Які лампи стоять у фарах ВАЗ 2110

 • Далеке світло. лампа АКГ12-55-2 потужністю 55 Вт з цоколем Н1.
 • На ближнє світло встановлюється така сама лампа.
 • У покажчику поворотів встановлена ​​лампа потужністю 21 Вт типу PY21W.
 • W5W. 5 Вт, встановлена ​​в загальних вогні.

Заміна лампи габаритного світла на автомобілі ВАЗ 2110 ВАЗ 2111 | ВАЗ 2112

 • Знімаємо кришку секції далекого світла.
 • Не від’єднуючи дроти, виймаємо патрон лампи габаритного світла з відбивача.
 • Виймаємо лампу з патрона.
 • Замінюємо лампу габаритного світла новою.

Вибираємо які лампи поставити у фари на ВАЗ-2110

Лампи ближнього світла ВАЗ-2110 – це одна з основних ланок у блок-фарі на цій моделі. Крім того, автомобіль обладнаний елементом для далекого світла. Також вітчизняна «десятка» укомплектовується протитуманними фарами та різними підсвічуваннями. Але і їх якість світла теж далека від ідеалу.

Лампочки, що встановлюються, виготовляються на. у місті Кіржачі. Це галогенні продукти. Вони не відрізняються великою світловіддачею, продаються за помірними цінами, не дуже довговічні.

Зараз є великий вибір різних ламп, і штатні елементи можна замінити якими завгодно варіантами. Сучасний ринок пропонує більш технологічні галогенні лампочки Philips, світлодіодні вироби у ближнє світло, а також ксенонові моделі. Про останні ми поговоримо докладніше.

Заміна всіх лампочок фари на ВАЗ 2110-2112: ближнього та далекого світла, габаритів та поворотів

Автомобіль ВАЗ 2110 стандартно в фарах ближнього світла, галогенна лампа встановлюється з основою H1 до 12 В і 55 Вт. Для поліпшення освітленості та терміну служби також можна монтувати більш сучасні аналоги типу Н7. Найбільш популярні з галогенних моделей:

 • Несправності лампи ближнього світла на Lada Kalina інструкція з вибору та заміни лампочок
 • Прокладання ГБЦ ВАЗ 2112 – defensaer1985 Blog Забутий звіт. Заміна прокладки GBC на ВАЗ 2112 (21124) або “Що перетворило заміну насоса”
 • Інструкція із заміни сайлентблоків передніх важелів на автомобілі ВАЗ 2108
 • Заміна лампочки ближнього світла Skoda Octavia

Основні висновки

На автомобілі ВАЗ 2110 стандартно у фари ближнього світла встановлюється галогенна лампа з цоколем Н1 на 12 В та 55 Вт. Для поліпшення освітленості та терміну служби також можна монтувати більш сучасні аналоги типу Н7. Найбільш популярні з галогенних моделей:

READ  Заміна кульової опори ВАЗ 2109

Також можуть встановлюватися яскравіші, але вимагають модуля розпалювання ксенонові та економні, і довговічні, хоча й вимагають спеціальну систему адаптації, світлодіодні. При перевстановленні важливо убезпечити автомобіль, застопоривши його та відключивши електроживлення, підготувати інструмент та розхідники, та виконати всі етапи відповідно до інструкції. По завершенні роботи можливо буде потрібно коригування світлового потоку, проте виконувати її краще у спеціалізованій майстерні.

Автомобільний світлоЛампи ближнього світла Renault Duster

Типи ламп

Для ВАЗ 2110 виробником передбачено встановлення лише одного типу ламп — галогенових. Конструктивно вони є скляним балоном, заповненим газоподібним йодом або бромом (ці хімічні елементи відносяться до групи галогенів, звідси і назва ламп). Газ у балоні під тиском, це гарантує від попадання всередину повітря та дострокового виходу лампи з ладу. Світло випромінюється металевою спіраллю з вольфраму. В даний час цей тип ламп вважається морально застарілим.

Ви можете детально ознайомитись з типами ламп та їх характеристик у таблиці нижче.

Увімкнувши ближнє світло фар, пересуньте важіль підрульового перемикача на себе. При цьому спалахує контрольна лампа далекого світла фар на щитку приладів. Щоб знову повернути середні світлові листівки, знову перемістіть важіль перемикання на себе

Категорія Місце Найменування
Найкращі лампи H1 з підвищеною яскравістю 1 Osram нічний вимикач лазер H1
2 Philips WhiteVision H1
3 PIAA Night Tech H1
Найкращі стандартні галогенові лампи H1 1 Osram Original H1

Раз на рік має виконуватися регулювання ближнього світла на ВАЗ 2110. Ця процедура необхідна для того, щоб збільшити ефективність освітлення, а також не допустити сліпучення водіїв зустрічного транспорту.

Нижче розглянемо, як відрегулювати ближнє світло фар:

 • Потрібно знайти рівну площадку зі стіною, яка служитиме екраном.
 • Автомобіль слід поставити на відстані п’яти метрів від екрану. Попереду має сидіти пасажир. Також можна покласти в автомобіль вантаж вагою 75 кілограм.
 • На екрані треба накреслити горизонтальну волосінь на рівні 600 мм, а також другу волосінь на 75 мм нижче першої.
 • Потім потрібно накреслити три вертикальні косильні волосіні. дві крайні косильні волосіні повинні відповідати центрам фар, а середня повинна розташовуватися посередині між ними.
 • Ручку гідрокоректора фар слід перевести в положення, що відповідає мінімальному навантаженню.
 • Одну із фар треба закрити картонкою або листом фанери.
 • Потім виконується налаштування пучка світла згідно зі схемою. Регулювання здійснюється гвинтами із пластиковими головками, які розташовані з тильного боку блок-фар. Вони повертають оптичний елемент навколо горизонталі та вертикалі осі.
 • Далі треба так само відрегулювати другу блок-фару.
READ  ВАЗ 2110 Інжектор 8 клапанів

Ось, власне, і вся інформація про те, як налаштувати ближнє світло фар.

Освітлення та світлова сигналізація

У фарах встановлюються однониткові лампи ближнього та далекого світла. При включенні ближнього світла фар горять лампи ближнього світла, а при включенні далекого світла – всі лампи (і ближнього та далекого світла).

Схеми підключення блок-фар з однонітєвими лампами ближнього світла

Складання та встановлення блок-фари проводимо у зворотній послідовності.

лампи, стоять, фара, 2110

Headlight Гідрокоректор використовується для зміни кута нахилу фари залежно від навантаження автомобіля. Він складається з головного циліндра, закріпленого на панелі приладів, виконавчих циліндрів, встановлених на блок-фарах, та сполучних трубок. Циліндри та трубки заповнені спеціальною рідиною з низькою температурою заморожування і не повідомляються з атмосферою.

Гідрокоректор – нерозбірний та ремонту не підлягає. Коли поршні запечатані в циліндрах, витік з циліндрів або труб, а також інсульт виконавчих механізмів (у заголовках блоків) відрізняється від значення 7 ± 0,5 мм, замініть монтаж гідрокоректора.

Від’єднання виконавчих механізмів гідрокоректора від фар см. в розділі Зняття та розбирання блок-фари, заміна ламп.

 • Виберіть плоску горизонтальну платформу всередині бази автомобіля на відстані 5 м від екрану. легка стіна будівлі, гараж і т.п.
 • Отримайте машину, покладіть інструмент та запчастини на звичайні місця, перевірте тиск у шинах всіх коліс.
 • У темряві покладіть машину на вибрану платформу, перпендикулярну до екрана (відстань між фарами та екраном має бути 5 м).
 • Посадіть на сидіння водія помічника або покладіть вантаж 75 кг і злегка качніть автомобіль збоку для установки підвісок.
 • Виміряйте відстань від центрів фар до підлоги (воно має становити близько 600 мм), на цій висоті проведіть горизонтальну волосінь на екрані, а на 75 мм нижче за неї – другу.
 • Розподілити вертикальну осьову лінію риболовлі на екрані (відстань від неї до центрів лівого та правильного вогню слід дорівнювати), а наймачнішою риболовльною лінією, що відповідає фари (на відстані 554 мм від осьового).
 • Встановіть ручку гідрокоректора фар у положення мінімального завантаження. Одну з фар закрийте (шматком картону, фанери тощо.п.).
 • Увімкніть ближнє світло фар.
 • Провід з пластмасовими головами, розташованими на задній стінці блокових фари, регулюють напрямок світлових пучків незачищеної фари. Верхня межа плями (горизонталь) повинна збігатися з нижньою лінією, а місце зламу пучка (точка перетину горизонтальної та похилої ділянки) – з вертикальною лінією центру фари.
 • Після цього відкрийте та налаштуйте другу фари, закривши перший.
READ  Як поміняти лампочку ходових вогнів на Granta

Зовнішнє освітлення, лампи стоп-сигналу та світла заднього ходу, освітлення салону та багажника

ВАЗ-2110 покращує ближнє світло заміною лампочок H1 галоген

Передні лампи габаритного світла розташовані у блок-фарах, задні – у зовнішніх задніх ліхтарях (на крилах автомобіля). Стоп сигнальні лампи та зворотні вогні. у внутрішніх задніх лампах на кришці стовбура. (Зняття вимикача стоп-сигналу см. Зняття вакуумного підсилювача та педального вузла гальма). Ліхтарі підсвічування номерного знака розташовані на бампері.

Звичайно, багато хто намагається встановлювати інші типи джерел світла та інші типи ламп. Усі розглянуті фари вище – з лампою галогенового типу. Тобто це фактично та ж лампа розжарювання, але її нитка працює у газовому середовищі (галогенів брому чи йоду).

Є й альтернативні протитуманні.

Ксенонові ПТФ

Штатні ПТФ, перероблені під ксенонові протитуманні.

До того ж максимальна колірна температура для ефективності протитуманок — 3000-4500 К, інакше толку від них не буде і сліпуче світло для зустрічних водіїв забезпечене. Ціни на такі туманні ящики не нижче 5-7 тис. (Наприклад, Hella Micro de). Все, що дешевше, застосовувати марно і навіть небезпечно.

лампи, стоять, фара, 2110

Світлодіодні ПТФ

Тлумачні світлодіодні ПТФ коштують дуже дорого, а купувати дешеві безглуздо.

Головний мінус ефективних світлодіодних протитуманок. величезна ціна та невисока ефективність.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS