Переваги та недоліки седана Volkswagen Polo. Встановлення шлюбу пружин…

Відгуки Volkswagen Polo

Переваги: ​​ідеальний автомобіль для міста, невеликий, компактний, з DSG також економічним у місті 6-8, на шосе. 4-5 л. Іспанські збори, категорично відрізняються від російського седана майже в усьому. Авто. Дизайнер, ви можете покращити гроші, поки гроші не закінчиться. Хоча ви можете набити маленьку більше, ніж у седані.

Недоліки: В принципі, вони не є, якщо ми втілили місто, для треку. Вийміть PPD і встановіть європейські гілки, інакше рулони та будуйте на колії, як у штормі, будуть жорсткішими, але воно буде керувати, як справжнє поло. Звикайте до DSG півдня щодо того, що вони ламаються. Скоріше, міф. Залежить від роботи в пробок. у S-моді або вручну. 100 тис. Листів без проблем, якщо вам не пощастить. Але заміна зараз досить розумних грошей коштує.

Що зламалося: блок комфорту вигоріло

Досвід обслуговування: дилер є офіційним до гарантії, а потім незалежно

Попередній автомобіль: Opel Corsa

Чи варто цього автомобіля?. Так

Переваги: ​​хороша підвіска, зручний салон, просторий багажник.

Недоліки: при гальмуванні він потрапляє на кермо, щось постійно грозить у порожньому багажнику, низька прохідність.

Що зламалося: на 40 тисяч насосів відповідно із заміною роликів на 60 тис. Поршневих спідниць (група поршня) стукали на 60 тис.

Досвід обслуговування: один ремонт пошкоджень від 100 000.

Попередній автомобіль: Renault Duster

Чи варто цього автомобіля?. Ні

Переваги: ​​машина в цілому не поганий, але шлюб. це час навчитися виправляти в цивілізованому.

Недоліки: зокрема доопрацюйте двигун 1.6 і не керуйте навмисним шлюбом.

Досвід обслуговування: покупці змащені покупцям чекають кінця гарантії нарешті шлюбу, ніхто не усуває шлюбу.Двигун можна задумано і добре, але зробити непристойним.

Чи варто цього автомобіля?. Так

Трезков Олександр Володимірович, досвід водіння з 1972 року.

Переваги: ​​Непогані машини за ці гроші

Недоліки: Губка з передніх сидінь зливається з дилера офіцера в Красноярську перед 1, тоді півроку минуло те саме, що хотів би зробити місця краще

Чи варто цього автомобіля?. Так

Переваги: ​​ооочень простої)) економічні та надійні.але ще не дорого в обслуговуванні), я купив його на моноліті, здається, в Арконсі. Тоді я піду туди.Хороший сервіс там

Недоліки: Нічого, що можна було б назвати недоліком, я не знаходжу

Що зламалося: нічого не зламалося, поки нічого не зламалося

Досвід обслуговування: як написано вище. Приємно здивували ціни на це, і вони добре служать у салоні

Попередній автомобіль: VAZ 2110. Виявилося

Чи варто цього автомобіля?. Так

Абдулін Роман Рішатович, досвід водіння з 1950 року.

Переваги: ​​Я загнав цілком доступні машини з салону, звичайно, я хочу добре пробити м’ясо, я думаю, якщо Priora коштує 42000, а поло 54000 це вже гідрачна робота на 5, поки я можу сказати, і тому я задоволений

Недоліки: поки що в салоні є шум

Досвід обслуговування: 2 дні

Попередній автомобіль: VAZ 2107

Чи варто цього автомобіля?. Так

Переваги: ​​t.До. Перший новий автомобіль, з чим порівнюватись, але порівняно з минулим автомобілем, потім Audi 1984. у. Зручний

Недоліки: Шумка, плита. Під час проїзду через перехрестя (на відміну від Audi), передній бампер і кінець глушної труби торкнулися

Що зламалося: 1000 км підвіски коробки передач, сидіння для опалення 15000 кнопок, 58 000 поршня, 62000-атлетичний перемикач (гітара, метелик, як вам подобається), 69000.Це знову схоже на поршень. Якщо 2.річна гарантія. Тоді ремонт двигуна позаду мене

Досвід обслуговування: Хлопці з ремонту офіційних дилерів прямо сказали: “Ми не залишимося без роботи”, з двигуном на два тижні для ремонту я був п’ятим. Я не очікував цього від німців.

Попередній автомобіль: Audi 100 44.е тіла, я подорожував одинадцять років, я досі не продавав, раптом поло не витримує його.

Чи варто цього автомобіля?. Ні

Переваги: ​​як правило, відмінно!

Недоліки: сувора машина.

Що зламалося: клімат.контроль зламався. Фурнітура, на якій я завантажую Frienes, перестали триматися, принаймні відремонтовано під гарантією (я не знаю, скільки це зробило б)

Попередній автомобіль: Hyundai Accent

Чи варто цього автомобіля?. Так

Балашєв Сергій, досвід водія з 1998 року.

