Заміна сальника півосі заднього мосту ГАЗель

.5. Передній міст

Рис. 6.4. Основний переказ: 1. болт; 2, 33. пружинні шайби; 3. керована передача; 4, 24. напівмоги; 5. регулююче кільце; 6, 22. підшипники; 7. розпусний рукав; 8. зовнішній кліп зовнішнього роликового підшипника; 9. роликовий підшипник; 10. упертне кільце; 11. печатка; 12. рефлектор; 13. фланець; 14. шайба; 15. гайка; 16. Carter Bridge; 17. Регулювання кільця.

6.5.4 Заміна голови свинцевої передачі передньої осі передач

Замініть залозу, коли витік масла виявляється з фланця коробки передач. Примітка для потоку масла також можуть бути викликані надлишковим маслом у картера або засмічення сакун. Вам знадобиться: кінцева голова “на 27”, ручка, плоска викрутка леза, ключ динамометр. один. Поверніть машину на стоянці гальма, встановіть зупинки під задні колеса автомобіля. Підйом.

6.5.5 Видалення та встановлення відключення відключення колеса

Згортання вимкнення колеса видаляється, щоб замінити його або отримати доступ до інших одиниць. Вам буде потрібно: ключ “при 14”, викрутка з плоским лезом, витяг із зовнішньої зупинки. один. Зніміть три монтажні гвинти 2. і видалити кришку зчеплення. 3. Видаліть шість болтів, закріплюючи вимкнення колеса та видалити його. 4. ти.

6.5.6 Видалення та встановлення напівфабрикатів

Передні колеса видаляються, щоб бути заміненими під час пошкодження, відмови петлі рівних кутових швидкостей (ШРУВОВ) або отримати доступ до інших одиниць. один. Поверніть машину на стоянці гальма, встановіть зупинки під задні колеса автомобіля. Підніміть і встановіть передню частину автомобіля до опор, видалити колесо. 2. Зніміть гальмівний диск (див. “Замінити.

6.5.7 Заміна морепродуктів передньої осі

Замініть залозу при виявленні витоку масла з поворотного кулака. Вам потрібна плоска викрутка леза. Примітка витоку нафти також може бути викликана надлишковим маслом у картері або засмічення сапу. один. Поверніть машину на стоянці гальма, встановіть зупинки під задні колеса автомобіля. Підніміть та встановіть передню частину автомобіля на підставку, видаліть кількість.

6.5.8 Видалення та встановлення основної передачі переднього мосту

Основна передача видаляється для ремонту або заміни. Вам знадобиться: “10” ключі, кінцева голова “в 19”, “27”. один. Поверніть машину на стоянці гальма, встановіть зупинки під задні колеса автомобіля. Підніміть та встановіть передню частину автомобіля до опорів, видаліть колеса. 2. Зніміть пробку та злийте масло з передньої осі (див. «Заміна масла спереду.

6.5.10 Регулювання підшипників основної передачі переднього мосту

Загальні підшипники передачі Налаштуйте наступне замовлення. Рис. 6.4. Основний переказ: 1. болт; 2, 33. пружинні шайби; 3. керована передача; 4, 24. напівмоги; 5. регулююче кільце; 6, 22. підшипники; 7. розпусний рукав; 8. зовнішній кліп зовнішнього роликового підшипника; 9. роликовий підшипник; 10. упертне кільце; 11. печатка; 12. рефлектор; 13. фланець; 14. Шей.

6.5.11 Видалення та встановлення переднього мосту

Передня вісь видаляється, щоб замінити його промінь або з повним зносом всіх частин, коли частковий ремонт стає недоречним. Вам знадобиться: ключі “в 17”, “19”, “22”, “24”, “27”, Спрінгс Спрінгс Суспензія. один. Поверніть машину на стоянці гальма, встановіть зупинки під задні колеса автомобіля та піддомінінюють передню частину автомобіля. 2. Відпустіть затягування кріплення горіхів.

Заміна задньої частини задньої осі Shank Shank

Елементи, такі як печатка хвостової частини задньої вісі, є недорогі, але робота з їх заміни для газеллів вимагає значно великих витрат на оплату праці та, відповідно, з точки зору вартості, вона буде дещо вищою, ніж сама деталі. Але це непрактично заощадити на цій операції, оскільки недостатньо якісного виконання може призвести до набагато більш серйозних несправностей.

READ  Камера заднього виду Skoda Octavia а5

У своїй функціональності ця залоза, як і в інших елементах автомобіля, є печаткою. Потрібно запобігти витоку трансмісійної масла з задньої осі. Коли система розгорнута від нього, пластична мастила підшипників дуже швидко промивають. Відповідно, недостатньо часта заміна цієї частини може призвести до нафтового голоду та загального випуску відмови передачі.

