Volkswagen Bora не починає гаряче. Накачувати

Дизель не починається: можливі причини та способи вирішення проблеми

Уявіть ситуацію. Ранньою вранці ви прокидаєтесь, поспішаючи йти до гаража і сідайтеся в машину. Поверніть ключ запалювання і машина не починається. Можливо, кожен власник автомобіля зіткнувся з цією ситуацією. Проблема з запуском двигуна є однією з найбільш неприємних. Зрештою, вам потрібно їхати, але машина варта. Є паніка. Що робити, якщо дизель не починається? Причини та методи їх рішення далі в нашій статті.

У бензинових одиницях утворюється суміш повітря та палива, яка вводиться в циліндри за допомогою інжектора. Потрапляючи в камеру згоряння, суміш встановлюється на свічку і відбувається робочий ход. Далі. випуск, стиснення, потім цикл повторюється. На відміну від бензину, в дизельному двигуні суміш запалюється високим тиском. Він потрапить у камеру згоряння за допомогою насадок-шпильок. Крім того, у роботі включена свічка інтенсивності, яка нагріває паливо до бажаних температур.

Але коли вони виходять з ладу, дизельний блок не в змозі почати нормально. Свічка світла значно спрощує процес запалювання палива, і, відповідно, початок двигуна. Якщо дизель не починає “на холод”, то контрольна реле зламалася, і свічка не нагріває “дизельне паливо”. Дія цього елемента не зупиняється, поки температура теплоносія не досягне робочих значень. Свічка інтенсивності часто врятувала власників автомобілів при запуску двигуна взимку.

Ми також зазначимо, що, крім методу запалювання, такі двигуни відрізняються за конструкцією паливної системи. І якщо в бензині є простий підводний насос, то їх є два: один низький, а другий. високий тиск. Ну, давайте подивимось, чому дизель не починає “на холод” та “гарячі”.

Стиснення

Спочатку його рівень вдвічі перевищує рівень бензинових одиниць. Суміш запалюється сильним стисненням. І падіння стиснення не впливає на початок двигуна найкращим чином. Оскільки будь.який процес стиснення супроводжується вивільненням теплової енергії, суміш недостатньо нагрівається і не може запалити. Якщо це автомобіль з високим вмістом, стиснення падає з зносом стінок циліндрів та спаленими кільцями. Нагадаємо, що в кожному поршні три кільця. Два стиснення, одна. потік нафти. Тут вам потрібно демонтаж та ремонт двигуна. Трапляється, що стиснення падає лише в одному з циліндрів. У цьому випадку дизель починається і зупиняється або троїт. Це означає, що один із циліндрів не працює або запалювання відбувається нерегулярно.

Якщо для бензинових одиниць цей індикатор становить 9 кг/см², то для дизеля мінімальне значення становить 23 кг/см². Вимірюється за допомогою спеціального апарату. компресометр.

volkswagen, bora, почин, гаряче

У той же час, стартеру потрібно скрутити не більше 3-4 секунд, інакше скинути акумулятор. Вже в перших “налаштуваннях” результат буде видно. З подальшим поворотом колінчастого вала він не зміниться.

Гарячий двигун не починається, поки він не охолоне

Як приклад, я хочу дати справу просту діагноз автомобіля (за стандартами цього семінару). Власник звернувся до проблеми, яку вони не могли вирішити в декількох семінарах перед нами. Volksvagen Car.

один.Спілкування з власником автомобіля.

Основна проблема виникла не так давно, збігалася з настанням тепла на вулиці. Після того, як двигун нагрівається повністю, якщо ви заглушите, він відмовляється починати, поки він добре не охолоне. У процесі пошуку несправності було розкрито розірваний амортизатор основи карбюратора (як називався пристрій під вартою)). Це не призвело до відчутних змін. Іскра запалювання постійно присутня.

2.Визначення деталей конфігурації автомобіля.

