Розумно модифікована Маруті Балено з Багамами Синя обгортання хромових опускаючих пружин

Маруті Балено. преміум.хетчбек від індійського виробника, який є досить популярним серед покупців. Це популярний автомобіль і в колі модифікації. На початку цього року Маруті запустив Facelift для преміального хетчбека. Maruti Baleno конкурує з такими автомобілями, як Hyundai I2, Honda Jazz у своєму сегменті. У минулому ми демонстрували кілька модифікованих Маруті Балено на нашому веб.сайті. Деякі з них зосереджуються на кричущих зовнішніх модифікаціях, а інші шукають модифікації для підвищення продуктивності. Тут у нас є хетчбек з попереднім підтяжкою Maruti Baleno, який був акуратно загорнутий у синій колір разом з іншими модифікаціями.

розумно, модифікована, маруті, балено, багамами, обгортання

Відео було завантажено Вашу Сінгхом на його каналі YouTube. У цьому відео Влоггер розмовляє з власником Балено, щоб дізнатися більше про модифікації, зроблені на Балено. Власник автомобіля має автомобіль, що детально описує студію, і він сам зробив більшу частину модифікацій. Це найвищий дизельний хетчбек Маруті Балено. Починаючи з фронту, автомобіль отримує світлодіодні фари проектора, які є більш потужними, ніж запасні. Фара була затьмарена, а також була розміщена кришка для очей синього кольору.

Передня решітка на цьому хетчбеку також була дефромана. Оригінальний логотип решітки та Suzuki замінено сіткою grlle. Нижня частина бампера отримує комплект для тіла, який пропонується від самого дилера Nexa. Туманні світильники також є підрозділами. На нижній частині бампера є стробові вогні. Підходячи до бічного профілю, ви помітили б, що машина сидить нижче, ніж звичайний Маруті Балено. Це тому, що власник встановив нижні джерела в машині. Це повністю змінило позицію автомобіля. Щоб доповнити опущений вигляд, власник також встановив післяпродажні білі колеса з сплаву з 14-дюймовими шинами, обгорнутими навколо нього.

Весь автомобіль був загорнутий у Багамський синій відтінок, а панелі, такі як OrVM та Fenders, отримують підроблену вуглецеву упаковку. Дах також затьмарений. Коли ми рухаємось у задній. Він отримує злегка копчений фільм, загорнутий на нього. Крім хвостових світильників, на бампері на машині встановлені світлодіоди відбивача після продажу. Задня ковзаюча плита загорнута в глянцевий чорний, а спойлер качок на хвостом отримує коване вуглецеве покриття. На машині також встановлений великий спойлер на даху, встановлений на замовлення.

розумно, модифікована, маруті, балено, багамами, обгортання
розумно, модифікована, маруті, балено, багамами, обгортання

Источник

Image:www.cartoq.com