Переваги: ​​у кожного є свої уявлення про гідність та недоліки, і навіть якщо є з чим порівняти. Я опишу, що мені подобається в поло в полові. Звичайно, великий багажник “Я просто не переживаю за транспортування”, внутрішнє прикраса кабіни “хоча це для любителя”, керованість, споживання просто приємне, надійність “протягом двох років сама по собі не має зламаний. не скрипить не приголомшливий.

Недоліки: я хотів би працювати краще, ніж наша зена, “болісно тривалий час”, на мою думку, силу двигуна недостатньо, ну, занадто мало коней 15 було б нормальним, я знаю, як інші, але інші, але й інші, але З першого дня у мене є перший і ззаду, передача не одразу вмикається, хоча це іноді, але це турбує “ще не зв’язався з послугою. Я майже забув про Шумку “ні”. Не слід писати пару дрібниць про жалоби.

Що зламалося: так.катальний “телевізор” зламався, коли передній бампер не був зачеплений пагорб.Це раптом крутий підйом з крутим спустом. Тут кріплення зламався. Заміна від роботи за ціною 9000. Лампочка перегоріла.

Опыт обслуживания: Когда купил Polo, то в первые дни был просто огорчён всем, кроме багажника и дизайна, даже в отзыве написал обо всём, что мне не нравилось, но по прошествию почти двух лет думаю что я сделал правильный выбор “только всё ровно мощей не вистачає”

Один з улюблених моментів Великої Тури ⁠

Я хочу сказати спасибі, хто не проявляв агресії)) Чукч. це не письменник, але я дуже хотів спробувати.Я взяв громадянський 98.го року, і, як і на всіх старих японських (і, можливо, нелюданих) автомобілях, задніми арками та трохи порогу почали страждати.

Ще не видно, що всередині арки все дуже погано, і здається, що не все так погано

Я не хотів, щоб хетчбек чи відсік планується, що вона седан)

Праве крило. це погане, погано шасі, щось також є проблематичним для електрика, а не нормальним правим дзеркалом. Велосипед. Я взяв його 21 вересня, і пішов їздити на послугах, щоб зрозуміти передню частину роботи, до цього, після цього замінювало нафту, свічки, прокладки кришки клапана, свердловини та регулювання клапана. Я згадаю, що хотів взяти машину, щоб це зробити, я хотів це зрозуміти)

Дивно, але перший (з усіма болячками) загинула обробка колінчастого вала, просто пробившись навпіл.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Це виявилося досить просто, щоб змінити його, випадок пари годин. Але при заміні подушка двигуна відірвалася

А після цього я спокійно проїхав пару місяців ідеально і заощадила гроші на припинення.

“Juke” в японській гізі: “Toyopet SA” 1947-1952 ⁠ ⁠

Ні, це не друкарка. Торгова марка Toyota довгий час після війни називалася “Toyopet”. Аналогія з “Lexus” негайно просить, але це не зовсім.

Toyopet SA: Що таке послідовний седан Post.War?

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Наприкінці сорокових років, з настанням мирного часу, країні потрібно було відновити виробництво, яке рухається вперед по економіці. Не набагато раніше, інженери.занепокоєння відвідували європейські країни, включаючи Німеччину з метою обміну досвідом, де химерний дизайн випуску SA була запозичена.

Подібність з Volkswagen “Kafer”. видно неозброєним оком.

Однак лише дизайн: розташування двигуна, охолодження води, двері “самогубства” були представлені з прямим участю японських інженерів.

Модель мала: Двигун циліндрів чотирьох типів, коробка передач на три стадії, задній привід. Була також незалежна підвіска всіх чотирьох коліс. Передні “А” образні важелі (короткий верхній і довгий нижній), але ззаду.розмахуючий міст, з напів.вільними важелями та поперечними напівеліптичними листовими пружинами.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

У той час такі характеристики були далеко не звичайними. Цього було достатньо, щоб покласти машину на серійну виробничу конвеєр. За п’ять років. 215 примірників було звільнено.

Хтось скаже, що це катастрофічно мало. Але, якщо ви дійсно дивитесь на речі, то можете зробити висновок. що навіть такий недорогий автомобіль для звичайних японців цих років був дуже дорогим, тому його найчастіше використовували державні установи та муніципальні підприємства.

Далі було випущено ще кілька варіантів Toyopet (SB, SD, SC), але популярність не була виграна як така. Справжній сплеск і те, що можна вважати популярним у виклику, було створено в 1955 році, що стало легендою на сьогоднішній день. це Toyota Crown, а потім через 11 років віночок.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Але не недооцінюйте перші спроби корпорації у виробництві масових автомобілів. Зрештою, все почалося з чогось: Москва була негайно побудована, Америка не одразу з’явилася. На мою думку, в ньому є щось незвичне. Як і в будь.якій іншій машині.

Весь чудовий настрій і плавні дороги!

Технічні характеристики Поло Седан 1.6 літрів 5-MKPP

Потужність двигуна 105 л.З.
Обертаючий момент 153 нм
Прискорення до 100 км/год десять.5 с
Максимум. швидкість 190 км/год
Споживання міста вісім.7 л
Споживання на шосе 5.1 л
Змішане споживання 6.4 л
Об’єм газового бака 55 л
Споряджена маса 1160 кг
Повна маса 1660 кг
Несуча потужність 500 кг
Об’єм багажника 460 л
Довжина розміру 4384 мм
Ширина 1699 мм
Висота 1465 мм
Колісна база 2552 мм
Доріжка передніх коліс 1460 мм
Доріжка задніх коліс 1498 мм
Дозвіл 170 мм
Хв. Радіус повороту 5.4 м
Шини 185/60 R15

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Переваги, недоліки та проблеми седана Volkswagen Polo

Фарбона робота тут. це тонке, але оцинковане тіло тривалий час чинить опір корозії

Іржу можна знайти в нішах під дном і особливо за передніми притулками

Власники також лаять занадто м’які окуляри та коротке хромоване покриття

Салон дуже просторий для свого класу, з хорошою ергономікою та матеріалами

На форумах вони скаржаться на збірку, скрипучу панель та слабку звукоізоляцію

У електрику все непогано, основні проблеми поставляються аномальним обладнанням

Слабкі місця цієї моделі включають не дуже надійну кліматичну установку

один.6-літровий двигун CFNA відомий стукками поршня та невеликим ресурсом ланцюга часу

Однак при належному догляді він може пройти 300-400 тисяч перед основним ремонтом

один.6-літровий мотор CWVA від нової родини змінив його з рестайлінгом 2015

Основні скарги власників пов’язані з споживанням нафти або рідинами на нафтових ущільнювачах

один.4-літровий турбо-двигун CZCA нечастий, але з точки зору надійності це добре

Форум також часто скаржиться на нафту, а також на клин турбінного приводу

5-ступінчаста механічна коробка передач MQ200 дуже чітка, але низький ресурс

З активною їздою підшипники та синхронізатори можна зносити на 120 000 км

Крім того, ця механіка має дуже слабкий диференціал, який не терпить ковзання

6-ступінчаста автоматична коробка передач AQ160-це просте і досить надійне поле від AISIN

Його ресурс сильно залежить від технічного обслуговування, змащування повинно бути оновлено один раз на 60 000 км

7-ступінчастий робот DQ200 останніх модифікацій почав турбувати набагато рідше

Однак зношування зчеплення та відмова від мехатроніки все ще знайдені близько 150 000 км

Підвіска тут проста і дуже довговічна, а запчастини недорогі та поширені

Якщо ви перевантажуєте машину, то опорні підшипники та амортизатори не служать тривалий час

Сама рульова стійка надійна, але примхлива електрична потужність часто провалюється

У гальмівній системі є скарги: робота вакуумного підсилювача та датчиків ABS

Чи купувати Volkswagen Polo

У своєму сегменті це найдоступніший і надійний іноземний автомобіль з хорошим обладнанням. Ідеально підходить для роботи або сімейних поїздок. З економією операції на ньому можна згорнути понад 400 тисяч. км, і вона не розпадається. Порівняно з поло, послуга поло недорого. Але, вибираючи моделі БУ, слід ретельно вивчити всі його “болячки”, які можуть сплатити.

Відгуки власників

Є багато відгуків про Volkswagen Polo в Інтернеті. Власники хвалять маневреність, автоматичну коробку, просторий інтер’єр та економію машини. Інші лаять дешеві фініші, погана динаміка, здібності перехресних країн та ізоляція шуму. Є протилежні коментарі. Загалом, автомобіль має більше позитивних відгуків, ніж негатив.

Volkswagen Polo Sedan. Плюси і мінуси

Сьогодні на російському автомобільному ринку є широкий спектр різних моделей від провідних світових виробників. Але однією з перших автомобілів, спеціально розроблених для умов російського ринку, був седан Volkswagen Polo. Поява цього бюджетного автомобіля ознаменувала початок нової віхи в історії російського автомобільного ринку. Як тільки він пішов у продаж, німецький седан з російським корінням негайно зайняв найвищі позиції рейтингів продажів по всій Росії.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Завдяки масштабних продажах, а не затухаючим інтересам, протягом усього часу випуску клієнтам вдалося сформувати певний досвід роботи на популярному автомобілі.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Основною перевагою седана Volkswagen Polo була його повна адаптація до умов російського клімату із затяжним зсезонним та суворим зимами. Викликати відчуття надійності та двигунів “класичного” обсягу 1,6 літра. З табличкою VW, а також простим і в той же час надійною механічною п’ять.швидкісною коробкою передач у класичному розкладі переднього приводу.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

На відміну від хетчбека, седани поло навмисно відмовилися встановлювати робототехнічну пропускну точку. Натомість у верхній конфігурації пропонується традиційна п’ятибідна автоматична коробка передач планетарного типу з Wistelofta. На жаль, кліматична установка залишалася однаковою і часто не завжди впорається з російськими морозами, і це одна з неприємних недоліків автомобіля. Як результат, туманні окуляри та тривале нагрівання салону.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

На відміну. Ззаду, замість незалежних стелажів встановлюється промінь. Це рішення продиктовано російськими реаліями дороги, а також збільшенням потужностей, оскільки багажний відсік седана має близько 500 літрів обсягу.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Спрощення конструкції підвіски також впливає на вартість автомобіля в напрямку його зниження. Основним недоліком спрощення підвіски є низький рівень дорожнього руху на 170 мм. При значному навантаженні просвіт зменшується до 120 мм, що значно ускладнює роботу автомобіля в російських дорожніх умовах. Крім того, під час завантаження, амортизатори значно стискаються, що загрожує підвісками навіть на невеликих дорожніх порушеннях до контакту переднього бампера та захисту двигуна з нерівностями доріг.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Бампер, що виступає вперед, стає великою проблемою під час паркування біля високого кордону, а також під час подорожі сніжною зоною. Незважаючи на це, керованість поло на дуже хорошому рівні.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Повна схожість салону, оснащеного більш дорогим хетчбеком. Однак ця схожість є суто зовнішньою, оскільки у внутрішній частині седана матеріали, що використовуються дешевше. Намагаючись створити найдешевшу модель, розробники свідомо відмовилися. Як результат, в салоні седана, на відміну. В іншому випадку салон комфортний та ергономічний, як у більш дорогих моделях німецької циркуляції автомобіля.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Як і у багатьох бюджетних моделях, Volkswagen Polo трохи тісно. Але, вже в основній конфігурації, є центральний замок, а також електричні вікна на всіх дверях. Викликає скарги та якість звукової ізоляції. Ті, хто не задоволений своєю якістю, можуть замовити додаткове склеювання кабіни після покупки.

переваги, недоліки, седана, volkswagen, polo

Під час експлуатації седана відзначаються ще кілька недоліків. Отже, багато моделей мають перебої в роботі двигуна та гідропідсилювача при низьких температурах. Як правило, коли двигун відновлюється, проблеми усуваються. У деяких випадках підшипники концентраторів, деталі підвіски та перебої в роботі ABS також виходять з ладу. Проблема з антиклокованою гальмівною системою вирішується встановленням нового програмного забезпечення.

Багато хто встановлює більш жорсткі пружини та амортизатори для підвищення зазору доріг та надійності підвіски.

Незважаючи на вищезазначені недоліки, на додаток до вже зазначених, слід зазначити ряд переваг:

  • Volkswagen Polo виявив хороші бігові якості;
  • невибагність в експлуатації та обслуговуванні;
  • Автомобіль показав можливість заправки найпоширенішої марки бензину-AI-92 замість рекомендованого AI-95;
  • Зручність сидінь водія та пасажира дозволяє подолати великі відстані без втоми та болю в спині;
  • Передачі ручної коробки передач чітко вмикаються, а “автоматичний” (хетчбек) м’який у роботі.

Взагалі, Volkswagen Polo в задній частині седана виявився дуже успішним. Звичайно, ви не повинні очікувати від нього бігових та оперативних якостей представника представника класу, але з його прямими обов’язками щодо повсякденних міських поїздок він справляється з ідеально. Однак саме для цього він був створений.

“Надійний і невибагливий автомобіль, але наступного разу я віддаю перевагу” Баушці “з Європи”. Думка власника VW Polo Sedan

Цей автомобіль для Кирила став першим у своєму житті. Рівно 4 роки наш герой їхав на своєму “шелест” з мотором 1.6 вже більше 160.000 км. Власник розповів автосалону про свій досвід вивчення автомобіля:

“До поло протягом 15 років у мене були різні машини: Audi A3, Alfa Romeo 156, Peugeot 407. Рід діяльності в році повинен керувати 30-50 тисяч кілометрів. Я не можу сказати, що будь.яка з попередніх автомобілів не впоралася з завданнями, а модою придбання нових автомобілів, що з’явилися в ті роки, і бажання повністю забути про ремонт виконував свою роботу “.

За словами Кирила, незважаючи на те, що автомобіль був новим, за словами обладнання, він втратив усі попередні машини, якими володіє наш герой.

“Якщо у вас є бажання та можливості, ви можете додати варіанти в поло, але в цьому випадку ціна значно зросте, що робить автомобіль менш привабливим. І з цього вона все ще не перестане бути “державним працівником”. Він сперечається.

Що це, безумовно. Кирил скаржиться, що взимку обстановка дзеркал легко опускається під час очищення машини зі снігу.

Поки Polo Sedan опинився під гарантією, власник автомобіля кілька разів зв’язався з послугою, щоб усунути проблеми.

“Відповідно до гарантії в машині, передня тяга стабілізатора була змінена. Служба заявила, що їх замінили стійки від Skoda Rapid, вони нібито сильніші і повинні протистояти довше порівняно з “родичами”.

Вже після гарантії на пробігу 120.000 км замінили великий мовчазний блок важеля передньої підвіски, а нещодавно на службу власника автомобіля вони попередили про неминучу потребу замінити підшипники. На 110.000 км була заправкою кондиціонера, і в 115.000 були встановлені нові блоки на обох осях, а також гальмівні диски та барабани.

Що стосується надійності Поло, у Кирила немає скарг.

“Це досить надійний і невибагливий автомобіль. Кожні 15 тис. Подається машина, моторне масло, фільтри змінюються. Я завжди наливаю олію лише “синтетику”, мені не потрібно додавати. Проблеми з електриком чи чимось іншим не виникали. Змінилися лише свічки. Зовсім недавно 160 тисяч довелося замінити водяний насос “. Власник розповідає.

.

Кирилу довелося звернутися до служби, в тому числі через корозію.

“На кришці багажника та передніх правих дверей з’явилися” жуки “. Стовбур був перефарбований без питань, але вони відмовилися відновлювати двері за гарантією, вони сказали, що це не гарантія. “Ведучи з камінням”. Там, де вони бачили там слідів каменів, я все ще не можу зрозуміти, але я не рубував нерви і не довів навпаки.

Окрім багажника, підставку пізніше тоновано на місці, де гумка дверей загорнула LKP. Вони також зробили гарантію, плівку приклеювали до цього виду “.

Загалом, резистентність до корозії в Кирилі не викликає невдоволення, що не можна сказати про якість самого LCP.

“Лак дуже легко подряпатись і відбивається. На бампері ближче до 100 тис. Страшно спостерігати “. Власник скаржиться.

За словами нашого героя, Polo Sedan. це хороший автомобіль, але з низкою нюансів, з якими важко примирити.

За словами Кирила, для міста, що їздить, автомобіля достатньо для двигуна 1.6. У місті, залежно від навантаження доріг та стилю водіння, автомобіль споживає до 9,5 літрів, швидкість потоку на швидкості близько 100 км/год становить близько 5-5,5 літрів.

“У мене є співвідношення доріжок на шосе та місто приблизно те саме. Тому ми можемо сказати, що я задоволений машиною десь наполовину. Для міста це чудовий автомобіль із низьким споживанням палива, а їхати по колії на седані поло менш приємне. З швидкістю понад 110 автомобіль починає поводитися відверто непередбачувано, швидше, ніж 120 прискорюється зовсім страшно страшно.

Ще одна відсутність звукової ізоляції починається на шосе, але якщо ця проблема теоретично може вирішити, зробивши додаткову шумну ізоляцію, то з страшенно незручними місцями вам доведеться змиритися в будь.якому випадку.

Салон пластик виглядає дешево, неприємно на дотик. Але ми повинні віддати належне, що поки що нічого не скрипить. Задній ряд сидінь позбавлений будь.якого комфорту. Сидіння можна скласти, але це незручно: вам потрібно одночасно витягнути важелі, розташовані на різних кінцях автомобіля.

Багажник просторий. Коли ми поїхали до моря з моєю родиною до України, для речей було достатньо місця для речей. Але вкотре мені довелося переконатися, що це не найбільш підходящий автомобіль для подорожі на відстань ».

З інших переваг седана поло, власник зазначає низьку втрату вартості, наявність запасних частин та послуги, невибагливий двигун.

За словами Кирила, він планує продовжувати керувати цим автомобілем не більше року.

“Після продажу цієї машини, швидше за все, я віддаю перевагу не новому” Державному працівникові “, а” Баусушка “з Європи вище.

“Недоліки достатньо, але лише одна перевага перекриває їх”. Думка власника VW Polo

Хоча Євген купив автомобіль для роботи в таксі, газ не ставили. А автомобіль був придбаний у максимальній конфігурації, а це означає, що він був дорожчим, ніж інші версії. Навіщо переплатити, як Поло переносить труднощі служби таксі. в історії власника:

Все.таки спочатку була покупка. Окрім поло, я спостерігав за Skoda Rapid та Renault Logan. Я вирішив не переплатити за швидким, бо це те саме поло в іншому тілі. І що швидке не є седаном, для мене це не має значення. Логан не любив салон. тісно, ​​це незручно сидіти.

Однак у поло я також не знайшов нормальної посадки. І робота є сидячою. З моєю статурою та висотою 184 зручно сидіти, хоч би лише назад і отримати відпустку, але тоді я не досягаю перемикачів керма і “склоочисників”.

Якщо налаштувати сидіння так, щоб нормально дістати його до всього, я сиджу скрученим. Спочатку в цьому положенні він подорожував, поки не почалися проблеми з шлунком. Хто б міг подумати, що причина полягає в посадці, але розумні люди припустили, що це слід змінити. Змінено. проблема пішла. Після цього я переходжу, але що робити?

Полові сидіння в максимальній конфігурації відрізняються від тих, що переходять у більш прості версії. Вони по.різному очевидні. Важко сказати, як гірше, або, можливо, краще сказати звичайні місця з точки зору посадки, але вони, швидше за все, будуть такими ж, як і тут. Це дуже важко очистити. Я спробував. це не спрацювало.

Сам салон досить просторий, але вузький. Пасажир сидить спокійно для мене, але заднє сидіння не для трьох. Вони нормально досягнуть коротких відстаней, але для тривалих поїздок до трьох задніх пасажирів комфорту, ймовірно, буде недостатньо.

Незважаючи на те, що газ дозволяє заощадити на паливі та скасувати зарплату, газове обладнання, як це роблять усі водії таксі, я не ставив. І я не буду це з фундаментальних причин. За відсутності газового обладнання об’єм багажника не постраждав, тому для гідного багажу є достатньо місця. Клієнти з великою кількістю багажу натрапили. три вражаючі дорожні валізи вільно входять у багажник. Якщо потрібно, ви можете скласти заднє сидіння.

Двигун. 1.6 MPI. Багато впливає на споживання палива. По.перше, погода, а точніше, температура за борт. По.друге, де їздити. місто, трек. І час доби дуже впливає, адже це одне. переносити клієнтів у нічному місті з неопрацюючими світлофорами та зовсім іншим. стирчить у пробках.

Тому споживання сильно вагається. Влітку, якщо немає пробок, у місті він знаходиться в регіоні 7 літрів на 100 кілометрів, протягом пікових годин збільшується до 8, а вночі, навпаки, зменшується до 6. Якщо замовлення проходять через Московську кільцеву дорогу, 6,8-6,9 виходить. Взимку додайте до цих показників грубий літр.

До цього у мене був автомобіль Citroeon xantia 2.0 HDI. Дизель був ідеально витягнутий із “днищ”. для змагань з світлофора найбільше. Це тут не і не потрібно. У мене достатньо ораторів. Клієнтів потрібно приймати ретельно, спокійно. з такою задачею без сумніву моторні копії.

Перші три я пішов на службу до дилера. Тоді я вирішив змінити масло з “гаражів”, оскільки дилер хоче занадто багато грошей. Гаражі двічі дешевші, хоча масло така ж, як і в дилерській службі.

Мені не подобається поведінка на трасі. Один із значних недоліків цієї машини дуже чутливий до бічного вітру. У той же час стабільність терміналу, судячи з того, як проходить поло, нормально. Я не розумію такого протиріччя між стабільністю та скануванням під поривом вітру, але це потрібно враховувати під час відстеження.

А також щодо вітру: зі швидкістю в області 120 і трохи вище дверей починає видути. Пасажири скаржилися, що це дме. Здається, все щільно закрито, але ущільнювачі не можуть впоратися. Дрібна, але неприємна.

Знову ж таки, моторний відсік сильно викидається з брудом, хоча захист його вартий знизу. Також дрібниця, на яку ви звертаєте увагу лише тоді, коли відкриваєте капюшон, але знову ж таки це неприємно. Ви починаєте думати: можливо, мийте? Але що робити, якщо ви миєте і наповнюєте свічки, котушку, генератор.

Тіло не гниє. Що воно оцинковане, ви можете побачити капот. Сталася аварія, після того, як він пошкодив метал на капоті. Поки іржа не з’явиться на ньому.

Відгуки Volkswagen Polo Sedan

Переваги: ​​хороша підвіска, зручний салон, просторий багажник.

Недоліки: при гальмуванні він потрапляє на кермо, щось постійно грозить у порожньому багажнику, низька прохідність.

Що зламалося: на 40 тисяч насосів відповідно із заміною роликів на 60 тис. Поршневих спідниць (група поршня) стукали на 60 тис.

Досвід обслуговування: один ремонт пошкоджень від 100 000.

Попередній автомобіль: Renault Duster

Чи варто цього автомобіля?. Ні

Трезков Олександр Володимірович, досвід водіння з 1972 року.

Переваги: ​​Непогані машини за ці гроші

Недоліки: Губка з передніх сидінь зливається з дилера офіцера в Красноярську перед 1, тоді півроку минуло те саме, що хотів би зробити місця краще

Чи варто цього автомобіля?. Так

Переваги: ​​ооочень простої)) економічні та надійні.але ще не дорого в обслуговуванні), я купив його на моноліті, здається, в Арконсі. Тоді я піду туди.Хороший сервіс там

Недоліки: Нічого, що можна було б назвати недоліком, я не знаходжу

Що зламалося: нічого не зламалося, поки нічого не зламалося

Досвід обслуговування: як написано вище. Приємно здивували ціни на це, і вони добре служать у салоні

Попередній автомобіль: VAZ 2110. Виявилося

Чи варто цього автомобіля?. Так

Абдулін Роман Рішатович, досвід водіння з 1950 року.

Переваги: ​​Я загнав цілком доступні машини з салону, звичайно, я хочу добре пробити м’ясо, я думаю, якщо Priora коштує 42000, а поло 54000 це вже гідрачна робота на 5, поки я можу сказати, і тому я задоволений

Недоліки: поки що в салоні є шум

Досвід обслуговування: 2 дні

Попередній автомобіль: VAZ 2107

Чи варто цього автомобіля?. Так

Переваги: ​​t.До. Перший новий автомобіль, з чим порівнюватись, але порівняно з минулим автомобілем, потім Audi 1984. у. Зручний

Недоліки: Шумка, плита. Під час проїзду через перехрестя (на відміну від Audi), передній бампер і кінець глушної труби торкнулися

Що зламалося: 1000 км підвіски коробки передач, сидіння для опалення 15000 кнопок, 58 000 поршня, 62000-атлетичний перемикач (гітара, метелик, як вам подобається), 69000.Це знову схоже на поршень. Якщо 2.річна гарантія. Тоді ремонт двигуна позаду мене

Досвід обслуговування: Хлопці з ремонту офіційних дилерів прямо сказали: “Ми не залишимося без роботи”, з двигуном на два тижні для ремонту я був п’ятим. Я не очікував цього від німців.

Попередній автомобіль: Audi 100 44.е тіла, я подорожував одинадцять років, я досі не продавав, раптом поло не витримує його.

Чи варто цього автомобіля?. Ні

Переваги: ​​як правило, відмінно!

Недоліки: сувора машина.

Що зламалося: клімат.контроль зламався. Фурнітура, на якій я завантажую Frienes, перестали триматися, принаймні відремонтовано під гарантією (я не знаю, скільки це зробило б)

Попередній автомобіль: Hyundai Accent

Чи варто цього автомобіля?. Так

Балашєв Сергій, досвід водія з 1998 року.

Переваги: ​​у кожного є свої уявлення про гідність та недоліки, і навіть якщо є з чим порівняти. Я опишу, що мені подобається в поло в полові. Звичайно, великий багажник “Я просто не переживаю за транспортування”, внутрішнє прикраса кабіни “хоча це для любителя”, керованість, споживання просто приємне, надійність “протягом двох років сама по собі не має зламаний. не скрипить не приголомшливий.

Недоліки: я хотів би працювати краще, ніж наша зена, “болісно тривалий час”, на мою думку, силу двигуна недостатньо, ну, занадто мало коней 15 було б нормальним, я знаю, як інші, але інші, але й інші, але З першого дня у мене є перший і ззаду, передача не одразу вмикається, хоча це іноді, але це турбує “ще не зв’язався з послугою. Я майже забув про Шумку “ні”. Не слід писати пару дрібниць про жалоби.

Що зламалося: так.катальний “телевізор” зламався, коли передній бампер не був зачеплений пагорб.Це раптом крутий підйом з крутим спустом. Тут кріплення зламався. Заміна від роботи за ціною 9000. Лампочка перегоріла.

Опыт обслуживания: Когда купил Polo, то в первые дни был просто огорчён всем, кроме багажника и дизайна, даже в отзыве написал обо всём, что мне не нравилось, но по прошествию почти двух лет думаю что я сделал правильный выбор “только всё ровно мощей не вистачає”

Попередній автомобіль: SAU 2C1, URAL 4320 :). VAZ 2109 2003. О, мучиться, але я не шкодую.

Чи варто цього автомобіля?. Так

Кірунов Іван Іванович, досвід водіння з 1950 року.

Переваги: ​​машина супер. Сподобалось все. До неї була Фабіа з чеської асамблеї, 100 фунтів Skoda No Better!Економний! Я хочу весь час ходити в седан Поло і не вийти.

Недоліки: Я не знайшов недоліків.На початку вона снігла, після 3000 км все було втрачено, і все було нормально.

Попередній автомобіль: Skoda Fabia.

Чи варто цього автомобіля?. Так

Черніцький VA. Досвід водіння з 1983 року.

Переваги: ​​Перше враження. це непогане. Салон нагрівається досить швидко.15 У мене, мабуть, не було морозу, я спробував помірно з мета.нервом на тісті на ручці, я збив автомат з ним, щоб керувати набагато комфортніше, хоча для кого потрібно звикнути до Педаль газу, щоб звикнути до перших вражень перших вражень перших вражень

Недоліки: Сидіти на місці водія незручно потрібно згинати голову решти решти недоліків

Що зламало: поки що нічого

Попередній автомобіль: Suzuki-Svift 2003 Нестерпні машини, коли розмірна їзда

Наш вирок

Основне “придбання” нового поло. це принципово інше тіло, просторіше та практичне. З цієї точки зору зміна поколінь. це крок вперед. З точки зору обладнання теж. ESP в базі даних, світлодіодна оптика, нагрівання рульового колеса-дуже корисні варіанти. Так, є також цифрова панель та більший мультимедійний екран, але тут, на цінителі.

Гірше, вдосконалене обладнання вплинуло на вартість автомобіля. поло помітно поглинуло. Незважаючи на те, що для деяких важливих позицій (тих самих бічних подушок безпеки) вам все одно доведеться платити. Що стосується реальних покупців, то, здається, збереження попередньої платформи та стрільби двигунів не дуже дбає про них-все те саме, шасі поло добре налаштовано, і більшість віддає перевагу більш прості “атмосферній”, “механіці” і “автоматичний”.

Як щодо того, що поло зараз мінімально відрізняється від швидкого і технічно та в ціні? Конкуренція може стати трохи гострішою, але остаточний вибір покупця залежатиме не лише від незначних відмінностей у конфігурації та витратах, а й від швидкої швидкості менеджерів та гнучкості дилерів з точки зору знижок, а також банки з прихильність до бренду. Як показує практика, ці моменти важливіші, ніж технічні аспекти.

П.С. Ми висловлюємо вдячність імпортеру Volkswagen у Білорусі за автомобіль, передбачений для випробування.

Люблю Не подобається
Підйомник став більш практичним з тілом Зростаючий цінник
Гарне поводження Відсутність “класичних” USB.портів
Легував далеко один.4 TSI доступні лише з “робота”

Щоденник подорожі

Спочатку я здивувався, коли я не міг підкреслити капюшон у гнізді, спеціально розробленому для нього. Виявилося, що газові пружини були додатково встановлені, тому потреба у “палиці” зникає. Але кришка капота не піднімається вище.

Захисна маленька сітка. “Додати”, яку не слід відмовитися.

Мобільна емблема поєднується з клавішею блокування. А для доплати ви також можете інтегрувати камеру заднього перегляду, яка завжди буде чистою.