ГАЗ-3110 “Волга”: заміна задніх осі

Перш ніж поїхати у відпустку, я вирішив перевірити стан моєї машини, і при вивченні задньої вісь, я виявив витоку масла з лівого гальмівного барабана. Прокрутіть Сапун на правій стороні мосту, і стало зрозуміло, що Сапун не був забитий грязь, що означає, що вам потрібно змінити напівмос.

Я пішов до магазину, і там мені порадили купувати імпортну залозу. Так і зробив, а повернувшись додому, поволі приступив до ремонту.

Відпустіть виїзд лівих клейових горіхів і покласти проти барвника під правий задній колесо. Потім, опублікував заднє ліве колесо і видаляли його, а потім покладіть поріг під задню частину порогу як страхування.

Барабанні кріпильні гвинти, які дивують, викрутіть легко і навіть не мали використовувати ударну викрутку. Після пари не сильних ударів з молотком над гальмовим барабаном, мені вдалося його видалити. Як і очікувалося, барабан і подушки були в нафті.

Він прийшов, щоб видалити напівосу, і для цього треба було відкрутити чотири болти на спині гальмівного щита. Він взяв залізну щітку і очистив голову болтів, а також, наскільки це можливо, горіхи зварені до гальмівного щита. Потім, бризок їх у талію і готувався до відкручування болтів з гарними воротами.

Фронтальний верхній болт Кріплення напівмосей, не хотів відкрутити. Потім полегшити процес, я пограбував його молотком. Нарешті, болт піддався і негайно роздавлений. Це здивувало мене погано, т.До. Болти кріплення напівмосей ніколи не розбилися.

Інші болти відкручував дуже акуратно: обстукав їх і приварені гайки по кілька разів і полив Ведешкою. Він приніс свої фрукти, а 3 залишилися болти дуже важкі, але викрутіть.

Далі, різка викрутка зняла подвійні весняні подушки та засувку з переднім блоком. Зважаючи на те, що кріплення болт склав, я не згорнувся з скручуванням зламаного болта, і просто відрізаний шліфувальником з кріпильною пластиною зварного горіха. Потім, постукав легкий молоток на напівсам, між кріпленням болтів та напівосьовою осі досить легко залишена.

Коли була витягнута напівфома, витягнула стара залоза з її панчіх і ретельно натиснула новий (розмір залози 725210 мм, 2-2401060-б). Залишається змащувати підшипник напівмовних осей літолом, поклав напів-вісь на місці і за безпеку.

Замість розбитого болту, покладіть кардановий болт з мац до 121,25 мм. Спочатку я хотів би боротися з гайкою до монтажної пластини напівосі, але, побачивши, що сидіння були вільними під фланцем напівподібних, не зробили цього.

Потім вимивають підтримку диска з прокладками та гальмом барабана за допомогою бензину. Покладіть пружину на пружину і забезпечив засувку блоку на підтримку диску. Регублений ручний звук, видаляючи розрив між поршнями циліндра та кінцем подушок.

Правильно орієнтований на барабан, і він зайняв своє місце, після чого я тягнув його з трьома гвинтами (гальмівний барабан розміщений на напівосі в одній позиції).

Нарешті, покладіть колесо на міст і перетягнув колісні болти. Видалив машину від гнізда і знову передав болти. Це все, ремонт був завершений і зайняв мінімум часу.

Як змінити газельську залозу

Колодки, незважаючи на свою турботу, відіграють важливу роль у забезпеченні ефективності механізмів. Їх шкоди може призвести до витоків нафти, і це провокує інтенсивний знос взаємодіючих частин механізму. В результаті проживання заміни печатки ви можете отримати проблему, яка вимагатиме довгого та дорогого рішення. Тому краще не затримувати, але робити ремонт відразу після виявлення несправності. Далі ми зрозуміємо, як змінити залозу на задніх осьовий редуктор у автомобілі Gazelle. Процедура може бути виконана самостійно.

Заміна задньої задньої осі Gazelle. послідовність дій

Список інструментів, що використовуються для виконання цієї операції, не є надто великим. Перш за все, буде потрібно динамометричний ключ та двошаровий наповнювач.

