Заміна задніх гальмівних колодків Volkswagen Touareg. Якщо ви не ремонтуєте

Заміна гальмівних колодок Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg нагадує своєму власнику про зношені гальмівні блоки за допомогою контрольної лампи, розташованої на охайному. Якщо він не вийде протягом 3 секунд після запуску двигуна або запалює, то найближчим часом вам доведеться відвідати автомобільну службу.

Нові прокладки вибираються відповідно до винного коду. У крайніх випадках ви можете використовувати вибір за типом двигуна:

 • На 2.5 R5 TDI (BAC/BLK/BPE/BPD) витратні матеріали (передня/дупа). 7H0615301D/7L6615601G,
 • Машини 3.2 V6 (AZZ/BAA/BKJ/BMV/BMX/BRJ) Запчастини з цифрами 7L0698151Q/7L0698451G повинні бути придатними,
 • За 3.0 V6 TDI (BKS / BUN). 7L6698151E / 7L6698451B або 7L0698451G (вибрано лише провиною).

На додаток до фабричних, існує багато високоякісних необійних аналогів, найкращими з яких є TRW, Textar, ABS, Ate, Bosch, Brembo, Ferodo, Otto Zimmermann, Valeo.

Якщо в комплекті немає датчика зносу, його доведеться або переставити з видалених деталей, або придбати нове.

Порядок роботи

З незалежною заміною прокладок існує ризик неправильної установки або пошкодження сусідніх деталей:

Крім того, завод рекомендує використовувати спеціальний пристрій для розмноження супортів. Тому будь.який ремонт гальмівної системи Volkswagen Touareg, включаючи заміну прокладок, ми рекомендуємо доручити фахівцям нашої мережі автомобілів. У цьому випадку ви можете бути впевнені, що вся робота буде виконана ефективно та точно.

Volkswagen Touareg 3 на дошці журналу.6 V6 FSI (249 л.З. / 3.6 л. / 8 ACPP) (2012.)

Привітання на сторінці журналу ON.Board Tuareg NF. Сьогодні я розповім про витрати, пов’язані із заміною гальмівних прокладок.

Дозвольте нагадати вам, що в порядку замовлення на ці 3 (45 000 км) OD у стовпці “Рекомендації” вказали: “Заміна передніх гальмівних колодок, зношування задніх гальмівних колодок 70%, знос передніх гальмівних дисків 60% Що. У розмові з майстром він дізнався, що є нерівномірний знос внутрішніх та зовнішніх колодок гальмівних механізмів передніх коліс. Я думав, що подорожую до наступної зміни нафти, але приблизно через 2 тисячі.Км після цього колодки почали скрипнути, і вібрація на кермі з’явилася при гальмуванні зі швидкістю близько 80 км/год і вгорі. У зв’язку з цим я вирішив не тягнутись із заміною довго. Однак зазначена служба не пройшла і пройшла все одно, оскільки вони працюють до 22.00, досить зручно, як я планував поїхати в будній день після роботи. Вся процедура зайняла близько 1,5 годин. Традиційно я зайшов у рембзони, розмовляв з господарем. Він сказав, що причиною нерівномірного зносу внутрішніх та зовнішніх прокладок є неправильна робота гальмівного поршня в суппорті через бруд. Чесно кажучи, я був здивований, бо не пішов лайно, я не брав участі в рейдах у трофеї. Виявляється, така дурниця може виникати в звичайній експлуатації через міський пил/бруд. Як результат, передні та задні прокладки змінилися, а також очищені механізми гальмування. Загалом, вийшло наступне,

 • 4 колеса Видалити/Встановити. 1 085
 • Заміна передніх гальмівних прокладок.1 519
 • Заміна задніх гальмівних прокладок.1 519
 • Профілактика механізмів переднього гальма. 651
 • Профілактика механізмів заднього гальма. 651

Загальна вартість заміни гальмівних прокладок на обох осях становить 25 393

Після заміни прокладки машина почала набагато краще реагувати на педаль гальма. Але є одна неприємність, вібрація при гальмуванні зі швидкістю 80 км/год залишилася, і чим вище швидкість, тим сильніше. Проїхавши близько 200 км, він помітив, що вібрація поступово зникає, t.Е. Тепер він відчувається зі швидкістю 100 км/год.

Коротше кажучи, я думаю, що або розтягнуто, або потрібно буде змінити гальмівні диски. Вартість оригінальних гальмівних дисків (4 шт.) станом на 07.07.2015. близько 28 000

Заміна задніх прокладок Volkswagen Touareg

Заміна задніх прокладок Volkswagen Touareg, ціна, заміна задніх гальмівних колодків Volkswagen Touareg: Mytishchi, Ostashkovskoye Highway. Контакт!

Ця послуга проводиться для моделей Volkswagen Touareg.

Деякі вважають, що заміна задніх гальм Volkswagen Touareg (Volkswagen Touareg) потрібна з помітним зниженням ефективності задніх гальм. Насправді так небезпечно чекати. Якщо у вас не вистачає навичок, вам потрібно пройти систематичний огляд на спеціальній станції.

Задні прокладки, виготовлені під час заміни задніх прокладок, ціна ремонту підвіски буде невеликою частиною, сприяє зниженню витрат на поточну роботу та уникати ретельних несправностей.

Прайс для послуг

Служба, усунення несправностей Ціна,
Автомобілі a/м Джипи мікроавтобуси
Заміна задніх гальмівних прокладок (барабан) 1600 2200 2600
Заміна задніх гальмівних прокладок (диск) 800 900 1200
Заміна задніх гальмівних барабанів 600 900 1300
Заміна суппорта заднього гальма 950 1200 1200
Заміна гальмівного циліндра 650 750 850
Гальмівний супорт перегородка 2500 3200 3500

Ціни, представлені в прайс.списку, надаються приблизно і можуть змінюватися як у великій, так і менше.

Заміна задніх гальмівних колодків Volkswagen Touareg

Регулярно працююча гальмівна система. гарантія безпечного та комфортного руху. Якщо ви ігноруєте несправності в роботі механізму, це може призвести до аварії.

Найбільші навантаження отримують прокладки, які, використовуючи силу тертя, уповільнюють швидкість обертання передніх та задніх коліс. Заміна задніх гальмівних колодок Volkswagen Touareg слід виконувати залежно від умов експлуатації транспортного засобу та руху. Краще проводити процедуру кожні 30-50 тисяч кілометрів пробігу. Намагаючись встановити нові колодки незалежно небажано. Тільки господар з кваліфікацією може точно визначити стан гальм та ступінь плавності гальмування, рівень зносу вузлів.

Заміна обчислення калькулятора задніх гальмівних колодок Volkswagen Touareg

Зверніться до служби автомобіля, якщо знайдені такі знаки:

 • Педаль гальма сильно провалюється, грає назад.
 • При гальмуванні машини відчувається підшипник педалі гальма.
 • На момент гальмування спостерігаються сторонні звуки.
 • При натисканні на педаль колісні гальма швидко блокуються.
 • На поверхні дисків. чорна нальота з частинками металевого пилу.
 • Відстань гальмування подовжується.
 • На момент гальмування машина відводить.

Знос задніх гальмівних колодків Volkswagen Touareg відбувається швидше. Їх заміну слід виконувати 2 рази частіше. Заміна прокладок буде виконана на всій осі або по всій машині. Ви не можете змінити деталі з одного боку. Такі заощадження призводять до розбиття гальм достроково достроково. Після встановлення нових запасних частин вони будуть протерти 150-200 кілометрів.

Докладний опис

Важкий джип, який є VW Touareg 2 NF FL, оснащений не лише потужними двигунами, але й не менш потужною гальмівною системою, яка може швидко зупинити більше 2 тонн живої ваги). Заміна задніх гальмівних прокладок повинна здійснюватися відразу після спрацьовування датчика зносу.

Середній термін служби задніх гальмівних колодків VW Touareg 2 NF FL. 50 тисяч кілометрів пробігу. Звичайно, якщо мова йде про невідомі продукти, цей інтервал може зменшитись на 3-5 разів.

Чи варто встановити оригінальний ауді/VW на машині? Якщо гроші не мають значення, це, безумовно, найкращий варіант. В іншому випадку важливо пам’ятати, що колодки інших виробників їдуть до конвеєра, а табличка VW просто збільшує їх вартість на 1.5-2 рази. Тому ви можете встановити марки, такі як Textar, Ate, TRW.

Технологія заміни задніх гальмівних прокладок VW TOUAREG 2 NF FL

 • Автомобіль піднімається на підйомник, будівля колеса знімається
 • Супорти відкручені, потім сам суппорт
 • Гальмівні прокладки замінюються, супорти з іржі
 • При необхідності встановлюються нові датчики зносу
 • Автомобіль збирається у зворотному порядку

VW TOUAREG 2 NF FL. це гарантія заміни задніх гальмівних прокладок задніх гальм. Експерти нашої служби автомобілів Moritz Werkstatt виберуть оптимальний оригінальний варіант/неорігінальний варіант.

Щоб написати нашому службі автомобілів Moritz Werkstatt, просто зателефонуйте.

Свіжі відгуки

Nailya про компанію. 13 липня 13:55

Був спрямований на ремонт автомобілів Hyundai Santafe на Каско, мені дуже сподобалось, дуже уважні приймачі. Автомобіль був відремонтований: замінюючи та фарбуючи передній бампер і крило, все було ідеально відремонтовано. Дякую!

Дмитро про компанію. 08 червня, 21:00

Високо.класо професіоналів. Трубу спалили між резонатором і глушником. Вони зробили все за 5 хвилин. Ціна адекватна. Дав гарантію на 1 рік. Я дуже задоволений.

Роман про компанію. 04 травня, 16:21

ES-SHKA 212 White Rest, машина в 2013 році використовується лише влітку, пробіг становить 70 000 км, я приїхав на це вдруге в цій службі (востаннє була такою ж процедурою) нафта. Фільтр, питань не було, плюс рекомендовано було.

Запитання в категорії Заміна задніх гальмівних прокладок

Наталія задає питання компанії. 10 серпня, 12:31 ранку

Доброго дня. На Toyota Camry V40, 2006 р. Замок багажника не закритий. Коли ручка відкривається з кабіни, звук чується- привід працює. Сам замок не фіксується у закритому положенні. Скільки буде ремонт вартості замку? Або проростати.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:44

Привіт, у мене спина 2012 року G пробіг 78 т. км. 109 л. З. Проблема. Задня швидкість і стук у рульовій зоні не вмикається.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:39

Привіт, у мене проблема з контрольною точкою для виду 2012 року G 109 літрів. З. Задня швидкість не вмикається, стукає в рульову зону

Борис задає питання компанії. 13 травня 09:26

Скільки часу потрібно, щоб замінити килимок та задню частину нагріву на сидінні

Свіжі відгуки

Nailya про компанію. 13 липня 13:55

Був спрямований на ремонт автомобілів Hyundai Santafe на Каско, мені дуже сподобалось, дуже уважні приймачі. Автомобіль був відремонтований: замінюючи та фарбуючи передній бампер і крило, все було ідеально відремонтовано. Дякую!

Дмитро про компанію. 08 червня, 21:00

Високо.класо професіоналів. Трубу спалили між резонатором і глушником. Вони зробили все за 5 хвилин. Ціна адекватна. Дав гарантію на 1 рік. Я дуже задоволений.

Роман про компанію. 04 травня, 16:21

ES-SHKA 212 White Rest, машина в 2013 році використовується лише влітку, пробіг становить 70 000 км, я приїхав на це вдруге в цій службі (востаннє була такою ж процедурою) нафта. Фільтр, питань не було, плюс рекомендовано було.

Запитання в категорії Заміна задніх гальмівних прокладок

Наталія задає питання компанії. 10 серпня, 12:31 ранку

Доброго дня. На Toyota Camry V40, 2006 р. Замок багажника не закритий. Коли ручка відкривається з кабіни, звук чується- привід працює. Сам замок не фіксується у закритому положенні. Скільки буде ремонт вартості замку? Або проростати.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:44

Привіт, у мене спина 2012 року G пробіг 78 т. км. 109 л. З. Проблема. Задня швидкість і стук у рульовій зоні не вмикається.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:39

Привіт, у мене проблема з контрольною точкою для виду 2012 року G 109 літрів. З. Задня швидкість не вмикається, стукає в рульову зону

Борис задає питання компанії. 13 травня 09:26

Скільки часу потрібно, щоб замінити килимок та задню частину нагріву на сидінні

Заміна колодки Volkswagen Touareg

Технологічний центр “WAG Autossist” пропонує послуги для заміни передніх та задніх гальмівних колодок, а також датчики зносу. Крім того, ми можемо здійснити повне обслуговування гальмівної системи. Сюди входить діагноз несправностей, перевірка рівня зносу, накачування гальм, заміни гальмівних дисків, датчиків ABS. Ми працюємо з автомобілями Volkswagen Touareg з усіх поколінь, модифікацій та двигунів (2.5, 3.0 tsi, 3.0 tdi, 3.6 FSI, 4.2 FSI).

Операція заміни прокладки займає 60 хвилин. Вартість норми роботи для автомобілів цього класу становить 1800

Прайс для заміни прокладок у Volkswagen Touareg

Щоб дізнатись вартість ремонту вашого автомобіля, виберіть цікаві роботи. Таблиця вказує на ціни на роботу, виключаючи вартість запасних частин та витратних матеріалів.

Автомобіль Volkswagen Touareg. це ефективний та надійний позашляховик, який відповідає найвищим вимогам безпеки. Найважливішим підрозділом, відповідальним за безпеку руху, є гальмівна система автомобіля. Щоб він завжди працював безперебійно і чітко, це повинно бути регулярно та високоякісним послугою. Технічний центр профілю “WAG AVTOSERVIS”. це недорога професійна заміна гальмівних колодок Volkswagen Touareg. Ми забезпечуємо високу якість та виконуємо роботу в найкоротший час, це дозволяє нам заслужити позитивні відгуки багатьох власників автомобілів, які обслуговуються в нашій службі.

Найважливішим елементом гальмівної системи автомобіля є колодки. Вони виконують функцію робочого тіла, що діє на поверхню гальмівного диска. В результаті цієї взаємодії виникає значна сила тертя, перетворюючи кінетичну енергію в тепло. Через це відбувається гальмування. Враховуючи умови експлуатації цих елементів, замінюючи гальмівні колодки Volkswagen Touareg, який дешево виконується нашим автомобільним обслуговуванням, потрібно регулярно підтримувати повну роботу системи.

Основні вимоги до впровадження заміни:

 • Своєчасність заміни прокладок. дотримання умов, встановлених правилами;
 • використання виключно високоякісних елементів, які можуть забезпечити надійну роботу;
 • виконання роботи з суворою дотриманням технологічних вимог.

Частота заміни визначається терміном обслуговування конкретних прокладок, який встановлюється їх виробником. Також у деяких випадках, а саме, зі значним зносом цих частин, заміна гальмівних колодок Volkswagen Touareg необхідна терміново, незалежно від періоду їх роботи. Для того, щоб не пропустити момент, перевірка статусу прокладок виконується з кожним запланованим тоді. Крім того, вони повинні бути змінені, коли з’являється відповідна вказівка ​​на інформаційній панелі.

Слід зазначити, що під час експлуатації зношених прокладок, крім виникнення загрози безпеки, зношування гальмівних дисків суттєво прискорюється. Це дорожчі елементи, розроблені для більш тривалого терміну служби. Враховуючи високу вартість дисків, своєчасна заміна гальмівних колодків Volkswagen Touareg дозволить власнику автомобіля значно заощадити.

