Volkswagen Polo Заміна задніх прокладок гальм. Крок -By -step Процес заміни процесу

Змініть задні гальмівні колодки на седан Volkswagen Polo (статті)

Заміна задніх гальмівних колодок Volkswagen Polo досить трудомістка операція, що іноді викликає проблеми у початківців, через велику кількість елементів. Якщо ми враховуємо, що механізм заднього гальма седана VW Polo є барабаном, то після великого пробігу може виникнути проблеми з видаленням барабана. І без цієї процедури ви не можете замінити прокладки. Прокладки змінюються ззаду, а виробництво на внутрішній стороні барабана може досягти декількох міліметрів. Тому, завдяки утворенню кільцевого пагорба, проблематично видалити барабан. Для роботи нам знадобиться прорізна викрутка, плоскогубці та зірочка типу TORX T-30, а також гніздо та підставка. Вийміть заднє колесо і надійно зафіксуйте наш седан поло на підставці. Перш ніж зняти барабан механізму гальм. TORX T-30 з ключем для кріплення барабана до маточини колеса та зняття барабана.

Увага! Не натискайте педаль гальма після видалення барабана, оскільки поршні колесного циліндра можуть повністю вийти з нього. У разі труднощів у видаленні гальмівного барабанного Volkswagen Polo потрібно об’єднати колодки. Для цього вийміть гумову пробку з отвору гальмівного щита (подивіться на фотографію далі)

Через отвір у гальмівному щиті вставте викрутку слота

Для цього вийміть гумову пробку з отвору гальмівного щита (подивіться на фотографію далі). Через отвір у гальмівному щиті вставте викрутку слота.

Ми обертаємо храповик механізму автоматичного регулювання зазорів між блоками та барабаном, щоб храповик кип’яти на різьбовий наконечник, а довжина розпірної смуги зменшується. Таким чином, ми зменшуємо прокладки ближче до центру, і вони перестають блокувати видалення барабана. У цьому випадку леза викрутки повинна рухатися у отворі щита зверху вниз.

Ми очищаємо деталі механізму гальм від забруднення. Покладіть з викруткою нижнім кінцем пружини пружини. Вийміть пружину пружини.

Покладіть з викруткою кронштейна опорної стійки задньої колодки. Вийміть кронштейн опорної задньої колодки. Після цього ми виймаємо стійку. Так само вийміть передню накладку передньої прокладки.

За допомогою викрутки ми беремо нижній кінець задньої накладки, подолавши опір нижньої подвійної пружини, вийміть нижню палець пальця за рахунок обмежувальної пластини зупинки. Аналогічно, ми знімаємо нижній носок передньої колодки через обмежувальну пластину зупинки. Зніміть нижню тверду пружину прокладок.

Ми переміщуємо верхні шкарпетки прокладок з поршня колеса циліндра і видаляємо вузол із гальмівного щита. Вийміть розкладну смужку за допомогою наконечника та регулюючого важеля автоматичного механізму регулювання прогалин. Вийміть верхню пружину та передню гальмівну блок.

Тримаючи посадкове гальмо задньої колодки, ми тягнемо ділянки заднього кабелю паркувального гальма з графіком наконечника кабелю з важеля приводу паркувального кабелю, вийміть задній блок.

Перед встановленням нових прокладок ми очищаємо нитку вежі розкладної смуги та храповик і нанесемо тонкий шар пластикового мастила на нитку. Встановіть прокладки та барабан гальмівного механізму заднього колеса у зворотній послідовності.

Так само ми замінюємо гальмівні прокладки іншого заднього колеса. Зрештою, всі прокладки змінюються відразу на обох прокладках, інакше дисбаланс може виникнути на дорозі при гальмуванні. Крім того, з’явиться нерівномірний знос барабанів, і машина призвела до сторони при гальмуванні.

Щоб відрегулювати положення прокладок на седані Volkswagen Polo, весь механізм повинен бути нарешті зібраний на обох колесах. Натисніть педаль гальма кілька разів, а потім підніміть її неодноразово до зупинки і опустіть важіль паркування гальма (при переміщенні важеля вам потрібно тримати кнопку для паркування на важелі, що натискається, щоб храповка не працювала). У той же час, в гальмівних механізмах задніх коліс, клацання будуть почуті від роботи механізмів автоматичного регулювання прогалин між блоками та гальмівними барабанами. Підніміть важіль паркування гальмування і опустіть його, поки не натиснемо в механізми гальмування.

Це цікаво: де номер двигуна на седані Volkswagen Polo. ми ділимося знаннями

Процедура виконання роботи

Визначивши тип прокладок та придбання нового набору, ви можете почати замінювати. Для цього вам знадобиться:

Автомобіль готується замінити задні прокладки в такому порядку:

 • Машина встановлена ​​на рівномірній платформі, і фіксується за допомогою антилегованих зупинок.
 • Ручний важіль гальма випускається, поки він не зупиниться.
 • Гальмівна рідина в контейнері для розширення виливається на 3-4 см.
 • Задня частина автомобіля летить, після розриву горіхів.
 • Заднє колесо знімається.
 • Для зручності демонтажу барабана задні прокладки зменшуються в такому порядку:
 • Вилку витягується за гальмівною панеллю;
 • Щілинна викрутка вставляється в отриманий отвір;
 • Тимчасова регуляція автоматичної регуляції перетворюється так, що вона намальована на різьбовому наконечнику, а розмір розпіркової смуги стає меншим.

один.Покладіть машину на плоску горизонтальну поверхню.

2.Підніміть капюшон, відкрутіть кришку бака гальмівною рідиною.

3.Якщо його (рідкий) рівень максимальний, використовуючи шприц або грушу, візьміть його до половини. Це необхідно, щоб при натисканні поршня робочого гальмівного циліндра рідина не переходить через краї танка.

чотири.Використовуючи клавішу циліндра, відкрутіть усі кріпильні болти колеса.

5.Підніміть тіло автомобіля з гніздом на відповідній стороні. Застрахуйте Джек пнями, дерев’яними брусками або цеглою.

6.Повністю відкрутіть кріпильні болти колеса. Зніміть колесо.

7.Поверніть кермо в бік у бік знятого колеса.

вісім.Розмістіть викрутку між поверхнею внутрішньої колодки та поршнем робочого циліндра і, використовуючи її як важіль, обережно натисніть на поршень і розведіть прокладки.

9.Відкрутіть клавішу “12”, щоб виправити суппорт до направляючого пальця, розташованого знизу. Іноді замість болта на “12” є болт з капелюхом під шестикутником на “7”. Якщо у вас просто така конструкція, сором і зніміть кріпильну кришку викруткою. Після шестикутника відкрутіть болт нижнього направляючого пальця. Вийміть направляючий палець.

десять.Щоб замінити прокладки, верхній палець не можна демонтувати, а просто підняти суппортер вгору, зняти старі прокладки та встановити на своє місце нові, проте краще зняти його, щоб переконатися в його нормальному технічному стані та змастіть.

одинадцять.Аналогічно, відкрутіть болт фіксації супорта до верхнього пальця, вийміть його.

12.Акуратно повісити суппортер на будь.який з елементів шасі без скручування, і не згинаючи гальмівний шланг.

13.Зніміть зовнішній гальмівний блок.

Чотирнадцять.Видаліть внутрішній блок та його пружинний механізм, що потрапляє в порожнину поршня робочого гальмівного циліндра.

п’ятнадцять.Витріть направляючі пальці сухою чистою ганчіркою.

Зверніть увагу на стан їхніх пиляків. Якщо вони мають сліди пошкодження, їм доведеться їх замінити

В іншому випадку суппортер незабаром почне клинути, що негативно вплине на ефективність гальмування.

17.Перед встановленням нових прокладок вийміть бруд і пил із суппорт, робочий циліндр та гальмівний диск.

вісімнадцять.Плоскогубці розлучення або кріплення обережно натисніть на поршень робочого циліндра всередині. Не пошкоджуйте завантаження одночасно.

19.Встановіть нові прокладки, не плутаючи внутрішній із зовнішнім і зібрати механізм гальмування у зворотному порядку.