Після детального ознайомлення з автомобілем було визначено: двигун встановлюється типом RP (він вибивається на блок циліндрів), система подачі палива Mono-Jetronic A2.2. Існує вся інформація для детальної діагностики. Ми визначаємо, які системи двигунів слід піддавати детальній діагностиці за принципом “або нічого не спалювати, або нічого не спалювати”.

Стан свічок запалювання, наявність провідності проводів високої напруги, розповсюджувач запалювання високої напруги. Результат аудиту: свічки запалювання підлягають негайній заміні, проводах, обкладинці ротора та розповсюджувача в нормі (виміряйте опір як анвелор).

Б. Здатність системи вчасно забезпечити запалювання. Початковий кут вручну в холостому ходу. 950 об / хв (в межах допустимого значення). Перевірка роботи відцентрового регулятора запалювання наперед до 1200 об / хв при вступі.

Попереднє значення при 2500 об / хв. це ще кілька градусів. Ми розійшемо двигун до 6000 об / хв. На кілька градусів попереду більш допустимого значення (перевірте строб).

Б. Ручний вакуумний пневматичний насос перевіряє стан вакууму регулятора запалювання попереду. Напруженість не порушується, переміщуючи основу датчика залу від зупинки до зупинки. Регулятор нормальний.

Загалом, немає двигуна, який блокує двигун, який блокує.

Перевірка подачі палива на пристрій дозування. Підключіть манометр до встановлення палива. Після включення стартера тиск швидко піднімається до 1,2 WAG. Після запуску двигуна він зменшується до 0,9 WAG, з різким отвором дросельної заслінки, тиск піднімається до 1,2 Wag на короткий час. Відключіть трубу для зливного палива і покладіть її в підготовлений контейнер, запустіть двигун і виміряйте час роботи на 30 секунд. За цей час у контейнер перекачує трохи більше 1 літра палива. Випробуйте шланг зливного палива, тиск палива збільшується до 3 WAG. У цей час вимкніть двигун. Тиск палива протягом 10 секунд падає до 0 розпливчастих, тоді як витік інжектора не було виявлено. Висновок: Продуктивність та тиск насоса є нормальною. Робота регулятора тиску нормальна. Аромат зворотного клапана на виході паливного насоса був причиною втрати напруги.

Таке пошкодження може призвести до погіршення запуску двигуна після тривалого мулу та при низьких температурах. Але це не стосується нашої проблеми.

Ми перевіряємо важливі електричні компоненти в системі підготовки паливної суміші.

Але. Розумний датчик температури повітря. Датчик розташований над інжектором, а висновки в одному з інжектором з’єднувача. Ми перевіряємо опір між потоком датчика з пероральною: приблизно 2000 Ом (при температурі 30-35 ° C). Порівнюючи з еталонними значеннями, ми робимо висновок: Все нормально.

Б. Датчик температури теплоносія двигуна. Довідкові матеріали вказують на його розташування на фланці системи охолодження, встановленого на головці блоку циліндрів. Три такі датчики встановлені у фланці. Вимкніть розетки на всіх і перевірте опір за допомогою AS Avulator. Один показує опір близько 150 Ом, а після вимкнення пристрою температури двигуна на панелі приладів у кабіні перестав показувати. Поверніть з’єднання, пристрій заробив. Наступні два датчики показали резистентність “нескінченність”. Один з них. Перемикач перегріву на приладовій панелі. А який? Ми перевіряємо напругу в розетці датчика з OETER (вони схожі за кольором зі своїм датчиком). В одній розетці напруга близько 12 вольт. Це ввімкнути лампу на приладовій панелі. У другій розетці близько 5 вольт. Це звичайна напруга логічних схем впорскування палива. Висновок: Датчик температури двигуна двигуна несправний. Скеля.

Аналіз наслідків цієї несправності

Оскільки сигнал від датчика температури двигуна для двигуна двигуна для блоку управління є основним, коли паливна суміш складається, блок управління сприймає блок управління як дуже низька температура двигуна. Відповідно, збагачення суміші буде як для холодного двигуна, тому свічки запалювання, які розробили їх ресурси, перестають працювати з таким збагаченням.

Рекомендації клієнту: Заміна датчика температури двигуна та набору свічок запалювання.

На форумі сайту “Автомобіль” я прочитав обговорення теми “Діагностична методологія”. Тож траплялося поділитися з усіма. Ніж не техніка? Результат був отриманий, клієнт задоволений для мене.Навчання на практиці. Тут, не без допомоги наставника, я ділюсь з вами своїми враженнями.

Датчики не вдалося

Дизель може погано починатися з гарячого внаслідок несправності датчика температури теплоносія в системі охолодження. Якщо датчик контролю температури охолоджуючої рідини надає ECU неправильні значення або виходить з ладу, то блок управління неправильно регулює подачу палива.

Порушення в експлуатації датчика підйому голки насадки призводить до того, що кут впорскування порушується. Крім того, варто перевірити справність датчика тиску в паливній пандусі.

Найчастіші причини, чому дизельний двигун погано запущений на гарячому. Крім того, гарячий дизельний двигун може не починатися внаслідок несправностей, які безпосередньо пов’язані з приводом паливного насоса високого тиску.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Важко запустити карбюратор, інжектор та дизельний двигун на Hot. Основні несправності: перегрівання карбюратора, датчиків, насадок, паливних насосів.

volkswagen, bora, почин, гаряче

Причини труднощів запустити холодний двигун. Список помилок. Що потрібно перевірити на діагностику та більш точне визначення проблеми.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

volkswagen, bora, почин, гаряче

Машина не запущена після заміни ременя часу, ланцюгів часу або іншої роботи з приводом механізму, що відводить газ. Основні причини, рекомендації.

volkswagen, bora, почин, гаряче

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.

Запустити “на гарячому

Це не рідко, причина, чому потеплений автомобільний двигун може бути погано запущений у несправності будь.якого датчика. Відмова одного датчика може призвести до того, що двигун відмовився від запуску. Необхідно проводити регулярну перевірку стану та експлуатації датчиків.

Для дизельних двигунів основними причинами поганого запуску є: проблема з повітряним фільтром, свічками розжарювання або паливною системою.

Свічки Glow забезпечують безперебійний початок дизельного двигуна. У разі невдачі автомобіль може не починатися або не починати відразу. Навіть якщо лише одна свічка відмовилася, то решту слід змінити, оскільки з високою ймовірністю незабаром і вони вийдуть з ладу.

Щоб уникнути багатьох труднощів із запуском, це необхідно:

Основним принципом роботи будь.якого автомобіля є його запобігання якості. Оскільки набагато простіше уникати несправності, ніж брати участь у її ліквідації. Більшість причин, чому двигун не запускається вперше, досить важко визначити самостійно, тому ми пропонуємо використовувати послуги нашого спеціалізованого технічного центру.

  • Електронна діагностика. Підключення діагностичного сканера для помилок читання в реєстраторі даних
  • Якщо необхідно, продуктивність кроку.кроку пошуку несправностей на основі результатів електронної діагностики
  • Робота на основі даних, виявлених під час діагностики

Коли проявляється симптом, двигун не запускається вперше, коли операція автомобіля не рекомендується. Рекомендується діагноз

Помилки комп’ютерів Борнінг із симптомом #Двигун не запущений вперше у Volkswagen Jetta 4 / Bora (1999. 2006) ?

Паливо та зима

Особливо часто дизельний двигун запускається в осінній зимовий період, коли температура повітря різко падає, а «арктичне» паливо ще не з’явилося на АЗС. Як результат, літо “дизельне паливо” просто замерзає. При низьких температурах він кристалізується і перетворюється на парафін, який забивають на паливні шосе та фільтри.

volkswagen, bora, почин, гаряче

Подальший рух з таким фільтром, як на фотографії вище, просто неможливий. У деяких автомобілях нагріті фільтр. Але він економить лише при запуску. Через пару секунд автомобіль знову зупиняється. Дуже важко розігріти весь резервуар із замороженим паливом. Не всі машини мають попередній нагрівач. Яка різниця між літом та зимовим паливом? У присутності добавок, які знижують поріг парафінізації при низьких температурах. Щоб проблема не знайшла вас зненацька, перед настанням холодної погоди, отримайте добавку в дизельне паливо. Досвідчені автомобілісти рекомендують не залишати машину з половиною порожнім танком. Протягом ночі на стінах утворюється рідина та вода, що утворюються. Вона теж не впливає на початок двигуна найкращим чином. Взимку спробуйте зберегти більше половини. Більше того, керування порожнім танком часто вбиває насос. Це стосується не лише дизельного, але і для бензинових автомобілів.

Стартер

З ним проблема виникає як на бензині, так і на дизельних автомобілях. Реле також приносить йому.

І якщо стартер не крутиться, ми слухаємо клацання, як це стосується реле Glow. Можливо, це скеля в ланцюзі. Перевірте заряд акумулятора. Звичайно, протягом ночі він не зможе впасти на такий низький рівень. Навіть на вісім вольт він закрутить стартер. Повільно, але все.таки. Різке зниження рівня відбувається у випадку закриття “до маси”. Можливо, він відірвав і “короткий” контакт.

Чому дизель погано починається з гарячого? Список причин

Чому дизель погано починається з гарячого? Перелік причин, безперечно, для бензинового двигуна та дизельної проблеми поганого налаштування. Якщо бензиновий двигун майже зрозумілий з несправністю (для теплого сезону підвищення випаровування палива є характерним), то не все настільки прозоро і тривіальне для дизельного двигуна. У цій статті ми будемо піклуватися про те, що таке суть цієї проблеми.

Чому дизель погано починається з гарячого?

Цей тип двигуна характеризується великою кількістю причин цієї несправності. Отже, ми починаємо в порядку. Спочатку потрібно звернути увагу на датчик контролю температури охолоджуючої рідини. Коли цей елемент починає працювати неправильно або руйнується, на електронний пристрій на дошці надається неправильний імпульс, в результаті чого ECU починає неправильне коригування палива.

Наступна причина полягає в розгрівлі форсустів. При зупинці через них дизельне паливо починає просочуватися, що створює надлишок у камері згоряння. Щоб перевірити це припущення про несправність, достатньо витягнути інжектор з блоку циліндрів і побачити його мокрим чи ні.

, Тоді, отже, це. форсунки проходять (див. стаття “?”). Ремонт може здійснюватися за допомогою очищення, але це ціла клопоту. Рекомендується замінити пристрій для ін’єкцій новим.

Щоб розпочати машину з цією проблемою

(Якщо вам ще потрібно), необхідно відкрити канаву дросельної заслінки, таким чином, у камері згоряння відбудеться розряд надлишкового тиску. Також на форсунках може зношуватися ущільнювальні кільця, що призводить до тієї ж проблеми переповнення.

Тепер ми звертаємось до причини дуже характерної та загальної причини поганого запуску дизельного двигуна. це неправильна робота насоса з високим тиском. Він часто провалюється через розбиття плунжерної пари, яка катастрофічно зношена.

Цю проблему, пов’язану з парою плунжера, можна перевірити, охолоджуючи задню частину насоса високого тиску (вилитого водою), а потім спробуйте почати. Якщо двигун запускається, це означає, що винна 100% плунжерна пара. На насосі також можна зносити втулки для масляної ущільнення та внутрішні вали.

Через розбиття втулків та зносу масляної ущільнення насос розтягує додаткову кількість повітряної суміші, тим самим не дозволяючи розповсюджувати бажаний високий тиск на плунжер. Проблема не дуже складна в лікуванні. заміна втулків та смаком.

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Невдача датчика

Досить часто, причина відмови почати гаряче стає відмовою від датчика контролю температури теплоносія. У своїй структурі та функціональності DTOZH. звичайний термооресіст, призначений для забезпечення стабільної роботи двигуна. Після зміни температури навколишнього середовища індикатори електричного струму змінюються в датчику, який негайно виявляється електронікою та призводить до включення різних захисних функцій.

Можна перевірити справність датчика лише після його видалення, що за бажанням кожен власник автомобіля зможе зробити за бажанням. У більшості випадків він знаходиться в голові блоку циліндрів в безпосередній близькості від тіла термостата. Однак місце розташування може бути іншими, але воно завжди можна уточнити в посібнику до моделі автомобіля.

Далі вам потрібно виконати такі дії:

  • Перевірте наявність холодоагенту в системі, а також повне занурення датчика в рідину.
  • Перевірте контакти та сполуки на формування іржі та окислювальних проявів.
  • Якщо датчик з’єднаний, не окислений і занурений у воду, але все ж є підозри на її несправність, то він повинен його зняти.
  • Після видобутку DTOZH опускається в банку киплячої води, і вимірюють його індикатори опору. Отримані дані порівнюються з рекомендованими показниками для цієї марки автомобілів. Варто зазначити, що в різних брендах та моделях нормальні показники можуть суттєво відрізнятися.

У разі значної невідповідності в показниках норми датчик вимагає заміни, яку можна зробити самостійно. Дизайн та принцип його роботи не передбачають ремонту і намагаються зробити його абсолютно невідповідним.

Стартер крутиться, але двигун не починається у Volkswagen Jetta 4 /Bora (1999. 2006)

Майже кожен власник автомобіля зіткнувся з проблемою, коли автомобіль не починається після повторних спроб повернути ключ у замок запалювання. Для нормального запуску бензиновий двигун вимагає достатнього тиску палива, своєчасної іскри. Тому спочатку ми рекомендуємо перевірити, чи є паливний насос, свічки запалювання та кабелі для стартера в порядку.

Одним із енергетичних інтенсивних елементів у машині є стартер. Тому акумулятор у машині повинен бути хорошим і добре заряджене. Якщо акумулятор автомобіля буде виписано або не повністю заряджається, запустити стартер буде складним або неможливим. Якщо сліди корозії помітні на клемах акумулятора, їх слід очистити та змащувати за допомогою спеціальної мастила.

volkswagen, bora, почин, гаряче

Коли, намагаючись запустити двигун, революції стартера чують без клацань чи брязкальця, швидше за все, проблема є несправним набором стартера. Соленоїд штовхає важіль приводу. пристрій, який взаємодіє з маховиком.

Якщо гуде звук обертання стартера почута без запуску двигуна, то соленоїд зламається або проблема з проводкою на самому стартері виникла. Огляньте дроти на стартерному соленоїді. Якщо брудні, відключені або рвані дроти та стики не знайдені, тому необхідно замінити компоненти стартера.

Якщо, перш ніж стартер почне обертатися клацанням, і немає шліфування, то механізм обертання маховика вийшов з ладу. Можливо, це було заклинили, або акумулятор не має достатнього заряду, щоб соленоїд міг повністю розтягнути механізм.

Якщо обертання стартера супроводжується брязкальцем, то проблема можлива в маховику або в Bandix. Зірочка, яка чіпляє маховик. Ми рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою для заміни маховика або бандида.

У відремонтованих стартерах може статися, що механізм заручини не регулюється або не встановлюється неправильно, тому зірочка починається обертатися занадто рано або занадто пізно, намагаючись підключити маховик. Старі закуски швидко спалюють обмотку, щітки, якір або вал зношуються. Все це викликає сторонній шум та збільшення споживання струму, слабке враження або повна відсутність.

Без належного обслуговування акумулятора, з несправністю електричних з’єднань та компонентів, система запуску не буде працювати правильно.

  • Електронна діагностика. Підключення діагностичного сканера для помилок читання в реєстраторі даних
  • Якщо необхідно, продуктивність кроку.кроку пошуку несправностей на основі результатів електронної діагностики
  • Робота на основі даних, виявлених під час діагностики

За допомогою прояву симптому стартер крутиться, але двигун не запускає роботу автомобіля, не рекомендується. Рекомендується діагноз

Помилки комп’ютера на дошці з симптомом #Starter Twists, але двигун не починається у Volkswagen Jetta 4 / Bora (1999. 2006) ?