Volkswagen Passat зупиняється під час руху. Інші проблеми та несправності

Двигун зупиняється на ходу. найбільш нетривіальні причини та їх усунення

Як правило, коли двигун зупиняється на русі, власники автомобілів починають перевіряти паливний фільтр, газовий насос, свічки тощо.D. Це правильно, оскільки причина найчастіше знаходиться на поверхні. Але що робити, якщо стандартні дії не дали позитивного результату? Ми пропонуємо ознайомитися з деякими варіантами несправностей, які є рідше, і, як правило, водіїв, що ведуть здивованості.

Двигун може зупинятися на ході лише з трьох причин:

Проблеми з постачанням палива (погана якості суміші, її нестабільна постачання тощо.D.).

Проблеми в механічній частині двигуна.

Що стосується механічних зривів, внаслідок чого двигун може зупинитися під час руху, вони включають заклинання двигуна та поломку ременя ременя ГРМ. Усі вони супроводжуються ревом з.під капота і повна подальша відмова від льоду. Тому неможливо помилитися в діагностиці.

Але причини відсутності/нестабільності іскри або проблем з паливом значно більші, і вони не завжди лежать на поверхні, тому ми далі розглянемо їх.

Проблеми в електричній частині. ми шукаємо поганий контакт

Часто автомобілісти стикаються з ситуацією, коли двигун працює рівномірно, не втрачає сили і починається легко, але іноді без причини раптом зупиняється під час руху. Як правило, проблема проявляється під час руху по нерівній дорозі, наприклад, автомобіль “ловить” отвір і негайно зупиняється.

Причиною цієї несправності є банальний. поганий контакт у електрокопі. Найчастіше маса зникає, тобто дріт, який прикріплений до тіла. Тому достатньо “підтягнути” контакт або очистити його, і проблема зникає. Ви можете виправити додатковий провід, що надходить від двигуна до тіла.

Ви також повинні ретельно вивчити решту клем та контактів, доступних у ланцюзі. Часто всі проблемні ділянки візуально видно. вони дуже окислюються, забруднені або мають очевидні сліди спалювання або механічних дефектів коси. Наприклад, на машині Toyota Rav ваш скромний слуга зіткнувся з ситуацією, коли сама машина була в дорозі, і після цього він деякий час повністю відмовився запустити. Через деякий час мотор почав починати ідеально вперше, і знову працював, ніби нічого не сталося.

Ця поведінка автомобіля повністю збила колонку. Як результат, було виявлено проводку з ляльковою косою за правою фари, яка наближається до реле IGN2. Причиною пошкодження дроту стала коректор кари, а точніше, його роз’єм, який торкнувся дроту і потерла косу під час руху.

Найжахливіша річ у таких ситуаціях. це те, що несправність не може бути ідентифікована за допомогою комп’ютерної діагностики. Тому звернення до станції обслуговування, іноді багаторазової, не приносять позитивного результату.

Слід зазначити, що такі симптоми іноді трапляються через проблеми в електронній частині, так звані “мозок”. Однак вони легко виявляються в процесі комп’ютерної діагностики.

Volkswagen Passat. Зупинка після початку

В інших автомобільних послугах цей автомобіль (Volkswagen Passat 2.0 TFSI) вже відвідували. Несправність, здається, є затвором, обробляється легко і швидко: “Якщо автомобіль починається протягом 2 секунд, а потім зупиняється, то проблема, звичайно, з іммобілайзатором!Що.

Я також думав, коли власник автомобіля пояснив проблему по телефону. “Приходьте”. сказав я йому і побіг на згадку про такий ремонт: “У моторорі повинно бути помилка, що” запуск заблокований “, і повинна бути помилка IMMO”.

Клієнт приїхав, і я почав перевіряти: якщо ви запустите машину і не чекаєте двигуна на дві секунди роботи, але потім натисніть на педаль газу, то двигун впевнено набирає обертів протягом цих двох секунд, в принципі, ось як замкнутий IMMO проявиться на автоматичній турботі.

Ну, сканер у ваших руках і перевіряйте. Я очікував, що побачать помилки на іммобілайзері, але сканер розчарував мене і здивував мене: “помилок немає”. Тому. Тоді вам потрібно побачити деталізацію параметрів для IMMO, як щодо запуску: “Запуск дозволений” або “Запуск заборонений”?

І знову ж таки, минулі мої припущення: статус “запуску двигуна дозволений”, і початкова ідея про те, що проблема сидить у іммобілайзері, є невірною. “З IMMO все добре”. сказав сканер.

А поведінка руху так, ніби іммобілайзер спрацьовує. Ясно лише одне: “Чим далі в цьому електронному лісі зі сканатором. Тим більше незрозумілі та цікавіше “.

Я дивлюся на фактичні параметри, пов’язані з експлуатацією двигуна, я звертаю увагу на датчик тиску палива. Я вибираю цей параметр, зазирнув у дисплей сканера і не вірю моїм очам: показує 50 МПа. Де? Двигун не працює в цей момент, заглушив. Гаразд, ми запустимо двигун: ми його отримали, і протягом двох секунд, поки двигун працював, тиск 50 МПа залишився і не змінився. Затягніть роз’єм від датчика, спостерігайте за параметром: “нуль”. Так, я натрапив: “Датчик заклинив в одній позиції”.

Яке щастя: “Причина несправності в датчику?Що. Це може бути. Очевидно, датчик “джеми”. Перевіряти? Я беру змінний резистор, наклеюю тиск замість датчика тиску і спочатку встановлюю тиск 20 МПа. Двигун запускається, працює, трясе його, вихлоп “дме”. Блок управління “бачить” такий низький тиск і намагається відрегулювати.

Я змінюю тиск на потенціометр, піднімаю до “близько 40”, і двигун починає працювати більш.менш стабільно. Ну: “Труп датчика?Що. Ми змінимося?

Змінювати. Поставити. Зароблений мотор, але “не працює фонтану”: “Чорни”, періодично намагається зупинитися, одним словом, він працює надзвичайно нестабільним. Одна радість: датчик тиску почав проявляти тиск досить адекватно.

Але помилок немає. Я навіть підкреслюю: “Немає помилок”. Яка незрозумілість Я починаю переглядати інші стандартні параметри і спотикатися на значення “нуля” в сигналах вимірювання повітряного потоку. І знову: “помилок немає”. Хоча це має бути, так? Ну, прямо країна чудових помилок.

Тоді мені потрібно подивитися руками: я беру тестер і перевіряю силу. “існує”. Я подумав, що мені доведеться взяти осцилоскоп і перевірити вихід (я подумав, і мої руки роблять чеки далі), і я бачу, що на сигнальному провіді потоку є хороші 12 вольт.

Я видаляю роз’єм датчика, перевірити. Там ще є 12 вольт. Ну, інша несправність?

На

volkswagen, passat, зупиняється, руху, інші, проблеми

volkswagen, passat, зупиняється, руху, інші, проблеми

Я відновлюю електропроводку, і я сам думаю, що мені, мабуть, доведеться замовити в магазині та вимірювачі. Датчик, швидше за все, не міг пережити такий шок з хорошими 12 вольт.

Я хотів дізнатися результат, тому я просто підтягнув його до боків дроту і запустив двигун. І диво сталося: мотор почався і. Він почав працювати ідеально. Ну, або майже ідеально.

Однак чому помилок не було? Можливо, щось із прошивкою? Я видаляю блок управління, прочитав прошивку та перевіряю його за оригіналом. Було припущення, що колись контрольна одиниця рубала на машині і якимось чином трохи була. Ні, прошивка оригінальна! Потім остаточна асамблея. Поєднувати, надійно депозит.

volkswagen, passat, зупиняється, руху, інші, проблеми

Так. Групові інженери.ваги потемніли. Або вони керувались деякими іншими високими міркуваннями: вони не вносили до списку помилок, що несправності, що сталися на цьому автомобілі. Помилка на DMRV (датчик масового потоку повітря) знаходиться у списку кодів такого двигуна, але він знаходиться в (зокрема, цей блок управління) вони не є. Але ви повинні визнати: ремонт був цікавим!

Ніточкін Алексі Вікторович © Легіон-Аутодата

Автотехнічний центр “хороші руки” G. Elektrostal (Москва.), Пр. Міра, D.27a 7 (916) 279-31-14 Ель-Чіп.Ru Union автомобільних діагностиків

Автомобіль зупиняється на ходу, а потім запускається. Можливі причини, усунення

Часто власники автомобілів стикаються з дуже неприємною проблемою: машина раптом зупиняється на ходу. Потім негайно, можливо, через певний час він починається знову і їде, ніби нічого не сталося. Такі несправності для службової станції належать до класу мерехтливих несправностей, багато семінарів беруть подвійні витрати на свій ремонт. І це зрозуміло: це може бути важко виявити. Зрештою, як правило, так званий загальний ефект працює тут. Якщо автоматичний електрик прийде до такого виклику, то машина запускається, ніби нічого не сталося, і працює, поки майстер не піде. Я сам не раз вступав у такі ситуації. Спочатку ми з’ясовуємо, як правило, те, що потрібно для роботи двигуна.

Умови нормальної роботи двигуна

Потрібні двигуни внутрішнього згоряння VA для стабільної роботи:

 • Постійне введення повітря, крім того, у відповідному паливі пропорції;
 • оптимальний тиск у пандусі;
 • Зазвичай працюючі форсунки (інжектор);
 • правильний кут запалювання;
 • справні датчики та виконавчі механізми блоку управління двигуном;
 • Необхідне стиснення;
 • У бензинових автомобілях. плюс іскра запалювання.

Якщо говорити мовою автомобілістів, двигун потребує повітря, палива, стиснення та запалювання.

З точки зору ймовірності виходу з ладу двигуна внутрішнього згоряння, бензинові двигуни є більш вразливими, оскільки вони мають додаткову систему. блок запалювання високої напруги, який дуже чутливий до умов експлуатації погоди. Водії знають, що дизельний двигун варто лише починати, і він може «лопнути» протягом дня, хоча і не завжди.

Чому трапляється, що автомобіль зупиняється, а потім запускається? Найбільш вірогідні причини такої несправності включають:

Іммобілайзер для більшості автомобілістів. це велика небезпека. І це зрозуміло: без спеціального обладнання ви не можете з цим боротися, а послуги авто електриків для усунення проблем з IMMO дорогі. Якщо з якоїсь причини іммобілайзер блокує блок управління двигуном, то різні моделі автомобілів поводяться по.різному. У BMWP проблеми з іммобілайзатором зазвичай навіть не крутять стартер, більшість моделей дозволяють катувати себе. Але в Renault, як і в деяких інших моделях, двигун зазвичай починається, але через кілька секунд кіоски. Потім він починається знову, і після того ж часу зупиняється. Це може тривати нескінченно.

Невдача синхронізації іммобілайзера виникає з причин:

 • використання ключа, що не належить до нього, або втрата мікросхеми з нього;
 • розряд акумулятора в ключі, якщо схема забезпечує мікросхему;
 • скеля насосних петлей (розташована в районі личинки замку);
 • несправності автоматичного автоматичного автоматичного використання (транспондер);
 • несправності на силових ланцюгах блоку управління двигуном, IMMO.

На всякий випадок, ви можете перевірити, чи є у вашому ключі чіп.

volkswagen, passat, зупиняється, руху, інші, проблеми

Якщо у вашому автомобілі є дошковий комп’ютер, збій іммобілайзера буде повідомлено у формі повідомлення, як IMMO або Secrent Service, Key або Bling Govery LeD. Слід пам’ятати, що якщо ви запустили автомобіль, і проїхали на ньому кілька сотень метрів, іммобілайзер вже синхронізувався з блоком управління двигуном, його раптова зупинка жодним чином не буде пов’язана з цією проблемою. Тобто: зупинка двигуна під час руху. це не проблема іммобілайзера!

Він відповідає за загальну синхронізацію запалювання як у бензині, так і в дизельних двигунах. Якщо датчик несправний, то в 95% випадків автомобіль взагалі не починається. Але якщо датчик знаходиться на межі своєї продуктивності, то двигун може баггі. Справа в тому, що датчик зазвичай електромагнітний. Він являє собою індуктивну котушну поранення з надзвичайно тонким дротом на магнітному ядрі. Під час роботи та зносу волога може потрапити в неї. Коли двигун нагрівається, під час руху датчика датчик може відкритись, а двигун зупиняється. Потім, поки вас мучать у спробах запустити його, двигун охолоджується, датчик поворотів знову закривається, і автомобіль запускається, ніби це потрібно. Отже: типова ситуація з несправним датчиком колінчастого вала: двигун починається на холод без проблем. Поради автомобілістам. зволожуйте ганчірку холодною водою і надягайте датчик. Ви повернетесь додому, поки датчик не охолоне.

volkswagen, passat, зупиняється, руху, інші, проблеми

До речі, ця несправність може не діагностуватися для холоду.

Цей датчик бере участь у якісному формуванні суміші. Якщо витратомір засмічується (це часто на пішохідних двигунах, його засмічують маслом), суміш утворюється збагачена, він може налити свічки. На холостому ходу в пробках або під час руху це може призвести до зупинки двигуна. Потім з труднощами двигун починається знову, тощо. Ви можете спробувати очистити витратомепрометр за допомогою інструменту для очищення карбюратора. Багато автомобілістів взагалі вимикають його, і якщо машина перестане зупинятися, вони так їздять на пару років.

Встановіть новий витратомір у відповідь на сильно забруднений старий, коротко вирішує проблему. Якщо група поршня або нафта, які можна зробити, дуже зношені, датчик незабаром знову забрудниться.

чотири. Я система запалювання для бензинового льоду

Якщо одна з свічок або пробивається через один із проводів високої напруги, двигун зазвичай не зупиняється. Але якщо котушка запалювання (якщо вона одна або подвійна) прорветься при нагріванні, то автомобіль може періодично пахнути, то почніть через деякий час. Іноді котушка має мікрокраки. Волога може потрапити туди у вологу погоду, і машина може раптом зупинитися. Ynogda v vyvenne ylipri propadanyry v luжus systем. Потім, як це висихає, все повертається до нормального. Спосіб перевірки котушки запалювання є одним: кинути очевидно справний, оскільки зламана котушка може викликати за допомогою мультиметра зазвичай.

Якщо швидкість холостого ходу регулюється неправильно, або привід регулятора підключений, двигун зупиняється на холостому ходу. Обхідні регулятори та регулятори з кроковими двигунами можна спробувати очистити.

Заміна холостого датчика Volkswagen Passat CC.

Ніж чиновники, краще себе!

