Звуковий дизайнер підтверджує, що GM працює над створенням електричного Corvette S Відмітного аудіо Corvette

Звуковий дизайнер підтверджує, що GM працює над створенням відмітного аудіо Corvette Electric Corvette

звуковий, дизайнер, підтверджує, працює, створенням, електричного

Якщо ви турбуєтесь про втрату солодких звуків корветів, що працюють на бензин, у майбутніх повністю електричних моделях, більше немає.

Інженер з розвитку звуку EV Джей Кападія працює в General Motors, і він каже, що компанія розвиває відмінні звуки для кожного з своїх транспортних засобів, включаючи електричний корвет.

“У той момент, коли у вас проїжджає Хаммер, навіть із закритими очима, ви дізнаєтесь, що це хаммер”. сказав Кападія в Детройтній вільній пресі в недавньому інтерв’ю. “Щойно у вас є привід Lyriq, ви будете знати, що це Lyriq.”

Оскільки електромобілі мовчать, Національна адміністрація безпеки дорожнього руху вимагає, щоб штучні звуки були додані до попередження пішоходів, велосипедистів та сліпих, що вони там.

Кападія та GM роблять речі на крок далі.

“Оскільки EVS тихо, у нас є ця прекрасна можливість створити ідентичність бренду зі звуком”. сказала Кападія. “Кожен бренд матиме власний звук, в якому клієнт буде знати, що це цей бренд, і встановити емоційний зв’язок з транспортним засобом.”

звуковий, дизайнер, підтверджує, працює, створенням, електричного

Розробник звуку GM EV Джей Кападія. Кредит на

Поки що Кападія завершив свою систему оповіщення про акустичні транспортні засоби для 2023 Cadillac Lyriq та 2022 GMC Hummer EV та позашляховика, а звуки випромінюються спереду та задньою зовнішністю динаміків, щоб попередити людей, де б вони не були.

Правила NHTSA обмежують звуки до певного мінімального рівня децибела на визначеній діапазоні частот, пояснив Кападія. “Це йде трохи технічно”. сказав він. “Але я не можу просто поставити на ньому прекрасний хіп-хоп, голлівуд, або музичний, класичний звук. Ми хочемо переконатися, що звук приємний, але попереджає, а не дратує.”

Айалла Рувіо, доцент з маркетингу Мічиганського державного університету, каже, що звуки не будуть єдиним маркетинговим інструментом, який використовується виробниками, щоб розрізнити свої ЕВ.

“Шкіра в Cadillac має для нього дуже неповторний запах”. сказав він. “Це дуже свідомо думати про всі елементи, які роблять цей бренд унікальним в очах споживача. Чи змусить конкретний звук купувати машину? Напевно, ні. Але чи буде асортимент унікальних функцій, які створюють дуже чітку ідентичність бренду, змусить вас купувати автомобіль? Напевно, тому що ви купуєте бренд.ідентичність.”

У цьому напрямку Avadia каже, що Cadillac EVS буде звучати відмінно від Chevrolet EVS, наприклад. Він каже, що деякі транспортні засоби Halo, такі як GMC Hummer та Corvette, навіть отримають власний унікальний звук окремо від решти лінійки компанії.

“Ми знадобилися 100 років, щоб зняти багато звуків та шуму з транспортних засобів”. сказав Кападія. “Тепер, коли EVS мовчав, ми додаємо кілька прекрасних частот, щоб зробити цей звуковий звуковий пейзаж і надаємо захоплююче відчуття клієнтів.”

SOURCE

Image:www.corvetteblogger.com