Де знаходиться АЗС ВАЗ 2112

Розпинування бензонасоса ВАЗ 2107

1 – двигун приводу вентилятора радіатора; 2 – колодка монтажного блоку; 3. датчик холостого ходу; 4 – ЕБУ двигуна; 5 – потенціометр; 6 – комплект свічок запалювання; 7 – БУ запалення; 8 – електронний датчик положення колінвалу; 9 – електробензонасос; 10 – показник кількості оборотів; 11 – лампа контролю справності електронних систем та гальмівної системи; 12 – реле керування системи запалення; 13 – датчик спідометра; 14. спеціальний заводський роз’єм для зчитування помилок за допомогою БК; 15. джгут форсунок; 16 – електроклапан адсорбера; 17, 18, 19,20 – блок запобіжників для ремонту монтажного блоку, що захищають ланцюги системи упорскування; 21 – електронне реле керування бензонасосом; 22 – електронне реле керування системою підігріву вихлопного колектора; 23 – система підігріву вихлопного колектора; 24. плавкий запобіжник, що захищає ланцюг підігрівача; 25. електронний повітряний датчик; 26. OH сенсор регулювання температури; 27. Електронна датчик повітряного демпфера; 28. температура датчика повітря; 29. датчик контролю тиску та лампи, недостатній тиск масла.

Ви можете перевірити АЗС на ВАЗ 2107, просто перевіряючи напругу тестера на блоці свого з’єднання. Наявність напруги говоритиме про несправність електромотора. Замість тестера (мультиметра) для діагностики несправності можна використовувати контрольну лампу.

Без такого, це можна зробити роз’єднавши колодку підключення паливного насоса і контролю рівня палива і подавши напругу проводами від акумулятора, на місце підключення сірого проводу 12 і на місце чорного. мінус. Насос, що загудів, буде говорити про несправність запобіжника, ланцюга живлення або ЕБУ.

Ознаки несправності

Варто зазначити, що бензонасос, встановлений на ВАЗ-2112 інжектор, має високий ресурс. Але регулярна їзда на порожньому баку та невчасна заміна фільтрів може посилити його роботу. Тому потрібно знати основні ознаки його несправності.

Перший характерний симптом. важкий запуск мотора. Причому це може відбуватися як на гарячу, так і на холодну. Це говорить про те, що насос важко виробити достатній тиск перед запуском. В ідеалі, на це відводиться лише 2-3 секунди. Якщо насос продовжує гудіти і далі, значить, є проблеми із клапанами або діафрагмою.

У більш занедбаних ситуаціях машина може просто глухнути. Якщо у вас далеко не порожній бак і машина раптом затихла, то в мотор припинилася подача бензину. У такому випадку потрібно замінити реле бензонасоса на ВАЗ-2112 або сам занурювальний елемент.

Ну і нарешті, мотор буде нестабільно працювати на неодружених оборотах. Виникає відчуття, ніби мотор троїть. Якщо елемент повністю спалений, то, коли ввімкнення запалювання, і насос буде відсутній (навіть короткостроковий).

Типи паливних насосів

Деякі старі моделі автомобілів зовсім позбавлені такого пристрою як бензонасос. Сподіваємось, вам з такою ситуацією зіткнутися не доведеться, оскільки це старе та неефективне рішення.

Сьогодні випускається два типи паливних насосів для ВАЗ 2110 — механічні та електронні.

  • Механічні вважаються класичним рішенням, яке розташовується зовні паливного бака. Працює він досить просто — бензонасос всмоктує паливо із ємності, тобто бака. Це може працювати при низькій тиску, оскільки між насосом та карбюратором є невелика відстань.
  • Електронний. це сучасніший вид насоса, який монтують усередині самого бака. Зумовлено це підвищеною шумністю при його роботі, якщо порівнювати з аналогом. Його робота повністю залежить від електронної системи, яка бере до уваги одночасно кілька факторів: Поточне розташування дроселя;
  • вихлопу;
  • Співвідношення повітря і палива та ін.
READ  Де знаходиться номер двигуна на UAZ буханець

Електронний паливний насос для ВАЗ 2110

Багатьох цікавить, де знаходиться запобіжник бензонасоса у ВАЗ 2110?