READ  Заміна олії в АКПП Ford Focus

Щоб отримати доступ до змінної заробітної плати на автомобілі Gazelle, ви повинні виконати наступні кроки:

 • Від’єднайте фланець передач від карданного валу. для цього потрібно було б викрутити 4 карданових болтів з горіхами. Фланець хвостовика з передач стискається за допомогою двошарового наповнювача. Незважаючи на те, що окремі майстри виконують цю операцію і просто з руками, але без інструменту, це не завжди можливо
 • Так що хвостовик не прокручується в машину в процесі експлуатації або покласти на ручний звук або використовуйте монтажні лопаті для цих цілей, яка вставляється в фланець-отвори;
 • Після цього карданський вал відводиться до бік і, в ідеалі, вони фіксують, що він не заважає подальшому руху роботи;
 • Потім зніміть фланець відбивач (прикріплений до редуктора з гайкою).

Після демонтажу вона фактично почала замінити:

Заміна заднього Hub Gazelle заднього вузла

 • Потрібно видалити печатку з шиї коробки передач. зазвичай вона може бути зроблена без будь-яких складних труднощів, щоб позувати з традиційною викруткою;
 • Сайт установки залози повинен бути ретельно, щоб перевірити корозію та пошкодження. Якщо вони незначні, шліфування виконується для усунення даних дефектів, якщо ні, цілий елемент замінюється.
 • Після цього, посадковий майданчик залози і, особливо ретельно. робочий край нового елемента обробляється спеціальним пластиковим мастилом.
 • Після цього приступити до натискання нової залози. Для цього використовуйте молоток і спеціальний рукав. Важливо, щоб удари не надто інтенсивні, інакше ви можете легко пошкодити новий елемент. Інший відповідальний момент натискання. одноманітність. У випадку наявності спотворень в будь-якому боці, нова печатка не триватиме довго і загрожує здоров’ю всієї коробки передач.
 • Нарешті, Shank збирається у зворотному порядку. У більшості випадків доцільно замінити гайку свого прикріплення до нового, оскільки воно досить швидко носить.

Після монтажу та встановлення Shank, ви повинні виконати наступні кроки:

 • Костюм задні колеса автомобіля;
 • Напівосей виводяться з передачами;
 • Гайка хвоста затримується до бажаного рівня. У той же час фланець, щоб він не заважав, тримав болти;
 • Перевірте опір фланця. Для цього він обертається вручну. Рух має бути рівномірним — якщо є люфти або, навпаки, заїдання, а під час руху чуються клацання, це говорить про те, що робота була зроблена недостатньо якісно.

Така перевірка дозволяє вам переконатися, що правильне виконання робіт, а також гарантувати тривалий термін служби відремонтованого елемента. Важливо враховувати, що часто працюють з вузлом, не обмежується заміною залози. Якщо він довгий час текла, то це буде дуже швидше, щоб відновити коробку передач. Ця операція досить складна і вимагає наявності спеціального обладнання, тому він не рекомендується самостійно в умовах “гараж”.

При виборі використовуваних печаток важливо звернути особливу увагу на їхню якість, як дефектні елементи, на жаль, не зовсім. Маркування залози безпосередньо на її поверхні повинна бути чітко прочитана і застосовувати рівномірно без чергу.

Видалення напівмосей і заміни залози. ВАЗ 21213, 21214 (Niva)

Ключовий ключ “на 17” виходить чотири гайки болтів кріплення напівосу до фланцевого пучка.

Сплітувальна викрутка згинаючи запірні пластини кріплення болтів напівосі.

Виправити колесо з протилежною стороною на напівосі, поклавши три гайки для декількох поворотів.

і видалити напівмос, зібрані з монтажної пластини, підшипникового та блокування кільця.

Вийміть герметизуючий гумовий кільцевий фланець.

Ми вставляємо два болти в отвори гальмівного щита та пучків задньої осі, так що щит не висить на гальмівній трубці.

Ми, здається, залоза з ковзаючими пасажами.

сальник, півосі, заднього, мост

Інструментальною головкою відповідного розміру з подовжувачем (або відрізком труби) запресовуємо новий сальник.

З деформацією напівмовних осей, знос його слотів, а також знос підшипника, ми замінюємо напів-осі до нового, зібраного з підшипником, а замикаюче кільце (не рекомендується замінити Підшипник або відключення кільця). Встановіть насіння в зворотному порядку. Перевірте рівень нафти в задньому мосту, і, якщо необхідно, заповнити.

Порада

Для тих, хто не знімав підшипників з посадки. Взагалі всі підшипники на заводі запресовуються пресом. У умовах гаражу немає, існує також оснащення (ліжка, столи з зупинками, оправками). Тому для видалення підшипника потрібна дуже масивний молоток. Щоб подути масив на невеликій швидкості молотка. Світлий молоток навіть з сильним підшипником не вилучається. удар буде еластичний.

