Поло Седан не починається вперше. Причини, чому автомобіль не запущений

Чому Volkswagen Polo

Volkswagen Polo 5 поколінь у тілах седана були оснащені двигунами 1,6.літер (1.6 MPI 105 літрів.З.) з автоматичною та механічною коробкою передач. Моделі з тілами хетчбека були обладнані 1,2 л бензиновими двигунами (60 літрів.З. Ручна коробка передач, 70 л.З. Ручна коробка передач і 105 л.З. Роботалізований контрольно.пропускний пункт) та 1.4 л (85 л.З. Ручна передача).

Підрозділи енергетики Volkswagen Polo постійно працюють в суворих російських умовах експлуатації. Після п’яти.семи років роботи автомобіля проблеми можна спостерігати при запуску двигуна, особливо в холодний сезон.

Можливі ознаки запуску двигунів, причини несправності та послідовність усунення несправності

Основні ознаки, причини та послідовність усунення проблеми запуску двигуна Volkswagen Polo показані в таблиці:

Ознаки відмови відмови двигуна для ремонту ремонту

поло, седан, почин, вперше, чому, автомобіль

Досвід роботи автомобіля Volkswagen Polo показує, що у багатьох випадках відмова від запуску двигуна пов’язана з вигоранням запобіжника або несправністю реле. Тому усунення несправності повинно починатися з їх контролю. Перш за все, слід перевірити запобіжники, розташовані в моторному відсіку.

Необхідно перевірити смердючу вставку SA1 (відповідає за заряд акумулятора), SA3 (стартер). Далі перевірте запобіжники, розташовані в кабіні.

поло, седан, почин, вперше, чому, автомобіль

Запобіжники, що обслуговують систему управління двигуном, мають позиції 3, 8, 10, 13, 17, 19, 23 та 36. У разі запобіжника запобіжника його слід замінити з запобіжником з тим самим номіналом. Не дозволяється збільшувати значення Fuse Five, особливо встановити на своє місце “помилка”. Якщо новий запобіжник після встановлення виходить з ладу, необхідно керувати електропроводкою для коротких ланцюгів.

Для того, щоб перевірити реле, необхідно демонтувати овечу панель, як показано на малюнку:

поло, седан, почин, вперше, чому, автомобіль

Перевірка підлягає реле R3, R4, R5, R8 та R10. Розташування реле контактів застосовується на його справі.

Проводка

Причина того, що двигун не починається, може бути в проводці. Для цього перевірте всі з’єднання. У більшості випадків штампи окислюються. Щоб усунути проблему такого характеру, потрібно використовувати наждачний папір або придбати спеціалізовану мастило, яка запобіжить цьому хімічному процесу.

Також може виявитися, що контакт послабитиметься. Це пов’язано з постійними коливаннями. Щоб усунути таку несправність, достатньо перемістити бренди.

Свічки

Відсутність іскри, через яку відбувається запалювання палива. Кожен виробник вказує на експлуатаційний період та термін, коли свічки повинні бути перевірені та очищені.

Якщо ви спробуєте запустити транспортний засіб багато разів, але це не принесе успіху, то свічки можна наповнити паливом. Щоб виправити ситуацію, вам потрібно відкрутити частину і висохнути на сонці.

Важливий. Після кількох невдалих спроб запустити машину, краще зрозуміти причину.

Причина 2. Генератор або несправність акумулятора

Несправності, що виникають у генераторі, негативно відображаються на акумуляторі. Він може повністю припинити заряджати акумулятор, що призведе до нездатності стартера.

Якщо акумулятор стара, то в більшості випадків він не має заряду, особливо в холодний сезон. Як показала практика, проблема зазвичай одна річ: або в генераторі, або в акумуляторі.

Причина 3. Свічки запалювання

Навіть такі дрібні деталі суттєво впливають на роботу двигуна. Якщо на свічки запалювання є деякі родовища або вони працюють несправно функціонують, а в деяких випадках вони просто не дають іскор, як правило, все це пов’язано з використанням поганого та поганого палива. Як варіант, причина несправності може лежати в зносі електродів.

Важливий! Двигун може не запускатись через недостатній тиск всередині циліндрів або при натисканні на проводів запалювання.

Покоління Volkswagen Polo 3 не запущено

Volkswagen Polo (3 покоління) 1995-2002.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності, в яких двигун поло (3 покоління) може не починатися, враховуючи середній вік автомобіля на 24 роки причини цього, їх багато.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Polo з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Polo 1995-2002. Рекомендується налити бренд AI-92 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається утвореним витоком, шланг сепаратора вирвався або відлетів, прокладка газового насоса була зношена або паливна лінія була пошкоджена, подивіться на датчик рівня палива, огляньте машину під ним та калюжі та калюжі.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Покоління Volkswagen Polo 5 не запущено

Volkswagen Polo (5 покоління) 2010-2013.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності поло (5 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Polo з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Polo з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Polo 2010-2013. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Покоління Volkswagen Polo 5 не запущено

Volkswagen Polo (5 покоління) 2014-2017.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності поло (5 покоління), в якому двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Polo з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після ввімкнення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Polo 2014-2017. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Я виправляю помилку

Тепер у мене було два варіанти розвитку подій:

  • Зачекайте значного потепління, принаймні до мінус 15 і сподіваємось, що зі збільшенням температури повітря він стане трохи старшим, щільність електроліту в акумуляторі, що зачепиться, зросте, і я можу запустити машину. Ключове слово тут також можливо, що мій автомобіль не буде;
  • Зніміть акумулятор прямо зараз на морозі та перенесіть його до гаража для зарядки. Добре, що в декількох хвилинах ходьби є гараж, і головне. зарядний пристрій для акумулятора. Мені не дуже сподобалось розвиток подій у другому варіанті, оскільки я подумав, що я проведу наступні 40 хвилин на 32 градуси мороз.

І все ж я перейшов на себе і пішов по другому шляху. І одразу поцікавився, як зняти акумулятор з Volkswagen Polo. На щастя, тут нічого складного не було. Він відкрив капюшон, вийняв необхідні ключі та викрутки з багажника, і розпочав справу.

Перш за все, ми послаблюємо кріплення негативного терміналу та видалимо його. Далі перейдіть до плюс, але у вигляді пластикової конструкції є сюрприз із запобіжниками.

Я більше хвилювався за видалення блоку запобіжників, встановлених на пластиковій рамі. Рамка прикріплена до акумулятора, включаючи пластикові засувки. У такому морозі я просто просто боявся пошкодити цей пластиковий каркас. Але блок запобіжників був вилучений майже без труднощів, звичайно, мені довелося згадати «доброго» слова інженерів Volkswagen (VAG), оскільки на моїх попередніх автомобілях не було.

Сама акумулятор має одну точку кріплення знизу спереду. Відкрутіть гайку, за допомогою нього ми знімаємо кріплення, і все залишається лише для витягування акумулятора.Далі мені довелося піти до гаража, щоб привести акумулятор до бойової готовності, але це зовсім інша історія. Про те, як зарядити акумулятор, я розповім у своїй наступній статті. До зустрічі на сторінках блогу.

Як запустити двигун Volkswagen Polo на холоді.Як зігріти акумулятор. експеримент

Якщо стартер не може скрутити двигун, то вам потрібно займатися акумулятором та стартером. Все ще наївні вони ці японські. Я, у свою чергу, готовий поділитися тим, як я запустив двигун на своєму сіні.

Поліна. Репутація: 9 офлайн. Павло: Пости: Не починайте на морозі. Тоді він не буде крутитися

Вимкнення автоматичного старту на мої витрати на поло протягом 10 хвилин, і цього разу недостатньо для нагрівання салону, злегка нагріте повітря починає лише входити в салон.

Отже, седан поло поводиться взимку як типовий німець. надійно, але круто, як кажуть, з нордичним персонажем!

У зв’язку з морозами настання, я вирішив просто сказати, як запустити машину на морозі: спочатку не забувайте правила.

Стартер крутиться, але машина не починається, Volkswagen Polo. Як отримати машину на морозі, Volkswagen Polo.

Що робити, якщо двигун Volkswagen Polo не запускається? На транспортних засобах карбюратора відпустіть педаль зчеплення, утримуючи важіль коробки передач у нейтралі, він повинен бути повільно і не раніше хвилини.двох після початку двигуна. За скляним морозом, і я сідаю за кермом мого седана поло, підкорюю і починаю грітися.

Але він не поспішає підвищити температуру в салоні. Чекаючи 5 хвилин, 10 хвилин, і тепер, нарешті, тепле повітря пішло.

Німці рекомендують потепнути машину в дорозі, але як її зігріти, якщо в містах є такий інтенсивний рух, що їздити, як дідусь, це не стає безпечним. Вони просто не зрозуміють вас, якщо ви будете повзати, як мураш протягом 10 хвилин щодня протягом 10 хвилин. Вони кажуть, що седан поло взимку від контролю клімату нагрівання набагато краще, ніж версії з кондиціонером і без нього.

Тепер я мушу їхати. я поїду на автобусі. Але кожен свій, і обставини кожного можуть мати різні.

Ти залишаєшся там, за борт! Окрема тема називається “Я не використовую прогрівання, машина почнеться і так”.

Ми це знаємо. вони виходять з акумулятором, покладають його і починають змалювати двигун. Забувши, як би, що погода заборонена-принаймні з Белаза, покладіть акумулятор-це все одно не запустить.

Частіше це відбувається стосовно двигунів карбюраторів, але в сильному морозі власник автомобіля з інжекторним двигуном може зіткнутися з ним. Одним із рішень цієї проблеми є встановлення електричних пристроїв для нагрівання обігрівачів системи охолодження двигуна.

Поло Седан не починається вперше

Volkswagen Polo Sedan. Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки. У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний. Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса. Корона маховика обертається. Це іноді траплялося на автомобілях попередніх років виробництва, аж до VAZ-2109. Чується, що Бендікс стиснувся з короною, а корона з писком повертається на маховику. Заміна маховика надходить.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала. Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні. Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Поло Седан не починається вперше

Volkswagen Polo Sedan. Двигун не запускається після заміни ременя або ланцюга синхронізації

Заміна елементів приводу механізму розподілу газу. це запланована процедура, яка проводиться з певною частотою або при необхідності.

У першому випадку ми говоримо про заміну ременя або ланцюга синхронізації, а також роликів, натягувача ланцюга та інших частин приводу через суворо визначену кількість кілометрів (в середньому, індикатор становить 50-60 тисяч для пояс., Для ланцюга –10 тисяч. і більше). Крім того, причина позапланової заміни пояса або ланцюга може бути прискореним зносом, поява сторонніх звуків під час роботи тощо.D.

У деяких випадках виникає ситуація, коли після заміни ременя або схеми синхронізації двигун автомобіля не запускається. Зазначену проблему можна знайти на автомобілі незалежно від бренду та моделі транспортного засобу, дизайнерські особливості живлення та t.D.

У цій статті ми маємо намір поговорити про те, чому, замінивши терміни, двигун не починається, і з яких причин після заміни термінів термінів живлення погано запущений, двигун внутрішнього згоряння нестабільний або інші проблеми виникати з мотором.

Після заміни ланцюга або ременя термінів двигун не починається: основні причини та усунення проблем

Перш ніж розпочати діагноз приводу часу, рекомендується негайно перевірити справність системи запалювання, стан акумулятора, правильне з’єднання елементів системної системи, електронні датчики ESUD тощо тощо.D. Якщо несправностей немає, то ми переходимо до приводу механізму розподілу газу.

У списку основних причин, через які автомобіль не починається після того, як з’явився пояс або проблеми, що виникли після зміни ланцюга встановлення. Такі несправності можуть виникати на різних моделях автомобілів. Перш за все, важливо знати, що помилки під час заміни термінів часу можуть призвести не лише до невдач, але й до наступних зривів. Необхідно також враховувати окремо і причину, чому елементи приводу довелося змінити.

Двигун не починається: клапан був зігнутий

Наприклад, якщо ремінь часу розбивається, тоді пояс змінювався і машина не починається, то вигин клапанів не слід виключати після такої скелі. Справа в тому, що на момент розриву пояса на багатьох двигунах фази розподілу газу втрачаються, розподільний вал не крутиться, термін припиняє роботу. Це означає, що клапани перестають своєчасно відкриватись і закриватися.

Однак поршні в циліндрах все ще продовжують рухатися. Часто трапляється, що клапани залишаються відкритими, внаслідок чого поршні вдарили їх. У цьому випадку клапани згинаються, пошкодження також може впливати на поршні. У той же час така проблема не може бути вирішена однією заміною ременя ГРМ, оскільки двигун вимагає окремого дорогого ремонту.

Зауважте, що раніше виробники DIS враховували ризик згинання та тоновані спеціальні розкопки під клапаном на поверхні поршня. У цьому випадку наявність таких канавок зменшує потужність двигуна, в результаті чого вони відмовилися від такого рішення на сучасних двигунах.

Ви можете перевірити клапан у полі, видаливши кришку клапана, після чого двигун повернувся вручну, а експлуатацію механізму оцінюється. Якщо помічено, що будь.який клапан не працює, то він був зігнутий. Майте на увазі, що така перевірка є лише поверхневим діагнозом, оскільки навіть при зігнутих клапанах механізм часто візуально працюватиме.

З цієї причини для точної оцінки стану клапанів бажано видалити GBC. Після зняття зігнутого клапана можна швидко визначити, а також негайно перейти до процедури їх заміни. Зверніть увагу, що всі клапани рекомендуються негайно змінити на нові, а не замінити лише зігнуті. Також під час процесу встановлення необхідно виконувати шліфування клапана.

Некваліфікована заміна приводу часу часто призводить до того, що після заміни ланцюга термінів двигун погано запущений, двигун ременя.двигун не починається тощо.D. Проблема полягає в тому, що ремінь часу не може бути виставлений на знаках, а фази не відповідають.

Результат полягає в тому, що експлуатація механізму розподілу газу та система запалювання не синхронізуються, суміш стискається в одному циліндрі, а іскра утворюється в іншому.

З зазначених причин важливим моментом є точний збіг позначок на шківах. У процесі заміни слід приділяти збільшення уваги до положення етикетки. Двигун встановлюється в кінці такту стиснення в першому циліндрі, після чого перевіряється положення мітків. Якщо відхилено відхилення, то це причина відмови від двигуна. У такій ситуації ремінь часу потрібно видалити, правильно встановив шків розподільного вала з урахуванням мітків. Ми додаємо, що на багатьох моделях автомобілів на маховику також є спеціальна позначка, яка також повинна відповідати.

Слід зазначити, що маховик зазвичай брудний. У багатьох випадках це ускладнює виявлення позначки. Як показує практика, на маховику, крім ризиків тегів, який потрібно виставити, також можуть бути присутні характерні постріли для поглиблення. Якщо помилково, замість ризиків, встановіть край отвору, який візуально схожий на етикетку, то двигун не запуститься.

Крім того, в процесі заміни термінів часу на автомобілях карбюратором запалювання може бути втрачено. Досить часто порушення іскринг через циліндри можна визначити, встановивши броні свічки першого циліндра для четвертого, а дроти від четвертого циліндра до першого. У деяких випадках після такої перестановки можна запустити двигун.

Якщо така невдача була виявлена, то привід механізму розподілу газу повинен бути встановлений правильно, якщо необхідно, також здійснюється додаткове регулювання та налаштування системи запалювання.

На автомобілях з поясом, настійно рекомендується обмежити лише замінити один ремінь. Паралельно слід встановити нові відеоролики. Ігнорування цього правила може призвести до подальшого заклинювання роликів та розриву нового ременя ГРМ.

Крім того, після встановлення на старих відеороликах можна просунути новий ремінь та його прискорений знос. Навіть якщо двигун починається нормально, ви можете зіткнутися з помітно високим шумом під час роботи двигуна внутрішнього згоряння.

Ми також додаємо, що структурно ремінь термінів може керувати насосом (водяний насос водяного насоса). Під час заміни слід окремо перевірити стан цього елемента, а також суворо змінити насос відповідно до правил. Якщо водяний насос застряг, то пояс також може зламатися.