Заміна радіатора кондиціонера Volkswagen Bora. Ознаки несправності радіатора нагрівача

А ти добрий! Можна замінити інструментом і, звичайно, зростати з потрібного місця рук! Фріон повинен бути викачаний на початок. Що сталося з вашим?!

Змінити не важко.1-бампер 15 хвилин. 2- акуратно опустіть фреон.Трохи, щоб масло не витікало все.(Я не знаю двокомпонент чи ні) 3-віри вгору по фурнітурі і готовий. І найголовніше, що вам потрібно стежити за тим, що весь бруд не потрапляє в трубки

Доброго дня Ровін, якщо в холодильнику обладнаний нічого кращого, то це краще.Візьміть фахівця.Багато проблем.

Фахівець звернеться до фахівця будь.яким способом завантаження нового Feon. І, немає нічого складного, ніж комплекс, крім вищезазначених моментів. Ну, тоді, якщо не шкода за 2-3 тонни.R. Щоб відкрутитися двома болтами і поставити новий радіатор, краще буде зв’язатися з фахівцем.

Заміна головного радіатора на Volkswagen Golf 4 (1J) двигун AKL на кондиціонер

Інформація застосовна для автомобілів з двигуном AKL:

Volkswagen Golf 4 / Volkswagen Golf 4 (1J1, 1J5) 1997. 2004 Volkswagen Bora / Volkswagen Bora (1J2, 1J6) 1999. 2005

Volkswagen Polo Classic / Volkswagen Polo Classic (6V2) 1996. 2002 Volkswagen Polo Variant / Volkswagen Polo Option (6V5) 1994. 2002

Skoda Octavia A4 / Skoda Octavia A4 (1U2) 1997. 2010 Skoda Octavia Combi A4 / Skoda Octavia Combi A4 (1U5) 1998. 2010 рік

Сидіння Леон / Сидіння Леон (1м1) 1999. 2006 Seat Toledo MK2 / Ceat Toledo (1M2) 1998. 2004 рік

Сидіння Ibiza 2 / Sesat Ibiza 2 (6K1) 1993. 2002 Seat Cordoba / Cordoba Sesat (6K2) 1993. 2002 Seat Cordoba Vario / Cordoba Corda Cordi (6K5) 1997. 2002

Антифірес трохи пішов, не міг зрозуміти, де, але коли він став прохолоднішим, він виявив випаровування в нижній частині радіатора, і там є крапля антифризу. Я вирішив замінити радіатор самостійно. Інструмент для цього, в принципі, потребує найпоширенішого, за винятком двох торксів. T25 і T27:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Якість фотографій не така гаряча, я зняв мобільний телефон, ну, що там. Доцільно все це зробити з партнером, але в принципі це можливо поодинці, я замінив одного. Тому.Доцільно зменшити машину. Вийміть бампер, відкрутіть 4 самостійні гвинти кріплення до бампера з обох боків:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача
кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача
кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

І по одному позаду бічних нижніх решітків, тут є невеликий нюанс, з лівого боку вздовж машини (в майбутньому я також маю на увазі, що все вздовж машини) повинен бути датчиком t підвісного повітря, це потрібно зчепитися з гнізда:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Тепер це просто, дурно, але обережно смикає бампер з бічних затискачів:

Тепер ви можете видалити фари, коли бампер зняв, труднощі тут не повинні виникати, за винятком електронної пошти. Роз’єми, вони повинні бути більш обережними з ними, відключити їх, відкрутіть 4 гвинти, що знаходяться на кожній стороні, і фари в наших руках:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Злийте антифриз, в контейнер.замінник, відкрийте кришку. Бачка, ліворуч внизу на радіаторній трубі, кран (хто має захист, ми його отримуємо), відкрутіть напівпробіту проти Сентрі і тягне його до себе:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Ми чекаємо на час об’єднання. Після цього відключіть нижні та верхні труби, стискаючи закриті тканини:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Якщо виникають труднощі (у мене є) з гілкою труб, краще не огидно, і дуже легко їх розповсюджувати і знайти додаткові. головний біль, ви можете залишити їх на радіаторі і зняти їх пізніше, коли це зручніше. Також розмовляйте 2 електрики. Роз’єм живлення вентилятора:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