Відповідаємо: Він знаходиться в нижній частині консолі, якщо подивитися з боку пасажира. Крайній правий це той, який ви шукали. Хоча часто їх збирають у довільному порядку, тому розташування може відрізнятися.

Електричні насоси для подачі палива працюють під тиск, що провокує певний рівень шуму. Через це паливний насос монтують глибоко всередину бака автомобіля. Паливо при цьому займається охолодженням та глушником для роботи помпи.

Запуск насоса здійснюється за рахунок електродвигуна. Коли замок запалювання увімкнено, бортова система відправляє насосу сигнал, після чого той починає подачу палива.

Заміна бензонасосу на ВАЗ 2110, 2112, 2109, 2114

У деяких ситуаціях на насос впливає електричний заряд. З його допомогою моторчик обертається кілька хвилин, що задає тиск усередині паливної системи.

знаходиться

Зверніть увагу, якщо через 3 секунди комп’ютер не надасть насосу дані про старт роботи, той автоматично вимикається. Тому звук від двигуна насоса ми чуємо перші кілька секунд.

Якщо немає тиску в паливній рампі ВАЗ 2110, паливний насос бажано замінити на новий. Сенсу у його ремонті, як показує практика, немає. Це трудомісткий, енерговитратний процес, який серйозно не виправданий із фінансової точки зору.

Тому, якщо на вашому інжекторному ВАЗ 2110 не працює паливний насос, рекомендуємо його замінити. Причому встановити краще електронний тип.

Рекомендуємо: Пропуски запалювання – розуміємо, чому троїть двигун?

6 кл. Підключення проводки. Розпинування приладки.

Сама нудна процедура в підключенні інжектора це дроти і схеми) Я взагалі плутався і якщо в чому то розбирався то швидше записував на листочок)) Хочу відразу висловити велике спасибі хорошому знайомому, який клацає схеми і підключення тільки так) Дякуємо тобі Сергія Htutgart)) Взагалі розповім коротко (а то моторошно це все згадувати).

Буду спиратися на цю схему.Підключення паливного насоса: якщо ви збираєтеся покласти підводних паливних насосів, то вам потрібно підключити як схему 12 2 дроти:.Рожевий це рівень палива в баку,Сірий Це від мозку через реле. Я підключав зовнішній бензонасос WEBER т.е брав всього один провід колодки 12 цеСірий (плюс) і. мінус від акуму брав.Рожевий ж провід залишився бовтатися у мене так як рівень у баку залишився за карбюраторною схемою до приладки.Підключення вентилятор Спочатку хотів залишити вентилятор, датчик ОЖ працювати за старою карбюраторною схемою але розібравшись у проводці зробив як належить від мозку. З вентилятором не так просто, тому що за 7 січня.2 він включається не плюсом а. мінусом. Смотримколодку 30 на вище зазначеній схемі. В30 колодці БІЛО-ЧОРНИЙ провід це 1-контакт у колодці, писатиму так далі — 30(1-БЧ) так швидше. так ось це і є провід вкл вентилятора мозками. прокидаємо провід до вентилятора там чіпляємо наЧОРНИЙ провід вентилятора залишається Синій дріт вентилятора це за старою схемою і він йде через реле коробки запобіжника. моя помилка була в тому, що я залишив синій провід на місці не торкнувшись і прокинув тільки мінус з мізків. Справа в тому, що схема не буде працювати, коли ви і мінус через реле та концесію через реле))), тому ми чіплялися (синій) на Akum через запобіжник, я ще не викинув назад без запобіжника. Взагалі вентиль повинен працювати у мене поки не було можливості перевірити тому що на вулиці холодно та й нафіг вентилятор поки не потрібен

АЛЕ! ця схема підключення до приладки 2110 VDO я ж підключав до рідної приладки високої панелі. дивимося на схему косо 30 (3-ГЧ). до замку (6-ГЧ)

READ  Hyundai Accent де знаходиться запобіжники світла

Так само якщо у вас замок 2110, то на замку це 40(15-ГП) як зазначено на найпершій картинці цього блогу. Суть у тому що при повороті ключа вкл мозок і вкл реле бензонасоса.Підключення приладки високої панелі 2109

нам потрібні біла та червона колодка схеми приладки, дивимося колодку 30 коси та позначення роз’ємів червоної та білої колодки

зліва приладка VDO праворуч приладка 2109 високої панелі

якщо ви збираєтеся ставити приладку VDO то чіпляйте як за цією схемою Отже чіпляємо до приладки рідний 2109!

