Де варто запобіжник прикурювача Ford Focus 2

Ford Focus II 1,6 Форд Фокус 2009 года Замена предохранителя для прикуривателя

Таблиця характеристик плавких запобіжників

запобіжник, прикурювача, ford, focus

Рестайл і дорестайл

В обох версіях другого покоління Фокуса наш запобіжник розташований тільки в салонному монтажному блоці, але розташовується і нумерується по схемі по-різному:

  • в дорестайлінгових машинах йому присвоїли номер 39, а номінал у нього 20А;
  • такий же 20-приміщення повинна бути захищена запобіжник в рестайлінгових машинах встановлено під номером 109 в тому ж салонному монтажному блоці.

Ось схема розташування запобіжників в Фокуса випуску до 2007 року:

А на цій схемі показано розташування запобіжників в монтажному блоці рестайлінгових фокусів:

Блок запобіжників версія рестайл Ford Focus 2

Де знаходиться запобіжник на прикурювач Ford Focus 2 рестайлінг

Фотогалерея

Для заміни ПП в салонному БП необхідно виконати наступні кроки:

  • Спочатку демонтувати захисну полку. Для цього потрібно потягнути її вниз.
  • Потім потрібно відкрутити два фіксатора БП, повертаючи їх проти годинникової стрілки, і тягнемо його вниз.
  • Щоб було зручніше міняти ПП, блок можна трохи витягнути вперед і пересунути його на інші пази в кронштейнах, на яких він тримається.
  • Заміна ПП робиться аналогічно, як і в БП під капотом.

Якщо є бажання здійснити рестайлінг своїми руками, в монтажному блоці є вільні роз’єми.

Де знаходиться запобіжник прикурювача Ford Focus 2

ТАБЛИЦЯ ЗАПОБІЖНИКІВ

Більшість електричних ланцюгів захищено плавкими запобіжниками. Потужні споживачі (елемент обігріву заднього скла, вентилятор системи охолодження, муфта компресора кондиціонера і інші) підключаються через реле.

Замена предохранителя прикуривателя на Форд Фокус 2

Запобіжник, що захищає силові ланцюга стартера і генератора

Запобіжники і реле встановлені в двох монтажних блоках, один з яких розташований зліва, в моторному відсіку, а другий. під речовим ящиком панелі приладів. На клеми проводів, під’єднується до «плюсового» висновку акумуляторної батареї, встановлений запобіжник (150 А), що захищає силові ланцюга стартера і генератора.

Монтажний блок в моторному відсіку

Монтажний блок в моторному відсіку: F1-F36. запобіжники; R1-R14. реле

Монтажний блок в салоні автомобіля: F100-F143. запобіжники; R15. не використовується; R19. реле паливного насоса

ЗАМІНА ЗАПОБІЖНИКІВ І РЕЛЕ

Роботу проводимо при виході з ладу запобіжників і реле. При знятті запобіжників і реле завжди відключайте клему дроти від «мінусового» виведення акумуляторної батареї. Для доступу до запобіжників і реле, розташованим в монтажному блоці моторного відсіку

натиснувши пластмасову засувку

знімаємо кришку монтажного блоку. На зворотному боці кришки закріплений пінцет для зняття запобіжників і нанесена схема розташування запобіжників і реле і вказано їх призначення. Несправний запобіжник визначаємо по перегоріли перемичці.

Пінцетом витягаємо запобіжник. Замінюємо перегоріли запобіжник новим. Запобіжник великого розміру виймаємо з блоку рукою.

Реле виймаємо з блоку рукою

і замінюємо його новим. Нове реле або запобіжник слід встановлювати замість вийшов з ладу тільки після визначення і усунення причини несправності. Дозволяється використовувати тільки стандартні запобіжники, розраховані на певну величину номінального струму (величина номінального струму запобіжника вказана на його корпусі). Встановлюємо на місце кришку монтажного блоку. Для заміни запобіжників і реле монтажного блоку в салоні, під речовим ящиком

повертаємо проти годинникової стрілки два фіксатора

і, зсунувши монтажний блок на себе, опускаємо його.

Пінцетом з монтажного блоку в моторному відсіку виймаємо перегоріли запобіжник. Реле з блоку витягаємо рукою. Запобіжник і реле замінюємо новими. Встановлюємо монтажний блок на місце.

Де знаходиться запобіжник на прикурювач Ford Focus 2 рестайлінг

В автомобілі багато ланцюга електроживлення обладнання захищені плавкими запобіжниками (ПП). Потужні споживачі підключені до бортової мережі через реле. Якщо виникають проблеми з електрообладнанням, спочатку перевіряються ПП і реле. У статті розглядаються запобіжники Ford Focus 2: призначення, розташування, дається інструкція по заміні монтажного блоку і кожного елемента.

Ремонт своїми руками

Замінювати деталь потрібно не завжди. Іноді можна відремонтувати неправильно працюють компоненти блоку. В прикурювача розташована маленька пластина з слюди. Напівпровідник часто піддається поломок. Цей елемент витягують з корпусу. Потім виконують збірку блоку, перевіряють працездатність. Окислилися контакти зачищають, дроти припаюють.