишками кріплення передньої опори двигуна. У маркуванні двигунів застосовуються літери латинського алфавіту (крім літер I, О, Q) та арабські цифри. Літери та цифри наносяться за допомогою клейм ударним методом. Маркування складається з двох складових частин: описової та вказівної. Описова частина маркування складається із шести знаків і має наступну структуру. На першому місці стоїть скорочене цифрове позначення моделі двигуна базової комплектації. Якщо позначення моделі двигуна включає менше шести цифр, то на незаповнених місцях останніх знаків (праворуч) вибито нулі. Наприклад: “406200”.

READ  Заміна оливи у двигуні ВАЗ 2115

Де знаходиться Номер Двигуна ЗМЗ 406

Діагностика та заміна датчиків тиск олії в двигунах ЗМЗ 405, 406, 409

Моніторинг системи мастила в двигунах ЗМЗ 405, 406 та 409 здійснюється за допомогою спеціальних датчиків тиску олії. Якщо вони зазнають невдачі, водій не зможе відповісти вчасно можливі несправності в системі, яка загрожуватиме тривалій працездатності всього блоку живлення.

Датчики тиску моторного масла та аварійного тиску ЗМЗ 405, 406, 409

У системі мастила ZMZ 405, 406 та 409 передбачено два окремі датчики для контролю тиску. Один із них фіксує тиск, а інший реагує на його критичне падіння.

Характеристики, конструкція та робота датчика тиску масла

Датчик тиску масла (DDM) використовується для вимірювання тиску масла в системі. Електростанції ЗМЗ використовують датчики MM358 з наступними характеристиками:

 • Робочий елемент. перестат;
 • номінальна напруга, В. 12;
 • номінальний струм, А. 0,15;
 • робочий діапазон, кгс/см 2. 0-6;
 • опір за відсутності тиску, Ом. 159-173;
 • Розмір нитки, в дюймах.?

Конструкція датчика тиску MM358 складається з:

Датчик MM358 працює з манометром, розташованим на панелі приладів автомобіля. Він має електромеханічну конструкцію, яка реагує на зміни опору датчика.

Принцип роботи MM358 полягає в наступному: коли двигун не працює, в системі мастила відсутній тиск. Опір датчика, згідно з його характеристиками, становить 159–173 Ом. При запуску блок живлення тиск підвищується і масло починає діяти на мембрану, помираючи в організмі. При згинанні він переміщує важіль трансмісії через штовхач, який, у свою чергу, переміщує повзунки реостата вправо, зменшуючи опір датчика. Покажчик реагує на це зменшення, переміщуючи стрілку праворуч.

Характеристики, конструкція та принцип дії аварійного датчика тиск олії

Аварійний датчик призначений для інформування водія про падіння тиску олії в системі до критичних значень. Датчики встановлені в енергоблоках ЗМЗ 405, 406 та 409 аварійний тиск олії типу MM111D тощо, виготовлений під номером деталі 2602.3829, 4021.3829, 6012.3829. Це пристрої контактного типу, принцип дії яких заснований на блокуванні та розмиканні контактів.

Де знаходиться номер двигуна на газелі з 406 двигуном?

До паспортних даних автомобіля відносять ідентифікаційні номери транспортного засобу (ТС) та ідентифікаційні номери кабіни або суцільнометалевого кузова, мотора та шасі.

Ідентифікаційний номер ТЗ (VIN) нанесений на автомобілях з суцільнометалевим кузовом на зовнішній панелі передка під капотом з правого боку по ходу руху автомобіля (див. Рис. 1.1, вид за стрілкою «А»).

Ідентифікаційний номер ТС (VIN) на автомобілях з платформою наноситься на правому лонжероні рами перед фронтальним кронштейном задньої ресори (рис. 1.2).

місце нанесення ідентифікаційного номера; 2. фронтальний кронштейн задньої ресори; 3. лонжерон рами правий.

У разі установки другого паливного бака VIN наноситься між кронштейнами ресори на правому лонжероні рами.

Х96. міжнародний ідентифікаційний код виробника,

В. код модельного року (В. 2011 р., З. 2012 р.),

порядковий номер автомобіля.

Модельний рік. період, рівний в середньому календарному році, протягом якого випускаються автомобілі зі схожими конструктивними ознаками.

Номер двигуна 406 ГАЗель Волга газ

Ідентифікаційний номер кабіни або кузова наноситься під капотом на зовнішній панелі передка з лівого боку по ходу руху. Рис. 1.1, вид за стрілкою “В”).

порядковий номер кузова (кабіни).

Ідентифікаційний номер шасі наноситься лише на автомобілях-шасі, створених для постачання іншим компаніям для виробництва спецвиробів. Ідентифікаційний номер шасі бортових автомобілів наноситься на правому лонжероні рами перед фронтальним кронштейном задньої ресори.

Ідентифікаційний номер шасі автобусів наноситься під капотом на зовнішній панелі передка з правого боку. Приклад нанесення номера шасі:

Ідентифікаційний номер двигуна вибито на блоці циліндрів з лівого боку.