двадцять.За тим самим алгоритмом замініть гальмівні колодки на іншому колесі.

21.Не забудьте додати в резервуар накачану гальмівну рідину.

Перш ніж запустити рух, натисніть педаль гальма кілька разів. Уникайте різкого гальмування принаймні перших 300 км пробігу.

Якщо у вас все ще є запитання, або ви хочете чітко ознайомитись із процесом заміни передніх гальмівних колодок на седан Volkswagen Polo, перегляньте відео

Стаття та вартість оригінальних задніх гальмівних колодок на Volkswagen Polo та їх аналоги

Барабанні гальмівні прокладки зі спиною (1 к) встановлюються на автомобіль Volkswagen Polo і без бактера (1 кН). Можна визначити тип задніх прокладок до року виробництва автомобіля.

Оригінальні задні гальмівні прокладки з бактером мають суглобовий номер 1J0698525B або 6RU609617A за 2013 рік. Їх фірмові задні прокладки без бактера мають каталог RU698525A.

Аналоги оригінальних задніх гальмівних прокладок для автомобіля Volkswagen Polo можна переглянути в таблиці нижче.

Фірмателі Коадволл,

Інструменти, необхідні для заміни

Для того, щоб успішно замінити задні гальмівні колодки на Volkswagen Polo, власнику автомобіля знадобиться набір інструментів та матеріалів, який наведений у таблиці нижче.

Інструменти та матеріали

Інструменти та матеріали

За винятком особливо важких і рідкісних випадків, специфікація не потрібна, досить звичайна в такому наборі:

 • гайковий ключ для видалення коліс;
 • Джек і безпека;
 • анти.ліві зупинки для коліс;
 • набір інструментів автомобілісти, включаючи викрутки, плоскогубці, молоток, голови Torx;
 • Універсальне проникаюче змащення, наприклад, популярний WD40;
 • Мідна мастила для запобігання укусу деталей;
 • ганчірки та металева щітка.

Спеціальний шутер гальмівних барабанів не потрібен, крім того, це дуже конкретно, нам потрібні навички. Ви майже завжди можете пройти іншими способами.

Заміна задніх гальмівних прокладок на седан поло

Заміна задніх гальмівних прокладок починається з належної установки автомобіля на горизонтальному майданчику та виправте його за допомогою антилегованих зупинок з обох боків для всіх коліс, за винятком піднятих. Краще перестаратися, бо вам доведеться працювати під машиною.

 • Підніміть машину гніздом і вийміть одне з задніх коліс.
 • Вивільнивши важіль гальмівного гальма, необхідно зменшити прокладки, для яких на внутрішній поверхні гальмівного щита надається овальна діра, закрита гумовою оловом. Якщо колодки не будуть зменшені, то промінь, утворений під час роботи з внутрішньої сторони барабана, буде заважати його видаленню.
 • Інформація здійснюється шляхом обертання храпочки регулювальної дошки за зубчастою коронкою, коронка чітко видно через отвір. Для отримання інформації зуби перекладаються вниз.
 • Відключивши кріплення болта в кінцевій поверхні барабана за допомогою ключа типу Torx, ви можете спробувати зняти барабан. Якщо він застряг, то його центральний ремінь і площина, що підходить через отвори колісних болтів. Після деякого впливу поверхня барабана навколо центрального отвору акуратно постукується молотком. Тут потрібно зрозуміти два моменти. Підкислення відбувається не уздовж пристосування, а на циліндричній поверхні. І сильні удари впадуть на підшипник концентратора, що різко зменшить його ресурс.
 • Тоді його можна видалити.
 • Ви можете розібрати механізм прокладок на місці, але простіше зняти його збірку, для якого його достатньо, щоб відключити пружинні кліпи на шпильках.
 • Прууйте нижню частину пружини регулювального важеля за допомогою викрутки і демонтуйте її.
 • Прокладки видаляються з прорізів щита в нижній частині, вилучені обхід маточиною, після чого кабель ручного руків залишиться лише, злегка стиснувши його пружину.
 • Розбирання блоку блоку кипить до видалення пружин, які з обережністю виконують плоскогубці, пружини досить сильні. Ми повинні пам’ятати, які отвори прокладок включають кінці пружин та як автоматичний механізм управління зібрано з храпочкою.
 • Після заміни прокладок новими він збирається у зворотному порядку, незначне обертання регулюючої частини розпірної смуги перевіряється, прокладки повинні бути виведені якомога більше, інакше барабан не розміщується на нових товстих накладках. особливо якщо його також довелося замінити.
 • Поверхня маточини під барабаном та його центральний втул повинен бути покритий аерозольною мастилом, що містить мідь, щоб уникнути кусання в майбутньому.
 • Правильне положення прокладок регулюється шляхом розведення, перш ніж торкатися барабана з подальшою невеликою інформацією. Надалі коригування буде автоматично виконуватися під час роботи гальмування та використання паркування гальма. Кабель ручного русника регулюється окремо, приблизно три клацання з надійним утриманням.

