Зняти плівку з автомобіля своїми руками

D1REKTOR Блог Зняття вінілової плівки

Щоб внести деякі корективи і вселити впевненість в душі тих, хто сумнівається, я підготував невеликий огляд по грамотному зняття вінілу.

Отже, щоб геть закосячіть кузовную деталь при зняття плівки, повинні бути присутніми нижченаведені чинники:

а) використання при первісної обклеювання плівки, яка не призначена для нанесення на автомобілі;

б) недотримання технологій при знятті плівки;

Також, необхідно згадати про зняття вінілу зі свідомо неякісно підготовлених для цього поверхонь. Якщо при зняття плівки з кузовних деталей, які були пофарбовані в заводських умовах, ризик відірвати плівку разом з фарбою прагне до нуля, то при зняття вінілу з деталі, пофарбованої “дяді Васі” в гаражі, цей ризик значно збільшується.

Тепер власне про те, як правильно знімати вінілову плівку.

Нещодавно до нас в ательє звернулася власниця Сhrysler PT Cruiser з проханням зняти з капота вінілографія із зображенням кішки і переклеїти капот звичайної матовою плівкою, так як покупець автомобіля “дядечко серйозний” і не хоче ніяких прикрас на авто.

А тепер найцікавіше! У минулі часи капот був неабияк пом’ятий і перед наклеюванням вінілографія його на швидку руку зашпаклювали і поклали грунт. Тобто, грубо кажучи, маємо справу ні разу не з заводським пофарбуванням і шанси відірвати шпаклівку і грунт разом з плівкою різко зростають.

Перед зняттям, плівку необхідно дуже добре прогріти. Починаємо знімати від краю капота і йдемо під кутом приблизно 45 градусів до середини.

Незабутній ретельно гріти плівку! При нагріванні клей розм’якшується і вініл значно легше знімається з поверхні кузова. Греєм і тільки потім тягнемо!

Ще один важливий момент: в вініловій плівці, як і в інших виробах з ПВХ, присутні вільні пластифікатори. елементи, які утримують молекули пластика в єдине ціле. Згодом пластифікатори випаровуються і вінілова плівка втрачає свою еластичність. Чим якісніше плівка, тим довше випаровуються пластифікатори (ця одна з причин, чому не можна обклеювати автомобілі дешевої рекламної плівкою).

При зняття така плівка буде рватися на дрібні шматки, що дуже сильно ускладнить весь процес. Як тут бути? Необхідно на плівку покласти щільну тканину, змочену спеціальним розчинником Соsmofen 10, тканина накрити целофановим пакетом і залишити на 8-10 годин. Для автомобільного лаку і фарби він нешкідливий, а плівки зрадить додаткову еластичність.

У підсумку, після зняття плівки, маємо первинний стан кузовний деталі, навіть пофарбованої поза заводських умовах.

Видалення плівки: найпоширеніші помилки

Підготовка до видалення захисного шару так само важлива, як і до його обклеювання. Тут поспіх ні до чого. При тривалому використанні плівки характер зчеплення з поверхнею її зазнає певних змін. Це відбувається через вплив оточуючих чинників: сонячних променів, опадів, пошкоджень, деформації. У цьому випадку необхідно використовувати спеціальні інструменти і прилади. Але навіть з їх наявністю можна допустити прикрі помилки:

 • Підготовка до видалення передбачає «пробу на сприйнятливість». На невеликій ділянці можна спробувати прогріти плівку. Варіант, при якому покриття відходить легше і залишає менше клею, оптимальний. Недосвідчені автомобілісти починають видаляти плівку першим способом, знайденим на просторах інтернету. Підсумок. маса витрачених сил і часу;
 • Зняття з холодною машини. це, як показує практика, погана ідея. Наприклад, “тепла” вінілова Авто плівки більш податлива і еластична. Вона краще видаляється і не лопається;
 • Неправильний кут зняття. Якщо на поверхні кузова багато клею, знімати потрібно під іншим кутом;
 • Вибір оптимальної температури. Деякі матеріали залишають менше клею, якщо їх не перегрівати. Таке видалення займе багато часу, зате потім не доведеться відтирати неприємні сліди;
 • Знімати матеріал краще вручну. Для демонтажу можна використовувати ракель. Вони гарні для видалення аплікацій або невеликих шматків покриття. А ось підчіплювати його ножем не варто, щоб не пошкодити фарбу.

