Як отримати машину Volkswagen Tiguan.

Як запустити машину на машині | 1 Урок автоматично

Дуже багато питань, пов’язаних з коробкою машини, приходять до мого блогу. Багато хто просить дублювати уроки лише на автоматичній коробці передач. Я вирішив піти на зустріч (початківців та тих, хто просто пересаджується від механіки до машини), і сьогодні я починаю новий розділ. “уроки водіння на машині”. Перша стаття буде про те, як правильно запустити машину з автоматичного поля. Здається, все є елементарним, але насправді існує багато питань! Я одразу хочу сказати, хлопці, ті, хто давно їхав. це не для вас! Це для початківців, наприклад, для тих, хто навчався на механіці протягом двох місяців, я передав його за права, і тепер я купив автомобіль з автоматичною коробкою передач і не знаю, до якої сторони підійти до неї, але ви будете Соромно запитати вас, ви смієтесь, зрештою, ви будете сміятися! Наш блог звертається до вашої допомоги, я викладу детальні інструкції, іноді банальні речі (як вважають професіонали), але вони справді потребують їх, тому прочитайте наш перший вступний урок.

Автомобіль з автоматичною коробкою має свої характеристики, дещо відрізняється від механіки. Але ці зміни дійсно дозволяють значно полегшити процес водіння. Прочитайте корисну статтю. автоматичну або механіку. Слід також зазначити, що кулемет вимкнено, тепер найпоширенішими видами є автоматичні, варіатор та робот. Їх режими майже однакові, однак, коробка “робота” може дещо відрізнятися від варіатора та кулемета, але не суттєво (в основному в різній кількості передач і дещо іншого руху важеля). Однак мій урок підходить для вас. Зрештою, всі виробники намагаються дотримуватися одних і тих же правил, працюючи з такими передачами

Зараз сама інструкція насправді є

1) Для того, щоб запустити машину, потрібно перенести селектор вибору в положення “P. Parking” або “N. нейтральний”. Ось як вам потрібно запустити машину. Якщо ваш селектор розташований у “D. Drive, руху вперед” або “R. зворотно, зворотно”, також у “M. імітація механічного комутації”. Тоді автомобіль просто не починається, варто захистити. Я сам, спочатку, коли я переїхав до машини, ніколи не кладу на P. Паркінг, прийшов і заклинив машину на D. привід, тоді я не міг дістати! Тому перше правило потрібно встановити на “P” або “n”

2) Який найкращий спосіб почати на “P” або “N”? Дуже часте запитання і негайно відповісти на нього. Ви можете почати і так, і хто більше звикли. N. нейтральний режим, звичайна нейтральна передача, майже такий же, як і в механіці, доцільно поставити машину на ручний гальмо. У положенні “P. паркування” є кілька переваг, машина не котиться, вона вже знаходиться на паркувальному гальмі, тільки вал блокується, а не гальма. Таким чином, паркувальне гальмо (ручний гальмо) не потрібно, що дуже зручно взимку. Таким чином, краще запустити на “P”, і самі виробники рекомендують цей конкретний режим, прийміть це правило і покладіть на нього.

3) стисніть педаль гальма. Правда, ви не можете натиснути, якщо ви перебуваєте в режимі “P”. Крім того, коли натискається на педаль гальма, її легко перейти до потрібного режиму роботи (D або R) і вже переїхати. Без натискання педалі гальма ви не перемикаєте режим. Тому ми також приймаємо правило, перш ніж запустити двигун, стисніть педаль гальма.

4) Далі запустіть двигун тут елементарно. Ми вставляємо ключ у замкову щілину. поворот і запуск. двигун працює приблизно 1000 швидкостей.

Якщо все скорочується, виявляється:. вони сіли. вставив ключ у замок (повернувши розблокувати кермо і перемикав важіль). перенесений на “P” або “N”. вони стиснули педаль гальма. тепер ти може запустити машину.

Для початківців такі фотографії можуть не бути повністю зрозумілими, тому обов’язково перегляньте відео версію уроку, там я намагався дати найкорисніший матеріал

Невеликий трюк. Один.час запуск SEPA.

Можливо, хтось посміхнеться на мій запис, але я хотів би поділитися однією хиткою, яку я особисто просив себе сьогодні.Чесно кажучи, 50/50 повірили в успіх, але врешті.решт все вийшло.Вчора в суботу погода була сонячною, і ми вирішили вперше вийти до котеджу, після зимових канікул.Сьогодні в неділю погода піднялася на зло, прибула до котеджу, і дощ пішла, і температура становить лише 6 ° C.Навіть настрій пішов, одна дружина хороша, я вирішив прибрати заміський будинок.

Так сталося, що автомобіль стояв 4 години з запалюванням.З огляду на 2012 рік, випуск мого акумулятора і, мабуть, у слабкому зарядці (або самостійно заряд акумулятора), мій акумулятор сів.

Охайність увімкнено, але стартер не хотів крутити, було почуто лише клацання реліквії.Я сам є другим власником, і майже 3 роки роботи автомобіля акумулятор вилучився 2 рази, а потім цієї зими.

Ну, що сідало так, сів, потрібно було шукати вихід із ситуації, як дістати машину зараз.Провід “сигарета” з іншого автомобіля, минулих вихідних я розмістив у гаражі.Пройшов у районі Дах, зустрів лише двох людей.У них не було запусного пристрою), а також дроти для “сигарети”).З чим повернутися не було, оскільки не було нікого, крім цих двох.Як варіант, залишається зателефонувати друзям і попросити, щоб вони під’їжджали та допомагали.

У будинку була електроенергія, і я почав кумак, який можна винайти для зарядки акумуляторів.Але, у формі зарядного пристрою, я нічого не придумав, з чого нічого не було), я згадав уроки фізики та знання, які я вже мав за батареєю.

С химической точки зрения любые АКБ абсолютно одинаковы. Как-же они устроены? Очень кратко — если аккумулятор заряжен, то один электрод представляет собой свинцовую решетку с нанесенной на нее пастой из PbO2, второй.такую-же решетку с пастой губчатого свинца. Электролитом служит раствор серной кислоты. В процессе разряда PbO2 восстанавливается и взаимодействуя с серной кислотой образует PbSO4. Свинец на другом электроде окисляется и опять — же образует PbSO4. В конце разрядки мы имеем обе решетчатые пластины заполненные (более или менее) сульфатом свинца. При зарядке аккумулятора происходит электролиз и из сульфата свинца вновь образуется диоксид и металлический свинец. Конечно-же, тут нужно подчеркнуть, что электроды при этом не равны и путать их полярность не стоит т.к. еще на стадии производства в намазку электродов вводятся соответствующие добавки, улучшающие их эксплуатационные свойства. При этом добавки полезные для одного электрода вредны для другого. Заявленный срок службы АКБ составляет 5 или 10 лет, но это при идеальных условиях эксплуатации. В реальности на срок службы влияют несколько факторов и один из них температура.

На емкость аккумулятора оказывает большое влияние температура электролита. С понижением температуры снижается скорость химических реакций, электролит становится вязким, что затрудняет его диффузию в поры пластин.Известно, что при увеличении температуры на каждые 10º С от стандартной (20º С) срок службы батареи сокращается в 2 раза.Следует учитывать и то, что увеличение температуры на каждые 5º С от расчетной, дает увеличение емкости и улучшение разрядных характеристик на 3-10 % в зависимости от продолжительности разряда.В среднем считается, что падение температуры на 1° C от комнатной снижает ёмкость примерно на 1 %.При повышении температуры от 20 до 40º С, емкость свинцового аккумулятора возрастает примерно на 10 — 14%.Однако при этом возможно сильное коробление пластин, оползание активной массы и разрушение решеток положительных пластин, при условии, что при повышении температуры идет одновременный заряд АКБ.При уменьшении температуры от 20 до 0º С, емкость аккумулятора уменьшается примерно на 15%.При уменьшении температуры еще на 20º С, емкость аккумулятора падает еще на 25%.