Джекі Чан це те, що в майбутньому витерпітиме вас мозку, без нього) Сочк 30 (7-держав). для болота, червоний блок (9) температура теплоносія 30 (8-КБ). до скріплення Білий взуття (13) Аварійне тиск нафти 30 (13-SG). до затискного червоного взуття (12) тахометр 30 (9-кп). до затискача червоного взуття (5)

Якісь незрозумілі 12 і рівень палива в баку я не робив і спідометр у мене від троса працює як і раніше але стоїть датчик який подає інфу на мізки. так що інше легко за схемами реалізуйте самі)от і все підключення проводки, намагався розжувати як міг так що якщо сподобалося тичем пальчик))) www.drive2.ru

Відновлення працездатності паливного насосу

У випадку, якщо двигун глухне під час руху, причина несправності може критися в електричній його частині. Перевірте реле бензонасосу. Підключіть керування роз’ємом паливного насоса (для продажу в автомобільних магазинах, є вимірювальним пристроєм з проводкою та затискачем в кінці), увімкніть запалення та спостерігайте за поведінкою лампи. Якщо лампочка на пару секунд спалахнула. шукайте причину несправності в іншому місці.

Виявлені в бензонасосі проблеми усуваються за допомогою спеціальних ремкомплектів, що купуються у спеціалізованих магазинах або автодилерів. При необхідності підлягають заміні: діафрагма, клапани, прокладки та паливний фільтр. Деякі з цих деталей неминуче доводиться міняти час від часу. Заміну деталей можна проводити самостійно та на СТО.

Механічний насос повинен качати півлітра палива за 30 секунд. У разі, якщо коливається менше палива, відновити його працездатність можна шляхом підвищення тиску. Для цього прокачайте стисненим повітрям паливну магістраль, що проходить між бензонасосом та бензобаком. Крім того, можна прибрати прокладку регулювання з-під бензонасоса.

Іноді пошкодження бензонасоса бувають настільки критичними, що єдиним виходом буде заміна агрегату. Заміна бензонасоса супроводжується його демонтажем. Найчастіше в непридатність бензонасос приходить через пошкодження діафрагми. Можна закріпити пошкоджену ділянку поліетиленовою плівкою.

Такого дрібного ремонту надовго не вистачить, проте він допоможе вам дістатися до СТО, де проводитиметься заміна агрегату. Міняти бензонасос самостійно не рекомендується, довірте цю операцію професіоналам зі СТО. У випадку, якщо автомобіль перебуває на гарантійному обслуговуванні, бензонасос змінюється за гарантією у вашому автосервісі. Удачі та легких доріг!

Вибір та заміна паливного насоса

Російські автовласники віддають перевагу бензонасосам фірми BOSH. Купувати новий насос слід лише у спеціалізованих магазинах. Оригінальний товар повинен бути упакований у щільну поліетиленову плівку, заповнену спеціальним маслом, що консервує. При цьому фірмовий насос BOSH не може коштувати дешевше 2 тис.

Для заміни електричного бензонасосу на ВАЗ 2114/2115 знадобляться:

  • За допомогою ключа на 10 зніміть мінусову клему з акумулятора.
  • Відкрийте пробку бензобака для зниження тиску.
  • Зніміть подушку заднього сидіння та відігніть ковролін та звукоізоляцію.

