Daewoo Nexia 8 клапан Де

Table of Contents

Я демонструю запалювання на інжекторі Daewoo Nexia: різниця між 8 і 16 клапанами

З точності встановлення авансу запалювання в двигуні Daewoo Neewoo, майже повністю функція двигуна залежить у будь-якому режимі. Потрібно помилитися за міліметр, а двигун не зможе правильно працювати на холостому ходу, зазвичай починається та економічно витрачати паливо. Встановіть запалювання на Nexia досить простий, головне зрозуміло, щоб дотримуватися інструкцій.

Датчик абсолютного тиску має різне розміщення залежно від того, яка силова установка знаходиться в моторному відсіку. Отже, на Daewoo Nexia з 16V татом-двигуном фіксується безпосередньо на вхідному трубопроводі.

Daewoo Nexia з восьми-рукавцем двигуна має інше місце DDA. Датчик знаходиться на передній панелі. Він закріплений на спеціальному кронштейні.

За даними Auto власників, 8 клапан Daewoo Nexia має найгірше розташування DDA. Занадто довга трубка схильна до утворення конденсату. Це часто стає викликом татом. Тому власники автомобілів рідко несуть датчик ближче до впускного колектора. Це дозволяє використовувати машину в холодний період часу, не боячись утворення конденсату в трубці.

Де датчик тиску масла на Daewoo Nexia

Де: у автомобілі Daewoo Nexia (1.5) DDM попередньо встановлений біля шківа колінчастого валу, над двигуном двигуна з двигуном. Доступ до контролера дещо обмежений, але при наявності коміра легко демонтувати.

Верх контролера закриває контактна плата із двома клемами, які запитані від зовнішнього джерела живлення.

Перед виконанням робіт скиньте силові клеми з акумуляторної батареї (АКБ). Це необхідно з метою запобігання короткому замиканню в бортовому ланцюгу.

Водієві на замітку. Обов’язково зачекайте, щоб двигун прохолодно, щоб не пошкодити шкіру кистей рук.

Види датчиків кисню: аналоги та оригінальні

Сьогодні на ринку можна легко знайти оригінальні лямбда-зонди та їх якісні аналоги. Вибір певного типу деталей залежить від побажань покупця. Кожен варіант має свої переваги та недоліки.

Єдиний мінус оригінального датчика. його порівняно висока. Проте ресурс роботи, на порядок вищий, ніж у зондів-аналогів. Бажано заздалегідь ознайомитися з усіма відмінностями.

Перевага аналогових елементів. відносно низька вартість. Такі датчики будуть коштувати в 2-3 рази менше, ніж оригінал. При виборі бажано зупинитися на виробниках, що добре себе зарекомендували. Вони спостерігають за їхню репутацію. Імовірність покупки контрафакту порівняно невелика.

Ім’я Арктикула
General Motors F00HL00091 DXC026 RP96864850 96864850 Від 1000
OSSCA 0855356 Від 1 800
Денсо Dox1000 Від 1700

Ви можете впоратись із заміною датчика самостійно. Процедура рідко займає більше 1 раз. Потрібно підготувати інструмент. ріг і порожнини, WD-40, Джек.

Перед початком встановлення нового датчика варто зробити діагноз автомобіля. Рекомендується здійснювати заміну деталі не тільки при виході її з ладу. Але також кожні 75 тисяч. км.

Технічні характеристики G15MF 1,5 л/75 л. з.

Спочатку в двигуні був лямбда зонда і каталітичного нейтралізатора, тому з посиленням вимог його замінили більш прогресивними модифікаціями. Схема двигуна від німецької Opel Kaddet E була скопійована в 1994 році:

  • рядна четвірка для поперечного розташування під капотом;
  • схема газорозподілу SOHC одним розподільним валом;
  • регулювання суміші потенціометром за аналогією з ВАЗ 2110.

Конструкція ДВЗ G15MF

Класичні методи можливі для збільшення потужності та капітального ремонту в гаражних умовах своїми руками, не залучаючи фахівців.