і вийміть мікросхему з датчика температури включення вентилятора:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Тепер ми вдаримо 2 самостійні гвинти, розташовані по діагоналі, один кріпить обидва радіатори між собою, він розташований поруч із нижньою насадкою:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

І другий праворуч Снузес кріпить консольну трубку до вентилятора:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Далі, вийміть теля, ми відкрутимо 6 болтів променя, що кріпляться на телевізорі та 4 болти на 13 кріплень променя до проміжків, з іншого боку. дзеркальне відбиття, знімайте підсилювач: Зніміть підсилювач:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача
кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Тож ми майже в цілях, я впорався наодинці (я хочу зробити бронювання, яке я не хвалюсь, і що це добре, але просто у кожного є власні справи, і як удача це, ні одного сусіда У гаражі було поблизу, в принципі, друга людина потрібна лише з прямим видаленням та встановленням радіатора з дужками на телевізорі та на машині, а решту можна зробити один.два), але, звичайно, потім видалити радіатор з партнером. Я скажу з мого власного досвіду, що телевізор краще взагалі видалити, рідше розірвати щось. І для цього ми відключаємо кабель, що відкривається бампер біля замку та один електричний роз’єм, для якого він призначений, я не знаю, але на даний момент він не має значення:

кондиціонера, volkswagen, bora, нагрівача

Крім того, 4 самостійні гвинти, що кріплять радіатори до телевізора, вони входять у гумові кронштейни, розташовані на стінах телевізора в гніздах, виготовлених для них, і на цих кронштейнах, у свою чергу, головний радіатор на пластикових шпильках висить:

Заміна радіатора кондиціонера Volkswagen Bora

Привіт, зніміть більше відео про Ascon, ваші відео дійсно допомагають, а ще одне питання, коли увімкнення димової плитки проходить через дефлектори, і хуртовина наважиться, як вилікувати, як вилікувати?

Я абсолютно згоден з автором! Все зрозуміло, зрозуміло і найголовніше правильно! На своєму Skoda Oktavia A5FL з двигуном 1.8 TSI AKP-6 (09G) Покладіть додаткове охолодження з термостатом, і все працює нормально! У пробках температура не більше 95 °, а на шосе 80-90 °, залежно від стилю водіння! І до цього, автоматична температура передачі досягла 110 °, а то й більше! Всім удачі!

Varia, з внутрішнім дмеом з антиоксидантом через трійник, раніше добре промийте етиленгліколь з ущелиною

Кожен добрий день, походження засмічення може бути різним. Був час, працював над персоналом) на Волзі, машини завжди були новими, але після року роботи плита завжди переставала потепління! Радіатори зазвичай були міді, до зимового сезону вони завжди з’являлися та очищали, механічно, той самий зонд з двигуна. Засмічення насправді були завжди, не такими важливими, але були!! Він сказав все правильно, не має сенсу мити старий радіатор, і час був не таким), але не те, що миття в цій формі не допоможе, це може бути можливо. Робити регулярно. Для того, щоб не приносити до такої держави! Всім удачі!

Привіт Валерія! А що робити, якщо вентилятор на передній привідній машині встановлений з нижчою температурою, як на класичних вазах?

89 Помилка Avehi. Витирає вентилятор на холод. Проблема була деякий час тому, тепер її ще не спостерігають.

Завдяки відео, я очистив свій інвертор над. велике спасибі! Принцип однаковий, дещо інше розташування кріплень.

Підхід до ремонту правильний, але вся проблема полягає в правильній кількості цього ПМС. Плюс до цього, ви неправильно перевіряєте роботу Віскофти, і якщо вона справна, вона не крутиться з частотою двигуна (5000 про там є постійне прослизання. Він повинен зупинятися на холостому ходу, але якщо ви тримаєте швидкість 2500-3000, киньте його в режим очікування, а потім спробуйте зупинити його, тоді це буде неможливо!

Контакти автомобільних послуг Volkswagen “Kvoliti Motors”:

© 2005–2022 Сервіс автомобілів QMOTORS.ru. Ремонт автомобілів. Всі права захищені. Політика конфіденційності Зверніть увагу на той факт, що цей Інтернет.ресурс (включаючи ці ціни на послуги) має виключно вступний характер, і в будь.яких умовах не є публічною пропозицією, визначеною положеннями статті 437 (2) Цивільного кодексу, вартості Зміни роботи залежно від брендів автомобілів, його віку та технічного стану.

Заміна радіатора Fav Volkswagen Bora

Популярні організації

Nailya про компанію. 13 липня 13:55

Був спрямований на ремонт автомобілів Hyundai Santafe на Каско, мені дуже сподобалось, дуже уважні приймачі. Автомобіль був відремонтований: замінюючи та фарбуючи передній бампер і крило, все було ідеально відремонтовано. Дякую!

Дмитро про компанію. 08 червня, 21:00

Високо.класо професіоналів. Трубу спалили між резонатором і глушником. Вони зробили все за 5 хвилин. Ціна адекватна. Дав гарантію на 1 рік. Я дуже задоволений.

Роман про компанію. 04 травня, 16:21

ES-SHKA 212 White Rest, машина в 2013 році використовується лише влітку, пробіг становить 70 000 км, я приїхав на це вдруге в цій службі (востаннє була такою ж процедурою) нафта. Фільтр, питань не було, плюс рекомендовано було.

Питання в категорії заміни радіатора

Наталія задає питання компанії. 10 серпня, 12:31 ранку

Доброго дня. На Toyota Camry V40, 2006 р. Замок багажника не закритий. Коли ручка відкривається з кабіни, звук чується- привід працює. Сам замок не фіксується у закритому положенні. Скільки буде ремонт вартості замку? Або проростати.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:44

Привіт, у мене спина 2012 року G пробіг 78 т. км. 109 л. З. Проблема. Задня швидкість і стук у рульовій зоні не вмикається.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:39

Привіт, у мене проблема з контрольною точкою для виду 2012 року G 109 літрів. З. Задня швидкість не вмикається, стукає в рульову зону

Борис задає питання компанії. 13 травня 09:26

Скільки часу потрібно, щоб замінити килимок та задню частину нагріву на сидінні

Заміна радіатора Fav Volkswagen Bora: телефони та адреси автомобільних послуг, оглядів та рейтингів компаній, можливість задавати питання представникам технічних центрів.

Заміна радіатора Volkswagen Bora

Популярні організації

Nailya про компанію. 13 липня 13:55

Був спрямований на ремонт автомобілів Hyundai Santafe на Каско, мені дуже сподобалось, дуже уважні приймачі. Автомобіль був відремонтований: замінюючи та фарбуючи передній бампер і крило, все було ідеально відремонтовано. Дякую!

Дмитро про компанію. 08 червня, 21:00

Високо.класо професіоналів. Трубу спалили між резонатором і глушником. Вони зробили все за 5 хвилин. Ціна адекватна. Дав гарантію на 1 рік. Я дуже задоволений.

Роман про компанію. 04 травня, 16:21

ES-SHKA 212 White Rest, машина в 2013 році використовується лише влітку, пробіг становить 70 000 км, я приїхав на це вдруге в цій службі (востаннє була такою ж процедурою) нафта. Фільтр, питань не було, плюс рекомендовано було.

Питання в категорії заміни радіатора

Наталія задає питання компанії. 10 серпня, 12:31 ранку

Доброго дня. На Toyota Camry V40, 2006 р. Замок багажника не закритий. Коли ручка відкривається з кабіни, звук чується- привід працює. Сам замок не фіксується у закритому положенні. Скільки буде ремонт вартості замку? Або проростати.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:44

Привіт, у мене спина 2012 року G пробіг 78 т. км. 109 л. З. Проблема. Задня швидкість і стук у рульовій зоні не вмикається.

Майкл задає питання компанії. 25 червня 13:39

Привіт, у мене проблема з контрольною точкою для виду 2012 року G 109 літрів. З. Задня швидкість не вмикається, стукає в рульову зону

Борис задає питання компанії. 13 травня 09:26

Скільки часу потрібно, щоб замінити килимок та задню частину нагріву на сидінні

Заміна радіатора Volkswagen Bora: телефони та адреси автомобільних послуг, оглядів та рейтингів компаній, можливість задавати питання представникам технічних центрів.

Як вибрати радіатор нагрівача для Volkswagen Bor

Якщо обігрівач не працює на Volkswagen Bora, експерти рекомендують вибрати оригінальний радіатор або високоякісний аналог перевіреного виробника для заміни. Доцільно придбати нову запасну частину, але деякі автомобілісти успішно купують і використовують у хорошому стані.

Не приймайте продукцію низької якості маленьких відомих виробників, навіть якщо вони дуже дешеві. Багато експертів та власників автомобілів радять разом із радіатором замінити прокладки, оскільки старі можуть стати непридатними під час роботи. Тому перед роботою варто придбати їх та їх.

Процедура заміни радіатора нагрівача своїми руками

Якщо плита не зігріває VW Bora, то, швидше за все, вам потрібно замінити радіатор плит. Ви можете замінити його своїми руками. Ця процедура проста, але вона займає досить багато часу, оскільки дістатися до деталей непросто. Видалення та установка може займати півдня або більше в гаражних умовах. Операція проводиться відповідно до наступного алгоритму:

Встановлення деталей проводиться в зворотному видаленні порядку. Незважаючи на складність, ця робота може бути виконана своїми руками. Але якщо заміна або діагноз цього елемента спричиняє певні труднощі, доцільно звертатися до фахівців автомобіля. Під час заміни радіатора нагрівача багато експертів також рекомендують змінити антифриз. Після складання слід перевірити продуктивність системи охолодження та усунути витоки, якщо вони доступні. Особливу увагу слід приділяти трубам та затискачам, які на вживаних автомобілях можуть бути в поганому стані. Якщо вони зношені, їх також слід замінити.

Тепер ви дізналися, як замінити радіатор плит на Volkswagen Bora. Чи є власники цього автомобіля серед вас або тих, хто добре з ним знайомий? Чи були у вас проблеми з нагрівачем та його радіатором? Чи можна було замінити його самостійно, чи довелося йти до сотень? Якщо у вас є запитання або ви хочете поділитися цікавою історією, напишіть у коментарі.

Як вибрати радіатор нагрівача для Volkswagen Bor

Якщо обігрівач не працює на Volkswagen Bor, експерти рекомендують вибрати високоякісний оригінальний радіатор або аналог від надійного виробника для заміни. Рекомендується придбати нову взаємозамінну частину, але деякі автомобілісти успішно купують колишній у хорошому стані.

Не купуйте низькі якісні продукти у мало відомих виробників, навіть якщо це дуже дешево. Багато експертів та автомобілістів радять разом із радіатором замінити прокладки, оскільки старі можуть стати непридатними під час роботи. Тому перед роботою їх також варто купувати.

Процедура заміни радіатора нагрівача своїми руками

Якщо плита VW Bora не нагрівається, то, швидше за все, радіатор печі потрібно замінити. Ви можете замінити його самостійно. Ця процедура проста, але час споживає, оскільки дістатися до деталей непросто. Видалення та установка може зайняти півдня або більше в гаражі. Операція проводиться відповідно до наступного алгоритму:

Встановлення деталей здійснюється в манері видалення. Незважаючи на важку роботу, цю роботу можна виконати своїми руками. Але якщо заміна або діагноз цього елемента спричиняє певні труднощі, доцільно звернутися до фахівця з обслуговування автомобілів. Під час заміни радіатора нагрівача багато експертів також рекомендують змінити антифриз. Після складання необхідно перевірити продуктивність системи охолодження та усунути витоки. Особливу увагу слід приділяти шлангам та затискачам, які можуть бути в поганому стані на вживаних автомобілях. Якщо вони зношені, їх також слід замінити.

Тема: Заміна радіатора кондиціонування, дренажу та дросельної заслінки

І так, я вирішив замінити все названо. Відвідуваність клімату почала давати помилку:

00792 0318. Датчик тиску в ланцюзі установки клімату-F129.

Вирок. Низький тиск, а це означає, що немає фреона. Кондиціонер був знайдений на станції обслуговування, виділеного ультрафіолетовим світлом. Невеликий отвір на радіаторі. Було вирішено замінити радіатор на новий. Оскільки ми відкриємо весь кліматичний ланцюг, крім радіатора, вирішили змінити злив (який змінив його переді мною. ) Ну, дросельна заслінка, плюс герметичні кільця. Ми нічого не боїмося, в ланцюзі немає тиску, але це означає, що нічого не може бути завершити, не бути роздутими, не вибухнути тощо.

Ми купуємо за схемою:

Радіатор кондиціонера 3b0 260 401 b (я взяв Nissens) 2 desznitter 3b0 820 193 (також nissens) та дрилло клапан 4b0 820 177 (взяли Бехр-Шелла) 2 герметичне кільце 8e0 260 749. 2 шт. 3 герметичне кільце 8e0 260 749 д. 3 шт. 0 Кільце клапана 7H0 820 896. 1 шт. 4 Герметичне кільце дренажного двигуна 7H0 820 749. 2 шт. 5 Озлотнік Кільце для герметизації 8E0 260 749 D. 1 шт. Весь дзвінок лише оригінал (vag)

Замовлення надійшло:

Кондиціонер радіатора вражаючих розмірів. Я можу собі уявити, які розміри, а потім коробка радіатора теплоносія.

Отже, поки ми не візьмемо на себе бампер, і наші руки можуть бути змінені дросельним клапаном. Ми більше не повернемося туди. Відкрийте капюшон:

У холодоагенній трубці кондиціонера є дросель (в відсіку акумулятора). Вийміть задню ущільнювач капюшонів, декоративну накладку і перегляньте дві труби з клапанами:

Дросель у правій трубці (у напрямку автомобіля). Ми негайно дивимось на стан салонного фільтра. У мене є в бриді менш хороший стан (їхав після заміни 6000 км) [/url]

Ми відкрутимо гвинт, який триває кронштейн, шестикутник 8, скручуючи 10 нм і без зусиль витягує трубку холодоагенту:

Потім ми тримаємо клапан клавішею передач до 22, і відкрутимо гайку 24.ключем або з розведеним і витягуємо трубку за допомогою клапана:

Ось вона.

Ось наш клапан: (я не міг зосередитись, але не суть)

Він легко отримує довгі круглі лайнери. Поява старого клапана не особливо побита життям:

Я не знайшов на ньому металеві чіпси, але деталі компресора означають в порядку, був лише невеликий бруд, мабуть, із непотужної системи. Якщо ви знайдете металеву крихту, то може бути знос компресора.

Порівняння з новим:

Новий клапан вставлений зі стрілкою у випарник, тобто до кабіни. Увага! Клапан не намальований на діаграмі, і багато вставляючи його зі стрілкою до дренажу. Правильна установка

До речі, ви можете побачити зелену олію з труб:

Ми відкладаємо все назад, поклавши нові кільця 8e0 260 749 до трубки та назад. І на лівій трубці кільця 8e0 260 749 d. Ми поставимо декоративну накладку на місце. Тепер ми переходимо до аналізу морди, доводимо її до службової позиції. Ми робимо все так само, як при заміні часу. Я не буду особливо малювати тут, оскільки є повідомлення про заміну термінів, це описано більш докладно. Я вам лише коротко скажу. Зніміть бампер. З боків під крилом ми відкрутили чотири самостійні гвинти:

Далі вийміть ручку отвору капота, вам потрібно поставити залізний кронштейн і вийняти ручку з виступу:

Далі відкрутіть решітку радіатора:

І ми виштовхуємо його, випускаючи його з кліпу:

Вам також потрібно відкрутити 4 гвинтові тюрки під решіткою:

Хто має туман, вийміть нижні смуги та комбінуйте вилку. У мене є:

Також під дном, посередині ми відкрутимо болт, що забезпечує захист до бампера. Вийміть бампер з путівників, переходячи до себе:

Також потрібно буде зняти підсилювач бампера та передню пластикову панель:

Ці гвинти прикріплюють пластикову панель:

І з такими торксом додається підсилювач бампера:

Загалом, відкрутіть все і видаляйте все. І тому ми маємо доступ до видалення радіатора та дренажу:

Ми переходимо до видалення радіатора радіатора. Відкрутіть дві трубки холодоагенту, що потрапляють у радіатор. Болти теж під торксом. Вони були дуже тісними, тому я взяв телефон:

Ви також можете побачити масло: