Конкурс M8 50 Jahre M Edition – це найдорожчий BMW в Індії

Конкурс M8 50 Jahre M Edition. це найдорожчий BMW в Індії

конкурс, jahre, edition, найдорожчий, індії

BMW випускає багато різних моделей “50 Jahre M Edition” у всьому світі, але, здається, Індія отримує більшість із них. Останній приклад заснований на флагманському флагманському Coupe Coupe, який, безумовно, є найдорожчою пропозицією бренду баварського бренду на індійському ринку.

Спеціальне видання відрізняється змаганням M8 завдяки серії зовнішніх моментів та ще більше стандартного обладнання. Кольорова палітра включає спеціальні відтінки BMW індивіда під назвою Daytona Beach Blue, Dravit Grey та Tanzanite Blue, серед інших кольорів. Вони поєднуються зі стандартним упаковкою вуглецевого вуглецю (впускний гарнір, спліттер, дзеркальні ковпачки, бічні зябра, задній спойлер та задній дифузор). Прохолодний набір чорношартованих 20-дюймових колісних коліс контрастує з червоними гальмівними супортами. Нарешті, ювілейні спеціальні емблеми з синім, фіолетовим та червоним акцентами завершують вигляд.

конкурс, jahre, edition, найдорожчий, індії

Всередині ми знаходимо високоякісну шкіряну оббивку в різноманітних наявних відтінках, безліч шматочків вуглецевих волокон, хедлайнер Алькантара та довгий список комфорту та технічних функцій, включаючи 12.3-дюймовий цифровий інструментальний кластер, 12.3-дюймовий розповідний екран, кольоровий головний дисплей та 16-динамічна аудіосистема Harman Kardon. Тим.

Спеціальне видання не включає механічних модифікацій. Це означає, що близнюк-турбо 4.4-літровий V8 виробляє 616 к.с. (460 кВт / 625 к.с.) та 553 фунт-фут (750 Нм) крутного моменту, як у звичайній конкуренції M8. Потужність передається на всі чотири колеса через восьмиступінчасту M Steptronic Auto Transmission та систему M XDrive ззаду M XDrive. За даними BMW, модель може прискорюватися від 0-100 км/год (0-62 миль/год) у 3.2 секунди, хоча незалежні тести довели, що це швидше, ніж це в реальному житті. Цікаво, що M вуглецеві керамічні гальма все ще є частиною додаткового обладнання.

конкурс, jahre, edition, найдорожчий, індії

Видання M8 Coupe Coupe 50 Jahre M вже доступне для придбання за ціною 2 Rs.55 крони, що є еквівалентом 313 545. Це робить його найдорожчими грошима BMW, які можуть придбати в Індії, наближаючи його до екзотики початкового рівня у таких автовиробників, як Lamborghini, які зазвичай починаються трохи вище позначки Rs 3 Crore (370 к).

Окрім M8, в Індії в Індії входять асортимент “50 Jahre M Edition“, включає змагання M340i XDrive, M4, 530i M Sport, 630i M Sport, X4 XDrive30i/30d M Sport та BMW X7 XDrive40i M Sport, як ви бачите в Сімейний постріл, який включений до галереї нижче. Очікується, що ще три спеціальні видання дебютують в Індії до кінця 2022 року, завершивши 10-членну лінійку.

SOURCE

Image:www.carscoops.com