Для свого часу двигун G15MF мав прогресивні технічні характеристики:

кришка підшипника – 68 – 84 Нм (корінний) та 43 – 53 Нм (шатунний)

голівка циліндрів – три стадії 20 Нм 65° 65° 65°

Заводський мануал обов’язково містить і опис параметрів мотора, і покрокові операції ремонту/обслуговування ДВЗ для збереження гарантійних зобов’язань та заявленого із заводу експлуатаційного ресурсу.

Огляд несправностей та способи їх ремонту

Енергетичний блок має високий рівень надійності. Так, кожен двигун має свої недоліки та слабкі сторони, а A15MF не є винятком. При недбалій експлуатації часто з’являється жор масла, виникають проблеми з гідроштовхачами. Якщо ви дотримуєтесь двигуна та виробляєте всю технічну роботу вчасно, ви можете уникнути більшості проблем.

Нижче наведено найбільш характерні поломки та “слабкі сторони”:

  • Жорська олія виникає після 100 тисяч пробіг кілометрів, вперше з’являється запах вихлопної труби, потім синювай дим. Проблема часто лежить в нафтових витратних шапках. Якщо їхня заміна не допомогла, то вихід тільки один. капітальний ремонт автомобілів.
  • Стук у зоні GBC може бути викликаний дефектними гідрокомпенсаторами. Найчастіше гідротерапевти виконуються внаслідок поганого масла. Варіантів вирішення проблеми кілька: промивання або заміна несправних елементів. Щоб попередити поломку, рекомендується дотримуватися інтервалів заміни масла, а також заливати тільки якісне мастило.
  • Якщо ви не стежите за умови свічок, двигун починає працювати нерівномірно, з’являються коливання та інші принади.
  • Силовий агрегат дуже прискіпливий до якості палива. Неякісний бензин спричиняє забруднення клапана EGR. Автовласники найчастіше просто його глушать. Сам клапан призначений для зменшення токсичності вихлопних газів.

Чавунний блок циліндрів стійко переносить перегріви, його складно «вбити».

Про двигун

Спочатку на машину встановлювали двигун G15MF, що працює на бензині. Силова система. це розподілене введення палива. Робочий об’єм двигуна 1500 см 3, розподільний вал розташований в головці блоку циліндрів, забезпечує роботу 8 клапанам механізму газорозподілу. Привід механізму ГРМ здійснюється зубчастим ременем. Мотор здатний розвинути потужність 75 конячок. До недоліків відносять погану роботу розподільника у системі запалення.

READ  Заміна радіатора грубки ВАЗ 2112 16 клапанів

Заміна датчика колінчастого валу нексия, чищення датчика дпкв, поради щодо встановлення.

Надалі його замінили модифікацією A15SMS, яка при тому ж робочому обсязі розвиває вже 80 кінських сил. Система живлення має розподілене багатоточкове упорскування, ненадійний розподільник запалювання вже не використовується. У головці встановлено 8 клапанів, розподільний вал приводиться в роботу зубчастим ременем. Такий вид приводу потребує ретельного обслуговування та догляду. Фахівці рекомендують під час кожного проведення чергового технічного обслуговування перевіряти стан деталей механізму приводу ГРМ.

Чи гніт клапана

Така проблема стосується всіх власників автомобілів, механізм приводу механізму часу здійснюється за допомогою зубного ременя. Вихід його з ладу може призвести до значних поломок деталей двигуна, що вимагатиме значних фінансових витрат. Конструктори намагаються знайти шляхи вирішення цієї проблеми. Найчастіше такій проблемі схильні мотори, у яких чотири клапани на кожен циліндр. Для двигунів G15MF, A15MS, небезпека згинання клапана, пошкодження поршневого, без підключення стрижнів.

Маркувальні позначення автомобіля DAEWOO Nexia

Дані про автомобіль наведено в табличці, закріпленій на верхній поперечці рамки радіатора. Ідентифікаційний номер (VIN) автомобіля вибитий під килимовим покриттям на підлозі кузова між правими передніми дверима та пасажирським сидінням. Номер двигуна вибитий на передній стороні блоку циліндрів зліва, поруч із вказівником рівня олії.