Враховуючи температуру вулиці (6 ° С) та вже насиченого акумулятора, він зняв її і поклав у будинок.Акумулятор став таким же прохолодним.Введіть електронний лист. чайник з водою і підготував велику каструлю, яка вже була в країні, з огляду на її невдало в домашніх умовах.В результаті залишилось 3 води).Наповнюючи каструлю водою, він опустив там побиту акумулятор і залишив її близько 40 хвилин.Я періодично виливав окропу, щоб вода на сковороді була приблизно так, щоб рука Тор є), «нагрітий» акумулятор, встановив її знову на машині, і спроба запустити двигун.

Двигун запустився вперше!Що, відповідно, було дуже щасливим, він не вивчав фізики),

П.С. Хтось посміхнеться, і хтось може стати в нагоді.На все добрі та удачі на дорогах!

У якому режимі краще запустити двигун: “Паркінг” або “Нейтральний

Ще одне питання щодо початку двигуна на автомобілі з автоматичною машиною. це те, що краще почати з “p” або “n”. Отже, на практиці ці режими практично не відрізняються. Режим “N”. “нейтральний”, тоді.

У режимі “P” головна відмінність. це саме замок валу автоматичної коробки передач, про який було сказано вище. Через замок автомобіль не буде котитися, і не використовуючи педаль гальма або гальма.

Поради та рекомендації

Насправді вам слід дотримуватися простого правила: після повної зупинки автомобіля селектор переноситься в режим “паркування”, тоді двигун може бути розширений. Двигун також запускається в цьому режимі.

Ми також зазначимо, що при запуску двигуна правило вам потрібно взяти рекомендацію до зупинки, щоб вичавити педаль гальма (навіть на машині, де лід є без такої преси). Якщо двигун запускається на машині на “N” (нейтральний), то гальмо потрібно вичавити безвідмовно.Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як правильно керувати автоматичною коробкою передач. З цієї статті ви дізнаєтесь про основні рекомендації щодо роботи автоматичного поля.

Крім того, після натискання на педаль гальма ви можете негайно перейти до режимів “D” або “R” з “парковки”, а також інших режимів, що дуже зручно для швидкого початку руху. Справа в тому, що без видавленої педалі гальма в будь.якому випадку увімкніть такі режими, це не спрацює.

Запуск автомобіля з автоматичною коробкою передач

Запустити двигун на машині з автоматичною коробкою передач не так складно, як може здатися. Спочатку вам потрібно поставити важіль вибору в положення “p”. Ви можете запустити двигун внутрішнього згоряння з нейтральним режимом, але виробники рекомендують точно використовувати режим паркування. Якщо важіль знаходиться в будь.якому іншому положенні, наприклад, “D”, двигун не може бути запущений.

Після включення потрібного режиму натисніть на педаль гальма. Це також рекомендація більшості виробників. На практиці ви можете запустити двигун без гальма, якщо режим “p” увімкнено, але з нейтральним положенням необхідно натиснути на гальмо. Однак для зручності краще натиснути педаль гальма: тому ви можете негайно перейти на робочий режим і почати рухатися. Стискаючи педаль гальма, ви можете запустити двигун.

Процес запуску двигуна на автоматичній коробці передач виглядає так: Вибір режиму “P”, натискання на педаль гальма, запуск двигуна.

Як правильно запустити трафік на машині з автоматичною коробкою передач

Робота з педалями на машині надзвичайно просто, це підкупить багато водіїв. Почніть рух у вибраному режимі досить простий: вам просто потрібно плавно зняти ноги з педалі гальма. У той же час машина розпочне рух. Якщо потрібно, ви можете додати газ. Щоб зупинитися, вам потрібно знову натиснути на педаль гальма.

отримати, машина, volkswagen, tiguan

Якщо ви враховуєте процес керування машиною на крок.кроці, то буде приблизно той самий алгоритм:

 • Покладіть важіль вибору в положення “p”.
 • Натисніть педаль гальма.
 • Запустіть двигун.
 • Виберіть режим руху.
 • Увімкніть відповідний індикатор повороту.
 • Переконайтесь, що ви не заважаєте іншим користувачам дорожнього руху.
 • Гладко гладити педаль гальма, почніть рухатися.