Лючок паливного модуля розташований під заднім сидінням

Від’єднання електричного роз’єму з модуля палива

Ключ 17 відкрутіть горіхи на трубки паливних ліній

Головкою на 7 відкрутіть вісім гайок кріплення кришки модуля

Вилучення паливного модуля з бензобака

Заміна бензонасосу на ВАЗ 2110, 2112, 2109, 2114

READ  Заміна паливного фільтру Hyundai solaris

За допомогою викрутки зніміть стопорні кільця з напрямних

Паливні трубки буде простіше від’єднати, якщо їх нагріти

Від’єднавши трубки та дроти, зніміть склянку з напрямних

Щоб зняти бензонасос, необхідно розвести клямки в сторони

Рекомендується: перевірка та заміна зчеплення на ВАЗ 2107

Якщо при розбиранні паливного модуля виявилося, що фільтр грубого очищення засмічений, його слід замінити. Заміні також підлягає датчик рівня палива з поплавком, якщо показання на передній панелі не відповідають дійсності.

Таким чином, провести діагностику та замінити паливний насос автомобіля ВАЗ 2114/2115 досить просто. А для того, щоб насос служив довго, завжди заправляйте лише якісним бензином.

Заміна паливного фільтра Lada Kalina

Спочатку потрібно придбати паливний фільтр і бензонасос, марку можна дізнатися в посібнику з експлуатації або технічної документації, або просто запитати в магазині ради досвідченого консультанта.

Перед встановленням сіточки бензонасоса потрібно зняти чорну гумку.

Зніміть задні сидіння та доступ до кришки, під яким розташований паливний насос, для цього потрібно відкрутити чотири монтажні гвинти.

Перш ніж продовжити необхідно очистити поверхню від пилу, використовуючи пилосос або вологу ганчірку, все має бути чисто, інакше в бак може потрапити пил, пісок і т.д. д.

На фото я відзначив місце, у якому потрібно зняти паливні шланги.

Зараз фактично про те як зняти паливні шланги бензонасоса: натисніть з одного боку викруткою на фіксатор, за допомогою другого. підтягніть паливний шланг у напрямку стрілки. Тепер вийміть його, будьте обережні і надзвичайно акуратно, щоб нічого не зламати.

Видаліть кільце золотого кольору, на стрілках фотографій позначали напрямок, в якому вам потрібно відкрутити. Для того щоб зрушити кільце з місця знадобиться чимало зусиль, наприклад, я використав молоток і викрутку.

Заміна сітки бензонасоса на ладі Kalina

, Priora, Granta, ВАЗ 2110 … 2115. Доцільно виконувати заміну для не.

Акуратно вийміть паливний насос, якщо не впевнені в собі підстеліть на будь-який “пожежник” якусь ганчірку, це “врятує” ваш салон якщо ви ненароком проллєте бензин в салоні. Насос покритий характерним жовтим нальотом.

Як перевірити працездатність паливного насосу

Перевірка стану паливного насоса проводиться тільки у випадках, коли спостерігаються ті чи інші ознаки його несправностей:

  • підвищення шуму під час роботи насоса;
  • різко знизилася потужність двигуна. автомобіль не може швидко розігнатися;
  • автомобіль не заводиться, тому що в руховий агрегат не надходить паливо. Визначити, що причина несправності криється саме в бензонасосі, можна самостійно. До того ж для цього не потрібно складного діагностичного обладнання або спеціальних знань.

Спочатку необхідно перевірити, чи працює сам насос. Після того, як було включено запалення, під подушкою заднього сидіння протягом декількох секунд повинне чутись легке дзижчання. Якщо звук йде. значить, насос працює.

Реле бензонасоса ВАЗ 2110

Реле у будь-якій електричній схемі призначене для замикання та розмикання ланцюга, його основна роль – захистити елементи електросхеми від великого пускового струму. Коли ви запускаєте поточний DVS, необхідний для прокрутки стартера, досягає 80-300 ампер, і якщо реле не встановлено, будь-який елемент електричної схеми може страждати.

Реле бензонасоса ВАЗ 2110 – стандартного типу, всередині пластмасового корпусу знаходиться електромагнітна котушка із сердечником, при подачі напруги за рахунок електромагнітного поля відбувається замикання контактів. Реле 2110 – чотириконтактне, розраховане на струм 30 Ампер.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS