Заміна печі на VAZ 2107. VAZ 2107 Як зняти плиту

Само.репр, технічне обслуговування та налаштування плитки VAZ 2107

Основна функція системи опалення будь.якого автомобіля. це створення та обслуговування комфортного мікроклімату в салоні. Крім того, плита запобігає склянці склянки і видаляє лід у них у холодний сезон. Тому підтримка системи опалення в робочому стані є актуальною для будь.якого власника автомобіля.

Піч Vaz 2107 створює та підтримує зручну температуру повітря в салоні та запобігає склянку в холодну та вологу погоду. Вона складається з:

Зовнішнє повітря через отвір у витяжці потрапляє в кожух повітряного приймача, розташованого в відсіку двигуна під лобовим склом. Потім він іде до нагрівача, де більшість у ньому володіють вологу. Однак злегка вологе повітря потрапить у салон до салону.

Радіатор печі нагрівається охолоджуючою рідиною (теплопроводкою), що надходить із системи охолодження. Температура регулюється спеціальним краном, який частково перекриває гарячу теплопроводку, що надходить до системи нагріву. Більш нагріта рідина потрапляє в радіатор плит, тим тепліше вона буде в машині. Положення крана змінюється регулятором внутрішніх справ через гнучку тягу.

Повітря потрапляє в салон за допомогою вентилятора нагрівача, швидкість обертання якого регулюється спеціальним резистором. Коли автомобіль рухається з великою швидкістю, система опалення може працювати без вентилятора. Потік повітря, який потрапляє під капюшон, створює посилений тиск у коробці літака і перекачує тепле повітря в салон.

Система опалення VAZ 2107 досить проста (помаранчеві потоки теплого повітря позначені, синій. холодний)

Через систему повітряних каналів зігріте повітря спрямоване на різні частини кабіни, а також на лобові та бічні окуляри, запобігаючи їх туману в холодну та вологу погоду.

Операція печі проводиться за допомогою декількох ручок на панелі приладів. Верхня ручка регулює положення крана нагрівача (крайнє ліве положення. кран повністю закритий, крайній правий повністю відкритий). За допомогою середньої ручки положення кришки літака змінюється. Повернувши його вправо і вліво, інтенсивність подачі теплого повітря відповідно збільшується та зменшується. Нижня ручка регулює жалюзі повітряних протоків скла. У потрібному положенні потік повітря надсилається до бічних окулярів, ліворуч. на лобове скло.

печі, 2107, зняти, плита

Через систему повітряних каналів нагріте повітря направляється на різні частини кабіни, а також на лобові та бічні окуляри

Вдосконалення системи опалення

Пристрій печі Vaz 2107 далеко не повністю. Тому власники автомобілів змінюють його різними способами. Перш за все, зроблені спроби покращити напругу повітряних проток, особливо в місцях суглобів. Це дозволяє трохи підвищити ефективність нагріву салону.

Заміна вентилятора

Часто для вдосконалення роботи печі автомобілісти змінюють рідний вентилятор на більш потужний, що використовується в інших моделях VAZ (наприклад, VAZ 2108). Електродвигун фабрики вентилятор встановлений на пластикових втулках, які швидко зношуються. Як результат, з’являється люфт валу, і в кабіні, працюючи вентилятором, заслухає свист. Ремонт та змащення втулків у цьому випадку, як правило, не приносять очікуваного ефекту. ВАЗ 2108 Вентилятор Електричний двигун встановлений на підшипниках. Тому його встановлення в плиті VAZ 2107 не тільки підвищить ефективність нагріву кабіни, але й зробить вентилятор більш надійною експлуатацією.

Як правило, поряд з двигуном вентилятора, також змінюється ряд інших елементів блоку управління плитою. Частота обертання фабричного вентилятора Vaz 2107 при поточній силі 4,5А становить 3000 об / хв. VAZ 2108 Електромотор з частотою 4100 об / хв споживає 14a. Тому при заміні слід встановити відповідний запобіжник, резистор (як правило, від VAZ 2121) та перемикачів швидкості (наприклад, від Каліни).

Щоб демонтувати вентилятор, який вам знадобиться:

Вентилятор видаляється в наступному порядку.

 • Панель пристроїв, полиці та рукавичка демонструють.
 • 7.й ключ послаблює кожух контролю над демпфером. Кабель петлі видаляється з важеля.
 • 10.To.Be.Thawed Focus відкручений.
 • Ліва та права повітряна протоки витягуються з корпусу плитки з плоскою викруткою.
 • Плоскі гвинти знімаються засувками, що фіксують вентилятор на плиті.
 • Клеми проводів відключаються.
 • Вентилятор витягується з корпусу плит.
 • Крильчатка знімається. При необхідності використовуються круглі драйвери.

Розмір нового вентилятора (від Vaz 2108) трохи більший. Тому його встановлення потребуватиме деяких змін у дизайні печі. Якщо тільки двигун змінюється, потрібно буде зробити додатковий отвір на грилі, за допомогою якого тепле повітря потрапляє в нижню частину кабіни. Якщо цього не буде зроблено, корпус електродвигуна звинувачує гриль.

Заміна корпусу печі

Під час встановлення вентилятора з Vaz 2108, потрібно буде зробити новий кадр, як правило, з оргскла. Це цілком час споживання і вимагатиме певних навичок.

У виробництві нового кадру слід точно спостерігати всі розміри. Найменші неточності можуть призвести до вібрації або відмови нового вентилятора. Зібравши структуру, змащуйте стики з герметиком і встановіть новий корпус на місці. Після цього зазвичай рівень шуму в кабіні зменшується, і плита починає краще нагрівати повітря.

Вміст повітря завжди повинно бути з вулиці, особливо взимку, інакше вікна потіють (а взимку і замерзають). Вміст повітря з кабіни здійснюється лише тоді, коли кондиціонер увімкнено (це питання не варто в семи).Той факт, що один «рукав» не дує, можливо: а) Коли шахрайство з плитою, рукав не стояв у потрібному місці, а плита дме десь під панель, б) дещо лайно впало в насадку (піна або щось на зразок такого типу).

https: // форуми.Дром.ru/російська/T1151720023.HTML

печі, 2107, зняти, плита

Інші параметри налаштування печі

Іноді конструкція повітряних каналів доопрацьована. Що стосується печі, вставляються додаткові отвори. Через ці шланги, з’єднані з бічними та нижчими протоками, під час роботи двигуна на склі створюється додатковий потік теплого повітря та в ногах.

Часто причиною слабкого нагріву кабіни є засмічення радіатора печі. Охолоджуюча рідина починається повільніше або повністю перестає циркулювати відповідно до системи нагріву, а ефективність нагрівання повітря помітно знижується. Як правило, у цих випадках радіатор змінюється на нове.

Основні несправності та способи їх усунення

Найбільш характерні несправності плитки VAZ 2107 включають:

 • Повітря, що входить в систему охолодження. Зазвичай це відбувається після заповнення системи антифризом. Усунення повітряної пробки нормалізує процес нагрівання салону.
 • З відкритими кранами нагрівача, охолоджуюча рідина не входить до радіатора. Найчастіше це трапляється, коли вода використовується як антифриз. Система утворює масштаб, яка засмічує кран і ускладнює проходження теплоносія. Проблема усувається демонтажу крана з подальшим очищенням або заміною.
 • Погано працююча або поза замовленням водяного насоса. Якщо насос не накачує теплоносій, це може призвести не лише до відсутності нагріву салону, але і до більш серйозних проблем, наприклад, до перегріву двигуна. Водяний насос не працює, як правило, коли ремінь генератора зламається, а також при заклиненні в результаті зносу підшипників.
 • Випалені соти радіатора плитки. У цьому випадку труба подачі буде теплою, а вихідний. холодно. Радіатор часто засмічується при використанні як теплоносій, а також коли він потрапляє в масляну систему або частинки добавок, щоб усунути витік. Відновлення нормальної роботи печі допоможе очистити або замінити радіатор.
 • Переміщення району в радіаторі. Якщо обидві радіаторні труби гаряча, а тепле повітря не потрапляє в салон, то, швидше за все, перегородки змістився в радіатор. Єдине рішення проблеми. замінити радіатор на новий.

Якщо на підлозі або окулярах є жирна дотик, вам слід шукати місце витоку антифриз, який може бути:

Якщо кран або труба протікає, їх слід замінити. Діапазонний радіатор може бути тимчасово розпроданий, але незабаром його все одно буде потрібно замінити.

Цей перелік можливих несправностей не обмежується.

Піч не вимикається влітку

Іноді в теплий сезон неможливо вимкнути плиту, встановивши верхню ручку контрольного блоку в крайньому лівому положенні. Якщо кран виходить з ладу, сам кран або кабель його приводу несправний. Ви можете знайти кран під інструментальною панеллю з пасажирського сидіння. Якщо це також не вдасться закрити його вручну, ви не повинні докладати великих зусиль. Кран може зламатися, а антифриз може надходити у внутрішню частину.

Замініть кран, раніше купивши новий, ви можете в будь.якій службі автомобіля. Однак ви можете спробувати зробити це самостійно. Слід зазначити, що зміна крана власними руками є незручною через його розташування. Спочатку слід відкрити капюшон і відключити трубу, що йде до крану. Оскільки охолоджуюча рідина з труби, необхідно замінити попередньо підготовлену ємність. Після цього вам потрібно зняти полицю Даффеля і з пасажирського сидіння з циркуляцією з 10 ключем, відкрутіть два горіхи кріплення крана до корпусу плит. Потім кран видаляється з шпильок, видаляє та змінює новий кран у зворотному порядку.

Протікає радіатор плит

Залишений радіатор печі можна самостійно промиватися. Це зажадає:

 • два нових гумових прокладок;
 • Два хистів черв’яків;
 • набір ключів;
 • Охолоджуюча рідина;
 • Контейнер для колекції COL.

Промивання радіатора проводиться на холодному двигуні в наступній послідовності:

 • Ганчірки заповнені під трубами, які будуть видалені.
 • Затискачі кріплення радіатора та кранів.труб ослаблені.
 • Труби видаляються. Охолоджуюча рідина з них зливається на попередньо попередньо оброблену потужність.
 • 7 ключ видаляється кріпленням ущільнення з розділу моторного відділення.
 • Привід крана нагрівача розбирається.
 • Корпус вентилятора видаляється.
 • Труби нагрівача витягуються через отвір. Радіатор видаляється.
 • Болти, які фіксують вихідну трубу радіатора, вимкнено на 10.
 • Стара прокладка замінюється новим.
 • Кран нагрівача відключається та очищається.
 • Радіатор очищається поза листям і брудом.
 • Трубу очищають зсередини пензлем.
 • Радіатор промивають курчером під тиском 5,5 атм, поки з нього не надійде прозора вода. Для цього знадобиться близько 160 літрів води.
 • Якщо немає курка, для миття ви можете використовувати їдку соду. Розчин соди виливають у радіатор і залишають на одну годину. Потім розчин зливають, а його колір порівнюється з кольором свіжого розчину. Процедура повторюється, поки колір злитих і заповнених рідин не стане однаковим.
 • Після промивання їдкої соди радіатор підірве компресором.

Радіатор встановлений у зворотному порядку. У цьому випадку рекомендується замінити всі затискачі та прокладки новими.

Видалений радіатор може бути розібраний, припаячи його верхню частину та дно за допомогою газового пальника, і очистіть свої нутрощі, встановлені на дрилі металевою сіткою. У цьому випадку ви можете використовувати спеціальну рідину для миття, лугу або лимонної кислоти. Потім радіатор герметизується і повертається на місце. Ця процедура є досить трудомісткою, тому часто більш доцільно замінити радіатор новим.

Ремонт та заміна окремих елементів опалення

Окрім радіатора, система опалення включає вентилятор з електродвигуном, краном та блоком управління.

Водії, які багато років їздять на “Lada”, часто кажуть, що плита Vaz 2107 іноді не зігріває погано. Найпоширеніша причина несправностей такої системи, як плита VAZ 2107. це витікати радіатором, а також трубою, натисканням та з’єднаннями, розташованими безпосередньо між ними. До цього ви можете додати збій перемикача для електричного трактора, пошкодження проводів пристрою або окислення їх компонентів.

Марина Адулян

http: // fb.ru/стаття/133081/pechka-vaz-ploho-greet-ustroystvo-pechki-Zamena-radiatora-svoz-svoimi-rukami

Вентиляторний двигун

Електромотор печі вважається одним із найслабших місць Vaz 2107. Це пов’язано з матеріалом втулків, на яких обертається ротор. З зносом цих втулків операція вентилятора супроводжується характерним свистом. Це відбувається після двох.трьох років роботи автомобіля. Електромотор може бути приведений у робочий стан шляхом очищення та змащування. Однак через короткий час свист з боку вентилятора плит знову з’явиться. У таких випадках експерти рекомендують замінити стандартний електричний двигун новим підшипником. Як результат, свист зникне, а надійність вузла збільшиться. Процес заміни пов’язаний з певними труднощами, оскільки електродвигун розташований у досить недоступному місці. Тим не менш, після установки підшипник двигун працює протягом декількох років.

Кран нагрівача

Клапан нагрівача змінюється під час заклинання, потоку та в інших випадках, коли його ремонт неможливий. У цьому випадку експерти рекомендують встановити керамічний кран у цьому випадку.

Кран нагрівача зазвичай відкривається восени і закривається навесні. У періоди простою він може підкинути, прикривати і просто зазнати невдачі. Результат може бути надзвичайно неприємним для власника автомобіля. Ці недоліки відсутні в керамічному крані. Шкала практично не накопичується на кераміці, і вона не підлягає корозії. Як результат, навіть після тривалого простою, клапан нагрівача буде в робочому стані.

Блок керування

Система опалення контролюється інтер’єром VAZ 2107 з декількома важелями на панелі приладів, пов’язаних з контрольованими елементами гнучкого стрижня (сталевий дріт). За допомогою цих важелів ви можете:

 • регулювати ступінь відкриття повітряного демпфера;
 • відкрити і закрити кран нагрівача;
 • Поширюйте потоки повітря між лобовими та бічними окулярами;
 • Візьміть повітря з інженерного простору.

Крім того, є також нижній демпфер (кришка розподілу повітря), який контролюється спеціальним важелем, розташованим під панеллю пристрою від драйвера.

Таким чином, більшість робіт з ремонту, обслуговування та заміни елементів системи опалення VAZ 2107, будь.який власник автомобіля може виконати його самостійно. Крім того, рекомендації експертів допоможуть у власних руках доопрацювати плиту та зробити її роботу більш ефективною.

Дві вищих освіти. Основний вид діяльності. Корпірація позаштатного. Я пишу на різні теми, які мене цікавлять, намагаюся вкласти власні знання та досвід у тексти.

Причини заміни печі на VAZ 2107

Багато несправностей автомобілів виникають із настанням холодної погоди, особливо для автомобілів вітчизняної автомобільної промисловості. Однією з головних проблем є неефективна операція системи опалення, завдяки якій лобове та бічне скло погано прогрівається. Власники Vaz 2107 часто стикаються з ситуацією, коли взимку інтер’єр автомобіля просто не гріється. У цьому випадку немає необхідності говорити про комфорт для пасажирів та водія. Щоб зрозуміти, які причини, і усунути можливу несправність, спочатку потрібно зрозуміти дизайн нагрівача “Сім”.

Основними елементами печі VAZ 2107 є:

 • радіатор;
 • Торк;
 • Вентилятор;
 • управління кабелями;
 • Повітряні канали

Частини нагрівача та вентиляція тіла Ваза 2107: 1. важіль кришки розповсюджувача повітря; 2. контроль важеля кронштейна; 3. ручки важеля управління нагрівачем; 4. повітряний проточний протокол бічного скла; 5. гнучкі стрижні; 6. Повітряний канал

Оскільки автомобіль працює в плиті, можуть виникати певні несправності, які знижують ефективність пристрою або роблять його роботу абсолютно неможливою. Не так багато ознак основних проблем, і вони зводяться до наступного:

Що стосується службового терміну плит, то не доцільно давати номери. Все залежить від якості деталей, використовуваного теплоносія та частоти роботи автомобіля.

Потік радіатора

Якщо теплообмінник не єклітинно, це буде не важко виявити. Охолодження рідини у вигляді калюжі буде під ногами водія або пасажирів. Однак знайдіть свій час із висновками та придбайте новий радіатор для заміни. Потік може бути з’єднаний не тільки з ним, але і з просоченими трубами або краном. Для цього вам потрібно дістатися до цих предметів і ретельно вивчити їх при хорошому освітленні. Після переконання, що проблема не в них, залишається лише радіатор. До речі, іноді з витоком, коли вентилятор печі працює, з’являється тумани і характерний запах антифриз. Після того, як ви виявите, що причина полягає в теплообміннику, вам доведеться зняти його, а потім відремонтувати або замінити його новим.

У разі витоків у радіаторі частина підлягає ремонту або заміні

Піч не зігрівається

Якщо двигун гарячий, натиск на плиту відкритий, але холодне повітря надходить із системи опалення, швидше за все, радіатор або низький рівень охолоджуючої рідини в системі охолодження засмічується. Щоб перевірити рівень охолоджуючої рідини (теплоносія), достатньо подивитися на рівень в резервуарі для розширення або відкрутити пробку головного радіатора зі зламаним двигуном. Якщо з рівнем немає проблем, то вам потрібно мати справу з теплообмінником, це може зажадати йому промивати або всю систему охолодження. Щоб уникнути можливого засмічення нагрівача, не додайте різних добавок, які усувають невеликі витоки. Такі продукти можуть легко засмічувати димоходи.

Потік холодного повітря з системи нагріву також може бути викликаний вентиляцією системи. У цьому випадку вам потрібно буде зняти повітряну кришку та додати теплоносій.

Вентиляція. зовнішній вигляд пробки в системі охолодження під час ремонту або під час заміни теплоносія.

печі, 2107, зняти, плита

Клапан нагрівача з часом може провалюватися внаслідок формування масштабу

Крім того, проблема можлива із самим краном, який з часом може засмічувати або утворювати масштаб, якщо ви використовуєте воду замість антифризу. Для проблем з краном частина розбирається та очищається або просто змінюється. Інша, хоч і рідкісна, але можлива причина холодної печі, може бути відмовою від насоса. У цьому випадку двигун зігрівається, але труби, що йдуть до радіатора з нагрівача, залишаються холодними. У цьому випадку водяний насос повинен терміново відновити. Гаряче повітря також може не потрапити в кабіну через проблеми з вентилятором плит. Проблема може бути як у самому двигуні, так і в ланцюзі його потужності, наприклад, при спалюванні запобіжника.

Як змінити плиту VAZ 2107

Дізнавшись, що нагрівач потребує ремонту, він вимагатиме повного або часткового розбирання. Якщо проблема знаходиться в двигуні, просто вийміть нижню частину вузла. Для проблем з радіатором необхідно попередньо злити теплоносій із системи охолодження двигуна. Щоб здійснити ремонт, вам знадобляться такі інструменти:

Щоб замінити плиту, вам знадобиться набір гайкових ключів та викруток

Демонтаж нагрівача

Після об’єднання теплоносія і готується необхідний інструмент, ви можете перейти до розбиття. Він проводиться в такому порядку:

У моторному відділенні послаблюйте два затискачі, які кріплять шланги до труб нагрівачів. При стисненні шлангів призведе до невеликої кількості антифризу.

Відкрутіть затискачі, затягніть шланги на радіаторній трубі

Відкрутіть гвинти і вийміть гумову прокладку.Відкрутіть гвинти, вийміть гумову ущільнювач

Ми переходимо до салону, відкручуємо кріплення полиці під рукавичком і видалимо його.Щоб зняти полицю, розташовану під рукавичкою

Вийміть панель годинником і запальничкою для сигарет, відкрутіть гвинти праворуч, ліворуч та знизу. Щоб зняти панель годинником і запальничкою для сигарет, потрібно відкрутити відповідні гвинти

Від’єднайте кабелі від запальнички для сигарет та годинника, після чого ми виймаємо панель збоку.Від’єднайте дроти від запальнички для сигарет і дивіться

Ми розбираємо внутрішній отвір відсіку рукавичок, щоб вийняти праву повітряну протоку вбік і надати доступ до кранів нагріву. Лівий канал також знімний (з повним розбиранням печі).

Необхідно відключити праву та ліву повітряну протоки від нагрівача

Відкрутіть гвинт гвинтом, який утримує кабель управління краном.Відкрутіть кабельні стяжки 7 ключем

Щоб частково розбирати плиту, вам потрібно розібрати нижню частину тіла. Для цього покладіть металеві засувки з викруткою (2 праворуч і 2 зліва).

печі, 2107, зняти, плита

Щоб зняти нижню частину нагрівача, вам потрібно буде подати 4 засувки з викруткою

печі, 2107, зняти, плита

Знявши засувки, потягніть дно на себе і отримайте доступ до двигуна. Якщо необхідний ремонт або заміна цього пристрою, ми його здійснюємо.

Після демонтажу нижньої частини доступ до вентилятора нагрівача відкривається

печі, 2107, зняти, плита

Щоб розібрати радіатор, ми видаляємо його з кожуха разом з краном.Щоб зняти радіатор, просто потягніть його

печі, 2107, зняти, плита

Щоб повністю розібрати піч, вийміть верхню частину корпусу, яка кріпиться чотирма гвинтами під ключ на 10 мм.

Щоб повністю розібрати плиту, необхідно відкрути 4 гвинти під ключ

Відкрутіть 2 гвинти, які утримують кронштейн управління нагріванням і послаблюють гвинти, які утримують дужки стрижнів.

печі, 2107, зняти, плита

Видаліть останки з духовки.Після того, як кріплення відкрутиться, вийміть верхню частину тіла плит

У більшості випадків немає необхідності повністю розбирати обігрівач. Вони змінюються, як правило, радіатором, краном або двигуном.

Якщо замінити лише радіатор, не завадить оглянути електродвигун і мастити його.

Встановлення нової печі

Встановлення нагрівача не викликає труднощів, оскільки всі дії виконуються в порядку, зворотне розбирання. Однак є деякі моменти, які слід враховувати. При заміні радіатора необхідно встановити нові гумові ущільнювачі. Вони попередньо розпущені з силіконовим герметиком. Горіхи потрібно затягнути, не докладаючи великих зусиль, щоб не витягнути тюленів, тим самим порушуючи напругу.

Під час встановлення нового радіатора рекомендується замінити гумові ущільнення

КОГДА ТЕПЛООБЕМЕНИК УСТАЛОВЕЛЕНН НАМОСТО, а Пехе, Кромкі Вжогогьог.втрегуг, км. Якщо форсунки перебувають у звичайному стані, тобто гума не зламала, залиште їх, очищаючи внутрішню порожнину чистою ганчіркою. Потім надягайте шланги і затягніть затискачі. Після складання залишається налити теплоносій і перевірити напругу сполук.

Під час роботи автомобіля після ремонту також потрібно подивитися на стики для витоків.

Якщо є проблеми з семи плитою, то ви можете їх виправити самостійно, завдяки простоті дизайну складання. Щоб зняти та замінити трубчастий нагрівач, вам потрібно буде підготувати набір інструментів та дотримуватися інструкцій кроку.кроку.

Що потрібно?

Інструменти для цієї роботи вам потрібні досить стандартні. Обов’язково підготуйте викрутки (поперечні та прорізані). Також знадобиться кілька клавіш. Доцільно запастися ганчіркою та контейнерами для збору теплоносія. Якщо ви впевнені у пошкодженні радіатора, то вам слід придбати його заздалегідь. У продажу ви можете знайти 2 різновиди радіаторів нагрівача для класики. Один з них. мідь, тепер його досить важко знайти. Але такі радіатори мають кращу передачу тепла, що позитивно впливає на комфорт кабіни. Такий нагрівач відносно швидко відмовляється.

Алюмінієві радіатори є більш надійними. Але вони впораються з тепловою передачею дещо гірше. Якщо проблема пов’язана з відсутністю тепловодства, то, швидше за все, проблема з краном. Його часто забивають родовищами, і відповідно перестає впоратися зі своїми обов’язками. У цьому випадку це найпростіше замінити.

Принцип роботи

Система опалення працює просто. щоб забезпечити нагрівання повітря, водій через верхній повзунок відкриває кран подачі антифриз у радіатор плит. Якщо демпфер літака відкритий (середній повзунок знаходиться в крайньому правому положенні), то потік повітря через коробку, що розділяє вологу, і демпфер потрапляє в корпус плиту. Проходячи через радіатор, повітря нагрівається, а потім рухається залежно від місця розташування решти жалюзі.

Якщо нижній повзунок буде переміщений праворуч, то нагріте повітря піде до області лобового скла та з лівим положенням. до центру салону та до бічних окулярів. Щоб надати зігріте повітря до ніг, водій повинен знизити важіль нижньої демпфера вниз.

Під час руху з великими швидкостями потік повітря, який проходить через повітряні вміст, рухається інтенсивно, тому не потрібно увімкнути вентилятор. Але якщо швидкості руху недостатньо, вентилятор створює примусовий циркуляцію.

За допомогою демпфера та вентилятора водій керує плитою. встановлює швидкість руху повітря, ступінь опалення та розповсюдження розповсюдження.

У яких випадках потрібно замінити радіатор нагрівача

Сам радіатор. це пристрій, з технічної точки зору, простий. Він складається з системи труб, уздовж яких переміщується теплоносій, оснащений тонкими ламелями. Здавалося б, тут нічого не зламати. Однак радіатори не вдається дуже часто. Тут є лише дві причини:

 • потік внаслідок сушіння, корозії або механічного пошкодження;
 • Обструкція, яка є результатом поселення на трубах продуктів окислення або «засмічення» різним сміттям або всі однакові продукти окислювальних процесів.

Якщо з останньою причиною ви можете спробувати боротися, промивши радіатор за допомогою хімічних реагентів, що не завжди допомагає, і на короткий час, то, коли виникає витік, єдине правильне рішення. замінити радіатор на a новачок.

Ви, звичайно, можете спробувати виправити ситуацію, натиснувши місце витоків, але цей варіант підходить лише для мідних моделей радіаторів. І гарантує, що симптоми не з’являться найближчим часом, ніхто не дасть вам.

Чи потрібно турбуватися з ремонтом радіатора печі, якщо вона не така дорога, і замінити її, не потрібно звертатися до станції технічного обслуговування.

Модуль управління

Система опалення VAZ-2107 керується за допомогою спеціального модуля, розміщеного в нижній частині панелі приладів. Його дизайн включає три важелі та перемикач режимів вентилятора нагрівача.

Верхній важіль забезпечує управління краном “плита“. У крайньому лівому положенні він закривається, а охолоджуюча рідина рухається обхід нагрівального радіатора. Якщо перемикач рухається праворуч праворуч, холодоагент почне втікати в нього повністю, нагріваючи повітря до максимуму.

Середній важіль дозволяє закрити та відкрити кришку літака. У лівому положенні він буде повністю закритий, а зовнішнє повітря не зможе увійти в салон. Обкладинка повністю відкриється, коли ми перемістимо перемикач у крайньому лівому положенні.

Система опалення VAZ-2107 передбачає розподіл повітряних потоків для дме вітру та передньої сторони окулярів. Він проводиться за допомогою нижнього важеля. У правому положенні повітря спрямоване на бічну склянку, ліворуч. на вітер.

Клапан обігрівача, кришка літака, а також зміна потоків, що перенаправляються, керуються кабелями.

Перемикач режимів вентилятора знаходиться зліва від важелів управління. Він має чотири положення, в яких фанат:

 • вимкнений;
 • працює з першою швидкістю;
 • на другій швидкості;
 • З третьою швидкістю.

печі, 2107, зняти, плита
печі, 2107, зняти, плита

Причини несправності системи нагріву

Майстри розрізняють декілька причин, чому нормальний кровообіг антифриз неможливий:

 • Охолоджуюча рідина. Це може статися внаслідок природного зносу частин системи охолодження, пошкодження вузла корозією або твердим об’єктом. У цьому випадку необхідно замінити радіатор або інші пошкоджені частини системи. Несправність саме в плиті демонструє себе з потоком антифризу в салоні, під ногами переднього пасажира або водія.
 • Обструкція внутрішніх труб теплообмінника. Це свідчить про неможливість коригування подачі повітря. салон буде дути лише холодний або надзвичайно теплий потік. У цьому випадку можна дістатись шляхом промивання та видування одиниці.

Важливо переконати, що причина витоку саме полягає в теплообміннику. Крани часто надходять у VAZ-2107 або трубу. Мідні агрегати можуть бути припаяні самостійно або в службі автомобіля, тоді це тимчасовий захід. Досвідчені майстри рекомендують замінити вузол блокуючими, оскільки їх зовнішній вигляд є одним із ознак корозії, яка розпочалася.

Несправності радіатора печі

Дизайн елемента та використання не кольорових металів та сплавів для їх виготовлення забезпечують високу надійність, в ньому нічого не зламати. Але несправність радіатора печі все ще має.

 • засмічення труб, завдяки яким падає пропускна здатність теплообмінника;
 • Втрата напруги від утворення тріщин.

У першому випадку засмічення впливає на нагрівальну систему. нагріваний теплопроводник не може нормально циркулювати на обігрівачі, що означає і дає тепло повітря. Тріщини. причина витоку антифриз, що тече на підлогу в кабіні. Вони можуть утворюватися на складових елементах радіатора (резервуари та трубки) та на трубопроводах, з якими теплообмінник підключений до системи охолодження двигуна. Витік також може витікати антифризну подачу перекриття.

Якщо плита не зігріває або сліди антифризів знаходяться на килимі підлоги, слід проводити радіатор нагрівача обігрівача VAZ-2107, і це можна зробити лише шляхом зняття деталі з машини.

Вибираємо новий радіатор нагрівача

Купівля радіатора печі сьогодні взагалі не є проблемою. Ринки автомобілів та запчастини наповнені подібними товарами, але робити правильний вибір не завжди просто. Це все про виробника та ціну.

Найдешевший радіатор невідомого виробника, крім того, від незрозумілого сплаву коштуватиме вам максимум 500. Природно, ніхто не дасть гарантії на кілька років своєї продуктивної роботи. У той же час ви можете придбати високоякісний теплообмінник у мідного-рушового сплаву з гарантією, за ціною близько 3000.

Існують також компромісні варіанти, які пропонують досить високоякісні товари від відомих виробників за доступними цінами. Нижче наведено таблицю, що вказує на моделі радіаторів обігрівача VAZ 2107 Проведених виробників.

Виробник Каталоговий номер Заводський номер Матеріал виготовлення
Дааз 21050-8101060-00 Алюміній
Avtovaz 21050810106000 21050810106000 Алюміній
Хола RH372 LRH-0106 Мідь
Лузар 2105-8101050 Алюміній
Полярний 2105-8101050 HR-LA2105 Алюміній
В 2105-8101050 На 1050-005Ra Алюміній
Додаткова (Угорщина) 2105-8101050 2105-8101050 Алюміній
Аляска 2105-8101050 2105-81001050 Алюміній
AMZ 2105-8101050 PAC-OT2105 Алюміній
Пекарня 2105-8101060 Алюміній
Шааз 2101-8101060-02 (триряд) Мідь
SB або 2101-8101060 Мідь
Батлер BTL-0006H Алюміній
Майстер-спорт 2105-8101050-PCS-MS Алюміній
Овес 21050-8101060-00 Алюміній
Фінорд (Фінляндія) FN2215 Алюміній
Oberkraft (Німеччина) 2105-8101060 Алюміній
Фенокс (Білорусь) Ro0003o7 Алюміній

Алгоритм для демонтажу

Автомобілі Vaz класичної родини, які включають модифікацію 2107, хороші тим, що для зняття радіатора печі вам не потрібно демонтувати передню панель, тому робота для вилучення теплообмінника системи нагріву в Салон простий. Не потрібен конкретний інструмент, вам потрібні викрутки та ключі до 8 та 10.

Ми рекомендуємо: як легко та без спеціальних інвестицій для усунення корозії з вашого автомобіля?

Алгоритм для видалення радіатора печі:

 • Вилийте теплоносій, відкручуючи зливні пробки на двигуні і в основному радіатор.
 • Ліворуч на двигунному щиті (стоячи перед машиною), ми шукаємо дві гумові трубки, уздовж яких подається теплоносій до нагрівача та знято до обігрівача. Послабити затискачі цих труб і затягніть їх.
 • Ми відкрутимо гвинти кріплення гумового ущільнювача, через яку проходять трубопроводи з радіатором. Зніміть печатку.
 • Ми переходимо до салону.
 • Ми демонтуємо полицю під коробкою одягу з боку пасажира. Для цього вам потрібно відкрутити гвинти, що виправляються.
 • Видаліть нижню частину центральної консолі. Він кріпиться до підлоги та передньої панелі з самостійними гвинтами. Оскільки клавіші, сигаретні світильники, годинники встановлюються на нижній частині, потім після скручування кріплення ми перемикаємо коробку “самі” (увімкнувши швидкість задньої частини на пункті пропуску) і відключимо проводку, що переходить до зазначених елементів (це краще позначити дроти, щоб не плутати збірку). Після цього коробку можна зняти з салону.
 • Ми відкрутимося з крана перекриття антифризу вживають кабель механізму управління.
 • Відключіть нижню частину від корпусу плит, в якій розміщується вентилятор. Він кріпиться до верхньої частини корпусу з 4 засувками, встановленими з боків. Покладіть засувки з викруткою, після чого нижня частина корпусу знизиться. Ми беремо його в бік або повністю видаляємо його, раніше відключивши живити дроти електродвигуна вентилятора.
 • Після демонтажу дна корпусу з’явиться доступ до радіатора, який можна зняти, потягнувши його за металеві трубопроводи.

Зауважте, що це лише один із методів розбирання печі на VAZ-2107. Не потрібно злити антифриз, ви можете відключити гумові трубки без видалення, при цьому протікаючи 1,0-1,5 літрів теплоносія від системи охолодження, які додаються після складання. Головне, що після відключення труб підніміть їх і виправте в цьому положенні.

У процесі розбирання ви можете негайно відключити трубопроводи від радіатора разом із краном стелі, а потім витягнути сам теплообмінник.

печі, 2107, зняти, плита
печі, 2107, зняти, плита
печі, 2107, зняти, плита
печі, 2107, зняти, плита

Як правильно змити радіатор VAZ-2107

Під час експлуатації забруднюється радіатор плит, внаслідок чого її теплопередача погіршується. Ви можете відновити нормальну роботу печі, промивши теплообмінник. Маючи максимальну якість, ви можете мити демонтажний радіатор, але в деяких випадках ви можете досягти бажаного результату та не знімаючи теплообмінник. Спрощена схема промивання передбачає відключення труб подачі та виходу в моторному відділенні та подачі водопровідної води в одну з них. З другої труби вода зливається. Після промивання водою радіатор може бути наповнений поливою прибиральним розчином і дайте брухту скоротити 2-3 години, після чого розчин зливається. Якщо радіатор не дуже “запущений”, то такий захід може покращити свою роботу. Слід пам’ятати, що алюмінієвий радіатор не може бути промиваний лужними розчинами, а мідь. кислою. Для промивання ви можете використовувати спеціальні продукти, такі як “моль”, “комета”, “тиран”, “kalgon” тощо. D.

Як видалити радіатор

У більшості випадків для промивання вам все одно доведеться зняти радіатор плитки. Для демонтажу теплообмінника знадобиться:

 • ключі до 7, 10 та 17;
 • Перехресна викрутка;
 • запасні прокладки;
 • Ветош.

Після закінчення роботи для заповнення системи знадобиться певна кількість теплоносія.

Щоб видалити радіатор автомобіля VAZ-2107, вам потрібно:

 • Звільнити систему від теплоносія, відкручуючи зливний отвір на балоні циліндрів на 17 з ключем 17, а також кришками розширювального резервуара та радіатором охолодження.
 • Відкрийте капюшон і надішліть затискачі, з якими до хреста прикріплені шланги вхідних та вихідних труб.
 • Видаліть шланги з форсунок.

Як встановити радіатор

Ви можете промийте демонтажний радіатор:

 • вода, спрямована на продукт, використовуючи встановлення Karcher під тиском 5,5 атмосфери;
 • розчин їдкої соди, затоплений в радіатор протягом 1 години;
 • Метод повного розбирання. У цьому випадку резервуари радіатора повинні бути припаяні пальником або паяльним залізом.

Перш ніж встановити новий або оновлений радіатор печі на місці, слід перевірити експлуатацію крана. Якщо є якісь проблеми зі старим краном, краще негайно замінити його новим. Крім того, високоякісна збірка потребуватиме герметика.

Для встановлення теплообмінника необхідно:

 • Накрутіть впускну трубу до крана, розміщуючи нову прокладку, змащену між ними герметиком;
 • Накрутіть кран до корпусу радіатора, також прокладаючи між ними прокладку, оброблену герметиком;
 • Помістіть радіатор на місце;
 • Покладіть на шланги на форсунки і стисніть затискачами;
 • Наповніть систему охолоджуючою рідиною;
 • Затягніть охолоджувач радіатора та резервуар для розширення та запустіть двигун;
 • Коли двигун увімкнено, перевірте стики на наявність витоків;
 • Якщо все в порядку, прикріпіть кабельний кабель;
 • Встановіть нижню частину корпусу нагрівача на місці, закріплюючи його кронштейнами;
 • Покладіть на місце полку радіо, закріплюючи його за допомогою самостійних гвинтів.

Радіатор нагрівача, як і звичайний, виготовлений з алюмінієвого сплаву, що робить його легким, міцним і надійним. Основні характеристики можна знайти в Інтернеті. Різниця між міддю та алюмінієм полягає в тому, що алюміній нагрівається швидше і дає більше тепла, але міді, навпаки. Для Жигулі, звичайно, я рекомендую алюміній, тому що в невеликому салоні він нагріється швидше і не дозволить пасажирам замерзнути.

https: // otzovik.com/review_3056189.HTML

Радіатор, що використовується у нагрівачі VAZ-2107. Як і будь.який інший вузол транспортного засобу, радіатор після деякого часу роботи може зажадати аудиту або заміни. Радіатори нагрівача, виготовлені з різних матеріалів (найчастіше з міді, латуні або алюмінію) та з різними конфігураціями труб (круглих або квадратних) можуть бути встановлені на VAZ-2107. Будь.який драйвер може самостійно замінити теплообмінник, дотримуючись певної послідовності кроків. Для миття радіатора слід використовувати безпечні продукти, які не зашкодять справі продукту.

Дві вищих освіти. Основний вид діяльності. Корпірація позаштатного. Я пишу на різні теми, які мене цікавлять, намагаюся вкласти власні знання та досвід у тексти.