Структура та ідентифікаційний номер автомобіля

Позиції 1-3: XWB Міжнародний ідентифікаційний код виробника UZDEU, Республіка Узбекистан Позиція 4: 3 Автомобіль з поперечним перерізом та переднім приводом Положення 5: K Двигун з двома положеннями розміру 6: 3 Тип тіла ” Чотиридверний седан “Позиція 7: 2 Номер моделі автомобіля (N150) Позиція 8: C Рекомендоване паливо AI-92 та вище положення 9: D П’ятиступінчаста ручна коробка передач / Лівобережна позиція 10: рік випуску (2010) Положення 11: Місце монтажного заводу (G. Асака) Позиції 12-17: 000000 Виробництво автомобілів Приклад маркування автомобіля: poccuzmt02. EO5568 Дозволи транспортного засобу (Олігація) 1460 Повна вага автомобіля в цій конфігурації, кг 1 760 надзвичайно допустима навантаження на передню вісь автомобіля, кг 2 830 Надзвичайно допустима навантаження на задню вісь, KG F16D3 модифікація модифікації GaN колір тіла Код 2010 Автомобільний випуск

Корисні поради для Daewoo Nexia

Якщо у вас є достатньо холодні зими, я рекомендую не смоктати заміну масла в контрольно-пропускному пункті. Спочатку виробник заповнюється всесезонним трансмісійним маслом 80W90. Але в морози масло густіє настільки, що поки не розігріється коробка передач, переключити передачу вимагає особливих зусиль. Олія передачі затоки 75W90, ви відчуєте велику різницю.

Для рівномірного зношування осей шарнірів дверей.

через пару років рекомендую зміщувати на 5 мм за допомогою молотка та невеликого ломика. Останній обмотати в ганчірку, щоб не подряпати фарбу. Стуки в шарнірах більше не з’являться.

Як поміняти лампочку в ПТФ на Nexia.

Поміняти лампу в протитуманці найпростіше на естакаді, але не завжди вона під рукою. Тому він пропонує більш зручний спосіб. Знімаємо попереду пластикову накладку на протитуманці, під нею будуть 2 саморізи (головка на 7), і витягуємо повністю протитумаку. Тепер зручно міняти лампу.

daewoo, nexia, клапан

Де знаходиться датчик увімкнення ліхтарів заднього ходу на Nexia.

Датчик зворотного ліхтаря знаходиться на передній панелі коробки передач. Якщо ви встаєте перед двигуном, подивіться на гуму і опустіть погляд вниз, ви побачите дріт, що йде до коробки передач. Перевіряється просто при включеному запаленні включити задню передачу і замкнути контакти на роз’ємі дроту, що підходить до жаби. Якщо ліхтарі засмагували датчик несправний. Увага, Сухар з відсутністю догляду обережно, щоб не розірвати, коли жаба вимкнена.

Відновлення заднього вікна Нагрівальна нитка.

Ви можете відновити розірвані нитки за допомогою провідного клейового контакту.

Вирішення проблем з падінням кришки стовбура на Nexia.

Відкриття стовбура, зазначено, що кришка спирається на гумові удари-обмежувачі. Візьміть їх, переверніть і вставити спину, попередньо розкидаючи шпильки шпильок, до яких вони одягаються. Тепер кришка стовбура відкривається ширше і не впаде на спину. Як варіант, ви можете встановити газовий фокус на кришці багажника, це буде ще більш зручним!

daewoo, nexia, клапан

Також можна вирішити цю проблему, встановивши пружини з задніх гальмівних колодок VAZ 2108-09 у вказаних місцях

daewoo, nexia, клапан

Картон перед радіатором.

Як ви знаєте, багато для зими встановлюються перед охолоджувальним радіатором (і не тільки в Nexia), спробуємо поділитися Радою, де це встановити картон на Nexia. Колонка встановлюється між радіатором охолодження двигуна та радіатором кондиціонера (якщо доступно), є безпечним і щільно встановленим, він не вдається ніде. Рекомендується закрити радіатор, рекомендується приблизно 2/3 його області, залишаючи 1/3 для охолодження радіатора (як правило, в області вентилятора радіатора), якщо ви не залишаєте невелику площу для охолодження радіатора, відбувається ймовірність перегріву двигуна.