Рідкісні труднощі з датчиком холостого ходу не особливо напружуються)) що було причиною? У мене така ж проблема сьогодні

Друг сказав мені, і без холостого датчика на фользі щось сповнений, під час встановлення циліндра в багатоклітинний вперед, є один недолік. Отже, з невеликим газовим залишком у циліндрі, рідкий газ, як вода, стікає в нижню точку і з крутим підйомом, тістова трубка сухий, і машина зупиняється саме тоді, коли вам потрібно «дати газ», як дрібниця, і це неприємно. При встановленні багаторазового зворотного зв’язку все працює так, як слід. Я б рекомендував покласти циліндр на місце спарелів з багатококустомами назад або опустити сторону з мульти.клілом.

Підписано на YouTube на декількох, таких як Eugene Rub.Rund та Creative Masters. І виявляється, що багато з них базуються на. радіотехніка, яка прищеплює, точність, точність та ретельність у процесі. Я завжди дивлюся такі відео із задоволенням і багато малюю для себе в практиці різних технологічних процесів. Повага та бажання про подальший успіх у впровадженні нових творчих планів.

У мого друга є повна фольга, і без холостого датчика, вона повна чогось, що полетіло))), велике спасибі, ваше відео дуже допомогло. Я хотів перейти до сотні, але вирішив подивитися відео і знайшов відповідь на поломку.

Усі послуги з ремонту CC Volkswagen Passat на інтерактивній карті

Розділ Mongery Square Section Volkswagen Passat CC

Я також милосердний, і я, як і ти, роблю свою машину, замінюю запасні частини та тонко нагальний ремонт!

У мене є Toyota ipsum 2002 Питання полягає в тому, чому троїти при натисканні на газ))) Краще було б порадити щось конкретне відповідно до датчика холостого ходу)

Мені цікаво, в якому стані свічки. Часто котушки, коли вони збираються померти, чекають цієї відповідної причини, іноді це збільшений проміжок між електродами свічки, належним чином.

добрий день! І скажи мені, як регулювати потенціометр на прошивці запасів? Яка напруга повинна бути на ній? Зараз це коштує 2.5 вольти. Непогано, якби більш ретельно показав датчик холостого ходу.

На 1 г Fe ви можете замовити випити сорозеля

Проблеми з датчиком холостого ходу не такі страшні)) Привіт, будь ласка, скажіть мені, що такий з повітряним фільтром разом під бампером йде? І я зараз торкнувся дросельної заслінки, вони бігають, що робити, що робити? Дякую

Але де ви прибираєте якимось паличками, і навіть волокна з ватної вати недостатньо, щоб залишити там. Ну, що таке підшипник, нічого страшного ще не потрібно мити, наприклад, з турботою, інакше удачі не слід бачити. Нове, ви не зробите її.

Друг сказав мені на CC Passat і без простою датчика багато чого можна зробити за допомогою демпфера, ви можете рухатися і подумати і подумати, і навіть усунути. Немає адаптацій, якщо це не змінено на нове. Так що половина, неправда. І все.таки, просто хімія, яку ви її миєте. Потрібно працювати руками.

Навіщо зупиняти двигун на гарячому

Відмова від силового блоку працювати за холодом або після потепління до певної температури може вказувати на досить широкий перелік можливих проблем. Двигун починає зупинятися як раптово, і працює нестабільним в різних режимах, після чого лід зупиняється.

У цій статті ми поговоримо про те, які причини двигун зупиняється на холостому ходу, в результаті яких потеплений двигун керується, чому автомобіль зупиняється на гарячому двигуні в русі тощо.D.

Гарячий двигун зупиняється на ходу або на холостому ходу

Для початку симптоми та ознаки зазначеної несправності можуть проявлятися по.різному. Досить часто живлення може зупинятися в режимі очікування, і нестабільна робота, і повна зупинка льоду часто виникає після нагрівання двигуна.

Перш за все, діагностика повинна починатися з перевірки свічок запалювання та їх стану. Паралельно слід перевірити бронетанкові трубопроводи з високою напругою. Це потрібно зробити через те, що можлива слабка іскрова або повна відсутність іскри на свічках. Перебої з іскрою призводять до серйозних несправностей у роботі двигуна, в результаті яких як холодний блок, так і після розігрівання кіосків двигуна. Вирішення проблеми часто допомагають замінити свічки запалювання та дроти високої напруги.

Ще одна поширена ситуація полягає в тому, коли двигун зупиняється на гарячому або холодному одразу після його запуску. У цьому випадку на багатьох сучасних автомобілях із системою живлення інжектора перевірив датчик холостого ходу. Вихід цього елемента електронної системи управління двигуном часто призводить до того, що двигун у простої швидкості просто не здатний працювати.

У деяких випадках очищення регулятора XX допомагає, в інших пристрій слід замінити. На машинах з карбюратором засмічення холостого куртки та інших несправностей карбюратора можна засміти. Інжекторні двигуни також потребують додаткової перевірки датчика синхронізації (DPK), можливі проблеми з бензиновим насосом не слід виключати. Так чи інакше, якщо двигун зупиняється на гарячому або постійно трапляється з холодною одиницею, то буде потрібен діагноз у більш глибокій.

Якщо ми говоримо про те, чому машина зупиняється в режимі очікування, коли двигун прогрівається, то причини можуть бути схожі на ті випадки, коли зігрітий блок зупиняється безпосередньо в русі. Це трапляється внаслідок нагрівання певних елементів двигуна, після чого відбувається розширення температури, і виникає збій.

На автомобілях з карбюратором з механічним дистриб’ютором запалювання виникає ситуація, коли бігун перестає виконувати свої функції. Часто часто після розігрівання льоду центральний провід на котушці запалювання може залишити проблеми конденсатора запалювання тощо.D. Добре відома проблема автомобілів з механічним газовим насосом полягає в тому, що двигун зупиняється в теплі. Це пов’язано з перегрівом, оскільки висока температура за борт та значне нагрівання моторного відсіку не дозволяють насосу нормально охолонути.

У той же час, слід звернути увагу на статус паливних фільтрів. Якщо елемент фільтра виявляється забитою, то під час зростання навантаження та набору обертів до двигуна через забруднений фільтр не отримує потрібної кількості палива та кіоски двигуна. Додаємо, що зазвичай перед значним зниженням ємності фільтра та повною зупинкою двигуна, несправність прогресує. Спочатку автомобіль може не набирати швидкості, він починається погано, збої з’являються, коли ви натискаєте на педаль газу, двигун нестабільний або смикається, коли ви натискаєте на прискорювач, в режимах переходу тощо.D.

Сучасні автомобілі з інжектором мають електронний блок управління (ECU, ECU), зазначений одиниця досить рідкісна, але все ще не вдається. У цьому випадку мотор може зупинятися на ходу, і сама проблема виявляється в різних ситуаціях, в тому числі після розігрівання льоду. У цьому випадку, а також якщо необхідно перевірити окремі датчики команди, необхідно провести комп’ютерну діагностику автомобіля. Система відобразить існуючі помилки у вигляді кодів, після розшифровки яких можна локалізувати несправність. Якщо проблема “плаваюча”, тобто вона виникає періодично, то рекомендується придбати компактний пристрій, який дозволяє читати інформацію про роботу двигуна через роз’єм OBD. Завдяки наступному виводу даних на екрані смартфона, планшета або ноутбука з попередньо встановленою програмою, вказане рішення дозволить виправити збої в режимі реального часу.

Інші причини, чому двигун затримується гарячим

Окрім вищевказаного матеріалу, я хотів би відзначити ряд несправностей, які призводять до раптової зупинки гарячого двигуна під час руху. Пристрій може зупинятися на ході, якщо ремінь або ланцюг часу відривається. Ця ситуація означає, що в більшості випадків живлення потребує дорогого ремонту, оскільки клапани виганяються внаслідок перерви, в поршні є дефекти та інші пошкодження елементів двигуна.

Ще однією причиною раптової зупинки може бути перегрівання двигуна, внаслідок чого він застряг. У цьому випадку частий винуватець. це система охолодження льоду, в якій виникли несправності. Також гідравлічний.

Якщо двигун зупинився під час проходження глибоких калюж або інших водних бар’єрів, то існує велика ймовірність, що потрапляє в циліндри або змочування елементів системи запалювання. У першому випадку вода потрапляє в камери згоряння через повітря. Оскільки вода непомітна, двигун сильно пошкоджений, згинання сполучень, тріщини трапляються в блоці циліндрів тощо.П. Після гідравлічної куртки зазвичай необхідно здійснити капітальний ремонт двигуна. У другому випадку проблема не є критичною, оскільки після усунення вологи продуктивність системи запалювання та живлення часто можна відновити.

Крім того, автомобіль може зупинитися на гарячому, якщо в паливному резервуарі занадто мало палива. Часто двигун зупиняється під час руху в гору. Справа в тому, що під час затяжного зростання автомобіль тривалий час знаходиться в цьому положенні, коли паливний бак нахилений, а рівень палива недостатній для подачі через споживання палива. Цілком очевидно, що в цьому випадку двигун зупиниться.

Система запалювання, свічки

Відсутність іскрових іскрів у потрібний час не дозволить двигуна запускати. Вузли, які необхідно перевірити, щоб визначити несправність:

 • Passat B3 і B4. трамвайна, високопоглинаюча проводка, свічки запалювання;
 • Passat B5, B6, B7. котушки запалювання, свічки, ECU;
 • У будь.якому бензиновому льоду. датчику положення колінчастого вала, він відповідає за момент запалювання.

Рекомендується почати перевірку трамбратора з виявленням зовнішніх пошкоджень. тріщин, чіпів. Далі вам потрібно зняти кришку та оглянути контакти та бігун.

volkswagen, passat, зупиняється, руху, інші, проблеми

Якщо тримблер справний, вам потрібно взяти свічку запалювання, прикріпити дріт високої напруги і покласти свічку з ниткою на підрозділ.контакт автомобіля.

