2023 прорізи Lamborghini Urus s нижче Performante, але пакує однакову силу

23 слоти Lamborghini Urus s нижче Performante, але пакує однакову силу

Urus S замінює базову модель, але її близнюк-турбо 4.0-літер V-8 дорівнює новому виконавці з 657 кінськими силами та 627 фунтів-футів крутного моменту.

2023, lamborghini, urus, нижче

Опубліковано Калеб Міллер: 29 вересня 2022

2023, lamborghini, urus, нижче

  • Після розкриття Urus Performante на початку цього року Ламборгіні показав нову модель S.
  • Поки S-це ур-рівні, він все ще складає 657 к.с. з його 4.0-літер V-8, така ж сума, що і орієнтований на трек, виконаний.
  • S також їде на повітряній підвісці, замість сталевих джерел, встановлених до виконавців.

Lamborghini повертає позашляховик Urus до одинадцяти для 2023 року з новою моделлю Performante, яка дебютувала минулого місяця спортивної агресивної стилізації та упаковкою більш потужного двигуна V-8 та переглянутої підвіски. Тепер Lamborghini виявив 2023 Urus S, який замінює стандартний URUS, але прибуває з тими ж 657 кінськими силами, що і більш набраний у виконанні.

Це являє собою прискорення 16 кінських сил над вихідним базовим урусом, а двомісного турбонаддуву 4.0-літер V-8 також випливає 627 фунтів-футів крутного моменту. Lamborghini каже.5 секунд, 0.2 секунди позаду своєї претензії на більш легкий виконавець. Кажуть, що 124 миль / год прибуває в 12.5 секунд, одна секунда Adrift of the Performante, але все ще пухирлять для транспортного засобу вагою майже 5000 фунтів.

Найвища швидкість. це заявлена ​​190 миль / год, і Ламборгіні каже, що урс S може гальмувати від 62 миль / год до зупинки приблизно в 110 футів. У той час як Performante їздить на сталевих джерелах, Urus S використовує повітряну підвіску, яка може бути встановлена ​​на режими вулиці, доріжки та позашляховиків.

Урус S отримує переглянутий передній бампер з горизонтальними елементами решітки, що замінюють шестикутну конструкцію моделі, що виходить, і нова матова чорна сміттєва сталь захищає нижню сторону автомобіля. Гуд виготовлений з вуглецевого волокна і має ті ж вентиляційні отвори, що і Performante, які можуть бути вираховані в глянцевому чорному, кольорі тіла або вуглецевого волокна. Урус також може бути спекується з дахом з вуглецевого волокна, а задній бампер приймає гостріший стиль, що спостерігається на виконавці, хоча S не вистачає маленького заднього спойлера.

Новини Lamborghini

Lamborghini каже, що вихлоп був відновлений, а стандартні 21-дюймові колеса з’єднуються 22-дюймовими та 23-дюймовими варіантами. Кабіна також отримує нові варіанти кольору та обробки. В той час як ціни на U.S. Ринок ще не оголошений, ми очікуємо, що оновлений 2023 URUS буде трохи дорожчим, ніж вихідна модель, яка починається від 229 495, коли він надійде у продажі.

Цей вміст імпортується з опитування. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

Цей вміст імпортується з OpenWeb. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

SOURCE

Image:www.caranddriver.com