Заміна задніх гальмівних колодків Audi A6 C6. Заміна задніх прокладок Audi A6 C6

Заміна задніх гальмівних колодків Audi A6 C6

Отже, вони почали кричати задні гальма. Для вирішення проблеми я відвідав магазин і купив нові прокладки

Вибір був між Валео та їсти лише вони коштували в 2 рази більше, і знайома робота над послугою спонукала, що якість однакова за якістю, і у них усі брюссельські таксі на їх службі, вони вирішили такі і я, усі Більше того, на коробці Валео був напис, зроблений у Полонії А на Угорщині їсти тут той самий напис Німеччина.,Без гаража він перейшов на пару послуг і запитав, скільки витрат на заміну, і, знайшовши найдешевший варіант 60 євро (вони почали малювати мене Електропалени мені потрібно підключити комп’ютер. і т.D.) Я вирішив ще більше змінити себе, щоб я це зробив не на автомобілях 1.го чи 2 год. Але, як він сказав, без гаража він вирішив швидко взяти одне колесо на одне колесо прямо перед будинком, увага! У Бельгії такі ремонти в місцях, які не надаються, загрожує штрафом до 500 євро. Ну, моя вулиця не переповнена, і я не багатий, тому ризик наявності:

Я поясню, чому VAG не використовував шнур: дотримуючись інструкцій при вході в блок 53 та стиснення супортерів чомусь вони не потрапили в службове положення для заміни, коли побачили цей Байак (може бути не в інструкціях поставити рівно

Ось старі подушечки правого боку

Вони витягнули б ще 10 000, але фірма була видно зліва (не хворі), але я про це не чув

Змащені та зібрані у зворотному порядку і після підключення мережива зробили тест, і весь октак працює і простий спосіб!

Вчасно близько 2.5 годин це з розмаху мереживом і зразками через діагностика, щоб штовхнути поршні.

Ціна запитання: 30 € Пробіг: 242000 км

Заміна задніх і передніх гальмівних колодків Audi A6 C5 своїми руками. Звіт про фото та відео оточення

Автомобільна гальмівна система. одна з найважливіших, оскільки вона відповідає за безпеку. Мова йде про неї, про які буде обговорено в нашій статті сьогодні.

Гальмівні колодки Audi A6 C5 можна віднести до витратних матеріалів, оскільки виробники рекомендують замінювати їх кожні 25-30 тисяч кілометрів.

Коли слід замінити гальмівні колодки

Я рекомендую замінити передні та задні гальмівні прокладки на Audi A6 у наступних випадках:

 • Товщина прокладок нижче допустимого рівня виробника, рекомендована заводом
 • У випадках агресивного водіння, замінити колодки частіше, ніж зазвичай

До речі, раніше я вже говорив про заміну ременя та щітки генератора Audi A6 C5.

Заміна гальмівних майданчиків Audi A6 Крок.By.step Інструкція

 • На першому етапі відкрутіть кришку контейнера з гальмівною рідиною. Ми виводимо його, але не видаляємо.
 • Відкрутіть колесо, демонтуйте кронштейн, розташований на супорталі.
 • Ми демонтуємо блок датчика зносу з напрямком уздовж краю вниз, знімаємо з контактного роз’єму. Йому доведеться трохи страждати з ним, але лише один датчик, як правило, з лівого боку.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Вставте викрутку у верхню область, після появи клацання, зніміть її.
 • Ми бачимо два болти: для відкручення, вам потрібен відкритий ключ до 13. Щоб зняти суппортер з автомобіля, відкручені болти повинні бути повністю видалені, потягнувши манжети до ниток болтів.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Ми демонтуємо суппорт. Не зав’язуйте мотузку, щоб повісити її. Він ретельно розміщується на гальмівному диску.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Зніміть попередні прокладки. Потім ми стискаємо гальмівний поршень, інакше нові колодки неможливо встановити. Не розповсюджуйте поршень з викруткою, як це робиться на інших машинах. Шукаєте інші імпровізовані засоби. Наприклад, ключ від розлучення, необхідний для труб. Якщо ви самі зміните колодки, придбайте порок. Більшу частину часу витрачається лише на стиснення циліндра. До цього процесу слід загорнути поршень в рушник або ганчірку, щоб не механічно пошкодити. При застосуванні подряпини нічого не станеться жахливо. Головне. не зламати еластичну смугу.
 • Встановіть інші прокладки. Блок, на якому застосовуються пелюстки.
 • До них включений попередження про датчик про знос. Спочатку ми встановлюємо його на важіль і лише після з’єднання з білим роз’ємом, поки не з’явиться характерний клацання.
 • З лівого боку гумового кріплення, призначеного для акуратного закладу кабелю. Закріпіть його на принцип кнопки на сорочці.
 • З зворотного боку ми з’єднуємо датчик у отворі в суппорт. Це робиться без особливих труднощів, дотримуючись його до зупинки.
 • Встановіть суппортер до місця та вичавіть гумові 2 болти, щоб виправити суппорт. Тоді ми скручуємо два болти на 13.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Ми встановлюємо кронштейн спочатку з верхнього положення, потім знизу витягніть центр, перш ніж з’явиться клацання.

Як замінити задні гальма (колодки, диски) Audi A6 C5

Всім привіт. Я вирішив розмістити публікацію, в якій детально розкажу про заміну задніх гальмівних прокладок та дисків на Audi A6 C5 (корпус седана).

Я розпочав цю процедуру через те, що трохи раніше задні колеса перестали припинятися, ручний рус.

Як мені вдалося повернути задні супорти та ручне гальмо до життя, яке я розповів у статті, основна частина заднього супорта на Audi A6 C5, і тепер я покажу, як замінити попередні деталі (колодки та диски) на нові.

На що слід звернути увагу перед заміною:

 • на суглобах усіх вузлів гальмівної системи
 • Візуальна цілісність шлангів, щоб тріщин не було
 • Керівні пальці (повинні вільно рухатися)

Увага! Гальмові диски та прокладки змінюються в парах, тобто якщо ви вирішите змінити деталі з одного боку, ми повинні їх змінити і з навпаки.

Перш за все, ви повинні отримати запчастини, у моєму випадку я купив текстові прокладки та колеса, оскільки форуми позитивні щодо них, а ціна є більш.менш доступною.

Послабте болти заднього колеса, гніздо автомобіля, а потім поверніть болти і вийміть колесо.

Відкрутіть путівники пальчики суппорт. Їх утримують двома болтами на 13, одна зверху, інша знизу кронштейнів. Якщо болти вийдуть, тоді утримуйте їх ще одним ключем на 15.

Тепер ви можете зняти гальмівний суппортер Лукаса з легким коливанням.

Візьміть суппортер до Торона, виправте та вийміть задні прокладки. Особисто мій був у плачевному стані.

Далі вам потрібно зняти гальмівний диск. Якщо він дістався до вашого центру, тоді візьміть молоток і оточіть диск без фанатизму, йому доведеться вийти зі свого місця.

Ми видаляємо диск, на який ми просто обережно виводимо його з.під кронштейна.

Ми надягаємо новий диск, майте на увазі, що він покритий спеціальною мастилом, яку не потрібно витирати, тому не особливо торкайтеся його брудними пальцями. Ми також поставимо нові прокладки, після видалення спеціальних наклейок з них.

Зараз найскладніше. носити супорт, але оскільки прокладки та диск є новими, вам доведеться скрутити поршень у суппорт, щоб збільшити відстань для замінених частин.

Для цього поршень у задніх супортах повинен бути накручений, але не як натиснути. Це робиться дуже просто за допомогою спеціального інструменту, але якщо немає нікого на складі, звичайний ключ від шліфувальної машини також підходить.

Ми збираємо все у зворотному порядку. Зазвичай для шпильок суппорта, нові болти поставляються з блоками, не забудьте їх поставити.

Ось результат моєї роботи менше ніж за годину роботи з курцями.

Ми надягаємо на колесо, скрутять болти і здійснюємо пробну поїздку, переконуємось, що колеса не клинуть, а колодки рівномірно притискаються на диск.

Я рекомендую перші 100 км, щоб не спертися на гальмах, оскільки задні блоки та диски повинні бути втрачені.

Якщо ви щось не розумієте або я все погано показав на фотографії, то я настійно раджу переглянути моє відео на заміні задніх дисків та колодки в Audi A6 C5.

На цьому у мене є все. Я впевнений, що вам теж вдасться, бо там немає нічого складного. Бувай!

Заміна задніх гальмівних прокладок та дисків Audi A6

Ми підключаємо діагностичний пристрій, і через керовані функції переходимо до розділу “Видалення та встановлення гальмівних колодок”. 2. Далі нам пропонують дії для виконання, натисніть “готовий/далі”

Далі виберіть дії, натисніть “1” запустіть заміну гальмівних колодок (повністю вилучити гальмівні колодки) “

Тоді ми повідомляємо, що прокладки будуть відводяться, ми натискаємо “готові/далі”

Далі повідомлення з’являється “Почекай, гальма відкриваються”, а також “гудіння”- це розлучення задніх прокладок.

Далі є повідомлення про те, що прокладки розподіляються. Тепер перейдіть до заміни прокладок та гальмівних дисків. 7. Вийміть ковпачок з колісних болтів

Відкрутіть і вийміть колесо

Обережно, ви можете пошкодити роз’єм. Від’єднайте колодки датчика блоку.

Тепер ми витягуємо роз’єм з кріпильного кронштейна, знімаючи язик і повертаючи роз’єм на 90 градусів за годинниковою стрілкою.

Для більш зручного видобутку суппорт ми трохи втопили його за допомогою штовхань з накладок з викруткою

Потім відкрутіть кріпильні болти

Ми видалимо супорт з сидіння

Блок датчика блоку не проходитиме через суппорт, вам потрібно витягнути сам датчик з колодки, потягнувши його і гойдаючись з боку. А потім ми вільно знімаємо датчик гальмівних колодок і покладаємо його в бік.

Потім ми знімаємо прокладки, якщо блок не легко залишає сидіння, тоді його можна розмістити з плоскою викруткою, як показано на фотографії.

Тепер відступ. Як це зробити: тоді ми відкрутили гвинт гальмівного диска 17. Гальмівний диск, ймовірно, буде придбано, тому ми торкаємося молотком.

Як бачите, диск не виходить, не знімаючи кронштейн, хоча спокуса велика, тому ми відкручуємо кронштейн, відкинувши диск.

Як правильно: Від’єднайте роз’єм живлення Waterport 20. Оскільки це показано на наступній фотографії, щоб зробити її не бажаною

Тому за допомогою розгинальних шнурів та воріт ми відкрутимо болт кріплення кріплення кріплення гальмівного кріплення кріплення кронштейна, верхній і короткий болт кронштейна нижче.

Після видалення кронштейна відкрутіть гвинт кріплення гальмівного диска та вийміть.

Ми очищаємо гальмівним пилом та грязьовим металевим черевиками, металевим центром з пензлем.

Ми покриваємо сидіння гальмівного диска мідною мастилом, щоб він не отримав

Встановіть новий гальмівний диск і затягніть гвинт кріплення диска.

Накрийте мідними мастильними речовинами з обох боків з обох боків

І встановіть їх на гальмівну кронштейн

Встановіть гальмівні кронштейни та залучайте кріплення болтів. Ми враховуємо розташування болтів! Довгий болт зверху, короткий знизу.

Потім ми затягаємо болти на мить 100 нм 90 °

Ми встановлюємо нові прокладки в сидіннях. Враховуйте правильне розташування колодки на пружинній пластині. Блок повинен випчати з диска, тобто встановлено на весні.

Розбавити суппорт спеціальним пристроєм. Обов’язково виправте завантаження циліндра котла.

Встановіть суппортер для сидіння

Ми накрутимо кріпильні болти і затягнемо їх моментом 35 нм

Ми застосовуємо трохи мідної мастила на сидіння колеса, щоб вона не прилипала в майбутньому. 35. Ми підключаємо датчик зносу блоку, вставляємо сам датчик у блок, а потім фіксуємо його біля підгонки прокатки, підключіть роз’єм і фіксує його в кронштейні, повернувши його на 90 градусів проти годинникової стрілки до закріплення до виправлення.

Ми підтягуємо колеса 120 нм. 38. Тепер ми зменшуємо гальмівні прокладки за допомогою діагностичного пристрою назад.39. Ми підключаємо діагностичний пристрій, і через керовані функції переходимо до розділу “Видалення та встановлення гальмівних колодок”. 40. Виберіть предмет “Заміна гальмівних прокладок”

Ми підтверджуємо дію згоди 42. Нам повідомляється, що тоді прокладки будуть зменшені, натисніть “готовий/далі”

Далі, повідомлення з’являється “Ви повинні зачекати, гальма відкриваються”, і ви також почуєте “кайф”- це зменшення задніх прокладок.

Існує повідомлення про “перевірку рівня гальмівної рідини”, натисніть “готовий/далі”

Існує повідомлення про “успішну заміну гальмівних колодок”, натисніть “готовий/далі”

Тоді ми робимо основні налаштування ручного гальма, переходячи в цей розділ через керовані функції 47. Є повідомлення про те, що “необхідно звільнити електричне ручне гальмо”, натисніть “готовий/далі”

Виготовляється базова обстановка ручного гальма.

Відповідно до регламенту, інспекція для кожного (15000 км.)

Парк 4G0 698 451 (включені кріпильні болти штангенциркуляції, пластина для колодки, датчик зносу, колодки) Ціна 4 900 Не оригінальний Brembo P85118 (включає кріпильні болти, датчик зносу, прокладки 2600 гальмівних дисків 8K0 615 601 J Ціна 4 400

Не оригінальна ціна Brembo 08A75911 ціна 2 000

Датчик носіння дошки 4G0 615 121 Ціна 900. це не оригінальний TRW GIC361 Ціна 390 гальмівні прокладки 8R0 615 231 (під цим номером 1 штук) Ціна 540

Монтажні болти штангенциркуля N 010 241 24 (під цим числом 1 болт) ціна 30

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

 • Підпишіться на послугу
 • святий.Федюнінський, 2А Час роботи: Щодня: від 9.00 до 19.00 60-00-56. STO60-14-57. Запчастинні частини Copyright © 2010–2019 “AVTODOM”. Карта сайту.

Заміна задніх гальмівних колодків Audi A6 C6

Отже, вони почали кричати задні гальма. Для вирішення проблеми я відвідав магазин і купив нові прокладки

Вибір був між Валео та їсти лише вони коштували в 2 рази більше, і знайома робота над послугою спонукала, що якість однакова за якістю, і у них усі брюссельські таксі на їх службі, вони вирішили такі і я, усі Більше того, на коробці Валео був напис, зроблений у Полонії А на Угорщині їсти тут той самий напис Німеччина.,Без гаража він перейшов на пару послуг і запитав, скільки витрат на заміну, і, знайшовши найдешевший варіант 60 євро (вони почали малювати мене Електропалени мені потрібно підключити комп’ютер. і т.D.) Я вирішив ще більше змінити себе, щоб я це зробив не на автомобілях 1.го чи 2 год. Але, як він сказав, без гаража він вирішив швидко взяти одне колесо на одне колесо прямо перед будинком, увага! У Бельгії такі ремонти в місцях, які не надаються, загрожує штрафом до 500 євро. Ну, моя вулиця не переповнена, і я не багатий, тому ризик наявності:

Я поясню, чому VAG не використовував шнур: дотримуючись інструкцій при вході в блок 53 та стиснення супортерів чомусь вони не потрапили в службове положення для заміни, коли побачили цей Байак (може бути не в інструкціях поставити рівно

Ось старі подушечки правого боку

Вони витягнули б ще 10 000, але фірма була видно зліва (не хворі), але я про це не чув

Змащені та зібрані у зворотному порядку і після підключення мережива зробили тест, і весь октак працює і простий спосіб!

Вчасно близько 2.5 годин це з розмаху мереживом і зразками через діагностика, щоб штовхнути поршні.

Ціна запитання: 30 € Пробіг: 242000 км

Заміна задніх і передніх гальмівних колодків Audi A6 C5 своїми руками. Звіт про фото та відео оточення

Автомобільна гальмівна система. одна з найважливіших, оскільки вона відповідає за безпеку. Мова йде про неї, про які буде обговорено в нашій статті сьогодні.

Гальмівні колодки Audi A6 C5 можна віднести до витратних матеріалів, оскільки виробники рекомендують замінювати їх кожні 25-30 тисяч кілометрів.

Коли слід замінити гальмівні колодки

Я рекомендую замінити передні та задні гальмівні прокладки на Audi A6 у наступних випадках:

 • Товщина прокладок нижче допустимого рівня виробника, рекомендована заводом
 • У випадках агресивного водіння, замінити колодки частіше, ніж зазвичай

До речі, раніше я вже говорив про заміну ременя та щітки генератора Audi A6 C5.

Заміна гальмівних майданчиків Audi A6 Крок.By.step Інструкція

 • На першому етапі відкрутіть кришку контейнера з гальмівною рідиною. Ми виводимо його, але не видаляємо.
 • Відкрутіть колесо, демонтуйте кронштейн, розташований на супорталі.
 • Ми демонтуємо блок датчика зносу з напрямком уздовж краю вниз, знімаємо з контактного роз’єму. Йому доведеться трохи страждати з ним, але лише один датчик, як правило, з лівого боку.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Вставте викрутку у верхню область, після появи клацання, зніміть її.
 • Ми бачимо два болти: для відкручення, вам потрібен відкритий ключ до 13. Щоб зняти суппортер з автомобіля, відкручені болти повинні бути повністю видалені, потягнувши манжети до ниток болтів.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Ми демонтуємо суппорт. Не зав’язуйте мотузку, щоб повісити її. Він ретельно розміщується на гальмівному диску.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Зніміть попередні прокладки. Потім ми стискаємо гальмівний поршень, інакше нові колодки неможливо встановити. Не розповсюджуйте поршень з викруткою, як це робиться на інших машинах. Шукаєте інші імпровізовані засоби. Наприклад, ключ від розлучення, необхідний для труб. Якщо ви самі зміните колодки, придбайте порок. Більшу частину часу витрачається лише на стиснення циліндра. До цього процесу слід загорнути поршень в рушник або ганчірку, щоб не механічно пошкодити. При застосуванні подряпини нічого не станеться жахливо. Головне. не зламати еластичну смугу.
 • Встановіть інші прокладки. Блок, на якому застосовуються пелюстки.
 • До них включений попередження про датчик про знос. Спочатку ми встановлюємо його на важіль і лише після з’єднання з білим роз’ємом, поки не з’явиться характерний клацання.
 • З лівого боку гумового кріплення, призначеного для акуратного закладу кабелю. Закріпіть його на принцип кнопки на сорочці.
 • З зворотного боку ми з’єднуємо датчик у отворі в суппорт. Це робиться без особливих труднощів, дотримуючись його до зупинки.
 • Встановіть суппортер до місця та вичавіть гумові 2 болти, щоб виправити суппорт. Тоді ми скручуємо два болти на 13.
  задніх, гальмівних, колодків, audi
 • Ми встановлюємо кронштейн спочатку з верхнього положення, потім знизу витягніть центр, перш ніж з’явиться клацання.

Як замінити задні гальма (колодки, диски) Audi A6 C5

Всім привіт. Я вирішив розмістити публікацію, в якій детально розкажу про заміну задніх гальмівних прокладок та дисків на Audi A6 C5 (корпус седана).

Я розпочав цю процедуру через те, що трохи раніше задні колеса перестали припинятися, ручний рус.

Як мені вдалося повернути задні супорти та ручне гальмо до життя, яке я розповів у статті, основна частина заднього супорта на Audi A6 C5, і тепер я покажу, як замінити попередні деталі (колодки та диски) на нові.

На що слід звернути увагу перед заміною:

 • на суглобах усіх вузлів гальмівної системи
 • Візуальна цілісність шлангів, щоб тріщин не було
 • Керівні пальці (повинні вільно рухатися)

Увага! Гальмові диски та прокладки змінюються в парах, тобто якщо ви вирішите змінити деталі з одного боку, ми повинні їх змінити і з навпаки.

Перш за все, ви повинні отримати запчастини, у моєму випадку я купив текстові прокладки та колеса, оскільки форуми позитивні щодо них, а ціна є більш.менш доступною.

Послабте болти заднього колеса, гніздо автомобіля, а потім поверніть болти і вийміть колесо.

Відкрутіть путівники пальчики суппорт. Їх утримують двома болтами на 13, одна зверху, інша знизу кронштейнів. Якщо болти вийдуть, тоді утримуйте їх ще одним ключем на 15.

Тепер ви можете зняти гальмівний суппортер Лукаса з легким коливанням.

Візьміть суппортер до Торона, виправте та вийміть задні прокладки. Особисто мій був у плачевному стані.

Далі вам потрібно зняти гальмівний диск. Якщо він дістався до вашого центру, тоді візьміть молоток і оточіть диск без фанатизму, йому доведеться вийти зі свого місця.

Ми видаляємо диск, на який ми просто обережно виводимо його з.під кронштейна.

Ми надягаємо новий диск, майте на увазі, що він покритий спеціальною мастилом, яку не потрібно витирати, тому не особливо торкайтеся його брудними пальцями. Ми також поставимо нові прокладки, після видалення спеціальних наклейок з них.

Зараз найскладніше. носити супорт, але оскільки прокладки та диск є новими, вам доведеться скрутити поршень у суппорт, щоб збільшити відстань для замінених частин.

Для цього поршень у задніх супортах повинен бути накручений, але не як натиснути. Це робиться дуже просто за допомогою спеціального інструменту, але якщо немає нікого на складі, звичайний ключ від шліфувальної машини також підходить.

Ми збираємо все у зворотному порядку. Зазвичай для шпильок суппорта, нові болти поставляються з блоками, не забудьте їх поставити.

Ось результат моєї роботи менше ніж за годину роботи з курцями.

Ми надягаємо на колесо, скрутять болти і здійснюємо пробну поїздку, переконуємось, що колеса не клинуть, а колодки рівномірно притискаються на диск.

Я рекомендую перші 100 км, щоб не спертися на гальмах, оскільки задні блоки та диски повинні бути втрачені.

Якщо ви щось не розумієте або я все погано показав на фотографії, то я настійно раджу переглянути моє відео на заміні задніх дисків та колодки в Audi A6 C5.

На цьому у мене є все. Я впевнений, що вам теж вдасться, бо там немає нічого складного. Бувай!

Заміна задніх гальмівних прокладок та дисків Audi A6

Ми підключаємо діагностичний пристрій, і через керовані функції переходимо до розділу “Видалення та встановлення гальмівних колодок”. 2. Далі нам пропонують дії для виконання, натисніть “готовий/далі”

Далі виберіть дії, натисніть “1” запустіть заміну гальмівних колодок (повністю вилучити гальмівні колодки) “

Тоді ми повідомляємо, що прокладки будуть відводяться, ми натискаємо “готові/далі”

Далі повідомлення з’являється “Почекай, гальма відкриваються”, а також “гудіння”- це розлучення задніх прокладок.

Далі є повідомлення про те, що прокладки розподіляються. Тепер перейдіть до заміни прокладок та гальмівних дисків. 7. Вийміть ковпачок з колісних болтів

Відкрутіть і вийміть колесо

Обережно, ви можете пошкодити роз’єм. Від’єднайте колодки датчика блоку.

Тепер ми витягуємо роз’єм з кріпильного кронштейна, знімаючи язик і повертаючи роз’єм на 90 градусів за годинниковою стрілкою.

Для більш зручного видобутку суппорт ми трохи втопили його за допомогою штовхань з накладок з викруткою

Потім відкрутіть кріпильні болти

Ми видалимо супорт з сидіння

Блок датчика блоку не проходитиме через суппорт, вам потрібно витягнути сам датчик з колодки, потягнувши його і гойдаючись з боку. А потім ми вільно знімаємо датчик гальмівних колодок і покладаємо його в бік.

Потім ми знімаємо прокладки, якщо блок не легко залишає сидіння, тоді його можна розмістити з плоскою викруткою, як показано на фотографії.

Тепер відступ. Як це зробити: тоді ми відкрутили гвинт гальмівного диска 17. Гальмівний диск, ймовірно, буде придбано, тому ми торкаємося молотком.

Як бачите, диск не виходить, не знімаючи кронштейн, хоча спокуса велика, тому ми відкручуємо кронштейн, відкинувши диск.

Як правильно: Від’єднайте роз’єм живлення Waterport 20. Оскільки це показано на наступній фотографії, щоб зробити її не бажаною

Тому за допомогою розгинальних шнурів та воріт ми відкрутимо болт кріплення кріплення кріплення гальмівного кріплення кріплення кронштейна, верхній і короткий болт кронштейна нижче.

Після видалення кронштейна відкрутіть гвинт кріплення гальмівного диска та вийміть.

Ми очищаємо гальмівним пилом та грязьовим металевим черевиками, металевим центром з пензлем.

Ми покриваємо сидіння гальмівного диска мідною мастилом, щоб він не отримав

Встановіть новий гальмівний диск і затягніть гвинт кріплення диска.

Накрийте мідними мастильними речовинами з обох боків з обох боків

І встановіть їх на гальмівну кронштейн

Встановіть гальмівні кронштейни та залучайте кріплення болтів. Ми враховуємо розташування болтів! Довгий болт зверху, короткий знизу.

Потім ми затягаємо болти на мить 100 нм 90 °

Ми встановлюємо нові прокладки в сидіннях. Враховуйте правильне розташування колодки на пружинній пластині. Блок повинен випчати з диска, тобто встановлено на весні.

Розбавити суппорт спеціальним пристроєм. Обов’язково виправте завантаження циліндра котла.

Встановіть суппортер для сидіння

Ми накрутимо кріпильні болти і затягнемо їх моментом 35 нм

Ми застосовуємо трохи мідної мастила на сидіння колеса, щоб вона не прилипала в майбутньому. 35. Ми підключаємо датчик зносу блоку, вставляємо сам датчик у блок, а потім фіксуємо його біля підгонки прокатки, підключіть роз’єм і фіксує його в кронштейні, повернувши його на 90 градусів проти годинникової стрілки до закріплення до виправлення.

Ми підтягуємо колеса 120 нм. 38. Тепер ми зменшуємо гальмівні прокладки за допомогою діагностичного пристрою назад.39. Ми підключаємо діагностичний пристрій, і через керовані функції переходимо до розділу “Видалення та встановлення гальмівних колодок”. 40. Виберіть предмет “Заміна гальмівних прокладок”

Ми підтверджуємо дію згоди 42. Нам повідомляється, що тоді прокладки будуть зменшені, натисніть “готовий/далі”

Далі, повідомлення з’являється “Ви повинні зачекати, гальма відкриваються”, і ви також почуєте “кайф”- це зменшення задніх прокладок.

Існує повідомлення про “перевірку рівня гальмівної рідини”, натисніть “готовий/далі”

Існує повідомлення про “успішну заміну гальмівних колодок”, натисніть “готовий/далі”

Тоді ми робимо основні налаштування ручного гальма, переходячи в цей розділ через керовані функції 47. Є повідомлення про те, що “необхідно звільнити електричне ручне гальмо”, натисніть “готовий/далі”

Виготовляється базова обстановка ручного гальма.

Відповідно до регламенту, інспекція для кожного (15000 км.)

Парк 4G0 698 451 (включені кріпильні болти штангенциркуляції, пластина для колодки, датчик зносу, колодки) Ціна 4 900 Не оригінальний Brembo P85118 (включає кріпильні болти, датчик зносу, прокладки 2600 гальмівних дисків 8K0 615 601 J Ціна 4 400

Не оригінальна ціна Brembo 08A75911 ціна 2 000

Датчик носіння дошки 4G0 615 121 Ціна 900. це не оригінальний TRW GIC361 Ціна 390 гальмівні прокладки 8R0 615 231 (під цим номером 1 штук) Ціна 540

Монтажні болти штангенциркуля N 010 241 24 (під цим числом 1 болт) ціна 30

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

задніх, гальмівних, колодків, audi

 • Підпишіться на послугу
 • святий.Федюнінський, 2А Час роботи: Щодня: від 9.00 до 19.00 60-00-56. STO60-14-57. Запчастинні частини Copyright © 2010–2019 “AVTODOM”. Карта сайту.

Заміна гальмівних колодок та дисків Audi A6 у Петербурзі

Заміна накладки та диски Audi A6 у Санкт.Петербурзі

Центр сервісного центру Audi-Rrus замінює гальмівні колодки та диски з автомобілями Audi A6 C6 та A6 C7 у Санкт-Петербурзі. Ми проводимо кваліфікований ремонт обслуговування та обслуговування німецьких транспортних засобів VAG за доступними цінами.

Більшість автомобілів Audi A6 встановлюють датчик зносу гальмівної накладки, який дає сигнал на панелі приладів водія, коли товщина поверхні тертя залишається менше 2 мм. Але, треба мати на увазі, що не всі моделі Audi розміщені на таких датчиках. Коли сторонні звуки з’являються під час натискання на гальмо, відвідайте службу, і механік вивчить гальмівну систему.

Ми рекомендуємо перевірити стан гальмівних прокладок та дисків на кожному, і змінювати колодки кожні 30 000-50000 кілометрів, залежно від руху. Гальмівні диски повинні бути замінені пробігом з 80 000 до 120 000 кілометрів.

Якщо ви хочете швидко та якісно змінити прокладки або диски для Audi A6 C6/C7. зверніться. Замінюючи прокладки, ми очищаємо та змащуємо направляючі супорти та дужки. Під час заміни гальмівних дисків очистіть маточини.

Запчастини Audi A6 Service завжди доступні. Ви можете зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою для запису ремонту.

Після заміни прокладки автовиробник рекомендує без термінової потреби не різко сповільнюватися на 200 км пробігу, щоб адаптувати нові частини.

Приклади виконаної роботи

Заміна задніх гальмівних прокладок на Audi A6 4G

Наші переваги

Гарантія на виконану роботу

Оригінальні запчастини та витратні матеріали

Карта сотень ауді-Русу

Автомобіль Audi-Rrus спеціалізується не лише на заміні прокладок Audi A6 C6 та Audi A6 C7, але й пропонує широкий спектр послуг від нафти та обслуговування до ремонту, турбін тощо.D. Ми проводимо всі види ремонту німецьких вагова машина групи.

Заміна передніх гальмівних колодків Audi A6 C5 ~ Autotexnika.Ру

Як змінити задні гальма (колодки, диски) Audi A6 C5

Всім привіт. Я вирішив розмістити публікацію, в якій я детально розповім вам про зміну гальмівних колодок задніх коліс та дисків на Audi A6 C5 (екскурсія автомобіля).

Я розпочав цю функцію через те, що задні колеса не працювали трохи раніше, ручний гальм не спрацював, прокладки швидко зношуються, і незмінне нагрівання коліс відбулося.

Як мені вдалося відремонтувати задні супорти та ручне гальмо, я розповів текст статті на задній частині заднього супорта на Audi A6 C5, і на даний момент я покажу, як змінити минулі частини (колодки та диски) до нового.

Де ви звертаєте увагу на зміну:

 • На з’єднаннях усіх гальмівних вузлів, що дозволяють обліку (програмне забезпечення)
 • Візуальна цілісність шлангів, щоб не мати тріщин
 • Керівні пальці (повинні бути вільними для руху)

Увага! Гальмо і колодки змінюються в парах, іншими словами, якщо ви вирішите змінити деталі позитивного моменту в цьому, ми, безумовно, змінимо їх із зворотним.

Що вам потрібно, ми переходимо до заміни:

Спочатку вам потрібно отримати запасні частини, у моєму випадку я купив прокладки та диски Textar, тому що форуми на форумах про їх позитивні та вартість прийнятної доступності.

Ми послаблюємо болти на задньому колесі, гніздо автомобіля, а потім повертаємо болти і знімають колесо.

Відкрутіть путівники пальчики суппорт. Їх утримують двома болтами на 13, одна зверху, інша знизу кронштейнів. Якщо болти вийдуть, тоді утримуйте їх ще одним ключем на 15.

Як замінити передні гальмівні колодки Audi A6 C5

Заміна передніх гальмівних колодків Audi A6 C5 без допомоги інших, відеотокація відео. Ремонт був використаний.

Заміна передніх прокладок Audi A6 C5

Як замінити передні гальмівні диски на Audi A6 C5 (Passat B5) без допомоги інших. Подальший був зроблений:.

Тепер ви можете зняти гальмівний суппортер Лукаса з легким коливанням.

Візьміть суппортер до Торона, виправте та вийміть задні прокладки. Особисто мій був у плачевному стані.

Далі вам потрібно зняти гальмівний диск. Якщо він дістався до вашого центру, тоді візьміть молоток і оточіть диск без фанатизму, йому доведеться вийти зі свого місця.

Ми видаляємо диск, на який ми просто обережно виводимо його з.під кронштейна.

Ми надягаємо новий диск, майте на увазі, що він покритий спеціальною мастилом, яку не потрібно витирати, тому не особливо торкайтеся його брудними пальцями. Ми також поставимо нові прокладки, після видалення спеціальних наклейок з них.

Зараз найскладніше. носити супорт, але оскільки прокладки та диск є новими, вам доведеться скрутити поршень у суппорт, щоб збільшити відстань для замінених частин.

Для цього поршень у задніх супортах повинен бути накручений, але не як натиснути. Це робиться дуже просто за допомогою спеціального інструменту, але якщо немає нікого на складі, звичайний ключ від шліфувальної машини також підходить.

Ми збираємо все у зворотному порядку. Зазвичай для шпильок суппорта, нові болти поставляються з блоками, не забудьте їх поставити.

Ось результат моєї роботи менше ніж за годину роботи з курцями.

Ми надягаємо на колесо, скрутять болти і здійснюємо пробну поїздку, переконуємось, що колеса не клинуть, а колодки рівномірно притискаються на диск.

Я рекомендую перші 100 км, щоб не спертися на гальмах, оскільки задні блоки та диски повинні бути втрачені.

Якщо ви щось не розумієте або я все погано показав на фотографії, то я настійно раджу переглянути моє відео на заміні задніх дисків та колодки в Audi A6 C5.

На цьому у мене є все. Я впевнений, що вам теж вдасться, бо там немає нічого складного. Бувай!

Як змінити задні прокладки на Audi A6

Увага. Якщо гальмівні прокладки повторно встановіть, перед видаленням їх потрібно позначити. Не забудьте змінити всі прокладки на одній осі автомобіля, якщо лише один блок досяг кордону зносу.

З фарбою позначте положення задніх коліс відносно маточиків. Це необхідно для повторного встановлення коліс у початковому положенні, і, як результат, підтримується їх балансування. На машині, що стоїть у русі, відпустіть болти кріплення задніх коліс. Підніміть задню частину автомобіля і зафіксуйте його на трибунах, відкрутіть болти і вийміть задні колеса.

Скиньте верхні та нижні болти кріплення суппорта заднього колеса, в той час як з усім цим другим ключем утримуйте направляючий палець від повороту (див. Мал. одинадцять.10).

Вийміть суппортер і м’який дріт, прив’яжіть його до задньої стійки, в даному випадку супорта не повинен висіти на гальмівному шланзі, також розтягуватися іншими словами.

Вийміть гальмівні прокладки.

Увага. Не натискайте на педаль гальма, коли гальмові блоки зняли, тому.

За допомогою ганчірки та спирту очистіть пил і грязь із опорної поверхні та встановлення місця прокладки. Не використовуйте розчинники, що містять мінеральні олії та різко загострені інструменти.

Якщо колодки застосовуються до майбутньої операції, очистіть їх за допомогою дротяної щітки та ганчірки.

Перевірте гальмівний диск наявність наявності тріщин, особливо навколо отворів для болтів кріплення колеса, також на наявності зносу на різні механічні пошкодження і, як це потрібно, шліфувати його на умовах, що товщина диска після Обробка буде під час норми.

Визначте товщину гальмівного диска і якщо вам потрібно його змінити.

Перевірте пилозахисну кришку поршня штангенциркуля на відсутність тріщин. В іншому випадку негайно змініть обкладинку, оскільки грязь у циліндрі порушує щільність супорта. Щоб виконати цю роботу, вам потрібно розібрати суппорт.

Заміна задніх прокладок Audi A6 C6 4F за допомогою VAG

У процесі встановлення нових гальмівних прокладок потрібно накрутити поршень у суппорт.

Увага. Коли поршень накручується, гальмівна рідина зміщується з гальмівного циліндра в бак додавання, тому догляньте за рівнем води в резервуарі, і, як слід, викачати його з бака невелику кількість.

Під час викачування гальмівної води використовуйте циліндр на дорогу відповідно до іншої пластикової пляшки; призначений лише для виконання роботи з гальмівною рідиною. Гальмівна рідина отруйна, тому що її не можна висмоктати через рот через шланг. З цією метою використовуйте для себе sylphone.

Після зміни гальмівних прокладок рівень гальмівної води в резервуарі додавання не повинен перевищувати позначку “Маха”, оскільки при нагріванні об’єм гальмівної води росте.

Проточна надлишок гальмівної рідини падає на основний гальмівний циліндр, руйнує лакове покриття та сприяє утворенню корозії.

Щоб закрутити поршень у циліндр, встановіть інструмент 3272 на суппорт, щоб інструмент встановлювався в канавках поршня і належним чином примикав до інструменту 3272/1. Скрутити валик інструменту зліва повністю. Обертаючи ручку спеціального інструменту праворуч, закрутіть поршень у суппорт. Якщо викрутку складно, встановіть гайковий ключ на 13 на прорізах біля основи ручки, а гайковий ключ накручується по поршню для ключа (див. Мал. одинадцять.одинадцять).

За відсутності спеціального інструменту вкрутіть поршень у суппорт за допомогою залізних пластин, вставлених у канавки поршня. Дуже натискаючи на записи, накрутіть поршень.

З основ нових гальмівних колодок вийміть захисну плівку та встановіть гальмівні прокладки в тримач супорта (див. Мал. одинадцять.12). Якщо встановлені старі колодки, перевірте, чи встановлені вони в початковому положенні.

Заміна задніх гальмівних колодків Audi A6

Встановіть суппортер і зафіксуйте його новими болтами, що знаходяться в собі, закручуючи їх на направляючі пальці та затягніть їх моментом 35 нм.

Увага. До кожного унікального набору гальмівних прокладок застосовується чотири нові болти, що знаходяться в собі.

Нанесіть на котел вузький шар мастила, який зосереджує колесний диск. Встановіть колесо, поєднуючи раніше нанесені теги, і закріпіть його за допомогою болтів. Опустіть машину до землі і затягніть колесо, що кріпить болтами на мить 120 нм.

Увага. Натисніть на педаль гальма кілька разів, щоб гальмівні колодки притиснулися до гальмівного диска.

Перевірте рівень гальмівної води в резервуарі та, якщо потрібно, принесіть її до норми.

Закріпіть кабель для паркування на супорталі.

Спостерігаючи за обережністю, нехай нові гальмівні прокладки будуть використані для гальмівного диска. З цією метою ви будете гальмувати машину кілька разів зі швидкістю 80 км/год до швидкості 40 км/год. Між гальмуванням, дайте гальмам можливість охолонути.

Після встановлення нових гальмівних прокладок, страшне гальмування на перші 200 км пробігу автомобіля.

Мал. одинадцять.9. Задній гальмівний супорт 1. Самостійний болт, 35 нм, під час процесу установки потрібно використовувати новий болт.

Коли відкрутіть болт, утримуйте направляючий палець від повороту.

Як змінити задні прокладки на Audi A6

Увага. Якщо гальмівні прокладки повторно встановіть, перед видаленням їх потрібно позначити. Не забудьте змінити всі прокладки на одній осі автомобіля, якщо лише один блок досяг кордону зносу.

З фарбою позначте положення задніх коліс відносно маточиків. Це необхідно для повторного встановлення коліс у початковому положенні, і, як результат, підтримується їх балансування. На машині, що стоїть у русі, відпустіть болти кріплення задніх коліс. Підніміть задню частину автомобіля і зафіксуйте його на трибунах, відкрутіть болти і вийміть задні колеса.

Скиньте верхні та нижні болти кріплення суппорта заднього колеса, в той час як з усім цим другим ключем утримуйте направляючий палець від повороту (див. Мал. одинадцять.10).

Вийміть суппортер і м’який дріт, прив’яжіть його до задньої стійки, в даному випадку супорта не повинен висіти на гальмівному шланзі, також розтягуватися іншими словами.

Вийміть гальмівні прокладки.

Увага. Не натискайте на педаль гальма, коли гальмові блоки зняли, тому.

За допомогою ганчірки та спирту очистіть пил і грязь із опорної поверхні та встановлення місця прокладки. Не використовуйте розчинники, що містять мінеральні олії та різко загострені інструменти.

Якщо колодки застосовуються до майбутньої операції, очистіть їх за допомогою дротяної щітки та ганчірки.

Перевірте гальмівний диск наявність наявності тріщин, особливо навколо отворів для болтів кріплення колеса, також на наявності зносу на різні механічні пошкодження і, як це потрібно, шліфувати його на умовах, що товщина диска після Обробка буде під час норми.

Визначте товщину гальмівного диска і якщо вам потрібно його змінити.

Перевірте пилозахисну кришку поршня штангенциркуля на відсутність тріщин. В іншому випадку негайно змініть обкладинку, оскільки грязь у циліндрі порушує щільність супорта. Щоб виконати цю роботу, вам потрібно розібрати суппорт.

Заміна задніх прокладок Audi A6 C6 4F за допомогою VAG

У процесі встановлення нових гальмівних прокладок потрібно накрутити поршень у суппорт.

Увага. Коли поршень накручується, гальмівна рідина зміщується з гальмівного циліндра в бак додавання, тому догляньте за рівнем води в резервуарі, і, як слід, викачати його з бака невелику кількість.

Під час викачування гальмівної води використовуйте циліндр на дорогу відповідно до іншої пластикової пляшки; призначений лише для виконання роботи з гальмівною рідиною. Гальмівна рідина отруйна, тому що її не можна висмоктати через рот через шланг. З цією метою використовуйте для себе sylphone.

Після зміни гальмівних прокладок рівень гальмівної води в резервуарі додавання не повинен перевищувати позначку “Маха”, оскільки при нагріванні об’єм гальмівної води росте.

Проточна надлишок гальмівної рідини падає на основний гальмівний циліндр, руйнує лакове покриття та сприяє утворенню корозії.

Щоб закрутити поршень у циліндр, встановіть інструмент 3272 на суппорт, щоб інструмент встановлювався в канавках поршня і належним чином примикав до інструменту 3272/1. Скрутити валик інструменту зліва повністю. Обертаючи ручку спеціального інструменту праворуч, закрутіть поршень у суппорт. Якщо викрутку складно, встановіть гайковий ключ на 13 на прорізах біля основи ручки, а гайковий ключ накручується по поршню для ключа (див. Мал. одинадцять.одинадцять).

За відсутності спеціального інструменту вкрутіть поршень у суппорт за допомогою залізних пластин, вставлених у канавки поршня. Дуже натискаючи на записи, накрутіть поршень.

З основ нових гальмівних колодок вийміть захисну плівку та встановіть гальмівні прокладки в тримач супорта (див. Мал. одинадцять.12). Якщо встановлені старі колодки, перевірте, чи встановлені вони в початковому положенні.

Заміна задніх гальмівних колодків Audi A6

Встановіть суппортер і зафіксуйте його новими болтами, що знаходяться в собі, закручуючи їх на направляючі пальці та затягніть їх моментом 35 нм.

Увага. До кожного унікального набору гальмівних прокладок застосовується чотири нові болти, що знаходяться в собі.

Нанесіть на котел вузький шар мастила, який зосереджує колесний диск. Встановіть колесо, поєднуючи раніше нанесені теги, і закріпіть його за допомогою болтів. Опустіть машину до землі і затягніть колесо, що кріпить болтами на мить 120 нм.

Увага. Натисніть на педаль гальма кілька разів, щоб гальмівні колодки притиснулися до гальмівного диска.

Перевірте рівень гальмівної води в резервуарі та, якщо потрібно, принесіть її до норми.

Закріпіть кабель для паркування на супорталі.

Спостерігаючи за обережністю, нехай нові гальмівні прокладки будуть використані для гальмівного диска. З цією метою ви будете гальмувати машину кілька разів зі швидкістю 80 км/год до швидкості 40 км/год. Між гальмуванням, дайте гальмам можливість охолонути.

Після встановлення нових гальмівних прокладок, страшне гальмування на перші 200 км пробігу автомобіля.

Мал. одинадцять.9. Задній гальмівний супорт 1. Самостійний болт, 35 нм, під час процесу установки потрібно використовувати новий болт.

Коли відкрутіть болт, утримуйте направляючий палець від повороту.