Вийміть багажник седана з багажника своїми руками. Ізоляція шуму для багажника Skoda…

Вийміть багажник седана з багажника

Підлога в салоні годувала, логічно продовжувати шуму в багажнику, але спочатку його слід розібрати, а точніше, розібрати пластмас і кожух. Взагалі, ще до початку седана Shumka VW Polo, я б рекомендував вам придбати десяток кліпів, вам знадобляться такі кліпи: 4A0 867 276 B або не оригінали хорошої якості: Auto-Gur AGA236. Це залізні затискачі, які використовуються майже у всій перевезенні автомобіля. Десять штук повинні бути на складі. Я не замовляв оригінали. вони виявилися кращими за оригінали. метал товстіший! 7l6 868 243. Вони використовуються в обшивці карт дверей, брали оригінали, ніколи не стали в нагоді. якщо ви ретельно видалите картки дверей. вони можуть бути не корисними, але вам потрібно мати його на складі, вони можуть зламатися вниз. 1H0 867 199 A 01C. використовуються в монтажі задньої полиці за задніми спинами сидінь, для мене стало пара штук. 191 867 199 9b9. використовуються в підкладці багажника, майже одноразовим, але якщо ви використовуєте пластиковий знятий, ви можете ретельно зняти і повторно використовувати. Я десь читав, що ви можете вибрати не оригінали за нижчою ціною. Потрібно придбати ці кліпи.

вийміть, багажник, седана, своїми

Взагалі в машині використовується купа кліп. У мене на головній сторінці є повний список усіх видів кліпів. Тож ми аналізуємо обшивку багажника. Спочатку ми знімаємо підлогу, яка покриває запасну. Ми останній раз бачимо про цю наклейку:

Усі дані про автомобіль, який вам доведеться згорнути вібра, не страшно, у службовій книзі є копія.

Вийміть пластикову колодку поруч із замком багажника. Для цього відкрутіть один самостійний гвинт, який розташований всередині багажника і спочатку натискає на верх (потягніть вгору, є 4 металеві затискачі), потім ми знімаємо дно (потягніть дно до запасу, є 2 металеві кліпи). Кліпи дуже неприємні. вони можуть згинатися або вилетіти. Використовуючи інструмент для видалення пластикових панелей, ми демонтуємо всі оббивні затискачі та видалимо їх. Ось така картина відкриється:

вийміть, багажник, седана, своїми

Поверхні багажника готові до склеювання. Знищити поверхні білим духом і починайте застосовувати шок. Звичайно, піднімайтеся в багажник поблизу, ми викладаємо Шумку, я виклав його прямо на задньому вікні з першим шаром. Брехня добре, доцільно приклеїти його в теплу погоду, розкачайте простирадла роликом. Другий шар клею Shumka Schumofff P4V, клеї ще простіше, але більше аркушів. Коли склеюють нішу запасної шини, мені довелося займатися, вигинами, а не прямокутними формами ми придумуємо з ножем і ножиками. Не забудьте склеїти приховані порожнини залишками сліз, наскільки це можливо. Результат склеювання на фотографії.

вийміть, багажник, седана, своїми

Другий шар Shumoff P4V швидко склеєний, оскільки майже не потрібно котитися.

вийміть, багажник, седана, своїми

На цьому склеюванням кінці підлоги багажника ми збираємо весь багажник назад. Після чого можна покласти килим у машину автомобіля. Пригодуйте пластикову кришку багажника до купи, а сама кришка якомога більше. Щоб зняти пластикову обшивку, потрібно відкрути два гвинти самостійного постуку в поглибленнях і подолати опір 8 металевих затискачів Видаліть шкіру. Viber Schumoffoff L2 перейшов до пластикового та металевого металу. Цей матеріал був обраний конкретно, щоб не щільно вага кришку, але, незважаючи на наявність додаткових. Пружини з педалі зчеплення класики. обкладинка врешті.решт все ще не відкривається повністю. ви повинні поставити ще одну весну, але це все дрібниці життя! Поставити. Лише Вібра склеєна на кришці, не всі покривали пластик, лише з боків, як на фотографії, оскільки в центрі є хороший повний час.час. Другий шар. залишки Schumoff P4V. На краю (навколо периметра) пластик вирізав і склеював стрічку специфіки сумуффів, щоб пластик не стукав на метал під час роботи під підрозділ. Потім він зібрав усе у зворотному порядку.

вийміть, багажник, седана, своїми

Пластик кришки склеюється лише по краях.

Я не забув склеїти полицю багажника, для якого я відкрутив ремені безпеки, зняв усі пластикові затискачі, два з яких чомусь не знайшли його, очевидно, вони вилетіли один раз. Сам полк знову кріпиться на 4 металевих затискачах. ми просто підтягуємо полицю вгорі і видаляємо її, не забуваючи відключити з’єднувач від додаткових ніг сигналу. Ми знежираємо, перший шар. це Schumofff M2, другий. всюдисущий P4V. Фото результатів додається.

вийміть, багажник, седана, своїми

вийміть, багажник, седана, своїми
вийміть, багажник, седана, своїми

Полиця склеєна двома шарами. Viber і Shumka.

Тепер ми збираємо полицю назад, я нічого не склеював на пластик полиці-я не бачив у цьому багато сенсу, тим більше, що там є м’які “кубики” “Куби”. Тепер я напишу про витрати на поверхню: 1.Shumoff M4 багажник. 24 аркуші. Shumoff P4B. 7 аркушів. 2.Кришка багажника та її пластиковий Shumofff L2. 3 аркуші. Shumoff P4V. 0,3 аркуші. Сумофф специфіки специфіки-довжиною 2,5 метра та шириною 3 см. 3.Полиця для багажника. Shumoff M2. 5 аркушів. Shumoff P4V. 1,5 аркуші. В результаті, коли підлога в багажнику та в кабіні закінчена, кришка багажника та полку приклеєна до купи.

вийміть, багажник, седана, своїми

Вам знадобиться: ключ Torx T25, викрутка з плоским лезом.

Видалення обшивки багажника показано в послідовності, зворотно їх встановлення на машині. Спроба видалити облицювання в іншій послідовності не призведе до потрібного результату, оскільки кожна попередня облицювання має подальше.

вийміть, багажник, седана, своїми

Поверніть гвинт для обшивки панелі панелі та подолання опору пластикових замків.

Вийміть поршні кріплення підкладки люмінарної білизни та вийміть облицювання.

Ми розбираємо обшивку багажника на седан Volo Dolo

Видалення замку/стовбурового седана VW Polo. https: // vk.com/polo_sedan_club

Видалення седанів.седана Volkswagen Polo

Під попелкою ще не вистачає панелей з кнопками нагріву сидінь та кнопкою управління тягою і буде повністю обладнаний торпедою

У мене також є проблема з замком дверей, але дещо інша природа. Volvo XC70 2009.у. 3.2 бензин. Брови з не.годинником. Кілька зим були проблемою, з морозом нижче 0, на холоді двері водія не ляснули. Через 10 хвилин нагрівання замок почав клацати. Проблема також іноді виявлялася, двері водія не відчинилися зсередини. Коли вони розігрілися, також зникли. Минулої зими він вийняв замок, промив карбюратор, промивши засоби промивання, змащується графітовою мастилом, проблема зникла. Цієї зими, як тільки мороз почалася, проблема з неможливістю відкрити двері водія зсередини знову вийшла. Т.Е. У мене немає проблем з мотором і весною. Де ще дивитися? Я вже думав повністю змінити замок на новий, але є підозра, що проблема також може бути в кабелях.

Броня, звичайно, хороша. Але я хочу попередити власника цього автомобіля:. один. Говоріть заздалегідь на автомийці, що захист приклеєний до капота. Деякі кривизні можуть просто зламати його під тиском пістолета. 2. Вона не захистить LKP від ​​корозії, лише від невеликих чіпсів. Я знаю це з власного досвіду: у мене є Geely Emgrand EC7. Під плівкою на капоті видно набрякла фарба. Не скрізь, але все.таки. Метал і живопис автомобіля залишає бажати набагато кращої якості. Я не думаю, що Ліфан стає кращим. На норці вони також зламали фільм на капоті. шайба занадто близько до нього пістолет. Тепер це не так схоже на кіт із випущеними кігтями, що пройшов через фільм. Місцевий, але ловить очі. У мене чорна машина. Кордон плівки на чистому, злегка запиленому автомобілі дуже помітна. Так, склеїть його в 2013 році. На новій машині, крім того, вони склеювали бампер і крила. Фільм такий же, як у відео. Єдине, про що він пошкодував, що не турбує пороги та місце під рукою ручки, що відкривають ручки. Усі подряпини дуже помітні на чорному.

Видалення седанів з стовбуром

Це означає лише один. Ти відчуваєш до нього (до цього Павла) “теплі ніжні почуття”. Сподіваюся, ти жіноча секс?

Не забувайте, що журнал, видаляючи будь.які деталі Tyota, зберігається на ПК для вічного вічного. Навіть після 150 тисяч. км. Будь.який власник дізнається, що вона знімається і яка шкода була.

І перед увімкненням лише із зупинкою? LSD знаходився на рівні обробки? Про люк зі старою приманкою якої 130.185?

Олександр Сергій! Щодо пробігу, поки ви не перевірили його, ви повинні сказати, повторіть те, що написано на лобі. І за словами продавця. Вони поважають вас більше.

Вам потрібно уважно і зняти 2 руки, і обов’язково видалити еластичні смуги з дверей (герметизація), щоб було доступ до правого, як у відео!,Я знімав це відео, тому що в Інтернеті немає таких відеороликів! Не забудьте зробити так! Ось посилання для утримання:

З усією повагою, але цей ведучий не для камери, ідеально говорить, але на його тлі автомобілі, здається, є гігантами, наприклад, він буде сидіти на сидінні, тому, здається з колін, але насправді все не так просторе, не знову обурення, нехай це зробить кращі текстові відгуки

Сергій У вас є найкорисніші відеоролики, про Volvo, знімають більш цікаві, до речі, реле сигналу повинно бути розібраною та ретельно очистити контакти з наждаком, і все спрацює, я вирішив цю проблему, так що

Zhu-Zh-Zh-Oh.Чжу, Чжу-Джу-У-е-е-о, я йду до Пежо, а ні. гудіння. Десь 12 років тому я купив друга друга Нового Peugeot 206 на DR.Коробка з перегрівом у пробках.Продається за рік і схрестився. Якось так.

Приходь до нас салон!Ми розкажемо вам усе і покажемо вам все.Я гарантую задоволення!Ми їмо на будь.якій машині.Тільки Subaru.

Все ідеально показано! Питання полягає в тому, скільки стане ізоляцією шуму? Скільки готувати готівку, щоб зробити це самостійно! У мене є охоронці Suzuki vitara 2000, вхідні двері звичайного розміру, задня мала і все ще задня багажна двері!

Видалення седанів з стовбуром

Це означає лише один. Ти відчуваєш до нього (до цього Павла) “теплі ніжні почуття”. Сподіваюся, ти жіноча секс?

Не забувайте, що журнал, видаляючи будь.які деталі Tyota, зберігається на ПК для вічного вічного. Навіть після 150 тисяч. км. Будь.який власник дізнається, що вона знімається і яка шкода була.

І перед увімкненням лише із зупинкою? LSD знаходився на рівні обробки? Про люк зі старою приманкою якої 130.185?

Олександр Сергій! Щодо пробігу, поки ви не перевірили його, ви повинні сказати, повторіть те, що написано на лобі. І за словами продавця. Вони поважають вас більше.

Вам потрібно уважно і зняти 2 руки, і обов’язково видалити еластичні смуги з дверей (герметизація), щоб було доступ до правого, як у відео!,Я знімав це відео, тому що в Інтернеті немає таких відеороликів! Не забудьте зробити так! Ось посилання для утримання:

З усією повагою, але цей ведучий не для камери, ідеально говорить, але на його тлі автомобілі, здається, є гігантами, наприклад, він буде сидіти на сидінні, тому, здається з колін, але насправді все не так просторе, не знову обурення, нехай це зробить кращі текстові відгуки

Сергій У вас є найкорисніші відеоролики, про Volvo, знімають більш цікаві, до речі, реле сигналу повинно бути розібраною та ретельно очистити контакти з наждаком, і все спрацює, я вирішив цю проблему, так що

Zhu-Zh-Zh-Oh.Чжу, Чжу-Джу-У-е-е-о, я йду до Пежо, а ні. гудіння. Десь 12 років тому я купив друга друга Нового Peugeot 206 на DR.Коробка з перегрівом у пробках.Продається за рік і схрестився. Якось так.

Приходь до нас салон!Ми розкажемо вам усе і покажемо вам все.Я гарантую задоволення!Ми їмо на будь.якій машині.Тільки Subaru.

Все ідеально показано! Питання полягає в тому, скільки стане ізоляцією шуму? Скільки готувати готівку, щоб зробити це самостійно! У мене є охоронці Suzuki vitara 2000, вхідні двері звичайного розміру, задня мала і все ще задня багажна двері!

Видалення седанів з стовбуром

Привітання) я зробив Dro на вашому відео. Протягом шести місяців все гаразд. Питання про світлодіоди. Вони також є двома контактами з Габітами Габрітів, а також звичайними лампами? Ну, посилання на Аліка, якщо це можливо.

Я хотів би порадити седан докладніше про багажник багажника на підлозі)) Mikha Ви найкращий блогер) Удачі вам, брате

Я не знаю на ключі ні, ні, і ви натискаєте цю кнопку, тоді ви запускаєте, ви закриваєте, що це не підходить мені такого пристрою

добрий день. Багатий чоловік відкривається з брелока, але немає кнопки інтер’єру, що робити тоді? Друг сказав мені з багажником багажника на фользі, все ще все знаходиться на відкритому ротовому виконанні;)

Я не дозволяв їм склеїти мою машину. Ви можете бачити, які фахівці, я розумію, чи працювали вони, використовуючи ту саму технологію, що і автоматичний шаф. Сплеск на даху 🙂 Колективна ферма. це не той, хто не прилипає всередину кабіни, а склеюйте арки ззовні. Вам потрібно прокатати вібра, на даху 3 мм вібр ви там поширені з дурнем? 2 мм. максимум, а потім покладіть фетру, а не проміжок, перш ніж когось котишся сам, вивчіть частину. Я сміюся над тим же, як і вони самі. Професіонали B.Ла! Про багажник тулуба купа інформації в Інтернеті)

Хтось знає, задній диван і середній сидиухі можна змінити місцями на великих вулістах? або принаймні засуньте задній диван замість середніх сидінь? так що є 5 місць, а багажник великий.

Але мені дуже сподобався аргумент MAKS-2 (MAKS-4). У нього є мінус, що дроти будуть трохи більшими, оскільки підсвітка кнопок також проходить через нього. Але головний плюс у ньому (для мене) полягає в тому, що він вже має готові роз’єми для кнопки зразка Vaz 2114. Функціональність того ж. Сусід у гаражі і без вишикування багажника на Volkswagen переповнений чимось для ремонту))))

Це непогано, якби я більш ретельно рекомендував багажник багажника, писар. Назва ‘Ремонт Центрального замку. Одна двері не зачиняється ‘. Двигун зламався, ми ремонтуємо: ми беремо ще один двигун і переставляємо запасні частини. І якщо у мене немає другого замку.

А незагромована станція може бути розібрана. Я змінився власним сьогодні і трохи здивувався, як воно було закрито. А там прокладка повинна натиснути, коли ви вставляєте її назад.

Друг сказав мені, що седан із стовбуром, що закладений, все ще все є на відкритому ротовому режимі 🙂 Zalipushniki. Правильно в басейні всі фанери та дроти.) Каміння набережна в салоні

Клавіша блокування не звертається до запалювання, поки ключ не буде витягнуто, як форма зцілення, лише тоді ключ запалювання) Скажи мені, чи можна це виправити?

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Polo. VW Polo Sedan детально розбирає салон

У мого сина Volkswagen з обшивкою багажника все ще все добре))) зробити Шума через 180 тисяч.? Ну ну.

Мій друг сказав мені з багажником багажника на поло, досі немає проблем) за ці гроші, ви можете мати хорошу німецьку чи японську мову. І ви можете додати тисячі 200-300. Там загалом. буде.

Є припущення за аналогією з ременем безпеки: вони кажуть. Можливо, подушка не спрацює у вашому випадку, оскільки “система подумає”, що машина йде повільно. Хоча який алгоритм у випадках: передній пасажир (там немає датчика ременя), і ти не розбився, а у вас? Я особисто не любив “китайців” за такі дивацтва. Здається, можна їздити, але все якось не для нашого менталітету.

Він зробив себе паралельним туманом і стопою. Все.таки, електричний світлий захист. Гідравліки протягом року він може працювати протягом місяця, а може, і рік, але він загине на 100%. Я зміцнив підсвічування, стандарт. Вибори, виготовлені з білого паперу (вогнів) у свердловині іконограми та кольору білою фарбою, нутрощами панелі інструменту.

Питання про встановлення додаткових.акумулятор, ви змінюєте генератор або повний час залишається? Якщо регулярно, чи буде цього достатньо для зарядки двох по суті? Я хотів би детальніше пояснити обробку багажника;)

Доброго дня! Я зробив все так само, датчики точно. Але вони показують перешкоду, навіть якщо це не так, що може бути справою? Дякую!

Привіт, ви можете підняти вас до t.про.BMW E38 M57D30 99G. У вас є якісь контакти з вами, дякую Eveny.

Періодичні труднощі з підкладкою багажника не особливо дратують.)) І як ви поставили кнопку після. Зрештою, його потрібно було поставити на місце, і лише тоді подаються кінці проводів.

Друг сказав мені, і не вишикуючи багажник на поло, купу, як довгий час взяти руки), я з задоволенням подивився. Чекаючи продовження.

Скажіть, будь ласка, був сигнал для закриття лише у вхідних дверях. Я купив приводи на задні двері. Дроти були вирізані до того, що вони йдуть на вхідні двері. Це працювало два дні. Увечері все закрито. Вранці я приходжу, вони отримують прибуток від клавіатури, і нічого не відбувається, мені довелося відкрити водія з клавішами. І все вже вручну відкрити. Що це може бути? Чи можна було врізатися в дріт з передніх двигунів?

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Polo. Вийміть господарство кришки багажника, як підключене до седана заднього огляду камери

З електричним насосом! Я керую зі мною шприц і 0,5 л бензину в пляшці, і якщо я не накачую, то я наповнюю трохи бензину шприцом безпосередньо в насос, видаляючи з нього шланг, і він негайно відтягує його з танк.

Привіт, дядько Юра, ваші руки затоплені, я не можу зрозуміти, чому вони цього не зробили з фабрики, труднощі з багажником багажника вже напружуються!

Періодичні проблеми з обшивкою багажника вже хворіли 🙂 Зазвичай чоловік! Ви все правильно говорите!) Це не дуже покращує все. Ви все правильно говорите! Ефект лише для акустики, він краще співає! Щодо шумності, все говорить правильно

Про обшивку багажника і тому купа інформації в Інтернеті) Брат розповідає мені, де знаходиться спідометр UAZ Cargo 204

Під час розбирання я виявив. що на білому направленні є лише одне гумове колесо. Так правильно чи це шлюб. або відлетів під час розбирання?

У мене також є така проблема, вони підключили сканер, що щось не так з блоком, і ніхто не візьме його за це.Я намагався відкрутити його сам, і є 4 зірки і зламати з одного боку, і мені не вдалося відвернути його і їздити. Мій сусід у підлозі і без підкладки багажника багато зламався!

Lyokh скажи мені, у тебе китайські світильники, як це називають, і якою ціною ти їх купив?, І тому мені подобається!

Який вид звуку?CCA CCA??просто вже стоїть! Постійні проблеми з оболонкою стовбура розвідки.

2019, але інформація стала для мене. Дякую за даний час! Момент утилізації ганчірки не особливо освітлений)

В Інтернеті багато інформації про підкладку багажника))), але не в змозі знайти цей пристрій у поло в поло в поло?

А радіатор охолодження двигуна окремо витягується з радіатора кондиціонера. Друг сказав мені без багажника на поло, купа чогось зламалася.

Kerher K3. це не доля, щоб побачити, які котли йти, щоб забити радіатор? Мій друг і не вишикуючи багажник на поло, багато летів.

Червона підсвічування на приладовій панелі вказує на те, що вона стара для рестайльної версії, в ньому не було датчика температури двигуна, як ви з’ясували про перегрівання двигуна, я сподіваюся, що не вентилятор у спеку, це як у місті все.таки не підірве одне і те ж плавне шосе, щоб дути

Всі права захищені. При передруку матеріалу потрібно активне посилання.© ніж чиновники, краще себе! Зворотній зв’язок

Зроби бюджет із ізоляція дверей (матеріал STP)

Доброго дня, друзі!Власне, ця зміна спочатку не була запланована. В останній машині я сам провів цю процедуру. Так, результат цікавий, здається, є. Але, враховуючи особливість мого здоров’я (я глухий на одному вусі), відсутність Шумки мене не налякала.Але, взявшись за підлокітники, я подумав, що двері все ще розбираються. Чому б не зробити. Ну, так що двері, принаймні, зачинилися благородним щільним стуксом, а не дзвонили), я купив готовий набір STP, валика валика. Решта інструментів. всі доступні.Я вибрав цілий вихідний день для цього бізнесу. Крім того, погода все ще пощастила.

Варто зазначити, що ефект ефекту не стався і не відбудеться, в принципі. Для того, щоб це сталося, вам потрібен дорогий матеріал, більше часу та зусиль. І в ідеалі, щоб подарувати автомобіль професіоналам взагалі.Сильний скрип у задніх дверях у районі повільного керування по нерівній дорозі взяв мене більше.

Я позбувся розбиття цього в результаті, і це головне.Я зробив у двох шарах всередині дверей:

Повністю розгорнуті аркуші без тріщин та прогалин.Другий шар зверху

Зовні я якомога більше склеював його з шматочками вібраційного матеріалу.

Я використовував конструкторську фен для опалення. Як мені порадили, можна було опустити ролик у окропу. Цей метод не використовував vmaterial of stp для роботи. це задоволення. Віба приголомшливо склеюється і котиться. Три коробки набору було достатньо для 4 дверей. Залишки виявилися трохи.3 Більше шарів виявились-це шумозображене для обшивки, та сама компанія.

Як результат: під час руху немає скрипки. Двері стали помітно важкими, закритими «красиво», як це звичайно сказати зараз), здається, навіть у салоні стало зручніше, але це неточно: D можливе.Музика добре грає. Але, як я вже сказав, важко мене особисто оцінити.Перегляньте відео

Це все, дбайте про себе та своїх близьких.

П.С. Я зробив щось цікаве, але більше про це пізніше.

Volkswagen Polo Sedan 2018, бензиновий двигун 1.6 л., 110 л. З., Передній привід, механічна коробка передач. своїми руками

Volkswagen Polo, 2019

Volkswagen Polo, 2018

Коментарі 36

Відмінна робота! Що стосується скрипки з задніх дверей. Це сценарій оксамиту зверху в дверях по нерівній дорозі, особливо в спеку. Вам потрібно склеїти броньований транспортний засіб зверху.

Ви повинні відкрити свою студію, закінчити поло) все в красі. Не кидайте канал)

Ми прагнемо до хорошого електрика піде?

Дійсно добре) я роблю ізоляцію шуму-вібро в іншій машині. Але я пішов більш складним чином. Трохи різні матеріали однієї компанії. У мене є Chrysler (така велика міні.лінія). Як результат, на дверях, кришка магістралі, крила та задні арки зсередини, вже витрачені на матеріал 8500 re. Тобто майже втричі дорожче. Так, інтер’єр більше і трохи більше, але ваш варіант набагато економічніший.

На моєму поло (у нього є працівник) не спостерігалось крик. Поки я не прочитав ваш пост на ударів, все взагалі скрипить на моїй країні. Раттлінг йде звідкись з правої середньої стійки. Ну, дякую окремо за ваш пост. Тепер я думаю про те саме, щоб пройти лише набір дверей), тож дякую за детальний огляд!