Як залити олію в автоматичну коробку передач Volkswagen Polo. Скільки масла в седані положення коробки передач

Правильна заміна нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo

Німецькі автовиробники відомі високою якістю продукції. Вони часто радують своїх шанувальників різними інноваціями. Найпопулярнішим серед європейських автомобілістів є модель Volkswagen Polo. Добре відомі автомобільні автомобілі оголосили про випуск оновленої версії. Позитивні зміни очікуються при проектуванні як внутрішнього простору кабіни, так і зовнішніх деталей корпусу. Технічне обладнання сучасних автомобілів також буде порадувати численні вдосконалення.

Висока популярність німецьких автомобілів серед численних російських покупців обумовлена ​​такими факторами:

У виробництві надійних седанів для покупців нашої країни німці враховують особливості роботи машин в умовах російських доріг з низькою якістю покриття. Німецькі автомобілі, що продаються росіянам, характеризуються підвищеною силою та стабільністю технічних характеристик, порівняно з європейськими моделями.

Серед численних моделей добре відомої компанії Polo має відносно невелике споживання палива. Завдяки цьому фактору машина належить до категорії економічних транспортних засобів.

Особливості автоматичного седана Volkswagen Polo

Заміна зношених елементів та рідин (мастила, охолодження) у автомобілях різних брендів. це стандартний процес. Найчастіше вам доводиться змінювати мастила, фільтрувальні елементи, гальмівні колодки. Поло Седан також потребує регулярних змін масла.

Повна заміна нафти в автоматичній коробці передач. одна з найскладніших процедур, в яких займаються спеціалізовані компанії в обслуговуванні автомобілів.

Відомо, що автоматичні коробки передач є більш функціональними та ефективними, порівняно з механічними аналогами. Рівень автоматизації автоматичної коробки передач залежить від ефективності спеціальних добавок, які є частиною мастила. При роботі автомобіля вузли та частини автоматичної коробки передач при високих температурах. Під їх впливом добавки швидко втрачають свої корисні властивості. Тому масло, що використовується в кулеметах, слід змінювати набагато частіше.

Основна мета сумішей для передач для автомобілів з автоматичною коробкою передач:

 • Змащування елементів розтирання.
 • Охолодження.
 • Очищення робочих поверхонь із шкідливих родовищ.
 • Зменшення сили тертя.
 • Зменшення зносу вузлів та деталей.

Регулярна повна заміна нафти в автоматичній зміні передач автоматичної коробки передач. гарантія збільшення періоду оперативної передачі. Високоякісна олія в автоматичному седані Volkswagen Polo Sedan є ключем до максимального підвищення ефективності при передачі крутного моменту з двигуна внутрішнього згоряння.

Заміна нафтової автоматичної коробки передач Volkswagen Polo Sedan Залиште коментар

Хороший день! Сьогодні ми розповімо, як нафту замінюється седаном автоматичної коробки передач Volkswagen Polo з коробкою ZF 5HP19. Насправді німецькі машини заробили для себе дуже хорошу репутацію, як у Росії, так і в усьому світі. По.перше, це незаперечна надійність німецьких автомобілів. По.друге, це безсумнівна якість деталей та компонентів, з яких автомобілі виготовляються в Німеччині. Однак не вірте, що автомобіль з Німеччини неможливо зламати. Абсолютно все ламається. Ось чому сьогодні ми поговоримо про одну з найдорожчих і дуже завантажених частин автомобіля VW Polo. автоматичну коробку передач.

Частота заміни нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo

Виробник рекомендує замінити седан Volkswagen Polo принаймні раз на 60 тис.км бігу. Однак не кожен враховує російський клімат, умови експлуатації, низька якість палива та погана поверхня дорожнього руху. Якщо враховувати всі ці фактори, то тривалість нафти може бути безпечно скорочена до 40 тисяч. KM пробігу, і якщо автомобіль також використовується з постійними навантаженнями (наприклад, буксирування причепа або іншого автомобіля), то інтервал заміни може бути зменшений навіть до 25 000 км. Чому так? І оскільки AFT (автоматична рідина передач) служить не тільки для змащення деталей, але й для передачі крутного моменту з двигуна відповідно, і старіння рідини відбувається набагато швидше. І якщо до цього також додаються продукти зносу деталей, які входять в олію, то рідина дуже швидко втрачає свої властивості. А також видалення тепла з коробки та інших не менш важливих функцій. Ви розумієте, що АТФ має дуже важливі функції, які впливають на роботу коробки? Тому вибір рідини передачі та її заміни слід підходити дуже відповідально, оскільки від нього залежить товщина вашого гаманця, що під час кризи є дуже актуальним.

Що знадобиться для заміни масла в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo?

Трансмісійне масло. Нам знадобиться близько 6-7 літрів трансмісійної рідини під назвою VAG ATF G055025A2. Це оригінальна рідина для автоматичної коробки передач групи Volkswagen-Audi.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Ємність для збору обсягу щонайменше 5 літрів. Для цих цілей домашня тварина Бутель добре підходить під великим 5 літом. 3. Новий фільтр автоматичної коробки передач. Якщо кошти дозволяють, краще придбати оригінал. чотири. Ганчірка або чиста ганчірка. 5. Очищувач карбюратора (аерозоль). 6. Прокладка автоматичної коробки передач Carter. 7. Набір інструментів. вісім. Тонкий шланг з воронкою або великим шприцом. 9. Прокладка зливної пробки.

Перебіг заміни нафти на автоматичній коробці передач Volkswagen Polo

Ми розігріваємо двигун до робочої температури, керуємо автомобілем на отворі або шляхопроводу. Використовуйте двигун, відключіть мінус клем на акумуляторі і опустіть його під автомобіль.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Видаліть захист, якщо він встановлений на вашому автомобілі, щоб забезпечити доступ до картки контрольної точки.

Ми вимикаємо зливну пробку, попередньо замінивши підготовлену ємність для роботи. Завдяки дизайнерській функції автоматичної коробки передач, нафта з’єднається близько півгодини, тож ви зможете безпечно займатися своїм бізнесом.

Тоді ми демонтуємо сковороду автоматичної коробки передач, відкрутаючи всі болти по периметру. Ми знімаємо піддон на бік.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Ми демонтуємо фільтр автоматичної коробки передач масла, відкручуючи 3 болти, які прикріплюють його до поля.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Встановіть новий фільтр автоматичної коробки передач у зворотному порядку.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Промийте піддон очищувачем карбюратора і вийміть решту масел підготовленими ганчірками. Покладіть нову гумову прокладку і встановіть піддон на місці. Ми розтягуємо всі болти, щоб уникнути витоків рідини ATF.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Ми загортаємо нову зливну пробку на місце.

Наступним етапом заміни нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo є заповнення нової трансмісійної рідини. Це робиться так. Вставте шланг з лійкою або шприцом у отвір, що виливається, і налийте нове масло. Близько семи літрів рідини повинні увійти в коробку. Потім ми перевіряємо рівень за допомогою пробки управління. Якщо рівень знаходиться в порядку, то ми затягуємо контрольну пробку і запускаємо двигун. Після цього, натиснувши педаль гальма, ми по черзі вмикаємо всі положення автоматичного селектора передачі з невеликою затримкою. Ми знущаємося з мотором.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Знову перевірте рівень рідини в автоматичній коробці передач. При необхідності додайте бажаний об’єм рідини.

Встановіть захист двигуна на місці.

І тепер на даний момент трохи корисної інформації. Ми не будемо висловлювати вартість матеріалів, оскільки в будь.якому випадку ви їх купуєте, і ви не можете обійтися без них. Однак, завершивши роботу самостійно, ви можете добре врятувати.

З часом ця процедура займає близько 1,5-2 години. Все залежить від вашого професіоналізму.

Це все, дякую за вашу увагу та до нових зустрічей на нашому веб.сайті! І не забувайте, що у нас все ще є багато цікавих статей, які ви можете вивчати та використовувати, якщо це необхідно:

Нафта в автоматичній коробці передач Volkswagen Touareg (Volkswagen Toureg) (Volkswagen Jetta Automation може бути замінена в автоматичній коробці передач Volkswagen Passat

Інструменти, необхідні для роботи

Якщо ви вирішили у своєму седані Volkswagen Polo, щоб замінити масло в автоматичній коробці передач, вам потрібно підготувати такі аксесуари:

 • робоча здатність;
 • Шестикутник 5;
 • гайковий ключ у наборі;
 • ганчірки;
 • TORX T-30;
 • шприц;
 • алкоголь або спеціальний засіб.

Незалежна робота цілком виправдана економічно середнім додатковим бонусом: здатність самостійно ознайомитись із станом систем, зборів та механізмів авто.

Послідовність роботи

Ви можете змінити композицію повністю та частково. Вибір типу операції залежить від якості робочої рідини. Часткова заміна масла в автоматизації Volkswagen Polo простіша, вона виконується так:

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

В результаті часткової заміни розвиток змішується з новою нафтою, але цей тип процедури не гарантує ефективного змащення деталей, оскільки опадів присутній у рідині.

Важливий!Кінцево автоматичні виробники забороняють одночасно використовувати композиції різних брендів. Це збільшує ризики відмови пристрою, оскільки автоматичні пристрої надзвичайно чутливі до якості робочої рідини. Ви можете заповнити лише автомобіль, рекомендований виробником.

