Заміна щітки Поло Седан CWVA. Поширені причини поломки

Блок пензля Volkswagen Polo Sedan

Високоякісні щітки Volkswagen Polo Generator гарантують надійність, обробку, мобільність та безпеку вашого автомобіля на дорогах. На складі на складах завжди оригінальні, а запасні частини бренду за адекватними цінами.

Однак, якщо говорити про ремонт, регулярне обслуговування та своєчасне ремонт ще важливіше для безпеки водіння, за умови правил, автомобіля:

Ми полегшуємо ваш автомобіль у хорошому стані та надаємо вигідні пропозиції для всього асортименту деталей. Все, що потрібно для підтримки та ремонту, можна знайти саме тут, на наших цифрових складах. Замість того, щоб нескін.

Основний акцент при виборі запасних частин базується на досвіді компанії.

Купувати у нас вигідно та безпечно з кількох основних причин:

 • Автомоком.RU. один з провідних онлайн.магазинів автозапчастин, щоденний трафік на місці понад 30 000 людей,
 • Сертифіковані та надійні постачальники забезпечують весь спектр автозапчастин як частини доступу до своїх складів,
 • Система має понад 500 постачальників та виробників, які регулюють ціни з приводу конкурентів і прагнуть зробити свої товари вигіднішою для придбання.

Навіщо шукати щітки генератора Volkswagen Polo десь, витрачаючи час? У нас є компетентний персонал, організація оплати, доставки та підтримки.

Ремонт генератора седана Volkswagen

Генератор змінного струму на автомобілі служить для своєчасної підзарядки акумулятора, що забезпечує комфортну роботу транспортного засобу без субсидії напруги. Генератор. це основний пристрій, який подає електричну техніку автомобілем, а збій призведе до категорії акумулятора та неможливості користуватися автомобілем.

Volkswagen Polo Generator: Аналоги та оригінальні компоненти

Коли індикатор розряду акумулятора не виходить після включення двигуна або акумулятора, яка постійно потребує додаткової підзарядки, можна вийти з ладу генератора змінного струму.

Наприклад, виробник року випуску автоматично,
Тарія 038903023Q 2001-2017 1800
Ремізувати DRB1500N 2009-2018 2700
Jp.група 1190100400 2012-2018 2750
AS-PL A0246 2012-2018 2800
AS-PL A009 2012-2018 2850

Вибираючи новий пристрій, рекомендується звернути увагу на офіційні компоненти виробника. експлуатація реплік або пристроїв з низьким рівнем створення з вторинного ринку може бути шкідливою для електрокапів та інших пристроїв транспортного засобу.

Робити.це.це заміна генератора Volkswagen Polo

Для ремонтних робіт займає близько 4-5 годин вільного часу, а також стандартний набір гайкових ключів та голови, плоский проріз та перехресні викрутки. Для того, щоб розібрати та демонтувати генератор на Volkswagen Polo, вам потрібно:

 • Відключіть акумулятор, відключаючи від машини термінал сажі “мінус”;
 • Відкрутіть і вийміть привідний ремінь допоміжних одиниць;
 • Тоді вам слід відкрутити джгути на блок і відключити живлення кабелів, що ведуть до генератора, знімаючи попередні захисні ковпачки з клем;
 • Потім ми відключаємо шпильку, вимкнувши живісний кабель з шпильки і відведемо дріт на бік, а потім видалимо затискання кріплення блоку;
 • Ми видаляємо кріплення кронштейном та тримачем проводів, а також демонтував 2 бокових болтів, розташованих на двигуні циліндра двигуна, після чого генератор можна витягнути з машини.

Важливо знати! Генератор змінного струму, встановлений на поло. це складний багатофункціональний продукт, ремонт якого вимагає певних навичок та кваліфікацій. За відсутності досвіду, доцільно замінити несправний продукт на новий, а не розбирати дизайн пристрою.

Як розібрати генератор на Volkswagen Polo?

Процедура розбирання також не є складною, але вона вимагає уважності та обережності, щоб не пошкодити функціональні елементи. Далі випливає генератор:

 • Використовуйте викрутку, відкрутіть фіксуючі елементи, які прикріплюють захисний кожух, і від’єднайте елемент від пристрою;
 • Далі зніміть вузол контролера напруги змінного струму за допомогою вузла пензля, раніше відкрутивши 4 кріплення болта хрестом хрестом;
 • Після цього, за допомогою маркера або лаку, необхідно позначити розташування обкладинки генератора та статора. це сприятиме досягненню вирівнювання пристрою під час зворотного складання;
 • Після відключення та зняти 4 гвинти на кришці та вийміть головку пристрою;
 • Відкрутіть кріплення целюлози генератора, утримуючи вал від спонтанного повороту та вийміть шків. Важливо знати, що під шківом є весна, яка може стріляти під час розбирання. не втрачайте її;
 • Тепер ми відкрутимо фіксуючі болти затискача та виймаємо ротор разом із підшипником з пристрою, використовуючи спеціальний знімач, і генератор готовий до ремонту!

Зверніть увагу! Якщо необхідно самостійно ремонтувати, для будь.якої кваліфікації рекомендується скласти звіт про фотозйомку пристрою та працювати лише над книгою служби або повними інструкціями електричного центру автомобіля.

Ремонт генератора DIY: Як усунути захист підрозділу

Основними рішеннями проблеми несправностей генератора є перевірка цілісності електричного чапа та заміни компонентів новими. Щоб самостійно виправити генератор змінного струму, слід виконувати наступний алгоритм дій:

 • По.перше, ми перевіряємо закриття обертової обмотки для “маси” пристрою: для цього необхідно по черзі викликати тестер кілець ротора. індикатори тестера повинні прагнути до нескінченності. Якщо результат відрізняється. потрібна заміна ротора пристрою;
 • В кінці процедури тестер перевіряє опір у обертовому обмотці. індикатори повинні бути в області 2.1-2.4 Ом. Якщо опір прагне до нескінченності, то в роторі була скеля ланцюга, і пристрій потрібно замінити;
 • Потім рекомендується замінити підшипники генератора, попередньо змазані очищеним твердим. Що стосується зворотного зв’язку, підземні підзамість або чіпси необхідні для заміни підшипників. У процесі встановлення нового підшипника необхідно нанести елемент лише до внутрішнього кільця ротора, після чого частини генератора повинні бути щільно натискані: підшипник не повинен скрипнути і не захоплювати, наявність осьової або Радіальний люфт також протипоказаний;
 • Тепер ми збираємо генератор, виконуючи заклику на намальованих слідах і встановлюємо пристрій. Процес встановлення та складання генератора відбувається у зворотній послідовності відповідно до алгоритму демонтажу.

Процедура незалежної заміни або навіть ремонту змінного струму генератора заощадить значну кількість послуг, однак, коли замінюючи компоненти Відповідно до статей або коду VIN транспортного засобу.

Генератор седанів Polo, заміна та ремонт

Трифазні генератори змінного струму з електромагнітним збудженням встановлюються на седані Polo, із вбудованим блоком випрямляча та електронною регулятором напруги. На валу ротора генератора існує непереможний крильчатка для охолодження генератора, виготовленого в одному вузлі з ротором, і приводний шків із вільним колесом зчеплення. Вал вивозиться з шківа колінчастого вала з клінічним поясом.

Останнім часом з’явилися багато фірм, які спеціалізуються на ремонті імпортних заклинань та генераторів. Там ви можете діагностувати несправний вузол, придбати запасні частини для будь.якої моделі генератора (стартера), отримати кваліфіковану консультацію. Якщо ви не впевнені, що ви можете відремонтувати генератор (стартер), має сенс зв’язатися з компанією, де ремонт цих компонентів буде виконуватися швидко, з хорошою якістю та за дуже доступною ціною. Однак на автомобілях з високим пробігом часто вигідніше замінити вузол у колекції новими, ніж замінити невдалі деталі.

Заміна генератора седанів Polo

Вам знадобиться: кінцеві головки “на 8”, “13”, викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Зніміть приводний ремінь допоміжного складу

Вичавити замок дротяного джгута і відключіть блок від генератора.

Вийміть захисну кришку гайки силового дроту.

7 Відключіть клему проводу потужності від спіралі генератора і візьміть дріт на бік.

Відкрутіть горіх кріпильного власника дротяного пальника.

9 і вийміть кронштейн з джгутом проводів з шпильки.

Поверніть два болти кріплення генератора в брекет блок циліндрів.

Встановіть генератор у спосіб видалення.

Переконайтесь, що при встановленні приводного ременя шляхи клину збіглися з шківами.

Візьміть колінчастий вал до трьох повних поворотів, щоб ремінь приводу допоміжної одиниці займає правильне положення на шківі.

Ремонт генератора седанів Polo, розбирання, діагностика

Генератор.це досить складний і високий пристрій. За його демонтаж. Несправність та збірка вимагає спеціального обладнання, тому якщо ви не маєте навичок виконання такої роботи, ми рекомендуємо звернутися до спеціалізованої майстерні, коли генератор вийшов з ладу або замінити генератор. У зв’язку з цим у цьому розділі описано лише заміну регулятора напруги, видалення шківа та заміну підшипників.

Вам знадобиться: кінцеві головки “на 8”, “24”, ключ xzn m10, викрутки з хрестовим урядом і плоским лезом, тестер, універсальний знімач, молоток.

Стисніть замок корпусу за допомогою викрутки.

Викрутка з поперечним лезом виявляється чотирма кріпленнями гвинтами.

5 і вийміть регулятор вузлом пензля.

Розмістіть взаємне розташування статора та обкладинки генератора будь.яким чином (наприклад, маркер), щоб під час зворотного складання забезпечували вирівнювання отворів для складання генератора.

Поверніть чотири вкладиші генератора.

Розряньте кришку з ротором та кришкою зі статором.

Блок випрямляча та кришка. це один вузол і не піддаються подальшому розбираннях, оскільки три діоди блоку випрямляча притискаються в задню кришку і підключені до зварювання одиниці випрямлення TCH.

Тримаючи вал генератора від повороту, відкрутіть гайку імпульсу генератора. 10 і вийміть шків із валу генератора.

Під час генератора шківа встановлюється пружина, не втрачайте її.

Поверніть чотири гвинти затискаючої пластини переднього підшипника.

Використовуючи універсальний знімач. 13 Зніміть ротор разом із підшипником з кришки.

Перевірте закриття обмотки ротора до “маси”. Для цього підключіть зонди тестера до полюса ротора і по черзі до контактних кілець. Вимірювана опір повинен бути нескінченно великим, інакше замінити ротор

Перевірте опір обмотки ротора за допомогою тестера, підключаючи його до контактних кільця. Опір повинен бути не більше 2,1 ^2,4 Ом. Якщо тестер показує нескінченність, то обмотки є скелями, і вам потрібно замінити ротор.

Перевірте легкість обертання підшипників. Якщо при обертанні підшипника люфт відчувається між кільцями, рулон або заклинання ролиних тіл, захисні кільця пошкоджені або існують змащування, підшипник повинен бути замінений. Для цього компенсуйте підшипник з валу ротора.

Покладіть новий підшипник, застосовуючи зусилля до внутрішнього кільця після встановлення підшипника, переконайтеся, що він рівномірно обертається, без мовчки. Не повинно бути осьового або радіального побиття.

Зберіть генератор у порядку в зворотному видаленні, орієнтуючи обкладинки генератора та статора відповідно до попередньо зроблених знаків.

Генератор на седані Volkswagen Polo: Заміна

Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом.

Робота показана у автомобілі VW Polo з кондиціонером. Напруження ременя регулюється автоматичним пристроєм розтяжки.

2276-4-TEH_OBSLUZHIVANIE.Інд

Допоміжний одиниця приводить Volkswagen Polo з кондиціонером

 • Допоміжні пристрої
 • Охолоджуюча рідина насос
 • Підтримка відео
 • Натяжний ролик
 • Шків генератора
 • Шків на повітряний компресор

Вийміть укриття правого переднього колеса.

Це цікаво: Заміна Volkswagen Polo фільтра салонного седана: Давайте підпише суть

Видалення приводного ременя генератора

 • Від’єднайте повітряну трубу повітряного фільтра та повітряна камера або корпус дросельної заслінки.
 • Демонтувати повітряну трубу.
 • Вийміть приводний ремінь насоса підсилювача рульового управління.
 • Відкрутіть болти кріплення та гайок, що кріплять генератор. Перемістіть генератор на двигун.
 • Демонтувати приводний ремінь шківів.
 • Оцініть його стан. Якщо є посипки, розгубленість та інші показники погіршення. замініть. Рекомендується мати запасний пояс генератора в машині.
 • Під час встановлення нового ременя генератора необхідно встановити правильну напругу. У цьому випадку тривалий процес роботи без суттєвих проблем гарантується. Під час витягування пояса генератора, ймовірно, незабаром підшипники генератора вийдуть з ладу.

Посібник для самостійного переміщення

Процедура заміни седана поло не потребує високоякісних навичок професіоналів. Усі дії можна здійснити самостійно.

Для цього знадобиться мінімум інструментів: ключ до “16”, яскравий маркер і шпилька.

Процедура рекомендується проводити на спостережній ямі. Ще краще, якщо на складі є спеціальний підйомний пристрій.

Послідовність дій для заміни поясів допоміжних одиниць:

 • Зніміть праве переднє колесо.
 • Ми демонтуємо грязьовий “двигун”.
 • Оцініть стан поверхні ременя.

Зношена копія повинна бути замінена новим. Якщо не все так сумно, то маркер повинен позначити напрямок руху пристрою. Крупа колінчастого вала за годинниковою стрілкою, потім з боку пояса, “стрічка” рухається вправо. Якщо поставити ремінь у зворотному напрямку, ймовірно, він незабаром зламається і зламається.

Додатковим знаком, що вказує на надмірний знос деталей на седані. це свист, спричинений ковзанням поверхні через шківи.

  Ми беремо ключ і повертаємо болт, що тримає валик натяг, тим самим послаблюючи напругу всієї системи.

щітки, поло, седан, cwva

щітки, поло, седан, cwva

Ми встановлюємо новий зразок на місці у зворотному порядку. Для цього витягніть пристрій на всіх відеороликах. Якщо старий пристрій все ще підходить для використання, то ми очищаємо його від родовищ нафти та інших порушень і поставимо його відповідно до позначки заздалегідь.

щітки, поло, седан, cwva

Ми повертаємо колінчастий вал пару разів і перевіряємо, чи є «стрічка» щільно на шківі механізму розтягування.

Встановлення допоміжних одиниць на седані поло завершено. Тепер генератор та інші пристрої працюватимуть без збоїв, гарантуючи якісну взаємодію електронних систем автомобіля.

Встановлення та заміна ременя генератора

щітки, поло, седан, cwva

 • Встановіть ремінь і відрегулюйте його положення та напругу, переміщуючи генератор з двигуна, затягування болтів та гайок кріплення генератора.
 • Збірка всіх інших деталей проводиться в порядку, зворотне демонтаж.
 • Після встановлення нового ременя запустіть машину.
 • Перевірте, як поводиться новий ремінь генератора.

Перевірка та заміна приводного ременя додаткових одиниць поло, пояса генератора седана поло

Заміна ременя, валики на седані поло.

Vw polo sedan / генераторний пояс

Заміна насоса Volkswagen Polo Sedan 2013. Заміна вперше запам’яталася. Немає нічого складного.

Причини та особливості заміни ременя

Чому він не використовується в сучасних моделях, це найпростіший пристрій! Автомобіль ніколи не почнеться, якщо генератор відсутній під капотом. нічого не буде працювати з необхідної іскри.

Те саме можна сказати і про численні елементи головної оптики, задні світильники, бічні повороти, тощо.D.

Що ми можемо сказати про різні електронні “лосьйони” у салоні: не “піднімайся” на комп’ютері на дошці, не слухайте музику, не дивіться фільми. Навіть не використовуйте корпус сигарети.

Тому генератор. це життєво важлива деталь будь.якого автомобіля, для якого потрібно ретельно стежити. Невдача елементів генератора на найбільш занедбаних етапах спричинить виклик для авто.евакуатора.

Найчастіше власники седана Volkswagen Polo скаржаться на неправильну роботу клінічного пояса накопичувача допоміжного одиниці, який просто включає електричний пристрій змінного струму. Під поясом також є шківи насоса теплоносія (2) та компресор системи кондиціонування (6) (якщо обладнання обладнано кондиціонуванням).

Схема така: крім перелічених шківів, тут включає натяжний елемент з кришкою, направляюче відео (3), «колесо» колінчастого вала (1), натяжний валик (4), сам генератор ( 5) і кріплення. застібки. Усі елементи покриті тим самим поясом клініки, з якими виникають проблеми, коли неправильна робота автомобіля.

Заміна щітки генератора седана Volkswagen. Щітки генератора. Як замінити.

Долбойоби були досягнуті Dyslaiks, індикатором заряду акумулятора. Тут або ген втомився, і вам потрібно перевірити реле і перевірити пензлі, або контакт генератора ходить, і вам потрібно бути електриком. Автор скасовує, чи вирішується проблема та в якому напрямку?

Привіт круте відео, все зрозуміло, і на полицях у мене є питання до вас, у мене є Mercedes-Benz W210 1995.2 Том 104 Двигун під рядом 6.циліндрів бензинова коробка не починається з першого запуску, коли він не був запущений, я поклав його на нітрал і назад на парковку, він пішов заправляти бензин, і на АЗС він перестав починати Навіть якщо він перейшов на нітральний стартер, вони перевірили, вони сказали, що насадки та дросель я очистив його, але все ще не запускає ключ, я поставив ключ туди, як ви знаєте, як ви знаєте, три клацання на першому Замок відкритий на другому, все починає працювати і спалювати лампочки в щиті, а на третій його слід розпочати, але немає стартера, навіть стартер не крутить там все, що там проблеми, скажи мені, якщо ти можеш писати на царювати

Добрий вечір, корисне відео.спасибі вам. У мене виникають проблеми з невдачею педалі прискорювача, вона не розвиває більше швидкості понад 2000 тисяч

добрий вечір. Є питання для круїз.контролю. Точніше, на проводці, яка йде до жаби гальмівної педалі на машині. Є 4 контакт RH. Чи можете ви написати, який контакт є колір проводів проводів жовтого, чорного, чорного та червоного чорного кольору. Інакше перед мною були чудові електрики, що нічого не було знайти чи зрозуміти. Якщо це можливо, тоді фотографія. це жабний роз’єм.

Найкраще мити штампи паливом або замочити з герасингом протягом 2 годин, потім з будь.яким миючим розчином, і продути повітря, не згинаючи соти Перезавантажте, удачі. Запах палива гине листя через 2 дні.

З старими відрами завжди так. На 5.річному.пріорі або соліар летить все щільно з безпосередньо безконтактним шампунем, а потім промиває з Керром і без проблем!

Заміна щітки генератора седана Volkswagen

Вам це точно потрібно. (1 n) поставити в вторинні ланцюги електроенергії! Завжди працювали телевізори чудово! Я відремонтував нещодавно телевізійне налаштування змінило шотландців (я не знав, що це хиби!) на звичайному. не пішов! Це було добре, а не в ньому (він показав витік), інакше куди подивитися, бігати!

Привіт Валерія.Підкажіть будь ласка.Чому світло мерехтить на vaz2106.в революціях з 1100 і вище.Змінив міст, цуценята, регулятор, відполірував кільце.Я вже не знаю, що робити.До побачення, будь ласка

Тепер, якщо це не цей пристрій напруги, я б це зробив, але немає нікого, як ви можете перевірити більше без нього? Я даю кермо від акумулятора генератору, обмотка буде схвильована.Я крутився тим самим, я не купував естафету в селі, я застрелив лусочки у своїй естафеті, вони хороші, я заварював на старій естафеті, де ваги були стерті, тепер я думаю, що можу обидва вижили естафети. де копати

Заряд акумулятора залежить від обертів та швидкості автомобіля або на холостому ходу, слід зарядити?

Привіт, у мене є все однакове, крім інтеграції. У мене є один контакт щодо інтеграції. Чи отримаю я ту саму схему?

Будь ласка, допоможіть у Blubert EU14 без зболення генератора, що двигун починається і зупиняється з ключа, але більше нічого не працює.Якщо ви наклеїте запобіжник, все працює, але двигун не зупиняється, поки запобіжник і реле не будуть витягнуті

У мене є 124.й петян, 230.ті нещодавно поглинули танк, я думаю, що забутий адсорбер і що на танк немає клапана.Що порадиш

Мінімальна герметична напруга залежить лише від потужності генератора. Якщо напруга упакована, то не вистачає струму або десь поганого контакту. Напруга 14.5. Це гарантовано кип’ятить акумулятор та її передчасний збій та часте вигорання ближніх світлих світильників, особливо дорогі ліхтарі високої якості будуть спалені. Взагалі, колективна ферма “Зоренка. Вже є наші готові.за 14,5. І не подряпайте яйця, якщо ви робите Нечер

Заміна пензлів генератора Volkswagen Vento. Заміна пензлів та регуляторів на генераторі седанів Polo.

У мене є багато речей, щоб відновити багато речей без пензлів))))). з зламаним терміналом (шина) та генератором 70A на Peugeot 206 1.6. З усієї різноманітності сервісної скриньки для Vin мого автомобіля, і це кілька моделей Valeo, One Denso та One Mitsubishi, я отримав Mitsubishi. І якщо на Валео власник напруги можна видалити, навіть не видаляючи генератор, все схоже на відео з Mitsubishi. Після його сумного досвіду та перегляду вашого відео, він дійшов висновку, що термінал просто потрібно відкрутити з корпусу і накрутити його назад після ремонту, оскільки через те, що немає вилки плюс болта, він щільно росте. Відкрутіть плюс з терміналу лише при зміні генератора. У всіх інших випадках це не має сенсу, і немає шансів зламати його 99,9%. Якщо ви спробували відкрутити плюс з досить великим важелем у відео, у мене просто була невелика тріщина в руках, і справа все одно лопнула. Окремо термінал продається і коштує близько 250

Друг сказав мені на Венто з пензлем генератора поки що все є на відкритому роді 🙂 як взагалі цей канал. Багато речей дізналися та підписали. Інша справа, я думаю, що акумулятор буде заряджатися не таким ефективним, і довго, якщо ви не викинете клени, я думаю. Тому що всі машини працюють на всіх автомобілях, і у мене все ще є годинник по радіо. Якась плата піде за них. І на сигнальному будинку автомобіля

У мене є акцент 2015 року, що працює з серпня, я виїхав з кабіни. Про те, що там лайно. Отже, це гідравлічний компенсатор, і це нормально для акценту. Але стук, який виглядає як стук клапанів, який походить звідкись нижче і холодно, також мене турбує. Служба Hyundai говорить, що звук з часом зникне, але я не вірю, тим більше, що я чую цей стук на цьому відео. Вважається, що це натискає ланцюг до холоду, а звук зникає лише після пробігу 50-100 метрів. При 1500 км пробігу налили олію метелика і затопили Hyundai Xteer 10 на 30, стукав більш спокійним. Зараз пробіг. 7230 км

Дякую за відео, у мене також є генератор Bison GB-2700 AVR, там ключовий транзистор опустив MJE1309. Існує питання про обмову ротора 40 Ом є нормою (на машині 3-5 Ом норму), а на одному з потужних обмоток індуктивність не може бути виміряна. Це раунд KZ. Періодичні проблеми з пензлем генератора вже вийшли;)

“Немає опору”. Це насправді багато опору, але свідчень на пристрої немає. Хоча відео зрозуміло. Дякую.

Підскажи будь ласка.У мене 2108 між двома чутками про світло. з шматка дроту.Якщо я знімаю його, немає біля світла.Як довго буде працювати такий дизайн?

Посібник з седана Volkswagen

Генератор.це досить складний і високий пристрій. Це вимагає спеціального обладнання для його розбирання, дефектів та складання, тому якщо ви не маєте навичок у виконанні такої роботи, ми рекомендуємо звернутися до спеціалізованої майстерні, коли ви залишаєте генератор або замінить генератор. У зв’язку з цим у цьому розділі описано лише заміну регулятора напруги, видалення шківа та заміну підшипників.

Вам знадобиться: кінцеві головки “на 8”, “24”, ключ xzn m10, викрутки з поперечним урядом і плоским лезом, тестер, універсальний шутер, молоток.

Вийміть генератор з автомобіля (див. Видалення та встановлення генератора).

Стискаючи замки кожуха в шматочку з викруткою.

Відкрутіть чотири кріплення гвинта викруткою з хрестовим лезом.

і вийміть регулятор вузлом пензля.

Розмістіть взаємне розташування статора та обкладинки генератора будь.яким чином (наприклад, маркер), щоб під час зворотного складання забезпечували вирівнювання отворів для складання генератора.

Поверніть чотири вкладиші генератора.

Розряньте кришку з ротором та кришкою зі статором.

Блок випрямляча та кришка. це один вузол і не піддаються подальшому розбираннях, оскільки три діоди блоку випрямляча притискаються в задню кришку і підключені до зварювання одиниці випрямлення TCH.

Тримаючи вал генератора від повороту, відкрутіть гайку імпульсу генератора.

Під час генератора шківа встановлюється пружина, не втрачайте її.

Поверніть чотири гвинти затискаючої пластини переднього підшипника.

Зніміть ротор разом із підшипником з кришки.

Перевірте закриття обмотки ротора до “маси”. Для цього підключіть зонди тестера до полюса ротора і по черзі до контактних кілець. Вимірювана опір повинен бути нескінченно великим, інакше замінити ротор.

Перевірте опір обмотки ротора за допомогою тестера, підключаючи його до контактних кільця. Опір повинен бути не більше 2,1–2,4 Ом. Якщо тестер показує нескінченність, то обмотки є скелями, і вам потрібно замінити ротор.

Перевірте легкість обертання підшипників. Якщо при обертанні підшипника люфт відчувається між кільцями, рулон або заклинання ролиних тіл, захисні кільця пошкоджені або існують змащування, підшипник повинен бути замінений. Для цього компенсуйте підшипник з валу ротора.

Покладіть новий підшипник, застосовуючи зусилля до внутрішнього кільця. Після встановлення підшипника переконайтеся, що він обертається рівномірно, мовчки, без заклинання. Не повинно бути осьового або радіального побиття.

Зберіть генератор у порядку в зворотному видаленні, орієнтуючи обкладинки генератора та статора відповідно до попередньо зроблених знаків.

Volkswagen Polo Generator

Генератор змінного струму на автомобілі служить для своєчасної підзарядки акумулятора, що забезпечує комфортну роботу транспортного засобу без субсидії напруги.

щітки, поло, седан, cwva

Генератор. це основний пристрій, який подає електричну техніку автомобілем, а збій призведе до категорії акумулятора та неможливості користуватися автомобілем.

Volkswagen Polo Generator: Аналоги та оригінальні компоненти

Коли індикатор розряду акумулятора не виходить після включення двигуна або акумулятора, яка постійно потребує додаткової підзарядки, можна вийти з ладу генератора змінного струму.

Наприклад, виробник року випуску автоматично,
Тарія 038903023Q 2001-2017 1800
Ремізувати DRB1500N 2009-2018 2700
Jp.група 1190100400 2012-2018 2750
AS-PL A0246 2012-2018 2800
AS-PL A009 2012-2018 2850

Вибираючи новий пристрій, рекомендується звернути увагу на офіційні компоненти виробника. експлуатація реплік або пристроїв з низьким рівнем створення з вторинного ринку може бути шкідливою для електрокапів та інших пристроїв транспортного засобу.

щітки, поло, седан, cwva

Робити.це.це заміна генератора Volkswagen Polo

Для ремонтних робіт займає близько 4-5 годин вільного часу, а також стандартний набір гайкових ключів та голови, плоский проріз та перехресні викрутки. Для того, щоб розібрати та демонтувати генератор на Volkswagen Polo, вам потрібно:

 • Відключіть акумулятор, відключаючи від машини термінал сажі “мінус”;
 • Відкрутіть і вийміть привідний ремінь допоміжних одиниць;
 • Тоді вам слід відкрутити джгути на блок і відключити живлення кабелів, що ведуть до генератора, знімаючи попередні захисні ковпачки з клем;
 • Потім ми відключаємо шпильку, вимкнувши живісний кабель з шпильки і відведемо дріт на бік, а потім видалимо затискання кріплення блоку;
 • Ми видаляємо кріплення кронштейном та тримачем проводів, а також демонтував 2 бокових болтів, розташованих на двигуні циліндра двигуна, після чого генератор можна витягнути з машини.

Важливо знати! Генератор змінного струму, встановлений на поло. це складний багатофункціональний продукт, ремонт якого вимагає певних навичок та кваліфікацій. За відсутності досвіду, доцільно замінити несправний продукт на новий, а не розбирати дизайн пристрою.

Як розібрати генератор на Volkswagen Polo?

Процедура розбирання також не є складною, але вона вимагає уважності та обережності, щоб не пошкодити функціональні елементи. Далі випливає генератор:

 • Використовуйте викрутку, відкрутіть фіксуючі елементи, які прикріплюють захисний кожух, і від’єднайте елемент від пристрою;
 • Далі зніміть вузол контролера напруги змінного струму за допомогою вузла пензля, раніше відкрутивши 4 кріплення болта хрестом хрестом;
 • Після цього, за допомогою маркера або лаку, необхідно позначити розташування обкладинки генератора та статора. це сприятиме досягненню вирівнювання пристрою під час зворотного складання;
 • Після відключення та зняти 4 гвинти на кришці та вийміть головку пристрою;
 • Відкрутіть кріплення целюлози генератора, утримуючи вал від спонтанного повороту та вийміть шків. Важливо знати, що під шківом є весна, яка може стріляти під час розбирання. не втрачайте її;
 • Тепер ми відкрутимо фіксуючі болти затискача та виймаємо ротор разом із підшипником з пристрою, використовуючи спеціальний знімач, і генератор готовий до ремонту!

Зверніть увагу! Якщо необхідно самостійно ремонтувати, для будь.якої кваліфікації рекомендується скласти звіт про фотозйомку пристрою та працювати лише над книгою служби або повними інструкціями електричного центру автомобіля.

Ремонт генератора DIY: Як усунути захист підрозділу

Основними рішеннями проблеми несправностей генератора є перевірка цілісності електричного чапа та заміни компонентів новими. Щоб самостійно виправити генератор змінного струму, слід виконувати наступний алгоритм дій:

 • По.перше, ми перевіряємо закриття обертової обмотки для “маси” пристрою: для цього необхідно по черзі викликати тестер кілець ротора. індикатори тестера повинні прагнути до нескінченності. Якщо результат відрізняється. потрібна заміна ротора пристрою;
 • В кінці процедури тестер перевіряє опір у обертовому обмотці. індикатори повинні бути в області 2.1-2.4 Ом. Якщо опір прагне до нескінченності, то в роторі була скеля ланцюга, і пристрій потрібно замінити;
 • Потім рекомендується замінити підшипники генератора, попередньо змазані очищеним твердим. Що стосується зворотного зв’язку, підземні підзамість або чіпси необхідні для заміни підшипників. У процесі встановлення нового підшипника необхідно нанести елемент лише до внутрішнього кільця ротора, після чого частини генератора повинні бути щільно натискані: підшипник не повинен скрипнути і не захоплювати, наявність осьової або Радіальний люфт також протипоказаний;
 • Тепер ми збираємо генератор, виконуючи заклику на намальованих слідах і встановлюємо пристрій. Процес встановлення та складання генератора відбувається у зворотній послідовності відповідно до алгоритму демонтажу.

Процедура незалежної заміни або навіть ремонту змінного струму генератора заощадить значну кількість послуг, однак, коли замінюючи компоненти Відповідно до статей або коду VIN транспортного засобу.

Ремонт та продаж седана Volkswagen Polo Generator

Ремонт седана генератора Volkswagen Polo може знадобитися, якщо лампа управління акумулятором загорілася на вашому автомобілі, від двигуна є сторонній звук, або генератор не дає достатньої зарядки акумулятора.

Можна безкоштовно поставити безкоштовний діагноз несправної одиниці, включаючи підставку під навантаженням, отримати спеціалізовану консультацію. Якщо ви не впевнені, що можете відремонтувати генератор своїми руками, ви можете це зробити з нами. Процедура займе більше однієї години.

Типові несправно. Все це відбувається з достатньо великим пробігом автомобіля через 150 тисяч. км.

Слід зазначити, що пензлі змінюються в складі з реле регулятором, а щітки зношуються, тоді колекціонерні кільця та підшипники генератора зношуються. Номер реле регулятора Bosch 0272220701, 0272220720, 0272220731. Має мікросхему підключення контакту L та DFM контактна інформація про завантаження навантаження на генератор.

Регулятор та діодний міст генератора також можуть вийти з ладу після освітлення автомобіля, а не належної роботи електричного обладнання. Діодний міст здійснюється одним блоком із задньою кришкою і підлягає ремонту лише в майстерні.

 • Сукупні номери для Bosch F00RL0677, F00BL0677, F00BL06W0.
 • Не рекомендується встановлювати менший генератор живлення, оскільки на автомобілі використовується достатня кількість споживачів електричних споживачів, які з недостатньою напругою можна відключити.
 • Гарантія для заміни або ремонту генератора седанів Polo становить 6 місяців.

Volkswagen Polo | Ремонт генератора | Volkswagen Polo

Важко і не доцільно відновити генератор незалежно, оскільки для визначення його справності та листування його характеристик знадобиться спеціальна позиція.

Тому краще довіряти ремонту генератора кваліфікованим фахівцям на службову станцію Volkswagen, де ви також можете замінити генератор з біржового фонду. Такий генератор буде на 50% дешевше, ніж новий. Однак перед тим, як змінити генератор, ви можете виконати наступні роботи перевірки.

 • Перевірка регулятора напруги на автомобілі
 • Щоб перевірити регулятор напруги, необхідно мати прямий струм вольтметра з шкалою до 15-30 В, клас точності не менше 1,0.
 • Перевірте регулятор напруги, встановлений на автомобілі, у наступному порядку:
 • – запустіть двигун і дайте йому працювати близько 15 хвилин на середніх швидкостях;
 • – Використовуючи вольтметр, вимірюйте напругу між клемою “30” (клем товстого червоного кабелю на генераторі) та “масою” генератора;
 • – Напруга повинна становити від 13,3-14,6 V.

У випадку, якщо спостерігається систематична збій або перезавантаження AB, а регульована напруга не розміщується у зазначених межах, регулятор напруги повинен бути замінений. Крім того, ви можете перевірити стан вугільних пензлів.

 • Перевірка стану вугільних пензлів
 • Хоча ця робота також може бути виконана за допомогою генератора, рекомендується зняти генератор з автомобіля.
 • Перевірте умову вугільних пензлів у такому порядку:
Рис. 336. Збірка регулятора напруги з власником щітки та вугільними щітками. Його слід виміряти на якій відстані кінці вугільних пензлів

Нова вугільна щітка має довжину 13 мм, тож ви можете дізнатися, скільки вугільних щіток.

Заміна старих вугільних пензлів на нові означає замінити весь регулятор напруги, зібраний щітками та власником пензля.

Однак за бажанням ви можете звернутися до сто Бош, щоб замінити лише вугільні щітки. Оскільки деталі Bosch встановлюються в автомобілі, ця операція не повинна спричиняти жодних проблем.

Якщо під час поїздки було встановлено, що генератор більше не заряджає AB (контрольна лампа на борту AB на панелі приладів постійно горить), то це означає, що генератор не виробляє напруги або ланцюга управління лампа несправна, або електронний вольтметр несправний. При денному світлі ви можете пройти ще кілька годин (за умови, що AB в хорошому стані).

 • У цій ситуації дотримуйтесь наступних рекомендацій:
 • – Якщо можливо, не вимикайте двигун, оскільки, коли він повторюється, витрачається велика кількість енергії;
 • – Якщо вам ще потрібно вимкнути двигун, тоді покладіть машину під нахил, щоб запустити двигун, натиснувши машину під нахил;
 • – вимкніть нагрівання заднього вікна, радіо та плиту;
 • – Якщо дощ. це дощ, то поставте склоочисники в режим переривчастого включення;
 • – Якщо вам доведеться йти в темряві, тоді увімкніть лише близьке світло.

Перевірка та заміна приводного ременя Volkswagen Polo Sedan

Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом.

Робота показана у автомобілі VW Polo з кондиціонером. Напруження ременя регулюється автоматичним пристроєм розтяжки.

Допоміжний одиниця приводить Volkswagen Polo з кондиціонером

 • Допоміжні пристрої
 • Охолоджуюча рідина насос
 • Підтримка відео
 • Натяжний ролик
 • Шків генератора
 • Шків на повітряний компресор

Вийміть укриття правого переднього колеса. Дванадцять головна головка “на 22” Поверніть колінчастий вал для кріплення шківа приводу допоміжних одиниць за годинниковою стрілкою.

Ми оглядаємо пояс по всій довжині. Якщо тріщини, розриви та потертості гуми з тканинної основи виявляються на поясі, ремінь потрібно замінити.

Щоб послабити напругу ременя, ми надягаємо на ключ Юнайтед “на 16” на болті кріплення розтяжного валика. Ми повертаємо роликову кронштейн проти годинникової стрілки. Зніміть привідний ремінь допоміжних одиниць. Позначення приводного ременя допоміжного складу з кондиціонером. 6 RK 1736 (завдовжки 1736 мм).

Для зручності встановлення пояса потрібно зафіксувати натягувач у стисненому положенні.

Для цього в пристрої розтягуються два отвори.

Ключ “на 16” Ми повертаємо проти годинникової стрілки кронштейн ролика, поки отвори не збігаються.

Ми фіксуємо натяжний пристрій, вставляючи штифт діаметром близько 4 мм до зупинки (ви можете використовувати шестикутник “на 4”) у отвір розтяжного роликового кронштейна.

Ми надягаємо ремінь на шків допоміжного приводу, а потім на решту шківів і триватимуть на натяжному валиці. Повернувши трохи кронштейна натяжного валика проти годинникової стрілки, ми виймаємо шпильку, що фіксує натягувач.

[Як зменшити витрати на обслуговування седана Volkswagen Polo] [підтримка седана Volkswagen Polo на 15 тис. KM Run] [обслуговування седана Volkswagen Polo на 30 тисяч.

KM RUN] [інструмент, необхідний для проведення технічного обслуговування Volkswagen Polo Sedan] [Незалежне проведення цього. Загальні рекомендації] [Правила безпеки для незалежного обслуговування автомобіля]

Volkswagen Polo | Ремонт генератора | Volkswagen Polo

Важко і не доцільно відновити генератор незалежно, оскільки для визначення його справності та листування його характеристик знадобиться спеціальна позиція.

Тому краще довіряти ремонту генератора кваліфікованим фахівцям на службову станцію Volkswagen, де ви також можете замінити генератор з біржового фонду. Такий генератор буде на 50% дешевше, ніж новий. Однак перед тим, як змінити генератор, ви можете виконати наступні роботи перевірки.

 • Перевірка регулятора напруги на автомобілі
 • Щоб перевірити регулятор напруги, необхідно мати прямий струм вольтметра з шкалою до 15-30 В, клас точності не менше 1,0.
 • Перевірте регулятор напруги, встановлений на автомобілі, у наступному порядку:
 • – запустіть двигун і дайте йому працювати близько 15 хвилин на середніх швидкостях;
 • – Використовуючи вольтметр, вимірюйте напругу між клемою “30” (клем товстого червоного кабелю на генераторі) та “масою” генератора;
 • – Напруга повинна становити від 13,3-14,6 V.

У випадку, якщо спостерігається систематична збій або перезавантаження AB, а регульована напруга не розміщується у зазначених межах, регулятор напруги повинен бути замінений. Крім того, ви можете перевірити стан вугільних пензлів.

 • Перевірка стану вугільних пензлів
 • Хоча ця робота також може бути виконана за допомогою генератора, рекомендується зняти генератор з автомобіля.
 • Перевірте умову вугільних пензлів у такому порядку:
Рис. 334. Деталі генератора та його кріплення на 2,0-літровому двигуні: 1-болти M8, 25 н м; 2. розтягнути відео; 3. кронштейн; 4. натягувач; 5. горіх M8, 30 н м; 6. регулятор напруги; 7. кріпильні болти напруги, M4; 8. кожух; 9. кожух.болти; 10. генератор; 11. Клінововний пояс

Нова вугільна щітка має довжину 13 мм, тож ви можете дізнатися, скільки вугільних щіток.

Заміна старих вугільних пензлів на нові означає замінити весь регулятор напруги, зібраний щітками та власником пензля.

Однак за бажанням ви можете звернутися до сто Бош, щоб замінити лише вугільні щітки. Оскільки деталі Bosch встановлюються в автомобілі, ця операція не повинна спричиняти жодних проблем.

Якщо під час поїздки було встановлено, що генератор більше не заряджає AB (контрольна лампа на борту AB на панелі приладів постійно горить), то це означає, що генератор не виробляє напруги або ланцюга управління лампа несправна, або електронний вольтметр несправний. При денному світлі ви можете пройти ще кілька годин (за умови, що AB в хорошому стані).

 • У цій ситуації дотримуйтесь наступних рекомендацій:
 • – Якщо можливо, не вимикайте двигун, оскільки, коли він повторюється, витрачається велика кількість енергії;
 • – Якщо вам ще потрібно вимкнути двигун, тоді покладіть машину під нахил, щоб запустити двигун, натиснувши машину під нахил;
 • – вимкніть нагрівання заднього вікна, радіо та плиту;
 • – Якщо дощ. це дощ, то поставте склоочисники в режим переривчастого включення;
 • – Якщо вам доведеться йти в темряві, тоді увімкніть лише близьке світло.

Перевірка та заміна приводного ременя Volkswagen Polo Sedan

Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом.

Робота показана у автомобілі VW Polo з кондиціонером. Напруження ременя регулюється автоматичним пристроєм розтяжки.

Допоміжний одиниця приводить Volkswagen Polo з кондиціонером

 • Допоміжні пристрої
 • Охолоджуюча рідина насос
 • Підтримка відео
 • Натяжний ролик
 • Шків генератора
 • Шків на повітряний компресор

Вийміть укриття правого переднього колеса. Дванадцять головна головка “на 22” Поверніть колінчастий вал для кріплення шківа приводу допоміжних одиниць за годинниковою стрілкою.

Ми оглядаємо пояс по всій довжині. Якщо тріщини, розриви та потертості гуми з тканинної основи виявляються на поясі, ремінь потрібно замінити.

Щоб послабити напругу ременя, ми надягаємо на ключ Юнайтед “на 16” на болті кріплення розтяжного валика. Ми повертаємо роликову кронштейн проти годинникової стрілки. Зніміть привідний ремінь допоміжних одиниць. Позначення приводного ременя допоміжного складу з кондиціонером. 6 RK 1736 (завдовжки 1736 мм).

Для зручності встановлення пояса потрібно зафіксувати натягувач у стисненому положенні.

Для цього в пристрої розтягуються два отвори.

Ключ “на 16” Ми повертаємо проти годинникової стрілки кронштейн ролика, поки отвори не збігаються.

Ми фіксуємо натяжний пристрій, вставляючи штифт діаметром близько 4 мм до зупинки (ви можете використовувати шестикутник “на 4”) у отвір розтяжного роликового кронштейна.

Ми надягаємо ремінь на шків допоміжного приводу, а потім на решту шківів і триватимуть на натяжному валиці. Повернувши трохи кронштейна натяжного валика проти годинникової стрілки, ми виймаємо шпильку, що фіксує натягувач.

[Як зменшити витрати на обслуговування седана Volkswagen Polo] [підтримка седана Volkswagen Polo на 15 тис. KM Run] [обслуговування седана Volkswagen Polo на 30 тисяч.

KM RUN] [інструмент, необхідний для проведення технічного обслуговування Volkswagen Polo Sedan] [Незалежне проведення цього. Загальні рекомендації] [Правила безпеки для незалежного обслуговування автомобіля]