Заміна внутрішньої гранати Nissan Almera Classic. Заміна класики Cvasan Almera

Заміна зовнішнього брухту

Процедура Nissan Almer Classic, N16:

 • Встановіть машину в стоячому положенні. Відкрутити кріплення горіха. Це легше зробити з партнером: один натискає на гальма, інші повороти. Партнер необхідний, оскільки автомобіль може почати котитися або повернути колесо, коли гальма не тримаються.
 • Візьміть Джека. Покладіть на нього машину. Далі вам потрібно зняти колесо і відкрутити гальмівний супорт.
 • Отримати гранату. Для це безпечно, існує два найпоширеніші методи:
 • скрутити м’яч, розташований внизу. Цей метод підходить для автомобілів, кулька яких не є конічною і фіксується за допомогою поперечного болта, а інші болти (як правило, два) фіксуються за допомогою аморти до кулака обертання, не несуть відповідальності за колапс;
 • Відкрутіть болти аммору (два з них відповідно до стандарту).

Оскільки ворони будуть замінені, ви не можете піклуватися про внутрішній кліп: ви можете взяти кувалду і зняти гранату з одним точним ударом.

 • Після того, як ви отримаєте плечима, вам потрібно зняти пильниці.
 • Візьміть новий черевик з гранатою. Встановіть їх на місце. Але важливо бути надзвичайно обережним, щоб нічого не зламати (наприклад, зупинка кільця).
 • Все інше потрібно зібрати в порядку, зворотне розбирання.

Заміна внутрішнього розмови

Ця операція в Almer N16 відбувається в цьому порядку:

 • Необхідно вирішити, що зручно використовуватись для роботи з автомобілем: гніздо, шляхопроводу або спостереження. Обов’язково виправте машину.
 • Вийміть правильне колесо. Знайдіть гайку вузла колеса і відкрутіть його, оскільки це ключ із розміром 36 зазвичай підходить.
 • Знайдіть шланги гальмівної системи та гальмівного супорта. Відключіть знайдені шланги і відкрутіть супорт.
 • Знайдіть усі виправлення середнього важеля та відкрутіть. Після того, як ми знімаємо сам важіль. Необхідно зігнути кулак обертання та зняти шматочок шруса. Для здійснення таких операцій слід використовувати спеціальні знімачі.
 • Знайдіть кріплення стійки. Щоб закрутити його, хоча важливо тримати палець із стабілізатором шарніра різним ключем від прокрутки. Знайдіть петлі зверху в стійці стабілізатора і відкрутіть її, але до цього вам потрібно буде відкрути всі його виправлення до дужки.
 • Тепер необхідно відключити палець балу від кулака повороту.
 • Перевірте та видаліть вузли підвіски, які будуть перешкодою при зйомці каналу. Далі вам потрібно зняти хвостовик зовнішнього суглоба CV та маточини. Зніміть амортизатор вбік. Бувають випадки, коли хвостовик сильно застрягає. Щоб виправити це, вам потрібно кілька разів вдарити його молотком, а потім ви можете зняти його за допомогою кріплення.
 • Візьміть ту саму кріплення чи щось інше. Натисніть хвостовик шру всередину передач. Ми радимо вам бути більш точними, щоб не зламати чи пошкодити будь.які деталі.
 • Далі вам потрібно отримати внутрішню гранату. Зробіть встановлення нового вузла. Потрібно буде очистити зону ремонту (зняти бруд, пил) та змастити новий елемент.
 • Встановіть ще один Шрю, зібрати все інше у протилежному порядку.

Коли ви вибиваєте будь.які деталі при ремонті в Nissan Almer N16, працюйте максимально точно, щоб ви випадково нічого не пошкодили.

Семінар Заміна внутрішнього CVAS Nissan Almera N16

Коли обертання обертання, передні колеса автомобіля відхиляються від їх центрального положення на різні кути: що, в напрямку якого автомобіль повертається. до меншого кута, другий. до більшого. Крім того, їх швидкість змінюється в даний момент, тому що перший робить меншим шляхом.

Мета та конструкція суглобів резюме

Якби колеса стали синхронно і на одному куті, це було б неможливо зробити, але, з іншого боку, не так просто забезпечити поворот приводних коліс на різні кути. Переконайтесь, що це і викликається Chrus. шарнір рівних кутових швидкостей.

На перших автомобілях не було цієї частини. Тоді це виявилося, що, по.перше, під час повороту без пробілів машина втрачає стабільність, по.друге, детонація протектора передніх коліс відбувається нерівномірно (до речі, це перша ознака неправильної роботи CVA).

На початку ХХ століття кілька дизайнерів одразу запропонували свої варіанти цього вузла, але, як наслідок, шнур розвитку німецького інженера Карла Вайса, запатентований у 1922 році, а через два роки просунувся його американський колега Альфред Ржеппа.

Цей суглоб складається з таких компонентів:

 • сферична сталева будівля;
 • два вали. лідер і керований;
 • внутрішній кліп;
 • сепаратор. деталі, що тримають підшипники;
 • Насправді несуть, що включає шість кульок.

Важливо: на кожному колесі встановлено два пробіли. зовнішні та внутрішні. Внутрішню часто називають гранатом-дю до її зовнішньої подібності з цим вибухонебезпечним об’єктом. Якщо бути точним, внутрішній шарнір не стоїть на колесі, а примикає до коробки передач, тому її заміна вимагає часткового розбирання цього механізму.

Шапка

Справедливості зазначимо, що схожість шарніра рівних кутових швидкостей з гранатою не обмежується зовнішніми ознаками. Skus Breakdown Порівняйте вибух гранати: машина після цього не може продовжувати рухатися.

Але, на щастя, якщо дотримуватися технічного стану свого автомобіля та його поведінки на дорозі, від раптової невдачі цієї частини вас застраховано.

Своєчасна заміна внутрішнього суглоба CV Nissan Almera N16. ключ до чіткої роботи передньої підвіски автомобіля.

Перший симптом відмови від аварії ледве відчутні ривки, які з’являються при дотику до машини. Однак недосвідчений водій може їх не помітити. Але наступний знак, сказавши, що “граната” ось.ось “буде готова”. це його хруст.

Спочатку в момент повороту з’являється тиха хрускіт. Плюс до цього, машина починає підкорятися кермі гірше, вібруючи навіть на рівній дорозі, він приносить його по черзі.

Якщо ви не вчасно вжимете заходів.

Тепер вам просто доведеться обережно відскочити машину в бік дороги і чекати прибуття буксирування, який доставить ваш Almer до служби автомобіля.

Заміна внутрішнього CVAS Nissan Almera N16

Почувши те, що сталося, майству навіть не потрібно буде діагностувати бігову машину, тому.

Інша справа, що для того, який із ворон потрібно змінити. внутрішні чи зовнішні. навряд чи визначатись без вивчення цих частин, оскільки симптоми їх поломки однакові.

Але обидва ці деталі, по.перше, є відносно недорогими, а по.друге, завдяки сучасному об’єднанні автозапчастин, у більшості автомобілів подібний Алмер класу Шруса взаємозамінні. Отже, запасні частини, призначені для Гранти, Каліни Ларгус, Логан та Датсунова, підходять.

Єдине. не купувати недорогі китайські деталі. Більшість небесних таборів виготовлені з не.високоякісної сталі, що робить їх службовим терміном.

Примітки на полях. Теоретично, достатньо змінити лише ворони, які не змогли, щоб машина могла продовжувати рухатися. Але такий ремонт не буде раціональним з двох причин:

 • По.перше, зношування цих парних деталей здійснюється більш.менш рівномірно, тому якщо одна частина не в порядку, зачекайте незабаром і другий зрив;
 • По.друге, вони завжди продаються парами, тому заміна однієї частини, а для перенесення другого в багажнику просто не має сенсу.

Запобігання

Неможливо уникнути зриву CVA, зрештою, це шарнір, і будь.який шарнір характеризується в процесі зносу. Але ви можете затримати заміну цієї частини, оскільки це необхідно дотримуватися декількох простих правил:

 • Як і будь.який інший механізм, Chrus потребує постійної високої якості змащення. Тому власник автомобіля повинен не лише регулярно оновлювати масло в петлях рівних кутових швидкостей, але й переконатися, що вони не витікають з них;
 • Гарантією цього є цілісність пильних оглядів. Хоча вони виготовлені з еластичної, але міцної гуми, цей матеріал сприйнятливий до носіння. з часом пивоварки висихають, тріщаються, а іноді розірвані. І потрапляння в механізм піщаного плита навіть дуже хороша олія з мастила перетворюється на абразивний матеріал.

Власники автомобілів, які обслуговують свої машини в нашій службі, не можуть турбуватися про експлуатацію суглобів CV, оскільки майстри перевіряють свій стан під час кожного запланованого автомобіля.

Це здійснюється наступним чином: кермо знімається до зупинки в будь.якому напрямку, і з цього положення машина торкається. Потім ту саму процедуру повторюється з скручуванням керма у зворотному напрямку. Тим самим забезпечує максимальне навантаження на планку.

Якщо хрускіт почута з.під коліс, це означає, що підшипники цього елемента вже зношені, а внутрішній шанк необхідний для заміни.

Заміна CVAS Nissan

Заміна CVAS Nissan

Під час руху автомобіля крутний момент переноситься в задню та на передніх колесах. В останньому випадку процес передачі відбувається в умовах змінних кутів обертання коліс, які можуть досягти сімдесяти градусів. Для цього було створено хрус.

Під петлями рівних кутових швидкостей (SHRUS) розуміється конструкція, через яку крутний момент передається на колеса під різними кутами їх обертання. Резюме суглоби зовнішні та внутрішні. Завдяки зовнішньому злому, маточина колеса обертається, і через внутрішній. вал коробки передач. Майже всі сучасні машини наділені петлями рівних кутових швидкостей типу кулі.

Ми визначаємо знос CVA

На основі статистичних даних життя зовнішніх СВА набагато менше порівняно з внутрішнім. Ознакою несправності зовнішнього хреста є поява «крист», коли автомобіль потрапляє в вигини та максимальне обертання керма. Знос внутрішнього шарніра визначається після перевірки валу. Зокрема, його рух супроводжується появою значної п’єси.

Змініть планку на автомобіль Nissan

Давайте описати процедуру заміни зовнішнього перехресного Nissan Primera. Для цього необхідно виконати такі операції:

 • Підніміть машину з ліфтом або Джеку.
 • Вийміть колесо, відкручуючи болти.
 • Відкрутіть гайку колеса. Для цього ми використовуємо ключ 6.
 • Від’єднайте шланг гальмівної системи.
 • Відкрутіть суппортер управління гальмами.
 • Від’єднайте середній важіль. Для цього відкрутіть горіх.
 • Зігніть поворотний кулак і вийміть його з повіїв шрус.
 • Вийміть затискач на пиріжці.
 • Покладіть пилянки.
 • Співати.
 • Вийміть другий затискач і усуньте завантаження.
 • Змастіть вал.
 • Встановіть нове завантаження та виправте його за допомогою затискача.
 • Поєднайте нову плечима до валу.
 • Зафіксуйте черевик за допомогою затискача.
 • Поєднайте поворотний кулак з слотами Shrus.
 • Приєднуйтесь до середнього важеля, підтягнувши горіх.
 • Встановіть гальмівний супорт.
 • Прикріпіть шланг гальмівної системи.
 • Скрутити гайку маточину.
 • Встановіть колесо.

Додатково

Щоб полегшити відключення середнього важеля, рекомендується використовувати молоток і кріплення.

Щоб спростити процес підключення суглоба CV до валу, необхідно намалювати гайку маточини на шарнірі, а потім різко вдарити його молотком.

Працюючи на машині, слід звернути пильну увагу на скипидару, оскільки поява отворів у ньому призведе до швидкого зносу CVA.

Якщо матеріал був цікавим або корисним для вас, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі:

Пивоварки

Коли Chrus перевіряється в Nissan Almera Classic, N16, G15, деякі драйвери або забувають, або не вважають необхідним перевірити губку CVA. Це серйозна помилка: якщо їх жорсткість порушена, то це спричинить забруднення механізму та відсутності змащення, що сильно впливає на тривалість оперативної здатності вузла.

Необхідно систематично стежити.

Проведіть цю операцію на Nissan Almera Classic, N16, G15 не складно, для цього вам потрібно мати лише основні знання та навички автоматичного ремонту. Але перед початком роботи важливо реально оцінити свої можливості та звернутися за допомогою до партнера.

Загарник рівних кутових швидкостей або «шоку» є елементом шасі майже будь.якого автомобіля, який відповідає за передачу крутного моменту під кутами обертання до 71 градусів відносно осі.

Циркове амортизація або швидкий знос на обох колесах, які ви зрозумієте відразу. Це ривок на початку автомобіля, і зворотній зв’язок вала між ними та неадекватна поведінка автомобіля при зміні траєкторії. У цьому випадку терміново замінити несправну частину. Ви також можете визначити знос якості пильних областей. Якщо він все в зусиллях, а є плями. це вказує на нестабільну роботу CVA та необхідність його заміни.

Не більше однієї години для кожного з суглобів CV приймає заміну. Але, заощаджуючи від дорогої діагностики та ремонту ста грошей, ви можете придбати частину вищої якості, яка триватиме набагато довше.

Заміна зовнішніх, внутрішніх ворон та пиляків хруса в Nissan Almera N16

Заміна зовнішнього CVA в Nissan Almera N16

Отже, при повороті керма з’явилася характерна хрустка. Вердикт Зовнішня граната. Я придбав у Ekzist таких 841052 існує.ru/ціна.ASPX?Pid = d0b07e4esr =.4 також переживає за вічне питання, скільки зубів на кільці Abs t на існуючі для DV 1.8 і механіка пробиваються через 42, і чомусь 44 на моєму автомобілі, і це для автоматики, як я не розумію. Востаннє, коли я змінився, я купив з рідного кільця Febest 0210-QG18A42 Shot 44 і поставив його на новий, цього разу я вирішив змінити обидва, вони обидва Phybest і вирішили залишити кілець на 42 зуби, ну. Фотографії знизу на стоячій машині відкрутіть кріпильний гайок. Цю процедуру легше зробити разом поодинці сидить за кермом і натискає на гальмо, а інший відкручує його так, щоб або машина котилася або виходить колесо, якщо гальма не тримаються. Далі ми проникаємо на машину і зняли колесо і відкрутимо гальмівний супорт, щоб ви могли легко витягнути гранату гранатою, з’їсти два варіанти 1.й. відкрутити нижню кулю (цей варіант підходить для тих машин, в яких м’яча не є конічним і фіксованим поперечним болтом, а два болти кріплення Амри до кулаки не несуть відповідальності за гойдалковий болт. Зміна) 2.е, як і я, я вимкнув 2 болти Amore, витягніть гранату Вийміть черевик і tk Ми все ще змінюємо шанси, не піклуючись про внутрішній кліп з одним точним впливом кувалди, збивши гранату Добре. Він передбачив і купував більше підборів заздалегідь, на всякий випадок, збирайте все у зворотному порядку і насолоджуйтесь

Заміна внутрішнього правого.Whing Spit в Nissan Almera N16

Невеликий перед історією цієї потворності. У якийсь момент я почав помічати дуже велику вібрацію на всій машині. На початку я думав про колеса. Зробив балансування, не допомагав. Після того, як почалися стуки, побиття при дотику і при гальмуванні звуку побиття металу. Опинившись у гаражі, друг вирішив відправити під машину і потягнути заїзд. В результаті валу приводу він просто ходив у внутрішній Чан. Причина знайдена, вам потрібно усунути. Про екзистенціал та емекс замінників лише FEBEST та ASVA. На драйві власники цього автомобіля не хвалять найкращу компанію, незважаючи на те, що це німецька компанія. Але Асва, Китай. І відгуки про неї краще. Ну, не було куди взяти Асву.

Щоб замінити внутрішню каналізацію, нам знадобиться: 1. Голова маточини на 30 2 2. Ключ 22 3. Повітряна куля 4. Зупинені кілець м’якоть (неохайна) 5. Лезо встановлення 6. Плоскогубці. 7. Джек 8. Зв’язаний ключ 9. Шестикутна голова D10 та D14 10. Пружинна пульата олія 11. Три літри нафти, я взяв оригінал за найнижчою ціною. 350 за літр.

Заміна: Що я детально розповість на малюнках, як замінити внутрішній шнур і які нюанси можуть виникнути з власниками цього автомобіля. один. Спочатку вам потрібно злити масло з контрольною точкою. Це здавалося б дуже просто. Але немає. Тут можуть виникнути труднощі. А саме, що на цій машині не завжди так просто відкрутити масляне масло масла. Вони, мабуть, намагалися зробити це на моїй машині, але безрезультатно. В підсумку…

Йшлося про зливання олії, а не налити? Ви запитаєте. Да ви праві. Але якщо ви соляєте масло і не відкрутіть масло масла. Де ти тоді заповниш масло? І є відповідь і вихід. На машині з автомобілем без абс є датчик швидкості. На машині з абсом є просто пробка з ABS. Або датчик, або штепсельна вилка знаходиться на контрольній точці ближче до рульової стійки. До неї важко дістатись. Але сприятиме роботі з видалення повітряної труби до дросельної заслінки.

Тож пробка (датчик) кріпиться одним болтом. Здавалося б, він просто відкинув усе і вийняв. Але його там не було. Всередині. густа гумова прокладка. Що не дозволяє знімати вилку (датчик). Як це зробити? Дуже просто. Необхідно скрутити його проти годинникової стрілки, поки прокладка не вийде на половину. Потім підтягніть, і це все.

Після того, як ви переконаєтесь, що масло все ще можна наливати. Відкрутіть зливну пробку, яка розташована внизу коробки збоку лівого приводу. Його відкрутить шестикутна голова D14.

Масло масла відкрутить шестикутною головкою D10. Відкручуючи масляну пробку, ми зливаємо масло в ємність щонайменше трьох літрів.

Після того, як масло просочиться, вам потрібно зняти привідний збір з автомобіля. Як це зробити? Ми дістаємо бруківку. 30 голови та брухту ми послаблюємо гайку.

Підніміть машину, вийміть колесо і повністю відкрутіть гайку маточини. Далі ми виймаємо чіпінг горіха нижнього важеля. І відкрутіть гайку на 22.

Ми знімаємо кульки з поворотного кулака м’яковою м’якоті. Ми опускаємо важіль вниз, поворотний кулак разом з прилавком, ми ведемо вбік і повільно вибивайте зовнішнє лайно.

Шрус Ніссан Алмера

Chrus був створений для забезпечення передачі крутного моменту на приводні колеса з передачі. Простіше кажучи, він передає енергію обертання і дозволяє контролювати обертання коліс. У розмовах звичайних водіїв його називають “гранатою”, оскільки це схоже на це через свою форму.

Заміна зовнішнього брухту

Процедура Nissan Almer Classic, N16:

 • Встановіть машину в стоячому положенні. Відкрутити кріплення горіха. Це легше зробити з партнером: один натискає на гальма, інші повороти. Партнер необхідний, оскільки автомобіль може почати котитися або повернути колесо, коли гальма не тримаються.
 • Візьміть Джека. Покладіть на нього машину. Далі вам потрібно зняти колесо і відкрутити гальмівний супорт.
 • Отримати гранату. Для це безпечно, існує два найпоширеніші методи:
 • скрутити м’яч, розташований внизу. Цей метод підходить для автомобілів, кулька яких не є конічною і фіксується за допомогою поперечного болта, а інші болти (як правило, два) фіксуються за допомогою аморти до кулака обертання, не несуть відповідальності за колапс;
 • Відкрутіть болти аммору (два з них відповідно до стандарту).

Оскільки ворони будуть замінені, ви не можете піклуватися про внутрішній кліп: ви можете взяти кувалду і зняти гранату з одним точним ударом.

 • Після того, як ви отримаєте плечима, вам потрібно зняти пильниці.
 • Візьміть новий черевик з гранатою. Встановіть їх на місце. Але важливо бути надзвичайно обережним, щоб нічого не зламати (наприклад, зупинка кільця).
 • Все інше потрібно зібрати в порядку, зворотне розбирання.

Заміна внутрішнього розмови

Ця операція в Almer N16 відбувається в цьому порядку:

 • Необхідно вирішити, що зручно використовуватись для роботи з автомобілем: гніздо, шляхопроводу або спостереження. Обов’язково виправте машину.
 • Вийміть правильне колесо. Знайдіть гайку вузла колеса і відкрутіть його, оскільки це ключ із розміром 36 зазвичай підходить.
 • Знайдіть шланги гальмівної системи та гальмівного супорта. Відключіть знайдені шланги і відкрутіть супорт.
 • Знайдіть усі виправлення середнього важеля та відкрутіть. Після того, як ми знімаємо сам важіль. Необхідно зігнути кулак обертання та зняти шматочок шруса. Для здійснення таких операцій слід використовувати спеціальні знімачі.
 • Знайдіть кріплення стійки. Щоб закрутити його, хоча важливо тримати палець із стабілізатором шарніра різним ключем від прокрутки. Знайдіть петлі зверху в стійці стабілізатора і відкрутіть її, але до цього вам потрібно буде відкрути всі його виправлення до дужки.
 • Тепер необхідно відключити палець балу від кулака повороту.
 • Перевірте та видаліть вузли підвіски, які будуть перешкодою при зйомці каналу. Далі вам потрібно зняти хвостовик зовнішнього суглоба CV та маточини. Зніміть амортизатор вбік. Бувають випадки, коли хвостовик сильно застрягає. Щоб виправити це, вам потрібно кілька разів вдарити його молотком, а потім ви можете зняти його за допомогою кріплення.
 • Візьміть ту саму кріплення чи щось інше. Натисніть хвостовик шру всередину передач. Ми радимо вам бути більш точними, щоб не зламати чи пошкодити будь.які деталі.
 • Далі вам потрібно отримати внутрішню гранату. Зробіть встановлення нового вузла. Потрібно буде очистити зону ремонту (зняти бруд, пил) та змастити новий елемент.
 • Встановіть ще один Шрю, зібрати все інше у протилежному порядку.

Коли ви вибиваєте будь.які деталі при ремонті в Nissan Almer N16, працюйте максимально точно, щоб ви випадково нічого не пошкодили.

Пивоварки

Коли Chrus перевіряється в Nissan Almera Classic, N16, G15, деякі драйвери або забувають, або не вважають необхідним перевірити губку CVA. Це серйозна помилка: якщо їх жорсткість порушена, то це спричинить забруднення механізму та відсутності змащення, що сильно впливає на тривалість оперативної здатності вузла.

Необхідно систематично стежити.

Проведіть цю операцію на Nissan Almera Classic, N16, G15 не складно, для цього вам потрібно мати лише основні знання та навички автоматичного ремонту. Але перед початком роботи важливо реально оцінити свої можливості та звернутися за допомогою до партнера.

Заміна CVA

Послабте кріплення передніх коліс. 2. Витягнутих пухкий гайок. 3. Відкрутіть гайку маточину за допомогою 32 кінцевого ключа. чотири. Підніміть машину на підйомній коробці або використовуйте гніздо. 5. Відкрутіть два кріплення суппорт. Вам потрібна голова на 12 і тверезий. 6. Відштовхувати і прикріпити дріт. 7. Відкладіть другу частину суппорт з блоками та двома кріпленнями вбік. вісім. Демонтувати гальмівний диск. 9. Щоб відкрути гайку маточину. десять. Скрутіть кермо до решти. одинадцять. Тепер, коли центр має більше свободи, необхідно витягнути Chiru з центру. 12. Необхідно використовувати зчеплення з затискачем для зняття штанги з валу. Це необхідно, якщо молоток не допомагає (ви не можете його сильно перемогти). Прикріпіть порок до нижнього важеля і вичавіть в них вал. Після кількох ударів молота, хрус обов’язково стрибне. 13. Тепер необхідно замінити деталі SHRUS новим. Чотирнадцять. Кільце для блокування рекомендується встановити нове. п’ятнадцять. Потягніть новий черевик на вал. 16. Покладіть жир з набору в петлі рівних кутових швидкостей. 17. Покладіть його на вал і злегка побив його молотком. вісімнадцять. Налийте решту мастила в пильну область і потягніть її на брус. 19. Затягніть затискачі. двадцять. Збірка інших деталей (супорти, диски) проводиться в порядку, зворотне демонтаж. 21. Повторіть процедуру з другим шарніром рівних кутових швидкостей.

Не рекомендується проводити процедуру заміни петель без певного досвіду, керуючись лише інструкціями. Це, ймовірно, пошкодить якусь деталь і нанесіть травму автомобіля автомобіля. Все, що ви робите, є на власний ризик.

Пивоварки

Коли Chrus перевіряється в Nissan Almera Classic, N16, G15, деякі драйвери або забувають, або не вважають необхідним перевірити губку CVA. Це серйозна помилка: якщо їх жорсткість порушена, то це спричинить забруднення механізму та відсутності змащення, що сильно впливає на тривалість оперативної здатності вузла.

Необхідно систематично стежити.

Тема: Допоможіть, будь ласка, підберіть плечима

Дизайн Tripis принципово відрізняється від петлі рівних кутових швидкостей, що використовуються в A/M. Шпіловий шарнір є більш міцним і менш сприйнятливим до навантажень, які виникають під час осьового руху з великими куточками обертання шарніра. Витримує момент, щоб скрутити понад 250 кгм. Надається більший поздовжній курс. Більш зручний у технічному обслуговуванні та встановленні, ніж стандарт.

Передні колеса видаляються для заміни при пошкодженні або для заміни петлі. Крім того, необхідність їх видалення виникає під час доступу до інших одиниць.Вам знадобиться кінцевий ключ “на 30”.один. Злийте масло з коробки передач (див. “Перевірка рівня та заміни масла в механічній коробці передач”).

Вийміть декоративну ковпачок колеса і, не знімаючи колесо, опустіть машину.

Зупиніть гайку концентратора, виймаючи Shplint.

4 Зніміть гайку маточину і послабіть пухирку кріпильних гайок.

Примітка: Коли гайки маточину вимкнено, машина повинна стояти на землі! Послабити і підтягнути горіхи для кріплення колеса лише на машині, що стоїть на землі.

Інгібуйте машину гальмом для паркування, поставте вперті бруски під задні колеса і підніміть передню частину автомобіля, встановлюючи надійні опор.6. Вийміть переднє колесо (див. “Заміна колеса”).

Нарешті відкрутіть гайку маточину.

Від’єднайте важіль передньої підвіски від обертового кулака (див. “Видалення та встановлення важеля передньої підвіски”).

Акуратно, щоб не пошкодити гальмівний шланг, візьміть амортизатор в бік, вивозячи хвостовик зовнішнього шарніру рівних кутових швидкостей від маточини.

Використовуючи кріпильне лезо, натисніть на хвостовик внутрішніх петель з передачі диференціального напівфабрика.

ПРИМІТКА: Розрив між корпусом внутрішніх петель та карткою коробки передач дуже невеликий, неможливо повністю вставити в кінець кріплення в нього негайно. Вводячи в загострену частину кріпильного плечового леза, з акуратними ударами молота вздовж лопатки, заглиблюйте його в глибокий кінець, відштовхуючи шаров хвостовик шарніру від передачі половини. Потім нарешті штовхнув хвостовик шарніру від передачі з шпателем.

Попередження: Використовуючи кріпильний шпатель при натисканні на внутрішні петлі з передачі коробки передач у коробці передач, не пошкоджуйте картер коробки передач та шарнір.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Замініть замикаючі кільця новими на кожне видалення приводів з автомобіля, інакше накопичувачі можуть спонтанно вистрибнути з напіваксіальних передач під час переміщення.

Щоб встановити привід, спочатку введіть щілинну хвостову частину зовнішнього корпусу шарніра в маточину колеса і прикрутіть гайку маточину до зупинки, не перетягуючи його повністю.Чотирнадцять. Потім введіть прорізну хвостову частину корпусу внутрішнього шарніра в швейну масляну ущільнювач і трохи поверніть привідний вал, щоб збігатися.п’ятнадцять. Зніміть важіль передньої підвіски і гострим рухом амортизатора з поворотним кулаком притисніть привід у передачу половини вейс, поки привід не буде закріплений за допомогою блокування кільця.16. Припустимо, що підставка кульової стійки для амортизатора до обертового кулака.17. Встановіть колесо і загорніть гайки кріплення колеса.вісімнадцять. Встановіть машину на колеса, вилучено з опор, затягніть гайку маточину, свердлоте його та встановіть декоративну ковпачок колеса.

4 Зніміть гайку маточину і послабіть пухирку кріпильних гайок.

Підготовка до видалення ручної коробки передач

Спочатку потрібно встановити машину на підйомник. Згодом реалізуються наступні події:

 • Захисна кожух картера двигуна демонструється;
 • Використовуючи ключ для чотирнадцяти, повені пробки ручної коробки передач скручується;
 • У зоні орієнтовного стоку нафти замініть приймальну миску і відкрутіть зливну пробку класикою Almera KP. Для цього краще використовувати голову або єдиний ключ для восьми;
 • Демонтаж м’яча здійснюється відкрученням кріплень з подальшим виведенням з TSAPF. Якщо вони фіксуються Chlobs, то необхідно попередньо екстрактувати їх;
 • Внутрішні петлі приводів витягуються з сидінь у коробці передач. У цьому випадку права плечима може не вийти повністю, ми проводимо демонтаж під час опускання ручної передачі на землю;
 • У моторному відсіку видаляється кожух повітряного фільтра, який фіксується одним внутрішнім і одним зовнішнім болтом;
 • Клеми відключені, а акумулятор Almera Classic видаляється;
 • Сайт встановлення акумулятора демонструється;
 • Звернувши два кріплення, відніміть гідравлічну зчеплення;
 • Видаліть шланг звукозапису;
 • Заключним кроком стане відключення проводів живлення, а також усі труби та шланги з класики KP Almera.

Спочатку потрібно встановити машину на підйомник. Згодом реалізуються наступні події:

Необхідні інструменти

Щоб швидко замінити зовнішній Shus на Nissan, підготуйте такі інструменти:

 • набір головок;
 • викрутки з прямим і поперечним лезом;
 • храповик;
 • молоток;
 • Джек;
 • кінцевий ключ “32”;
 • VISE з затискачем.

Провести цю операцію Нісан Almera Classic, N16, G15 не складно, для цього потрібно мати лише основні знання та навички автоматичного ремонту. Але перед початком роботи важливо реально оцінити свої можливості та звернутися за допомогою до партнера.

Кількість блоків: 9 | Загальна кількість символів: 10838 Груба вживаних донорів: 3інформація для кожного донора:

Відмінні особливості дизайну

Інший пристрій зовнішньої та внутрішньоїгранати” (“народне” ім’я суглобів CV) обумовлений трохи різними способами роботи петлі. Якщо для зовнішнього брухту, підключеного до концентратора, головне завдання полягає в тому (частково вивантажуючи зовнішню смугу), а також забезпечуйте “неефективність” валу з великими рухами підвіски. Тобто, внутрішній шреус повинен дозволити валу приводу “подовжити” або “скоротити”.

Інший пристрій зовнішніх та внутрішніх ворон пояснюється дещо різними робочими режимами петлі.

На рисунку вгорі показано накопичувач VAZ. Його дизайн найпростіший і, можна сказати, елегантний. принаймні деталі з високою надійністю та легкістю для демонтажу та ремонту петлі. З лівого боку фігури. внутрішній шнур. Як бачите, тіло внутрішніх “гранат” більше, ніж зовнішнє. Це те, що дозволяє внутрішньому CLUS CVA рухатися разом з валом та кульками всередині корпусу вздовж “стежок”. Але шарнір здатний і обертається під кутом. меншим за зовнішню.

Зовнішній Шреус працює переважно “повернути” і досить жорстко закріплений на валу зупинки та впертих кілець. (На деяких моделях Ford зовнішній шреус можна видалити лише, вирізавши свій корпус.)

Спеціальний “однойменний” шнур закладений у шарнірній порожнині. Він має високу воду.релетичну властивості, а також може захистити шарнір від сильних шокових перевантажень.

Іноді графітова мастило помиляється в барі. це не можна зробити в будь.якому випадку. “графіт” перетвориться на своєрідний віск, який був на внутрішніх стінах корпусу “гранати” і не захистить деталі.

Несправності цирку полягають у зносі кульок, затискачів шарніру, робочій поверхні корпусу. “шляхи”, але іноді відбувається руйнування деталей і “відключення шарніра” відбувається.

Як виявляються несправності внутрішнього суглоба резюме

внутрішньої, гранати, nissan, almera, classic, класики

Найбільш характерним симптомом несправності внутрішнього CVAC є характерний хруст, який супроводжує роботу шарніра. Але саме той самий звук видається “вмираючим” зовнішнім шреусом, тому іноді важко обчислити “винуватця”.

Як визначити, чи внутрішня плечима несправна чи зовнішня?

У діагностиці потрібно врахувати особливості роботи петлі. Зовнішня “граната” хрумається, коли машина обертається або різко рухається з місця зі скрученими колесами. саме в такі моменти зовнішній шарнір відчуває найвищий навантаження.

Іноді трапляється, що зношування деталей внутрішнього CVAC призводить до вібрації, яку відчуває водій під час руху по рівній дорозі.

Для того, щоб перевірити внутрішню «гранату» в русі, вам потрібно вибрати найбільш нерівну дорогу. наприклад, ґрунт з численними промоціями з калюжі. Під час руху по такій дорозі, передня підвіска буде постійно працювати, тим самим спричиняючи осьові та кутові переміщення. Якщо петлі зношуються, то це видасть точно такі ж звуки, як і зовнішні.

Але іноді трапляється, що зношування деталей внутрішнього CVAC призводить до вібрації, яку відчуває водій під час руху по рівній дорозі. Діагностувати привід у цьому випадку набагато складніше. Іноді навіть підвішувати машину на підйомник не дозволяє гарантовано визначити несправність. зрештою, навантаження на крики під час “простою” обертання є мінімальним.

Часто в таких випадках досвід майстер.огляду автомобіля допомагає. Хороший фахівець із значним досвідом здатний зловити найменший зворотний зв’язок або ущільнення в роботі механізму. Найбільш ретельні майстри не ладить, щоб розібрати підвіску та повністю видаляти привід, щоб поєднати Chir, ретельно промийте і продуйте його стисненим повітрям і особисто бачать наявність або відсутність пошкодження деталей.

Але сильна гра. така, що навіть “граната” стояла на місці “удари” з його струсом. недосвідчений водій також може побачити.

Майже у всіх німецьких автомобілях (VW, Audi, Skoda) внутрішній Shreus прикріплений до болтів контрольної точки, ослаблення затягування або розрив, в якому також може спричинити вібрацію.

Заміна внутрішнього розмови

Ця операція в Almer N16 відбувається в цьому порядку:

 • Необхідно вирішити, що зручно використовуватись для роботи з автомобілем: гніздо, шляхопроводу або спостереження. Обов’язково виправте машину.
 • Вийміть правильне колесо. Знайдіть гайку вузла колеса і відкрутіть його, оскільки це ключ із розміром 36 зазвичай підходить.
 • Знайдіть шланги гальмівної системи та гальмівного супорта. Відключіть знайдені шланги і відкрутіть супорт.
 • Знайдіть усі виправлення середнього важеля та відкрутіть. Після того, як ми знімаємо сам важіль. Необхідно зігнути кулак обертання та зняти шматочок шруса. Для здійснення таких операцій слід використовувати спеціальні знімачі.
 • Знайдіть кріплення стійки. Щоб закрутити його, хоча важливо тримати палець із стабілізатором шарніра різним ключем від прокрутки. Знайдіть петлі зверху в стійці стабілізатора і відкрутіть її, але до цього вам потрібно буде відкрути всі його виправлення до дужки.
 • Тепер необхідно відключити палець балу від кулака повороту.
 • Перевірте та видаліть вузли підвіски, які будуть перешкодою при зйомці каналу. Далі вам потрібно зняти хвостовик зовнішнього суглоба CV та маточини. Зніміть амортизатор вбік. Бувають випадки, коли хвостовик сильно застрягає. Щоб виправити це, вам потрібно кілька разів вдарити його молотком, а потім ви можете зняти його за допомогою кріплення.
 • Візьміть ту саму кріплення чи щось інше. Натисніть хвостовик шру всередину передач. Ми радимо вам бути більш точними, щоб не зламати чи пошкодити будь.які деталі.
 • Далі вам потрібно отримати внутрішню гранату. Зробіть встановлення нового вузла. Потрібно буде очистити зону ремонту (зняти бруд, пил) та змастити новий елемент.
 • Встановіть ще один Шрю, зібрати все інше у протилежному порядку.

Коли ви вибиваєте будь.які деталі при ремонті в Nissan Almer N16, працюйте максимально точно, щоб ви випадково нічого не пошкодили.

Пивоварки

Коли Chrus перевіряється в Nissan Almera Classic, N16, G15, деякі драйвери або забувають, або не вважають необхідним перевірити губку CVA. Це серйозна помилка: якщо їх жорсткість порушена, то це спричинить забруднення механізму та відсутності змащення, що сильно впливає на тривалість оперативної здатності вузла.

Необхідно систематично стежити.