Якщо вам потрібно повернути назад під час поїздки, увімкніть режим “R” лише після того, як машина повністю припиняється. Те саме стосується режиму “P”.

Вийміть ногу з педалі гальма на початку руху, необхідно лише після характерного поштовху, який сигналізує про включення передачі.

Блокування зчеплення або жорстке з’єднання

Цікава річ. Це виявляється в посібнику сучасних іноземних автомобілів з автоматичною коробкою передач Чорно.Білим каже: Блокування зв’язку забезпечить можливість передачі км від кривого валу безпосередньо до валу кулемета. Іншими словами, автомобіль можна виготовляти без стартера, хоча його швидкість повинна бути вище 70 км/год, а температура ATF коробки не менше плюс 50 градусів Цельсія. Виявляється, ви можете дістатися від штовхача, після потепління рідини? Це призведе до блокування з’єднання, після перекладу автоматичного режиму на d. Самі колеса почнуть перетворювати двигун, як це зазвичай відбувається, коли автомобіль запускається з штовхача.

отримати, машина, volkswagen, tiguan

Як отримати машину з автоматичною коробкою передач без стартера

Теоретично суть операції зводиться, щоб забезпечити постійне обертання колеса машини. Км, утворений таким чином (момент обертання), повинен бути перенесений на коробку передач, тобто передачу, а потім на вал кривизни двигуна. Це призведе до двигуна, оскільки цикл розпочнеться в камері згоряння. І стартер, як ми бачимо, тут не працює.

Запуск двигуна з автоматичною коробкою передач на практиці

Все описане вище. це теорія. Як на практиці вони запускають автомобіль з автоматичної коробки передач без стартера. Це як:

 • Пояс кондиціонера видаляється;
 • Сильна мотузка з діаметром 5 мм намотується одним кінцем на шківі кривого валу;
 • Інший кінець мотузки намотується на шківі компресора, а потім через це клинок або якась інша сильна палиця, прокладена горизонтально під капюшоном.

отримати, машина, volkswagen, tiguan

Як дістати машину без стартера

Коли двигун запущений, зусилля генератора, навіть із виписаним акумулятором, повинні бути достатніми для іскри та запуску двигуна.

Як дістати машину на машині

На перший погляд, може здатися, що запустити машину з автоматикою дуже просто. Але якщо ви робите помилки, систематично порушують правила, встановлені виробником, то цей дорогий підрозділ швидко вийде з ладу. По.перше, зверніть увагу на наступне:

 • Існує кілька різновидів автоматичної коробки передач, які встановлюються на сучасних автомобілях. Це гідравлічні, робототехнічні або варіатори. На фабриці машини є нюанси, але в більшості випадків процеси схожі.
 • Структурні особливості кабіни коробки. Наприклад, деякі моделі оснащені канавками, щоб драйвер міг перевірити правильне положення важеля. Є лише нотатки щодо інших, що вказують на персонажів, згідно з якими драйвер “читає” положення важеля коробки.
 • Більшість виробників підтримуються правилами для складання конструкції автоматичних коробків. Це потрібно, щоб водії могли змінювати машини без проблем, і в той же час їм не потрібно було відновлювати нові правила управління.

Правила запуску двигуна з автоматичною коробкою

Перш за все, необхідно пам’ятати, що транспортний засіб, де використовується автоматична коробка передач, повинен здійснюватися лише з положень важеля на позначці “P” або “N” (паркування або нейтральний відповідно). Якщо важіль знаходиться на “P”, то:

 • Вставте ключ.
 • Запустіть двигун.
 • Іноді перед початком, необхідно утримувати педаль гальма, щоб автомобіль не випадково рухався. Це захисні системи машини, які запобігають аваріям або небажаним рухом машини.

У цьому режимі контрольно.пропускна точка та двигун, як би, відключені. Тому тут жодна захисна системи не може працювати тут. Відповідно, водій повинен самостійно переконатися, що автомобіль не випадково їде по похилому дорозі.

Початківці рекомендуються лише “P” для запуску двигуна. Вони також повинні навчитися правильно смикати машину.

Як правильно запустити машину з бензиновим двигуном

Правильні інструкції для автомобіля з бензиновим двигуном такі:

 • Вставте ключ.
 • Стисніть гальмо.
 • Перенесіть важіль у положення “P”.
 • Запустіть двигун, але продовжуйте утримувати гальмо.
 • Двигун нагрівається.
 • Перемикання важеля у всіх положеннях, щоб підготувати контрольну точку для роботи.
 • Зачекайте, поки температура машини підніметься до робочого рівня.
 • Відпустіть гальмо.
 • Перенесіть важіль у положення “D”.

Робочі температури в автоматичних ящиках можуть незначно відрізнятися. Найчастіше це 70 градусів.

Як запускається машина на автоматичній машині з дизельним двигуном

Запустіть двигун, що працює на дизельному паливі, необхідний відповідно до інструкцій:

 • Вставте ключ.
 • Переключіть важіль у положення “P”.
 • Чекаючи, поки свічки будуть нагріти достатньо. Для цього на панелі приладів встановлюється спеціальний індикатор.
 • Поверніть ключ у замку.
 • Переключіть важіль у всіх положеннях.
 • Я випускаю педаль гальма, паралельно, включаючи режим “D”.

Як бачите, інструкції не дуже різні. Якщо ви дотримуєтесь цих рекомендацій, то коробка триватиме вас довгий час, вона буде зношуватися лише з природних причин.

У якому режимі краще запустити двигун: парковка або нейтральна?

Оскільки автомобіль може випадково рухатися в режимі “нейтрального”, водій може бути не готовий до цього. Відповідно, рекомендується почати з режиму “Паркінг”. Більше того, це правило стосується не лише початківців, але й досвідчених водіїв.

Автомобіль з автоматичною коробкою передач не запускається

В Інтернеті є багато інформації щодо того, що ви можете запустити автоматичну коробку з штовхачем. Однак насправді немає прямого контакту між автоматичною коробкою передач та електростанцією, на відміну від механіки. Тому, коли ви натискаєте на машину, колеса почнуть крутитися. І сигнал не введе двигун, а безпосередньо на поле. Вона припускає всі механічні опромінення, розривається. У більшості випадків, після спроб запустити машину за допомогою штовхача, коробка передач повністю виходить з ладу, і без можливості відновлення.

Існує ще одна широка думка, згідно з якою автомобіль повинен спочатку розігнати до 60 км/год, а потім різко переключити важіль на позицію “d”. Нібито, це дозволить машині почати. Але з такої швидкості з’єднання між коробкою та двигуном не з’явиться, оскільки він в принципі не передбачається дизайном. Більше того, ви будете рухатися з великою швидкістю без гальм, що не тільки вийде не лише для коробки.

Акумулятор сів

Починаючи з водіїв часто стикаються з проблемою не працюючого або сидячого акумулятора. Якщо ви можете натиснути на машину в ручній коробці передач, то з автоматичною коробкою передач проблему неможливо вирішити. Можна, можливо:

 • Спробуйте їздити на машині в теплому місці з буксируванням. Після розігріву акумулятор може оживити.
 • Використовуйте акумулятор Shift, якщо є.
 • Заряджайте акумулятор.
 • Попросіть “запалити” сусіда.

Найчастіше проблема виявляється взимку, оскільки холод сильно впливає на рівень заряду акумулятора. Тому багато водіїв привозять акумулятор додому або не залишають автомобілів на вулиці, щоб уникнути проблем.

Причини автоматичної коробки передач

Якщо ви повністю впевнені, що акумулятор заряджається, то проблему з заводом двигуна можна спостерігати через саму коробку передач. Якщо автоматична коробка передач виходить з ладу, ви не можете:

Справа в тому, що одиниця дуже складна порівняно з механікою. Тому лише компетентні фахівці повинні займатися ремонтом. Не намагайтеся самостійно відремонтувати продукт, це може призвести до загострення проблеми.

Той факт, що ви не можете запустити машину з кулемета від штовхача, ви вже знаєте.

Якщо ви використовуєте буксирування, тобто ризик зіткнення з приводним автомобілем. Якщо контрольна точка не працює, водій не зможе своєчасно сповільнити або виконати певні маневри. У такій ситуації зіткнення не можна уникнути.

Причини в двигуні

Якщо ви перевірили посіву акумулятор, а також впевнені, що контрольна точка працює належним чином, автомобіль може не починати через проблеми з двигуном. Потужний блок може зламатися з різних причин, починаючи з природного зносу та закінчення механічним пошкодженням. Як і у випадку з коробкою передач, ви не повинні намагатися відремонтувати пристрій самостійно, особливо якщо ви в дорозі. Краще негайно зателефонувати на буксирування, щоб відвезти машину на станцію служби для діагностики та усунути несправності.

Як запустити машину на машині

Здавалося б, це може бути простіше, ніж запустити двигун на машині з коробкою автоматичного?

Однак людина, яка вперше їхала, безумовно, не знає послідовності дій, і навіть такий простий процес може бути заплутаний. Але колишні учні рушійної школи, склавши іспити, так чи інакше може зіткнутися з питанням: як запустити машину на машині?

І це не тому, що вони щось не знають і не забули, а просто тому.

Питання навіть не як отримати машину, а як правильно це зробити, оскільки будь.яка помилка може призвести до поломки транспортного засобу. Слід враховувати деякі важливі моменти цього процесу.

Автомобіль з коробкою має ряд функцій і в першу чергу порівняно з механікою. Але ці зміни стосуються насамперед рушійного процесу, що набагато простіше, ніж у ручній коробці.

Багато людей думають, автоматик і автоматична машина, що складно! Однак існують різні типи цього поля: робот, варіатор, типтроніка, і кожен з них має, хоча і не суттєві, але відмінності.

Наприклад, коробка робота може мати як алфавітні, так і цифрові позначення, і це вводить початківців у ступор. Зараз все в порядку.

Перший крок. вивчити всі режими роботи автоматичної машини, в яку ви можете перенести важіль, щоб почати керувати автомобілем.

Назва певних режимів іноді відрізняється в автомобілях різних брендів, і може бути представлений в альфанумері або числових символах.

Ви можете запустити двигун машини у двох основних положеннях: “P”. парковка або “N”. нейтральна передача.

Часто виникає питання: в якому з режимів краще отримати машину? Як правило, це питання звички, режиму “N”, схожий на трансмісію в автомобілях з механічною коробкою передач, і тому спочатку слід покласти автомобіль на ручний гальмо, а потім запустити двигун.

Режим паркування має ряд переваг: автомобіль не котиться через блокування лише валу, тому ручний гальмо практично не використовується на автомобілях з коробкою машини, що дуже зручно взимку.

Рекомендується запустити двигун у режимі “P”, і самі виробники консультують лише його. Крім того, на панелі є ще кілька режимів, таких як: “D. рух вперед”, “r. зворотний” та “M. механічний режим”.

У цьому положенні важеля автомобіль, безумовно, не поїде, тому ви повинні бути більш точними.

Вивчивши особливості коробки, кулемет на цьому автомобілі, ви можете перейти до його роботи.

Для початку вам потрібно перенести важіль у положення “P”, і машина перейде в довгий стан паркування, контроль вимкнеться, вихідний вал буде заблокований.

У цьому випадку рух заборонений, але початок двигуна можливий. N. необхідність і без потреби візка чи бігу.

Наступний етап. це початок двигуна за допомогою ключа запалювання. Двигун у цьому випадку працює на холостому ходу, електроніка увімкнена, але рух не починається.

У будь.якому випадку необхідно керувати положенням важеля і пам’ятати, в яких режими неможливо запустити двигун: положення. «R». задній рух, а також усі рухомі області вперед: D, 3, 2 2 і 1 (л) інакше є ризик, зрив машини коробки.

Як правило, автомобіль оснащений системою безпеки, яка не дозволить вам початись в одному з перерахованих вище режимів, тому краще довіряти вашому автомобілю.

