EPA розглядає жорсткіші правила викидів для важких вантажівок

Вашингтон. U.S. Агентство охорони навколишнього середовища (EPA) розгляне прийняття більш жорстких правил викидів парникових газів для важких вантажівок після того, як Конгрес прийняв нові стимули для прискорення прийняття транспортних засобів з нульовим випуском, повідомило агентство Reuters.

У березні EPA запропонувала нові правила скорочення смог-формування та викидів парникових газів (ПГ) від важких транспортних засобів. Агентство заявило, що знову відкриє запропоновані правила ПГ після прийняття в серпні Закону про клімат та витрати на зменшення інфляції, що може прискорити U.S. переходять на електричні важкі транспортні засоби.

EPA видасть додаткове повідомлення про запропоноване нормотворство, щоб розглянути більш жорсткі стандарти парникових газів для модельних 2027 по 2029 рік у грудні.

Офіс EPA з питань повітряного та радіаційного чиновника Джозеф Гофман заявив Reuters: “Великою зміною тут є Закон про скорочення інфляції. Конгрес, безумовно, надіслав дуже сильне повідомлення, підкріплене значними ресурсами.Що

EPA вважає, що набагато більша швидкість прийняття автомобілів з нульовою емісією можливі для 2027 по 2029 рік.

До грудня EPA все ще планує доопрацювати запропоновані правила вантажівки, що утворюють смог.

Джед Мандель, президент Асоціації виробників двигунів вантажних автомобілів, яка представляє такі компанії, як Daimler Trucks, Caterpillar та Cummins, заявив у середу, що “Отримати всі ці правила та правила, що працюють на концерті, є надзвичайно важливим і дуже складним.Що

Мандель сказав, що незрозуміло, як стимули в рамках ІРА “впливатимуть на галузь у найближчому періоді.Що

Некомерційна організація RMI заявила.”і зробить електричні вантажівки дешевшими для роботи, ніж дизелі в більшості випадків.

розглядає, жорсткіші, викидів, важких, вантажівок

У березні EPA заявила, що нові стандарти важких вантажних автомобілів, коли повністю поступово поетапно, призведе до викидів вуглекислого газу до 24% до 25%, але екологи натиснули на агентство, щоб зробити більше.

Офіційна служба транспорту Sierra Club Кетрін Гарсія сказала, що “важливо, щоб політика EPA відповідала терміновість якості повітря та кліматичних криз, які ми закликаємо адміністра.Що

розглядає, жорсткіші, викидів, важких, вантажівок

Наступного місяця Рада з питань повітряних ресурсів Каліфорнії (CARB) розгляне нові правила, які вимагають розгортання вантажних автомобілів з нульовою емісією, починаючи з 2024 р.Що

Кабелець вуглеводів Ліан Рандольф заявила Reuters, що правління буде голосувати за вимоги щодо придбання флотів фургонів з 50 або більше транспортних засобів для переходу до покупок з нульовою емісією. “Їм потрібно перейти до нуля”. сказав Рендольф.

Транспорт. найбільше джерело u.S. Викиди парникових газів, що складають 29% викидів, а важкі транспортні засоби-другий за величиною учасник-23%,-сказав EPA.

Источник

Image:www.autoblog.com