2024 Cadillac XT5, щоб представити безліч нових технологій 2022 2023 Новий позашляховик

2024, cadillac, представити, безліч, нових, технолог

24 Cadillac XT5 для введення безлічі нових технологій

Автовиробник пробивається на ринок позашляховиків середнього розміру з новим 2024 Cadillac XT5. Починаючи з 2017 року, XT5 щороку знаходиться на вершині графіків продажів. Він демонстрував відмінне рульове управління та водіння, стильний та розкішний вигляд, і було досить комфортно.

Однак, як повідомляється, нова модель запровадить розширену технологію, нещодавно розроблений зовнішній вигляд та вдосконалений інтер’єр. Цілком ймовірно, що зовнішня сторона позашляховика не зазнає багатьох змін, за винятком деяких дуже скромних змін тіла. Крім того, можливо, ми побачимо абсолютно новий двигун під капотом, або, можливо, акумулятор займе місце всього.

Давайте отримаємо більше інформації щодо майбутнього переробки Cadillac XT5.

24 Cadillac XT5 Redesign

Зовнішній вигляд 2024 року Cadillac XT5 матиме сильну схожість з його попередником. Колеса з стандартним діаметром сплаву 18 дюймів доступні. Вони зроблені максимально легкими. Передня сітка також вдосконалена, що містять отвори, які є досить великими, щоб пропустити потрібну кількість повітря через.

Як бачите, тіло позашляховика було розроблено додатковими кривими, щоб зберегти сучасний вигляд, а також вдосконалював свою аеродинаміку. Це також корисна інформація, яка має в дорозі, оскільки це призводить до більшої обробки та збільшення економії палива.

Вдосконалення кабіни

2024 Cadillac XT5 пропонує розкішний інтер’єр та чудовий досвід водіння, як і всі інші їхні автомобілі VW. Тим не менш, завжди є місце для вдосконалення. Попереднє покоління кабіни XT5 не мало великої критики від рецензентів. Незважаючи на це, Cadillac прийшов до висновку, що потрібно було внести ще кілька коректив.

Перш за все, більш приємна панель приладів включена до нового Cadillac XT5, тоді. Інші параметри підключення в автомобілі включають не лише Bluetooth та точку доступу Wi-Fi, а й Android Auto та Apple Carplay. Було б цікаво дізнатися, чи можуть різні обшивки створити більш розкішний інтер’єр, можливо, з більшою кількістю дерев’яних компонентів на додаток до кабіни. Новий Cadillac XT5 має місця для максимум п’яти людей, але він не включає третій ряд місць. Якщо ви хочете носити більше речей ззаду, ззаду також є додаткове приміщення, склавши задні сидіння.

2024, cadillac, представити, безліч, нових, технолог

Особливості безпеки

Є кілька функцій безпеки, які, у випадку надзвичайних ситуацій, мають потенціал врятувати життя людини. Наприклад, XT5 є стандартним з автоматичним гальмуванням, ідентифікацією пішоходів, попередженням про зміну руху та датчиками, встановленими. Цілком можливо, що наступний XT5 Cadillac також може включати нову технологію водіння в руках.

Деталі про двигун

У самому двигуні у нас є багато різних варіантів. Перший двигун у лінійці-чотирициліндровий турбо-блок, який здатний виробляти 235 кінських сил і 258 фунтів-футів крутного моменту. Наступний-відомий 3.6-літровий двигун V6, що робить 310 кінських сил і 271 фунт-футів крутного моменту. Ви зможете придбати цей потужний двигун як в преміум.та розкішних рівнях обробки.

Автоматична коробка передач має загальну кількість 9 швидкостей і є єдиним варіантом. Гібридний варіант, ймовірно, буде доступний, і ходять чутки, що плавають навколо електричної версії моделі XT5. У випадку. Ми прагнемо мінімум 150 кВт / год, щоб ми могли отримати розумну кількість миль.

2024, cadillac, представити, безліч, нових, технолог

Скільки коштуватиме нова 2024 Cadillac XT5?

Майбутній позашляховик Cadillac XT5 2024 року надійде у продаж наприкінці 2023 року, з початковим MSRP 43.995. Як висококваліфікована обробка, так і спортивна етикетка повинні бути доступні, починаючи з ціни 48 795.

SOURCE

2024, cadillac, представити, безліч, нових, технолог

Image:2020newsuv.com