Якість елементів, що використовуються для заміни елементів, має велике значення. Їх термін служби та надійність гальмування значною мірою залежать від цього. У нашій службі автомобіля ви можете придбати прокладки у провідних світових виробників. У той же час, особливо для клієнтів, ми маємо найвигіднішу ціну на всі запчастини та компоненти, так що гальма Volkswagen Touareg замінюються фінансово доступнішими.

Кваліфіковані фахівці технічного центру Vag Avtoservis виконують роботу з повним дотриманням технологічних вимог автовиробника. Це гарантує високі якості та максимальну надійність. Так само, гальмівні колодки Volkswagen Touareg, виконані в нашій службі автомобілів, не потребуватимуть великих витрат. Більше того, це забезпечить надійну роботу гальмівної системи, а отже, високий рівень безпеки під час роботи автомобіля.

Щоб записати на технічне обслуговування, діагностику та ремонт, достатньо зателефонувати одному з контактних телефонних номерів, зазначених на веб.сайті.

Інструкції щодо заміни передніх гальмівних колодків Volkswagen Touareg GP

1) Вийміть декоративні ковпачки з болтів на колесах, розпушіть колесні болти, підніміть машину та вийміть колесо:

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

2) Вибиньте болти і вийміть вперту тарілку, звільняючи знос датчика зносу:

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

Немає зловживань за використання WD-40, все ретельно посипається!Легко було витягнути шпильки через подовжувач і видалити їх.

3) Стисніть цілі з тарілки, вийміть їх:

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

Я стиснув шайби наступним чином: я вставив спеціальний інструмент у нижні «вуха» кріплення, вичавив там шайби, а потім вичавив шайби зверху.

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

Потім починається веселощів: натисніть на нижні поршні. виходить верхній і навпаки.У попередніх інструкціях замінити задні прокладки Touareg запропонував хитрий метод. видавити 1 поршня з викруткою. Вставте прокладку, а потім використовуйте ту саму викрутку вставити інший поршень. Я не ходив до таких знущань і зробив ще один спеціальний інструмент, який допоможе мені.

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

[5)/b] Встановіть датчики в прокладки, очистіть вперту пластину та шпильку, встановіть прокладки в суппорт, встановіть вперту плиту та шпильки молотком:

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

[B] 6) Підключіть датчик зносу блоку, опустіть колесо, опустіть гніздо:

задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо
задніх, гальмівних, колодків, volkswagen, touareg, якщо

От і все! Так само зробіть другу сторону.Сядьте в машині, натисніть на педаль гальма 5. 7 разів, щоб колодки знаходилися в робочому положенні.

Деталі замовлення: текстові гальмівні прокладки. 24098012 ПК. Датчики NK. 28012, ретельно почніть прокатки. Бажаю всім удачі!

Інструкції щодо заміни задніх гальмівних колодок Volkswagen Touareg GP

Щоб замінити прокладки, нам знадобиться: 1) викрутка з навісним 3-4 мм; 2) молотком; 3) циліндр; 4) електрична викрутка; 5) Спеціальний інструмент для натискання циліндрів у затискачі.

Я негайно зазначаю, що я завершив усі операції на вулиці за 1 годину.Тож давайте обміняємося!

Заміна в таких випадках повинна здійснюватися якомога швидше, щоб запобігти можливих проблем безпеці. Крім того, це врятує гальмівні диски, які в таких випадках дуже швидко носять.

Зважаючи на те, що диски є досить дорогими компонентами, своєчасна заміна гальмівних прокладок Volkswagen Touareg коштуватиме відносно недорого.

Ми звертаємо вашу увагу на той факт, що цей веб.сайт (включаючи ці ціни) є виключно інформаційним, і за будь.яких умов не є публічною пропозицією у значенні статті 437 (2) Цивільного кодексу Російської Федерації. Вартість роботи залежить від бренду автомобіля, його віку та технічного стану.