Скільки літрів бензину в Renault Duster

Бензинові двигуни

Двигун H4M

Агрегат бензину H4M. Це поліпшений атмосферний двигун з обсягом циліндрів 1.6 літрів (117 л. З.) Оснащений електронним керуванням вприскуванням палива, який може працювати як на низькооктановому бензині AI-92 та брендах бензину AI-95/98, що є рекомендованим заводом виробника.

скільки, літрів, бензин, renault

На новому поколінні Renault Duster 2 двигуна працює лише з механічними коробками передач. 5-ступінчаста ручна передача (JR5) встановлюється на моделі з передньою приводом, а також 6-ступінчаста ручна передача (TL8). На моделі з повним приводом. Силовий блок має легкий алюмінієвий блок циліндрів, а фазовий регулятор вбудований у систему подачі палива, завдяки чому шкідливі речовини у вихлопних газах вдалося зменшити до норм, що відповідають екологічному стандарту EURO 5.

Двигун F4R

Час-випробуваний 16-клапанний атмосферний блок живлення F4R, на новому Renault Duster працює в парі з механічною 6-ступінчастою коробкою передач (TL8), яка встановлюється лише на моделі 4WD-приводу (4WD).

У двигуні, вбудований 4-циліндровий акваліндровий циліндровий блок без Gils з механізмом розподілу газу, що має фазове управління на ін’єкції, яка керується поясом. Електронний блок, хоча і скріплюється за допомогою низькопуттєвого бензину AI-92, але рекомендований паливо. бензин AI-95/98.

Двигун TCE 150

Бензиновий турбонаддувний двигун TCE 150 з прямим ін’єкцією палива, встановлений на покоління Renault Duster 2, розроблений інженерами Renault разом з Daimler (Mercedes-Benz). Встановлення прямої ін’єкційної системи під тиском 250 бар з точною дозою палива та оптимізація процесу його згоряння дозволило збільшити потужність блоку живлення з об’ємом циліндрів 1.3 літра до 150 кінських сил.

Шкідливі речовини у вихлопних газах двигуна TCE 150 відповідає екологічному стандарту EURO 6.

Різниця між 95 і 92 бензином

92 та 95 цифр вказують на різницю в октановій кількості палива. Однак ці показники досягаються не в процесі його перегонки на заводі, але на наступному етапі виробництва. Він лежить при додаванні різних добавок.

На практиці різниця водія зменшується до таких параметрів:

 • Ціна. AI-92 літр дешевше, ніж той самий об’єм AI-95. Наприклад, на АЗС “Башнефт”, різниця становить 3,15
 • Економіка. З якого бензину веде машину, споживання палива залежить. Автомобілісти відзначають зменшення споживання палива під час заправки AI-95 в середньому на 0,5 літра на 100 км пробіг під час руху по шосе.
 • Реакція двигуна. Чим вище октанове число, тим швидше розгону і менше ривки при переміщенні.

Багато драйверів Duster воліють конкретну марку залежно від часу року та місця заправки. Відгуки форуму показують, що деякі АЗС пропонують високоякісні AI-92. Різниця в роботі двигуна на цьому паливі та на AI-95 не спостерігається.

Розташування

Renault Duster танк виготовлений з зшитого поліетилену, це еластичний та досить твердий пластик, який сьогодні є одним з кращих матеріалів для виробництва паливних баків. Він має такі властивості, як:

READ  Renault Logan не заводиться стартер крутить

Незважаючи на всі свої показники, а місця, в яких вона розміщена, доцільно турбуватися про свою додаткову безпеку.

Незалежно від модифікації та конфігурації Renault Duster, паливний бак, встановлений у ньому, має корисний об’єм 50 ± 2 л.

Відповідно до тестів, проведених виробником, залежно від модифікації, яка використовує бензинову версію автомобіля Duster як паливо на 100 км шляху витрачає:

 • 6.3 L При налаштуванні машини передньої приводу на 1,6-літровий двигун, ручна передача;
 • 6,8 л чотириколісний привід з подібним двигуном та коробкою передач;
 • 6,5 літрів для двигуна 2 л, забезпечений повноцінним приводом та ручною передачею;
 • 7,2 літрів при встановленні автоматичної трансмісії, двигуна 2 л та використання переднього приводу.

Єдина доступна модифікація дизеля має витрату 5 літрів.

Однак у реальних умовах обсяг палива, спожитого автомобілем на дорожній зоні може змінюватися.

 • агресивний стиль їзди;
 • висока швидкість;
 • несприятлива погода (дощ, сильний зустрічний вітер);
 • Технічні несправності автомобіля.

Тому фактичне споживання палива рідко збігається з значеннями, зазначеними в паспорті.

Показники в місті перевищують значення, досягнуті на шосе майже ¾. Власники Duster відзначають, що з збільшенням пробігу споживання палива поступово зменшується.

Точний об’єм резервуара на дизельному двигуні не менше 50 літрів. Для порівняння на бензиновій версії об’єм бака дорівнює 6о літрам на паспорті. Для повної відповіді мені потрібно знати рік автомобіля! Відповідно до досвіду, на “сухому” тані в дизельній версії, можна було заповнити 55 літрів палива.