Восени, зима та весна, коли йде до дощів, на фарах, вогні та кімнати летить маса бруду. Промийте бруд сухою тканиною, що займається зайнятим, а крім того, що марна липка, хоча і лише блимає на склі, утворюючи непрозору плівку. До того ж, після чищення насухо на держномерах облазить фарба, скло затирається покривається дрібними подряпинами і каламутніє (особливо лобове). Тому, як правило, люди змочуються з ганчіркою водою або не замерзання, а потім втирають його скло. Миття 5-літрового куля брюки досить незручно, тому винайдено наступне прилад.У магазинах досить часто можна зустріти питну воду із соском, який виконує роль дозатора. Далі, напевно, все ясно плюємо водою або незамерзайкою на фари, дзеркала і вікна через сосок, потім уже спокійно все витираємо ганчіркою. До того ж, сосок таких пляшечок надійний та герметичний.

Багато хто використовують для змащування дверей WD-40, але насправді вона для змащування дверей не годиться. Це може (навіть потрібно) промити всі петлі дверей. Для цього знімає верхні пробки в петлях дверей, і вдуємо в осі WD-40 щоб вийшов весь бруд. Ближче до закінчення промивання знімаємо і нижню пробку. Замість WD-40 цілком підходить гас (продається в будь-якому госпмагу). Вітаємо промивання закінчено! Тепер потрібно змастити петлі дверей, закриваємо нижні пробки і проливаємо вже моторним маслом (можна трохи додати графітового мастила або літолу). Не забуваємо при змащуванні розробляти механізм петлі, постійно відкриваємо і закриваємо двері. Також, можна підбити осі, змістивши їх постукуванням на 4-5 мм, що забезпечить їх рівномірний знос. Змастити клямки замків моторним маслом, попередньо їх промив так само, як і осі петель. Ущільнювальні гумки по колу дверного отвору обробити силіконовим мастилом, вони будуть еластичнішими і не примерзатимуть взимку. Приділіть годину часу тільки своєму автомобілю, і двері зачинятимуться тихо, як у холодильника, і зникне багато всяких кузовних постукувань при їзді.

READ  Citroen С4 не заводиться причини

Примерз лючок бензобака на Nexia?

Почнемо з того, що лючок пластиковий (не всі знають), а значить, він досить крихкий в мороз. Не варто його гнути, м’яти, штовхати в надії, що він нарешті здасться і відкриється. Радимо вчинити в такому разі так. Замок Benzobacco Hatch знаходиться в положенні 9 годин (якщо ви вважаєте люк як хмарно годинник). Беремо пластикову картку, просовуємо її в щілину, і починаємо просто м’яти язичок замку лючка. Вся заглушка полягає в тому, що в морозі (особливо після миття) на замку люка падає, який потім перетворюється на лід. І наше завдання розділити цей лід. Ми також не забуваємо періодично виштовхувати кабель замків, розташованого в багажнику. Через 2-3 хвилини вищезгаданих дій буде відкрито газовий танк люк.

Як визначити споживання палива?

Достовірно можна визначити витрату палива таким чином. Ми відвідуємо заправку, замовляємо оператор повний танк і заправляйте до першого клацання пістолета. Скидання щоденного одометра. Ми їдемо, витрачаємо паливо, і коли ступінь покажчика рівня починає підкрасти до нульової позначки, ми знову перейдемо до тієї ж заправки, і рекомендуємо саме на той самий стовпець (знову до першого клацання), який в останній раз це виключає Похибка нахилу, т.До. Невелика зміна нахилу автомобіля загрожує помилкою у 0,5-1,5 літрах. Тепер рахуємо витрату палива (РТ), в л/100 км:

Літраж кількість залитого палива на заправці вдруге;

Кілометраж кількість накатаних кілометрів, від першої заправки до другої (покази одометра).

Як завести нексію без замку запалення?

Якщо у дорозі у вас вигоріла контактна група замку запалення, а до місця ремонту потрібно доїхати, то можна завести нексію так:

Не працює 4-а швидкість вентилятора пічки на Nexia?

Іноді на Nexia трапляється таке, що перестає працювати четверта швидкість вентилятора печі, хоча при цьому інші три швидкості працюють. У чому ж проблема?

Причина відмови роботи четвертої швидкості пічки до неможливості проста за максимальну швидкість вентилятора печі відповідає окремий запобіжник, отже, замінивши його, можна відновити роботу вентилятора печі. Якщо запобіжник є цілим, то причиною може бути в реле, яке відповідає за 4-ї швидкості вентилятора піч.

Екстрена заміна ременя ГРМ (газорозподільного механізму) на Nexia

Своєчасно не замінений ремінь може загнути клапана, це відомо всім власникам 16-ти клапанних нексій. І якщо це станеться, то буде велика проблема, ніж просто заміна. Якщо деякі лісові поясні зуби вирізані, як правило, це кілька зубів у місці, де розташовано розподільний вал або колінчастий вал, а клапан не зустрічався з поршнями, ви можете зробити наступне: видалити ремінь, вирізати його нож на дві рівні частини.Повторно встановіть обидва половини на двигуні, так що в той же час, позначені місця з відрізаними зубами були навпроти один одного. Тоді вам вдасться доїхати до місця призначення чи ремонту

Лід на задньому вікні Nexia? Скрипи під час водіння? І запобігає відкриттю стовбура?

Коли нагрівання заднього вікна увімкнено на Nexia, сніг тане, а у вигляді льоду накопичуються в нижній частині заднього вікна, у гнізді між задньою склом і кришкою стовбура. Під час їзди викрадаються вивітрювання, досить дратує.

Вийти з ситуації або не використовувати нагрівання заднього вікна, або своєчасно після поїздки (поки лід ще не міцно схопив) зняти лід і сніг з заднього вікна з щіткою, щоб піт. Також рекомендуємо встановити ущільнювач на кришку багажника, і лід більше не скупчуватиметься.

Колір диму із вихлопної труби

Деякі несправності двигуна можуть бути зовсім точно визначені кольором диму, що виникає з вихлопної труби.

Синій дим свідчить про попадання олії в камери згоряння, причому постійне димлення – ознака сильного зносу деталей циліндропоршневої групи. Поява диму при перегазовуваннях, після тривалого прокручування стартером, після довгої роботи на холостому ходу або відразу після гальмування двигуном вказує, як правило, на зношування ковпачків клапанів.

Чорний дим. це знак надто багатих сумішей через несправність системи керування двигуном або насадками.

Sizy або товстий білий дим з домішкою вологи (особливо після перегріву двигуна) означає, що охолоджувальна рідина потрапила до камери згоряння через пошкоджену прокладку головки циліндра. У разі важкого пошкодження цієї прокладки, рідина іноді проникає в масляний картер, рівень нафти різко збільшується, а сама масла перетворюється на мудре-біле емульсію.

Білий дим (пари) з імментованим двигуном у вологому або холодній погоді. Нормальне явище.

Що робити з перегріванням двигуна Nexia

Досить часто можна побачити автомобіль, що стояв посеред міської пробки, з відкритим капотом, що випускає клуби пари. Перегнати. Краще, звичайно, це не дозволяється більш часто бачити на покажчику температури. Але ніхто не застрахований проти того, що може несподівано відмовитися від термостату, електричного вентилятора або просто промивання теплоносія. Якщо ви пропустили момент перегріву, не панікуйте і не загострюйте ситуацію. Не такий страшний перегрів, як його можливі наслідки. Ніколи відразу ж не глушите двигун він отримає тепловий удар і, можливо, остигнувши, взагалі відмовиться заводитися. Зупинившись, дайте йому попрацювати на неодружених оборотах, тоді в системі збережеться циркуляція рідини. Увімкніть на максимальну потужність обігрівач і відкрийте капот. Якщо є можливість, поливайте радіатор холодною водою. Тільки досягши зниження температури, зупиніть двигун. Але ніколи відразу не відкривайте пробку розширювального бачка: на перегрітому двигуні гейзер з-під відкритої пробки забезпечений. Не поспішайте, дайте все охолонути, тому ви зберігаєте здоров’я машини та власного здоров’я.

Найкраще підключити антирадарський (радар-детектор) на Nexia

Спочатку всі протидії підключені до гнізда легшого сигарет. Це не дуже зручно, т.До. Постійні дроти уздовж центральної консолі. Але це питання вирішується дуже просто, щоб сигналізувати антирадар з годин нексією! Антирадарний дріт потужності розрізає до необхідної довжини (залиште ще 20 см резерву, ви можете приховати його під торпедом), ви будете використовувати викрутку з викруткою (вони знаходяться на засувках) і підмітайте антираддар Потужність годинника.

Яка гальма рідина виливається в Nexia

Гальмівна рідина торгової марки DOT-4 виливається в Nexia, виробник фундаментального значення не має.

Яка рідина виливається в танк Gur на Nexia

Dexron-2 або dexron-3.

Постійно витік з під клапанним покриттям Nexia?

Вся кришка клапана вин, але ви можете вирішити один раз і назавжди. Запропоновано два рішення:

Купуємо пористу (типу мікрофібри) гуму завтовшки 3 мм, вирізаємо за контуром клапанної кришки. Саджаємо прокладку на червоний термостійкий формувач прокладок, і затягуємо клапанну кришку від середини до країв так, щоб прокладку трохи видавило, але не до упору.

READ  Датчик детонації каліни 8 клапанів ознак несправності

Ми беремо оригінальну прокладку і відріжмо від флеш-джемперів спереду, задні та з кільця для свічників. Укладаємо прокладку на місце. Промазуємо герметиком (формувачем прокладок) посадочні місця для кілець і вгору ногами (чим-небудь плоским) укладаємо ці кільця на свої місця. Надлишки герметика пальцем формуємо навколо кілець усередині та зовні. Залишаємо на пару годин. Після кришку притягуємо шуруповертом, поетапно виставляючи момент затяжки (я зупинився на шістці). Пробіг більше 50 т. км, не пропускає.

Детально питання лікування протікання прокладки розглянуто в матеріалі Заміна прокладки клапанної кришки.

Є килимки по підлозі? Закріпіть!

Вихід є! Достатньо наклеїти або закріпити степлером на зворотний бік килимка тверду половину замку липучка. Роль м’якої половини липучки виконуватиме ковролін на підлозі.

Пістон від пріори і Kalina на нексію

Штатні пістони для кріплення обшивки дверей Nexia дорогі, але можна використовувати пістони від пріори, трохи допрацювавши їх.

Для комплектації GL замість штатних пістонів Nexia відмінно підходять пістони від калини, після невеликої доробки

Ліворуч: оригінальний пістон від калини; у середині: допрацьований пістон від калини; справа: оригінальний пістон Nexia. За основу взято пістон від калини (ціна 3-5 /шт.), зрізана нижня частина і трохи пластику по колу для зменшення діаметра. Також зроблений виріз на цьому колі, щоб кліпса вставлялася в карту дверей. Обшивка на таких кліпсах кріпиться щільно, раз і назавжди.

Додаткове місце у ніші запаски? Запросто!

Достатньо, щоб уникнути вільний час, а тулуб Nexia з’являється додаткове місце під насосом, буксирування кабелю та інших автографів.

Бажаєте зробити включення двірників із затримкою?

  • Виймаємо реле склоочисника, знімаємо з нього кришку
  • Випаюємо діод (чорненький такий, зі смужкою), що йде на контакт 53с, впаюємо замість нього резистор 47 кОм 0.125 Вт
  • Ми перетягуємо конденсатор на 47 мкФ (це також там), ми несемо конденсатор до 100 ICF 16 в

Якщо затримка виявиться вам занадто малою, можна встановити резистор на 80-90 кОм. Або встановити замість резистора Понтангоометра (змінний резистор), як на коригуванні кількості дробників дзеркалів, то ви можете регулювати затримку в включенні двірників. Ну, і якщо ви не хочете копати з паяльником взагалі, ви не можете мати справу з реле, щоб намалювати ногу 53c, після чого він повинен повернути його: тепер ви будете тягнути важіль на собі шайбу робота, куртки працюють.

Ремонт засувки

Недбалість була розбита засувка газового резервуара, і він зупинився. Проблема вирішується просто: отвір здійснюється у люк, в якому вставлений гвинт 5×30.

Від’єднано, і тепер не знаєте, як підключити шланги до контрольного блоку печі?

Дійсно, неправильне підключення до блок керування піччю загрожує неправильною експлуатацією амортизаторів Nexia, і зміна напрямку дуття. Нижче наведено фотографію правильного підключення шлангів.

Шланги: з білими смужками (и) вакуумним м’ячем; чорний без смуги (1) переробки; з помаранчевими смугами (3) обличчя; з синьою смужкою (4) ноги, ноги / обличчя; З червоною смужкою (5) ноги, скло.

Де найкраще закріпити вогнегасник у Nexia?

Вогнегасник найкраще зберігати якомога ближче до водія, щоб у разі пожежі максимально швидко його витягнути та застосувати. Деякі автолюбителі зберігають вогнегасник у багажнику, але це неправильно.

Ідеальне розміщення вогнегасника біля сидіння водія. Свердливши отвір у кронштейні кріплення сидіння та кріпимо болтом медичний джгут, яким вже кріпимо вогнегасник.

Як правильно підключити клаксон?

Правильним рішенням вважається підключення клаксону через окреме реле, з акумулятора через запобіжник. По можливості клаксони рекомендується встановити вище щодо рівня землі, щоб менше потрапляла вода на їх контакти.

Не відповідає яскравості ламп індикаторів на панелі приладів?

Штатно лампи підсвічування індикації панелі приладів світять не дуже яскраво. Але можна значно покращити їхню яскравість, обклеївши колодязі ламп фольгою.

Тьмяно світять фари на Nexia? Перевірте напругу бортової мережі

Якщо генератор Nexia видає слабку напругу, або напруга втрачається (наприклад, погана маса), лампи фар будуть світити досить тьмяно. Перевірте генератор і покращіть масу автомобіля.

Теги: корисні поради по DAEWOO Nexia, фак DAEWOO Nexia, faq Nexia

Доброго вам дня. Підкажіть, будь ласка, на n150 1.6 16v пічка перестала дмухати на лобове скло, в цьому режимі дме в салон. При перемиканні режимів буває чутний якийсь невеликий металевий звук. В чому може бути проблема? Читав що справа в актуаторі вакумному (вакумник) який у ногах у пасажира ? Заздалегідь дякую за поради.

Швидше за все злітає вакумник зі штатного кріплення та дме з усіх щілин. #5 Chedy 30.09.2019 15:16 Доброго часу доби. Підкажіть, будь ласка, на n150 1.6 16v пічка перестала дмухати на лобове скло, в цьому режимі дме в салон. При перемиканні режимів буває чутний якийсь невеликий металевий звук. В чому може бути проблема? Читав що справа в актуаторі вакумному (вакумник) який у ногах у пасажира ? Заздалегідь дякую за поради. #4 nexxx 12.06.2013 06:49 Цитую barmax777:

Доброго дня Всім!Зіткнувся з проблемою Не працює 4-а швидкість вентилятора печісхема показаної вище відрізняється від моєї, у мене Ксюша 2012 року, у себе знайшов тільки запобіжник на схемі під номером 14. Вентиляторний електродвигун (висока швидкість), звуковий сигнал на 30А, візуально це цілий і звуковий сигнал, і немає 4-ступінчастої печі (точніше, іноді вводяться, коли вона йде навколо тіла)

F19 Електровентилятор кліматичної установки (пічки) http://www.Nexia-FAQ.Ru / obslugivanie / predohraniteli.html #3 barmax777 11.06.2013 15:32 Добрий день для всіх!Зіткнувся з проблемою Не працює 4-а швидкість вентилятора печісхема показаної вище відрізняється від моєї, у мене Ксюша 2012 року, у себе знайшов тільки запобіжник на схемі під номером 14. Електродвигун вентилятора (велика швидкість), звуковий сигнал на 30А, візуально він цілий і звуковий сигнал працює, а пічка на 4 швидкості немає (точніше, іноді включається, коли по купах проїдусь) #2 miks 28.02.2013 16:28 Ось одна порада власникам нових нексій 2012р я пів року не міг зрозуміти звідки йде свист в салон і де б я не лазив толку не було і я вирішив обклеїти всю машину малярським скотчем і на швидкості перевіряти методом виключення. в результаті свистіла щілина між капотом і фарами з решіткою #1 urok234 22.07.2012 13:11 а на кондишен чудово підходить ремінь від оки

| Denial of responsibility | Contacts |RSS