Заміна паливного насоса Volkswagen Tiguan. Двигуни

Паливний фільтр “Volkswagen Tiguan“. мета та пристрій, незалежна заміна

Значення паливного фільтра для здоров’я та тривалої роботи живного блоку важко переоцінити. Особливо, коли ви вважаєте, що якість російського бензину та дизельного палива залишає бажати кращого. Сучасні системи палива дуже чутливі до домішок палива. Навіть невеликі частинки 20 мкм можуть їх відключити. Хімічні домішки. такі як парафін, олефін та Гудрон, а також вода в дизельному паливі здатні зламати його корм на форсунки. Такі наслідки усуваються експлуатацією паливних фільтрів грубого та тонкого очищення.

Мета елементів фільтра. звільнити паливо від непотрібних та шкідливих механічних та хімічних домішок. Це також забезпечує безпеку паливних систем бензину та дизельних двигунів з пилу, бруду та іржі. Фільтрувальні пристрої для бензину та дизельних двигунів “Volkswagen Tiguan” відрізняються. Дизельне паливо очищається фільтром, розташованим під капотом, перед насосом палива високого тиску (TNVD). Пристрій фільтра розташований поруч із двигуном. Загальні залізничні дизельні системи дуже сприйнятливі до якості дизельного палива.

Бензин фільтрується грубими та тонкими очисними пристроями, розташованими в газовому баку. Крик.фільтр. це сітка з дрібними клітинами. Розташований в одному випадку з паливним насосом.

паливного, насос, volkswagen, tiguan

Пристрій фільтра дизельного палива простий. Він має циліндричну форму та класичний пристрій. Розташований у металевому склі, під кришкою. Елемент фільтра виготовлений з гофрованої целюлози, насиченої спеціальною композицією. Розмір клітин у папері, що проходить дизельне паливо, становить від 5 до 10 мкм.

паливного, насос, volkswagen, tiguan

Заміна елемента фільтру, згідно з рекомендацією виробника автомобілів у службових книгах. Оскільки якість російського дизельного палива нижча, порівняно з європейським паливом, рекомендується змінювати його кожні 10. 15 тисяч. км.

Фільтри тонкого очищення бензинових версій “Volkswagen Tiguan” виготовляються у непереборному випадку, тому для заміни вам доведеться повністю придбати весь вузол. Окрім фільтрувального елемента, датчик рівня палива розташований у корпусі.

паливного, насос, volkswagen, tiguan

Система фільтра в бензиновому версії Volkswagen Tiguan складається з таких елементів:

Фільтр на грилі розташований в одному випадку з насосом. Обидва вузли організовують постачання палива в двигун двигуна, оснащені системою ін’єкцій FSI.

паливного, насос, volkswagen, tiguan

За рекомендацією виробника автомобілів заміна фільтрів повинна бути зроблена після 100 тисяч кілометрів тарифу. Враховуючи низьку якість бензину, краще змінити фільтри раніше, після 50-60 тисяч кілометрів пробігу.

Несправності палива та наслідки їх несвоєчасної заміни

Фільтри сітки та целюлози мають лише одну несправність. вони з часом закриваються з супутніми механічними та хімічними компонентами, які знаходяться в будь.якій паливній рідині. Наслідки засмічення можуть проявлятися по.різному:

 • Комп’ютерна діагностика Випускає коди несправностей паливної системи;
 • Двигун запускається або взагалі не починається;
 • Двигун нестабільний на холостому ходу;
 • З різким пресом на прискорювачі, двигун кладе;
 • Вживання палива збільшується;
 • Тяка падає на певну швидкість двигуна, як правило, від 2 до 3 тис.;
 • Дживки, що супроводжують рух автомобіля з постійною швидкістю.

Вищезазначені симптоми з’являються, коли час заміни фільтра значно закінчився або автомобіль заправляється за допомогою палива низької якості. Ці несправності не завжди виявляються через фільтри палива. Причини можуть бути різними. наприклад, несправність паливного насоса. Вода потрапляння в дизельне паливо призводить не лише до заміни елемента фільтру, але і до капітального ремонту паливної системи. Якщо замінити елемент фільтра в часі, багато з перерахованих вище проблем зможуть уникнути.

паливного, насос, volkswagen, tiguan

Ще однією поширеною несправністю є витік палива в місцях підключення паливних ліній до корпусу фільтра, спричиненого низьким якісним з’єднанням. Витік може бути визначений наявністю палива під машиною, на місці його парковки. Також можуть виникати герметичні прокладки. це може бути виявлено наявністю дизельних витоків біля кришки тіла, в якому розташований фільтр.елемент. У бензині Volkswagen Tiguan досить важко візуально виявити несправності, оскільки доступ важкий через розташування фільтрів під сидіннями пасажирів другого ряду. Витік палива можна визначити за допомогою запаху бензину в салоні.

Ремонтопридатність паливних фільтрів

Неможливо відремонтувати паливні фільтри, їх можна лише замінити. Виняток. це сітчасті пристрої фільтрації грубого очищення, які ви можете спробувати промити. На жаль, цей метод не завжди приносить результат. Автор цих ліній намагався зробити це за допомогою дизельного палива та різних миючих засобів на основі бензину. Як результат, я був переконаний, що сітку не можна повністю очистити. Мені довелося придбати новий фільтр.елемент, він недорогий.

Тіло

Як і більшість автомобілів турботи Volkswagen, Tiguan’s Body Metal має високоякісне гальванічне покриття. Але також традиційно фарбові роботи, через не найкращу адгезію з цинком, може відлущуватися навколо чіпів.

 • На дверях багажника у літніх копії ви можете спостерігати за іржею, що надходить з швів уздовж нижнього краю. Однак інші елементи не характерні для корозії.
 • Пластикові дверні прокладки не надто добре тримаються і здатні витерти фарбу. “Хром” покриття зовнішніх елементів прикраси хмарно і відшаровується. Часто фарба з пластикової облицювання дзеркал та бампера спускається.
 • Фарбона робота на повідках склоочисників з часом набрякла.
 • Через вологу від корозії контакти можуть відмовитись від підсвічування ліхтариків та кнопки відкриття для п’ятих дверей.

Електрик

Проводка між дверима водія та стійким тілом з часом хворіє на місце згинання, що впливає на роботу блоку управління Windows, центральний замок, приводи та нагрівання зовнішніх дзеркал. Вони почали робити більш надійний турнік лише з 2011 року.

Мікросурики, вбудовані в замки дверей, є проблематичними (в той час як блок управління не «бачить» отвір і закриття дверей).

Взимку, коли накопичується велика кількість льоду, пластиковий шарнір педалі газу може зламатися.

Після 60–80 тисяч кілометрів двигун вентилятора клімату часто дає голос із підшипниками. конструкція вузла була доопрацьована в 2012 році. Версії з автоматичним кліматичним контролем Clamatronic за 3-5 років можуть мати проблеми як з жалюзі, так і з самим блоком.

Причиною відмови кнопок на кермі є мобільні контакти рульової колони. Не слід тягнути за допомогою заміни. інакше ви можете залишитися не лише без звукового сигналу, але й подушка безпеки може не працювати, якщо це необхідно.

Люк з газового бака може бути заблокований невдалого електричного приводу. але ви можете отримати доступ до важеля відкриття аварійного відкриття через частково відключений притулок.

Заміна свічок запалювання: бензин у крові

На двигуні бензину Cawa також доцільно видалити цю ущільнення. конструкція схожа. Але тут, крім того, на вході на шию є обмежувальний щит, що ускладнює заливання свіжої частини олії-це було через те, що вони зменшили загальну оцінку, хоча доступ до фільтра відмінний.

Зміна свічок запалювання, будьте обережні з роз’ємами, встановленими на загальному пандусі. Їх потрібно відключити послідовно, починаючи з першого циліндра, раніше постачавши кожну з котушок у напрямку до котушки (інакше ви ризикуєте розбити засувку).

Хоча загальний пандус із роз’ємом котушки має незначну гнучкість, все ще незручно відключити роз’єми: постріл так прагне відступити назад. Свічки під ключ “на 16”.

Хоча загальний пандус із роз’ємом котушки має незначну гнучкість, все ще незручно відключити роз’єми: постріл так прагне відступити назад. Свічки під ключ “на 16”.

Хоча загальний пандус із роз’ємом котушки має незначну гнучкість, все ще незручно відключити роз’єми: постріл так прагне відступити назад. Свічки під ключ “на 16”.

Завдяки заміні паливного фільтра, це складніше, а головне, він більше закладений, ніж при роботі з дизельним двигуном: замінений картридж не продається окремо, його замінюють лише на складі на датчик рівня палива та трубки Підключення вузла з насосом. Але головне в тому, що неможливо замінити всю цю економіку, не зануривши руки в танк. але як інакше відключити кінчики труб? Неважко зрозуміти, що труднощі виникали через те, що бак з газом розділений кардановим валом на дві половини. Але чому картридж фільтра не доставляється в запасних частинах, хоча він прикріплений до звичайних засувок, він залишався загадкою.

Згідно з регламентом, встановлено схему, встановлено схему. км. Тут виробник був перероблений. Зважаючи на те, що в такому механізмі є набагато більше нюансів та труднощів, ніж у дизельному поясі, ви можете побажати лише щасливого шляху до служби.

Заміна обчислення калькулятора Volkswagen Tiguan Basoline Pump

Газовий насос має досить великий ресурс. Зазвичай цього достатньо для 200 000-250 000 км. Однак деякі обставини можуть прискорити розвиток цього ресурсу. Чому псується газовий насос:

 • Засміг і не замінив паливні фільтри вчасно.
 • Часта їзда з майже порожнім танком. Доцільно тримати його наповненим щонайменше половиною. В іншому випадку насос смокче повітря замість рідини, що призводить до її перегріву.
 • Використання поганого палива з великою кількістю сміття та домішок.
 • Відсутність простого обслуговування. Газовий резервуар і вся паливна система не промиваються.
 • Непрофесійна настройка. Наприклад, двигун вимушений, його індивідуальні елементи замінюються більш продуктивними, називається ECU. Однак газовий насос залишається однаковим, і тепер він повинен працювати на межі. У цьому випадку пристрій часто починає перегріватися і швидко не вдається.
 • Проводка, що йде від насоса до реле, погіршилася.

Особливості процедури

За допомогою несправного бензинового насоса не вдасться дістатися до сервісного центру. Для того, щоб не зателефонувати на буксирування, доцільно відремонтувати цей пристрій, перш ніж проблеми перейдуть на критичну стадію.

Розташування бензинового насоса залежить від:

Електричні моделі розташовані всередині паливного бака. Зовні розташовані механічні конструкції, у яких є автомобілі з карбюраторами. У більш сучасних машинах насос, безумовно, повинен шукати насос всередині бака.

Перед тим, як зняти пристрій, вам потрібно підготуватися. Ви можете демонтувати газовий насос лише після мінімуму залишків палива в резервуарі. Він видаляється з кожухом.

Заміна газового насоса Volkswagen Tiguan

Все почалося з того, що при різкому прийомі з часом з’явилася друга невдача, ніяких чеків, нічого не вийшло, і зв’язок мережива не виявляв помилок. У той час автомобіль пройшов 68000. Після місяця непорозумінь із різким прискоренням та наступною невдачею, перевірка на САПР.

Гуглінг, виявилося, що це помилка регулятора тиску тиску. Без вагань вони придбали новий газовий насос високого тиску та змінили його. Через тиждень проблема повернулася та посилилася кілька разів. Автомобіль перестав їздити навіть з плавним пресом на педалі газу і навіть кілька разів зупиняється. Акуратно повернувся додому невеликим кроком. Тепер вже стало зрозуміло, що це не паливний насос високого тиску. За логічними висновками та, копаючи в Інтернеті, було вирішено змінити паливний фільтр та паливний насос, розташований у резервуарі. Замовлений через Інтернет, змінився, і все пішло.

Я досі не зрозумів, чи переставали газовий насос створювати достатній тиск, або це було наслідком засміченого фільтра, або фільтра в лівій частині резервуара в напрямку автомобіля. Можливо, хтось має свої думки з цього питання?

Нижче я знову додаю відео ескізу. 🙂

Погода сьогодні сміття, вдома нічого робити, і я вирішив присвятити час своєму “Тигра”.Черга прийшла до заміни сітки насосів сітки.Я другий власник автомобіля, і попередній, як я розумію, нічого не робив з машиною.Розбивши драйв, він прийшов до висновку, що хвороба ставить сітку з 2110.Я вирішив поставити математичну скиплю. Вся різниця полягає в тому, що математична сітка йде з наповнювачем, майже як рідний, але немає вази.Ну, я пішов до гаража, щоб замінити.

Щоб дістатися до насоса, достатньо відкрутити і витягнути невелику частину сидіння, але я вирішив зняти все повністю, щоб розливатися під сидіннями.Спочатку зняв невелике місце, потім великий.Для цього голова 17 і відкрутила дві гайки попереду (під пробками), а потім просунув вперед сидіння вперед і відкрутив два болти ззаду.

Ви дуже ризикуєте це, довіряючи ремонту енергосистеми вашої тигуани непрофесіоналам або вирішивши зробити це самостійно.

 • По.перше, симптоми, подібні до несправності паливного насоса, можуть виникати через несправність інших компонентів: фільтр, регулятор тиску, датчики тощо. D. Сортуйте причини і швидко усуньте несправність лише спеціалісту.
 • По-друге, високоякісний ремонт неможливий без спеціального обладнання та інструментів, а також заводської документації.
 • По.третє, навіть із просвердленим двигуном паливо перебуває під тиском, а не відповідає заводським рекомендаціям, призводить до травм, пожеж та пошкоджень сусідніх частин.

Використовуйте пропозицію автомобільних послуг нашої мережі та приходьте, як тільки паливна система кросовера дасть сигнали про несправність. Ми спеціалізуємось на обслуговуванні позашляховиків Volkswagen, тому ми знаємо всі смолоскипи їх діагностики та ремонту, зберігаємо на складах постійне постачання запасних частин та витратних матеріалів, а також гарантуємо високу якість виконаної роботи.

Профілактика та діагностика

Необхідність заміни бензинового насоса може бути оцінена тиском палива на шосе та пандусах. Показання стандартного датчика зчитуються діагностичним сканером, але краще (а точніше) виміряти цей параметр з окремим манометром тиску, підключеним до системи за допомогою спеціального адаптера.

Для Volkswagen Tiguan, залежно від типу льоду, такі значення вважаються нормою:

 • для бару серії TSI-4-7 на «низькому» шосе та від 50 до 200 бар (залежно від обертів) після паливного насоса;
 • Для дизельних двигунів TDI. приблизно 5 бар перед TNVD та до 1800 бар на насадках.

Заміна паливного насоса Volkswagen Tiguan

Дізнайтеся вартість ремонту тіла вашого автомобіля з фотографії. Надішліть фотографії пошкоджених частин автомобіля зручно для вас: заповнення форми нижче або надішліть нам повідомлення до того, що додаток, та під час місця на хвилини майстер обчислить. Щоб оцінити ремонт автомобіля слюсаря, просто вкажіть бренд вашого автомобіля та вкажіть у коментарі необхідний ремонт або описати проблему.

Огляди

Я зв’язався з службою після неприємної аварії, в якій ліва передня частина автомобіля пошкоджена, для заміни l.крило, л.Farah, бампер для повторного перегляду та одужання. Капот застряг, але, оцінюючи роботу Майстра, вони сказали, що капот буде відновлено. Також видно деякі недоліки на задніх дверях та крилі. В підсумку…

Звернувся до веб-автосалону, завдяки пошкодженому крилі та бамперу. Хлопцям вдалося бездоганно працювати, а колір фарби підхоплюється ідеально! Завершено якнайшвидше, навіть раніше, ніж це було передбачено, дякую всім моїм серцем.

Chevrolet Cruze, потрапив у ДТП (вдарився на вантажівку по шосе). Страхування Осаго написав заміну заднього крила, бампера тощо. D. Я зв’язався з двома службами. сказав те саме. Якщо хтось не знає, заднє крило як частини не існує. Необхідно вирізати частину іншого тіла, зварювання, фарбу тощо. D. Написав.

щире вам дякую! Ви супер. 🙂 А ти професіонали. Професіонали. коли ви зможете прийти до вас, і ви будете виконувати роботу правильно, не бравши більше грошей, ніж вам потрібно. Мій чоловік перестав боятися, що вони можуть мене обдурити, спокійно дозволяє вам піти до вас. Я радий, що ти можеш прийти до тебе і змінити масло та колеса.

Повернувся для малювання бампера. Потрібно зробити дуже швидко. Зробив це за 1 день (вранці я вийшов з машини, взяв її ввечері). Робота була виконана ефективно та за прийнятною ціною. Завдяки майстам. Окремі вдячність режисеру Єву за чуйність та професіоналізм. Дав гарантію виконаної роботи. Сміливо.

Профілактика та діагностика

Необхідність заміни бензинового насоса може бути оцінена тиском палива на шосе та пандусах. Показання стандартного датчика зчитуються діагностичним сканером, але краще (а точніше) виміряти цей параметр з окремим манометром тиску, підключеним до системи за допомогою спеціального адаптера.

Для Volkswagen Tiguan, залежно від типу льоду, такі значення вважаються нормою:

 • для бару серії TSI-4-7 на «низькому» шосе та від 50 до 200 бар (залежно від обертів) після паливного насоса;
 • Для дизельних двигунів TDI. приблизно 5 бар перед TNVD та до 1800 бар на насадках.

Якщо ви не ремонтуєте

Якщо ви потягнете із заміною паливного насоса, коли з’являться симптоми недостатньої продуктивності, незабаром він нарешті вийде з ладу, і двигун раптом зупиняється або не починається після простою.

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Періодичність

Заміна фільтра тигуанської фольги надається лише для дизельного двигуна 2.0 TDI.

Під час заправки з дотриманням палива з стандартами EN 590, цю процедуру слід проводити кожні 90 тисяч. км. Якщо використовується дизельне паливо низької якості, процедура проводиться через 30 тис. км. Якщо паливо містить багато сірки (від 2 тис. Частинки на мільйон) інтервал між замінами зменшується до 7500 км.

Регламент не згадує бензиновий двигун, але експерти рекомендують провести цю процедуру після пробігу 60-90 тисяч. км, або після заправки з бензином поганої якості.

Порядок роботи

Змінюючи фільтри палива, необхідний обережність, щоб запобігти пошкодженню паливного обладнання, а також виключити паливо з гарячої поверхні, гумові шланги та ремені.

Після встановлення нового витратного матеріалу необхідно видалити пробні пробки, щоб запобігти роботі Sucker “. Для цього, використовуючи сканер, вмикається стандартний насос, накачує систему.

Через складність та пожежну небезпеку всіх етапів ми рекомендуємо довіряти їх майстрам автомобільних служб нашої мережі.

 • Допомога у виборі запчастин (аналогів або оригіналів),
 • Впровадження фабричних рекомендацій щодо обслуговування,
 • Сувора прихильність до правил пожежної безпеки.

Чому ми?

Понад 9 років ми займалися VAG

На фотографії колекція старих мереж часу одного з наших майстрів за місяць!

Гарантія на роботу

1 рік або 20 000 км. Офіційно сертифіковані!

Тільки оригінальні запчастини Ваг

Ми працюємо з перевіреним постачальником запасних частин

Відремонтувати або змінити двигун двигунів 1.2; 1,4; 1.8; 2.0 FSI / TSI / TFSI?

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! У списку послуг служби служби не існує точок ремонту та відновлення несправного або зношеного паливного насоса. Ми не займаємося роботою, такою як заміна плунжера пари, штовхачів, вал насоса, втулки, ущільнювачів, пружин та інших елементів паливних насосів для двигунів Vag Vag Vag. Причина цього дуже проста: згідно з нашим досвідом, підтвердженим досвідом колег та оглядів клієнтів, ресурс паливного насоса не перевищений 7-10 тисяч після таких типів ремонту. км. З інтенсивною експлуатацією автомобіля такий пробіг може бути поранений через пару місяців. У цій ситуації видимі заощадження призведуть до додаткових витрат як грошей, так і часу клієнта.

Чи готові ви відвідувати сто щомісяця, щоб усунути ту саму проблему? І витратити додаткові гроші на правителів? Частий ремонт насоса з високим тиском коштуватиме дорожче, ніж замінити його повністю, і результат буде не просто сумнівним, але, очевидно, незадовільним. Ми робимо це для совісті, тому ми рекомендуємо клієнтам змінити збірку насосного блок і не відродити цей пристрій на короткий час.