сальник, півосі, заднього, мост

Сальник приводу тепер добре видно. Для вилучення сальника використовуємо велику плоску викрутку «в упор» постукуючи по колу діаметрально.

READ  Не відкривається багажник седан Polo

Тепер обов’язково оглянути та зачистити ганчір’ям посадкове місце сальника правого приводу. Якщо він має занурення, корозію, за винятком відняття, доцільно застосовувати відбір мастил для нової залози.

Все готове до збирання. Сальник півосі запресовуємо в посадкове місце підходящою по діаметру оправкою або головкою.

На всіх «класичних» моделях (ВАЗ 2101-07) заміна сальників правого та лівого приводів відбувається аналогічно.

Як замінити та відрегулювати підшипники задніх коліс автомобіля ГАЗель

Зніміть задні колеса на одній стороні автомобіля (див. Як видалити задні колеса та напів-осі автомобіля Gazelle).

Спеціальний ключ із стандартного набору “на 62” поверніть гайку замку.

Виймаємо замкову шайбу, підчепивши її гачком або тонкими плоскогубцями.

Ті ж голова відключає зв’язувальну гайку і видаліть його.

Зауважте, що він встановлений з шпилькою.

сальник, півосі, заднього, мост

Потягнувшись на себе, зніміть концентратор разом з гальмівним барабаном, підшипниками та манжетою з колясою напів.

Вийміть внутрішнє кільце зовнішнього підшипника з роликами.

Вийміть внутрішнє кільце іншого підшипника з роликами

Зовнішні кільця м’якого металу зовнішніх і внутрішніх підшипників

Промийте внутрішню порожнину концентратора та інших частин керосину або дизельного палива.

Змастіть місця підшипників з трансмісійним маслом.

Удари молотком через м’яку прокладку, натискають зовнішні кільця нових підшипників.

Змащення літол-24 роликів та сепаратор внутрішнього підшипника і покласти його у внутрішнє кільце у зовнішньому.

Встановивши вперту шайбу, розмахуючи край нової манжети літолу-24, використовуючи стару манжету як оправку, ми натиснемо нову манжету.

Ми поставили на концентратор на корпус напівосу, після чого ми встановлюємо внутрішнє кільце з змащеними літоль-24 роликами зовнішнього підшипника.

Перегляньте регулюючу гайку і відрегулюйте підшипники.

Заміна заднього Hub Gazelle заднього вузла

Встановіть напівмосей, після чого заповнюють колеса колеса HUB (див. Як замінити масло в задній мостові коробки передач).

Видалення та встановлення напівфабрикатів

Половина, зібрана з підшипником, замінюється збільшеною порівняно з звичайним шумом з задньої частини заднього колеса автомобіля як при русі в прямому та поворотах. У цьому випадку спостерігаються підвищені осьові та радіальні народи напівосі.

Дозволено осьовий кліренс не більше 0,7 мм.

Редагування напівмовних осей і заміна його підшипникового часу споживаючи та вимагає спеціальних навичок слюсару. Тому, за відсутності таких навичок, ми рекомендуємо, коли осьові або радіальні завіси напівосей осі, щоб замінити монтаж напівосі. Якщо, видаляючи напівосьову вісь, ви виявили, що перетворює внутрішнє кільце підшипника відносно замкнутого рукава або посадкового поясу напівосу, замінюють напівосьову збірку підшипником.

Вам знадобиться: ключ для коліс коліс, голова “19”, великий зубний, молоток.

Встановіть машину на екзаменаційний канат або підйом.

Зніміть декоративний ковпак заднього колеса, послабте колісні болти, підніміть задню частину автомобіля, виверніть колісні болти та зніміть колесо.

Зніміть гальмівний барабан (див. “Видалення та встановлення гальмівного барабану”).

Видаліть чотири болти кріплення напівосьової осі з гальмівним щитом до фланця напівосі.

Якщо ви не збираєтеся змінювати залозу, дотримуйтесь. Не пошкоджуйте його робочий край.

Якщо немає витяжки, то ви можете використовувати цей шлях: встановіть колесо ззовні диска до фланця, закріпіть його з трьома болтами, не затягуючи їх, і витягніть його з колеса на колесо.

Після видалення напівпоставленого гальмівного щита з задньою гальмом залишається на фланці напівосі. Будьте обережні, щоб не розбивати гальмівну трубку, прикріплену до робочого циліндра.

Поясніть напівосу, використовуючи спеціальну інерту.

Встановіть напівосу, щоб видалити. У цьому випадку оберніть чотири болти монтажних віків 65-80 н м (6,5-8 кгс м).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS