Volkswagen Golf не починає гаряче. Забруднення повітряного фільтра

Volkswagen Golf не починає гаряче

Доброго дня. Гольф III, двигун AAM. Проблема полягає в наступному: ви починаєте роботу автомобіля нормально. Але коли ви подорожуєте, і двигун прогрівається до температури трохи більше 90, починаються незрозумілі проблеми зі швидкістю. Зазвичай їзди, але в XX або зазвичай тримає оборот, або оборот негайно падає до 400-500, або кіоски, і, можливо, якщо ви стоїте з раною, а потім поступово зменшується, і машина зупиняє стійла. Що це може бути? Мені здається, що це датчик XX, але чому тільки на свердловитому автомобілі? І якщо ви під’їжджаєте до світлофора або просто вичавляєте зчеплення, то, коли швидкість падає (швидко), допомагає поставити педаль газу кілька разів і починає тримати її до наступного світлофора. Це надзвичайно незручно уповільнити, TC негайно намагається зупинитися. Допомога.

Подібні симптоми були, коли я поїхав до дев’яти Ваза, замінив дюп.хол, все пройшло. а також на нагрітому двигуні.

Я перевірив би крапку та регулятор простою. На мою думку, датчик HOL або працює, чи ні. Я раджу вам, нехай машина буде працювати в XX з регулятором XX, а потім із додатком. І цього не відбувається, коли ви починаєте вранці, оборот до 2.-3 тисячі.Підняти?

ні вранці, ти починаєш все, як година. Перетворюючись на один поділ вище 1000. Хоча це було кілька разів кілька секунд революцій 2000, але це дві секунди на автомобільній фабриці, а потім такого не було. Потім заживає до нормального холостого ходу. І коли ви подорожуєте, і температура більше 90 градусів, то починається така незрозуміла неприємність. Я також подумав про регулятор xx, але чому тільки на свердловитому автомобілі? І, можливо, він не працює? Наприклад, він не тримає жодної хвилини, щоб утримувати газ, а іноді і зазвичай тримається.

Все так само, (я також почав дістатися до метро вранці, зліва на 2 години, потім знову почав все ідеально, поїхав додому в гараж і заглушив, потім я вирішив переставити його, і це видає таке Початок, він похитне його і зупиняє, він зупиниться, і не триматиме поворотів) однакові симптоми, я навіть не знаю, що робити? Але я думаю, що моно-підкладка зламалася. Допоможіть хоча б порадам.

Андрій Штінлін за датчиком мого залу або працює, чи ні.- Це точно. І цього не відбувається, коли ви починаєте вранці, оборот до 2.-3 тисячі.Підняти?- Тут про революції у мене просто такі дурниці. Що це могло бути?

Максим Рудаков у мене також був. По.перше, я замінив Дотожі, придбав оригінальний 1150 ранку негайно, навіть з морозом 1200, тримає, а потім зігрівається над завантаженням вище. Подальший. Він почав їздити.Революції плавали, пішли на службу Боша. сказав або лямбда, або PXX. Я замовив б у з асамблеї Беларусії Моровкін. Встановити. Ідеально. Завжди тримає 800, звичайно, ви повертаєте його або повертаєте кермо. Ви стискаєте колекцію і якось повороти зменшуються. Але це відбувається через гідрику), перш ніж поставити Моніку, промити її рідиною для карбюраторів, сушили на акумуляторі, витерли все, змінили подушку. Покласти, скрутити.Зараз я йду. У нас поки що погода. 23 до. тридцять. Все все ще в порядку. Я відключив трубу вихлопу газів картера з повітря, інакше Моніка замерзла, і обертання ходили, ймовірно, конденсат. Я потонув повітряний отвір, і труба газових газів збільшилася і принесла його під дно. Здається, струм збільшився)

Пара плунжера зношена

Поширена причина складного гарячого запуску дизельного двигуна. це знос роботи паливного насоса високого тиску. Потеплений дизель не запускається в таких випадках через знос пари плунжера.

Якщо гарячий дизельний двигун не запускається, то несправність можна виявити наступним чином. Необхідно охолонути задню частину паливного насоса високого тиску.

Для цього ви можете налити воду на висоту. Також доцільно покрити паливний насос мокрою ганчіркою. Успішний запуск дизельного двигуна після таких маніпуляцій означатиме, що причиною поганого запуску дизельного двигуна є сильний знос пари плунжера.

Додатковими причинами також можуть бути старіння сальника або зламану втулку насоса валу. Такі несправності вказують на те, що в паливному насосі відбувається витік повітря. За цих умов частина не в змозі створити необхідний тиск у плунжері. Це означає, що для відновлення паливного насоса потрібно, що передбачає заміну втулки на східній та вал.

Дизельні форсунки не тісні

Наступною причиною, чому дизель погано розпочинається гарячим. це відсутність тісності форсунок. Після зупинки двигуна частина палива продовжує переходити через насадки в камеру згоряння дизельного двигуна. Надлишок палива запобігає подальшому запуску гарячого дизеля.

Для діагностики зазначеної несправності форсунки відкручені з блоку циліндрів (до н.е.). Якщо дизельний інжектор вологі, то проблема очевидна. Аналогічно, ви можете відкрутити свічки розжарювання.

Вологі свічки означатимуть, що форсунки проходять дизельне паливо після зупинки двигуна. У таких умовах спробуйте запустити дизельний двигун, відкривши раніше дросель. Це скине тиск у робочій камері. Для усунення несправності може знадобитися ремонт або заміна форсунок новими. Йому дозволяється переповнювати паливо і через знос герметичного кільця насадки.

Ознаки звільненого акумулятора:

Визначте рівень електроліту та стан заряду в акумуляторах з різьбовою курткою, ви можете відповідно до наступних кольорів:

Рівень електроліту знижується, додайте дистильовану воду 2. Низький заряд, рекомендується зарядити акумулятори 3. Нормальний стан

У акумуляторах з електронним індикатором ступінь заряду визначається кольором блискучого світла:

Заряд у звичайному заряді 2. Заряд середній, зарядка потрібна 3. Зарядка низька, потрібна повна зарядка

Невдача системи запалювання

Двигун може не розпочати негайно, через знос свічок запалювання, несправності котушки або з порушенням з’єднання електричних компонентів. Часто подібна проблема вирішується шляхом заміни свічок та вивчення всіх сполук у системі запалювання.

 • Автомобіль не запускається і не починається вперше, стартер працює
 • Помітні втрати електроенергії із збільшенням споживання палива
 • Невдача потужності видно, коли педаль газу швидко натискається
 • Двигун кіпиться або працює з перервами

Невдача системи запалювання

Двигун може не розпочати негайно, через знос свічок запалювання, несправності котушки або з порушенням з’єднання електричних компонентів. Часто подібна проблема вирішується шляхом заміни свічок та вивчення всіх сполук у системі запалювання.

 • Автомобіль не запускається і не починається вперше, стартер працює
 • Помітні втрати електроенергії із збільшенням споживання палива
 • Невдача потужності видно, коли педаль газу швидко натискається
 • Двигун кіпиться або працює з перервами

Запустити “на гарячому

Це не рідко, причина, чому потеплений автомобільний двигун може бути погано запущений у несправності будь.якого датчика. Відмова одного датчика може призвести до того, що двигун відмовився від запуску. Необхідно проводити регулярну перевірку стану та експлуатації датчиків.

Для дизельних двигунів основними причинами поганого запуску є: проблема з повітряним фільтром, свічками розжарювання або паливною системою.

Свічки Glow забезпечують безперебійний початок дизельного двигуна. У разі невдачі автомобіль може не починатися або не починати відразу. Навіть якщо лише одна свічка відмовилася, то решту слід змінити, оскільки з високою ймовірністю незабаром і вони вийдуть з ладу.

Volkswagen Golf 4 покоління не запущено

Volkswagen Golf (4 покоління) 1997-2006.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності, в яких двигун для гольфу (4 покоління) може не починатися, враховуючи середній вік автомобіля на 21 рік причини цього, їх багато.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях гольфу Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі гольфу Volkswagen з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску гольфу 1997-2006. Рекомендується налити бренд AI-92 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається утвореним витоком, шланг сепаратора вирвався або відлетів, прокладка газового насоса була зношена або паливна лінія була пошкоджена, подивіться на датчик рівня палива, огляньте машину під ним та калюжі та калюжі.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Volkswagen Golf 6 Покоління не запущено

Volkswagen Golf (6 покоління) 2009-2013.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності для гольфу (6 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи літо, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях гольфу Volkswagen з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі гольфу Volkswagen з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску гольфу 2009-2013. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Стартер крутиться, але двигун не починається у Volkswagen Golf 6 (2008. 2013)

Майже кожен власник автомобіля зіткнувся з проблемою, коли автомобіль не починається після повторних спроб повернути ключ у замок запалювання. Для нормального запуску бензиновий двигун вимагає достатнього тиску палива, своєчасної іскри. Тому спочатку ми рекомендуємо перевірити, чи є паливний насос, свічки запалювання та кабелі для стартера в порядку.

Одним із енергетичних інтенсивних елементів у машині є стартер. Тому акумулятор у машині повинен бути хорошим і добре заряджене. Якщо акумулятор автомобіля буде виписано або не повністю заряджається, запустити стартер буде складним або неможливим. Якщо сліди корозії помітні на клемах акумулятора, їх слід очистити та змащувати за допомогою спеціальної мастила.

volkswagen, golf, почин, гаряче

Коли, намагаючись запустити двигун, революції стартера чують без клацань чи брязкальця, швидше за все, проблема є несправним набором стартера. Соленоїд штовхає важіль приводу. пристрій, який взаємодіє з маховиком.

Якщо гуде звук обертання стартера почута без запуску двигуна, то соленоїд зламається або проблема з проводкою на самому стартері виникла. Огляньте дроти на стартерному соленоїді. Якщо брудні, відключені або рвані дроти та стики не знайдені, тому необхідно замінити компоненти стартера.

Якщо, перш ніж стартер почне обертатися клацанням, і немає шліфування, то механізм обертання маховика вийшов з ладу. Можливо, це було заклинили, або акумулятор не має достатнього заряду, щоб соленоїд міг повністю розтягнути механізм.

Якщо обертання стартера супроводжується брязкальцем, то проблема можлива в маховику або в Bandix. Зірочка, яка чіпляє маховик. Ми рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою для заміни маховика або бандида.

У відремонтованих стартерах може статися, що механізм заручини не регулюється або не встановлюється неправильно, тому зірочка починається обертатися занадто рано або занадто пізно, намагаючись підключити маховик. Старі закуски швидко спалюють обмотку, щітки, якір або вал зношуються. Все це викликає сторонній шум та збільшення споживання струму, слабке враження або повна відсутність.

Без належного обслуговування акумулятора, з несправністю електричних з’єднань та компонентів, система запуску не буде працювати правильно.

 • Електронна діагностика. Підключення діагностичного сканера для помилок читання в реєстраторі даних
 • Якщо необхідно, продуктивність кроку.кроку пошуку несправностей на основі результатів електронної діагностики
 • Робота на основі даних, виявлених під час діагностики

За допомогою прояву симптому стартер крутиться, але двигун не запускає роботу автомобіля, не рекомендується. Рекомендується діагноз

Помилки комп’ютера на дошці з симптомом #Starter Twists, але двигун не починається у Volkswagen Golf 6 (2008. 2013) ?

добрий день. на сьогоднішній день бензиновий насос перевірили з свідомо робочої машини. Гарячий не починається. Вранці, коли я почав, я помітив, що чорна бочка на повітряному фільтрі не дурна, як завжди. Що це за датчик і чи може він не працювати через це?

Благородний перець клубу VW Passat B5! Реєстрація 19.02.2009 Адреса Росія, Санкт.Петербург віком 43 Повідомлення 6.290

Дякую:
Отримано: 355 Надіслано: 64

Я (хоча на іншій машині) не почав гаряче через датчик положення коліна.вал. Увінчаний гарячим.

Я викинув чіп з крапки і спробував розпочати, що це не допомогло. Або якщо він не бачить датчика, температура не береться з мозку?

У мене була проблема з крапкою, але тільки це почалося при нагріванні

Купуйте DPKV не дорого, але ви це точно дізнаєтесь чи ні.Але я думаю, що проблема в ньому

До речі, при нагріванні в русі він не тьмяно?

“Вранці, коли я почав, я помітив, що чорна бочка на повітряному фільтрі не дурна, як завжди. Що це за датчик і чи може він не працювати через це? Що

Це електричний клапан. Вітання пари з резервуара через адсорбер.

У мене теж така проблема. Вміст двигуна. Гарячий час не починається. Ця проблема прогресує. Вам доведеться довго закрутити стартер. Сьогодні я подивився на помилки через vag-com. Нічого нового), і ви можете якось дізнатися про правильну роботу датчика положення колінчастого вала через vag-com?

Volkswagen Golf не починає гаряче

Всім привіт ! Хто знає, в чому проблема: вона починається до половини повороту на холоду, з труднощами з труднощами (вам доведеться скрутити черговий стартер, або чекати, поки він охолоне), згідно з спостереженнями, великим споживанням, явно завищений. А температура теплоносія завжди показує 90, не менше, стрілка, здається, склеєна. Я грілю на термостаті, Дотож був нещодавно змінений.Дякую !

І все.таки, коли я завойовую розігріти, він, здається, на короткий час захоплюється, а потім повороти починають страшенно плавати (в регіоні 2000 року), і якщо ви даєте газ у цей час, то стрілка падає і кіоски двигуна.

Konstantin, ні, все одно.Я читав форуми, хтось мав таку ж проблему, це виявилося датчиком положення колінчастого вала. І опишіть конкретно, що ще з ним відбувається ?

До холодного, починаючи з підлоги обгортки (як і ваш) ідеально працює будь.які підказки про нерозумність. Якщо я перебуваю в швидкому русі (як я це розумію), немає проблем, але якщо я просто потрапляю в пробку, якісь великі розриву, починає відрізати мить. Тобто. Я відмовляюся від обертів, що піднімаються і різко впали, ніби запалювання вимкнено, якщо я довго стояв у пробці, коли ти натискаєш на газ, може навіть зупинятися. І якщо ви заглушили двигун, він починається після того. (Це якась деталізація, яка нагрівається і працює неправильно, і які деталі не можуть знайти) Проблема безпосередньо пов’язана з температурою. Якщо вулиця тепла, вона не доставляє себе швидше і частіше. Температура показує рівно 90, коли ви його “склеїли”.Він хапається гаряче і негайно зупиняється, я взагалі не можу почати, поки він трохи не охолоне.

Я також читав форуми, гріх на цьому датчику, про який ви говорите. Сьогодні я купив діогонастичний кабель, я зрозумію на цьому тижні, оскільки постійно зупиняюся в пробці і стою, поки він не охолоне. Я взагалі не думав, що я був у 50 км від будинку. І ви змінили датчик температури? І який ваш мотор? Мій AKQ

Ну, у пробках я цього не спостерігав, є лише тоді, коли я стою в них (довго), ніби не вистачає сили для переміщення, я повинен розчавити газ сильніше, але зупинятися, є ні. Dotozh змінився на мене місяцями тому. Підключіть кабель, скажіть мені, які помилки покажуть, якщо з DPCS, то це проблема в ньому. і в мене також. Форма на одній була описана рішенням проблеми: пролити її водою, наприклад, вона охолоне, і все повернеться до нормального ! Взагалі, блок управління зазвичай бере від нього інформацію, і коли він є баггі, він починає брати інформацію з датчика положення розподільного вала, з цього та глюків, t.до. Не нормальна робота)

Поставив діагноз. Датчик швидкості двигуна несправний. G-28U, швидше за все, те саме. Принаймні, я пройшов, тепер я точно знаю, що це таке, тепер я спокійно зміню.