Підроблена насадка, але буксирне око для шоу.

При складанні спини утворюється невеликий крок.

А задній диван також має люк для довгих метрів!

Разом з п’ятидверним тілом поло, також отримано характерну ручку Skoda.

Близьке світло світлодіодного далеко дійсно добре! А в дворах додаткова підсвічування дуже корисна.

Технічні характеристики Volkswagen Polo

Тіло 5-D. Підйом
Довжина/ширина/висота, мм 4485/1940/1475
Колісна основа, мм 2602
Зміна дороги, мм 170
Об’єм багажника, L 530-1470
Ємність палива, l 55
Об’єм двигуна, куб. см 1598
Максимум. влада, кВт (l.З.)/на близько/хв 85 (110)/5800
Максимум. крутний момент, нм при об / хв 155/3800
Коробка передач
Привід фронт
Час прискорення 0-100 км/год, з 10.7
Максимум. швидкість, км/год 195
Споживання палива: місто/шосе/середовище, L на 100 км 8,0/4,8/6,2

Популярний за тиждень

2 роки тому на тодішньому курсі на 16.5 Куплений фокус 1.6 125 Сили на паличці в універсальному з нагрітою кермом, лобашом, сидіннями, з окремим кліматом та датчиками дощу та світла. Що не є C-класом, і навіть у фургоні, і ось напівавтоматичний автомобіль в одних і тих же грошей, смуток ((

Редактори скромно мовчали, що нове швидке, вибачте, поло для союзу Тайги був побудований на стародавній платформі 2000.х, тоді як білі люди в Європі давно їздять на сучасній платформі, оскільки вони можуть дозволити собі дозволити собі дозволити собі.

Ми щойно писали про стару платформу. І ця тема була піднята не раз, навіть на прикладі швидкого, і посилання на це також є в тексті. Але скажи мені, будь ласка, якою буде основна різниця між платформою MQB A0 від PQ25 для власника? Саме це, на вашу думку, наші покупці поло та швидкі втратили у зв’язку з “розширенням” “старих” візків “?

Ви дійсно думаєте, що покупці все одно повинні щось втратити в новій моделі стосовно старої. Цитата Вікіпедії (Вікіпедія як джерело так, але все-таки): Творці також кажуть, що платформа MQB зменшить масу автомобілів, а 20 інноваційних рішень будуть представлені в галузі безпеки та мультимедійних розваг.

Усі інноваційні рішення мають власну ціну, чи готові наші люди платити за них? До речі, які ці рішення?

Якщо ви не готові. це не означає. що інші не хочуть. Це було б цікаво для мене.

Якщо ви не готові. це не означає. що інші не хочуть. Це було б цікаво для мене.

Щось говорить мені, що навіть у Європі, не всі покупці нового поло, платять за всі можливі інновації. Для всіх обов’язкових функцій так, але якби у них був вибір, я думаю, не було б мало хто хотів заощадити на відсутності цих самих інновацій та додаткових.Функції, які пропонуються в європейському поло і не є російською. Удачі на дорогах)

Ви справді знаєте, що пишете? Отже, у Brazil VW Virtus (поло на новій платформі) це коштує від 13.000 доларів.

Я взагалі не брав би поло, тому що в нормі конфігурації він вибраний для барабанного класу C-класу. Мене просто цікавить, що нова платформа несе в собі, що ми повинні шкодувати про її відсутність?

І ви готові заплатити за ці “інноваційні” дзвони та свистки та подарувати поло менше 20 тисяч. Бюджет повинен виконувати функцію бюджету.

Ai німці малайці. Правильно навчились інтерпретувати російські народні пісні. “яким ти був. Отже, ти залишився. “)))

Завдяки FV за хороший автомобіль, найкраще придбати нове поло, подібне до Vesta, ніж грати в рулетку з CWERS, Feed Medmediaries та Auctions з продавцями та Showdowns. Якщо двері та окуляри різної форми, то це можна вважати іншим автомобілем, перевірений надійний дизайн краще не торкнутися.

І що він хороший? Китайський планшет на панелі?)) Але я забув, він просто новий. І покупець не годує жодних посередників Darmoedes. Дилери працюють над ентузіазмом))))

Тож краще годувати рослину разом з дилерами, які відповідають за свої ремесла з гарантійним періодом. І яка відповідальність посередника? Або аукціон з CWER? Ні, в цьому випадку. сам дурень! Усі на власний ризик.

І де зараз не китайці, ви хоча б одного разу використовували такі таблетки, я впевнений. що ні. І покладіть вас у машину з такою мультимедією. Я впевнений, що ви будете в захваті, навіть за бюджетом.

Тільки в Європі поло в 2 рази дорожче, ніж наше. Я не бачу такого заробітку в нашій країні. На Senka капелюх

Які люди мають жваве життя, якщо всі їхні пристрасті навіть не навколо машини, а навколо жалюгідних бажаних заощаджень у машині. Дизель. Не дизель, чиї збори. яксеканоміц 100 г зарплат, який мотор оцинковано, яка гарантія роками однакова і однакова непритомність роками. Так, взагалі покладіть на ці дрібниці болт!