Заміна Volvo EX90 EV XC90 ОБОВ’ЯЗКОВО бути найбезпечнішим Volvo коли -небудь з 8 камерами П’ять радарів 16 датчиків

Volvo EX90. EV XC90 Заміна бути найбезпечнішим Volvo коли.небудь з 8 камерами, п’ять радарів, 16 датчиків, Lidar

Наступний наступник позашляховика Volvo XC90 буде повністю електричною моделлю, яка буде найбезпечнішим транспортним засобом Marque, коли.небудь завдяки використанню всебічного набору датчиків, оголосив шведський бренд.

Це буде називатися EX90. раніше називатися EMBLA як наступник поточного XC90. і вона буде оснащена набором восьми камер, п’ять радарів, 16 ультразвукових датчиків та датчиком лідару, повідомляє Volvo.

Через основні обчислення та програмне забезпечення, Volvo передбачає, що додавання LIDAR “до вже безпечного автомобіля” ще більше зменшить сильні аварії на 20%, тоді як загальне уникнення аварій може бути покращений ще на 9%, сказав виробник автомобілів.

Ця технологія LIDAR буде вбудована на дах майбутнього EX90, яка виявить пішоходів попереду на відстані до 250 м, а предмети малий, як шина, в таких умовах, як темна дорога на 120 м попереду вперед. Оскільки лідар не залежить від навколишнього світла, наприклад, з камерами, технологія функціонує в денному світлі, а також вночі, каже Volvo.

«Ми вважаємо, що EX90 є найбезпечнішим автомобілем Volvo, який коли.небудь вирушив у дорогу. Ми зливаємо своє розуміння зовнішнього середовища з нашим більш детальним розумінням уваги водія. Коли всі наші системи безпеки, датчики, програмне забезпечення та обчислювальна потужність збираються разом, вони створюють навколо вас профілактивний щит безпеки, і ви навіть не дізнаєтесь.

volvo, ex90, xc90, обов

Оскільки LIDAR не залежить від навколишнього світла, система на майбутньому EX90 зможе виявити об’єкти, такі як шина на темній дорозі на відстані до 120 м

Окрім спостереження за дорожнім середовищем навколо себе, EX90 також матиме спеціальні датчики та камери, щоб оцінити концентрацію поглядів водія, що працює на власних алгоритмах Volvo. Це дозволить EX90 знати, коли його водій відволікається, втомився чи іншим чином неуважний, крім того, що було можливо в автомобілі Volvo на сьогоднішній день, сказав автовиробник.

Наприклад, EX90 обережно попередить свого водія, а потім все більше наполягає. У найгіршому сценарії, коли водій засинає, несвідомий чи іншим чином недієздатно, EX90 призначений для безпечного зупинки та подачі допомоги, додає Volvo.

Майбутній приїзд Volvo EX90 стане ще одним кроком шведського виробника автомобілів до своєї мети стати повністю електричною до 2030 року, і розкриє більше про його всеселектричний флагманський позашляховик напередодні свого глобального дебюту 9 листопада 9 листопада.

Галерея: 2022 Volvo XC90 B5 AWD Напис плюс у Малайзії

volvo, ex90, xc90, обов

Источник

Image:paultan.org