Нейтральна коробка передач також використовується в певних умовах. Для того, щоб тиск масла в трансмісії досягло потрібної температури, машина повинна бути диспергована до швидкості 40 км/год, а потім перенести важіль у режим L або 2. Таким чином, запускається двигун автомобіля, який піднімається. Тоді вам потрібно поставити важіль в положення n і просунути машину на спуск. Коли він починає прискорюватися, ви можете повернути селектор у нейтральне положення.

Натисніть на педаль гальма, перейдіть у потрібний режим роботи залежно від напрямку руху (D або R), і ви можете рухатися. Натискання педалі. це обов’язковий крок при запуску двигуна, оскільки в іншому випадку неможливо переключити режим.

Процес запуску автомобіля з коробкою машини займає кілька хвилин, і якщо зазначена послідовність буде спостерігатися, не спричинить особливих проблем. Головне. дотримуватися певних правил безпеки, і тоді автомобіль не спричинить неприємних сюрпризів.

Позначення (символи) на панелі автоматичної коробки передач

Щоб дізнатися, як правильно використовувати «автоматичний», спочатку потрібно зрозуміти, які символи літер (англійські літери) та номери на панелі автоматичної коробки передач із середньою панеллю передач панелі коробки передач. Негайно зауважте, що залежно від марки машини, цифри та літери можуть змінюватися.

  “P”. “Парковка”. Вмикається, коли паркування автомобіля на стоянці. Своєрідний аналог паркувального гальма, лише з блокуванням валу, а не з натисканням гальмівних колодок.

Під час роботи автоматичною коробкою передач слід звернути особливу увагу на вивчення керівництва для роботи певного автомобіля, оскільки деякі позначення можуть бути функціонально різними.

Наприклад, у керівництві деяких автомобілів літера “B” означає “блок” (блокування). режим диференціального блокування, який не може бути включений під час руху.

І якщо позначення “1” та “L” присутні у автомобілі на всіх колесах, то літера “L” може означати “низький” (опускання), а “замок” (замок). яка також позначає диференціальне блокування.

Запуск двигуна з автоматичною коробкою передач

Початок двигуна з автоматичною коробкою має такі функції:

  У машині є лише дві педалі з автоматичною коробкою передач: “гальмо” та “газ”. Тому ліва нога водія практично не використовується. Під час запуску двигуна педаль газу не натискається, але необхідна педаль гальма в деяких марок автомобілів, інакше двигун не запускається (прочитайте посібник з експлуатації).

Однак інструкторам з водіння рекомендується приймати його як правило. перед тим, як запустити двигун з автоматичною коробкою передач, завжди натискайте педаль гальма. Це запобіжить спонтанному руху машини з нейтральним режимом “n”, а також дозволить вам швидко перейти до режимів руху “D” або “R”. (Не натискаючи на педаль гальма, перейдіть на ці режими, і ви не будете працювати).

Ця захисна функція дуже корисна, особливо для початківців, особливо у містах з великою «щільністю автомобіля», де автомобілі тісні на парковках та в потоках. Зрештою, навіть досвідчені драйвери іноді забувають “зняти машину з швидкості” перед запуском двигуна, в результаті чого при запуску машина негайно починає їздити і врізається в найближчий автомобіль або перешкоду.

Ви можете запустити двигун з автоматичною коробкою передач як в режимі “P” (паркування), так і в режимі “N” (нейтральний), однак виробники рекомендують використовувати лише режим “P” “. Тому краще встановити для себе інше правило. припаркуватися та запустити двигун лише в режимі “Парковка”.

Слід пам’ятати, що на деяких марок автомобілів з автоматичною перемиканням передач Це неможливо, не вставляючи та не перетворюючи ключ у блокування запалювання (розблокувати коробку передач). Крім того, на деяких брендах неможливо витягнути ключ із блокування запалювання, якщо важіль PP знаходиться в положенні “D”. (Прочитайте посібник з експлуатації).

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2007-2011.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Tiguan з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2007-2011. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.