Заміна стандартної акустики Polo Sedan JBL. Заміна повної акустики VW Polo

Двері Шумки та заміна передньої частини динаміків

Він пообіцяв трохи написати про Шумку про свою машину та замінити передні динаміки.

У моїй машині (хоча тенденція, здається, вже з фабрики, є шоковий капюшон. Напевно, подивився на збірку, а потім збережено та видалено з конфігурації. Але є шум при русі (а точніше, там). Шум може бути умовно розділений на 2 типи, скажімо.

Звук двигуна (проявляється де.Потім з 3200 революціями),

Шум дорожньої поверхні. Проявляється на “грубому” і не тільки.

Загалом, шумові характеристики автомобіля (тенденція) можна оцінити як 4 “-” і порівняно з 2112. (До речі, не дуже галасливий автомобіль).

Відразу після покупки я їхав пару разів на задньому сидінні з невеликим. Він був неприємно здивований відчутним шумом від дорожньої поверхні, йшов з.за задньої частини заднього сидіння та арки задніх коліс. Тому цей проміжок був закритий негайно і зроблений дуже легко: сидіння викидаються, вібра була запечатана під сидінням, а арки коліс, потім вона ходила Шумка. Я склеював його спленою (це таке дуже липке лайно із захисним шаром клею, товщиною 5 мм) місце контакту задньої частини сидіння з багажним відділенням. Я ніколи не дістався до полиці під заднім вікном. Я вже не буду робити багажник, я цілком отримав результат.

Оскільки він почав їздити на машині (і я люблю музику з діабетом, а не MP3 та радіо), питання виникло на вибір лобової дину та звукової ізоляції вхідних дверей (принаймні).

Вибираючи опцію, компонент/коаксіальна акустика надавав перевагу коаксіалу, а саме, Tempo Coaxial 6. один з найкращих (16.ти “коаксіалів) у бюджетному сегменті. Має невелику функцію голови навколо осі, t.Е. може бути спрямований вниз/ вгору/ в бік. Я керував ним про підборіддя. З компонентом він не турбувався з кількох причин: для не існує регулярного місця для. необхідно перетягнути на них проводку з дверей, змінити та переробити передні стелаж або покласти твіттери в куточки торпеда. Я не хотів всього цього, і для перегляду знадобилося близько 15-18 годин.

Ми робимо подіум (кільця) для динаміків із загальною товщиною 30 мм від фанери. Зовнішній діаметр, викладений відповідно до захисної сітки, прикріпленої до динаміки, внутрішньої. так що Діна повністю пішла б у них зі своєю конусною частиною. Якщо під рукою є клей/герметик, то ми склеюємо ці кільця між собою і ведемо гвинтами з гайкою M5. Поки що це висихає. Ми розбираємо оббивку вхідних дверей. Перед тим, як розібрати, доцільно придбати кілька запасних кліпів оббивки (я купив 6 штук, 2 стали в нагоді пізніше). Вартість 12 r, в будь.якому екзистенції. Оббивка (влітку) може просто «вирвати» руками за допомогою широкої (загорнутої м’якою) викруткою (лише не забудьте відкрутити гвинти). У мене були дерев’яні клини, подібні до адаптації, рекомендованої WAG. Ралик Vibra купив пластиковий валик з дрібною ребристою поверхнею в маскувальному магазині. Цілком підходить, рекомендую. На одній із фотографій це видно.

Знявши оббивку, звільнивши кріпильне вікно з пластикової пробки та алюмінієвих заклепків старого динаміка. Ми витермо всі склеєні поверхні з пилу, принаймні. Як правило, рекомендується поглинути, але я спробував відірватися пізніше від просто витирання вологою тканиною шматка. Ви не можете нічого не зірвати.

Далі хтось знімає скляне вікно, хтось ні. Я не стріляв, але настійно рекомендую щось, щоб захистити передпліччя від подряпин.

Ми склеюємо вібру всередині дверей (у мене є STP2, 2 аркуші на двері приблизно), кочення, потім Шумка (хребет, акцент).

Ми ставимо деканів на гвинти, покладаємо пластикову пробку, а також “вібруйте”. Проміги там невеликі між дверима/оббивкою, тому вам потрібно бути обережними з товщиною матеріалу, він може не впасти на місце оббивки щільно. Особливо це стосується нижньої частини дверей (де місце знаходиться під пляшкою і поруч з Діном).

Я також захопив з великими поверхнями Vibra оббивки пластику, і я просто не знайшов спеціального антискрипту в магазині.

Збираючи двері водія, не забудьте витягнути кнопку багажника з гнізда за допомогою рами, вона заважає оббивці і може бути зламана силою сили.

Двері стали важкими до приємності (а також більш важкими, ніж Джеттовський).

Моя оцінка музики. 4.5 (голова RSD 310). При хорошій якості запису є як високий, так і еластичний низький.

Звукова сцена. Перед головою, завдяки піднятому твіту.

Задня частина значно зменшилася сама по собі, максимальний об’єм зараз зараз. близько 50%, потім просто голосно. Нічого для брязкальців, не вібрує. Зовні Мафон було чути менше, всередині. більше 🙂

Я можу порекомендувати всім цей варіант бюджетного доопрацювання музики, особливо для тенденції.

Звикли до збігів.

Розповідь про збіги доведеться негайно почати з трьох, оскільки тенденція очевидна. Але цей рахунок не зупиниться. Почнемо з підбурювача цієї історії. Юрій Тріков. Як і будь.який свідомий громадянин, Юрій на момент моменту подумки про придбання автомобіля. Як представник найкращої частини громадянського суспільства, спочатку Юрій розробив концепцію додаткового обладнання, і лише потім забрав автомобіль під ним. Вони стали бюджетом, але функціональним седаном Volkswagen Polo. Спочатку він повинен був мати відеореєстратор, навігацію, Інтернет і, звичайно, музика в машині.

Однак, якщо для всього цього купують спеціалізовані пристрої, то додаткове обладнання буде складатися в основному з проводів та присольних чашок на лобовому склі. Китайський мультимамкомбін у розмірах повного часу головного пристрою може вирішити всі проблеми, за винятком одного. звуку аудіофілу.

Юрій розглядав різні рішення, доступ до найбільш ефективних стався внаслідок ланцюга збігів. Юрій. аспірант, кафедра, на якому він є аспірантом, називається “комп’ютерними технологіями”, а інститут, де кафедра. Мірея. Вже цього було б достатньо, щоб повернути погляд на комп’ютер, і ось ще один збіг: Артіом Верешхагін, системний адміністратор відділу, з такими рішеннями експериментували багато і правильно встановили колегу початкову точку пошуку.

Проект розпочався за рік до появи автомобіля. Звичайно, з комп’ютера розпочав. На платформі CARPC ви можете створити систему будь.якої конфігурації та додати необхідні функції за необхідності. Буде правильне «праска», і є програмне забезпечення ». говорить стародавня фінікійська приказка. Невеликі розміри, низьке споживання енергії та високі продуктивності потрібні від заліза (для роботи з відео). Рішення, перевірені попередниками. Почав шукати їх, краще і не так дорого.

Відповідно до процесора (з точки зору продуктивності та споживання енергії), свіжа (на той час) серія Intel Celeron G з вбудованою відеокартою стала оптимальною. Були також варіанти з Atom Intel, але там споживання енергії обмінювалося на продуктивність, не зовсім оптимально для використання автомобіля. З точки зору розмірів, Mini.Itx та відповідне тіло мінімального розміру виявилися оптимальними. Блок живлення, адаптоване для використання в автомобілі, і стандартний сенсорний монітор HDMI з перехідним кадром був замовлений на eBay, він систематично дешевший, ніж придбання в Росії. Зібраний та налаштований комп’ютер був протестований вдома протягом двох місяців, за цей час була визначена структура звукового тракту та вибирали компоненти.

Розумно, міркуючи, що навмисно обраний дворічний.це краще, ніж випадкова трійка, і хороші пасивні кросовери працюватимуть не гірше, ніж свердло, Юрій запропонував мінімалістичну структуру звукового тракту: двосторонній фронт з пасивним Відділ смуг і без сабвуфера загалом. На досвід вплинув досвід “Син складних помилок” та в слуховому методичному аналізі публікацій у “AZ”.

акустик, polo, sedan

Невелика частина периферії системи: GPS.приймач та резервний порт USB

Після обговорення всіх Pro et contra і, як кажуть, “за порадою друзів” зупинився на акустиці e.О.С. Опера ES165 II. Рідкісний (навіть для цього калібру) басовий потенціал цієї акустики, музична середина, чиста вершина була відмічена не раз. Плюс компетентні кросовери аудіофілів, з частотою розділу 3 кГц (золоте середнє значення між навантаженням писків та діапазоном середнього рівня). Для писків. фільтр першого замовлення з нелінійним захистом та регулюванням рівня, для Midbas. першого фільтра замовлення з компенсацією за індуктивність звукової котушки. Мінімальні фазові спотворення відповідно до схеми та якісно виконані компоненти.

Підсилювач також взяв перший. Природно, передача сигналу передбачалася лише в цифровій формі. найкраще на оптичному каналі, щоб уникнути електричного з’єднання компонентів. Отже, вам потрібен або підсилювач з цифровим входом і вбудованим DAC, або зовнішнім ЦАП та окремим підсилювачем. Перший варіант тепер можливий, але є мало підсилювачів такого типу, і для розширення діапазону варіантів (і здатності впливати на результат) ми зупинилися на другому.

Підсилювач e.О.С. AE-65T був ідеальним для вирішення регуляторів підсилювача, розділеного завданням, і в одному з каналів немає інверсії сигналу. Крім того, “італійський” макет сприятливо вплинув на естетику та ергономіку системи, розуміння цього прийшло пізніше, на етапі розміщення компонентів у машині.

Рама була знайдена готова. І монітор повинен був бути налаштований на нього

Якщо говорити про інверсію. Думка аудіофілів на цю тему була розділена. Деякі вважають її злом, оскільки принаймні один каскад у каналах буде безперервно, хоч і в дуже маленькому. Інші привертають увагу до того, що з різною абсолютною полярністю сигналу навантаження на плечі джерела живлення вирівняне в стерео.обрізках. Я особисто на стороні другого, а Юрій перший вирішив. для нього.

Ще одним завданням було пошук зовнішнього DAC для підсилювача. Потрібно сказати, що тут не було жодних збігів? Навмання (випадковим чином?) з розмовою з Олексієм Тепаєвом (чиє ім’я та ще більше. прізвисько a!Ext на сторінках нашої публікації.це не вперше) тема нещодавно виявленого китайського.виготовленого ЦАП. Недорого (що в країні виробництва давно вдалося) і дуже добре (які були вивчені там останнім часом). DAC та живлення для нього були замовлені на eBay, тоді все впало в руки Олексій для остаточного речення. Вони налякали цей продукт від підсилювача, Олексій слухав зв’язку і не був надто задоволений своєю роботою. Це не те, що це нещасне, але не надто багато після заміни деяких операційних підсилювачів та точної настройки все почало грати, лише тоді макет був перетворений на дизайн, зібраний “повністю”, і підсилювач і DACS стали один, хоча вони живуть у різних будівлях.

Заміна акустики у вхідних дверях на седан Volkswagen Polo.

Нарешті замінив акустику сьогодні. Кікс залишився з Легана 16 см. З кросоверами. Єдине, що не залишилося для писків, оскільки я інтегрував їх у машину, тому не вдалося їх зняти.

Цього разу я вирішив полегшити видалення. Оскільки я колись продам автомобіль у будь.якому випадку, і це з ними стільки, скільки без них.

І, звичайно, я негайно змінював порожнину дверей.

Зробив це без фанатизму, лише 2 мм. Вібра. Через те, що я не хотів збільшувати вагу дверей. Я вже знайомий з тим, до чого це призведе.

Виписки типу. це не вітається.

акустик, polo, sedan

Посипте заклепки на стандартному динаміку.

акустик, polo, sedan

Як бачите, у нього є подіум, ніби. Звичайно, не розблоковано.

Тоді я приклеював вібра. Стомлюючий урок. Необхідно бути на рукавичках, інакше фольга страшенно вирізана.

акустик, polo, sedan

Потім я вирізав 2 кілець з фанери товщиною 15 мм. Ну, що це було. Але також подумав, що старий подіум становить близько 30 мм, так що все буде добре. І так це сталося. Не дуже обережно, але я не столяр.

акустик, polo, sedan

Вже накрутив динамік і підключений до роз’єму.

Встановив писк, як планувалося для торпеди. Напрямок до водія.

Тривалий час я глав голову, де засунути писк, щоб нічого не зламати.

Ідея прийшла, щоб виправити їх на торпеду з силіконовою двосторонньою стрічкою. Тримає щільно, але також видаляється, якщо це.

Писк всередині корпусу обертається. Я їх опустив.

Де їх повернути на себе чи до центру. До центру між передніми сидіннями?

Установка зверху на торпеду. Ця установка, мабуть, має найбільшу кількість варіантів. Основна перевага. це досить велике видалення твітера від слухача, що вирівнює відстань з лівого та правого канали, а це означає, що він покращує звукову сцену. Часто є регулярні місця, тому ми розглядаємо перший варіант, коли динаміки працюють, щоб відобразити з лобового скла. Працюючи над тим, щоб відобразити шлях звуку для слухача, збільшується, і це, в свою чергу, відводить звукову сцену, саме тому локалізація звукових зображень дещо погіршується. Щоб вирішити цю проблему, деякі інсталятори намагаються орієнтувати NCH-динамічний, щоб він був спрямований на слухача однією стороною купольної діаграми, а інший працює, щоб відобразити зі скла. Другий варіант.встановити високу частоту на торпеду на вершині на стійці, з орієнтацією центру на слухача, дає найкращий результат, але це набагато складніше в впровадженні, а не взагалі таємного.

Установки. це флеш з найбільш естетично панеллю, але для цього її доведеться видалити та переробити, що в деяких випадках може стати серйозною (і дорогою) проблемою. Невеликий нюанс: у високочастотній з жорстким звуком (найчастіше він притаманний динамікам з твердим куполом і дешевими моделями з збалансованим куполом) надмірна яскравість діапазону HF при відображеннях скла лише посилиться.

акустик, polo, sedan
акустик, polo, sedan

До речі, як і очікувалося, Китай є Китай, один писк не працював. Мені довелося це відкрити. Вона була короткою волоссям. Мені вдалося це виправити.

Подальший бізнес для підключення. Оскільки у мене є хрести, мені довелося врізатися в проводку біля роз’єму. І вести дроти до хрестів. Який я встановив над безладом. Вони дуже великі, і там достатньо місця.

акустик, polo, sedan

Ну, загалом, я задоволений результатом. Бас став більш чітко з’явився. Сцена попереду. Що ще потрібно для щастя. Правильно. підсилювач. Але це інша історія.

Заміна стовпчика стовпців

Я давно нічого не писав 🙂 Машина почувається добре. Тут вони повільно пройшли акустику.

Детальний звіт про фото, на жаль, не вийшов, бо це не залежить.

Особенно расписывать как разбирать, что снимать и что откручивать не вижу надобности, скажу только лишь несколько вещей:

один. Повна акустика часу виготовлена ​​з картону. Більше того, відчувається, що це було зроблено в дні СРСР. Але вони зробили це в Китаї. Опір динаміки. 8 Ом, сила 20 Вт.2. Щоб розібратися, вийміть шоу кабіни не складно, важко потягнути дроти. Точніше, це не складно, а на тривалий і тужливий.3. Якщо в машині встановлений сабвуфер, змініть динаміки. Субвуфер рубає, а динаміки. на жаль. Після заміни компонентів зі мною все більше і більше нормалізується з точки зору якості звуку. все є скрізь і в помірності.чотири. Пам’ятайте. мої очі бояться, і мої руки роблять 🙂 мій підхід до придбання компонентів був дуже бюджетним і трохи оригінальним.

2 набори компонентів стовпців Kicx TL 6.2 з кросоверами та продуктами харчування в комплекті. 4000; 4 розпірки з фанери. 500; 1 ACV LX 4.60. 2800

і багато проводів, адаптерів, пробки, клем та інших речей. 3600

Коротко попытаюсь объяснить свой выбор:

Чому компонентна акустика попереду і ззаду?

Попереду, я думаю, всі розуміють, і ззаду, щоб підняти звук знизу по всій машині, а не просто попереду. Провівши такий невеликий досвід. повірте, це дуже ефективно. Зміни якості звуку на краще.

Мені просто сподобалось, як вони грають. Магазин мав можливість їх слухати.

Який підсилювач такий ACV? Наступний китайський G.

Я подумав точно так само. Але прочитавши пару відгуків, а також подивившись на звіт про його розбирання та оцінку якості нутрощів. я здивувався. Все робиться досить високою якістю, під час використання нікого не спалив ні з ким. Природно, я раджу йому кинути його на колонки, а не на сабвуфер будь.яким чином. У нього чудові фільтри високих та низьких частот. За рахунок дна, я думаю, він просто не може витримати це і вступатиме в захист. Працюючи зараз протягом місяця протягом 4 каналів. це ніколи не було дуже нагріто. ледь тепло. Про від’їзд на захист, я тим більше мовчазний. Фільтри дозволили мені так налаштувати якість, що мені не довелося використовувати еквалайзер у реєстраторі радіоприймачів.

один. Під підсилювачем не було зроблено велику коробку, яка була розташована під сидінням водія; 2. Дистриб’ютор для плюс дріт розміщений за безладом. Є один плюс від моторного відсіку, і з нього надходять два дроти. один на динаміках, а другий для суб, який я маю довгий час. Мінус потрапляє в болт ременя безпеки водія; 3. Кільця розпірки накручуються до дверей з болтами, які витягуються гайками. Динаміки накручуються на кілець для самостійних гвинтів. Усі можливі прогалини приклеєні до Шумки.чотири. на задній частині встановлюється на задньому вікні у верхніх куточках.

Загалом, все робиться ретельно, з заощадженнями місця. Я дуже задоволений роботою!

Але я зіткнувся з однією проблемою. схована Сабвуфер відсутня. Стовпці грають занадто багато, що днища заглушуються на підрозділ, незалежно від того, як я їх регулюю. результат майже нульова вирішення проблеми. встановити другий сабвуфер Stealth але це вже в іншій темі 🙂

Фото підходить. Ми роззброїмо увагу на дріт. в майбутньому він здійснювався всередині дверей 🙂

Всім привіт! З вами.це звукова ізоляція та автоматичний центр STP, і сьогодні ми розповімо вам про роботу, виконану з автомобілем Volkswagen Polo. Ми зробили багато роботи. ми зробили всеосяжну звукоізоляцію премії з встановленням звукопроникної мембрани блоку шуму, шумоізоляції даху, зовнішньої обробки колісних арк “ексклюзивними”, а також замінили стандартну передню частину і задня акустика. Звіт про фото нижче, підемо!

Ми почали працювати з шумоізоляцією дверей у нашій спеціальній версії “для звучання”. Перший шар встановлений за допомогою STP Gold 3.2.

Зроблено кілець для передньої акустики.

На передній частині було встановлено 2-канальну акустичну систему L Tempo Ultra.

Доповідачів з високою часткою були встановлені в звичайних місцях.

Напів.

Перероблений пластиковий кожух. Перший шар подає, щоб змочити пластик. STP Aero.

Другий шар на пластиковій обшивці. Biplast 15A Premium.

Шумну ізоляцію даху проводили у 2 шари. спочатку STP Aero для віброкардизації тонкого металу даху, потім 10 к біпласт для максимального поглинання звуку.

Заміна стандартної акустики Polo Sedan JBL

Є бельгійські оратори Опір 8.го на заклепках. Звичайно, краще, ніж звичайна музика в новій Гранті чи Каліні, яка взагалі не тримає басейн. Розмір 16.Я встановив Tempo6 на відстані кільця розміром 16.5 зробив повну шумку. Поки що я задоволений усім. Будуть питання щодо акустики

Егор, на седані Sochi Sedan Odishn Acoustics проходить без писків? І що дешевше брати динаміки з інтегрованими або діллевими писками, щоб поставити стелажі з вбудованими.у скрипки з полохла.поло?

Олексій, ти будеш довго чекати від повного часу радіо та акустики добра. Поло покласти в поло жабу з скандуванням випуску Чен 4 Натери.Ви робите отвір і нормально стоїте. Я сфотографую пізніше

Якщо, крім магнітофона, сигаретна запальничка не працює для вас, то це запобіжник. Вони під кермом.

Хлопці, у мене таке питання!? І чому я маю з власною головою та динаміками до мінус температури, коли машина ще не вижила (внутрішній) лише передні динаміки, а задні мовчать (коли внутрішній спалах трохи зігрівається з відіщання Радіо, машина знаходиться в машині, я включаю картографування і всі спікери працюють! В чому проблема? Я не розумію

Кирило, у мене однакова проблема.Перейдіть до дилера лише тоді, коли ця проблема є, і ви можете продемонструвати її господареві і не повернути машину, коли ви приїдете.до. Після запуску двигуна проблема зникає. Вони змінили прошивку, і тепер все нормально!

Олексій, це, звичайно, гарна думка! Тільки я не пішов на це, і, швидше за все, я вже злетів

Якщо стандартне радіо, то ціна підключення 2 за сто.Але вам потрібно вкрасти конвертер, це 300 повинні бути припабні до лінійного виходу або виходу з динаміками.Але ще раз я нічого не можу досягти від радіочастотного радіо.Перевірений.Дріт на підводці витягується з пасажирських сидінь і на порозі.Якщо ви відкриєте капот, там є гумова штепсель.

Заміна стандартних стовпців автомобіля Volkswagen Polo Sedan

Дремель розрізав купол офісом. Мені потрібен був купол з решіткою. Від VW Tweeter я відрізав усі зайві. Оскільки мені не потрібні кросовери. Купол, встановлений поверх твітера, і зафіксував його термохеєм.

У такому вигляді все ідеально сиділо в кулі кулі, і можна було регулювати напрямок. Що я хотів отримати. Як результат, вся установка стовпців на Volkswagen Polo місцями місцями. Посібник з незалежно замінити динаміків, і тоді я скажу, чому китайці дурить нас. Я сортував їхні твітери.

Раніше я вважав, що був магніт, котушка та металевий купол. Але не тут.

Давайте проаналізуємо ті випадки, коли звук стає кращим, і навпаки. коли є ризик, що він зміниться на гірше:

Звук, безумовно, стане кращим, якщо додати відсутнього елемента. Багато виробників автомобілів в основній конфігурації самі встановлюють мінімальний набір динаміків, а саме. широкосмугові, які відповідають за весь діапазон частот, який вони найчастіше не можуть впоратися зі своєю власною дешевою конструкцією, або просто з того, що знаходиться під нашими ногами.

Найчастіше в цьому випадку ми маємо високі частоти та верхню середину. Звук здається тьмяним, брудним і глухим. Зміна таких динаміків на компонент, тобто складається з середнього басейну та твітера (писків), які будуть набагато ближче до ваших вух, ви візуально витягуєте музичний матеріал з чіткими середніми та яскравими верхніми частотами. Наприкінці статті я дам найкращі варіанти заміни “персоналу”.

Також покращити якість звуку наборів OEM. Це набори, спеціально розроблені для заміни стандартних динаміків у певних автомобілях. Зазвичай це автомобілі, які мають деякі особливості розміру або місця для встановлення, такі як BMW, Mersedes, деякі Toyota.

акустик, polo, sedan

В інших випадках ви повинні розуміти, що проста заміна динаміків не може не тільки покращити звук, але й погіршити.

Чутливість:

Стандартні динаміки, як правило, з найпростішою і дуже легкою мобільною частиною, мають досить високу чутливість, щоб слабке стандартне радіо могло їх розмахувати. Деякі класичні, кращі та потужніші, такі як цей, мають більш важку, зайву вагу, міцнішу мобільну частину, яка має ряд переваг, включаючи це дозволяє їм підніматися дуже низько (на басі), але чутливість знижується. Тобто в тій же силі “проводили”, цей оратор буде грати тихіше.

Опір:

Деякі динаміки з повним часом мають опір нижче, ніж класичні 4omas. Це робиться з тієї ж причини. слабкість стандартного радіо. Наприклад, оратори нижче мають опір 2.го, а доповідачі в магазині у 99,9% випадків 4.го. І, звичайно, підсилювач, який працює з меншим опором, дасть більшу потужність, а звук на стандартних динаміках знову буде голоснішим.

акустик, polo, sedan

Частотна характеристика:

Досить важко відтворити бас, і для того, щоб не перевантажувати їх, виробники “кастрать” частотний діапазон досить важко відтворити.

акустик, polo, sedan

Навіть якщо ви купуєте найбільш «басових» доповідачів, їх потенціал не буде нічого розкрити.

Подання:

Деякі автомобілі, наприклад, частина моделей Toyota, оснащені динаміками розміром 69 “. Volkswagen має конфігурації з 20.дюймовими динаміками. У цьому випадку, щоб досягти басового компонента, не гірший, ніж повний час, доцільно замінити їх типом розміром не менше, що значно зменшує вибір, оскільки найпоширеніший розмір 6,5. Інші розміри компонентної акустики, швидше за все, є винятком.

акустик, polo, sedan

«Я скажу з власного досвіду, що заміна великих динаміків повинна бути доповнена зовнішнім підсилювачем, оскільки це буде важко.”

Можливо, ми зупинимося на цьому, і наступного разу ми поговоримо про стандартні аудіосистеми в лапках рівня премії. Там.

Якщо ви вперше на нашому форумі:

Репутація: 653336 Реєстрація 03.одинадцять.2014 місто/село Росія-Орал/Абхазія-Гулріпш;). Дописи 6.853 Дякую (розповсюджено) 20351 Дякую (я отримав) 9614

Re: Звук у седані поло

Місяці 2 Як я замінив акустику в седані поло. Шумна ізоляція дверей та спереду АК-74, AK-74. Просто набрякло від того, що я отримав. Навіть звичайна голова співала здорово, тембр зараз знаходиться в нулях. Тил непотрібна (так, не слухав компетентних людей), хоча 3 т.R. AK74. це не багато грошей, це стає трохи голосніше, і це все, але цікавіше, коли лише фронт. Але я все одно хочу змінити звичайну голову, на 2din з Bluetus. Я палю гроші на підсилювачі, Бошку, Шумка. Це заразно, чорт.

Репутація заявника для початківців: 0 Реєстрація 03.03.2017 місто/село Московський пост 4 Дякую (розповсюджено) 3 Дякую (я отримав) 0

Повна шумоізоляція Volkswagen Polo та регулярна заміна акустики

Всім привіт! З вами.це звукова ізоляція та автоматичний центр STP, і сьогодні ми розповімо вам про роботу, виконану з автомобілем Volkswagen Polo. Ми зробили багато роботи. ми зробили всеосяжну звукоізоляцію премії з встановленням звукопроникної мембрани блоку шуму, шумоізоляції даху, зовнішньої обробки колісних арк “ексклюзивними”, а також замінили стандартну передню частину і задня акустика. Звіт про фото нижче, підемо!

Ми почали працювати з шумоізоляцією дверей у нашій спеціальній версії “для звучання”. Перший шар встановлений за допомогою STP Gold 3.2.

Зроблено кілець для передньої акустики.

На передній частині було встановлено 2-канальну акустичну систему L Tempo Ultra.

Доповідачів з високою часткою були встановлені в звичайних місцях.

Напів.

Перероблений пластиковий кожух. Перший шар подає, щоб змочити пластик. STP Aero.

Другий шар на пластиковій обшивці. Biplast 15A Premium.

Шумну ізоляцію даху проводили у 2 шари. спочатку STP Aero для віброкардизації тонкого металу даху, потім 10 к біпласт для максимального поглинання звуку.

Колісні арки обробляли на вулиці у “ексклюзивній” версії. 2 шари віброгенемпфіксингової мастики STP Noiselique з перервою при застосуванні 1,5 години.

Шумна ізоляція кабіни виготовляється в 3 шари. Перший шар, віброкард, премія Bimast Bomb та STP Aero Plus.

Далі другий шар був встановлений. акцентний преміум 6 мм та 10 к біпласт у зоні задніх сидінь.

Третій шар був встановлений звуконепроникним блоком шуму 2. Матеріал, ефективність якого проявляється лише в присутності “повітряної подушки”, яка досягає її від віброгенмпфера.

Дуже важливо впоратися з задньою поличкою в седанах з Vibrodempfer, щоб уникнути гурковини, настільки знайомий. Ми використовували матеріал STP Aero Plus на металевих полицях.

Стовбур також оброблявся в 3 шарах. Перший, хто використовує преміум.клас Bimast Bomb та STP Aero Plus.

Потім використовував найефективніший шум.абсорбуючий матеріал 10.кратного біпласта, щоб зменшити гул, що надходить із задньої частини автомобіля.

Весь багажник був покритий звукокласитером блоком шуму 2, застосувавши третій шар.