Щоб повністю замінити робочу композицію, автомобіль повинен бути розміщений на оглядовому отворі, шляхопроводу або підняття, щоб створити простий доступ до пристрою. Дотримуються наступні дії:

 • Автоматична коробка передач повністю прогрівається, щоб осад був злитий у рідині і об’єднаний з нею.
 • Відключіть мінус термінал. щоб уникнути закриття бортової мережі.
 • Гайковий ключ відкрутить застібкою захисту.
 • Встановіть контейнер під механізмом і відкрутіть сливу пробку. Зачекайте повного стоку рідини.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

На заключному етапі потрібно перевірити правильність його реалізації. Для цього запускається автоматична коробка передач, а рівень масла перевіряється зондом. Якщо тестування показало, що позначка між гарячою та холодною, ви можете зменшити роботу.

Зверніть увагу! При заміні робочої рідини коробки передач необхідно встановити новий масляний фільтр, це допоможе зберегти ресурс автоматичної передачі.

Ви можете побачити зміну масла в седані Volkswagen Polo при автоматичній зміні передачі

Заміна нафти

Нижче ми проаналізуємо, як замінити мастило в передачі Volkswagen Polo Sedan своїми руками. Не потрібно платити за цю послугу за станцію обслуговування, оскільки все можна зробити самостійно.

Що потрібно для виконання завдання?

Щоб виконати зміну і вилити свіжу мастило, підготуйте:

 • Свіжа олія оригінального виробництва або аналога;
 • пристрій фільтрації;
 • Плека зливної шиї та її ущільнення (якщо діагноз рівня змащування показав, що ці компоненти зношені);
 • герметизація сміття блоку трансмісії;
 • набір гайкового ключа;
 • контейнер, в якому ви збираєте витрачену мастила;
 • Чисті ганчірки.

Канал “Форум-південний захист від льоду” опублікував відео, в якому процедура часткової зміни змащення на автоматичній передачі Folksvagen Polo детально відображається та описує всі нюанси.

Етапи роботи

Як замінити масло в автоматичному седані Volkswagen Polo:

 • Автомобіль їде в гараж із спостережною ямою. Витягніть важіль ручного гальма, щоб зафіксувати машину на місці. Заглушити машинний двигун і вимкніть усі електронні пристрої та обладнання.
 • Піднімайтеся під дно машини. Щоб отримати доступ до блоку передачі, вам потрібно буде демонтувати захисний екран. Для цього потрібно скрутити кілька засувок гайковим ключем. Захист видаляється збоку, ви отримуєте доступ до картки коробки передач.
 • На самому піддоні ви побачите пробку зливної шиї, вам потрібно відкрутити її заздалегідь, контейнер під отвором, в який зливається відпрацьована рідина. Завдяки проектним особливостям картера процес злив може зайняти до 40 хвилин або більше. Зачекайте, поки всі відпрацьовані витратні матеріали вийдуть з передачі.
 • Коли масло виходить з контрольно.пропускної точки, ви можете перейти до процедури демонтажу піддону та пристрою очищення. Щоб зняти фільтр, відкрутіть три гвинти, які кріпляться на сидінні.
 • Очистіть ганчірку всіх елементів піддону, спочатку ганчірку можна обробити алкоголем для найкращого ефекту.
 • Очистіть піддон залишків старої прокладки. Виконайте встановлення нового ущільнення, а потім встановіть піддон назад. Якщо ви не зміните прокладку, це може призвести до витоку витратних матеріалів.
 • Використовуючи нову ущільнювач, якщо старий зношений, встановлено на місці зливні отвори. Усі залишки старої еластичної смуги на нитці повинні бути видалені, щоб запобігти витоком.
 • Збоку на картері ви побачите спеціальний отвір, в який слід виливати мастило. Процедура додавання рідин може бути виконана за допомогою одного з двох методів: за допомогою медичного шприца або гумового шланга. Близько семи літрів мастила виливаються в передачу Volkswagen Polo. Додайте нове масло до коробки передач, контролюючи рівень рідини. Потім затягніть пробку.
 • Зробіть автомобільний двигун. Натисніть педаль гальма і по черзі активуючи всі режими роботи коробки передач. У кожному положенні важіль передачі повинен бути затриманий протягом 5-10 секунд, це дозволить масло автоматично переходити на всі канали мастильної системи. Після цього заглушайте мотор і виконайте діагноз рівня споживчого матеріалу. При необхідності додайте рідину до системи.

Демонтувати пристрій фільтру, скручуючи три болти 2. Вийміть піддон і ретельно промийте його спиртом 3. Встановіть новий пристрій для очищення для масла 4. Налийте свіжі витратні матеріали через отвір для начинки

Що станеться, якщо ви не зміните час?

Якщо ви не зміните мастило вчасно, це спричинить несправності в роботі пропуску пропуску. З часом масло втрачає свої властивості, тому не в змозі відповідати необхідним параметрам. Внаслідок низької якості змащування навантаження на структурні компоненти автомобіля збільшується, насамперед, на деталі підшипників. Через роботу в високих умовах праці підшипники зношуються і не вдаються до того, як вони відпрацюють своє життя. Як результат, власнику автомобіля доведеться замінити зламані деталі.

У нафті, яка розвинула своє життя, родовища та бруд, вони можуть засмічувати канали масляної системи. Через це передача збільшується в передачі, що може призвести до видавлення ущільнювачів та ущільнювачів та витоку робочої рідини з коробки передач. Пошкоджені деталі та еластичні смуги повинні бути замінені. У гіршому випадку операція автомобіля буде неможливою через збій коробки передач. Цей наслідок є найбільш сумним для власника автомобіля, оскільки вам доведеться здійснити великий ремонт підрозділу передачі.

Проблеми, описані вище, призведуть до таких несправностей:

 • Важіль передач не може включати швидкість. Після активації певного режиму селектор вибивається з встановленого положення, це можливо лише на механічних коробках передач. Несправність пов’язана з пошкодженням або відмовою частин одиниць.
 • Під час перемикання швидкості важіль коробки передач почав вібрувати. Вібрації зазвичай пов’язані з відсутністю трансмісійної рідини або використанням змащення низької якості. Якщо заміна масла не допомогла вирішити проблему, необхідно діагностувати контрольну точку та змінити компоненти, які не вдалося.
 • Під час перемикання режиму роботи пристрою були хрусткі, стукіт та інші нехарактерні звуки. Такі несправності також пов’язані з пошкодженням внутрішніх компонентів підрозділу. Заміна змащення не завжди дозволяє вирішити проблему.
 • Невдача художньої літератури. При такому поломці це вимагатиме демонтажу та розбирання блоку передачі, оскільки вам доведеться змінити невдалі частини.

Як залити олію в седан автоматичної коробки передач

Рекомендації щодо зміни ATF в автоматичній коробці передач VW, наведених нижче, підходять для моделей, випущених у 2012 та 2013 роках. У той же час, нафтова бухта в автоматичній коробці передач Volkswagen 2012 виробляється так само, як і в моделі 2013 року.

Під час процедури важливо дотримуватися певних правил і діяти суворо відповідно до інструкцій: Неозуміння технології резосала ЦГ часто призводить до несправностей гідру та передачі.

Дренаж відпрацьованого матеріалу та заміни масла в седані з автоматичної коробки передач 2013 року здійснюється наступним чином:

 • Замініть попередньо підготовлену судно для витраченої мастила під стоком.
 • Відкрутіть нафтову кришку. Контейнер повинен просочуватися навколо літра рідини. Це довгий процес, який займе щонайменше 40 хвилин. Щоб злити трохи більше олії, ви можете відкрутити болти на 12, розташованих з боків картера. Доцільно зробити це так, щоб з коробки виходило більше грязі, що сприятиме подальшій роботі автоматичної коробки, а також збільшить його життя (чим менший ґрунт між частинами механізму, тим краще).
 • Обережно, не нахиляючись і не перевертаючи, вийміть піддон. Він також матиме приблизно літр скляного матеріалу. Рідину слід злити. Піддон повинен бути ретельно очищений від сміття та металевої стружки з чистою тканиною, зволоженою в спиртному розчині.
 • Обережно вийміть масляний фільтр. Для цього відкрутіть три болти, за допомогою яких це виправлено. З нього в контейнері занурюється приблизно на половину напівліта.
 • Змініть масляний фільтр для нового.
 • Налийте в коробку точно таку ж кількість олії, як і з нього.
 • Щоб запобігти витоку від картки автоматичної коробки передач Volkswagen Polo.
 • Після встановлення масляного фільтра у коробці машина фіксується в тому ж місці. Раніше ви можете налити в нього літр мастила. Це допоможе скоротити час для подальшої заміни масла.

Для вершини свіжого матеріалу надається спеціальний отвір для вершини свіжого матеріалу. Через те, що він знаходиться збоку, до нього важко дістатися. Autoexperts радить використовувати тонку гумову трубку та пластикову пляшку без дна для заповнення трансмісійної рідини. Діаметр шланга не повинен перевищувати сантиметра, довжина. 1,5 м.

Увага! Швидко перевірте наявність TZH у машині FV Polo, вона не спрацює, оскільки конфігурація не забезпечує зонд. Тому, після видалення рідини, рекомендується вилити її в вимірювану посуд і вилити в коробку стільки, скільки він просочився з нього.

Допустимий надлишок-100-200 г, враховуючи збитки при залученні.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Краще перезавантажити нафту в сервісному центрі

Повна заміна масла в седані з автоматичної коробки передач

Повна заміна нафти в коробці Polo Sedan можлива лише для фахівців станції технічного обслуговування. Процедура відбувається за допомогою спеціальної установки. Обладнання прикріплено до гідравліки передачі, а під високим тиском відпрацьованого матеріалу замінюється новим.

Власник автомобіля може спостерігати за процесом через труби коробки машини, де помітно, як старі мастила тече з картера і свіжа виливають всередину.

Основними недоліками цієї процедури є ризик пошкодження частин механізму частинок сміття від роботи та величезного напруження для автоматичної коробки передач. Плюс все, кількість виливки рідини збільшується на кілька літрів.

Часткова заміна масла в седані поло

Часткова заміна нафти в седані Polo у 2017 році з власними руками до автомобіліста для виконання.

Спочатку потрібно розігріти живлення, оскільки температура рідини повинна змінюватись від 50 ° C до 80 ° C. У теплу погоду ви можете їздити на машині на кілька кілометрів на холостому ходу, повністю вимкнути систему опалення та кондиціонування. Це прискорить нагрівання двигуна та заощадить час.

Існує спеціальне обладнання, з яким вони розпізнають температуру масла. Пристрій підключений до машини через роз’єм OBD. Ви можете використовувати спеціальне програмне забезпечення для комп’ютера, підключеного до сканера, або мобільного пристрою, за умови, що сканер OBD підтримує спілкування зі смартфонами через Wi-Fi або Bluetooth.

Volkswagen Polo встановлюється над оглядом та фіксованою. Він повинен бути рівномірно рівномірно, паркувальне гальмо витягується.

Послідовність дій із частковою заміною масла в автоматичній коробці передач Volkswagen 2014: наступним чином:

 • Відкрутіть ковпачок з контрольного отвору.
 • Видаліть і ретельно промийте піддон.
 • Очистіть фільтр забруднення, якщо необхідно, встановіть новий.
 • За кольором рідини оцініть її стан. Чим темніша мастила, тим більший ризик зриву і тим більше потреби в ремонті чи діагностиці передачі. В ідеалі колір рідкої коробки червоний.
 • Щоб прикріпити адаптер. тонкий довгий шланг з воронкою до автоматичної коробки передач.
 • Налийте свіже масло (приблизно 3,7 л).
 • Щільно затягніть кришку на масці.

Цікаво, що, судячи з багатьох оглядів, заміна нафти в седані з автоматичної передачі є частково. це дурість і порожні відходи матеріалів та грошей.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Масло в автоматичній коробці передач можна перевірити за допомогою спеціального зонда

Як перевірити масло в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo

Перш ніж перевірити поточний рівень змащування у коробці Volkswagen Polo, вам потрібно попередньо покурити якісні витратні матеріали. Вам також знадобиться 5.цільова, воронка та кілька чистих м’яких ганчірків.

Увага! На коробці передач Volkswagen Polo версія седана забезпечує спеціальну зливну кришку, яка служить індикатором необхідності зміни або клапана ATF.

Рівень мастила в автоматичній коробці передач безпосередньо залежить від температури. Холодна рідина призводить до переповнення картера, занадто гарячого, щоб недостатньо заповнення коробки передачі. І це, і інше негативно впливає на роботу автоматичної коробки передач і призводить до проблем заміни нафти в седані автоматичної коробки передач.

 • Встановіть судно з широким горлом для зливання олії під коробкою.
 • Скасувати.
 • Якщо температура рідини досягне 35-37 ° С, то на нормальному рівні вона почне стікати з отвору. Необхідно візуально оцінити якість проточної мастила: якщо він чорний, або запах гарі відчувається, то краще проконсультуватися з фахівцями щодо повної заміни ATF, оскільки такі ознаки вказують на серйозні проблеми в роботі спосіб передавання.
 • Якщо навіть при нагріванні до 45 ° С масло не протікає, це вказує на його дефіцит у картері, вам потрібно додати певну кількість.

Інструкції щодо підвищення рівня масла в седані автоматичної коробки передач:

 • Шланг вставляється через контрольний отвір у обхідну трубу. Його кінець повинен бути вище краю трубки.
 • Воронка вставляється у вільний кінець шланга, а мастило передачі виливається з бабло в режимі холостого ходу. Вам потрібно виливати до надлишки.
 • Зазвичай його звільняють із падіння клапана. Якщо він протікає з потоком, надлишок зливається.
 • Вилки отвору масляної сітки щільно скручується моментом 27 нм, зайві витратні матеріали повністю витерти ганчіркою.

Важливий! Для того, щоб мастило розійшлася через механізм автоматичної передачі Volkswagen Polo, після процедури рекомендується проводити 1-2 км у спокійному режимі.

Є ще один спосіб: коли двигун відкривається, щоб вичавити гальмо і, не відпускаючи, увімкніть по черзі всі швидкості від “парку” до “D” (привід). У кожному положенні слід зупинитися приблизно 8-10 секунд, щоб рідина пропускання змащувало весь гідроблок. Потім відпустіть гальмо і встановіть нейтральну швидкість.

Регулярне перезавантаження олії. ключ до успішної автоматизації автоматичної коробки передач

Заміна масла в автоматичному седані Volkswagen Polo

Виробник передбачає перевірку рівня робочої рідини в автоматичній коробці передач кожні 60 тис. км бігу. Заміна рідини не передбачена для всього терміну служби автомобіля. Однак необхідність заміни рідини може з’являтися у випадку забруднення або зовнішності запаху спалювання. У цьому випадку зверніться до служби, оскільки, крім заміни рідини.

Використовуйте робочу рідину, рекомендовану виробником. Використання інших рідин або олій призводить до несправностей у роботі або відмови від коробки передач.

Вам знадобиться: робоча рідина для коробки передач, воронка, чиста ганчірка, ключовий гравець “на 5”.

Керувати двигуном і зігріти коробку передач. Температура рідини в коробці передач повинна бути 50-80 ° C. Щоб прискорити опалення, ви можете зробити коротку поїздку на машині. Зазвичай при температурі навколишнього середовища 20 “при досить 10-хвилинній поїздці.

Температуру робочої рідини визначається за допомогою спеціального діагностичного обладнання, підключеного до діагностичного з’єднувача автомобіля.

Встановіть машину на плоскому горизонтальному майданчику і сповільнюйте паркувальне гальмо. 3. Клацніть на педаль гальма і, утримуючи її натисканням, поперемінно встановіть важіль вибору у всіх положеннях від “P” (паркування) до “D” (передній рух), незабаром затримується у кожному положенні, щоб заповнити гідротрансформер рідиною та гідравлічною системою. Після цього встановіть важіль селектора в положення “N” (нейтральний). Нехай педаль гальма.

Встановіть широкий контейнер для осушення робочої рідини під коробкою передач.

Поверніть гачок, щоб керувати рівнем робочої рідини.

З нормальним рівнем робоча рідина починає витікати з отвору, коли 35-37 ‘.

У отворі A, для управління рівнем встановлено обхідну трубку B, верхній край якого відповідає нормальному рівню робочої рідини.

Оцініть стан робочої рідини. Якщо він забруднений або пахне горінням, замініть його повністю.

Палаючий запах робочої рідини з одночасною наявністю сторонніх частинок у вигляді фрагментів матеріалу тертя вказує на необхідність відновлення коробки передач.

Якщо робоча рідина не починає витікати з контрольного отвору зі збільшенням температури до 45 ° С, необхідно додати рідину.

Через рівень для контролю за рівнем вставте шланг у обхідну трубку, щоб його кінець був над краю обходу трубки.

Встановіть воронку у верхній кінці шланга і коли двигун працює в режимі холостого ходу, налийте робочу рідину, поки він не почне витікати з контрольного отвору.

Рідина повинна витікати з контрольного отвору з окремими краплями. Якщо він протікає через безперервний потік, злийте надлишок до краплі.

Оберніть пробку контрольного отвору до моменту 27 нм.

Перевірте умову герметизації пробки, якщо це необхідно, замініть її.

Поради щодо чіпінг на масляні

Спочатку слід уточнити, яку нафту заповнити Volkswagen Polo рекомендує виробнику. Інструкція пропонує дві оригінальні продукти для заправки цих ящиків.

 • До 2015 року використовували продукт з номером Cataver vag G055025A2. Це більш в’язка червона олія.
 • Потім, у каталогах, вони почали вказувати на інше число, це вказує на код толерантності при виборі перехресних норів інших виробників. Нова нафта позначається як G055540A2.

Немає основних відмінностей між цими двома продуктами, вони обидва працюють нормально в будь.яких скриньках. Але є два тривожні фактори:

 • Показники в’язкості нового продукту нижчі, що означає бажання компанії зменшити напругу теплового режиму контрольної точки, більш ефективно переносить енергію на навколишній простір;
 • Автоматична коробка передач почала встановлювати новий.зразок фільтра, тим самим розпізнаючи наявність проблеми з очищенням масла.

Однак обидві рідини працюють майже однаково. Це підтверджується третім виробниками.учасниками, які почали позначати свої банки одночасно обох коду прийому. Але споживачі мають вибір, ви можете переплатити майже двічі як новий зразок, продовжувати використовувати старий тип або заповнювати альтернативні продукти від численних компаній різного ступеня авторитету з регулярними замінами.

Aisin виробляє ці коробки, які також продають нафту для неї під власним брендом. Ви можете використовувати його без сумніву, і використання Toyota допоможе систематизувати, під ретельним контролем якого розташований виробник коробки, спеціальне позначення ATF цього покоління Toyota WS. Саме під ним рекомендується клієнтам японських автомобілів.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Виробник рекомендує використовувати певні типи нафти

Виявляється, щоб зменшити витрати, ви можете безпечно вибрати будь.яку нафту для Volkswagen Polo у добре відомого виробника, якщо тільки вона задовольняє вимоги VAG ATF G055025A2, G055540A2 або Toyota WS. Цю інформацію досить достатньо, оскільки ці коди завжди присутні у банках з відповідними товарами. Наприклад, KIXX ATF DX-VI, Motul ATF VI, IDEMITSU ATF Type-TLS-LV та будь-який інший, залежно від особистих уподобань, довіри до виробника, доступності, ціни або поради майстра, який довіряє.

Процедура незалежної заміни нафти в автоматичній коробці передач

Власник олії Volkswagen Polo замінюється як з видаленням коробки передач пункту пропуску, так і без цього. У першому випадку є пряме значення для одночасно заміни автоматичної коробки передач масла. Крім того, вам може знадобитися:

 • нова прокладка піддону Картера в комплекті з направляючими втулками;
 • герметичне кільце з канавового стоку;
 • масляний фільтр;
 • верхня ущільнення фільтра у вигляді гумового кільця;
 • домашній пристрій для заправки масла через зливний отвір;
 • Клавіші в наборі для виявлення захисту картера, пробки, піддонів та фільтра;
 • вимірювані контейнери для відходів та свіжої олії, ганчірка для витирання;
 • очищувачі для миття видаленого піддону зсередини;
 • Термометр або сканер.

Робота виконується на підйомнику або спостережній ямі.

Свердло старого масла

Під зливною пробкою автоматичної коробки передач на одній нитці є трубка відстані для управління рівнем. Це може бути виявлено тим самим шестикутним ключем, що і пробка. Сила не використовується, труба пластикова.

Слив виробляється на два етапи, спочатку пробка просто відвертається, масло, розташоване вище рівня управління, осушується в підготовлену ємність, а потім залишки потоку після вилучення трубки. Частина нафти залишається в піддоні. Але навіть якщо ви знімаєте піддон, злийте лише близько трьох літрів із семи в коробці.

Повна заміна масла

Він буде повністю замінений рідиною лише при підключенні машини до спеціальної підставки. У всіх інших випадках заміна здійснюється шляхом послідовного впровадження декількох часткових процедур, кожен раз, коли змішування свіжої частини з приблизно чотирма.п’ятьма літрами залишається у коробці, що залишився у коробці.

На стенді масло проводиться через автоматичну коробку передач у безперервному режимі, коли двигун працює. Це може зайняти до 9 літрів нової нафти, з оголошеним контейнером близько 7 літрів. Абсолютно протилежна ситуація. це випадок, коли об’єм нафти Volkswagen в двигуні завжди вищий, ніж при будь.якому реальному технічному обслуговуванні.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Часткова зміна масла

Часткова заміна оновлення фільтра може бути виконана на одному етапі, або в декількох, оптимальними становитимуть два підходи, другий з яких видаляється, а фільтр з прокладками замінюється:

 • Протепріть масло з поїздкою до робочої температури, а потім встановіть автомобіль на підйомник або плоску ділянку над спостережною ямою.
 • Вийміть захист двигуна картера та коробки.
 • Відкрутіть пробку і встановіть під течією нафтового бака для тренування.
 • Оскільки потік слабшає, поверніть рівну трубку та злийте залишки. Поверніть трубку назад.
 • Підключіться до нитки вилки фурнітури насосного пристрою і подаючи в нього невеликий тиск повітря, щоб підтягнути те саме масло в коробці.
 • Запустіть двигун і тримаючи педаль гальма, щоб перекласти селектор коробки у всіх його положеннях, затримуючись на кожну кілька секунд. Заглушити двигун.
 • Повторіть процедури зливу, а потім відкрутіть піддони піддону і вийміть його. Очистіть піддон та магніти, розташовані в ньому.
 • Замініть масляний фільтр новий, не забуваючи про верхню ущільнення.
 • Встановіть піддон назад з новою прокладкою та віддаленими втулками.
 • Налийте свіжу олію в кількість трохи більше, ніж об’єднано. Обернути пробку.
 • Запустіть двигун і розігріть коробку до температури близько 40 градусів, контролюючи сканер, підключений до діагностичного роз’єму термометром або даними.
 • З робочим двигуном і нейтральним у коробці відкрутіть пробку, після чого надлишок масла, що перевищує рівень віддаленої трубки, вилиться з нього. Встановіть пробку в місці з новою герметичною шайбою.

Слід пам’ятати, що рівень перевіряється робочим двигуном, він завжди вищий на потопленому. Неприпустимо злити цю олію, коробка не буде працювати неадекватно з поздовжніми та поперечними прискореннями. Споживання олії Volkswagen в автоматичній коробці передач практично відсутня.

Перевірка рівня нафти в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo

Перевірка рівня трансмісійної рідини в автоматичній коробці передач Volkswagen Polo виконується за допомогою зливної пробки, яка розташована в нижній частині машини. Для цього необхідно:

Якщо рівень масла є нормальним, передача летить із зливним отвором з тонким потоком. Надлишок олії виявиться з рясними потоками нафти. І якщо у коробці спостерігається голодування нафти, рідина із стоку взагалі не наливається.

Як часто потрібно змінити масло передачі на поло

Виробник рекомендує замінити трансмісійну рідину один раз на 60 тис. Кілометрів.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

У реальних умовах передавальне масло “століття” набагато раніше.

Але в цьому випадку вам потрібно врахувати різницю між німецькими дорожніми умовами та російською мовою. Нерегулярна зміна масла може призвести до автоматичної розбиття передач, внаслідок чого буде потрібна дорога ремонт або необхідність завершення заміни вузла.

Виберіть олію

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

VAG ATF G055025A2. Оригінальна нафта, рекомендована виробником.

У Volkswagen Polo є японська автоматична коробка, яка дуже вимагає якості нафти. Тому тут краще не експериментувати тут. Якщо ви хочете зберегти, то доцільно приймати перевірені аналоги.

 • Виробник радить використовувати трансмісійну рідину з маркуванням G055025A2.
 • Аналоги високої якості можна придбати приблизно на половину дешевших. Відрізняються високоякісні масла передачі з мобільних телефонів, зокрема Mobil ATF 3309. Літр такої нафти коштує не більше 800, але якісно не гірше, ніж оригінал.

Для завершення заміни нафти в автоматичній коробці передач вам знадобиться 7 літрів мобіллю ATF 3309 трансмісійна рідина.

Що потрібно для заміни

Щоб замінити масло в автоматичній коробці передач, вам потрібно буде підготувати такі витратні матеріали:

Ви можете придбати як оригінальні деталі, так і аналоги. А також під час роботи нам потрібен набір гайкового ключа, сухий ганчір’я та ємність для старої олії.

Алгоритм

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Процес зміни масла в автоматичній коробці передач досить довгий, тому під дахом гаража буде зручніше.

Щоб самостійно замінити масло трансмісії, ви повинні дотримуватися цього алгоритму дій:

 • Ми їздимо на машині на оглядовому отворі. Увімкніть паркувальне гальмо.
 • Ми смикаємо двигун і вимикаємо всю електроніку.
 • Видаліть захисний екран, відкрутіть його кріплення.
 • Під екраном знаходиться зазор картера передачі. Тут є зливна пробка.
 • Замініть контейнер на відпрацьовану олію під пробкою і злити рідину. Ця процедура може розтягуватися на 30-40 хвилин.

Ми вимикаємо зливну пробку шестикутником і зливаємо масло.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Налийте олію за допомогою підходящої діаметрової трубки.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Рівень нафти повинен бути між двома тегами на зонді. Різниця між верхньою та нижньою слідами становить 250 мл.

У деяких моделях автомобіля Volkswagen Polo немає зливів нафти. У цьому випадку, щоб видалити стару рідину, вам доведеться використовувати спеціальний насос. Якщо це не так, то шприц зробить, але процедура займе досить багато часу, враховуючи обсяг масла в автоматичній коробці передач.

залити, олію, автоматичну, коробка, передача, volkswagen

Ви можете пришвидшити процес хитромудрим пристроєм, що складається з контейнера, труб з краном та адаптером, а також соска для насосного повітря. Вилийте масло в каністру і закрийте кришку, накрутіть адаптер у піддон, створіть невеликий тиск у каністрі з насосом і успішно «привозити» масло в коробку.

Середня тривалість роботи становить півтора. дві години. Під час роботи автомобіля слід не тільки перевіряти рівень масла, але й оцінити його колір. Наприклад, затемнена рідина вказує на велике накопичення шкідливих домішок, відповідно, необхідна термінова заміна.