Заміна масла в коробці передач Touareg NF. Підведемо підсумки

Масло в роздатк, коробка передач та мости Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg.це середньо розміщений позашляховик, вироблений з 2002 року, і є третім позашляховиком в історії VW після типу 82 та Litis. Крім того, ця модель вважається найбільш флагманською Volkswagen у сегменті позашляховика (є ще більший Терамонт, але це дешевше). Перше покоління Туарега продовжилося до 2010 року, потім було випущено нове покоління, а в 2018 році розпочався продажі третього покоління Tuareg. У той же час усі три покоління об’єднуються платформою преміум-класу (від Audi Q7 та Porsche Kayen), планування приводу переднього колеса та наявність повного колеса з позашляховим обладнанням. Найближчі конкуренти Touareg. Nissan Murano, Ford Edge, Toyota Highlander та Kia Sorento.

Існує багато думок щодо необхідності замінити масло у фользі Volkswagen Touareg. Якщо автоматична коробка передач повинна відкриватися та змінити масло? Для власника турботливого автомобіля відповідь на це питання очевидно. безумовно, так. Будь.які, навіть найвищої якості матеріалів та механізмів, і навіть з найбільш ретельною операцією не є вічними, і переконайтеся, що все в порядку з певною кількістю тисяч кілометрів пробігу ніколи не зашкодить.

Заміна масла в автоматичній коробці передач VW Touareg рекомендується після 150 тис. Км пробігу

Коли змінити масло у коробці VW Touareg

Серед особливостей Volksagen Touareg є відсутність вимог до технічної документації щодо умов зміни масла в коробці передач. Офіційні торговці кажуть, як правило, що заміна нафти в автоматичній коробці передач взагалі не потрібна, t. до. не передбачено замовлення на експлуатацію виробника. Однак практика показує, що така процедура буде корисною навіть для профілактичних цілей після пробігу 150 тисяч км або більше. У випадку будь.яких несправностей з коробкою експерти рекомендують розпочати пошук причин та усунути проблеми, що виникають саме зі заміною масла. Несправності в цьому випадку проявляються у вигляді ривків під час зрушень передач. Слід сказати, що заміну масла в цьому випадку можна вважати незначним переляком: заміна гідру буде набагато більше часу.споживаючим і дорогим. Крім того, необхідність замінити масло в автоматичній коробці передач може бути спричинена, наприклад, з розбиттям масляного радіатора або іншою надзвичайною ситуацією, коли масло витікає.

Останнє покоління VW Touareg оснащений 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач

Те, що олія виливається в автоматичну коробку VW Touareg

Тип масла, що використовується в автоматичній коробці передач Touareg Volkswagen, також не вказаний у технічній документації, тому ви повинні знати, що марка масла залежить від модифікації коробки передач.

Оригінальна олія для 6-ступінчастої машини-це “ATF” G 055 025 A2 потужністю 1 літр, ви можете придбати його лише у офіційних дилерів або на замовлення через Інтернет. Аналоги цієї олії:

Такі олії можуть коштувати 600–700 за каністру, і, звичайно, їх не можна вважати еквівалентною заміною ATF, t. до. Це “рідна” нафта призначена для великої потужності та крутного моменту двигуна Tuareg. Будь.який аналог втратить свої якості набагато швидше і потребує нової заміни або призведе до перебоїв у роботі коробки передач.

Для 8-ступінчастої автоматичної коробки передач японського виробництва “AISIN” виробник компанії цих підрозділів виробляє AISIN ATF AFW Oil та CVTF CFEX Variator Fluid. Існує аналог AISIN ATF-німецького виробництва нафта Ravenol T-WS. Досить серйозний аргумент на користь вибору певного типу нафти в цьому випадку. це літр, один літр оригінальної нафти може коштувати від 3 до 3,5 тис. Повна заміна може знадобитися 10-12 літрів нафти.

Олія Ravenol T-WS-це аналог оригінального масла AISIN ATF AFF, призначеного для використання в 8 ACPP VW Touareg

Пробіг 80000, весь дилер, за винятком заміни нафти в автоматичній коробці передач. Я взяв цю тему. І я навчився багато нових, коли вирішив змінити нафту. Взагалі, ціни на заміну різні, а заміна розлучення відрізняється. від 5000 до 2500, а головне, на 5 тисяч часткової заміни A 2500 Ну, найголовніше, в коробці не було шоку, вона працювала так, як слід, за винятком S-Mode: в ньому вона посмикувалася. Ну, я почав з пошуку олії, оригінальна олія становить 1300 за літр, на (.Ні).z A 980 ви можете знайти. Ну, я вирішив шукати альтернативу і, до речі, знайшов хорошу рідину 1200 ATF. З допусками на цей рік та автоматичну коробку передач. Ловкі Мол має дану програму для вибору нафти на сайті, мені це дуже сподобалось. До цього я купив Кастролу, мені довелося перенести назад до магазину назад до допусків. Я купив оригінальний фільтр. 2700, і прокладка. 3600, оригінал. І розпочався пошук гідної служби автомобіля, які пропонують повну заміну нафти на півдні Московського регіону та Москви. І, ось про диво, я знайшов 300 метрів від будинку. Якщо з Москви. 20 км від Московської кільцевої дороги. Я зареєструвався о 9 ранку, приїхав, добре зустрів.натурально, оголосив ціну 3000 та 3 години роботи. Я ще раз запитав, щоб повна заміна була, відповідала вони, у них є спеціальний пристрій, який підключений до автоматичної коробки передач і стисніть масло. Я виїжджаю з машини і їду додому. До речі, господар.це дуже хороша та літня людина, яка вивчала кожен болт, як артефакт. Я приходжу і побачу цю картину. Чорт, хлопці слід давати за таку роботу для чаю з чорною ікрою. Що було зроблено в моєму обличчі. Майстер просто супер. Забули про найголовніше: автоматична коробка передач не визнана. ні потрясіння, ні дискомфорт. Все стало схожим на нове.

Slawa 363363

https: // www.Drive2.com/l/5261616/

Які функції працює в коробці передач, масло передачі працює в коробці передач

Як і в двигуні, масло в контрольній точці виконує кілька важливих функцій:

 • змащування деталей, що розтираються, і навантажених поверхонь;
 • охолодження (олія підбирає тепло від потепління частин під час роботи);
 • Змащування видаляє частинки металу, які утворюються в результаті зносу деталей (забруднення затримується в маслі, переноситься на фільтр, затриманий на спеціальних магнітах).

У випадку з коробкою кулемет, стан та рівень масляного трансмісії повинні постійно контролюватись і чітко розуміти, коли змінити масло в автоматичній коробці передач. У посібнику до будь.якого автомобіля час заміни трансмісійної рідини зазвичай прописується. Як правило, частота заміни пов’язана з пробігом.

Але якщо мова йде про автоматичну коробку передач Touareg та багато інших автомобілів, ви не повинні чекати відповідної фігури на одометрі. Оптимально самостійно перевірити рівень самостійно, а також колір масла на зонді автоматичної коробки передач.

Є ще один важливий момент. Виробник стверджує, що нафта, затоплена на заводі в автоматичній коробці передач VW Touareg (синтетика), взагалі не потребує заміни. Тобто протягом усього життя автомобіля контрольна точка є непослідовною. Однак не слід забувати, що інший сенс вкладається в концепцію “життя служби”.

У розвинених таборах, через п’ять років, автомобіль просто змінюється, тоді як власники використовують свій транспорт протягом 10-15 років на території та країнах СНД. Крім того, умови експлуатації, навантаження тощо відіграють роль.D.

Простими словами, вказане життя без служби говорить про те, що машина пройде 150-200 тисяч кілометрів (що є терміном служби без заміни). У той же час, великий пробіг, складні умови та ряд інших факторів зменшують ресурс змащування та весь пристрій в цілому.

Зрозуміло, що виробнику можна довіряти, але ви також повинні перевірити стан нафти в коробці та його рівень із тривалою інтенсивною експлуатацією. Також доцільно змінити масло в автоматичній коробці передач кожні 60-80 тисяч. км. пробігати.

Volkswagen Touareg Oil до Renthics та Bridges

Volkswagen Touareg належить до класу середніх кросоверів. Ця модель була представлена ​​Volkswagen у 2002 році. Виробництво кросовера також проводиться в даний час. У цей період виробник випустив два покоління, а третій зараз розробляється.

Перше покоління автомобіля було оновлено та представлено в 2006 році. Версія рестайну порівняно з попередниками має більш сучасний вигляд, і ряд вдосконалених електронних систем, а саме кросовер був оснащений вдосконаленою системою ABS, круїз.контролем та спеціальною сигнальною системою, яка знаходиться в будь.якому транспортному засобі, розташованому в мертвій зоні перегляду водія. Крім того, система передачі також зазнала змін. Автоматична коробка передач Автоматична коробка передач, що використовується завдяки її низькій надійності, була замінена більш надійною. Наступне оновлення автомобіля можна назвати моделлю Volkswagen Touareg R50, яку виробник представив трохи пізніше. Ця модель висвітлена в більшій кількості з підвищеною потужністю. Варто зазначити, що він Volkswagen Touareg R50 і є найпотужнішим серед усієї родини Туарег. Тут був встановлений 10-циліндровий дизельний двигун із загальним робочим об’ємом циліндрів 5 літрів. Пікова потужність на виході цієї електростанції становить 257 кіловат або 349 кінських сил. Цей показник значно покращив бігові якості автомобіля, лише прискорення від місця до сотні зараз займає лише 6.7 секунд.

У 2010 році було представлено друге покоління. Порівняно з першим поколінням у цьому, виробник трохи змінив загальні розміри автомобіля. Зараз нова версія має довжину і ширину збільшилася на 43 міліметри та 12 міліметрів, а також висота зменшилася на 20 міліметрів.

Новий Volkswagen Touareg отримав досить велику кількість запропонованих електростанцій. Цей список включає шість.циліндровий бензин FSI з робочим об’ємом 3.6 літрів і ємність 249 кінських сил, шестициліндровий бензин FSI FSI з піковою ємністю 280 кінських сил, двох V-подібних шестициліндрових турбодизелла трилітрором із потужністю 204 кінських сил і 240 кінських сил, восьмицилідом чотири- Літерна одиниця потужністю 340 кінських сил, а також, а також перша гібридна електростанція, що складається з компресорного шести.циліндрового двигуна з об’ємом 3 літра та потужністю 333 кінських сил та електродвигуна з потужністю 47 кінських сил. Ці двигуни можуть працювати в парі з восьми швидкісною коробкою передач. Більше того, до системи передачі автомобіля було додано міжміська диференціала та весняна підвіска з зазором на дорогах 200 міліметрів. В якості додаткового варіанту споживачам пропонується спеціальна техніка місцевості з упаковки. Цей пакет відрізняється від стандартної конфігурації наявністю відновлюючої передачі, заблокованого центрального диференціалу, заблокованого заднього диференціалу та пневматичної підвіски. Встановлення повітряної підвіски дозволяє, якщо необхідно, збільшити зазор доріг на 300 міліметрів, що є досить зручною та корисною функцією.

Трохи пізніше була представлена ​​інша рестайльна модель, яка відрізняється від попередніх версій:

 • Нові фари Bi-Xenon;
 • Автоматична гальмівна система після зіткнення;
 • Модернізований адаптивний круїз.контроль;
 • Два нові двигуни V6 TDI потужністю 262 кінських сил і 258 кінських сил;
 • Спеціальна функція Easy Open;
 • Сталеві вдосконалені пружини;
 • Новий салон, що має двосторонню оббивку.

Скільки нафти в розподілі Volkswagen Touareg

Роздатковий матеріал 0.85 л. Задній різний. 1.25. 1.6 л. Передній диференціал. 1 літр.

VAG G052515A2

Є оригінальним німецьким маслом передачі широкого використання. Ця мастильна рідина може бути використана в автоматичних коробках передач, гідравлічних підсилювачах рульового управління, передніх та задніх коробках передач, а також у роздатковій матері. Нафта має дотримання класу API GL-5. Продається в пластиковій каністрі в 0.85 літрів.

Castrol transmax z

Це повністю синтетична високоякісна змащувальна рідина, призначена для автоматичної, напівавтоматичної та механічної коробки передач. Крім того, його також можна використовувати в роздатках та коробках передач. Ця олія має:

 • Відмінна стійкість до окислювальних процесів;
 • Збільшені інтервали заміни;
 • Посилений захист від депозитів;
 • Стійкість до різних температур та експлуатаційних умов;
 • Оптимальні характеристики тертя;
 • Відмінна плинність в будь.яких температурних умовах.

Top Tec ATF 1700

Як і попереднє масло, цей продукт повністю синтетичний, призначений для використання в автоматичній коробці передач та роздаткових матеріалів. Ця олія може бути використана в передачі Volkswagen Touareg, оскільки вона має близькі до рекомендаційних характеристик. Що стосується корисних властивостей, то верхній TEC ATF 1700 можна назвати аналогом Castrol Transmax Z Oil.

Заміна масла в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg

Позашляховик Volkswagen під брендом “Touareg” був прийнятий дуже прихильно російськими водіями. У міських умовах це зручно з точки зору можливості перемістити всю родину в зручних умовах (навіть вночі, завдяки світлодіодним матричним фарам, які висвітлюють дорогу і не сліпуть інших водіїв), а поза містом повністю показує свої якості позашляховика, рухаючись без труднощів без труднощів від “чистого” ґрунтовки. Але у власників Volkswagen Touareg може виникнути питання. чи необхідно замінити масло для передачі та, якщо це необхідно. як це необхідно? Відповіді. У цій статті.

Яку олію краще вибрати в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg?

Важливо врахувати, що в більшості випадків виробник не передбачає необхідності самостійно замінити нафту в Touareg Volkswagen (бензин або дизель. це не має значення), і заповнює мастило на основі всієї гарантії періоду експлуатації машина. Але насправді водії користуються автомобілями в три.чотири рази довше, ніж це стосується автомобілів. Тому виникає питання, яку марку придбання для заміни нафти в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg?

Оригінальна мастила. бренди “ATF” G 055 025 A2. Він продається в банках по 1 літр, а для придбання його дійсно виключно через офіційних дилерів або розміщення замовлення в Інтернеті. Також є працюючі аналоги цього масла для трансмісії. Список включає:

Примітка. Усі вищезазначені бренди, хоча вони працюватимуть для Volkswagen Touareg, значно зменшать термін автоматичної коробки передач. Тільки заводська мастила ідеально підходить для особливостей крутного моменту та високої потужності цієї машини.

Коли вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg?

масло, коробці, touareg

Відповідно до офіційних правил машини, заміна масла в автоматичній коробці передач з Volkswagen Touareg не потрібна в цілому, оскільки заводські мастилі повинні бути достатньою для всього періоду роботи і навіть довше. Але більшість водіїв використовують такі автомобілі в багато разів довше, ніж документація, і для них інформація про згадану процедуру є дуже актуальною.

По.перше, необхідно визначити, в який період замінити змащення передачі у Volkswagen Touareg слід замінити.

У документації немає цих даних, але досвідчені водії рекомендують замінити раз на 1,5-2 роки або після 80-100 тисяч кілометрів, залежно від інтенсивності роботи автомобіля.

Наступні фактори свідчать про необхідність зміни масла в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg:

 • Періодичний стук, збільшуючись при перемиканні швидкості;
 • Ривки під час перемикання швидкостей;
 • Масляні плями під машиною (може знадобитися замінити масляний радіатор або гідроблок).

Об’єм необхідної олії з повною заміною, коли зміна витратних матеріалів може досягти 10-12 літрів. Якщо ви проводите часткову, то об’єм зменшується на 2-3 літри.

Процес заміни

Щоб налити нове масло для трансмісії для Volkswagen Touareg, спочатку потрібно підготуватися до вказаної процедури. Його можна здійснити на холоді, встановивши машину на підйомник або над ямою. У весняній літо, якщо погода дозволяє, ви можете змінити мастило на відкритому шляху.

Список інструментів та матеріалів, необхідних для наповнення нової олії для Volkswagen Touareg:

 • Нове масло для передачі для заміни (відповідні бренди вказуються у статті);
 • Новий фільтр;
 • Новий заклад на піддоні;
 • Новий термостат (необов’язково);
 • Набір клавіш і викруток;
 • Нож канцтовари;
 • Великий контейнер для осушення відпрацьованої змащення передачі (об’єм 7-8 літрів);
 • Шланг та похоронний похоронний грибок;
 • Очищувач;
 • Вакуумний насос.

Ми не повинні забувати про запобіжні заходи. Робота. у тісному робочому одязі. Рекомендується надягати маску та щільні зварювальні окуляри, щоб краплі олії не впали на обличчя.

Це також включає обов’язкову процедуру очищення піддону, дмемо повітря.

Це робиться, щоб уникнути найменших частинок сміття в автоматичній коробці передач, що катастрофічно вплине на роботу цієї деталі.

Закінчивши підготовчу стадію, ви можете безпосередньо перейти до процесу заміни нафти в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg.

Перший етап

Спочатку вам потрібно злити старе масло трансмісії з бака. Для цього під танк встановлюється зібраний великий контейнер, що урожаю. Тоді пробка танка відкручується, використовуючи шестикутний ключ на 17 та T40 зірок, і вам потрібно чекати дренажу. Коли він перестає капати, видаляються два поперечні кронштейни, виконуючи функцію захисту резервуару автоматичним маслом коробки передач.

Знявши їх, власник автомобіля отримує доступ до кріплень, розташованих навколо периметра піддону. Вони відкручені 10.складним ключем на 10.

Щоб зняти два передні болти, вам доведеться скористатися брязкальцем, з руками ви не можете до них дістатися. Вам не потрібно зняти всі болти, два залишаються на місці, просто відкрутили до максимуму.

Це знадобиться для того, щоб піддон згився, і все, що залишилася з нього, зливається з нього.

Після осушення витраченого масла, останні два болти закінчуються, а піддон видаляється. Для цього вам потрібно докласти певних зусиль, але всі дії повинні виконуватися з максимальною обережністю, щоб не пошкодити задні поверхні корпусу та піддону.

Другий етап

Наступним кроком у процедурі є очищення піддону в автоматичній коробці передач. Завдання цієї деталі полягає у захисті передачі від сторонніх частинок та механічних пошкоджень, тому необхідно її очистити.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Touareg

Німецькі виробники автомобілів запевняють власників автомобілів, що Volkswagen Touareg не потребує нафти для зміни нафти. Питання виникає в олії у коробці вічного?! На це запитання є лише одна відповідь. ні. Служба служби нафти в машині становить близько 150-200 тисяч км. Потім, щоб німці не писали, вам потрібно замінити масло в автоматичній коробці передач. В принципі, ви самі дістанетесь, оскільки відчуєте зміну перемикання або роботи свого поля.

Іноді коробка, після 200 тисяч км бігу, поводиться дуже “химерно”. Може сильно «тягнути», коли рухається від однієї передачі до іншої.

Іноді його можна сильно відірвати з місця або взагалі не дає прискорення автомобіля, перш ніж натиснути на педаль газу. І німці все ще запевняють, що зміна масла не потрібна протягом усього терміну служби.

Ну, якщо ви враховуєте, що німці їдуть близько 5 років у машині, і це найвищий час, то вони мають рацію.

Якщо ви помітили вище “симптоми”, то вам також потрібно відвідати автоматичний центр, щоб замінити масло в автоматичній коробці передач. Ми відразу вказаємо, що така процедура в автомобільній службі коштуватиме в межах 3 тисяч. Ви, звичайно, можете замінити його своїми руками, це коштуватиме дешевше.

Для Volkswagen Touareg та зміна масла автоматичної коробки передач власними руками. це нічого складного. Це навіть простіше, ніж знайти скляний відтінок у Чебоксарі.

 • один. Покладіть машину на отвір (підніматися, шляхопровід тощо.П.);
 • 2. Видаліть захисну грязь двигуна;
 • 3. Покладіть машину на паркувальне гальмо і встановіть важіль коробки передач у положення паркування-R;
 • чотири. Запустіть двигун і зігріть його до температури близько 40-50 градусів;
 • 5. Заглуніть двигун і відкрутіть пробку з нафтового бака коробки, а потім зливна труба з шестикутною ключем, зачекайте, масло затягується в піддон. (Після цього ні в якому разі не запускайте двигун.)
 • 6. Після скляної олії зануріть зливну трубу.
 • 7. Налийте близько 3 літрів олії через масляну грудку, спочатку вийміть ущільнювач.
 • вісім. Запустіть двигун і тримаючи педаль гальма, протестуйте всі положення важеля коробки.
 • 9. Не шліфувальна машина двигуна, поділіться більше нафти до необхідного рівня.
 • десять. Переконайтеся, що в оптимальному рівні масла (при запуску слід вилити з скрученою коробкою нафтового бака коробки).
 • одинадцять. Скрутіть вилку нафтового резервуара і покладіть на двигун захисний грязь.

Якщо вам сподобалася стаття про Volkswagen Touareg, тоді натисніть “мені подобається”.

Заміна масла в задній коробці передач на Volkswagen Touareg (VW Touareg 7L), фото-

Для технічного обслуговування у нас є Volkswagen Touareg (VW Touareg 7L), випуск 2009, пробіг 170 тисяч.км., на який необхідно замінити масло в задній коробці передач. Ми покажемо вам детальну фотографію та відеоінструкції, як це зробити своїми руками.

Підніміть машину або закликайте до спостережної ями. Сіглінг у 8, відкрутіть зливну пробку:

Ми замінюємо контейнер, де буде з’єднати витрачене масло. Щоб зробити стару нафту краще, негайно відкрутіть пробку затоплення/рівня:

Після того, як останні краплі масла скла, ми добре витираємо зливну пробку, покладе на нього нове ущільнювальне кільце, краще зробити це з невеликим металевим предметом, щоб не зламати його:

Ми витермо сидіння пробки і підтягуємо її. Вилийте нове масло в задню коробку передач, використовуючи довгий каністерський ніс:

Ми брешемо, поки він не почне виливати. Після останньої склянки крапель ми очищаємо пробку, покладемо на нього нове ущільнювальне кільце, протріть сидіння чистою тканиною і скрутіть його назад. Ми видалимо всі сліди підкласів нафти за допомогою карбюратора або очищувача бензину, щоб ми могли перевірити, чи є витоки, і в майбутньому бруд не дотримуватиметься цих місць.

Після цього перевірте трубку Саапона, вона йде з.під мосту, чи є на ньому якісь тріщини.

В’язкість затопленої нафти у нас 75W90 GL5, обсяг 1 літр 200 грам (плюс мінус 50), купуючи, зверніть увагу на те, що є пакет добавок для механізмів із системами розсувних обмежень. Це дуже важливо, і робота коробки передач залежатиме від цього.

Зміна відео у задній коробці передач Volkswagen Touareg

Резервуйте відео Як замінити масло в задній коробці передач VW Touareg 7L:

Заміна нафти в двигуні Volkswagen Touareg

Автомобільний двигун. це основна одиниця, без якого не існує перетворення в енергетичну механіку, вироблену іншими автоматичними системами.

Для забезпечення тривалої роботи транспортного засобу необхідно контролювати безпеку компонентів деталей двигуна. Однак без змащування елементи моторної системи транспортного засобу швидко зношуються і стають непридатними.

Тому для збереження транспортного засобу необхідно регулярно оновлювати нафту в його двигуні.

Але коли вам слід замінити мастило двигуна у Volkswagen Touareg? Яку нафту слід вилити, враховуючи модифікацію двигуна транспортного засобу? Як правильно підготуватися до заміни технічної рідини? Як замінити масло в двигуні Volkswagen Touareg своїми руками? Відповіді на ці запитання надаються в поточній статті.

Коли потрібна заміна масла в двигуні Volkswagen Touareg?

Відповідно до правил заміни, поновлення змащення двигуна у Volkswagen Touareg повинно проводитись щонайменше 1 раз кожні 5000. 10 000 пробігу (1 раз на рік). Однак насправді частота заміни нафти в двигуні двигуна залежить від таких факторів:

 • Стан використовуваної технічної рідини. Щоб перевірити стан моторного масла, необхідно придбати мастило використовуваного класу та порівняти характеристики свіжої речовини з відпрацьованою. Ознаками застарілості або непридатності моторного масла є:
 • Запах спалювання;
 • Підвищення рівня щільності нафти;
 • Неоднорідність технічної рідини;
 • Зміна кольору мастила;
 • Поява грязі та іноземних домішок у технічній речовині;

Крім того, заміна моторного масла в Touareg Volkswagen, пов’язана з ремонтом двигуна. Причинами витоку може бути знос елемента машинного двигуна, нестабільність кріплень та труб або зривів внаслідок дорожньої аварії.

Яку нафту заповнити?

Вибір нафти для різних двигунів Touareg. це відповідальна подія. Невідповідна технічна рідина може спричинити пошкодження компонентів деталей двигуна. Залежно від модифікації двигуна досвідченими власниками автомобілів Volkswagen Touareg рекомендується наступні мастила:

 • Замінити масло в двигуні Touareg 2.5 Дизель-Мобіл 1 5W30, Ловклі Моллі TEP TEC 4100 5 W-40, Shell Helix Diesel Ultra 5W 40, Motul Special 5W30 504/507. Альтернативна мастила з в’язкістю 0W30, 5W30 та 5W40 підходить. Для повного заповнення потрібно 8,9 літра технічної рідини;
 • Щоб замінити масло в двигуні Volkswagen Touareg 3.0 Дизель. Кастроль Край із вступом 505.01, Mobil 1 Formula 5W-30, Aral Hightronic SAE 5W-40, Fuchs Titan GT1 SAE 5W-40;
 • 3.2, 3.6 бензин-будь-який 5W-30 з прийомом MV 229.5;
 • чотири.2 бензин. Загальний кварц 9000 Енергія 0W30 (ACEA A3/B3 та API SL/CF) та загальний кварц 9000 5W40 (ACEA A3/B3 та API SN/CF).

Залежно від модифікації двигуна, також змінюється склад моторного масла, необхідного для заповнення. Щоб уникнути помилок, рекомендується використовувати технічну рідину бренду, яка була вилита в систему Touareg Volkswagen на заводі. Важливо врахувати, що змащення двигуна двох різних типів не змішано.

Підготовка до роботи

Підготовчі заходи при оновленні змащення двигуна в двигуні Volkswagen Touareg відіграють важливу роль у успішному завершенні подальших дій.

Підготовча робота включає:

 • Підготовка майданчика, на якій буде розташований транспортний засіб. Для роботи з системою мастила транспортного засобу гаражна яма, оснащена підйомником, та поглибленням для розташування власника автомобіля, або ритм. У будь.якому випадку, сайт повинен бути абсолютно горизонтальним;
 • Підготовка необхідних інструментів та аксесуарів для роботи з двигуном Touareg Volkswagen, а саме:
 • Плоскогубці та викрутки;
 • Набір гайкового ключа;
 • Сміттєзвалища. Для цих цілей автомобіль, каністра, може або відро з загальною ємністю до 10 літрів, підходить для автомобіліста;
 • Інструменти для заливання свіжого змащення двигуна (полив, воронки або технічний шприц);
 • Чисті ганчірки або спеціалізовані синтетичні серветки для протирання системи Volkswagen Touareg;
 • При необхідності нові деталі для заміни. Зокрема, вам може знадобитися фільтр, прокладки, ущільнювальна шайба для сливи.

Увага, пам’ятайте безпеку! За жодних обставин, не рекомендується починати роботу над стрендом відпрацьованої олії, якщо двигун ще не охолоне.

Технічна рідина нагріта під високим тиском і може спалювати руку та обличчя автомобіліста.

Тому перед осушенням рекомендується заглушити двигун Touareg Volkswagen і чекати ретельного охолодження всіх елементів автомобіля.

Робити.це самостійне масло

Крок.By.кроки Інструкції з зміни масла в двигуні Volkswagen Touareg надані нижче:

 • Під зливним отвором двигуна транспортного засобу розміщується зливна ємність;
 • Підніміть капюшон автомобіля, відкривається пробка отвору. Таким чином, вакуум видаляється, що дозволить розвиненій речовині вільно стікати в підготовлену ємність;
 • Перемістіть під транспортний засіб, вийміть захист від палсиції Volkswagen Touareg;
 • Використовуючи ключ месту, відкрутіть пробку олії;
 • Зачекайте повного стоку олії, а потім затягніть пробку;
 • Витріть фольгу Туарег Фолкваген з масляних мрій;
 • Замініть фільтр і герметизацію шайби;
 • Вивчити витратний матеріал. Якщо масло занадто товсте і в ньому багато бруду, то двигун потрібно промивати. Для цього промиваюча речовина розводить дистильованою водою, а двигун Volkswagen Touareg запускається протягом 5-10 хвилин. Процедуру можна повторити, поки відпрацьована рідина не стане повністю прозорою;
 • Натисніть нове жир. Після процедури заповнення перевірте вилку на наявність жорсткості.

Виробники відомого німецького кросовера рекомендують налити в бензинові та дизельні двигуни Tuareg Synthetic Motor Mature Volkswagen Longlife III 5W-30.

У каталозі нашого інтернет.магазину його можна знайти під суглобовим номером G052195m4. Зверніть увагу, що при покупці ви не можете знизити толерантність. Класично нафта з толерантністю 503 00 виливається з рослини в бензинові двигуни.

Однак на прохання власника автомобіля або офіційного дилера перехід до 500 00, 501 01 та 502 00 згодом можливий.

Традиційно, згідно з правилами, заміна нафти Longlife в Туарег проводиться після 15 000 кілометрів пробігу.

Немає практичного значення в більш частому заміні. Оскільки будь.які умови експлуатації Туарега та несприятливі погодні умови вже були враховані тут.

Це питання мучить багатьох власників автомобілів. Необхідний об’єм є індивідуальним для певного двигуна. Так, на 3,6 літрів бензиновий двигун наливається на 7 літрів нафти, а в 4,2 л бензинового двигуна V8. 7,5 літра. У той же час, 3,0 л дизельного дизеля TDI, наприклад, 4,1 л восьмиріклійного збору, потрібна рівна кількість масла. 7,5 літрів.

Оригінальний моторний масло Longlife відповідає найвищому класі та підходить для всіх бензинових та дизельних двигунів.

Спеціальна формула цього моторного масла була розроблена спеціально для автомобілів Touareg разом із спеціалістами провідних нафтових компаній та інженерів компанії.

Завдяки чудовим антиоксидантним властивостям та спеціальними температурними характеристиками, моторне масло Longlife забезпечує надійну роботу двигуна.

Переваги використання оригінального масла:

Цей параметр досягається завдяки спеціальним технологіям виробництва нафти для Touareg з ретельно підібраними компонентами, які зменшують тертя.

Вдосконалені очищення та змащувальні властивості

Олія Longlife не тільки змащує, але й мінімізує утворення родовищ. Весна зменшується до зменшення зносу двигуна та збільшення часу роботи. Нафта Touareg також зберігає оптимальну в’язкість у будь.яких умовах. Це гарантує, що двигун, що починається навіть у сильному морозі.

Покращені властивості антикорозійного та герметизації

Профілактика корозії металевих частин двигуна є непомітною, але надзвичайно важливою особливістю оригінального моторного масла. Ущільнювач GAP в двигуні та забезпечення найкращих силових характеристик.

Яка олія для заповнення Туарега? Відповідь очевидна: виберіть оригінал і не сумнівайтесь у якості! Ваш автомобіль буде надійно захищений від поломок та дорогого ремонту запасних частин.

Ремонт та діагностичні ціни

Діагностична робота vw touareg / touareg gp / touareg nf / touareg fl

 • Комп’ютерна діагностика VAS 6154/VAS5054. безкоштовно
 • Касуальна діагностика. безкоштовно
 • Перевірка оперативних та технічних рідин на наявність витоків. безкоштовно
 • Обурюючи систему охолоджуючої рідини
 • Діагностика роботи освітлювальних пристроїв. безкоштовно
 • Помилка нуль, а також нульовий інтервал обслуговування. безкоштовно

VW Touareg 2.5/3.0/4.2/5.0 TDI 2003-2010:

Діагностика Туарега, заміна масляного та масляного фільтра, заміна повітряного фільтра, паливний фільтр. Фільтр салону, перевірка рівня та клапанів антифризу та гурту рідини. 2500

Діагностика Touareg, заміна масляного та масляного фільтра, заміна повітряного фільтра, салонний фільтр, перевірка рівня та клапанів антифризу та гурманної рідини. 2000 Заміна паливного фільтра (Vaise кожні 60 000 км). 1000

Діагностика Туарега, заміна масляного та масляного фільтра, заміна повітряного фільтра, паливний фільтр. Фільтр салону, перевірка рівня та клапанів антифризу та гурту рідини. 2500

Діагностика автомобіля, заміна масляного та масляного фільтра, заміна повітряного фільтра, салонного фільтра, перевірка рівня та клапанів антифризу та гурта рідини. 2000 Заміна паливного фільтра (змінюється один раз на 60 000 км). 1000

Ремонт підвіски VW TOUAREG / TOUAREG GP / TOUAREG NF / TOUAREG FL:

 • Передня нижня заміна Touareg GP/NF/FL. 2500
 • Передній верхній важіль Touareg GP/NF/FL. 2500
 • Набір задніх важелів (6 штук) Заміна Touareg GP/NF/FL. 5000 (заміна окремо один із важелів. 1000 на ПК.)
 • Подібна рельєф (3D стенда) на 2 осей-3000
 • Мовчазні блоки (3шт) передніх нижніх важелів (для 1 важеля).3500
 • Огляд мовчазних блоків задніх важелів (для 1 важеля).2000

Діагностика та відновлення пневматичної суспензії vw touareg / gp / nf / fl:

 • Діагностика повітряної суспензії. безкоштовно
 • Профілактика повітряної підвіски до зимового сезону для Touareg NF/FL (робота). 3000
 • заправка азотом. 1000
 • Заміна клапана повітряної підвіски. 1000

Завжди в наявності оригінальних клапанів для повітряної підвіски.

 • Передня заміна гальмівних колодків. 1000
 • Задня заміна гальмівних колодків. 1000
 • Передня заміна гальмівних дисків. 2500
 • Задня заміна гальмівних дисків. 2500
 • Заміна гальмівної рідини за допомогою пристрою. 1000
 • Адаптація паркувального гальма після невдалих заміни в інших послугах. з 1500

При купівлі повного набору (датчики колодки з колодками розпилюють мастило для гальмівного механізму)-знижка на запасні частини-5%, 10%знижка.

Увага: ми ремонтуємо супорти (2, 4, 6 поршня). Завжди купували суппорт на складі (лише для членів клубу).

 • Заміна автоматичної коробки передач (автоматична трансмісія передач AKP автоматична робота з автоматичної коробки електростанції для очищувача кільця). від 13500
 • Заміна масляної та автоматичної коробки передач (6 кроків та 8 кроків) з видаленням піддону. 2500
 • Повна заміна масла в автоматичній коробці передач за допомогою пристрою та заміна термостата автоматичної коробки передач. 4000
 • Заміна термостата автоматичної коробки передач. 1000

Як змінити масло в двигуні Volkswagen Touareg своїми руками?

Автомобільний двигун. це основна одиниця, без якого не існує перетворення в енергетичну механіку, вироблену іншими автоматичними системами. Для забезпечення тривалої роботи транспортного засобу необхідно контролювати безпеку компонентів деталей двигуна. Однак без змащування елементи моторної системи транспортного засобу швидко зношуються і стають непридатними. Тому для збереження транспортного засобу необхідно регулярно оновлювати нафту в його двигуні.

Але коли вам слід замінити мастило двигуна у Volkswagen Touareg? Яку нафту слід вилити, враховуючи модифікацію двигуна транспортного засобу? Як правильно підготуватися до заміни технічної рідини? Як замінити масло в двигуні Volkswagen Touareg своїми руками? Відповіді на ці запитання надаються в поточній статті.

Коли потрібна заміна масла в двигуні Volkswagen Touareg?

масло, коробці, touareg

Відповідно до правил заміни, поновлення змащення двигуна у Volkswagen Touareg повинно проводитись щонайменше 1 раз кожні 5000. 10 000 пробігу (1 раз на рік). Однак насправді частота заміни нафти в двигуні двигуна залежить від таких факторів:

 • Стан використовуваної технічної рідини. Щоб перевірити стан моторного масла, необхідно придбати мастило використовуваного класу та порівняти характеристики свіжої речовини з відпрацьованою. Ознаками застарілості або непридатності моторного масла є:
 • Запах спалювання;
 • Підвищення рівня щільності нафти;
 • Неоднорідність технічної рідини;
 • Зміна кольору мастила;
 • Поява грязі та іноземних домішок у технічній речовині;

Крім того, заміна моторного масла в Touareg Volkswagen, пов’язана з ремонтом двигуна. Причинами витоку може бути знос елемента машинного двигуна, нестабільність кріплень та труб або зривів внаслідок дорожньої аварії.

Яку нафту заповнити?

масло, коробці, touareg

Вибір нафти для різних двигунів Touareg. це відповідальна подія. Невідповідна технічна рідина може спричинити пошкодження компонентів деталей двигуна. Залежно від модифікації двигуна досвідченими власниками автомобілів Volkswagen Touareg рекомендується наступні мастила:

 • Замінити масло в двигуні Touareg 2.5 Дизель-Мобіл 1 5W30, Ловклі Моллі TEP TEC 4100 5 W-40, Shell Helix Diesel Ultra 5W 40, Motul Special 5W30 504/507. Альтернативна мастила з в’язкістю 0W30, 5W30 та 5W40 підходить. Для повного заповнення потрібно 8,9 літра технічної рідини;
 • Щоб замінити масло в двигуні Volkswagen Touareg 3.0 Дизель. Кастроль Край із вступом 505.01, Mobil 1 Formula 5W-30, Aral Hightronic SAE 5W-40, Fuchs Titan GT1 SAE 5W-40;
 • 3.2, 3.6 бензин-будь-який 5W-30 з прийомом MV 229.5;
 • чотири.2 бензин. Загальний кварц 9000 Енергія 0W30 (ACEA A3/B3 та API SL/CF) та загальний кварц 9000 5W40 (ACEA A3/B3 та API SN/CF).

Залежно від модифікації двигуна, також змінюється склад моторного масла, необхідного для заповнення. Щоб уникнути помилок, рекомендується використовувати технічну рідину бренду, яка була вилита в систему Touareg Volkswagen на заводі. Важливо врахувати, що змащення двигуна двох різних типів не змішується.

Підготовка до роботи

масло, коробці, touareg

Підготовчі заходи при оновленні змащення двигуна в двигуні Volkswagen Touareg відіграють важливу роль у успішному завершенні подальших дій.

Підготовча робота включає:

 • Підготовка майданчика, на якій буде розташований транспортний засіб. Для роботи з системою мастила транспортного засобу гаражна яма, оснащена підйомником, та поглибленням для розташування власника автомобіля, або ритм. У будь.якому випадку, сайт повинен бути абсолютно горизонтальним;
 • Підготовка необхідних інструментів та аксесуарів для роботи з двигуном Touareg Volkswagen, а саме:
 • Плоскогубці та викрутки;
 • Набір гайкового ключа;
 • Сміттєзвалища. Для цих цілей автомобіль, каністра, може або відро з загальною ємністю до 10 літрів, підходить для автомобіліста;
 • Інструменти для заливання свіжого змащення двигуна (полив, воронки або технічний шприц);
 • Чисті ганчірки або спеціалізовані синтетичні серветки для протирання системи Volkswagen Touareg;
 • При необхідності нові деталі для заміни. Зокрема, вам може знадобитися фільтр, прокладки, ущільнювальна шайба для сливи.

Увага, пам’ятайте безпеку! За жодних обставин, не рекомендується починати роботу над стрендом відпрацьованої олії, якщо двигун ще не охолоне. Технічна рідина нагріта під високим тиском і може спалювати руку та обличчя автомобіліста. Тому перед осушенням рекомендується заглушити двигун Touareg Volkswagen і чекати ретельного охолодження всіх елементів автомобіля.

Робити.це самостійне масло

масло, коробці, touareg

Крок.By.кроки Інструкції з зміни масла в двигуні Volkswagen Touareg надані нижче:

 • Під зливним отвором двигуна транспортного засобу розміщується зливна ємність;
 • Підніміть капюшон автомобіля, відкривається пробка отвору. Таким чином, вакуум видаляється, що дозволить розвиненій речовині вільно стікати в підготовлену ємність;
 • Перемістіть під транспортний засіб, вийміть захист від палсиції Volkswagen Touareg;
 • Використовуючи ключ месту, відкрутіть пробку олії;
 • Зачекайте повного стоку олії, а потім затягніть пробку;
 • Витріть фольгу Туарег Фолкваген з масляних мрій;
 • Замініть фільтр і герметизацію шайби;
 • Вивчити витратний матеріал. Якщо масло занадто товсте і в ньому багато бруду, то двигун потрібно промивати. Для цього промиваюча речовина розводить дистильованою водою, а двигун Volkswagen Touareg запускається протягом 5-10 хвилин. Процедуру можна повторити, поки відпрацьована рідина не стане повністю прозорою;
 • Натисніть нове жир. Після процедури заповнення перевірте вилку на наявність жорсткості.

Заміна масла в коробці передач VW Touareg

Оригінальним маслом для передньої коробки передньої коробки-це VAG G052145S2 75-W90 API GL-5, для коробки передач задньої вісь, якщо диференціальне блокування-VAG G052196A2 75-W85 LS, без блокування VAG G052145S2. Необхідний об’єм мастильної рідини для передньої коробки передач становить 1,6 літра, для задньої частини. 1,25 л. Замість оригінальних типів масел застосовується використання Castrol Saf-Xo 75W90 або Motul Gear 300. Рекомендований інтервал між заміною масла. 50 тис. Км пробігу Castrol SAF-XO 75W90-770–950 на 1 літр, Motul Gear 300-1150–1350 на 1 літр.

При заміні олії в коробці передач задньої осі вам знадобиться шестикутник 8, щоб скрутити зливні та затоки. Після витоків масла на очищену пробку стіка кладе нове ущільнювальне кільце, а пробка встановлюється на місці. Нова олія виливається через верхню діру, після якої його пробка з новим ущільнювальним кільцем повертається на своє місце.

Інтервал заміни масла передачі

Кожна автоматична коробка передач, не має значення для Touareg або Land Cruiser 200, повинен доглядати та регулярно змінювати змащування, профілактика. Лише виконуючи ці умови, ви не можете бути великим ремонтом на 300 000 кілометрів пробігу, а то й більше.

Зазвичай виробник пише в операційній книзі, що машини можуть працювати з незамінною нафтою. Не вірте таким гарантій. Це маркетинговий крок. Виробник повинен продати товар, щоб виплатити зарплату працівнику. Якщо не зламається жодна коробка, то виробництво зросте, оскільки ринку не знадобиться нової продукції.

Тому вони пишуть, що на сучасній автоматичній коробці передач ви не можете змінити мастило.

Тепер перейдемо безпосередньо до автоматичної коробки передач Touareg. Дійсно, на цих машинах будуть встановлені вантажівки японської компанії Aisin. Модель TR-80SN. Це восьмиступенева зміна швидкості, яка є послідовником 6-ступінчастої 09 D, також від Aisin.

Автоматична коробка передач розроблена на 200 000 кілометрів без капітального ремонту. Але масло в ньому потрібно змінити. Правила заміни змащення в стандарті автоматичної коробки передач Touareg, як і для інших машин:

Кілометр може змінюватись залежно від старості автоматичної коробки передач та автомобіля в цілому. Наприклад, для транспортних засобів 10 років тому час мастила можна скоротити, а для транспортних засобів, що вийшли в 2021 році, збільшувались, збільшилися. Перші 80 000 кілометрів, автомобіль спокійно проїде без заміни масла в автоматичній коробці передач.

Якщо ви звертаєте увагу на такі симптоми, як:

Тоді я рекомендую терміново зв’язатися з експериментальною механікою на сто. Можливо, вам знадобиться проста зміна трансмісійної рідини в автоматичній передачі Touareg. Або вам потрібен щоденний ремонт.

Увага! Не забувайте про якість та оригінальність олії, яку ви заповните, якщо самостійно зробите заміну.

Масло в роздатк, коробка передач та мости Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg. Перший позашляховик у сучасній історії Volkswagen (до цього були моделі Off.road Type 82 та Litis у лінійці). Виробництво автомобілів розпочалося в 2002 році. З 2018 року було виготовлено третє покоління Tuareg, яке успішно конкурує з Toyota Hellenger, Ford Explorer, Honda Pilot та іншими великими кросоверами. Машина розроблена на платформі преміум.моделей Audi Ku7 та Porsche Kayen.

Рекомендований інтервал заміни нафти в розподіл.коробці кросовера Volkswagen Touareg. кожні 60 тис. км. Для коробки передач передніх і задніх мостів цей індикатор становить 30-40 тисяч. КМ залежно від умов використання. Складні погодні явища, негативні дорожні фактори та агресивний стиль водіння (часта їзда на дорозі, бруд та сльота, різкі старти та гальмування у світлофорах) негативно впливають. У таких умовах знадобиться передчасна заміна.

Скільки масла наливається в коробку передач, міст та розподіл до Volkswagen Touareg

GP першого покоління, 2002-2010

Перший Туарег увійшов у виробництво після 14 років перерви Volkswagen на ринку позашляховиків (у 1988 році армійський літ був скасований). Це була флагманська модель німецького занепокоєння, створена у співпраці з партнерами у занепокоєннях. Audi та Porsche.

Як результат, модель отримала платформу PL71, як Audi Q7 та Porsche Kayen. У позашляховика було добре обладнаний інтер’єр за стандартами того часу, майже поступаючись преміум-транспортним засобам. У той же час Туарег також міг здивувати на відстані, адже він мав повний привід з опусканням та заблокованою диференціалом. Крім того, повітряна підвіска з можливістю збільшення зазору до 300 мм все ще була доступна. Верховну версію Touareg пропонували з шестилітерним W12 потужністю 450 літрів. З. Цей двигун забезпечив прискорення до “сотень” за шість секунд.

NF другого покоління, 2010-2018

У другому поколінні Туарег був зовні помітно трансформований, придбаний спрощений та динамічний форми, в результаті яких він став більш схожим на типовий кросовер. Крім того, завдяки спрощеним контурам, автомобіль збоку сприймався менш важким і компактним, але насправді розміри кросовера збільшувалися. Отже, довжина тіла становила 4796 мм (раніше було 4754), а ширина. 1941 мм (1928 мм). У той же час висота зменшилася до 1709 мм (проти 1726 мм рано) для поліпшення аеродинаміки. Моторна гама складалася з атмосферної “шести” та “вісім” з потужністю 249-360 літрів. З.

Дизельні двигуни з аналогічною кількістю циліндрів, розробленими з 204 до 340 літрів. З. Усі версії були оснащені всіма приводами та восьми швидкісною коробкою передач. Також була доступна гібридна модифікація.

 • Масло в коробці передач переднього мосту: об’єм. 1 літр, толерантність та в’язкість: G052145S2; API-GL-5; SAE 75W-90, 80W-90, 90W-140
 • Масло в коробці передач задньої осі: об’єм. 1,6 л; Толерантність та в’язкість: G052196A2; API-GL-5; SAE 75W-90, 80W-90, 90W-140
 • Масло в коробці передач заднього мосту без замка: об’єм. 1,25 л; Толерантність та в’язкість: G052145S2; API-GL-5; SAE 75W-90, 80W-90, 90W-140
 • Масло в роздатк: Об’єм. 0,85 л; Вхід та в’язкість: G05015A2/G052515A2; API-GL-5; SAE 75W-90

CR третього покоління, з 2018 року

Volkswagen Touareg 3.го покоління розроблений на новій модульній архітектурі MLB EVO, що використовується в Audi Ku7 Premium Crossovers, Bentley Bentyig та Porsche останніх поколінь Кайен. Автомобіль відрізняється жорстокою конструкцією передньої частини, і порівняно з Kayen має абсолютно нове тіло (за винятком однакової форми лобового скла). Нове покоління Туарега стало більш комфортним та безпечнішим, включаючи завдяки появі нових електронних систем.

У той же час машина все ще є одним із лідерів з точки зору геометричної прохідності. Крім того, кросовер може бути оснащений спеціальним пакетом поза родом з додатковими режимами роботи для поліпшення прохідності. У Росії моторна гама Touareg представлена ​​бензиновими двигунами 2.0 і 3.0 л (249-340 л. З.), а також 3-літровий дизельний двигун потужністю 249 літрів. З. Мотори працюють з 8-ступінчастою “автоматичною”.

 • Масло в коробці передач переднього мосту: об’єм. 1 літр, толерантність та в’язкість: G052145S2; API-GL-5; SAE 75W-90, 80W-90, 90W-140
 • Масло в коробці передач задньої осі: об’єм. 1,6 л; Толерантність та в’язкість: G052196A2; API-GL-5; SAE 75W-90, 80W-90, 90W-140
 • Масло в коробці передач заднього мосту без замка: об’єм. 1,25 л; Толерантність та в’язкість: G052145S2; API-GL-5; SAE 75W-90, 80W-90, 90W-140
 • Масло в роздатк: Об’єм. 0,85 л; Толерантність та в’язкість: G052515A2; API-GL-5; SAE 75W-90

Частота заміни витратних матеріалів та деталей з поколінням Volkswagen Touareg 2

На представленій карті для позашляховика Touareg (2 покоління) з 2014 по 2018 рік випуск роботи було передано для всіх наборів тіла, враховуючи основні норми, що використовуються у Volkswagen.

Volkswagen Touareg (2 покоління) 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки запалювання на моделях бензиновим льодом.

Замініть паливний фільтр тонкого очищення.

Замініть щітки склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть масло в роздатк (RKPP/4WD).

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Перевірка приводного ременя (навісний, генераторний пояс).

Перевірка холодоагенту та його компонентів: масло, компресор, підшипник шківа, приймач.

Перевірка кулонів або компонентів: мовчазні блоки, підставки для м’яча, втулки, пилянки.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть масло в коробці передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Замініть фільтр коробки передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки запалювання на моделях бензиновим льодом.

Замініть підвіски або компоненти: мовчазні блоки, підставки для кульок, втулки, пилянки.

Замініть паливний фільтр тонкого очищення.

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Замініть щітки склоочисника (склоочисники).

керування приводним ременем (навісно, ​​генераторний ремінь).

Перевірка мікроцирку та випадок використовуваних клавіш використання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть масло в роздатк (RKPP/4WD).

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Перевірка холодоагенту та його компонентів: масло, компресор, підшипник шківа, приймач.

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки запалювання на моделях бензиновим льодом.

Замініть паливний фільтр тонкого очищення.

Замініть щітки склоочисника (склоочисники).

Контролюйте матоницю, що підшипник на передній і задній парі коліс.

Контрольний резерв AKB на Volkswagen Touareg 2 Generation з системами Hold та Eco Start-Stop.

Перевірка шашки або їх компоненти: петлі, пильовики, затискачі, мастила.

Перевірка змащування в штрихах, пильнах та затискачах.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Контроль паливного насоса (в конструкції фільтра газового насоса грубого очищення).

Перевірка мікроцирку та випадок використовуваних клавіш використання.

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Замініть свічки світильників на моделях дизельним льодом.

Замініть підшипник колеса на передній і задній парі коліс.

Замініть маточини на передній і задній парі коліс.

Замініть зимовий та літній набір шин, чорносливими.

Замініть паливний насос (у проектному фільтрі газового насоса для грубого очищення).

Замініть масло в коробці передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Замініть фільтр коробки передач (ручна коробка передач/автоматична коробка передач).

Замініть фільтр салону (попередній фактор очищувача повітря).

Замініть фільтр тонкого очищувального салону (другий фільтр повітряних кульок).

Контроль мастила в суглобах, пильних і затискачах.

Перевірка головки блоку циліндра (GBC).

Перевірка водяного насоса на наявність льоду (насоса) або компонентів: підшипники, масляне ущільнення, маточин.

Перевірка термостата системи охолодження двигуна внутрішнього згоряння.

Перевірка кулонів або компонентів: мовчазні блоки, підставки для м’яча, втулки, пилянки.

Перевірка акумулятора (елемент харчування) у використанні клавіш запалювання.

Перевірка сезонної склоочисної рідини (не.фризи).

Перевірка кисті склоочисника (склоочисники).

Замініть ворони або їх компоненти: петлі, пилянки, затискачі, мастила.

Перевірка приводного ременя (навісний, генераторний пояс).

Перевірка на ревізії (підтримка) валиків приводного ременя.

Перевірка натягувача приводного ременя або його компонентів: відео, підшипник, рукав.