Уникнення перерахованих помилок дозволить зняти плівку з машини ефективно.

ЯК ПРАВИЛЬНО І ШВИДКО ЗНЯТИ ПЛІВКУ З АВТОМОБІЛЯ?

Вважається що зняти плівку з автомобіля легше, ніж її поклеїти. Чи так це? Як правило в процесі демонтажу спливає ряд нюансів здатних сильно ускладнити цей процес. Про них варто знати, щоб уникнути помилок і зняти покриття швидко і якісно. В іншому випадку зняття плівки може виявитися складнішим, трудомістким і відповідно дорогим порівняно з обклеюванням процесом. Причин для зняття плівки кілька. Наприклад, обмежений термін служби або бажання змінити дизайн. Ряд помилок при видаленні наклейок може призвести до пошкодження фарби кузова. Спробуємо розібратися, як видалити плівку правильно і безболісно.

Якісна поклейка захисного покриття. запорука гарного зовнішнього вигляду авто після видалення матеріалу. Є ряд простих правил, яких варто дотримуватися. Одне з них. ретельна первинна і фінішне очищення кузова авто. Оскільки смітинки, забруднення, що залишилися під липким покриттям, можуть привести до появи подряпин. Погано виконана підготовча робота в цьому випадку призведе до подальших неприємним “моментам”.

Видалення плівки. процес, який вимагає підготовки. Не завадить запастися поруч інструментів і приладів. Стане в нагоді фен, вигонки для авто, очищувач або спеціальний розчин для очищення від залишків клею.

Зняття плівки можливо різними способами, тут все дуже індивідуально. Для поліуретанових підійде варіант з використанням фена. Вінілова Авто плівки, наприклад, віддаляється простіше без додаткових пристосувань, в кілька етапів:

 • Прогрів машини в теплому приміщенні (від 20 ° C) протягом декількох годин;
 • Нагрівання поверхні промисловим феном до температури достатньої для розм’якшення матеріалу і клейового шару і здирання плівки під гострим кутом у напрямку до центру від країв;
 • Залишки клейового шару видаляються спеціальним розчином.

Вибір способу зняття покриття залежить перш за все від типу покриття і елементи на який воно було нанесено. Чим довше вона перебуває на кузові, тим імовірніше пошкодження матеріалу при демонтажі. Давайте розбиратися, як видалити плівку правильно і ефективно, а чого краще не робити.

Зняття плівки: останній акорд

Після власне зняття слід фінальна очищення, кузова авто від забруднень і слідів. Процес нескладний, але вимагає старанності. Очищення кузова авто від клею майстер виконує за допомогою спеціальної рідини. Наносимо рідину на сліди, чекаємо 3-5 хвилин. Потім можна відтерти клей за допомогою серветки. Ці прості поради допоможуть істотно знизити трудомісткість процедури зняття плівки і головне. без наслідків для автомобільної фарби.

Знімаємо вінілову плівку з авто.

Для того, щоб зняти автовініл плівку не обов’язково докладати максимум зусиль, адже як декоративна, так і захисна плівки з часом зношуються і можуть утворювати розриви.

У таких випадках, край плівки можна акуратно підчепити лезом канцелярського ножа або спеціальним гострим предметом. Після того, як край плівки виявиться у вас на лезі, необхідно акуратно тягнути у напрямку наклеювання.

У деяких випадках використовують термічний спосіб видалення плівки. Для цього вам знадобиться звичайний будівельний фен, яким необхідно розігріти поверхню, але не варто підносити його занадто близько до автомобіля, інакше, плівка може розплавитися і понести явне пошкодження авто.

Вінілова плівка не завжди захищає автомобіль від пошкоджень і навіть маленький летить камінь може привести до її руйнування.

Як зняти захисну плівку з автомобіля своїми руками

Як зняти антигравійне плівку з авто.

Такий вид плівки цінується набагато більше. Його склад наближений до гумі і дозволяє захищати автомобіль при будь-яких температурах.

зняти, плівку, автомобіля, своїми

Взимку поліуретан твердне і його захисні властивості значно зростають.

Антигравійне або поліуретанову плівку можна зняти своїми руками, не пошкодивши фарбу, але потрібно враховувати кілька секретів:

 • Тягнути плівку необхідно тільки під кутом в 30 градусів, для того, щоб не надірвати і не пошкодити лакофарбове покриття.
 • При видаленні плівки необхідно постійно нагрівати її на відстані 30 сантиметрів.
 • Після видалення захисної плівки необхідно видалити залишки клею мильним розчином, до речі, таким же чином можна позбутися і від самого покриття. Необхідно всього лише промочити поверхню мильним розчином і акуратно відокремити плівку від автомобіля.
 • Поверхня після видалення плівки ретельно полірується перед нанесенням нового покриття.

Как убрать клей от тонировки быстро и просто !!! Своими руками

В цілому, зняти захисну плівку своїми руками досить легко, проте, не завжди виходить навіть у запеклих автолюбителів.

Якщо ви розумієте, що не зможете зняти антигравійне або вінілову плівку самостійно, набагато правильніше буде звернутися до професіоналів. Співробітники нашої студії мають коллоссальний досвід в знятті плівки без пошкодження ЛКП.

Неправильне зняття вінілової і антигравійної плівки призводить до:

 • Пошкоджень лакофарбового покриття.
 • Корозії складових кузова автомобіля

Саме тому необхідно користуватися допомогою фахівців або акуратно знімати плівку самому. Настійно рекомендується не видаляти захисну плівку з автомобіля при низькій і високій температурі.

Якщо у вас виникли питання, Ви бажаєте видалити плівку з автомобіля або, навпаки, обклеїти. записуйтеся до нас на першу консультацію по телефону 8-925-788-0-100 або через online консультанта.

Зняли. стан фарби та лаку ідеальне

Jan Як зняти захисну плівку з автомобіля

Захисна плівка автомобіля допомагає зберегти належний вид транспорту, тому, більшість автолюбителів прагнуть відразу ж закрити свою машину плівкою.

Однак, будь-який матеріал має знос, тому, коли захисна плівка зносилася і має недбалий або пошарпаності зовнішній вигляд, її необхідно знімати акуратно. намагаючись не пошкодити покриття машини.

Налічується два види захисної плівки на авто:

Кожна з них має свої особливості, які потрібно враховувати при знятті.

Поліуретанові плівки частіше використовують для захисту від пошкоджень. а вінілові для зміни зовнішнього вигляду авто.

зняти, плівку, автомобіля, своїми

Сьогодні ми розповімо як зняти плівку з автомобіля своїми руками, не пошкоджуючи покриття.

Дивно, але ніхто не залишив жодного комменатрія. Ви можете стати першим!

Як видалити захисну плівку з автомобіля?

Захисна плівка для авто. це проста концепція, дивно, що її не придумали раніше. Хімічні технології, необхідні для створення даного продукту, існують вже багато років.

Навіщо і як оклеивается автомобіль

Найпоширеніше виріб, призначений для зовнішньої захисту авто. це звичайна віконна тонувальна плівка, яку ви бачите на багатьох автомобілях і навіть на вікнах житлових будинків. Плівка оберігає фарбу машини від пошкоджень, вона виготовлена ​​з термопластичного поліуретану та формується в тонкі листи. Ці листи під тиском прикріплюються до корпусу машини на клей. процес аналогічний тонування.

