Заміна рульового колеса Touareg GP на NF. Порядок роботи

Рульове колесо VW Touareg з 2010 року

Видалення

Увага: Перш ніж починати роботу з електричним обладнанням та зняти кермо, необхідно виконати наступні умови:

Якщо ви не виконаєте ці умови, система подушок безпеки може в майбутньому зазнати невдачі!

Встановіть рульову колонку в середньому положенні у висоті.

Встановіть колеса в положенні для руху безпосередньо.

ПРИМІТКА: Видалення та встановлення керма повинно здійснюватися в його середньому положенні (передні колеса знаходяться в положенні, що відповідає прямому руху).

Автомобілі з нагрітою кермом

Розблокуйте та від’єднайте роз’єм.один-.

Продовжено для всіх автомобілів

Позначте положення рульового колеса/рульового стовпчика маркера.

Вийміть кермо.2- з рульовою колоною.

Встановлення

Установка проводиться у зворотному порядку. У цьому випадку необхідно врахувати наступне:

Примітка. Переконайтесь, що передні колеса автомобіля знаходяться в положенні, що відповідає прямому області руху.

Дякую! Щоб продовжувати читати, ви повинні підтвердити свою електронну пошту. Будь ласка, перейдіть за посиланням у листі, який ми надіслали вам.

Купуючи книгу в PDF

Ви можете завантажити книгу відразу після оплати.

Книга буде завантажена у форматі PDF, і ви можете завантажити її на будь.який пристрій.

Усі книги ідеальної якості, коли ми працюємо з видавцями безпосередньо.

Електронні книги жодним чином не поступаються паперу і є їх повним аналогом.

Офіси нашої компанії представлені в Україні, Росії та Польщі, ви завжди можете зв’язатися з нами за певною адресою.

Усі платежі на сайті найбільш захищені та відбуваються за допомогою світових платіжних систем.

Будь ласка, вкажіть, в якій країні ви перебуваєте, і наша система вибере найбільш підходящий метод оплати для вас.

Після покупки книга буде зберігатися у вашому особистому обліковому записі, де ви можете завантажити її в будь.який час та на будь.який пристрій.

Оплата та завантаження для цілей безпеки надходять з особистого рахунку.

Автоматичний перехід через 10 секунд.

Книга не призначена для продажу у вашій країні.

Ви можете оформити замовлення на паперову версію цієї книги на AutoinForm96.com.

Виплата товарів та завантаження книги в електронній формі (формат PDF) здійснюється на сайті.

Для цього вам потрібно знайти книгу, яка вас цікавить, і натисніть кнопку “Купівля”. Ціна книги знаходиться на кнопці.

Після натискання кнопки “Купити” система оплати автоматично запускається, за допомогою якої ви можете заплатити за вибрану книгу за допомогою будь.якої банківської картки (Visa, MasterCard, Mir тощо.D.).

Після вказівки даних про карту або інші дані про платіж та підтвердження платежу товари будуть виплачені.

Зверніть увагу, що після здійснення платежу потрібно повернутися з веб.сайту платіжної системи на веб.сайт Krutilvertel.

Завантажте книгу

Після успішної оплати (будь.яким чином) та поверніться до магазину Krutilvertel з веб.сайту платіжної системи, ви потрапляєте на успішну сторінку оплати:

На цій сторінці вам потрібно вказати свою електронну пошту, де доступ до завантаження книги буде вигнаний.

Якщо ви вже зареєстровані на нашому веб.сайті, просто перейдіть за посиланням особистого облікового запису.

Купила, яку ви купили, буде у вашому особистому обліковому записі, де її завжди можна завантажити.

У випадку, якщо з будь.якої причини ви не повернулися на Сайт і закрили вкладку Платіжні системи з повідомленням про успішний проходження оплати, повідомте про це про це. Ми надішлемо вам лист, який вказує доступ до завантаження книги.

Туаре з пробігом: зібрав усі недоліки (вони не є критичними)

Туарег став першим кросовер бренду Volkswagen: він вийшов у 2002 році, коли мода для таких автомобілів лише сформувала. Незважаючи на горезвісну надійність, перше покоління виявилося дуже популярним у Росії. Автомобілі, придбані у дилерів, та вживані, що імпортували як з Європи, так і зі США.

Друге покоління відбулося в 2010 році, а також виявилося дуже поважним на ринку. Тільки ціна обмежила свою популярність. Однак на вторинній вона також не дешева.

Drestyling Tuarera у “другому” тілі коштувало від мільйона до двох з половиною. Ціни на оновлені позашляховики (з 2014 року випуску) починаються з 1,8 мільйона і досягають 3,9 мільйона.

Діапазон непоганий: близько 700 пропозицій, але його слід розуміти. Левова частка автомобілів на ринку. «Доналогія». Це дизель 3.0 та бензинова атмосферна 3.6, обидва шість.циліндр. Понад 250 сил представлені однакові бензинові одиниці 3.6 (в ранніх випусках Volkswagen ще не деформували їх. це було 280 літрів.З.) і дизель 4.1 V8 для 340 “коней”.

Більшість пропозицій щодо Tuaregs. з дизелем 3.0 V6. В запасі він видає 204 або 245 літрів.З. Краще триматися подалі від автомобілів з настройкою мікросхеми. Навряд чи власник зробив це просто так: або їхав, або потягнув трейлер. І те, і інше здоров’я не додають машини. Крім того, невідомо, хто і яка програма вилилася в двигун. Віддалений фільтр сажі та система рециркуляції вихлопних газів не є злочинним недоліком (ми будемо чесними: в Росії більшість не піклується про екологію). Але необхідно, щоб після цього електроніка могла працювати без цих систем.

Витік масляної ущільнення між двигуном та коробкою передач. Бич Туарегів. Це майже на всіх автомобілях. Деталі копійки змінюються дорогими і важкими: вам потрібно зняти машину. Тож, хоча проблема не є критичною, ви не можете звернути увагу. Але форсунки потребуватимуть інвестицій без зволікань. Профі рекомендується не ремонтувати їх (довгий час недостатньо), а йти на нове. Оцінка для всіх шести займе за 150-200 тисяч, тому потрібна продумана діагностика. TNVD, це було пишністю в перших випусках, але потім проблему вирішували завод.

Турбіна пройде щонайменше 150 000, а навіть 200 000 кілометрів до заміни. Після пробігу 100 000 важливо стежити. Дизель 4.1 V8, як правило, більш наполегливі, але ще більш чутливий до всіх видів “чіпів”.

Рідко зараз звір. бензинова атмосферна 3.6. має високу надійність. Для нього немає особливих проблем, за які він цінується на вторинному. Тільки пам’ятайте, що з точки зору споживання палива він більш славний, ніж дизельний двигун, півтора.два рази. І відсутність прискорення не є причиною наливати AI-92! Мотор не прощає цього, тому принаймні AI-95. Якщо ви неуважні дивитися документи під час покупки, ви ризикуєте потрапити на величезний транспортний податок, взявши «повну ситну» версію 280 літрів.З.

Ланцюг повинен залишити щонайменше 150 000 км. Варто звернути увагу на форсунки та паливні насоси. Але, знову ж таки, проблеми з ними не стільки, як на дизелі.

Восьмистіркова машина, яка була розміщена на всіх версіях другого генераційного туару, важкі та надійні. Іноді, як і раніше на свіжих машинах, він почав “бити”, змінюючи передачі. Як правило, миготіння допомагало. У віковій одиниці краще змінити нафту принаймні з такими симптомами (рекомендація стандартна. кожні 60 000 км). Він може досягти заміни гідроблока.

Повний.привід на моделі був двома типами: “Хрест.Довер” з самостійним диференціалом у центрі або “Off.Road” 4xMotion з примусовими замками в центрі та на задній осі, і навіть з сусіднім поблизу. Другий варіант був прийнятий одиницями, ймовірність його пошуку надзвичайно мала. І перший є наполегливим, хоча рекомендується змінювати масло в його вузлах з такою ж частотою для більшої надійності, як у машині.

Весняна підвіска на Volkswagen Touareg 2010-2018 була поставлена ​​лише на основні рівні обробки. Це не так комфортно, як “пневма”, але це не поставить проблем. Його заводські компоненти йдуть на 150 000 км.

Пневматична підвіска Volkswagen. одна з найпотужніших у автомобільному світі. Циліндри приховані в обкладинках, і навіть у віці позашляховики часто є старими деталями. Якщо у вас все ще обід, є достатньо відносно недорогих нероригенів. І так, подушки змінюються окремо від амортизаторів. Немає більше сотень тисяч. навіть скоригований на поточні курси валюти. Довге ігнорування проблем із жорсткістю системи призведе до того, що компресор відбивається від постійного перекачування, і це вже дорожче, але в межах 100 000.

Гальмування поводилися цікавими: задні любили скрипки, і виключно під час руху в зворотному напрямку. Сам Volkswagen вирішив проблему. Інакше немає нічого, щоб знайти провину.

Колір Volkswagen Touareg добре протистоїть російських негативних реалій. Очевидна іржа. привід підозрювати аварію та ремонт “колективного господарства”. Але не знайдіть вини з Chrome: це помуткове, і тут нічого не можна зробити. Витріть його частіше хімією.

Салон виготовлений з якісних матеріалів. Але, на жаль, вік маркетингу не пощадив його. І є скрипки, а шкіра на сидіннях іноді посміхається раніше, ніж ви очікуєте від “німецької”. Але, чесно кажучи, останні трапляються лише з повною відсутністю догляду.

Достаток дзвонів і свистів, як і на будь.якій іншій машині, супроводжується електронними глюками. Чим більше варіантів, чим більше проблем з віком. Найчастіше форуми згадують систему відмови від неклацного доступу. Багато дефектів проходять після розбирання та очищення блоків та клавіш. По дорозі корисно додатково компактувати, щоб уникнути подібних неприємностей у майбутньому. І як профілактика, дотримуйтесь сухості кабіни та моторного відсіку: волога. ворога!

— Volkswagen Touareg второго поколения создан на мощной платформе с независимой пружинной подвеской и современными тормозами с меньшим диаметром дисков. Такой механизм обеспечивает устойчивость автомобиля на дороге. По результатам краш-тестов эксперты дали положительную оценку модели.

Однако иногда владельцы говорят о посредственной плавности хода. Некоторые отмечают недостаточную шумоизоляцию и не до конца продуманную конструкцию передней панели.

Во втором поколении Volkswagen Touareg производители увеличили мощность автомобиля, уменьшив расход топлива. Даже начальный двигатель мощностью 204 л.с. разгоняет кроссовер до 100 км/ч всего за 8,5 секунды.

Оскільки Touareg оснащений механізмами рульових механізмів ZF на конвеєрі, він не переплатить за оригінальну частину з логотипом VW, а купувати частину із позначенням ZF.

Вибираючи новий пристрій, слід звернути увагу на наявність сервоприводів. Найбільш надійним способом є використання числа VIN для пошуку заміни.

Краще довіряти запиленому рульовому рульовому керуванні потужної служби, а капітальний ремонт самої Рейкі ще більше, щоб замінити пильовики рульового управління. Ви завжди можете довіряти цю роботу майстам нашої мережі, оскільки ремонт Volkswagen Touareg. це наша спеціалізація.

Ми проведемо діагноз високоякісної діагностики рульового механізму, якщо необхідно, виберіть нові запасні частини з нашого складу та встановити їх на свій позашляховик з гарантією.

Основна причина збоїв та несправностей рульових стелажів. це нерівні дороги. Вона не з великими ударами та вибоїнами, а з багатьма невеликими ударами.

Друга причина. людський фактор. Водій, недбало подолавши невеликі перешкоди, створює додаткове навантаження на деталі багажника, що провокує подальші пошкодження та необхідність відновлення тулуба Touareg:

Як з’ясувати, що це точно зламано, перш ніж здійснити підтримку рульової стійки Touareg?

Для того, щоб здійснити повний діагноз рульового спорядження, необхідно розібрати цю деталь. Без розбирання ви можете лише поверхнево оцінити ступінь зносу та причину проблеми. Щоб діагностувати Volkswagen рульової залізниці, дотримуйтесь наступних дій

 • Парке автомобіль у спостережній ямі.
 • Вимкніть двигун.
 • Відчуйте важливі частини механізму вручну, роблячи часті зворотно.поступальні рухи кермом.

Увага: лише видалення рульової стійки. найкращий спосіб визначити причину несправності! Ремонт рульової стійки найкраще здійснюватися в службі автомобіля. це заощадить час та зусилля.

 • Регулювання механізму рульової залізниці може вирішити деякі проблеми з керуванням керуванням вашого автомобіля.
 • Для цього виправте автомобіль, встановлюючи колеса безпосередньо.
 • Потім виміряйте фон управління.
 • Знайдіть регулюючий гвинт, затягніть його.
 • Постійно перевіряйте люфт, кермо та наявність стуків.
 • Але всі ці заходи можуть не вирішити проблему!

Повний ремонт керма Touareg з гарантованим усуненням несправностей може бути виконаний лише в службі автомобіля!

Для того, щоб уникнути проблем з керуванням якомога довше та забезпечити комфортне та безпечне водіння, автомобілісти рекомендують рекомендувати наступні правила.

 • Спробуйте керувати автомобілем якомога гладко.
 • Будьте обережні, коли їдете по купучих дорогах.
 • Потегаючи двигун взимку, поверніть кермо, трохи потисаючи його. Це призводить до нагрівання масла в системі гідравльгера.

Благословенне керування забезпечує безпечне водіння та гарантує безпеку водія, пасажирів та неприємностей. Не ігноруйте ознаки зносу керма і своєчасно відремонтуйте його!

Інструкції з рульовою стійкою Touareg

Отже, для початку ми видаляємо все, що може втручатися, а саме колеса та кришку картера. Щоб зняти кришку картера, розпустіть два задні гвинти на 17, повністю відкрутіть два передні гвинти, перемістіть кришку вперед, і це все, кришка знімається.

рульового, колесо, touareg

Це зайняло лише 3-4 удари, і наконечник вийшов.

рульового, колесо, touareg

Якщо необхідно, ви можете злегка натиснути на нижню частину, але гайку слід намалювати, щоб не пошкодити штифтну нитку.

рульового, колесо, touareg

Щоб відкрутити стяжку тягу, необхідно зняти пилостійкий кожух. Розмір гайкового ключа може змінюватися, у мене два набори, один на 30, а другий (запасний). на 32.

Тепер відкрутіть рульовий хрест.член та труби з коробки передач рульового механізму.

рульового, колесо, touareg

Розміри гайкового ключа показані на фотографії. Для зручності спочатку відкрутіть кріплення трубки, потім нижню трубку, вийміть її в бік, простіше відкрутити верхню трубку з.під машини.

Тепер вам потрібно відкрутити кріплення стійки, воно прикріплюється через болти на 18 з обох боків, доцільно мати двох людей, відкрутити болт, гайка повертається до зупинки, але цілком можливо впоратися з одним. У мене це було.

рульового, колесо, touareg
рульового, колесо, touareg

Я майже забув, чіп (швидше за все, датчик рульового стовпчика) на коробці передач, мені знадобилося багато часу, щоб замок увімкнув. Спасибі 833dhawed це було багато допомоги.

рульового, колесо, touareg

Візьміть тонку викрутку, наклейте її, як червона риболовецька лінія, натисніть її на засувку мікроцирку, а потім натисніть дріт за допомогою викрутки і витягніть мікросхему.

рульового, колесо, touareg

Наприклад, ця засувка повинна піднятися, коли ви натискаєте на важіль як викрутку, у неї є отвір, який врізається в поглиблення в пробці

рульового, колесо, touareg

Але викрутка, яка використовується для всього цього. Довгий час я не міг зрозуміти, чому він був частиною інструментів Tuareg.

Ну, зараз ми на фініші. Тепер настав час зняти стійку. Хоча це був досить акробатичний трюк))))))).Ми піднімаємось під машину, штовхаючи стійку в напрямку трохи вперед, яка залишилася на посадкових ручках, ми продовжуємо втручатися в сторону пасажира і ретельно розгортають щілинну частину (де вставляється хрест.труба рульової труби). Потім перемістіть його в сторону пасажира, поки сторона з поворотом не буде повністю розтягнута до маятника, а потім опустіть його і вийміть стійку.

рульового, колесо, touareg

П.С. Якщо раптом, чомусь, ти, як я, не відкрутив рульові прути відразу, то не буде достатньо місця для тягання стійки. Майже неможливо відкрутити стрижні з вантажу. Є два варіанти. накрутити стійку на місце, а потім відкрутити фітинги, або ви можете зняти кінець з боку водія і перемістити стійку до зупинки (насправді я це зробив).

Volkswagen Touareg NF/FL (2010-2018) (Volkswagen Touareg NF) Активація прихованих функцій, кодування, оновлення, навігація, прошивка, Діагностика Перм

Активація прихованих функцій (список), оновлення, прошивка блоків, навігація, діагностика в перм-Volkswagen Touareg NF, FL (2010-2018) (Volkswagen Touareg NF, FL)

рульового, колесо, touareg

(Новий!) Оновіть навігаційні картки RNS 850 до новітньої версії 8R0060884HQ 6.32.1 (2021!), а також, якщо бажано на попередніх версіях 6.28.2 (2018-2019), 6.26.один., 6.24.2. (2017), а також 6.22.чотири. і 6.23.2. з новими дорогами, обмінами, 3D-розмірами та більш відпрацьованим малюванням.

один.один. Оновлення прошивки RNS 850 до версії K0824, В яких багато виправлень та вдосконалень, завдяки яким система працює швидше, а проблеми з підключенням до Луха Модулу (Bluetooth) виключені (у випадках, коли список підключених телефонів, інші пристрої RNS 850 не видаляються).

рульового, колесо, touareg

(Новий!) Оновлення прошивки 8-ступінчастої автоматичної коробки передач (автоматична коробка передач) Volkswagen Touareg NF (згідно з офіційним TPI 024097/1).

У деяких версіях автоматичної коробки передач VW Touareg NF (2010-2013.у.) Є такі проблеми:

Існує спорадична помилка p 0731 Лампа управління двигуном спалюється/Немає вказівки похилої коробки передач;

Щоб виключити ці проблеми, ми пропонуємо оновити прошивку автоматичної передачі до останньої офіційної версії.

Оновлення доступні для наступних блоків управління автоматичною коробкою передач Touareg NF. 0C8927750J, 0C8927750K, 0C8927750H, 0C8927750A, 0C8927750L, 0C892750AB, 0C8 927 750 AG.

Після оновлення прошивки автоматизації проводиться процедура адаптації та базової установки.

(Новий!) Оновлення прошивки дизельного двигуна 3.0 TDI (7p0907401).

Після оновлення прошивки, двигун 3.0 TDI працює рівномірно, в поєднанні з оновленням прошивки 8 автоматичної коробки передач дає такі зміни: еластичність передач під час прискорення з’являється.

Зменшення яскравості світлодіодних вогнів під час. Audi Style (Audi) (Коли увімкнено знак повороту, яскравість світлодіодів Dro з боку чергового сигналу за аналогією з Audi) зменшується)

Увімкнення задніх загальних світильників разом із денним бігом у режимі “0” (в режимі “0” передні Dro та задні розміри завжди будуть спалити. Стиль Audi)

Функція строба (коли ввімкнено високе світло, буде вимкнено PTF. Умова: Близько світла повинно бути включено до PTF)

Активація Bluetooth (Bluetooth, високі комунікації, вільні руки) на радіо навігаційній системі RNS 850.

На VW Touareg NF C, встановленому з заводу RNS 850, вже є модуль Bluetooth та мікрофон, ми виробляємо активацію програмного забезпечення цієї функції.

рульового, колесо, touareg

Автономна активація управління (до.launch) нагрівач eberspacher (Webasto) на 3.0 TDI з RNS-850

рульового, колесо, touareg

(Новий!) Активація Volkswagen Touareg NF 3 двигуна.0 TDI з автономним нагрівачем Eberspacher (Webasto) (посилання на статтю у розділі “Новини”)

рульового, колесо, touareg

Активація контролю автономного обігрівача eberspacher (webasto) vw touareg nf 3.0tdi на радіо RCD 550

рульового, колесо, touareg

Зміна звукового профілю радіоготози RNS 850

Значительное улучшение звучания и мощности штатной магнитолы. Высокие и низкие частоты более выраженные, отсутствуют искажения звука на высокой громкости, эффект “сабвуфера” на композициях, насыщенных “басами”

Отключение звука ремней безопасности

Активация скрытого меню ( hidden menu, green menu, зеленое меню, инженерное меню ) в RNS-850

Отключение омывателя фар или настройка параметров его срабатывания

Отключение срабатывания заднего дворника при включении задней передачи

Активация автономного подогревателя в случае его блокировки

В случае перемерзания топлива (сброс ошибки Webasto, разблокировка Вебасто, Eberspecher )

Добавление указателя температуры масла на приборную панель (только для а/м до 2011 г.в.)

alexey_mochalov

Недооценен, недооценен Touareg у нашего брата, любителей кто в лес, кто по дрова. ей Богу! И, что самое парадоксальное, мы по-прежнему воспринимаем Touareg некой диковинкой, автомобилем новой волны, “компьютером на колесах”, а ведь минуло уже десять лет с тех пор, как мне довелось протестировать один из первых попавших в Россию экземпляров.

рульового, колесо, touareg

рульового, колесо, touareg

с тех пор много воды утекло, и нынешние Туареги уже не те Туареги что были раньше. Вот раньше были Туареги. то были настоящие Туареги, ну а нынешние Туареги уже так себе Туареги. Даже я бы сказал. недоТуареги вовсе.

рульового, колесо, touareg

Напомню, именно VW Touareg в свое время наделал шороху на рынке, выпустив свой первый массовый внедорожник (армейские поделки и Golf Country не в счет) да такой, что конкуренты кинулись тут же догонять, теряя тапки.Вторым на рынок, спустя год, выкатил Discovery III английский Land Rover, ну а вслед за ним, запоздав еще на пару лет, свой ML показал Mercedes.В пору завоевания рынка, даже простенькие комплектации “народного автомобиля” уже блистали всеми признаками “настоящего внедорожника”, а за небольшую доплату Touareg уже щеголял не только доступной во всех версиях “понижайкой”, но и принудительной блокировкой заднего межколесного дифференциала, пневмоподвеской и даже таким мудрейшим решением, как возможностью от ее компрессора подкачивать шины!В минусах же был спорный дизайн, а-ля раздувшийся Golf, и не самые дорогие материалы, использованные в интерьере. Тот же Golf и Passat были заметно качественнее в салоне, нежели революционер, взорвавший привычный внедорожный мир, в котором правили архаичные “Крузаки” и “Патрули”.

рульового, колесо, touareg

Таким образом, все машины 2002. 2007 года, то есть до первого и единственного заметного рестайлинга, отличаются не только простеньким интерьером при богатой палитре опций, но и всеми “детскими” болезнями, которые были неминуемы при рисовании внедорожника с чистого листа. В основном, по электрической части.

рульового, колесо, touareg

Что интересно, на машинах первых годов выпуска не было какой либо закономерности по надежности или “сыпучести”. Кому-то везло, а кому-то и нет. Кто-то мучил Туарега как врага, носился на нем по горам, дубасил на скоростях под 200 километры тысячами, и хоть бы хны, а кто-то из сервиса выезжал лишь по праздникам. Такая же, кстати, история и с родственными Audi Q7. По этому, любой отзыв о надежности VW Touareg. это индивидуальный опыт, и никак не температура по больнице.На более поздних, рестайлинговых машинах, получивших индекс GP и произведенных с 2007 по 2010 годы, качество выровнялось, и количество довольных владельцев заметно увеличилось. Однако, негативный имидж, приобретенный за первую пятилетку аукается и по сей день.Сегодня назвать Touareg ненадежной машиной уже сложно, особенно если речь идет о самой массовой комплектации, с 3-х литровым дизелем. Все остальные версии имеют свои недостатки и слабые места, а “трешка” практически лишена провалов. И только на ней на современном Touareg с индексом NF доступна полноценная раздаточная коробка с пониженным рядом. все остальные версии “кастрированные”, по сути являются кроссоверами с пневмоподвеской.

Для очередного знакомства я взял на тест “заряженную” дизельную версию с V8 под капотом, но, как следствие, лишенную “понижайки”. Таким образом, лезть в серьезные пампасы было совершенно бесперспективно. Совсем же воздержаться от бездорожья, естественно, не получилось. С дорожным просветом в 265 мм при максимально поднятой пневмоподвеске (доступно до 20 км/ч) и мудрой электроникой проходимость так или иначе остается на высочайшем уровне. Тем более что крутящий момент в 800 Нм с лихвой компенсирует отсутствие пониженного ряда в трансмиссии. Правда, думаю, АКПП от такого насилия осыпется еще до окончания гарантии (2 года без ограничения пробега), так как на NF 8-ступенчатый “автомат”, увы, стал расходником.

рульового, колесо, touareg

Максимальный дорожный просвет доступный на скоростях от 20 до 70 км/ч. 245 мм (на фото снизу и вверху). Само собой, эта цифра не под картером моста (как на LR Defender) а под абсолютно плоским днищем, так что прилипнете все равно раньше, чем тот же Деф с теми же цифрами в табличке.”Рейдовый” дорожный просвет автоматически понижается с ростом скорости:до 125 км/ч у вас в запасе остается 225 мм.до 180 км/ч. 195 мми после 180. какие-то смешные 185 см. внедорожник. курам на смех!Пружинный Touareg (доступен с более скромными моторами) имеет стабильный клиренс, равный 237 мм.

рульового, колесо, touareg

К тому же, у Touareg исчезающе скромная артикуляция подвески. Но это не мешает ему уверенно на 2-3 колесах шагать там, где.

рульового, колесо, touareg

куда более длинноходный Defender сдается и требует разгона. Мудрая электроника Туарега кладет на лопатки первобытную британскую в два счета. И такой исход битвы на “гражданском” бездорожье случается практически во всех дисциплинах. Touareg с “понижайкой”. отличный проходимец, кто бы что ни говорил.

рульового, колесо, touareg

И, в отличии от Defender, на Touareg действительно приятно ездить далеко. Быстро, комфортно, тихо и безопасно. К тому же, еще и экономично. По трассе дизельный Touareg невозможно заставить сжечь более 12 литров на сотню. А если ехать спокойно, то цифра в 8-9 литров будет постоянно радовать глаз.

рульового, колесо, touareg

При этом, Туарегу все равно что под колесами. Именно пневмоподвеска VW по моему мнению является самой надежной и самой комфортабельной в тройке (LR. MB. VW). 200-300 тысяч километров она выхаживает уверенно, и убить ее можно только специально, прыгая через трамплины. Это же касается и ресурса рычагов подвески. Пружинная столько не выходит ни при каких условиях. Так что по надежности пневма предпочтительнее. Но в случае поломки, пружинная стоит копейки, а каждый пневмобаллон обойдется в 550, компрессор. 1150, блок клапанов еще в 450. в общем, семейный бюджет может треснуть по швам.Плавность хода. лучшая в тройке, особенно на дисках R17. Управляемость. лучшая в тройке. “Дубасить” по разбитым дорогам так как на Touareg у вас не выйдет ни на одном серийном автомобиле кроме. да-да, Porsche Cayenne.

Кузов

Автомобили из Major Expert проходят полную проверку состояния кузова, о чем честно сообщается будущему покупателю. С 2011 года этот Touareg накопил немало перекрашенных кузовных деталей, что в целом совершенно нормально и вовсе не страшно, поскольку геометрия кузова в полном порядке. Машина находилась длительное время у единственного хозяина, страховалась по КАСКО, и неудивительно, что он устранял регулярные локальные последствия московского трафика и парковки. Согласно дефектовочному листу, у автомобиля перекрашивались капот, обе правые двери, задняя левая, а также задний бампер и крышка багажника. Слой краски не превышает 200-300 мкм, шпатлевки нет, проёмы не перекрашивались – значит, явно красили царапины и сколы.

В целом Touareg вообще и поколение NF, в частности, отлично сопротивляется коррозии, в том числе и московской, дорожно-солевой. Кузовные элементы хорошо оцинкованы, мелкие повреждения до металла не гниют годами. Мастика по днищу прочна, и слой ее толст. На кузове имеется некоторое количество сколов краски, которые были слегка подмазаны каким-то антикором, и там, где он смыт или отшелушен, просматриваются цинковые «круги». На левом пороге виднеются брызги белой краски, похожей на ту, которой наносят дорожную разметку. Пластиковая отделка по низу также несет множество мелких царапинок, свойственных обычной эксплуатации автомобиля, который много и ежедневно ездил. Трещинка присутствует на хромированной защитной погрузочной накладке заднего бампера – от толчка бампер «отыграл», отделавшись парой царапин, а накладка треснула.

рульового, колесо, touareg

Состояние порогов – отличное. На передней части, где они переходят в арки колес, слегка повреждена мастика (похоже, что домкратами-лягушками в шиномонтажах и колесным пескоструем – в дальнейшем). Однако отчетливо видно, что гнили там нет и металл толстый. Можно ничего с этим не делать и спокойно и в удовольствие кататься года три, что как раз и оправдано для такого автомобиля. Но если уж хочется непременно принять меры, то на это место достаточно брызнуть густого незасыхающего антикора, ну или хотя бы залить дешевым Мовилем в аэрозольной упаковке.

По сравнению с предыдущим поколением кузов этого Touareg получил ряд полезных улучшений. Изменена конструкция петель задней двери – теперь через них не просачивается со временем в салон вода и не перетираются жгуты проводов. Двери стали ниже и прикрывают пороги – исчезла проблема постоянно грязных брюк водителя и пассажиров.

Рекомендации по работам

Покупатели автомобилей у специализированного трейд-ин-подразделения крупного мультибрендового дилера получают полную информацию о техническом состоянии автомобиля. Честность в этом вопросе формирует репутацию дилера, а на активно развивающемся сегодня рынке централизованной и прозрачной торговли подержанными машинами репутация – самый ценный актив…

Конкретно по этому Volkswagen Touareg будущему владельцу можно будет ознакомится с полной историей сервисного обслуживания (согласно которой из серьезных работ стоит упомянуть замену масла в коробке передач, замену около года назад таких важных и недешевых узлов, как рулевая рейка, насос высокого давления, радиатор двигателя, прокладка поддона АКП), а также получить полный перечень рекомендаций по итогам комплексной проверки ходовой, состояния эксплуатационных жидкостей, а также компьютерной диагностики двигателя, трансмиссии и прочих электронных систем.

По этому экземпляру рекомендации такие:

 • Передние тормозные диски подошли к минимуму – люфт в стойках переднего стабилизатора.
 • Неисправен датчик контроля давления переднего правого колеса.
 • Небольшое подтекание масла из уплотнений на стыке АКП и раздаточной коробки.
 • Неисправен вентилятор нагнетателя предпускового подогревателя Eberspacher.

«Косточки» и тормозные диски – это расходники, тут все предсказуемо. С неработающим датчиком системы контроля давления можно, при желании, смириться, сэкономив 5 000, хотя вещь весьма полезная. С утечкой масла можно спокойно ездить первое время, а потом разобраться примерно за три нормочаса, что не слишком дорого. Ремонт Эбершпехера – не самая дешевая затея, и кажется, что на нее тоже можно «забить». С одной стороны, если такие зимы, как в этом году, будут и в дальнейшем, то, пожалуй, да. Однако на данном моторе предпусковой подогреватель выполняет еще и роль ходового догревателя, ибо в мороз в спокойных режимах движения дизель на ходу способен выстужаться и терять температуру. Поэтому восстановить работоспособность догревателя в целом весьма желательно.

Памятка по незадокументированым полезностям Touran (и пр. Touareg, Golf, Passat)

Вроде не нашел на нашем форуме (внимание, некоторые функции могут быть доступны не во всех комплектациях) на всякий случай сохраню тут:

[Спойлер = 2 частина] Кліматичний контроль, який встановлюється на гольфах, пасатам. Турани та інші. має ряд можливостей змови (але про це на нашому форумі є тема)

Налаштування фари

Посилання на фари дає ексклюзивність вашому автомобілю. Дизайн фари можна змінити:

 • Світлодіодна стрічка в нижній частині блоку фар;
 • Світлодіодна стрічка розміщується в нижній частині вузла фари
 • Подвійний світлодіодна стрічка, яка може працювати як у режимі руху, так і в режимі індикатора;
 • Подвійна світлодіодна стрічка може працювати одночасно як управління контролером або індикатором.
 • “Ангельські вогні”;
 • Світлодіодні стрічки часто доповнюють ангельські очі
 • Світлодіодні стрічки часто доповнюють “ангельські очі”;
 • Додаткові лінзи та їх підсвічування.

Крім того, фари можна пофарбувати в будь.якому кольорі, найчастіше любителі налаштування вибирають матовий чорний.

Власники VW Touareg досить часто перефарбовують фари чорним

Якщо фари, встановлені на Volkswagen Touareg, подаються правильно та своєчасно, вони обслуговуватимуть власника автомобіля протягом багатьох років. Дуже важливо не тільки забезпечити стабільний стан фари, але й подумати про їх безпеку: дизайн фари, які Туарег робить їх вразливими до крадіжок. Фари VW Touareg.це високотехнологічні пристрої, які в поєднанні з динамічною системою легкої допомоги інтенсивно підтримують водія та допомагають зменшити аварію. Крім усього іншого, фари виглядають дуже сучасними та динамічними і, якщо необхідно, можуть бути доповнені елементами індивідуального дизайну.

Touareg NF GUR потоки. Заміна насоса для рульового насоса

Volkswagen touareg nf 3.6 2012. Пробіг 135000 км.

Невелика стаття про потік гідравлічних масел керма на автомобілі Volkswagen Touareg в тілі NF та способу його усунення Заміна складання збірки.

Як перевірити? Touareg nf gur тече

Потік видно негайно, якщо подивитися на нижню частину гура

Рівень нафти в резервуарі для розширення Гур-потрібно регулярно перевіряти, принаймні раз на 15 000 км, t.Е. Кожен тоді. Багато автомобілістів нехтують цією процедурою, ризикуючи отримати досить серйозні ускладнення. Зрештою, потік рідини ГУР, як правило, відбувається в нижній частині автомобіля. І це не видно зверху. Це можна зазначити, коли насос починає накачувати залишки масла, змішаного з повітрям, пінопластами, і гідравлічна обгортка, безумовно, дасть вам знати про це з певним звуком / гурком. Але, на жаль, в цей момент може бути вже пізно. Робота “на сухому” вузлі. швидко не вдається, t.до. Він дуже завантажений. Зрештою, машина важить більше 2 тонн. Крім того, якщо ви не вирішите проблему вчасно, то рульова стійка також може страждати, тобто, як не дешево стоїть на цих автомобілях. На фотографії. ви чітко бачите, як виглядати Гуру, якщо ви піднімаєтесь машиною і подивитесь знизу. Якщо ви знайдете в резервуарі повторний пристрій рідини, масляних плям або сторонні звуки під час повороту керма, ми рекомендуємо негайно звернутися до службової станції та виконати необхідні чеки. Touareg nf gur тече

Ремонт: Touareg NF GUR тече

У нашому випадку встановлено причину, гідравлічний контроль потужності вимагає заміни. Необхідна частина була попередньо покупка клієнта. Щоб замінити насос, це буде потрібно: Touareg NF GUR тече

 • Підніміть машину на підйомник, вийміть захист льоду
 • Відкрутіть болти і витягуйте лінію тиску з насоса
 • Відкрутіть пружинний затискач і відключіть шланг живлення масла від насоса
 • Зніміть пояс Clinovoy
 • Відкрутіть три болти і вийміть шків Гур
 • Поверніть болти і вийміть гур.насос з кронштейна
 • Установка проводиться у зворотному порядку
 • Видаліть повітря з гідравлічної системи управління
 • Перевірте рівень масла в гідравлічній системі і, якщо необхідно, додайте
 • Перевірте гідравлічну систему рульового управління

Операція зовсім не складна. Для всього про все. це займає близько 1 години часу. Єдине, що пригнічує. це вартість нового гідравлічного насоса. Перевірте рівень гур-масла та інших технічних рідин під капюшором-принаймні 10-15 тисяч разів. км. (Кожен тоді). Або довіряйте цим професіоналам. Touareg nf gur тече