Під час роботи забороняється чинити тиск на педаль гальма під час знятого барабанів, циліндр є самостійним звинуваченням, і рідина витікає.

Усі деталі підлягають очищенню, а нитка механізму регулювання повинна бути злегка змащена, якщо є впевненість у якості існуючої мастила. Кабель ручної гвинта перевіряється на легкість руху в мембранах.

Заміна задніх гальмівних прокладок за допомогою прикладу Volkswagen Polo 2013.

Заміна задніх прокладок трудомістка, але власник автомобіля цілком можливий. Перш за все, слід підготувати необхідні інструменти. Ви будете потребувати:

Використовуючи гніздо, підніміть машину. Використовуючи ключ на 17, відкрутіть болти колеса та вийміть його.

Тоді необхідно відкрутити гвинти, що тримають барабан. Поперечна ущільнена викрутка допоможе. Якщо барабан не надає себе вперше, спробуйте ретельно натиснути по краях. Знявши барабан, ви також можете демонтувати центр, щоб його зручніше замінити.

На цьому етапі ви не повинні затиснути на педалі гальма. В іншому випадку поршні циліндра можуть вийти з порожнин, що значно ускладнить вашу роботу.

Наступний крок видаліть стійку підтримки. Для цього натисніть на кріплення пружини затискання і злегка поверніть його. Після цього буде легко витягнути миску та пружину та саму допоміжну стійку. Таким же чином вийміть другу стійку.

Тепер необхідно зафіксувати край блоку плоскогубцями і витягнути його.

Вийміть пружину в нижній частині, з’єднуючи дві прокладки. Просто потягніть його кінці з отворів у блоках. Далі відокремте верхнє кріплення прокладок від поршня циліндра і вийміть частину повністю. Діяти обережно, вам потрібно відключити кінчик задньої пружини приводу від похилого важеля, щоб зняти блок.вузол.

Майже готово! Залишилося очистити бруд і іржу, змастіть частину та встановіть вузол нових гальмівних прокладок. Тоді діяти у зворотному порядку.

Це заміна гальмівних прокладок з Volkswagen Polo може бути завершена. Як бачите, це досить простий і зрозумілий процес, але заміна всіх чотирьох коліс займе вам пару годин. Навіть якщо ви впевнені у власних навичках і маєте правильні інструменти, ми все одно рекомендуємо вам побачити відеоінструкції перед процедурою.

Заміна задніх гальмівних прокладок на седан Volkswagen Polo

Вам знадобиться: ключ для коліс, плоскогубців, викрутки з плоским лезом, медичний шприц.

Відкрутіть затягування болтів кріплення лівого заднього колеса, покладіть на передні колеса зупинки протиектексту (“взуття”). Увімкніть програму I. Використовуючи гніздо, підніміть задню частину автомобіля та встановіть його на надійні опори. 2. Переконайтесь, що важіль парковки гальмо опускають до зупинки вниз (автомобіль дезінфікується). 3. Зніміть заднє колесо. чотири. Якщо рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра на макс. В іншому випадку, замінивши колодки, він може виплеснути.

Тримаючи стійку підтримки, натисніть на чашку кріплення пружини затискання, поверніть її на чверть повороту.

8 та підтримка стоїка. 9. Так само вийміть передню накладку передньої прокладки.

Подолавши опір нижньої розкладної пружини, стисніть передній блок вперед викруткою.

11 і принесіть нижню палець через обмежувальну пластину нижньої зупинки.

Аналогічно, вийміть нижній палець задньої прокладки через обмежувальну пластину, тим самим послаблюючи натяг нижньої подвійної пружини.

Вийміть нижню пружину стяжки, вилучаючи зігнуті кінці з отворів у ребрах прокладок.

Переміщуючи прокладки прокладок вгору і праворуч, вийміть верхні шкарпетки прокладок із прорізів зупинок поршня робочого циліндра і візьміть колодки з гальмівного щита.

Покладіть розпірну пружину на паркувальному гальмовому приводі вперед.

16 Від’єднайте наконечник кабелю від розширеного важеля.

Отримайте зігнуту кінець верхньої подвійної пружини від отвору в краю передньої колодки.

19 та його вигнутий кінець від отвору в краю задньої колодки, потім вийміть пружину та задній блок гальма.

Виведіть шалений кінець механізму регулювання пружини з отвору на передній прокладці передньої прокладки.

і вийміть пружину, витягуючи свій другий зігнутий кінець з клинового отвору.

Від’єднайте зігнуту кінець затримки пружини від зігнутого вуса спейсерної смуги.

Відключіть розкладну смугу та клин механізму регулювання зазору з передньої колодки.

Очистіть забруднення та огляньте деталі механізму гальм (рис. 9.6). Деформовані або сильно корозійні частини замінюють. Сильно розтягнута, втрачаючи еластичність та вигнуті пружини, замініть.

Передні А і задні блоки заднього механізму гальма відрізняються конструкцією. Крім того, задні гальмівні прокладки відрізняються, як ліворуч і праворуч.

Нанесіть на передні та задні гальмівні колодки на гальмівному щиті до щільної жиру для гальмівних механізмів. 27. Звільнити поршні робочого циліндра з фіксаційного пристрою, стисніть поршня робочого циліндра з розсувними ділянками та встановіть гальмівні прокладки у зворотному видаленні.

Встановіть гальмівний барабан (див. тут). 29. Відрегулюйте зазор між гальмівними колодками та барабаном, натискаючи 3-5 разів на педаль гальма. тридцять. Встановіть колесо на місці. Перевірте простоту обертання. 31. Аналогічно, замініть гальмівні колодки гальмівного механізму іншого колеса. 32. Відрегулюйте систему гальмівних паркувань (див. тут).

Інформація є актуальною для VW Polo Cars з бензиновими двигунами 1.6 л. (105 л.З.): 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Випуск. Для рестайлінг.моделей 2016, 2017, 2018 та інших варіантів двигуна інструкція може змінюватися.

Заміна заднього гальмівного седана

З цих інструкцій ми дізнаємось, як самостійно замінити гальмівні диски на автомобілі Volkswagen Polo. Система задніх гальм включає: гальмівний барабан, колодки, гідравлічний циліндр. Автомобіль брахіт завдяки гальмівному барабану через те, що він допомагає регулювати зазор, що знаходиться між барабаном та блоками. Часта причина, чому нам потрібно змінити прокладки. Це знос. Детальний звіт про фото наведено нижче.

Про те, коли ми змінимо прокладки та що нам потрібно встановити: якщо ми посилаємось на правила технічного огляду, нам потрібно постійно перевіряти умову прокладок. Нам потрібно замінити прокладки з наступних причин: якщо кицька зношена з колодки до двох з половиною міліметрів мати борозни або чіпси на підкладці.

Для цього автомобіля гальмівні колодки мають дві модифікації: перший барабан йде з Brut. Інший без нього.

Оригінальні блоки мають номер каталогу Vag 1j06985225b. Обійдеться вам близько 4 з половиною тисяч. Аналогові прокладки багато разів дешевші.

Коли ви змінюєте прокладки, вам потрібно пам’ятати, що їхні конструкції різні, і вони розділені спереду та ззаду, відповідно, вони не взаємозамінні.

І так, ми демонтували прокладки, радимо вам не відкладати і фіксувати поршні циліндра, використовуючи ізоляцію, а стрічка або дріт також підходять. В іншому випадку поршні негайно вистрибують з циліндра, рідина починає діяти. Не забудьте ще подивитися на маркування. Після того, як ви зміните колодки, вам потрібно буде встановити нові прокладки. І так, після того, як ми закінчили працювати, нам потрібно стиснути гальмо. Які інструменти нам потрібні: 1.Плоскогубці. 2.Джейк. 3.Балон ключ на сімнадцять. чотири. Ключ torx t30. 5.Кріплення. 6. Викрутка плоска, а також хрест. 7. Литва мастила 8.Нові прокладки.

І так, нам потрібно встановити машину на гнізді, а потім, за допомогою ключа до “сімнадцяти”, нам потрібно відкрутити болти кріплення колеса.

Візьміть божевільну викрутку і скрутіть гвинт, який прикріплює барабан до маточини.

Ми демонтуємо гальмівний барабан. Ми продовжуємо процес, не демонструючи центр.

Акуратно утримуйте опорну стійку за допомогою клавіші, натисніть на пружину кріплення.

Періодичність

Середній термін служби задніх прокладок на седані поло становить близько 60 тисяч кілометрів пробігу. Два основні критерії, що впливають на цей інтервал: ритм водія та виробник.

Технологія заміни заднього дискового гальма гальма Volkswagen Polo Sedan:

 • Машина піднімається на підйомник, колеса демонтуються
 • Дужки заднього супорта відкручуються, потім сам суппортер
 • Пружини, що тримають прокладки, вичали за допомогою викрутки
 • Старі прокладки отримують, супорти обробляються з корозії
 • Встановлено нові гальмівні прокладки, автомобільна збірка
 • Крім того, гальма накачують для видалення залишків повітря, які увійшли в систему

Гарантійні зобов’язання надаються для роботи над заміною заднього диска та барабанного гальмівного седана. У присутності прокладок оригінальних та неоргінальних виробників. Прийнятна вартість норми, дотримання узгодженого ремонту та уважного персоналу.

Щоб написати на нашій станції технічного обслуговування Москви, просто зателефонуйте просто зателефонуйте.

Ціна заміни задніх гальмівних колодок Volkswagen Polo Sedan

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Перевірка та заміна гальмівних прокладок

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

Пробки встановлені на задній частині гальмівних щитів, після видалення якого ви можете перевірити товщину гальмівних прокладок. На рис.

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

volkswagen, polo, задніх, прокладка, гальм

Ми переміщуємо верхні шкарпетки прокладок з поршня колеса циліндра і видаляємо вузол із гальмівного щита.

Вийміть розкладну смужку за допомогою наконечника та регулюючого важеля автоматичного механізму регулювання прогалин.

Вийміть верхню пружину та передню гальмівну блок.

76-18

і, від’єднавши наконечник кабелю від приводу приводу кабелю для паркування, ми знімаємо задній блок.

Перед встановленням нових прокладок ми очищаємо нитку вежі розкладної смуги та храповик і нанесемо тонкий шар пластикового мастила на нитку. Встановіть прокладки та барабан гальмівного механізму заднього колеса у зворотній послідовності.

Так само ми замінюємо гальмівні прокладки іншого заднього колеса.

Щоб відрегулювати положення прокладок, натисніть педаль гальма кілька разів, а потім підніміть її багато разів до зупинки і опустіть важіль паркування гальма (при переміщенні важіль Ratchet не працює). У той же час, в гальмівних механізмах задніх коліс, клацання будуть почуті від роботи механізмів автоматичного регулювання прогалин між блоками та гальмівними барабанами. Підніміть важіль паркування гальмування і опустіть його, поки не натиснемо в механізми гальмування.

Кількість блоків: 27 | Загальна кількість символів: 15158 Груча кількість вживаних донорів: 6інформація для кожного донора: