Програма субсидії для дитячого сидіння Mycrs для B40 завершує 61 957 одержувачів RM8.8 м виписується.

Програма субсидії на дитячі сидіння Mycrs для B40 завершує. 61 957 одержувачів, RM8.8 м виписується

Програма субсидії на дитячі сидіння Keluarga Malaysia (MYCRS) завершилася. MYCRS, який був оголошений у бюджеті 2022 року для надання субсидованих дитячих автокрісла групі B40, тривало з березня по вересень цього року та отримав 527 254 заяв. З цього 61 957 осіб отримали субсидію і загалом RM8.8 мільйонів було виплачено.

Субсидія Mycrs становить 50%, а максимальна сума субсидії. RM150 для дитячого сидіння. Початковий розподіл уряду для програми становив 30 мільйонів RM для 188 000 одержувачів, тому, схоже, програма не була повністю підписана, незважаючи на найкращі зусилля Малайзійського інституту досліджень безпеки дорожнього руху (MIROS), який навіть вирушив у гастролі, щоб навчити батьків про важливість з дитячих сидінь, а також отримати більше для придбання субсидованих місць із схваленням на місці.

Програма Jelajah Subsidi Mycrs поїхала до Кеда, Келантана, Теренггану, Паханга, Перака та Джохора, відвідуючи місця з високою концентрацією В40 з маленькими дітьми, такими як урядові клініки. Мірос та Міністерство транспорту (МТ) також брали участь у федеральному уряді Єла.Аспірасі Келуарга Малайзія по всій країні, в тому числі в Сабах та Саравак.

«Ця програма є відповідальністю уряду до Келуарга Малайзія для боротьби та підвищення рівня безпеки дітей у транспортних засобах. Він також підтримує підприємства та економічне відновлення країни “,-сказав генеральний директор Мірос Датук Хайріл Анвар Абу Кассім, подякувавши прем’єр-міністру, міністру транспорту та Мото для ініціативи.

Mycrs підтримали дистриб’ютори дитячих сидінь Kooper.

Можливо, група B40 вважає, що на них є важливіші речі, на які можна витратити свої гроші, або, можливо, доступність все ще є проблемою, незважаючи на субсидію. Ми не знаємо, але все ще чудова новина, що зараз на дорозі є майже 62 кілометрові дитячі місця, забезпечуючи додаткову безпеку для маленьких.

Ми говорили це багато разів раніше. дитячі місця. це життєво важлива техніка безпеки, і якщо у вас обмежений бюджет, його слід визначити пріоритет у інших варіантах автомобіля. Перегляньте відео вище, щоб дізнатися більше.

Денні Тан любить їздити так само, як він любить певний трав’яний м’ясний суп, і солодка музика двигуна так само, як барабани б’є. Він був у автоіндустрії з 2006 року, раніше заповнюючи сторінки двох моторних журналів, перш ніж приєднатися до цього веб.сайту. Насолоджується деталізацією досвіду більше, ніж технічні деталі.

Уряд просто витрачає гроші, щоб субсидувати дитяче місце, щоб отримати голоси B40. Вони цього не оцінять. Натомість дайте їм субсидію для спортивного краю або підробленого капелюшки. Або помаранчевий конус Келуарга Малайзія.

SOURCE

Image:paultan.org