Заміна задніх колодок Aveo Т250

Chevrolet Aveo з 2011 року. Заміна гальмівних колодок гальмівного механізму заднього колеса

Перевіряйте стан гальмівних колодок при кожному технічному обслуговуванні.

Гальмівні колодки вимагають заміни при зносі накладок (мінімально допустима товщина фрикційних накладок. 2,0 мм), неміцному з’єднанні накладок з підставою, замасливании робочих поверхонь, при наявності глибоких борозен або відколів.

Замінюйте гальмівні колодки задніх гальмівних механізмів тільки комплектом. 4 шт. (По дві на кожну сторону).

Перед заміною гальмівних колодок перевірте рівень гальмівної рідини в бачку головного гальмівного циліндра. Якщо рівень близький до мітки «MAX», необхідно відкачати частину рідини (наприклад, медичним шприцом або гумовою грушею), тому що після заміни зношених колодок новими рівень підніметься.

задніх, колодка, aveo, т250

Вам будуть потрібні: ключі «на 13», «на 18», пасатижі з тонкими губами, ключ для гайок коліс.

Зніміть заднє колесо з боку замінних колодок.

Відключіть оттяжную пружину від важеля приводу гальма стоянки

і від кронштейна, потім зніміть пружину.

Від’єднайте наконечник заднього троса приводу гальма стоянки від важеля механізму приводу, вивівши наконечник з прорізи важеля.

Стисніть пассатижами два фіксатора упору оболонки троса приводу гальма стоянки

і витягніть трос з отвору кронштейна механізму приводу гальма стоянки.

Ослабте затягування стійки кріплення нижнього направляючого пальця супорта, утримуючи палець від провертання другим ключем

Так виглядають гальмівні колодки заднього гальмівного механізму. Вони однакові за формою, але не однакові за конструкцією (на внутрішній колодці встановлений звуковий індикатор граничного зносу, показаний на фото стрілкою) і мають різні каталожні номери.

Зніміть обидві притискні пружини колодок і огляньте їх.

Деформовані або сильно ознаки корозії пружини замініть.

При кожній заміні гальмівних колодок в обов’язковому порядку перевіряйте стан захисних гумових чохлів направляючого пальця і ​​переміщення супорта щодо направляючої гальмівних колодок.

Якщо переміщення утруднене, змастіть змазкою напрямні пальці супорта.

Для цього вийміть направляючий палець

.змастіть його консистентним мастилом, а потім змажте мастилом захисний чохол пальця. Аналогічно змастіть другий направляючий палець і його чохол.

Встановіть напрямні пальці в порядку, зворотному зняттю.

Замініть захисні чохли направляючих пальців, якщо вони затверділи, деформувалися або порвалися.

Встановіть нові гальмівні колодки заднього гальмівного механізму в порядку, зворотному зняттю.

Оскільки нові гальмівні колодки товщі, поршень супорта необхідно втопити в циліндр.

Для цього на торці поршня виконані два паза.

Встановіть спеціальне пристосування (див. Нижче) в супорт, як показано на фото, при цьому два циліндричних виступу на шайбі пристосування повинні увійти в пази на торці поршня.

Так виглядають деталі пристосування для утапливания поршня гальмівного механізму заднього колеса.

Обертаючи черв’як пристосування, втопите поршень в циліндр супорта.

Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для виключення самоотворачіванія направляючих пальців супорта змастіть їх різьбу перед установкою анаеробним фіксатором різьби.

Натисніть кілька разів на педаль гальма, щоб підвести гальмівні колодки до диска.

Аналогічно замініть гальмівні колодки гальмівного механізму правого заднього колеса.

Перевірте і при необхідності відновите рівень гальмівної рідини в бачку головного гальмівного циліндра.

Замінивши зношені гальмівні колодки новими, не поспішайте відразу виїжджати на жваві магістралі. Не виключено, що при першому ж інтенсивному гальмуванні ви будете неприємно вражені низькою ефективністю гальм, хоча колодки встановлені фірмові. Гальмівні диски теж зношуються, і нові колодки стосуються їх тільки краями, практично не гальмуючи.

Виберіть тиху вуличку або проїзд без автомобілів і кілька разів плавно загальмуєте, щоб колодки притерлися і стали прилягати всією поверхнею. Заодно оцініть і ефективність гальм.

Замена задних тормозных колодок Chevrolet Aveo.

Намагайтеся не гальмувати різко хоча б перші 100 км. При сильному нагріванні непріработавшіхся колодок верхній шар їх накладок підгорає і гальма довго не будуть максимально ефективними

Заміна задніх гальмівних колодок Aveo Т250

З моменту покупки авто я жодного разу не відкривав задні барабани і не знав як там ідуть справи з гальмівними циліндрами і який знос колодок. У минулого господаря при покупці я цю інформацію не уточнив на жаль. Їздив, стежив за гальмівною рідиною, машина гальмує, рідина в нормі. Але задні колодки не давали мені спокою, вирішив, що потрібно залізти і замінити задні колодки, а так само подивитися чи правильно працює механізм підтяжки ручника, так як останнім часом ручник розслаблявся.

Для початку перед тим як починати ремонт я як і завжди почав читати в інтернеті як це робиться, які є нюанси. складності в заміні. Досвід заміни колодок і гальмівних циліндрів вже був, коли володів Пріорой, там такий же пристрій гальма у вигляді барабана, але в Aveo пристрій трохи складніше, тому що є присутнім механізм підтяжки ручника, а як я зрозумів у мене він не работал.Так ж на драйві читав, що на Aveo є така проблема, що відривається накладка з колодки і заклинює колесо, після подібних постів вирішив, що колодки однозначно подзамену.Нашел так само кілька цікавих статей про чудесну пружинної шайби, яку деякі майстри на СТО забувають поставити при заміні колодок і через це некоректно працює механізм підтяжки ручника.

Номер деталі. 94525222 Шайба пружинна

Оригінальна шайба має наступні розміри: Зовнішній діаметр. 18 ммВнутренній діаметр. 8 мм

Загалом вирішив залізти в барабани і подивитися що там і як, все таки це тормоза.Предварітельно купив: 1) Комплект задніх гальмівних колодок PMC PLC-009. 1 шт

Комплект задніх гальмівних колодок PMC PLC-009 для Aveo т2502) Задній гальмівний циліндр FENOX K1956. 2 шт

Задній гальмівний циліндр FENOX K1956 для Aveo Т2503) А так же як написав вище прикупив «Шайба 4.1х1.0 ВАЗ пружинна орнаменту оббивки двері 14195076». 2 шт

Шайба 4.1х1.0 ВАЗ пружинна орнаменту оббивки двері 14195076

Загалом підняв машину на підйомнику, скинув колеса і почав розбирати. Барабани знялися без особливих зусиль з двох сторін. Я їх піддягають викруткою і знімав просто руками. Знос колодок практично відсутня, але механізм підтяжки ручника не працює. Якраз відсутня шайба пружинна

На схемі і на фото вище зазначено місце установки шайби, вона повинна бути під язичком, який відзначений номером 5 на схемі.

У підсумку я зняв колодки і побачив, що шайба на колодках є, але як і писав про СТО вище механіки не надали їй значення поставили колодки неправильно. Шайба у мене стояла, але виходить з іншого боку колодки, тобто внутрі.Я зняв колодки з іншого боку і побачив там ту ж картину, шайба є але так само встановлена ​​внутрі.Так як знос на колодка практично був відсутній, то я одягнув шайби і зібрав все в зворотному порядку.

Так само хотів ще звернути кілька важливих нюансів про таку деталь як «розпірна планка»: 1) У деяких інструкціях я читав, що її потрібно всю відчистити від бруду і змазати. Я думаю що змащувати її не треба, так як будь-яка мастило набере в себе пил від колодок, мастило затвердіє і вона заклинить. Я змащувати її не став. Розібрав, ретельно просто почистив і все зібрав в зворотному порядке.2) Другий нюанс, це правильна установка цієї планки. На зображенні трохи нижче видно, що всередині є вусик, він якраз призначений для того, що в нього упирався язичок позначений на схемі вище під номером 5

Планка розпірна барабанного гальма Chevrolet Aveo Т250

Фото свої особисті не робив, в гаражі було темно. Взяв картинки і схеми з інтернету, але зробив огляд деяких нюансів по заміні задніх гальмівних колодок на на Aveo Т250, так як я кілька разів знімав і одягав барабани і прозаймався з задньою віссю години три в загальній сумі.

190 191 192 193 194 195 196 197 198 199.

Заміна колодок передніх дискових гальм

Підміна гальмівних колодок на дискових гальмах досить проста та забере менше 1 години на все. Для підміни знадобиться домкрат, набір ключів (на 14, на 17), пара викруток, нові колодки і запас терпіння. Т250, заміна задніх гальмівних колодок відео. анотація:

 • Підняти домкратом будь-яку з сторін автомобіля (де збираєтеся поміняти колодки).
 • Розтиснути колодки так, щоб між диском і колодками з’явився вільний хід. Тут знадобиться викрутка плоским лезом. Це потрібно зробити для того, щоб можна було безпроблемно зняти верхню частину супорта.
 • Зараз потрібно трохи відкрутити верхній болт супорта і стовідсотково вивернути нижній болт.
 • Підняти передню частину супорта вгору. Зараз колодки в зоні доступу.
 • Зняти старі колодки і оцінити їх стан. Я, коли знімав свої, переконався в тому, що підміну справив впору, бо колодки все були в нагаре і стерті донезмоги.
 • Встановити нові гальмівні колодки в посадочні місця.
 • Зараз потрібно стиснути гальмівний циліндр. Заміна задніх гальмівних колодок Renault Duster: фото, відео, 4х4. Тут стане в нагоді будь-який підручний засіб (лом або штатний ключ для зняття кріпильних болтів коліс). Це потрібно для того, щоб вийшло спокійно закрити супорт.
 • Закрити супорт і закрутити нижній і верхній болти.
 • Встановити колесо на місце і повторити процедуру з другим колесом.
 • Зараз необхідно пару раз натиснути на педаль гальма. Потрібно це для того, щоб колодки взяли своє робоче положення.

Заміна Задніх Колодок Aveo Т250 Відео

Підміна гальмівних колодок Chevrolet Aveo

Гальмівна система відіграє дуже важливу роль в безпеці автомобіля. Це рятувало величезна кількість автомобілів від аварій і аварійних ситуацій. Відео та статті по і заміна передніх і задніх гальмівних дисків FORD FOCUS 2. У цьому відео показано як Chevrolet Aveo Т250 заміна задніх колодок. Відразу після покупки автомобіля, укупі з расходниками я вирішив поміняти і колодки.

Так, про всяк випадок. Тим паче, що пробіг у Aveo в момент покупки був 82 тис. Км., Ну і ефективність гальмування похрамивала (брав у друга новітню Aveo, так там гальма в рази краще). Плюс до всього при натисканні на гальмо створювався противний відповідний звук. поскрипування. Було вирішено поміняти колодки.

Відразу кажу, що колодки потрібно поміняти відразу і все, а не частинами. Таким чином, ви дуже убезпечите себе від аварій або повторної підміни колодок, лише на іншому колесі.

У моєї професійної діяльності Chevrolet Aveo 1.5 LS попереду встановлені дискові гальма, а ззаду. барабани. Підміна колодок в барабані незначно важче, але все одно все колодки можна і треба щось міняти в гаражі. Особисто я витратив на зміну 4 години, але чудово поміняв все колодки на своєму автомобілі.

Я рекомендую поміняти колодки кожні 30-40 тис. Км. Природно, якщо ви любитель різко натиснути на педаль газу і також різко загальмувати, то краще поміняти колодки частіше. кожні 20-25 тис. Км.

У будь-якому випадку будь-якої і відразу побачить, що колодки перестали бути настільки дієвими, як раніше. Мала допустима товщина фрикційних накладок на фронтальних колодках повинна бути більше 2 мм.

Інструкція по заміні гальмівних колодок

Нічого важкого в заміні гальмівних колодок всіх коліс немає. Просто необхідно знайти правильну інструкцію і певні інструменти. Заміна задніх гальмівних в Chevrolet Aveo t200. Я описав все, що було істотного, звертаючи уваги на деталі.

Заміна задніх Гальмівніх Колодок Chevrolet Aveo

Міняємо задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo своїми руками: артикул Всередині

Інструмент для заміні гальмівніх колодок

Для того щоб сделать заміну задніх гальмівніх колодок в барабан гальма Chevrolet Aveo вам знадобляться следующие інструменти:

Заміна задніх гальмівніх колодок на Chevrolet Aveo

Створюваті Такі роботи Варто на обох колесах відразу. Для проведення роботи нужно пріготуваті:

процес заміні

Варто розуміті, что для того щоб поміняти задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo Т250 будут потрібні деякі інструментарій. І так збіраємо. ключ для болтів коліс, Посаді ж або Викрутка з плоским лезом, в обов’язковому порядку розсувні пасатіжі. І так, коли все зібрано можна приступити безпосередно до самого процесса заміні:

 • Ставімие автомобіль на рівну поверхню и включаємо Першу передачу. В обов’язковому порядку Встановити упор під передні колеса.
 • Знімаємо заднє колесо праві або ліве.
 • Відкачуємо гальмівну рідіну з бачка.
 • Демонтуємо задній гальмівний барабан.
 • С помощью щіпців необходимо зняти сережки регулятора зазору и верхню чашку пружини.
 • Далі вітягуємо другий палець Стягнуто пружини.
 • Тепер можна безпосередно демонтуваті сережку регулятора зазору.
 • После цього можна зняти пружину важеля регулятора зазору.
 • Демонтована чашку и прітіскну пружину. Для цього необходимо підлівою опорну стійку натіснуті на чашку и повернути на чверть оборотів.
 • Тепер звільнілася передня колодка, якові можна від’єднаті нижню Стальова пружину.
 • Знімаємо передню колодку з автомобіля.
 • Демонтуємо розпірну планку.
 • За аналогією знімаємо чашку прітіскну пружину.
 • С помощью щіпців віджімаємо трос наконечника разжимной важіль.
 • Знімаємо одному колодку.

Встановлюємо Нові колодки в протилежних порядку

Заміна задніх гальмівніх колодок Chevrolet Aveo Т250

Варто розуміті, что товщина Мінімальна фрікційніх накладок на задні гальмівні системи ставити 0,5 мм. Если вона менше, то необходимо замініті колодки на Нові. Стаття розповість, як поміняти фрікційні накладки задніх гальмівніх колодок на Chevrolet Aveo Т250.

вибір деталі

Перш чем купуваті и встановлюваті Нові колодки гальмівні задні на Chevrolet Aveo Т250 необходимо розуміті, что від якості даного вироби буде залежаться безпека і гальмування. Оригінальний Номер за каталогом задніх гальмівніх колодок Chevrolet Aveo t250. 96473229, 93740252, 93740251, 96473228, 95017074, 95231476. Середня ВАРТІСТЬ вироби ставити 3000руб.

Кроме орігінальної деталі задніх гальмівніх колодок Chevrolet Aveo є ряду аналогів, Які можна встановлюваті на автомобіль.

процес заміни

Варто розуміти, що для того щоб поміняти задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo Т250 будуть потрібні деякі інструментарій. І так збираємо. ключ для болтів коліс, Посаді ж або викрутка з плоским лезом, в обов’язковому порядку розсувні пасатижі. І так, коли все зібрано можна приступити безпосередньо до самого процесу заміни:

 • Ставимо автомобіль на рівну поверхню і включаємо першу передачу. В обов’язковому порядку встановити упори під передні колеса.
 • Знімаємо заднє колесо праве або ліве.
 • Відкачуємо гальмівну рідину з бачка.
 • Демонтуємо задній гальмівний барабан.
 • За допомогою щипців необхідно зняти сережки регулятора зазору і верхню чашку пружини.
 • Далі витягуємо другий палець стягнутий пружини.
 • Тепер можна безпосередньо демонтувати сережку регулятора зазору.
 • Після цього можна зняти пружину важеля регулятора зазору.
 • Демонтована чашку і притискну пружину. Для цього необхідно підливою опорну стійку натиснути на чашку і повернути на чверть оборотів.
 • Тепер звільнилася передня колодка, яку можна від’єднати нижню сталеву пружину.
 • Знімаємо передню колодку з автомобіля.
 • Демонтуємо розпірну планку.
 • За аналогією знімаємо чашку притискну пружину.
 • За допомогою щипців віджимаємо трос наконечника разжимной важіль.
 • Знімаємо другу колодку.

Встановлюємо нові колодки в протилежному порядку

Як видно зі статті поміняти задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo Т250 можна не вдаватися до умов автосервісу, де це будуть варто значні грошей. Особливу увагу варто звернути на те, що задні гальмівні колодки повинні бути якісні, а відповідно і прослужать довго і вірну життя.

Chevrolet Aveo з 2011 року. Заміна гальмівних колодок гальмівного механізму заднього колеса

Перевіряйте стан гальмівних колодок при кожному технічному обслуговуванні.

Зворотній збірка

Поставити нові колодки і зафіксувати їх.

 • З’єднати колодки між собою за допомогою пружин і скоб. Для цього використовуються плоскогубці.
 • Налаштувати самонатяженія ручника.
 • Закрити барабаном весь механізм, видаливши з нього сторонні деталі.
 • На цьому роботи по заміні колодок можна вважати завершеними. Такі ж маніпуляції потрібно провести і на другому колесі.

  Інструмент для заміни гальмівних колодок

  Для того щоб зробити заміну задніх гальмівних колодок в барабанних гальмах Chevrolet Aveo вам знадобляться наступні інструменти:

  Замена задних тормозных колодок Chevrolet Aveo

  Порядок дій по заміні задніх гальмівних колодок

  Якщо болти прикипіли або викрутка злизала зубці на їх капелюшках, скористайтеся дрилем, якої слід висвердлити зазначені болти.

  Проблеми при знятті гальмівного барабана

  Для зняття барабана простукаєте дерев’яною рукояткою молотка по торцевій частині гальмівного барабана. Після зняття барабана, розберіть гальмівний механізм у наступній послідовності: 1. При допомогою плоскогубців або викрутки зніміть верхню пружину. 2.Затем зніміть пружину язичка, що регулює зазор. 3.Сніміте скобу і язичок. 4. На відомою гальмівний колодці плоскогубцями притисніть передню частину фіксатора, поверніть його вісь і зніміть сам фіксатор. 5.Сніміте фіксатор на інший гальмівний колодці. 6.Теперь можна від’єднати трос ручника.

  Перед установкою нових гальмівних колодок слід зняти зі старих дану шайбочку і поставити її на нові, тому що без неї язичок, який регулює зазор свою функцію виконуватиме неякісно.

  Переставте дану шайбочку зі старих колодок

  Також рекомендується провести профілактику распорной планки. обробити наждачним папером наявні шорсткості, розібрати її і змастити, після чого скрутити без докладання зусиль.

  3.Встановити другу гальмівну колодку і причепіть нижню пружину. Потім закріпіть колодку фіксатором. 4.Поставьте регулятор зазору між колодками, при цьому зубець повинен бути зовні, тому що на нього ляже хвіст язичка регулювання зазору.

  5.Поставьте на місце зазначений язичок і причепіть пружину, при цьому, натягувати її поки не варто.

  Встановіть язичок, але пружину встановіть пізніше

  задніх, колодка, aveo, т250

  7.Затем натягніть верхню пружину і пружину язичка.

  У кінці закрийте барабан і закрутіть викруткою два болти кріплення.

  Будемо вдячні, якщо поділіться публікацією в соціальних мережах!

  процес заміни

  Варто розуміти, що для того щоб поміняти задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo Т250 будуть потрібні деякі інструментарій. І так збираємо. ключ для болтів коліс, Посаді ж або викрутка з плоским лезом, в обов’язковому порядку розсувні пасатижі. І так, коли все зібрано можна приступити безпосередньо до самого процесу заміни:

  • Ставимо автомобіль на рівну поверхню і включаємо першу передачу. В обов’язковому порядку встановити упори під передні колеса.
  • Знімаємо заднє колесо праве або ліве.
  • Відкачуємо гальмівну рідину з бачка.
  • Демонтуємо задній гальмівний барабан.
  • За допомогою щипців необхідно зняти сережки регулятора зазору і верхню чашку пружини.
  • Далі витягуємо другий палець стягнутий пружини.
  • Тепер можна безпосередньо демонтувати сережку регулятора зазору.
  • Після цього можна зняти пружину важеля регулятора зазору.
  • Демонтована чашку і притискну пружину. Для цього необхідно підливою опорну стійку натиснути на чашку і повернути на чверть оборотів.
  • Тепер звільнилася передня колодка, яку можна від’єднати нижню сталеву пружину.
  • Знімаємо передню колодку з автомобіля.
  • Демонтуємо розпірну планку.
  • За аналогією знімаємо чашку притискну пружину.
  • За допомогою щипців віджимаємо трос наконечника разжимной важіль.
  • Знімаємо другу колодку.

  Встановлюємо нові колодки в протилежному порядку

  Заміна Задніх Колодок Aveo Т250 Відео

  Гальмівна система відіграє дуже важливу роль в безпеці автомобіля. Це рятувало необмежену кількість автомобілів від аварій і аварійних ситуацій. Відео та статті по і заміна фронтальних і задніх гальмівних дисків Ford Focus 2. У цьому відео показано як Chevrolet Aveo Т250 заміна задніх колодок. Зльоту після покупки автомобіля, разом з расходниками я вирішив поміняти і колодки.

  Так, про всяк випадок. Тим більше, що пробіг у Aveo в момент покупки був 82 тис. Км., Ну і ефективність гальмування похрамивала (брав у друга новітню Aveo, так там гальма в рази краще). Плюс до всього при натисканні на гальмо створювався неприємний відповідний звук. поскрипування. Було вирішено поміняти колодки.

  Зльоту кажу, що колодки необхідно поміняти зльоту і все, а не частинами. Таким чином, ви дуже убезпечите себе від аварій або повторної заміни колодок, тільки на іншому колесі.

  У моєї професійної діяльності Chevrolet Aveo 1.5 LS попереду встановлені дискові гальма, а ззаду. барабани. Заміна колодок в барабані незначно складніше, але все одно все колодки можна і потрібно поміняти в гаражі. Особисто я витратив на заміну 4 години, але чудово поміняв все колодки на своєму автомобілі.

  Я рекомендую поміняти колодки кожні 30-40 тис. Км. Природно, якщо ви любитель різко натиснути на педаль акселератора і також різко загальмувати, то краще поміняти колодки частіше. кожні 20-25 тис. Км.

  У будь-якому випадку будь-якої і зльоту побачить, що колодки закінчили бути так ефективними, як раніше. Мала допустима товщина фрикційних накладок на передніх колодках повинна бути більше 2 мм.

  процес заміни

  Варто розуміти, що для того щоб поміняти задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo Т250 будуть потрібні деякі інструментарій. І так збираємо. ключ для болтів коліс, Посаді ж або викрутка з плоским лезом, в обов’язковому порядку розсувні пасатижі. І так, коли все зібрано можна приступити безпосередньо до самого процесу заміни:

  • Ставимо автомобіль на рівну поверхню і включаємо першу передачу. В обов’язковому порядку встановити упори під передні колеса.
  • Знімаємо заднє колесо праве або ліве.
  • Відкачуємо гальмівну рідину з бачка.
  • Демонтуємо задній гальмівний барабан.
  • За допомогою щипців необхідно зняти сережки регулятора зазору і верхню чашку пружини.
  • Далі витягуємо другий палець стягнутий пружини.
  • Тепер можна безпосередньо демонтувати сережку регулятора зазору.
  • Після цього можна зняти пружину важеля регулятора зазору.
  • Демонтована чашку і притискну пружину. Для цього необхідно підливою опорну стійку натиснути на чашку і повернути на чверть оборотів.
  • Тепер звільнилася передня колодка, яку можна від’єднати нижню сталеву пружину.
  • Знімаємо передню колодку з автомобіля.
  • Демонтуємо розпірну планку.
  • За аналогією знімаємо чашку притискну пружину.
  • За допомогою щипців віджимаємо трос наконечника разжимной важіль.
  • Знімаємо другу колодку.

  Встановлюємо нові колодки в протилежному порядку

  вибір деталі

  Перш ніж купувати і встановлювати нові колодки гальмівні задні на Chevrolet Aveo Т250 необхідно розуміти, що від якості даного виробу буде залежати безпека і гальмування. Оригінальний каталожний номер задніх гальмівних колодок Chevrolet Aveo t250. 96473229, 93740252, 93740251, 96473228, 95017074, 95231476. Середня вартість виробу становить 3000руб.

  Крім оригінальної деталі задніх гальмівних колодок Chevrolet Aveo є ряду аналогів, які можна встановлювати на автомобіль.

  Заміна задніх гальмівних колодок Chevrolet Aveo Т250

  Варто розуміти, що товщина мінімальна фрикційних накладок на задні гальмівні системи становить 0,5 мм. Якщо вона менша, то необхідно замінити колодки на нові. Стаття розповість, як поміняти фрикційні накладки задніх гальмівних колодок на Chevrolet Aveo Т250.

  Як видно зі статті поміняти задні гальмівні колодки на Chevrolet Aveo Т250 можна не вдаватися до умов автосервісу, де це будуть варто значні грошей. Особливу увагу варто звернути на те, що задні гальмівні колодки повинні бути якісні, а відповідно і прослужать довго і вірну життя.