Fiat Heritage Hub відкривається для екскурсії

Виставковий простір, створений для святкування історії трьох чудових брендів автомобілів Turin: Fiat, Lancia та Abarth. The Heritage Hub. зараз відкритий для публіки

Хаб спадщина займає 15 000 м2 у комплексі Mirafiori, розміщуючи близько 250 автомобілів від трьох брендів, а також значну кількість моделей Alfa Romeo, Autobianchi та Jeep

Виявлено безцінну історичну спадщину, як свідчить про пригоду, що вирушає понад 120 років тому. Прожектор світить на багатофункціональному просторі та в команді фахівців, які можуть запропонувати широкий спектр кваліфікованих послуг у галузі класичних автомобілів

Центр спадщини збирається відкрити для громадськості, що стало можливим завдяки давній співпраці між відділом спадщини Stellantis, муніципалітету Турина та Музео Назіонале Делвотомобіле (Італійський Національний музей двигуна). Доступний через ворота 31 до промислового комплексу Mirafiori. розташованого за адресою Via Plava 80, Turin. у просторі відбудеться дві екскурсії на день, один вранці, а інший. в другій половині дня, про триває близько двох годин. Сайт буде відкритий у середу, п’ятницю та суботи з квитками, доступними в Інтернеті з веб.сайту Mauto.

Hub Heritage Group Stellantis. це виставковий простір, що охоплює близько 15 000 м2, “додому” історичної колекції автомобільних брендів з Туріна: Абарт, Фіат та Лансія.

Щоб виділити зв’язок між містом та індустрією автомобільних транспортних засобів, колишній офіцер 81 в Mirafiori був обраний своїм сайтом. Відкритий з 1968 року, він був активним центром виробництва понад 30 років, зосередившись на механічних компонентах. Простір зазнав ретельної реставрації, щоб захистити свій промисловий дух, підтримка сирої бетонної підлоги та оригінальної кольорової гами свого часу. Тому це ідеальна обстановка для спадщини понад 300 автомобілів.

The middle of the exhibition space features 64 classic cars, split into eight themed areas:

fiat, heritage, екскурсії

Записи та раси, головні герої, які перемогли на основних схемах;

Концепції та налаштування, дуже рідкісні машини та надзвичайні одноразові;

Архістри, моделі, які революціонізували архітектуру автомобіля, поважаючи принципи продуктивності та функціональності;

Еко та стійкі, об’єднуючи автомобілі, які виділялися за їх екологічними повноваженнями;

Невеликі та безпечні моделі, що поєднують безпеку та обмежені розміри;

Стильні позначки, машини, які створили історію дизайну;

Епічні подорожі, транспортні засоби, які демонструвались у незабутніх подорожах;

fiat, heritage, екскурсії

Епоха ралі, віхи золотого віку дорожніх та брудних гонок.

Залишок колекції відображається в двох довгих сторонах будівлі, розділених на бренд, і викладається в хронологічному порядку. Окрім автомобілів Fiat та Lancia, вибрані моделі з брендів Alfa Romeo, Autobianchi та Jeep також демонструються. Немає дефіциту особливостей, показаних 16 старовинними автомобілями Fiat, що належать до поліцейських карабінірі. Від 600 мультиплікацій до Panda, через моделі 1100 та Кампаньола, відбір Carabinieri охоплює проміжок часу майже півстоліття, підкреслюючи глибокі корені співпраці, яка залишається активною донині.

Виставковий простір біля входу в павільйон, проводить постійний показ історії Мірафіорі з 1939 року по сьогоднішній день. Як підтвердження його багатофункціональності, простір також включає область, призначену для семінарів, та ще одна для конференцій, з потужністю до 200 людей.

SOURCE

fiat, heritage, екскурсії

Image:www.conceptcarz.com

fiat, heritage, екскурсії