Після нанесення подібної плівки фарба авто стає захищеною від літаючого дорожнього сміття, комах, подряпин і т. Д. Вона також забезпечує деякий захист від більш важких фізичних ушкоджень, таких як град, незначні вм’ятини і т. Д. Хоч плівка і не броня, проте вона досить стійка до пошкоджень.

В даному відео пропонуємо вам ознайомиться з процедурою зняття дуже старої плівки:

Как снять тонировку с авто за 5 минут. Передние стекла

Однак, слід зауважити, що навіть дуже міцні вироби рано чи пізно піддаються зносу. В результаті захисну плівку потрібно зняти з автомобіля і замінити на свіжу. На щастя, це простіше, ніж здається. За допомогою декількох інструментів і продуктів, плівка може бути швидко видалена, і машина готова для покриття нової.

Інструкція: як зняти плівку

 • будівельний фен;
 • канцелярський ніж з тонким і гострим лезом;
 • спеціальний розчинник.

Так чи інакше, але для роботи вам буде потрібно теплова гармата. Це значно полегшує завдання. Потужного фена, який здатний створити жар буде досить. Лезо або канцелярський ніж необхідні, щоб почати процес видалення. Візьміть теплову гармату і нагрівайте краю плівки.

Під високою температурою плівка відразу починає пузиритися

зняти, плівку, автомобіля, своїми

Через кілька миттєвостей плівка почне стискатися, пузиритися, з’являться складки. Помістіть лезо під одну з цих складок, щоб почати зняття плівки з автомобіля. Дійте обережно. щоб не пошкодити лак. Продовжуйте нагрівати в процесі зняття. Захисна плівка повинна відірватися легко, якщо підібрати правильну температуру.

Після зняття плівки часто там будуть якісь залишки клею. Їх легко видалити за допомогою розчинника. Розчинники, які використовуються для видалення дорожнього гудрону і бруду, повинні зробити цю роботу без проблем. Занадто потужний розчинник може вплинути на цілісність лакового покриття і стан фарби. Перед початком роботи нанесіть розчинник на непомітний ділянку фарби, щоб переконатися, що він її не зашкодить.

Опис захисної плівки

Щоб правильно зняти захисний матеріал з кузова, потрібно знати його особливості. Розглянуті матеріали на основі складу класифікують на два типи:

 • вінілові;
 • поліуретанові.

Плівки першого типу вважають декоративними матеріалами. У деяких випадках їх використовують для зміни кольору кузова автомобіля шляхом повної його обклеювання. Зустрічаються кольорові, прозорі, матові варіанти, а також плівки хамелеон і металік. Другі підходять для тих, хто бажає залишити зовнішній вигляд автомобіля в початковому стані. Вони непомітні на кузовних деталях.

поліуретанові

Поліуретанові плівки істотно міцніше вінілових, а, отже, забезпечують і значно вищий рівень захисту. Вони здатні захистити лакофарбове покриття навіть від не надто великих каменів з гострими краями. Причому даний матеріал зберігає свої властивості і при низьких температурах, що дуже актуально, так як в зимовий період на дорогах велика кількість дрібних частинок у вигляді піску і гальки, які використовуються проти ожеледиці. Плівки розглянутого типу більш стійкі до помутніння в порівнянні з вище розглянутими.

Поліуретанові плівки добре пропускають ультрафіолетові промені, завдяки чому вигоряння лакофарбового покриття на покритих ними деталях відбувається рівномірно з іншими кузовними елементами, і різниця між ними після того, як відбулося зняття плівки, непомітна. Крім того, даний матеріал підлягає відновленню: подряпини на ньому можна усунути шляхом полірування або тепловим впливом. Деякі варіанти плівок мають властивості самовідновлення. Після нанесення такі матеріали вимагають просушування, особливо в холодних умовах.

поклейка

Для того, щоб легко зняти плівку з машини, не пошкодивши лакофарбове покриття, потрібно наносити її, дотримуючись правил. Потрібно розуміти, що даний матеріал не шкідливий для покриття кузова машини, а збиток йому завдають шляхом неправильного виконання операцій, пов’язаних з його поклейкой або видаленням. Можливі такі правила використання плівок, які допоможуть уникнути в подальшому проблем з тим, щоб їх зняти.

Потрібно враховувати, що термін використання плівки позначається на її споживчі якості. Іншими словами, чим довше прослужив матеріал, тим імовірніше можливість пошкодження лакофарбового покриття при його видаленні.

Слід застосовувати самоклеючі плівки з хорошими параметрами відведення повітря і позиціонування при нанесенні, так як вони менш шкідливі для кузовного покриття. Потрібно використовувати виключно матеріали, що мають знімний тип клейової основи. Бажано перед нанесенням плівки випробувати лакофарбове покриття шляхом наклеювання і відклеювання клейкої стрічки на деталі, які планується покрити матеріалом, в декількох місцях.

Секрет правильного і безпечного зняття захисної плівки з автомобільного кузова

Захисні плівки розроблені в якості заходів для захисту автомобільних кузовів від негативного впливу факторів середовища, перш за все, механічного. Гідність даних матеріалів полягає в можливості простого видалення, наприклад, з метою заміни. Однак здійснювати це потрібно відповідно до технології, щоб уникнути пошкодження лакофарбового покриття. Далі розглянуто, як зняти захисну плівку з кузова автомобіля.

вінілові

Основною перевагою вінілових плівок вважають невисоку вартість, обумовлену простотою виробництва. До того ж цей матеріал дуже легко наноситься і не вимагає часу на просушку. Однак потрібно враховувати, що вінілові плівки внаслідок невисокої міцності забезпечують далеко не повний захист кузова автомобіля. Вони здатні захистити лакофарбове покриття лише від впливу невеликих частинок у вигляді піщинок, а також від води. Іншими словами, розглянутий матеріал забезпечує захист від таких дефектів, як невеликі відколи, подряпини, корозія. Навіть дрібні камені здатні легко пошкодити вінілову плівку. До того ж в умовах низьких температур міцність її значно знижується.

При інтенсивному механічному впливі даний матеріал швидко мутніє (прозорі варіанти набувають жовтуватий відтінок, внаслідок чого стають помітними на кузові автомобіля). Щодо великі частки утворюють на матеріалі дефекти у вигляді розривів, які в холодний період під дією замерзлої води стрімко розширюються.

Крім того, деякі варіанти недорогих вінілових плівок не пропускають ультрафіолетові промені. Це призводить до того, що при тривалому використанні таких плівок утворюється певна різниця відтінку лакофарбового матеріалу, що особливо помітно після того, як відбулося зняття плівки, в порівнянні з кузовними елементами, що не були нею покриті.

видалення плівки

Правильне зняття плівки, здійснене відповідно до наведених далі правилами, допоможе зберегти в цілості лакофарбове покриття. Як було сказано, найбільш просто зняти недавно нанесений матеріал.

При тривалої експлуатації ступінь його прикріплення до поверхні кузова може значно зрости через деформацій, що виникли під впливом факторів середовища у вигляді опадів, променів сонця і механічних впливів. В такому випадку плівку обережно підрізають гострим предметом, наприклад, лезом або канцелярським ножем, і повільно тягнуть.

Можливі й такі варіанти, коли плівка настільки щільно прикріплюється до поверхні кузова, що рветься в процесі видалення.

Зняття такого матеріалу здійснюють шляхом термічного впливу, і для цього застосовують будівельний або звичайний фен. Їм потрібно рівномірно прогріти всю поверхню видаляється плівки, не тримаючи фен занадто близько до неї, так як це призведе до надмірного нагрівання, що спричинить розтягування і плавлення матеріалу.

Також використовують спеціальну рідину. Їй змочують матеріал, а потім змивають розмокший плівку. Залишки клею з поверхні кузова можна видалити очищувачем або теплим мильним розчином. Потрібно спочатку обробити поверхню змоченою губкою, почекати і стерти сліди клею.