Заміна радіатора плит Lada Kalina. Заміна радіатора печі Каліни з видаленням панелі

Скільки коштуватиме замінити радіатор печі на Каліну

Потужна плита в Каліні дозволяє комфортно передавати суворі зими. З часом його ефективність падає, у кабіні з’являється запах антифриз, а на склі жирна плівка. Гірше, коли на підлозі зустрічається калюжа антифризу, а резервуар для розширення порожній. Для Каліни повністю зроблено заміну радіатора печі. Проблема полягає в тому, що конструкція нагрівача відрізняється від попередніх моделей вазів і замінити його, необхідно розібрати передню панель. У службі для аналізу та заміни радіатора вони візьмуть від 6000, тому багато власників автомобілів вважають за краще змінювати його самостійно.

Автомобільна плита складається з корпусу з демпфером та металевим радіатором з трубами. Встановіть два типи: мідь та алюміній. Кожен має свої переваги:

 • Мідний нагрівач має меншу теплопровідність, вони нагріваються повільніше, а також дають тепло. Їх надійність та ремонтопридатність вищі, радіатор завжди може бути запечатаний.
 • Алюміній цінується за швидке опалення та хороша тепловіддача, низька ціна та низька вага. Але у випадку витоків неможливо відремонтувати.

плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

Щойно розпакований радіатор плит на Ладі.Каліні

Важливий! У хорошому радіаторі, печі встановлюють пластикові завитки або турбузатори, вони підвищують ефективність на 20-25%.

Часті несправності вузла:

 • Нагрівання погіршується завдяки засміченню труб та сот;
 • витік антифриз;
 • мокрий туман у салоні через витік стиків;
 • Тріщини на подачі труб.

Ці несправності супроводжуються падінням рівня теплоносія в розширювальному резервуарі автомобіля, збільшенням температури двигуна. Найчастіше витік виявляється взимку під час різких температурних відмінностей. Пари етиленгліколю токсичні, тому ви не можете затримати ремонт.

Не важко виявити плиту на Каліні. вона відразу за центральною консоллю, трохи нижчою, ніж радіо. Розмір радіатора 24 на 20 см, товщина 5 см. Відразу під ним встановлюється ECU двигуна, який часто затоплює антифриз із серйозним витоком.

Причини невдачі радіатора:

 • Низька якість антифриз, утворення масштабів та твердих опадів у ньому, засмічуючи трубу печі;
 • Дешеві типи антифриз агресивні до алюмінію і призводять до корозії та появи тріщин;
 • низькоякісні продукти або підробки для відомих брендів;
 • використання води взимку;
 • руйнування внаслідок тривалої роботи.

Підготовка до заміни нагрівача

Рекомендується розпочати роботу самостійно лише в тому випадку, якщо є гараж та набір інструментів. Повна розбирання та збірка передньої панелі займе цілий день, спрощений метод потребуватиме щонайменше 3 години. Робочий інструмент:

 • хороший набір викруток і клавіш;
 • набір голови. 7,8,10,13;
 • плоскогубці;
 • ножовка по металу;
 • різкий ніж;
 • Болгарська;
 • посилені шланги діаметром 20 мм;
 • ємність та шланг для дренажної теплоносія;
 • Новий радіатор.

На робочому місці має бути гарне освітлення, і всі дрібні деталі, коли розбирання буде зручно розміщувати в окремих коробках. Після того, як двигун трохи охолоне, вони починають замінювати радіатор печі. Це можливо двома способами: з видаленням панелі повністю та з частковим розбиранням та відрізанням стіни корпусу нагрівача.

Увага! Не вливайте в систему охолодження спеціальних ущільнювальних сполук у систему охолодження. Разом з невеликим витоком, вони великою ймовірністю засмічують вузькі канали радіатора печі.

Спосіб видалення торпедо на Каліні

Цей метод рекомендується заводом і використовується у всіх офіційних службах. Переваги цього методу включають безпеку всіх пластикових елементів та щільну установку печі на своє місце.

  Ми починаємо демонтаж при відключенні підводного клеми акумулятора та видалення декоративної жаби під капотом. Разом з ним ми видаляємо корпус повітряного фільтра та сама акумулятор, звільняючи доступ до опалення радіатора.

Вийміть жаби під капюшоном автомобіля

Від’єднайте шланги, що йдуть на плиту

плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

Автомобіль після видалення передньої панелі

Зручно поєднати процедуру заміни радіатора з повним розбиранням з шумоізоляцією машини або іншими подібними роботами, коли внутрішня частина необхідна.

Метод без зняття приладової панелі

Заміна радіатора печі на Lada Kalina без зняття панелі стала популярною завдяки швидкості та необхідності демонтувати мінімальну кількість вузлів. Алгоритм має певні відмінності від класики.

 • Ми зливаємо охолоджуючу рідину і видаляємо все надлишок під капотом, відкрутіть затискачі, за допомогою яких кріпляться шланги на вході та виході плит.
 • У кабіні ми починаємо розбирати рульову колонку. ми демонтуємо захисний кожух, перемикачі керма, всю проводку до них. Ми звільняємо доступ до рульової колони та вузла педалі.
 • Рульовий стовпчик видаляється на місці кріплення рульового керма електроенергії. Він тримає на 4 болти і відключається від кардана.

Щоб відключити рульову колонку, вам потрібно відкрутити чотири болти

Декоративна обігрівача утримується на трьох гвинтах

Акуратно витягніть плиту

Переваги цього методу очевидні: час споживання розбирання та відключення численних роз’ємів не потрібні. На передній панелі цвіркуни не з’являться після складання, а пізніше розбирання та заміна радіатора нагрівача відбувається набагато простіше. Ефективність печі не знижується від цього.

Як показує досвід роботи нового радіатора протягом 3-5 років роботи, після чого неминуче починаються проблеми. Як водій вирішує, як ремонтувати. Наявності найпростіших навичок обслуговування автомобілів буде достатньо для незалежної заміни в гаражі. В іншому випадку вам слід звернутися до служби. Каліна з кондиціонером має більш складну кліматичну установку з двома радіаторами, а заміна нагрівача кабіни виготовляється з розрізанням всієї передньої панелі.

Чотириста на годину роботи. Ось скільки вони беруть на службову станцію при ремонті автомобілів Vaz. І при заміні радіатора плитки. 500. Звідки виникає така несправедливість, що робити у випадку витоку радіатора нагрівача і чому вся Каліна збирається навколо цього самого радіатора, а не радіатор вводиться в машину, ми будемо шукати відповіді на ці питання разом.

Особливості заміни радіатора печі на Kalina

Існує лише один офіційний метод заміни піч нагрівача на Каліну. І він надихає священну хвилювання. повну демонстрацію кабіни, зняття передньої панелі, сидіння та центральної консолі. Це забирає багато часу, зусиль та нервів, і якщо ви попросите допомоги на станції обслуговування, ціна заміни радіатора нагрівача Каліна може не вписуватися в 4 тис.

Але не слід поспішати. Якщо в салоні холодно, це не означає, що радіатор винне у всьому. Проблема може бути не похована такою глибокою. Причиною бідної роботи нагрівача може бути пробкова пробка, яка не повністю передає антифриз у радіатор печі, і він може повністю заблокувати. Ми детально не зрозуміємо цю проблему, просто скажімо, що злив старий теплоносій, миючи систему охолодження та затоку нової рідини, ви можете уникнути проблем з плитою.

Часто початківці водії піднімають паніку про холодний салон саме через закриті жалюзі, засмічені салонні фільтр або погано робочий електричний двигун нагрівача. Що теж при заміні його вимагає або акробатичної підготовки, або повного демонтажу салону. Крім того, певний досвід також вимагає кондиціонування, який іноді потрапляє в салони Каліна і не завжди правильно взаємодіє з нагрівачем. Однак заміна радіатора нагрівача Каліна є актуальною не лише при витоку теплоносія.

Причини невдачі нагрівача

Практика експлуатації Лада Каліна каже, що з наступних причин необхідно дістатися до радіатора нагрівача:

 • Якщо ви ігноруєте фільтр салону, не кладіть його взагалі, то радіатор швидко засмічується пилом. Він поступово накопичується в клітинах радіатора, і після певної кількості росту грязі радіатор перестає давати тепло.
 • Шлак і кокс всередині радіатора нагрівача. Типова проблема, і вона виникає, коли власник використовує рідину, що охолоджує низьку якість, або змішує її з не дистильованою водою. У таких випадках промивання системи охолодження рідко допомагає, і єдиний вихід із цієї ситуації. це заміна радіатора печі.
 • Ослаблення монтажу радіатора Каліна призводить до появи тріщин у місцях кріплення труб. Неможливо вирішити цю проблему без демонтажу радіатора.

Якщо, тим не менш, заміни радіатора не можна уникнути, то спочатку вам потрібно вибрати хороший теплообмінник, оскільки його заміна буде незабутньою.

Заміна радіатора плит Lada Kalina

Усі власники домашніх автомобілів Lada Kalina знають, що видалення та заміна радіатора плит у цій моделі пов’язане з деякими труднощами завдяки структурним особливостям автомобіля, але досвідчені «калінови» знають, як замінити основний елемент нагрівання Система своїми руками, і ми готові розповісти вам про такий ремонт у цьому ремонті всі деталі.

Важливий! У Каліні радіатор плит встановлюється над блоком управління комп’ютером на дошці, тому витік може спричинити більш серйозні та дорогі поломки.

Фрагментація радіаторів печі, встановленої в Каліні. Щоб процедура заміни не повинна часто повторюватися, купувати якісні запчастини!

плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

Вибір якісних запасних частин та необхідний інструмент

Нові деталі системи опалення для вітчизняних автомобілів представлені на широкому спектрі ринку запчастин, але не кожен виробник постачає частини високої якості, які мають тривалі проблеми, тому перевагу надаються вузлам із оригінальними статтями LADA і придбати наступні вузли:

 • Піч радіатор (ORIND. мистецтво. 11180-8101060-00);
 • Набір армованих труб системи охолодження (мистецтво. Remkomplekt 234rsh)
 • металеві стяжки 2шт;
 • антифриз.

Видалення радіатора печі на Lada Kalina проводиться без використання спеціалізованого інструменту, просто запасіться стандартним набором

 • Rozhkovo-Naval Keys (Set);
 • викрутки та плоскогубці;
 • Hacksaw (знадобиться у випадку роботи, не знімаючи торпеду);
 • ємність до осушення старої теплоносія;
 • Рукавички для безпеки.

На початку 2019 року акції приватних ремонтних автомобілів оцінюють цю роботу приблизно на 5 тис., І ретельно вивчаючи наведені нижче інструкції, ви можете без особливих труднощів зробити весь свій власний ремонт, що суттєво врятує бюджет власника Viburnum.

Етапи роботи

Досвідчені ремонтники автомобілів знають, що ви можете замінити плиту на автомобілі Kalina на повне видалення центральної консолі та без розбирання автомобіля торпедо.

Перший метод: заміна без демонтажу центральної консолі

плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

 • Автомобіль їде в кімнату, після чого потрібно чекати повного охолодження двигуна, що дозволить вам безпечно виконувати всю роботу. Далі термінал видаляється з акумулятора
 • Наступний крок у попередньо заміщеному контейнері осушений старим антифризом, це робиться через відкруку спеціалізованої пробки внизу радіатора системи охолодження. Після цього демонструється корпус повітряного фільтра та його подача повітря, яка відкриє вільний доступ до кріплення радіатора печі в підрозділі простору автомобіля.
 • Відкручуючи кріпильну гайку та видаляючи труби подачі та виходу з теплоносія в систему опалення, ми переходимо до демонтажу пошкодженої частини у внутрішню частину автомобіля.
 • Наступним кроком є ​​демонтаж педалі газу. Раніше він повинен бути відключений від кабелю управління. Далі, декоративні накладки на рульовій колонці розбираються, всі вузли контролю склоочисників та сигналів поворотних сигналів видаляються з нього.

плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

Далі ми демонтуємо саму колону, відкрутивши чотири гайки його кріплення в області рульового керма керма та запусковий болт кардана на рульовому граці. Це відкриє доступ до сидіння радіатора нагрівача.

Важливий! Необхідно зробити записку про кардант, рульовий стовпчик та граблі, що дозволить правильне положення керма під час повернення, інакше його доведеться відкрутили і переробити правильно.

плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

 • Знявши стовпчик, ми отримуємо доступ до декоративної підкладки радіатора плитки, відкрутивши його три кріпильні гвинти та за допомогою хакерської пили, ми відрізали нижню частину пластикового корпусу нагрівання, з одним шматочком, коли, коли, коли, коли встановлення, його потрібно склеювати назад.
 • Вирішуючи частину пластикового кожуха, несправна частина нагрівача може бути демонтована, поклавши стару ганчірку на підлогу автомобіля, що дозволить залишити антифриз не дістатися до підлоги.
 • Демонтаж цього. Встановлюючи нову частину на сидінні, ми переходимо до встановлення всіх видалених вузлів автомобілів у зворотному порядку.

  Варіант Другий: Заміна повним розбиранням торпеди

  Дотримуючись наведених вище інструкцій, як видалити старий радіатор, необхідно повторити вищезазначені чотири точки, описані вище, на етапах роботи (за винятком демонтажу педалі газу та рульової колони). Далі ми виконуємо такі дії:

  плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

  • Ми повністю видаляємо декоративні колодки панелей приладів, на центральній консолі видаляється блок управління радіо та клімату.
  • Ми демонтуємо всі протоки та підкладку перед лобовим склом, що відкриє доступ до дев’яти болтів кріплення Darum. Відкрутіть болти і демонтуйте панель.
  • Видаліть весь кожух печі, відкрутіть її кріплення (з бічних ребер жорсткості тіла). Вийміть стару плиту та встановіть нову.
  • Повернення до розміщення всіх видалених елементів (у зворотному порядку).

  Повністю збирається в систему охолодження, заповніть систему новим антифризом і ретельно вивчайте всі з’єднання на витоки. Все, ремонт завершено, автомобіль можна керувати. Також перегляньте крок.кроки відео інструкції щодо заміни радіатора печі на автомобілях Lada Kalina:

  Як замінити радіатор плитки на автомобіль Lada Kalina

  Привіт, шановні читачі! Тема, про яку йдеться, буде більш зацікавлена ​​у власників автомобіля Lada Kalina. Зима. суворий час. Але сильні морози не страшні, якщо обігрівач автомобіля в хорошому стані. Однак якщо одиниця зламається, а плита тече, то вам потрібно вирішити проблему якомога швидше. Ми поговоримо про те, як правильно замінюється радіатор обігрівача Lada Kalina.

  плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

  Підготовка до ремонту

  Система опалення не тільки забезпечує зручні умови в салоні, але й дме скло. Якщо ви все ще можете бути в холодному салоні якось, тоді контролюйте машину замерзловими окулярами, загалом, нереально. Калінові печі встановлені надійними та теплими ідеально. Однак, як і будь.яка деталь, обігрівач може зламатися. Найбільш вразливим місцем є радіатор.

  У той момент, коли не вдається цього пристрою, легко помітити. Як тільки плита перестала зігріти, а в кабіні з’явилися калюжі антифриз. настав час зняти пристрій.

  Піч починає просочуватися як правило, взимку. Це відбувається через те, що в цей час року різниця температури є найбільш помітною. Пристрій розміщується в ніші 54х198 мм праворуч від сидіння водія, трохи нижче радіо. Розміри пристрою. 240х195×50 мм. Виготовлений з пластику та алюмінію.

  плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

  Пристрій розташований надзвичайно незручним, тому для його видалення, а потім замінити, це займе багато часу. Важко працювати поодинці. Краще запросити друзів. 2-3 людей, які не тільки допоможуть, але й скажуть вам, як видалити цю чи інше. Інструменти та матеріали:

  • Набір викруток і клавіш;
  • Набір голови (о 7, 8, 10 і 13);
  • Плоскогубці або кліщі;
  • Ножовка по металу;
  • Ніж;
  • Посилений шланг діаметром 20 мм (3-4 м).

  плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

  На робочому місці слід добре освітлити. Крім того, вам потрібен шланг для осушення теплоносія. Існує кілька варіантів заміни радіатора печі. Розглянемо кожен метод окремо.

  Заміна радіатора, видаливши приладову панель

  Цей метод вважається оптимальним і рекомендується виробником. Для проведення операції необхідно зняти передню панель або так.зведену торпеду. Метод для багатьох не здасться успішним, оскільки для його впровадження буде потрібно розібрати половину автомобіля. Тому краще змінити радіатор за допомогою цього методу в сервісному центрі, де є спеціальне обладнання.

  Цей метод набагато більше підходить для умов звичайного гаража. Давайте дамо крок.кроці інструкцій. Злити антифриз. Демонтувати динаміки керма. Ми витягуємо педаль і повертаємо її в бік (злегка згинає задній язик, створюючи акцент для датчика). Зняття вісь зупинки. Видаляємо кожух. Видаліть кран нагрівання. Ми витягуємо поточний радіатор і змінюємо його на новий. Ми робимо збірку у зворотному порядку.

  Заміна радіатора вирізаючи повітряні протоки

  Хороший спосіб, який використовується, коли швидка заміна радіатора плитки Каліна. Суть методу полягає в тому, що частина каналу вирізається, і після встановлення пристрою він склеюється до розміщення. Метод досить сумнівний. Однак він має очевидні переваги:

  • Використовуються звичайні труби та пристрій;
  • Не потрібно розбирати педаль гальма та знімати металеву пластину.

  Укорочення фітингів

  Ще один спосіб, який теоретично може бути застосовано, коли потрібно замінити радіатор печі Каліна, не знімаючи панель. Метод полягає в тому, що придатність скорочується до тих пір, поки можливість витягнути та замінити радіатор. Крім того, довші шланги (з печі іншого типу, наприклад, 2108) можна поставити на скорочену фітингу прямо в кабіні автомобіля. Метод досить цікавий, однак, на практиці він надзвичайно рідко.

  Заміна радіатора нагрівача Лада Каліна. Процедура складна. Існує багато способів замінити радіатор, важко сказати, що краще. Вибір за вами. Єдине, що я хотів би нагадати, не забувайте ретельно додати всі деталі під час демонтажу. Така проста процедура допоможе вам уникнути проблем з їх подальшою установкою. Усунення наслідків неправильної установки будь.якої частини може зайняти навіть більше часу, ніж сам ремонт.

  Можливо, ви знаєте, як змінити радіатор печі якимось чином? Поділіться цією корисною інформацією та своїм досвідом з читачами в коментарях.

  Надіслана швидкою допомогою та удачі на дорогах!

  Способи демонтувати плиту

  Існує два варіанти усунення такої несправності: без зняття панелі управління та з видаленням.

  Перший варіант

  Початок автомобілістів часто дивується: як зняти плиту на Каліні? Давайте розберемо це більш детально з цього питання. Щоб виконати таку роботу, автомобіль повинен бути приведений до шляху або канавки спостереження. Починаючи з роботи, вам слід підготувати інструмент, а саме: викрутки (хрест і плоскі), ключ з набором кінцевих головки та контейнер для дренування рідини (теплопроводка). Перш за все, ми відкрутили затискачі кріплення радіаторних труб і зливаємо теплоносій у нашу ємність. Далі ми відключимо стики тяги з перемикання передач за допомогою коробки передач (коробка передач). Після виконання цих творів ви можете перейти до роботи в салоні автомобіля.

  Ми видаляємо передні сидіння, це дасть нам більше місця для маневрів. Тепер необхідно зняти механізм зсуву передач за допомогою приводу (для цього необхідно послабити затискачі тяги контрольно.пропускної точки під капотом і зняти його з передач за допомогою кулулісу). Потім у кабіні відкрутіть болти кріплення коробки передач на підлогу, а потім витягніть весь пристрій. Далі вийміть центральну консоль, відкрутивши чотири гайки та два кріплення болти на підлогу, і вийміть кожух розповсюджувача потоків повітря. Використовуючи кросбон, відкрутіть гвинти кріплення захисного кожуха нагрівача. Після виконання всіх цих творів ми дісталися до радіатора печі, яку тепер можна легко замінити новим. Ми проводимо збірку у зворотному порядку.

  плита, lada, kalina, печі, видаленням, панелі

  Другий варіант

  Відрізняється складністю та працею, оскільки це передбачає розбирання та демонтаж панелі управління. Перед тим, як зняти торпеду, видаляється декоративна накладка, після чого гвинти самої торпеди відкручені. Потім з приладової панелі видаляються накладки та повітряні протоки. Тепер ви можете почати виводити підкладку, яка керує кліматичними системами (плита, кондиціонер), після чого приладна панель демонструється. Щоб запобігти пошкодженню ECU, його ретельно відводять убік. Щоб зняти торпеду, вам доведеться відкрути дев’ять горіхів, що тримають його на тілі. Демонтаж торпедо відкриває доступ до радіатора, що дозволяє відключити форсунки, відкрутити кріплення та видалити старе обладнання, замінюючи його новим.