На автомобілях Volkswagen з безконтактною системою запалювання потрібно перевірити котушки на кожному циліндрі. Після зовнішнього огляду здуття живота та тріщин потрібно вставити робочу свічку в кінчик котушки і поставити нитку на джерело з хорошою масою.

Виправляючи свічки, вам потрібно повернути ключ до положення запуску і перевірити наявність іскри. Відсутність іскри вказує на можливий провал дроту високої напруги, котушки запалювання або датчик положення колінчастого вала. Несправні деталі повинні бути замінені.

Особливості пуску дизельного двигуна

На Volkswagen Passat будь.якої лінійки були встановлені дизельні ІК, які мають маркування TDI (TDI). Окрім проблем, поширених з бензиновими двигунами, дизельний двигун має власні характеристики:

 • Необхідний більш потужний акумулятор;
 • справна робота свічок попередньої інтенсивності;
 • При низьких температурах необхідне використання Зимового ДТ;
 • При температурі нижче.20 Рекомендується використовувати паливну добавку антигель.

Дизельні двигуни більш чутливі до зменшення стиснення в циліндрах. майже неможливо запустити двигун внутрішнього згоряння з низьким стисненням, оскільки суміш запалювання відбувається при стисненні.

Сучасний дизельний лід, наприклад, популярний двигун 2.0 TDI, що має літеру позначення BMR, з прямим введенням, врешті.решт виникає проблеми з запуском через поломку насосного насоса. Для діагностики цього вузла необхідні спеціальні обладнання та досвідчений фахівець.

Чому Passat B6 зупиняється в пробках?

Привіт, я дуже сподіваюся на вашу допомогу у вирішенні моєї проблеми. Отже, суть полягає в тому, що. У мене є VW Passat B6 2005. Машина періодично зупиняється. Зазвичай це трапляється в пробках або коли це просто коштуватиме тривалий час. Це трапляється, я стою в пробці, я бачу, як швидкість падає, і машина починає тремтіти. Якщо я встигаю відкласти, це не вимирає. Діагноз показав помилку P310B, щось пов’язане з температурою палива (я не особливо усвідомлюю). Вимірював температуру, вона виявилася трохи нижчою, ніж потрібно 3,5-5 (у нормальному 4-6). Вони порадили змінити фільтр бензинового насоса або всього бензинового насоса. Змінили все. Ситуація не змінилася. Служба заявила, що можна просто знищити помилки, інакше вони кажуть!?). Помилки були викинуті, машина все ще зупиняється. Створено діагностикою, коли машина була гарячою, виявила помилку з термостатом. Чи може це зупинитися від нього? Ще один діагноз показав датчик колінчастого вала. Я купив його зараз і передав його знову. Я не знаю, що думати. Що може бути проблемою, на вашу думку?

Ймовірно, проблема полягала в датчику колінчастого вала. Я замінив це, я подорожував третій день і не зупиняю.

Всі відповіді

Ось ваша помилка Низька регулювання тиску палива тиску палива, якщо не насос, то регулятор тиску палива повинен бути на паливній пандусі або в самому насосі, але ви змінили насос

У мене був Ауді, зупинений з низького рівня масла в коробці. На всю діагностику вони змістилися руками. Я випадково виявив. Тож на всякий випадок подивіться

В одній службі вони, як правило, сказали мені, що проблема полягає в фазі. Нарахував 50 тисяч. Але я сумнівався

http: // avto-skan.ru/volkswagen-audi-shkoda-diagnostika-chip-touning, у мене є запит, якщо ви підете до нього, напишіть пізніше, чи він грав чи ні.

Ймовірно, проблема полягала в датчику колінчастого вала. Я замінив це, я подорожував третій день і не зупиняю.

Volkswagen Passat не запущений: причини, як виправити

Volkswagen Passat. Він зупиняється після запуску. KVP. дизельні двигуни більш чутливі до зменшення стиснення в циліндрах. майже неможливо запустити двигун внутрішнього згоряння з низьким стисненням, оскільки суміш запалюється при стисненні при стисненні.

Проблеми інжекторних двигунів

Привіт, Володимир. Такі симптоми, як проявляються у вашому автомобілі, не можуть вказувати на конкретний зрив. Тут вам потрібно подивитися на машину, щоб з’ясувати саме з яких причин ви втрачаєте швидкість під час переїзду.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

  Спочатку потрібно перевірити роботу бензинового насоса. Мабуть, проблема в ній саме в ній. Коли під час руху ваші симптоми “хвороби” знову з’являються, візьміть мокру ганчірку і покладіть її прямо на неї. Якщо швидкість холостого ходу буде вирівняна, а двигун знову буде добре працювати, то, мабуть, настав час замінити паливний насос. Крім того, ми рекомендуємо перевірити сітку насоса, яка також вважається паливним фільтром. Очистіть його, оскільки це часто є причиною нестабільної роботи двигуна.

Volkswagen Passat зупиняється під час руху

Хороший день. Passat B3, 1, 8 PF. Кіоски як під час руху, так і на холостому ходу. Гріх на бензиновому насосі. Демонтували, очищені. Газовий насос почав працювати тихіше, але проблема не пішла. Увімкніть запалювання, газовий насос працює 2-3 секунди. І вимикається. Ви запускаєте, і паливний насос знову починає працювати. (Все схоже на норми.) Двигун працює без збоїв, повороти або падають або збільшуються. Але одна прекрасна мить, коли він зупиняється, і це все. Красиві моменти приходять по.різному. Ви можете їздити на тиждень на 500 км. день, і все добре, але ви можете зупинитися 5 разів за один день, не проходячи і 100 метрів. Кіоски одночасно з вимкненням бензинового насоса (спеціально проїжджають у багажник і слухали), ніби просто вимкнули запалювання, але воно залишається увімкненим. Вимкніть запалювання, увімкніть проблему. Може почати, а може і ні. Може почати і зупинятися через хвилину. Газовий насос може увімкнути 2-3 секунди., А може, ні, це може увімкнутись і через хвилину після запалювання ввімкнено. Встаньте близько п’яти хвилин, і знову все нормально. (Або на тиждень, або протягом наступних 100 метрів). Я намагався зняти шланг подачі палива з бензинового насоса, увімкнути запалювання, коктейлі. Скрутити стартові тряски. Tinososa повертається на рецидиву реле, запобіжник 8, 20A націлювання. Є іскра, стартер, не наповнює свічок. Так, все здається нормальним, але ось біда. Не машина, а Rocknrolle, що вона хоче. Хто натрапив або може щось сказати. П.С. На все це нещастя, вона трохи посмикнулася і незабаром на шосе під час монотонного водіння.

Та сама неприємність, Passat B3, 2.0 2e.Дмитро Свіріденков, якщо вирішити проблему, списуйте, що було? Поставили два діагнози, і скрізь все добре. Я залишив службу і після того, як 5 км зупинився ;-))) відповідно до чутків, що на датчику залу є варк.

В електрику, і не довелося нічого змінювати. З ретрансляційними проблемами та в їх домовленості. Після моїх послуг навіть склоочисники почали працювати самостійно. Якщо це все ще актуально, я надішлю фотографію, яку я занурився.

Що неможливо прикріпити єдиний документ, тому все на пальцях. По.перше, подивіться на всю реле та запобіжники. Чи варто всього і чи Нешев. Тоді всі запобіжники. Числа реле: 3. Кондиціонер компресор 2. Задній двірник 2. Потужність ECU (Digiphant) 4. припинення потужності для сили. простою 5. Збільшення постачання палива за вимушено. Бездіяльно 8. Вивантаження шини 3. Індикатор падіння рівня теплоносія (до 91 г.у.( Ремені безпеки 5-Додаткові фари (PTF) 3-три-тональний сигнал (один тональний джемпер) 1-нагрівання впускного колектора 6-колій реле перед початком нагрівання 7 або 0-можна встановити газового насоса: 20-після.Run 3 реле-електромагнітна муфта демпфера літака 9-EBU-EBU ABS 8-ABS 9 POSSOP-Нагріваючи розташування сидіння реле на блоці запобіжника Volkswagen Passat B3, залежно від моделі двигуна та конфігурації автомобіля ( Фото), зверху, зліва направо:01- 3- Кондиціонер компресор 02- 2- Реле заднього склоочисника та шайби 03- 2- реле системи впорскування та запалювання 04- 8- реле для зняття навантаження контакту x (вивантаження шин) 05- не використовується 06. 1 або 2- реле переривають індикаторів повороту та тривоги, а також причіп (2) 07. 3. реле електричної шайби двигуна фари 08. 9 або 9. реле лобового складу та МАЙСЬКА ВІДПОВІДНОСТІ 09. АБО 9. Реле сигналізації “не кріпиться” ременами безпеки 10. 5 або 3 або перемичкою для PTF 11. 3. реле звукового сигналу (для одного тонального сигналу. джемпер) 12. 7. 0, (67). реле паливного насоса, (перед початковим нагрівачем. дизель), (зліва направо):. 10 ах, лев. близько. Світло. 10 а, правда. близько. Світло. 10 А, освітлювальні пристрої та числа 15 А, Задній склоочисник, Люк, Задня підвіска ECU. 15 А, очищувач скла, шайба з лобовим склом. 20 А, вентилятор плита, кондиціонер. 10 А, Праві розміри. 10 А, ліві розміри. 20 А, Опалення заднього вікна та дзеркала 0- 10 А, Додаткові фари (PTF) 1- 10 А, Світло ліворука, лічильник лічильника 2-10 А, Правий високий світло 3- 10 А, Сигнал 4. 10 а, задня світлова машинка, нагрівання форсунок для пральної машини, нагрівання сидінь, підсвічування автоматичної коробки передач 5. 10 а, двигуна двигуна 6. 15 А, Керуючі світильники, МЗС, Підсвічування коробки одягу. Касети, Ashtray 7-10 A, повороти 8-20 А, газовий насос, зонд лямбда 9-30 А, вентилятор радіатора, кондиціонер 0-10 А, стоп-сигнал, круїз-контроль 1-15 А, підсвічування салону. багажник, запальничка для сигарет, годинник, MFA 2-10 A, Раді-стрічковий магнітофон краще реле краще. У мене це було для тіста і т.D. і т.П. Якщо всі кайфу, то ми будемо заважати реле, пов’язаній із постачанням палива. Витягнув, зняв з нього кришку і подивився, чи все добре з ним візуально. Наприклад, у мене був мікродрешін на паяльних ногах, ледь помітно. Занурився, і все стало схожим на годинник. Якщо є візуальний дефект, то в кельці, або змініть реле. Якщо є можливість взяти когось на той самий реле на деякий час, щоб спробувати це, буде ще краще. Наступне, що може бути бензиновим насосом. Чи почута його робота і як він працює. Бензиновий насос з нашим бензином швидко обмотує його. Але ви можете змусити його очистити зовнішні та внутрішні сітки. Зовнішня сто відсотків буде забита. Плюс, якщо є додаткові фільтри, то замініть їх. Тоді побачите КА

Volkswagen Passat зупиняється під час руху

Вже мучився майже рік, ніколи не вирішив, де улов. Так: B3 1, 8 RP. mono 89g.у. Він запускається нормально, він теж працює, але з набором температури, десь через 10-15 хвилин, він починає задихатися, майже зупиняється ((до того, як це було лише в сиру погоду. Тепер кожен день ((якщо ви допоможете газопроводу, щоб не зупинятися і не зігріти, поки вентилятор не ввімкне. TGM виключається, синій датчик придбав новий, він не допомогло ((де копати? Мене катували на півгодини, щоб зігріти, щоб їздити.

Правильно, вам потрібно спостерігати за DPDZ, якщо автомобіль зупиняється при температурі 60-70 градусів, то він все ще може бути виною Дтоо, сама проблема пристосувань у сиру або холодну погоду, краще не підніматися в DPD навіть майстри не всі піднімаються, комп’ютер потрібен там

Доброго дня.У мене подібна ситуація. B3 1991 Моноспрісск.2 роки я не знав проблем і почав. Я оптом я змінив рульову стійку з стрижнями; поради; не дешево. потім замінюючи всі витратні матеріали нафти, а також нафту. Фільтр і ГРМ.Нещодавно машина почала намагатися зупинитися в русі (ніби їх відтягнули назад і занурюються, але в останній секунді схопили та їжу далі), я влаштував у службі.поставив діагноз двигуна без двигуна.регіональний.запалювання.Якась річ була підключена- тиск, ймовірно, вимірювався.не знаю. Революції регулювались.Ми дісталися до Бінзобака.Я вийняв насос (пульпетер, я, як правило, бачу його 1 раз в очах.Вони зробили висновок, потрібно змінити.Новий дорогий побічний на розборі був приведений, не підходить, змінено, але немає датчика рівня палива. І пекло з ним не зупинятися.Ура.але. Знову через пару днів те саме, і гірше, що вона справді намагається зупинитися спочатку майже як тільки ви переїхаєте.потім неодноразово на ходу.а потім після наступної спроби він зупиняється, і це все. Не Ріаген.На замок запалювання.відчуття, що немає акумулятора (t.e електрика) я перебуваю в найближчій машині.Я пояснюю, відповідь, спробуйте клени Акама.Затягніть, розірвайтеся.Я намагаюся захворіти.Сьогодні знову те саме. Я пішов до своєї машини.Завтра приходь свого господаря (сьогодні це не) сповільнить вас. Але немає душевного спокою. Я взяв ключі.відкрив капюшон, я думаю, я думаю.Що думати в машинах 0. Сусід був придатним.виглядав; взяв ніж і ключ. потягнувши дроти з клеїв пальцями;.нерухомий.Il, як слід, спробуйте.Дві кола навколо будинку, ніби нічого не сталося.Я пояснив, що діапазони не були фіксовані не фіксовані, як це повинно бути після кожної ямки; зупинки; обертання автомобіля втрачає масу. Коротше кажучи, як акумулятори на дистанційному керуванні телевізором, і ніхто не працює. Ура.Пізніше я намагався їхати по місту, а не проблема не повторилася.Я сподіваюся, що вона більше не виникне.І не дуже через кліп, я просто змінив насос паливного бака і в той же час був залишений без датчика рівня палива. І завтра я не знаю йти до господаря чи ні.Я спробую їздити вранці і подивитися там.

Ну, якщо зараз він буде їздити без проблем. Але якщо що, я раджу перевірити котушку, замінити дроти високої напруги та кришку плитки (можуть пробити)

Та сама дурниця. Вранці в сиру та холодну погоду. 5-10 хвилин))), потім це задушує і зупиняється. Я притупляю висновок, палю сигарету. Я підкорюю і йду без проблем