Наведені нижче два вкладки змінюють вміст нижче.

READ  Заміна задніх гальмівних дисків Kia RIO 3

Я володію Renault Megane 2, перш ніж це було Citroen і Peugeot. Я працюю в службовій зоні дилера-центру, тому я знаю автомобільний пристрій від і до. Ви завжди можете зв’язатися зі мною за порадою.

Спробуйте наливати 50 літрів на порожній резервуар (коли стрілка рівня палива на нуль).

Несправності, які можуть виникати з автомобільним баком

Причиною виникнення несправностей у автомобільному паливному насосі може бути несвоєчасним дотриманням правил чистоти або використання неякісного палива. Коли з’являються проблеми, TC повідомить водія наступними способами:

 • Нестабільна робота двигуна через недостатнє тиск у паливній системі (поступова втрата потужності, гострі стрибки, зупинка трафіку);
 • труднощі при запуску двигуна (викликає кілька);
 • Неможливість запуску автомобіля, абсолютна тиша в області паливного бака з спробами;
 • Шум у задній частині автомобіля, особливо коли ввімкнення запалювання (звук схожий на Buzz).

Це перші помітні ознаки АЗС. Ігнорувати такі прояви терміново не рекомендується. Якщо це можливо, потрібно звернутися до сервісної станції для комплексної діагностики транспортного засобу та встановлення конкретних причин. Недотримання таких рекомендацій може призвести не тільки до тривалого та дорогого ремонту, а й до загрозою життя наслідків.

Для діагностування розбиття, вам потрібно ретельно вивчити дизайн та принцип роботи всієї паливної системи кросовера. Розбиття може бути прихованим у будь-якому компонентному елементі.

Сама АЗС може зазнати невдачі з ряду причин:

 • Розширений термін служби. пристрій розробив його потенціал і більше не може прокачати бажану кількість рідини та підтримувати відповідний тиск у системі;
 • Забруднення в системі, яка не дозволяє пропустити потрібну кількість рідини, це призводить до зменшення потужності двигуна, високу навантаження на паливну систему;
 • Розлади в електроенергію паливного насоса (відмова запобігання або окислення дротів).

Самостійно діагностувати проблему досить складно. Рекомендується звернутися до станції технічного обслуговування та довірити діагнозу професіоналів.

Відвідування автосервісу неминуче, якщо витік палива помічено. Цей факт може спричинити вогню автомобіля, який ставить під впливом здоров’я та життя пасажирів всередині. Термінове звернення до фахівців. найкраще рішення.

Скільки точно літрів бензину в танку? Logan, Sandero, Largus, Almera, Duster

Щоб уникнути можливих розбивок, вам потрібно кожен 10 000 км Renault Duster пробіг для заповнення добавки, очищаючи структурні елементи. Ця процедура є необхідною догляду та очищення системи, краще не нехтувати її. Вам також потрібно стежити за здоров’ям таких елементів як люка та кришку газової танки.

READ  Налаштування часу на брелоку Starline А91

Підвіска, гальма та передача

В якості основи Renault Duster кросовера була взята база шасі, яка довела себе в Росії пасажирського автомобіля Renault Logan, яка була збільшена на 40 мм. Передня підвіска. весна, незалежна, з поперечним стабілізатором та телескопічними гідравлічними амортизаторами. Задня підвіска у моделях (запропоновано вибрати два варіанти):

Рульове керування Rush має електричний гідравлічний магніт, який не вимагає технічного обслуговування. Передні гальма. диск (вентильований), і задній. барабан. Періодичність заміни нових блоків Renault Duster багато в чому залежить від інтенсивності гальмування, рекомендованого середнього інтервалу становить 15 000. 20 000 км.

Основні параметри
Передня підвіска Незалежна весна
Задня підвіска Незалежна весна
Шини та диски 215/65 R16 або 215/60 R17
Передні гальма Диск з abs
Задні гальма Барабан
Рульове управління Залізниця. Приєднання з електричним гідравлічним
Привід Повна: 4WD (4×4), або фронт: 2WD (4×2)
Коробка передач механічні або автоматичні

У умовах світла позашляховика, суспензія автомобіля майже непрохідна, яка легко справляється з усіма Угабамі на дорозі, а також відрізняється високою робочою м’якою здатністю забезпечити плавне рух автомобіля та стійкості на високих швидкостях.

Що і коли варто вилити в Renault Duster: Експертна консультація

Renault рекомендує витягувати масло ельф у двигун. З усієї лінії цього виробника для теплого клімату, щоб залити 5W40; 5W50; 5W30, на зиму: 0W30; 0W40. Масло повинно дотримуватися рівня якості API: SL; Див; Sn або asea a2 або a3.

“Яку масло заповнити двигун Renault Duster”

Робочий період для заміни моторного масла 15 тис. Км. або 1 рік. При роботі в складних умовах період заміни повинен бути зменшений двічі, т.Е. 7-8 тис. Км. Важкі умови включають: безперервну роботу в міських умовах з частими короткі відстані; часті поїздки для коротких відстаней у зимових умовах; позашляховики; Буксирний причіп і т.Р.

Подробиці про заміну нафти в двигуні Duster читається в статті “Як змінити масло в двигуні Renault Duster”.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS