Заміна двигуна Polo Sedan більш потужним. Час ланцюга приводу

Двигун Volkswagen Polo

Автомобіль Volkswagen Polo має широкий спектр двигунів, встановлених у моторному відділенні.

Він включає трициліндрові та чотирициліндрові двигуни з різним обсягом і широким діапазоном потужності.

Головне, що об’єднує всі електростанції Volkswagen Polo. це відсутність серйозних недоліків дизайну, висока надійність та велика міцність усіх двигунів.

Мотори відповідають екологічним вимогам і характеризуються низьким споживанням палива.

Три.циліндрові двигуни, оснащені Volkswagen Polo

Автомобіль Volkswagen Polo встановлюється переважно бензиновими двигунами. Є варіанти з дизельним двигуном. Вони не знайшли широко розповсюдженого на внутрішньому ринку. Об’єм трициліндрової потужності, встановлених від 1.0 до 1.4 літри.

Найбільш економічний бензиновий двигун. 1,0 TSI.синій рух. Незважаючи на літровий об’єм, він дає гідні характеристики. Його потужність становить 95 кінських сил.

У цьому випадку двигун розробляє крутний момент при 160 нм. Виробник модернізував пристрій живлення, внаслідок якого в результаті витяжки Volkswagen Polo вдалося досягти 110 кінських сил і 200 нм крутного моменту. Ці показники дуже гідні для трициліндрового двигуна.

Один з невеликих двигунів, встановлених на Volkswagen Polo.це три.лінія трициліндра EA 111. Це чеський двигун, дизайн якого розпочався в середині 70-х. Двигун мігрував C на Audi 50, тому він практично позбавлений дитячих захворювань. Він має робочий том 1.2 літри і видає 70 кінських сил. Volkswagen Polo був оснащений цим двигуном до 2014 року. Нові машини отримали більш потужний лід.

У 2009-13 роках трициліндровий турбо Diesel 1 був широко популярним.2 tdi bluemotion. Двигун провів до 3.4 літри дизельного палива на 100 кілометрів доріжки. Згодом двигун був замінений на більш потужну 1,4 літра TDI Bluemotion. У 2016.

Основний недолік двигуна VW 1.6 MPI

Всі основні частини двигуна, блок та його голова відкидаються з алюмінієвого сплаву.

Наявність рукавів збільшує вартість ремонту двигуна. Наприклад, при капітальному ремонті двигуна з відликом.залізом достатньо витрачати циліндри на розмір ремонту. А у випадку з CFNA є зловісне. видалення старого втулки, натискання на нову та його механічну обробку. Робота складніша і вимагає вищої кваліфікації виконавців.

Тим часом ці двигуни мають неприємну особливість. стук поршневої групи двигуна. Двигун CFNA, в першу чергу в нашій країні, відомий седаном Volkswagen Polo, і з початку його випуску (з 2011 року) відбувся аналогічний дефект.

Справа посилюється тим, що перші екземпляри седана Volkswagen Polo були оснащені поршнями старої структури, яка могла б почати стукати навіть з пробігом 10 000–15 000 км. Звичайно, все залежало від умов експлуатації. Хоча, наприклад, ранній випуск поло Поло раннього випуску почав відчутно постукати по поршня на холоді лише до 60 000 км. Такий високий ресурс забезпечував своєчасне обслуговування, використовуючи високоякісні мастильні матеріали та в основному довгі поїздки.

Сам стук проявляється, перш за все, на нерухомий двигун. Струк мав на увазі занадто великий проміжок між поршнем і стінкою циліндра. Великий проміжок викликає прогресивний знос як поршня, так і (меншою мірою) циліндра. По мірі нагрівання зазор зменшується, стук зупиняється, а знос сповільнюється. Отже, чим більше холодних запущених циклів переживало двигун, тим більше зносу. Двигун дійсно не подобається дуже коротким, але часто міським поїздками, між якими йому вдається повністю круто. Автомобільні двигуни, які зберігаються в теплих гаражах, живуть довше.

Ранні поршні, які часто почали стукати на невеликих рунах, мали позначення. Модернізовані поршні були встановлені з середини.2013. Дилери дуже неохоче визнають цей дефект і не завжди погоджуються на гарантію на ремонт.

Чи є якісь плюси?

Голова балона циліндра з вилученою кришкою показує всю незвичайну конструкцію двигуна, коли вали розподілу розташовані на кришці CBC.

Голова балона циліндра з вилученою кришкою показує всю незвичайну конструкцію двигуна, коли вали розподілу розташовані на кришці CBC.

 • Коригування зазору клапана не потрібно через використання гідравлічного силового стрижня. І тут німецький двигун надягає лопатки корейських конкурентів, які потребують складних та дорогих регулювання прогалин у клапанному приводі із заміною або шліфуванням штовхачів.

Вали розподілу розташовані у кришці головки блоку циліндрів. Після його видалення дуже зручний доступ до ремонту. Заміна гідравлічної підтримки або відреформування масла відкривається.

Вали розподілу розташовані у кришці головки блоку циліндрів. Після його видалення дуже зручний доступ до ремонту. Заміна гідравлічної підтримки або відреформування масла відкривається.

Надійність, слабкі місця, ремонтопридатність

Надійність

Надійність може бути оцінена ресурсом та запасами сили двигуна внутрішнього згоряння. Cfna вигідно відрізняється від інших моделей у цьому. Власники автомобілів також схильні до того, що двигун є надійним і довговічним відповідно до певних правил.

Отже, Юрок (Санкт.Петербург) пише у своєму згадці: « Jetta 6 від 2014 року з двигуном TSFNA. Пробіг 372620 км. Я працюю над собою. Струк по гарячому з’явився з 30 000 км і не прогресує, не забивається та їздить. Зміна олії Мотулу раз на 10 000 км без шматка. На двигуні немає жодних справ. Задоволений таким пробігом “.

Його підтримують роман: « Двигун розробив 42 4700 км, він вже слабкий, але він їде. Незабаром двигун знадобиться великий ремонт для цього принесіть і брешіть лише свої олії та запасні частини “.

Працівники автомобілів зіткнулися з автомобілями, які пройшли понад 500 тисяч. км.

Проблеми надійності підрозділу завжди знаходяться в галузі зору виробника. Наприклад, з точки зору підвищення надійності, Компанію проходив мітинг відповідей на заміну поршневої групи.

CFNA має хороший запас безпеки. Двигун легко примусити до 150 літрів. З. Дизайн двигуна внутрішнього згоряння витримає більше, але вартість настройки буде порівнянна з придбанням нового, більш потужного одиниці TSI. Крім того, слід пам’ятати, що будь.яке втручання двигуна, щоб збільшити його силу значно зменшує ресурс і послаблює інші технічні характеристики.

Особливо ревні шанувальники настройки можуть бути рекомендовані для здійснення звичайної розв’язки ECU. Як результат, потужність збільшиться до 115 літрів. C, хоча руховий ресурс залишатиметься незмінним.

Слабкі місця

Як відомо, кожен лід має слабкі місця. Cfna не є винятком. Більшість неприємностей спричинені стуком поршнів. Перші сторони підрозділів грішили особливо цим.

Сама проблема належить до категорії серйозних. Часто його прояв закінчується хрипами на стінах картриджів циліндрів, зношування антифрикційного покриття поршнів, іноді гідравлічні компенсатори не вдається.

Струк поршнів під час передачі. це дефіцит виробника. Існує кілька методів боротьби з несправністю. заміну поршнів новими (з позначенням ET), використання палива високої якості та мастильних матеріалів.

На спеціальних форумах є кілька цікавих тверджень власників автомобілів.

Наприклад, Антон пише наступне про мотор: ” примхливий для палива, швидко забруднюється. І починає стукнути на холод. Будь.які прості промивання, такі як Вінс, Лорел, обличчя Молі легко очищені вгору. І стук зникає “.

Кирило доповнює: « Виберіть масло найвищої якості, що на 65% краще, ніж найвища толерантність API SN! Це Shell Helix Ultra Mature. Виробник нафти впевнений у цьому і дає гарантію вашому двигуну навіть у Росії, де бензин низької якості не є рідкістю! Спробуйте забути про стук двигуна!”

Причини стучення, на думку експертів. Рідше. погана якість змащування поршня пальців. У будь.якому випадку, коли з’являється стук, ви повинні звернутися за допомогою до фахівців автомобільної служби.

Друга неприємність складається з виникнення тріщин на випускному колекторі. Їх походження пов’язане з невдалим дизайном самого колектора. Зазвичай тріщина відбувається між другою та третім циліндрами. Вважається, що це є наслідком різних значень довжини вихлопних газів, що відволікають через близьке розташування каталізатора до них.

Найбільш образливим у цій проблемі є тріщина після того, як його заварювання знову з’явиться. Ви можете позбутися неприємностей єдиним способом. замінивши колектором іншого дизайну.

Власник автомобіля та регулярний форум Марк ділиться гірким досвідом: ” Ви можете заварити тріщину, допомогти на деякий час, але так чи інакше знову зламається”. “Лікування”-Встановлення нового колектора (павук 4-1 або 4-2-1), але в той же час потрібно буде змінити прошивку ECU.

Низький ресурс ланцюга термінів. Проблема міститься у її недосконалому натягувачі (див. Опис двигуна). Неможливо виключити проблеми, але це може бути зведене до “ні” його наслідків. Для цього ви не можете залишити машину на довгій парковці з передачею, особливо на схилі.

Крім того, ви не можете спробувати запустити машину з буксира. Реалізація цих двох простих рекомендацій заощадить двигун від дорогого основного ремонту.

Ще одним проблематичним місцем є мембрана вентиляції картера. Просто з часом він знищений. Двигун не вийшов з ладу через таку несправність, але водієві доведеться нюхати вихлопні гази в салоні, набити голову через зменшення потужності двигуна та збільшення споживання палива. Усунення несправності. заміна мембрани.

Решта слабких місць не є критичними, оскільки не кожен лід є характерним.

Ремонт

Двигун легко ремонтується. Це сприяє простоті дизайну та наявністю литого рукава. У той же час власники автомобілів звертають увагу на значні витрати при відновленні.

Циліндри блокують рукави, відіграють різноманітну роль. З одного боку, завдяки їм, ви можете повністю зробити капітальний ремонт двигуна внутрішнього згоряння. З іншого боку, вони значно збільшують витрати. Справа в тому, що при капітальному ремонті ви повинні їх замінити, t. Е. здійснити надлишок блоку.

І це вже новий рівень роботи, який вимагає залучення висококваліфікованих фахівців. Вийміть старий рукав, щоб натиснути на замість цього новий, після цього не так просто здійснити певну обробку, як це здається вперше.

З пошуком запасних частин для відновлення мотора труднощів немає труднощів. У продажу ви завжди можете знайти необхідний асортимент необхідних вузлів та деталей. Вони не завжди дешеві, але це не зупиняє багатьох власників автомобілів.

Як каже учасник форуму Дмитро: « Ремонт не є корисним. Дешевше купувати договір, 60 тис. Це коштує “.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Раціональне зерно в цій заяві доступне. Дійсно, варіант придбання такого пристрою може стати дешевшим. Все залежить від обсягу ремонтних робіт.

Двигун Volkswagen cfna цілком затребуваний і донині.

Регулярний догляд та своєчасне проведення з високоякісними матеріалами може значно продовжити його життя.

Polo Sedan 2015-2018-п’ятий та шосте покоління

У 2015 році був рестайлінг Поло Седан. Дебютний седан у світі відбувся у 2010 році. У 2015 році була представлена ​​оновлена ​​версія. За моделлю до зими 2015 року вони розміщують лише двигуни, тепер вони встановлюють інші російські підрозділи Асамблеї. Після модернізації сила сільськогосподарського автомобіля становить 5 літрів. З. Volkswagen Polo Sedan, створений на основі хетчбека, спеціально для російського ринку.

Виробник являє собою модель з різним асортиментом електростанцій:

Представлені двигуни мають привабливі характеристики для водія. Одним із них є економічне споживання паливних літрів. Що краще, ніж двигун не може точно відповісти. Багато що залежить від потреб, побажань та особливостей роботи автомобіля.

Поло шосте покоління Volkswagen, представлений у Франкфурті у 2018 році. Наступний автомобіль став найбільшим у правителі. Він став більшим, придбав більш привабливий дизайн та нове обладнання. У той же час на ринок виходить новий хетчбек 2021.

Volkswagen Polo Sedan з пробігом: найкращий німецький двигун та складна коробка

Спосіб передавання

Здавалося б, не можна очікувати особливих проблем: в основному двигуни слабкі, а DSG виявляється лише на поло та “європейці”. У першому випадку автомобіль разом з роботом все ще знаходиться під гарантією, а остання модифікація DSG досить надійна, а сам автомобіль відносно легкий. Європейські машини з DSG рідкісні і не особливо цікаві для масового покупця. Але на практиці AISIN автоматична коробка передач і навіть ручна перерва передач. Накопичувачі досить надійні, і якщо ви стежите за станом пильних, то вони практично вічні. Однак іноді також знайдений шлюб-невелика кількість мастила в шарнірі, тому, купуючи пробіг на сто півтора, досвідчені статі рекомендують купувати затискачі, видалити черевик і закласти нову частину жиру, і це є Краще змінити черевик: полімер старіє і зламається з такими пробіжками.

На

Ручна передача серії 02T не дуже неприємна, а адгезія Валео далеко не вічна. Щільно неінформативна педаль зчеплення, яка ускладнює роботу з нею, також відіграє певну роль. І якщо заміна диска зчеплення раз на 60 тис. Не настільки обтяжлива, то сюрпризи коробки набагато дорожчі. Для початку це банальне пітне масло і може повільно залишатися без неї з усіма випливаючими сумними наслідками.

Статті / Практика зубів: Як зламати геатет ручної коробки передач, і те, як вона загрожує коробкою передач, є одним з найважливіших одиниць автомобіля, але, як це не парадоксально, часто один з найбільш ігнорованих. Нафта в двигуні змінюється кожні 10 тисяч, подбайте про чистоту Маслано 34767 1.4 02.одинадцять.2016 рік

Любителі стартів із ковзаючими та зимовими расами в льоду в зоні ризику матимуть диференціал. припадки осі супутників трапляються досить часто. І якщо олія в коробці не була змінена під час пробіжок понад сто тисяч кілометрів, то подібний сюрприз від осей супутників може бути отриманий у затяжному швидкому повороті, оскільки все сміття з ручною коробкою передач надходить у диференціал. Ну, якби власник “напів.шредани” поважав різкі старти, швидкий перемикання і, як правило, любив бути першим у дорозі, він міг би отримати знос синхронізаторів і навіть розбиття кліпів включення з промахами менше, ніж A сто тисяч кілометрів. При ретельному обслуговуванні коробка досить наполеглива, у таксі та повністю живі передачі є зразки з пробігом понад 200 тисяч кілометрів та повністю живою передачею. Правда, з великими пробіжками чіткість механізму комутації все ще падає через знос як приводу, так і самої коробки. Якщо машина має підтверджений невеликий пробіг, то ви можете обмежити себе контролем рівня масла у коробці та жирному. Якщо пробіг становить більше ста тисяч, то рекомендується замінити масло на промивання та регулярно повторювати процедуру. І обов’язкове прослуховування ручної коробки передач на розміщеному автомобілі при покупці.

AISIN TF-61SN Автоматична коробка передач, це 09G-дуже поширена передача на автомобілях VW. Покладіть його з набагато потужнішими двигунами, щоб на VW Polo він працює далеко від своїх меж у крутному моменті. І його головний ворог. перегрівання та забруднення нафти. Щоб забезпечити прийнятну динаміку, поле дуже активно використовує режими з частковим блокуванням GDT, тому нафта забруднена дуже швидко. Крім того, теплообмінник з невдалою конструкцією термостата забезпечує йому тепловий режим “120” з нагрітою двигуном, і це дуже погано впливає на ресурс його проводки, соленоїдів та тертя. Більше того, тиск масла сильно падає, так що загальний ресурс автоматичної коробки передач не надто великий.

На

У седані VW Polo безпроблемна робота цієї автоматичної коробки передач під час заводських правил технічного обслуговування можлива перед пробігом 100-120 тисяч кілометрів, потім заміна соленоїдів починається через удари та ривки. Невелике вдосконалення системи охолодження. встановлення зовнішнього радіатора або принаймні видалення термостата автоматичної коробки передач. може значно покращити ресурс, особливо під час переміщення в основному по шосе. У поєднанні з звичайними змінами масла кожні 30-50 тисяч кілометрів і з акуратним використанням є кожен шанс пройти понад 200-250 тисяч, можливо, з ремонтом підкладки GDT з пробіжками після 150-200. На щастя, дуже важко “повернути” коробку з двигуном 1,6.л, тому головним фактором, що впливає на ресурс, є саме зношування гідроблока та проблеми електроніки. І з невеликим пробігом, навіть при жорсткому циркуляції автоматичної коробки передач це дуже надійне. Однак ремонт пристрою досить дорогий: конструкція складна, і якщо він був цілеспрямовано вбитий, витрати на нього будуть чудовими. Ще одним із плюсів коробки є наявність розвиненої системи самодіагностики, тому ви можете багато навчитися за допомогою розширеного сканера.

Статті / седан Volkswagen Polo Sedan з пробігом: хороший салон із примхливою залізницею, якщо ви принаймні час від часу їдете на таксі, ви не можете витрачати час на випробувальний драйв, перш ніж купувати цей автомобіль. Зрештою, сьогодні ми поговоримо про VW Polo, який у Росії представлений у головному 24306 19 0 15.03.2017 рік

Про преселлі в преселлі вже багато DSG. На VW Polo Європейського зборів DQ200 був встановлений у різних версіях. Кількість проблем з цією автоматичною коробкою передач дуже велика, і вони самі надзвичайно різноманітні. Як механіка коробки, так і гідравліка з електроенергією страждають. На щастя, зараз блоки Mechatronika були освоєні в ремонті, і все менше випадків заміни дорогого елемента. Вони ремонтують електрика, механіку насоса, електропроводка, а також датчики, змінюють гідравлічну рідину та фільтри. Навчився виправити механіку поля та правильно встановлювати набори зчеплення. Але ремонт не завжди можливий, і експерти все ще не знаходяться скрізь. А звернення до першої “коробки”, яка натрапила, може призвести до заміни Асамблеї через низьку кваліфікацію майстрів.

Останні версії цього поля після 2013 року позбавлені дитячих захворювань і мають прогнозований ресурс у більш ніж 120 тисяч кілометрів пробігу, тоді як попередні одиниці можуть бути задоволені відсутністю невдач для пробігу на 200 тисяч кілометрів та ресурс зчеплення на 150. і заміна зчеплення кожні 30-40 тис. І серйозних зривів вже пробігає до 60 тисяч. Теоретично з належною роботою такі коробки передач мають дуже великий ресурс, порівняний з ресурсом ручної коробки передач, але на практиці неможливо підтвердити це особливо. До речі, є також проблеми з диференціалом: ковзання надзвичайно не рекомендується, а також брудна масла в “механічній” частині автоматичної коробки передач.

Не.критичні недоліки

Напружувач гідравлічного ланцюга не має механізму храповика, який призначений для запобігання поверненню штовхача. Тому, якщо ланцюг, як і його натягувач і спокусник, дуже зношені, можна стрибати ланцюг на зуби передач. Це може статися, наприклад, під час автостоянки на сильному схилі. якщо водій поклав машину не на рукоятку, а на передачу. Колінчастий вал може трохи зайнятись, гідравлічний натягувач поховатиме, а ланцюг відродиться.

Каталітичний нейтралізатор встановлюється у випускному колекторі. Налаштування вихлопних труб не проводилось. Всі потоки поєднуються і потрапляють у нейтралізатор. У той же час надійність блоку каталітичного нейтралізатора помітно вища, ніж у корейських однокласників. Але не витримує сталі.

Випускний колектор іноді доводиться заварювати. А деякі власники автомобілів змінюють його на “павука”, тим самим позбавляючи вихлопну систему нейтралізатора. Це спричинено високою вартістю початкового вузла. Новий Catcass не дешевший за 68 000.

Доцільно оглянути привід допоміжних пристроїв на кожному з них, але необхідно замінити відповідно до досвіду кожні 75 000-90 000 км. І це потрібно зробити разом із заміною роликів та насосом теплоносія.

Характеристики моторних характеристик CFNA

Виробник: Volkswagen Роки випуску: жовтень 2010. листопад 2015 року CFNA 1,6 літра двигуна. 105 л.З. належить до серії EA 111. Він був вироблений протягом 5 років, з жовтня 2010 по листопад 2015 року, а потім був припинений та замінений двигуном CWVA з нового покоління EA211.

Конфігурація двигуна

Комплекс, 4 циліндри 2 розподільні вали без фазових контролерів 4 клапани/циліндр, гідравлічні компенсатори приводні терміни: блок циліндрів ланцюга: алюмінієві чавунні рукави

Сила: 105 л.C (77 кВт). Крутний момент 153 нм ступінь стиснення: 10.5.циліндровий діаметр/поршень: 76.5/86.9 поршнів алюміній. Діаметр поршня, враховуючи тепловий зазор для розширення, становить 76.460 мм

Крім того, є версія CFNB, яка є абсолютно однаковою, але оснащена іншою прошивкою, завдяки якій потужність двигуна зменшується до 85 літрів.З.

Простіший двигун

Простіший двигун на VW Polo Sedan 1.6 Без системи змін у фазах розподілу газу на вхідному валу він не одразу з’явився, але після того, як виробник повинен був знизити вартість автомобіля в боротьбі за клієнтів. Спрощена версія двигуна седанів Polo зробила машину трохи дешевшою, але потужність автомобіля впала. Цей двигун має заводський індекс CFNB. Механізм ланцюга залишився, але GBC зараз у спрощеному вигляді без виконавчого механізму неприйнятної зміни фаз часу.

Встановіть 85 Сильний двигун седана Поло лише в поєднанні з механічною коробкою передач. У модельному діапазоні компанії в Росії новий енергозірковий відділ з’явився лише в середині минулого року. Тому, отже, не так багато інформації про детальний пристрій та дизайн двигуна, однак, основні характеристики відомі.

Короткий опис Volkswagen Polo

Спочатку автомобіль був розроблений та вироблений під назвою Audi 50. Середній рівень продажів призвів до появи нової назви в березні 1975 року, яка стала Volkswagen Polo. У машині було ціле.метальне тридійне тіло хетчбека та планування приводу переднього колеса. Автомобіль міг похвалитися великим стовбуром, розмір якого зі складеними задніми сидіннями досягла 900 літрів.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Перше.генерація Volkswagen Polo

У жовтні 1981 року з’явилося друге покоління Volkswagen Polo. Автомобіль отримав три варіанти тіла: фургон, відсік та седан. Автомобіль впевнено зайняв місце в класі маленьких сімейних автомобілів. Volkswagen Polo виграв ринок з високою надійністю та якістю зібрання.

Друге.Generation Volkswagen Polo

У 1990 році друге покоління Volkswagen Polo зазнав великого рестайлінгу. Відбулися помітні зміни. Круглі фари були замінені квадратами. Автомобіль отримав новий бампер та решітку радіатора. Крім того, рестайлінг приніс такі зміни:

 • вдосконалене шасі;
 • Підвіска стала м’якшою;
 • Ефективність гальм зросла;
 • Лід з ін’єкцією додавали до лінії двигунів карбюраторів;
 • Автомобіль почав встановлювати нейтралізатор вихлопних газів;
 • Касетне радіо стало знімним;
 • Зручність вентиляції та нагрівання зросла.

Друге покоління після рестайлінгу

Третє покоління з’явилося в 1994 році. Автомобіль отримав нове тіло, шасі та лінійку силових одиниць. Автомобіль став довшим і більшим. Кутова конструкція була перетворена закругленою. Хетчбек вперше почав вироблятись у п’ятидійному виконанні.

Третє покоління

Опис ремонту та заміни двигуна з Volkswagen Polo

Найпоширеніша проблема в роботі двигунів Volkswagen Polo. це стук у двигуні. Якщо така проблема буде виявлена, раціональним рішенням буде замінити з’єднувальний стрижень або корінні вкладиші. Оскільки причина полягає саме в їх одязі.

Третій сторонній стук і шум у двигуні можуть бути пов’язані з низкою показників.

 • У роботі гідравлічної підтримки виникають проблеми. У разі виявлення цього дефекту потрібно буде замінити гідравлі;
 • Виявилося, що пружини клапана були врегульовані або несправність клапана. Метод усунення шлюбу з такою поломкою стане повною заміною двигуна;
 • Якщо ланцюг механізму розподілу газу витере, то ремонт двигуна та (або) перевірити, чи допоможе тут умова інжектора;
 • люфт (або заклинання) у підшипниках генератора станція кондиціонера. Діагностика буде в пункті пропуску на станції тих. Технічне обслуговування, а як і для методу усунення, все, від повного ремонту двигуна, може бути замінено невеликими деталями;
 • Коли одна (або кілька) опори живлення втраченої еластичності, необхідно замінити опори;
 • При низькому тиску в системі двигуна перевіряється тиск у системі змащування (див. Рис).

При низькому тиску масла причиною неправильної роботи двигуна цілком може бути знос опорних підшипників або масляного насоса.

Якщо датчик сигналізує про те, що тиск масла знаходиться на відсутньому рівні, ви можете спробувати наступне діагностичне дослідження, яке впливає на дефект (див. таблиця).

Ремонт капіталу двигуна Volkswagen Polo, і не тільки. це відновлення всіх показників та деталей старого двигуна до стану нового та відповідності всім технічним характеристикам. Шапка. Ремонт складається з повної заміни поршневих кілець та туристів стінок циліндрів.

Встановлення нових поршнів, замінюючи вставки для з’єднання та корінних жителів, шліфуючи колінчастий вал перед тим, як відновити прогалини з з’єднувальним стрижнем та корінними вкладишами. це далеко не все, що вам доведеться зробити для вашого седана після великого ремонту.

Як результат, двигун повинен почати жити новим життям і служити тривалий час.

Основним уловом у капітальному ремонті двигуна може бути час. Процес досить трудомісткий, і перед початком ремонту потрібно звернути увагу на всі можливі нюанси (наявність інструментів, обладнання та інших речей). Сам ремонт часто займає від двох тижнів до місяця (залежить від ступеня затримання двигуна в цілому). Під час ремонту двигуна седана Volkswagen Polo, політика цін залежатиме від послуг спектрів. В середньому сума прирівнюється до 13000. У той же час, щомісячний автомобіль за статистикою на березень 2018 року становить 7515, що на 2446 менше, ніж у 2016 році.

Визначальним фактором прийняття рішення про ремонт є стан циліндрової одиниці. Відповідно, придбання цього підрозділу буде більш доцільним після філігранної перевірки його технічного стану.

Після перевірки технічного стану двигуна наступним кроком стане перевірка закономірностей функцій самого двигуна, стан панелі приладів та всіх датчиків, які сигналізували про несправності. Після того, як вам потрібно почати встановлювати двигун на його сидінні та проходити двигун, що працює. Цей процес дозволить вам зрозуміти правильність дій, виконаних у процесі капітального ремонту.

Демонтаж Ваг-Овського CWVA. Що здивує двигун VW Polo після двох років тривалої качальної праці?

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

З моменту вся діапазон моделі Volkswagen до нової платформи MQB пройшло майже два роки. Відповідно, виробник також оновив основний робочий коник EA111 CFNA, замінивши його технічно більш досконалим двигуном EA211 CWVA. Шанувальники бренду та просто досвідчених автомобілістів, ентузіазм Volkswagen не поділився з цього приводу. перехід від ланцюга до пояса нагрівача був дуже сумнівним для багатьох. Щоб довести протилежне, VW у Білорусі за допомогою дилера Atlant-M uruchye організував подію “розбирання”, на якому на гвинти демонтували новий двигун із вже суцільним пробігом і здивовано.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Отже, у вівторок ввечері певна кількість допитливих, а не химерних, але хто прийшов. І ця причина була в декількох кроках від них, акуратно викладена на слюсаря. В той час як решта автомобіля з жовтими шашками таксі з боків звисала на ремонтній колисці. З порожнім моторним відсіком, звичайно.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

За офіційною статистикою, кількість Volkswagen Polo, що продається з двигуном CWVA у Білорусі, досягає 5255 автомобілів. Протягом усього періоду продажів, з моменту запуску моделі седана поло з новою CWVA, не було зафіксовано жодного випадку двигуна, через який сам лід може бути відремонтований або його заміну під гарантійною службою може бути замінено.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Як згадували організатори заходу, цей автомобіль, седан поло 2016 року 2016 року, пройшов усі регуляторні роботи на дилері підприємства. Загальний пробіг за такий короткий період роботи автомобіля перевищував гарантії зобов’язань Служби та становив 147.440 км. Але власник таксіопарку, мабуть, знав ціну належного обслуговування та якісних матеріалів, тому він свідомо пішов на ті витрати, що багато автомобілістів здаються невиправданими. Незабаром усі очі присутніх звернулися до результату такої шанобливої ​​допомоги. двигуна EA211.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Але спочатку варто вказати ряд дизайнерських відмінностей від його попередника. По.перше, нова платформа MQB забезпечує однакову установку всіх малих двигунів з кутом внутрішнього нахилу приблизно 10º. Старий ea111 cfna, згадує, вертикально стояв у моторному відділенні. У той же час, його обладнання для кріплення сильно перенесло двигун вперед. У двигуні EA211 CWVA колектор інтегрується в головку циліндра, а приймальна труба глушника повертається назад. Таким чином, він, колектор, промивається потоками теплоносія, що призводить до дуже швидкого виходу двигуна до діапазону робочої температури. Отже, період збагаченої суміші утворення, так звана робота «для холоду», зменшується, економічне збільшення та збільшення ресурсу одиниці збільшується.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Вся ця спрощена конструкція дозволила зменшити вагу двигуна на 30% по відношенню до попередника. Двигун став більш компактним, випускний тракт також скоротився. Більше того, вся її маса зараз точно падає на передню вісь, що, в свою чергу, позитивно вплинуло на балансування самої машини.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

З тієї ж причини виробник повернувся до використання редуктора. Це легше, дешевше і менш галасливо. А у виробництві простіше встановити.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Третя суттєва відмінність цього двигуна. це той факт, що замість чавуну в литі блоків VW алюміній почав використовувати алюміній. Більше того, замість спеціального розпилення стінок циліндрів заряджається сталь. Це рішення дозволяє краще протистояти суворим умовам роботи автомобіля в міському середовищі. Ну, за годину близького навчання, ні я, ні мої колеги не знайшли в них недоліку. Невеликий вуглець підвів лише на “спідниці” циліндрів, які не повністю олії.

Чистий поршень, чиста совість

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Той факт, що двигун працював у міському циклі, видно поршнями. Бляшка утворюється за допомогою нерозв’язаних залишків палива. Більше того, цю сажу можна стерти і пальцем. Навіть смоли на олії.кілець (вони є збірною структурою, складаються з трьох частин) практично ні. У будь.якому випадку, жоден з них не втратив еластичність та вільний рух. І варто врахувати, що підрозділ працював у режимі таксі, тобто з постійними неповними циклами нагріву та короткими поїздками.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

Але більшість із присутніх були здивовані станом поршнів. Поліровування на «щоках» голови було легким та акуратним. Вони порівнювали зі старими поршнями невідомого виробництва, і відмінностей не було.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

“Непрямі ознаки того, що споживання нафти двигуном було покращено, на випускних клапанах буде велика дошка”. коментує Дмитро Перлін, спікер події І натомість ми бачимо лише туман низької температури, я сиджу на поршнях, який також легко видалити. На мою думку, це чітка демонстрація, що нові двигуни VW не повинні боятися “.

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

двигуна, polo, sedan, ланцюга, привод

“Проблема так.зведених листя метеликів після правильного бігу.in”.вважає ПерлінТехнологічна норма виробника становить 1 літр для 2000 км, але після першого запланованого, потім споживання нафти для вантажних зупинок. Що стосується економії палива, то я зазначаю, що з власного досвіду, що за рівних умов роботи EA111 CFNA та EA211 CWVA, наступник виграє 0,3-0,4 літра. А для звичайних великих рун, цей індикатор серйозний “.

Volkswagen Polo Sedan двигуни

Протягом десятирічної історії седана Volkswagen, седан був оснащений E111 CFNA, CFNB та E211 CWVA, CWVB 1,6 MPI двигунів, а також 1,4 двигуна TSI. Двигуни поло та про їх перевіряли двигуни сім’ї E111. Вони були встановлені на Golf 4. Через нерівномірне нагрівання групи кривої форми для холоду, часто можна було почути стукіт гідравлічних компенсаторів. Однак своєчасна заміна нафти раніше рекомендувала Volkswagen в інтервалі від 8 до 10 тис. Км. дозволяв двигун тривалий час служити. Сам особисто знайомий з людиною, чий седан поло вже пройшов понад 300 тисяч км без великого ремонту.

Отже, перші двигуни седанів Volkswagen були 1,6 літра, а потужність 85 та 105 кінських сил. Більше того, менш потужний двигун був конструктивно схожий на більш потужний. Його єдина різниця в заповненні програмного забезпечення, яка перетворила його на деформовану, менш потужну одиницю. Занепокоєння Volkswagen встановив ці двигуни не тільки на седані поло, а й на Jetta, Skoda Rapid, Rumster та Fabia. Двигуни Polo CFNA та CFNB.це чотири циліндри в двигунах.лінії з литими.ронними рукавами, притиснутою в алюмінієву одиницю. Час цих двигунів складається з 16 клапанів, гідравлічних компенсаторів та двох валів розподілу.

Двигун Об `єм Влада Обертаючий момент Споживання Спосіб передавання
CFNA 1,6 літри атмосфери 105 к.с 153 нм / 3800 об / хв 6,3-7 літрів у змішаному циклі AKP-6 MKPP-5
CFNB 1,6 літри атмосфери 85 к.с 145 нм / 3750 об / хв 6,3-7 літрів у змішаному циклі AKP-6 MKPP-5

Друге покоління двигунів седана Polo E211 почало встановлювати на машині з 2014 року. Це 1,6 літра з потужністю відповідно 90 та 110 кінських сил. Двигуни відрізняються від попередників з розширеною головкою блок циліндрів, тепер вони мають вхід спереду, а витяжний колектор ззаду. Фазовий дистриб’ютор розташований на впускному валу, місце приводу ланцюга синхронізації. це ремінь. Більше того, його заміну рекомендується зробити не більше 4, тобто пояс триватиме щонайменше 60 тис. Через те, що двигун структурно виготовлений на основі 1,4 одиниці TSI, впускний колектор виконується разом з ним разом з головою блок циліндрів.

Двигун Об `єм Влада Обертаючий момент Споживання Спосіб передавання
CWVA 1,6 літри атмосфери 110 к.с 155 нм / 4000 об / хв 6,3-7 літрів у змішаному циклі AKP-6 MKPP-5
CWVB 1,6 літри атмосфери 90 к.с 155 нм / 3800 об / хв 6,3-7 літрів у змішаному циклі AKP-6 MKPP-5

І останній седан двигуна Volkswagen Polo 1.4 TSI. У нього однакова конструкція з попередніми двигунами, за винятком наявності турбіни.

Об’єм нафти в седані з двигуна Volkswagen.

Для атмосферних двигунів сімей E111 та E211 робочий об’єм нафти в двигуні становить 3,6 літра. Це об’єм при заповненні картера до середньої позначки зонда. Для седана Polo Polo 1,4 TSI вам також потрібно 3,6 літра нафти, але краще запастися клапаном, оскільки офіційно нафту можна зарядити на 0,5 літра за кожен 1000 км пробігу.

На цю тему немає стільки офіційної інформації, а точніше немає. Оскільки в цьому випадку будь.яке відхилення від заявлених даних може вважатися гарантією. Однак, згідно з досвідом власників седана Поло та двигунів сім’ї E211 та сім’ї E111, щонайменше 300 тисяч кілометрів може проходити без великого ремонту. Ресурс двигунів Polo Sedan значно більший, ніж це значення, оскільки ви можете вибрати поршні, і якщо вам потрібно натиснути нові рукави.