Приклад нанесення ідентифікаційного номера двигуна:

порядковий номер двигуна.

Варіант комплектації двигуна позначений буквено-цифровим кодом (два останні знаки індексу двигуна).

Паспортні дані автомобіля також вказані на заводській табличці (рис. 1.3), розташованої на задній стійці правої боковини кабіни.

READ  Де знаходиться реле поворотів ВАЗ 2107

Поруч із заводською табличкою на автомобілі встановлена ​​спеціальна табличка, на якій наведена інформація про міжнародні сертифікати (офіційні твердження), що поширюються на все сімейство (модифікації) автомобілів цієї категорії.

Список міжнародних сертифікатів, поширених на Ваш автомобіль, наведено в сервісній книзі.

До паспортних даних шасі, що поставляються іншим компаніям для виробництва спецвиробів, відносять ідентифікаційні номери шасі, кабіни та двигуна. На шасі не встановлюється та не наноситься ідентифікаційний номер автомобіля.

Якщо у Вас ГАЗель ГАЗ-33025 з ГБО, то наступний пункт анотації тут. Повна інструкція для «Газелі» з ГБО.

Де номер двигуна на 402

Двигуни ЗМЗ-402 невибагливі в експлуатації та досить прості у технічному обслуговуванні. Це бензинові, карбюраторні, 4-циліндрові рядні двигуни. Встановлювалися переважно на автомобілі Волги та Газелі. За роки виробництва було випущено 6125136 екземплярів двигуна.

 • ЗМЗ-402.10 як основний базовий варіант під бензин марки АІ-92;
 • ЗМЗ-4021.10, що споживає паливо А-76 (80);
 • ЗМЗ-4022.10, що має запалення нового типу, так зване форкамерно-факельне;
 • ЗМЗ-4025.10. призначений для автомобілів сімейства ГАЗель (той же 4021.10);
 • ЗМЗ-4026.10. призначений для автомобілів сімейства ГАЗель (той же 402.10).

Технічні характеристики

Виробництво ЗМЗ
Марка двигуна ЗМЗ-402
Роки випуску 1981-2006
Матеріал блоку циліндрів алюміній
Система харчування карбюратор
Тип рядний
Кількість циліндрів 4
Клапанів на циліндр 4
Хід поршня, мм 92
Діаметр циліндра, мм 92
Ступінь стиснення 8.26.7
Об’єм двигуна, куб.см 2445
Потужність двигуна, л.з./про.хв 100/450090/4500
Крутний момент, Нм/про.хв 182/2500172/2500
Паливо 9276
Екологічні норми
Вага двигуна, кг 181184
Витрата палива, л/100 км-місто-траса-змішаний. 13.5—
Витрата олії, гр./1000 км до 100
Олія в двигун 5W-30/5W-40/10W-30/10W-40/15W-40
Скільки масла у двигуні, л 6
При заміні лити, л 5.8
Заміна олії проводиться, км 10000 (краще 5000)
Робоча температура двигуна, град.

Обслуговування ЗМЗ-402

 • Заміна олії в ДВЗ проводиться кожні 10 тис.км. Об’єм масла в двигуні. 6 літрів. При заміні разом із масляним фільтром знадобиться близько 5,8 літра. Олія, що підходить по SAE 5W-30, 5W-40, 10W-30, 10W-40, 15W-40 (багато автовласників рекомендують лити напівсинтетичну олію, а використання рідких масел і синтетики веде до зайвих течій).
 • Регулювати зазори необхідно раз на 15 тис.км. Для випускних клапанів нормальний тепловий зазор межі 0,4. 0,45 мм. Для впускних клапанів першого та четвертого циліндра – 0,35 – 0.4 мм. Зазор клапанів другого та третього циліндра становить 0,4. 0.45 мм.

Вид ЗМЗ-402 ліворуч: 1 – стартер; 2 – тягове реле стартера; 3 – маслопровід; 4 – паливний насос; 5 – кронштейн опори двигуна; 6 – датчик лампи аварійного тиску олії; 7 – масляний фільтр; 8 – шків колінчастого валу; 9 – шків водяного насоса; 10 – водяний насос; 11 – термостат; 12 – датчик покажчика температури охолоджувальної рідини; 13 – фільтр тонкого очищення палива; 14 – свічка запалювання; 15.розподілювач запалювання; 16 – кришка штовхачів; 17 – привід розподілу запалювання та масляного насоса.Вид ЗМЗ-402 праворуч: 1 – шків колінчастого валу; 2 – датчик вказівника тиску олії; 3 – випускний колектор; 4 – масляний картер; 5 – кран зливу охолоджуючої рідини; 6 – головка блоку циліндрів; 7 – впускна труба; 8 – карбюратор; 9 – пробка маслозаливної горловини; 10 – кришка коромисел; 11 – термостат; 12. шків водяного насоса; 13 – генератор.

Двигун ЗМЗ-405

Новий мотор ЗМЗ-405 надійшов на конвеєр ГАЗу у 2000 році. Багато недоліків попередника у новій конструкції було усунуто, але деякі залишилися.

405-й виявився хорошим агрегатом і здебільшого виправдав очікування споживачів продукції ГАЗу. Однак були й деякі недоробки, характерні для колишньої моделі. Мотор став набагато складнішим за конструкцією, відповідно потрібен кваліфікований персонал для його обслуговування.

 • Випускається з 2000 року до теперішнього часу.
 • Потужність. інжектор (розподілена ін’єкція).
 • Циліндри розташовані в один ряд, циліндрів – 4.
 • Клапанів 16 шт., по 4 шт. на один циліндр.
 • Хід поршнів – 86 мм.
 • Внутрішній діаметр гільзи циліндра – 95,5 мм.
 • Максимальне стиснення суміші – 9,3.
 • Робочий об’єм – 2464 см3.
 • Потужність 150 л.з.
 • Тип палива – бензин АІ-92.
 • Маса – 193 кг.
 • Витрата палива у міському циклі – 13,5 л/100 км.
 • Ресурс для капітального ремонту. 150 000 км.
READ  Де знаходиться стартер на Niva

Номер двигуна ГАЗель 405

До паспортних даних автомобіля відносять ідентифікаційні номери транспортного засобу (ТС) та ідентифікаційні номери кабіни або суцільнометалевого кузова, мотора та шасі.

Ідентифікаційний номер ТЗ (VIN) нанесений на автомобілях з суцільнометалевим кузовом на зовнішній панелі передка під капотом з правого боку по ходу руху автомобіля (див. Рис. 1.1, вид за стрілкою «А»).

Ідентифікаційний номер ТС (VIN) на автомобілях з платформою наноситься на правому лонжероні рами перед фронтальним кронштейном задньої ресори (рис. 1.2).

місце нанесення ідентифікаційного номера; 2. фронтальний кронштейн задньої ресори; 3. лонжерон рами правий.

У разі установки другого паливного бака VIN наноситься між кронштейнами ресори на правому лонжероні рами.

Х96. міжнародний ідентифікаційний код виробника,

В. код моделі (в 2011 році., З. 2012 р.),

Номер двигуна 406 ГАЗель Волга газ

номер серійного автомобіля.

Модельний рік. період, рівний в середньому календарному році, протягом якого випускаються автомобілі зі схожими конструктивними ознаками.

Ідентифікаційний номер кабіни або кузова наноситься під капотом на зовнішній панелі передка з лівого боку по ходу руху. Рис. 1.1, вид за стрілкою “В”).

порядковий номер кузова (кабіни).

Ідентифікаційний номер шасі наноситься лише на автомобілях-шасі, створених для постачання іншим компаніям для виробництва спецвиробів. Ідентифікаційний номер шасі бортових автомобілів наноситься на правому лонжероні рами перед фронтальним кронштейном задньої ресори.

Ідентифікаційний номер шасі автобусів наноситься під капотом на зовнішній панелі передка з правого боку. Приклад нанесення номера шасі:

Ідентифікаційний номер двигуна вибито на блоці циліндрів з лівого боку.

Приклад нанесення ідентифікаційного номера двигуна:

порядковий номер двигуна.

Варіант комплектації двигуна позначений буквено-цифровим кодом (два останні знаки індексу двигуна).

Паспортні дані автомобіля також вказані на заводській табличці (рис. 1.3), розташованої на задній стійці правої боковини кабіни.

Поруч із заводською табличкою на автомобілі встановлена ​​спеціальна табличка, на якій наведена інформація про міжнародні сертифікати (офіційні твердження), що поширюються на все сімейство (модифікації) автомобілів цієї категорії.

Список міжнародних сертифікатів, поширених на Ваш автомобіль, наведено в сервісній книзі.

До паспортних даних шасі, що поставляються іншим компаніям для виробництва спецвиробів, відносять ідентифікаційні номери шасі, кабіни та двигуна. На шасі не встановлюється та не наноситься ідентифікаційний номер автомобіля.

Якщо у Вас ГАЗель ГАЗ-33025 з ГБО, то наступний пункт анотації тут. Повна інструкція для «Газелі» з ГБО.

Сайт про суглоби

БЦ циліндрів відлито з особливо міцного чавунного сплаву. Між циліндрами проходять канали сорочки для циркуляції рідини, що охолоджує. Циліндри висвердлені в БЦ. У нижній, внутрішній частині БЦ розміщено п’ять опор, необхідних для встановлення підшипників ковзання колінчастого валу. Кришки підшипників виконані способом кування чавуну. Розточуються вони спільні з опорами. Тому не можна змінити місця кришки.

На першій, другій, четвертій та п’ятій кришках вибиті номери, для правильної установки. Третя кришка додатково обробляється по торцях. Наступна обробка необхідна для встановлення підлоги упертого підшипника.

До торців БЦ кріпитися болтами сальникоутримувач і манжети коленвала, а також кришка ланцюга приводу ГРМ. До нижньої частини блоку циліндрів болтами пригвинчено масляний картер.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS