Як розібрати руку седана з підлокітника.

Як розібрати руку седана з підлокітника

Підхід Поло Седан 2013.у. Якість середня, як правило, відмінна! Тільки кнопка трохи крива, а пружина навіть не, але, здається, вона знаходиться в канавках. Надіслано швидко, прийшов через тиждень, дякую!

Частина прийшла з шлюбом, чомусь з 1 весною та неправильним розміром. Механізм відкриття перекошений.

Лапа дуже низької якості та пружини не мають розміру, покладіть пружину від старої кришки лапи, що саме точно і не відкриває її, мені довелося збирати з 2 (((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Товар прийшов до регіону Саратов через тиждень, змінив упорядкування на фабрику, є зворотний зв’язок, але загалом це було краще, ніж це було

Розширений огляд: шапка на підлокітнику сидить щільно, добре. Засувка ще не запущена, вона відкривається щільно, але це більше плюс. Але піна в кришці, здається, менше, ніж у рідному, видно ребра з боків. Я спробую розібрати стару обкладинку, можливо замінити шкіряний верх. Шкіра, дермантин, на старій кришці м’якша. Але, знову ж таки, з часом цей буде продовжений.

Це прийшло швидко, лише зіткнулася лише крива частини, і через це підлокітник з зусиллями відкривається і закривається, ну, вся справа виглядає страшенно, трохи розчарована, замовляйте на власну небезпеку та ризик. Тканинна підкладка виготовлена ​​з шкіри, вона не виглядає погано.

Надзвичайно низька якість. Був у коробках, але в 1 з 5 кріпильних обкладинок зламався. У 4 кріплення ледве проводиться, технічно зроблені неправильно. Продавець відмовляється прийняти товари назад. Я не рекомендую покупку надзвичайно

Заміна кришки підлокітників Volkswagen Polo Sedan

Дякую за пораду, добра жінка. Але я краще купую засувку на вашій підказці. Там вона на 150 рупій на продаж, і, можливо, мені буде достатньо.

Олександр Гладишев

Краще лайно краще краще. 2 хвилини, проведені даремно

Ентоні С.

Хлопці, це марний аналіз, по.перше, відкрутіть 2 гвинти, але в нижній частині кишені є ще 2 гвинти, і якщо ви не відкрутіть їх, зламайте кріплення подачі і не тільки, по.друге, ви можете змінити кришка без скручування гвинтів. Дурний путівник, який я знайшов.

Вадім Самчинський

Навіщо брати нову обкладинку, просто замініть пагорб, село

Ігор Егоров

Вся повна брехня нічого не хитає, що за дурниці все ламається на хрін і викидає його

Джон Сноу

Цього ціломухвилинне відео присвячено цьому? Ви можете змінити кришку за 10 секунд, не відкручуючи нічого.Потрібна лише плоска викрутка.

Дмитро і

Вам потрібно відвернути що.небудь. Я зробив це: підніміть сам підлокітник, а потім відкрийте кришку (у цьому положенні виявляється, що вона паралельна підлозі), а потім вичавіть канавку з отвору з одного боку плоскою викруткою (потрібно трохи зробити трохи зусилля). І все, потім видалено. Він розміщується ще швидше.

Сергій Брендбонд

Дядя Ваня

Гал Омаров

І в якому році у вас є? У мене є 2014 рік, я думаю, що це зробить чи ні.

Зелений валт

Олександр Копітенко

Дівчина, ці болти відкручені для видалення ніші підлокітника, а не для видалення кришки. Щоб зняти кришку, ви можете використовувати тонке плоске кріпильне плече, щоб трохи натиснути на вуха петлі в бік. Але загалом, загалом обкладинки легко видаляються після повного підйому та невеликого переміщення по осі петлі в бік.

Ігор Егоров/Майстер/

Глупання))))))))) Краще, ніж кришка туалету, що хитається в різних напрямках))

Містер. Шеф

Мій син щойно створив для мене таку проблему, але я не думав, коли я пішов на Ютуб. що рішення проблеми дасть мені дівчину !Якщо ви самі вирішили все, то молодець, економічний !

Сергій Денісов

Не потрібно крути гвинтів! Вам потрібна викрутка, і це все.Слухайте жінку і робіть навпаки

Мозок Валентина

Молодці, що змінилося, але процес незрозумілий, Visio не видно як назва для видалення! Ніяких гвинтів не потрібно відкрутити.

Особливості підлокітників у автомобілях Volkswagen Polo Sedan

Як говорить прислів’я водія: ви можете дізнатися про переваги цієї деталі через рік, щоб їздити на машині з підлокітником, а потім переїхати на машину без нього. Він дозволить водієві розслабитися, коли рухається, дозволить вам зберегти необхідні дрібниці під рукою. У нашому огляді ми поговоримо про функції використання оригінального підлокітника в седані поло, даємо поради щодо вибору такого продукту у разі заміни. Автомобілісти також отримають інформацію про те, як встановити підлокітник на седан поло власними руками.

Особливості оригінальної деталі

Цей предмет дизайну салону створює додаткові комфортні умови під час подорожі. З ним водій може видалити накопичену втому, спираючись на кришку підлокітника седана поло. Зміна положення оніміння тіла з довгим перебуванням за кермом сприятиме стану ентузіаста автомобіля.

Друга перевага деталей. це його можливість збереження дрібних речей та предметів. Це може бути окуляри, ручки, флеш.накопичувач, невелика пляшка води. Така “маленька річ” більше не буде завивати розладу від кабіни, але легко знайде водія під рукою.

Polo Sedan Armrest не встановлений у всіх варіантах обладнання автомобіля. Наприклад, він відсутній у конфігурації Trendline 1.6 MPI MT, вироблений з 2018 року по теперішній. ВР.). У цьому випадку його можна придбати лише як додатковий варіант за плату.

рука, седана, підлокітника

Оригінальний підлокітник на седані Volkswagen Polo

Дизайн

Оригінальний седан Polo Armrest органічно вписується в інтер’єр.

 • Це надійно фіксується за допомогою кріплень на 4 ногах у визначеному просторі під рукою ручного гальма.
 • Нахил продукту можна відрегулювати, відрегулювати до драйвера.
 • Обкладинка пристрою повертається назад на 90 °, що дозволяє вільно розміщувати в ньому комбінезон.
 • На задній частині оригінальної частини є невеликий ящик, в якому пасажири заднього ряду можуть поставити пляшку води.
 • Верхній навісний покрив виготовлений з високоякісної еко.ланки або тканини.

Переваги

Ми перераховуємо переваги цих корисних та необхідних деталей:

 • створює додатковий комфорт;
 • Дозволяє зняти втому під час тривалої подорожі;
 • прикрашає меблі салону;
 • дозволяє зберігати дрібні предмети.

Ця частина не має мінусів, за умови її якості виробництва.

На що звернути увагу при заміні

Відсутність підлокітника на Volkswagen Polo змушує седан змушує власника автомобіля шукати можливість розмістити цю частину в машині. У автомобільних магазинах продавці можуть запропонувати такий товар:

 • оригінальні продукти з VAG.занепокоєння;
 • Продукти OEM, виготовлені відповідно до ліцензії виробника;
 • підлокітники для VW Polo, виготовлені в Китаї чи інших азіатських регіонах;
 • Універсальні варіанти.

Перші ідеально підходять для встановлення. Вони зручні, практичні, чудово виглядають у салоні. Їх недоліком є ​​висока вартість товарів.

Ліцензійні продукти також мають хороший тип продукту, він коштує дешевше, ніж оригінальний аналог. Автомобіліст з його встановлення не матиме проблем. Є продукти з п’ятьма ногами для кріплення.

Однак якість частини залежить від виробника. Є підлокітники з “цвіркунами”, скрипучі звуки під час вібрації під час руху автомобіля. Оздоблюючі матеріали, міцність справи, надійність установки також не завжди зможе доставити радість власника автомобіля. Серед виробників такого продукту можна розрізнити Армстер та Аламар, продукція якої за допомогою автомобілів за допомогою автомобілістів.

Виготовлені в Китайській продукції і, як вони, радують покупця доступною вартістю, зовнішнім виглядом. Після їх найближчого розгляду радість, як правило, закінчується, виявляються недоліки. Це: прошивка низької якості, вигадливий матеріал корпусу, кронштейна та інші недоліки.

рука, седана, підлокітника

Шрад на седан Поло своїми руками

З встановленням підлокітників, навіть у недосвідчених автомобілістів немає проблем, це може бути здійснено самостійно. Є моделі, які просто вставляються у відкриття центрального тунелю і закріплені засувками.

Щоб розмістити продукти з кріпленнями, вам потрібна викрутка і невелика спритність. Не завжди зручно фіксувати гвинти (болти) внизу на пластику під сидіннями.

Ми перераховуємо етапи розміщення підлокітників:

Автомобілісти рекомендують склеювати контакти в звукоізоляційному матеріалі для вирівнювання скрипів від вібрації машини.

Vw polo armrest. правильна річ у меблів інтер’єру автомобіля. Вона зробить життя водія більш комфортним водінням.

Видалення та встановлення підлокітника на седан Volkswagen Polo можна зробити своїми руками, що розповість відео нижче:

Як видалити кришку підлокітника на седані поло?

Завдання підлокітника в машині видаліть навантаження з м’язів плечової та ліктьової групи, спину та збільшення комфорту та свердловини з далекими або частими поїздками на машині. Цей підлокітник справляється з цим завданням, оскільки воно було розроблено суворо для розміру центральної консолі автомобіля Volkswagen Polo, а висота вибирається на одному рівні з дзвоном у двері, завдяки цьому водія, так само зручно керувати автомобілем.

На відміну від універсального або оригінального підлокітника для Volkswagen Polo, він встановлений власником автомобіля в машині за 33 секунди, не звертаючись. Проста і проста установка демонструється на вкладці встановлення, кожен драйвер буде впоратися! Підлокітник сидить щільно завдяки тісному пристосуванню консолі та розмірів, встановлених до міліметру.

Встановлення підлокітника в машині

Інструкції щодо встановлення в машині: Встановлення проводиться досить просто. вам потрібно вставити підлокітник у консоль автомобіля Volkswagen Polo та натиснути, поки вона не зупиниться.

Увага! Не потрібно нічого глінити і свердлити.

Характеристики

Розміри довжина. 310 мм, ширина. 140 мм, висота. 240 мм
Рамка фанера фанера, покрита піною
Лорінація Еко.літькове преміальне виробництво Німеччини
Коробка Просторий внутрішній відсік для дрібних речей, покритих автомобілем килимом (м’яка тканина)

Переваги наших підлокітників на седані Volkswagen Polo

 • Він не зривається, витримує навантаження до 120 кг, на відміну від копії нашої продукції.
 • Не скрипить, не брязкає. всередині підлокітни.
 • Встановлено миттєво без гвинтів.
 • Зовнішня обшивка підлокітника зшита з найвищої якості еко.ланцюга, тому гарантія для підлокітника становить 3 роки. Остерігайтеся підробки шкіри!

Яка різниця між цим підлокітником та китайськими аналогами?

 • Підходить лише для седана Volkswagen Polo, немає необхідності в колективній фермі та винайти що.небудь для встановлення!
 • Наше власне виробництво в Росії, ми використовуємо лише високоякісні матеріали та контролюємо всі етапи створення товарів.
 • Широкі, майже всі моделі займають весь простір між сидіннями. Зручно як для пасажира, так і для водія!
 • Сильно, не вибухне на морозі, як це часто є в китайських підлокітниках.
 • При встановленні не потрібно робити отвори в консолі.
 • На висоту, підлокітник виготовляється на рівні дверей, щоб плечі водія були на одному рівні. При належній поставі навантаження на спину водія мінімальна.

Як зробити замовлення на підлокітник на Volkswagen Polo з нами?

Замовивши дзвінок або зателефонувавши на телефон, вказаний на веб.сайті Podlokotnik.Чиста, ви можете придбати підлокітник у седані Volkswagen Polo з доставкою в будь.яку точку Росії та світу. Також легко розмістити замовлення на сайті. натиснувши кнопку, щоб придбати, ви потрапите в кошик, введіть свої контактні дані, обов’язково надайте прізвище, ім’я, патроніму та телефон і натисніть кнопку, щоб розмістити замовлення. Після розміщення замовлення менеджер зв’яжеться з вами, щоб підтвердити замовлення та перевірити контактні дані.

Доставка в Росії та СНД

Ми реалізуємо один із найзручніших підлокітників на седані вітчизняного виробництва Volkswagen Polo у всіх містах Росії та СНД за ціною виробника. Доставка здійснюється російською поштою, кур’єрською службою комплекту SDEC або транспортної компанії в Росії, Казахстані, Білорусі, Киргизстані, Вірменія, Абхазія. Ви можете заплатити за товар шляхом передоплатної та після отримання деталей у розділі оплати та доставки.

На відео показано принцип встановлення підлокітника. вам просто потрібно вставити підлокітник у консоль автомобіля з зусиллями.

відгуки покупців

Це підлокітник для мого тіла фургон, седан, хетчбек (підйомник) підходить для мого тіла?

Я хочу заплатити за банківську карту, які гарантії, що ви не будете мене обдурити і відправити підлокітник?

 • Наші контактні дані та документи знаходяться в розділі контактів. Ми не ховаємося, працюємо офіційно, сплачуємо податки та постійно покращуємо сайт для зручності наших клієнтів. Будь.які проблеми щодо якості та обслуговування вирішуються в день обігу.

Або може виявитися, що підлокітник не підходить для моєї машини та як бути в цій ситуації?

 • Ця ситуація можлива, якщо в різних тілах однієї моделі автомобіля є різні підлокітники, тому в таблиці сумісності ми вказуємо це. Якщо ця ситуація сталася, зателефонуйте до вказаних вище телефонів, щоб повернути гроші.

Якщо вам не подобається підлокітник, або це буде незручно, чи можна повернути гроші?

 • Звичайно, ви можете, ми повернемо гроші. Відповідно до статті 25 закону “про захист прав споживачів”, ви маєте право повернутися або обмінюватися товарами протягом 14 днів з дати отримання підлокітників. Щоб повернутися, зверніться до менеджера за номером телефону вгорі сайту. Примітка. За 5 років роботи було лише 2-3 повернення, і навіть тоді через порядок не на моделі автомобіля.

Subber для седана Volkswagen Polo (VW Polo Sedan): огляд, заміна, фото, відео

Як говорить прислів’я водія: ви можете дізнатися про переваги цієї деталі через рік, щоб їздити на машині з підлокітником, а потім переїхати на машину без нього. Він дозволить водієві розслабитися, коли рухається, дозволить вам зберегти необхідні дрібниці під рукою. У нашому огляді ми поговоримо про функції використання оригінального підлокітника в седані поло, даємо поради щодо вибору такого продукту у разі заміни. Автомобілісти також отримають інформацію про те, як встановити підлокітник на седан поло власними руками.

Особливості оригінальної деталі

Цей предмет дизайну салону створює додаткові комфортні умови під час подорожі. З ним водій може видалити накопичену втому, спираючись на кришку підлокітника седана поло. Зміна положення оніміння тіла з довгим перебуванням за кермом сприятиме стану ентузіаста автомобіля.

Друга перевага деталей. це його можливість збереження дрібних речей та предметів. Це може бути окуляри, ручки, флеш.накопичувач, невелика пляшка води. Така “маленька річ” більше не буде завивати розладу від кабіни, але легко знайде водія під рукою.

Polo Sedan Armrest не встановлений у всіх варіантах обладнання автомобіля. Наприклад, він відсутній у конфігурації Trendline 1.6 MPI MT, вироблений з 2018 року по теперішній. ВР.). У цьому випадку його можна придбати лише як додатковий варіант за плату.

Оригінальний підлокітник на седані Volkswagen Polo

Дизайн

Оригінальний седан Polo Armrest органічно вписується в інтер’єр.

 • Це надійно фіксується за допомогою кріплень на 4 ногах у визначеному просторі під рукою ручного гальма.
 • Нахил продукту можна відрегулювати, відрегулювати до драйвера.
 • Обкладинка пристрою повертається назад на 90 °, що дозволяє вільно розміщувати в ньому комбінезон.
 • На задній частині оригінальної частини є невеликий ящик, в якому пасажири заднього ряду можуть поставити пляшку води.
 • Верхній навісний покрив виготовлений з високоякісної еко.ланки або тканини.

Переваги

Ми перераховуємо переваги цих корисних та необхідних деталей:

 • створює додатковий комфорт;
 • Дозволяє зняти втому під час тривалої подорожі;
 • прикрашає меблі салону;
 • дозволяє зберігати дрібні предмети.

Ця частина не має мінусів, за умови її якості виробництва.

На що звернути увагу при заміні

Відсутність підлокітника на Volkswagen Polo змушує седан змушує власника автомобіля шукати можливість розмістити цю частину в машині. У автомобільних магазинах продавці можуть запропонувати такий товар:

 • оригінальні продукти з VAG.занепокоєння;
 • Продукти OEM, виготовлені відповідно до ліцензії виробника;
 • підлокітники для VW Polo, виготовлені в Китаї чи інших азіатських регіонах;
 • Універсальні варіанти.

Перші ідеально підходять для встановлення. Вони зручні, практичні, чудово виглядають у салоні. Їх недоліком є ​​висока вартість товарів.

Ліцензійні продукти також мають хороший тип продукту, він коштує дешевше, ніж оригінальний аналог. Автомобіліст з його встановлення не матиме проблем. Є продукти з п’ятьма ногами для кріплення.

Однак якість частини залежить від виробника. Є підлокітники з “цвіркунами”, скрипучі звуки під час вібрації під час руху автомобіля. Оздоблюючі матеріали, міцність справи, надійність установки також не завжди зможе доставити радість власника автомобіля. Серед виробників такого продукту можна розрізнити Армстер та Аламар, продукція якої за допомогою автомобілів за допомогою автомобілістів.

Виготовлені в Китайській продукції і, як вони, радують покупця доступною вартістю, зовнішнім виглядом. Після їх найближчого розгляду радість, як правило, закінчується, виявляються недоліки. Це: прошивка низької якості, вигадливий матеріал корпусу, кронштейна та інші недоліки.

Універсальні підлокітники можуть бути ідеально виконані, але їх проблеми. це проблеми з встановленням. Важко надійно виправити частину у відкритті, виділеному для неї, розміри продукту не завжди відповідають розміру відведеного місця на поло на поло.

Шрад на седан Поло своїми руками

З встановленням підлокітників, навіть у недосвідчених автомобілістів немає проблем, це може бути здійснено самостійно. Є моделі, які просто вставляються у відкриття центрального тунелю і закріплені засувками.

Щоб розмістити продукти з кріпленнями, вам потрібна викрутка і невелика спритність. Не завжди зручно фіксувати гвинти (болти) внизу на пластику під сидіннями.

Ми перераховуємо етапи розміщення підлокітників:

Автомобілісти рекомендують склеювати контакти в звукоізоляційному матеріалі для вирівнювання скрипів від вібрації машини.

Vw polo armrest. правильна річ у меблів інтер’єру автомобіля. Вона зробить життя водія більш комфортним водінням.

Видалення та встановлення підлокітника на седан Volkswagen Polo можна зробити своїми руками, що розповість відео нижче:

На седані Volkswagen Polo ви також можете встановити домашній підлокітник, про який буде обговорено у цьому відео:

Як видалити підлокітник на седан Volkswagen Polo

“Volkswagen” Як видалити підлокітник на седан Volkswagen Polo

Привіт усім, з підлокітником не було великих проблем, кришка пішла вперед до важеля передачі. Спочатку я не зрозумів, що таке сміття, закручене в моїх руках, і все стало зрозуміло. Кріплення зламалося (((((. Тривалий час він вилупав думки про те, як відновити, і прийшов до розуму декількох варіантів вирішення цієї проблеми: варіант полягає в тому.

Як результат, він не проходив, при встановленні кришки підлокітника на місці в петлях знову з’явилися тріщини.Варіант. пайка в руках, нарізані шматки мідного дроту, ~ 2 см.5 мм і знову суперглії.

Алгоритм був таким. приклеїв тріщину в петлі з клеєм. Тепле паяльне залізо, шматочки дроту, притиснуті в пластикові петлі, так що тріщина була посередині шматочків дроту. Паяльне залізо замаскувало дріт, покривши зверху того ж пластику. Я дивлюся на результат, і очі радіє)), після приїзду в машину, я подумав, а може, якось розібрати підлокітник, щоб легше встановити кришку назад.

Ховаючись у різних місцях підлокітника і зрозумів, що це непросто, потім пошукова система в Інтернеті та перегляд відео, як розібрати підлокітник і дивитися різні відеоролики, що зрозумів, що все це не правильно! Як результат, спроба Барбару встановила руку підлокітника на місці, не призвела до гідного результату, петлі знову знаходяться в тріщинах (((((((.

Варіант. Після довгих думок, як зробити обкладинку підлокітників, і відповідь прийшла мені в голову, як Альберт Ейнштейн раптово, лише без яблука)))))). Зрештою, все є елементарним, якщо петлі зламані, їх потрібно замінити новим! Потім пройшов побутові магазини і купив невелику навісну петлю (ціна 15RE). Він прийшов додому і спробував на руці підлокітника, закріплений за допомогою 2 гвинтів на обкладинку підлокітників також до підлокітника і, звичайно, не міг без вдосконалення))))))))))))))))))))).

Видалення та встановлення підлокітника Volkswagen Polo Sedan

Я давно хотів купити підлокітник, лише довгий час я не міг вирішити, який з них. Оригінальні дорогі, дешеві не оригінали, прикріплені до самостійних гвинтів, зовсім не є варіантом. Єдиний варіант неорігінальних підлокітників, які мене влаштували. Чудовий підлокітник, але я також хотів налаштувати на висоту. Тому я вирішив замовити регулярний підлокітник з Китаю. Через півтора місяця у мене була посилка. Не було пов’язаного.

Я розпаковую і бачу, чого я так боявся. Пара засувок і невеликий шматок розірваності.

Прикро, звичайно, але все склеювалося без проблем із другим клеєм і навіть практично не помітно. Після цього я пішов встановити. Установка не складна. Зніміть задню полицю і відкрутіть один самостійний гвинт з викруткою Torx.

Ми намагаємось на кронштейні підлокітників до стандартних отворів.

І кріпіть його двома болтами до тіла та одним гвинтом. Фото процесу встановлення та кріплення, на жаль, забули це зробити, було занадто захоплене процесом. До речі, у комплекті занадто довгі болти, тому ми або купуємо нові, або ми кладемо шайби.

А після цього ви можете застебнути підлокітник до кронштейна і носити обличчя пластику.

Але у мене була проблема! Після Шві Павла центральна консоль трохи піднялася, і облицюючий пластик підлокітника не стояв на його місці. Я вже був готовий вирішити цю проблему. Покладаючи шайби під брекет підлокітником, я трохи підняв його. Після чого все стало на місце.

На фотографії підлокітник чомусь є різнокольоровим, швидше за все, через спалах. Насправді він повністю чорний, в кольорі пластику в салоні.

Я задоволений підлокітником, якість дуже хороша, відрегульована у висоті, можна повністю натиснути. Зараз це набагато комфортніше з ним.

І китайця без проблем відшкодував мені 350R. Тепер я думаю, що потрібно було запитати 800.

Тестовий дзвінок із реєстрацією \ Login

Усунення скрипів Shardik. Volkswagen Polo Sedan Baklazhan 2012 на Drive2

До третьої зими почали з’являтися все більше цвіркунів! Стійки та втулки стабілізатора скрипіли, трубки добре відомі і t.D.Найбільше розлютило підлокітник! Розібрати його вперше пекло!Тож ви повинні вирішити, чи це чи ні.

Тож давайте зійдемо: маленька фотографія. Було холодно

1) Спочатку вийміть саму кришку, а потім, приблизно в середині коробки, є два замасковані болти, які важко помітити без металошукач!2) Тоді ми виймаємо коробку.3) Захоплені на пасажирському сидінні, ми озброюємось викруткою Torx (я не пам’ятаю розміру). Ми намагаємось не зламати пружину, яка тримає це бродячий.

4) Далі більш.менш інтуїтивно! Вийміть задню кришку, сторону та огорожі. Там все в якомусь клеї, точніше!

Усі можливі суглоби, з усіх боків, клей Маделін! Інакше не буде результату

Як результат, підлокітник став монолітним, але все.таки десь віддалено має невеликий скрип. Ну, якщо ви спробуєте))

П.С.: Через кілька днів обробляли суглоби WD-40, зняли надлишок ганчіркою і все пішло)

WV Polo Fitting Fit. Volkswagen Polo Sedan Highline 2014 на Drive2

Добрий час доби брати і сестри!Довгий час я хотів покрити підлокітник у кольорі обкладинки, але мої руки не досягли, я не міг зв’язатися з ким!Після встановлення обкладинки підлокіт!І сам матеріал не є практичним, похвалив фуууу але два дні тому я вирішив цю проблему, надавши її ательє на настройку салону!

Видалення самого підлокітника не було проблем (фотографій немає.до. Це було не зручно, руки зайняті) вставити між верхньою частиною та нижнім підлокітником типу викрутки (у мене є пластикові зняті форми ножів) і обережно відключіть дві частини по колу (м’яка подушка від нижній пластик), лише без насильства, ви можете зламати засувки ! Вранці я дав хлопцям і був готовий ввечері!Тепер очі радіє, все, як це повинно бути дешевим, надійним і практичним! 😉 Ціна випуску. 1500 !

На що звернути увагу при заміні

Відсутність підлокітника на Volkswagen Polo змушує седан змушує власника автомобіля шукати можливість розмістити цю частину в машині. У автомобільних магазинах продавці можуть запропонувати такий товар:

 • оригінальні продукти з VAG.занепокоєння;
 • Продукти OEM, виготовлені відповідно до ліцензії виробника;
 • підлокітники для VW Polo, виготовлені в Китаї чи інших азіатських регіонах;
 • Універсальні варіанти.

Перші ідеально підходять для встановлення. Вони зручні, практичні, чудово виглядають у салоні. Їх недоліком є ​​висока вартість товарів.

Ліцензійні продукти також мають хороший тип продукту, він коштує дешевше, ніж оригінальний аналог. Автомобіліст з його встановлення не матиме проблем. Є продукти з п’ятьма ногами для кріплення.

Однак якість частини залежить від виробника. Є підлокітники з “цвіркунами”, скрипучі звуки під час вібрації під час руху автомобіля. Оздоблюючі матеріали, міцність справи, надійність установки також не завжди зможе доставити радість власника автомобіля. Серед виробників такого продукту можна розрізнити Армстер та Аламар, продукція якої за допомогою автомобілів за допомогою автомобілістів.

Виготовлені в Китайській продукції і, як вони, радують покупця доступною вартістю, зовнішнім виглядом. Після їх найближчого розгляду радість, як правило, закінчується, виявляються недоліки. Це: прошивка низької якості, вигадливий матеріал корпусу, кронштейна та інші недоліки.

Універсальні підлокітники можуть бути ідеально виконані, але їх проблеми. це проблеми з встановленням. Важко надійно виправити частину у відкритті, виділеному для неї, розміри продукту не завжди відповідають розміру відведеного місця на поло на поло.

рука, седана, підлокітника

Шрад на седан Поло своїми руками

З встановленням підлокітників, навіть у недосвідчених автомобілістів немає проблем, це може бути здійснено самостійно. Є моделі, які просто вставляються у відкриття центрального тунелю і закріплені засувками.

Щоб розмістити продукти з кріпленнями, вам потрібна викрутка і невелика спритність. Не завжди зручно фіксувати гвинти (болти) внизу на пластику під сидіннями.

Ми перераховуємо етапи розміщення підлокітників:

Автомобілісти рекомендують склеювати контакти в звукоізоляційному матеріалі для вирівнювання скрипів від вібрації машини.

Vw polo armrest. правильна річ у меблів інтер’єру автомобіля. Вона зробить життя водія більш комфортним водінням.

Видалення та встановлення підлокітника на седан Volkswagen Polo можна зробити своїми руками, що розповість відео нижче:

На седані Volkswagen Polo ви також можете встановити домашній підлокітник, про який буде обговорено у цьому відео:

Як видалити підлокітник на седан Volkswagen Polo

Ось це пакет. Я розпаковую і бачу, чого я так боявся.

рука, седана, підлокітника

Пара засувок і невеликий шматок розірваності. Ми видаляємо задню частину, просто рухаючись назад, отримуємо її, видаляємо верхню обшивку, витягуючи кронштейни, така рама залишається, якщо паралон зламається, необхідно замінити зразок копії старої обшивки на Невелика допомога з шматка шкіри, але спочатку потрібно прасувати шкіру з зворотного боку, не дуже гаряче, ми намагаємось прасувати і почати повільно стріляти, як розібрати підлокітник до шкіри Volkswagen Polo Sedan, обережно і рівномірно тягнеться до рами.

На округлих частинах ми робимо розрізи. На фотографії підлокітник чомусь є різнокольоровим, швидше за все, через спалах.

Насправді він повністю чорний, в кольорі пластику в салоні. Я задоволений підлокітником, якість дуже хороша, регулюється висотою, можна відкинути її. Зараз це набагато комфортніше з ним. І китайець відшкодував мене без проблем.

Тепер я думаю, що потрібно було запитати.

Як розібрати підлокітник на Volkswagen Polo Sedan Video

Єдиний варіант неорігінальних підлокітників, які мене влаштували. Чудовий підлокітник, але я також хотів налаштувати на висоту. Тому я вирішив замовити регулярний підлокітник з Китаю.

Через півтора місяця посилка була в. Не було пов’язаного.

Як видалити підлокітник на седан Volkswagen Polo

Ось це пакет. Я розпаковую і бачу, чого я так боявся.

рука, седана, підлокітника

Пара засувок і невеликий шматок розірваності. Ми видаляємо задню частину, просто рухаючись назад, отримуємо її, видаляємо верхню обшивку, витягуючи кронштейни, така рама залишається, якщо паралон зламається, необхідно замінити зразок копії старої обшивки на Невелика допомога з шматка шкіри, але спочатку потрібно прасувати шкіру з зворотного боку, не дуже гаряче, ми намагаємось прасувати і почати повільно стріляти, як розібрати підлокітник до шкіри Volkswagen Polo Sedan, обережно і рівномірно тягнеться до рами.

На округлих частинах ми робимо розрізи. На фотографії підлокітник чомусь є різнокольоровим, швидше за все, через спалах.

Насправді він повністю чорний, в кольорі пластику в салоні. Я задоволений підлокітником, якість дуже хороша, регулюється висотою, можна відкинути її. Зараз це набагато комфортніше з ним. І китайець відшкодував мене без проблем.

Тепер я думаю, що потрібно було запитати.

Варіанти підлокітників

Нечесно? Ну, власники седана Калуги можуть не засмутити, оскільки вони мають можливість придбати оригінальний підлокітник окремо та встановити його своїми руками. Ви не можете придбати оригінал, але вибрати чудові аналоги високої якості з Середнього Королівства або моделі, виготовленої на домашніх заводів.

Але варто почати з оригінальної підставки. Пристрій можна регулювати за нахилом, а для задніх пасажирів є висувний тримач чашки. Природно, цінник просто перекочується, якщо подивитися на новий зразок. Нижня частина підлокітника (6R086717482V). понад 20 000, може бути замовлена ​​на “eczist”, верхня частина може бути замовлена ​​у двох версіях для вибору. тканинної обробки (6R0867173XPA) або штучної шкіри (6R0867173XPJ).

Не існує особливої ​​різниці в ціні між ними. в області 5500. 6000 важливим елементом боксу є кронштейн (6R0864273A), з якої майже вся центральна консоль седана Поло повинна буде розібратися. This is a “pleasure” about 2000 In addition, for a full set, it is necessary to purchase the left and right covers (6R0864279B82V and 6R0864280B82V), a cup holder (6R0862531A82V), a special lining (6R0868887A82V), screws for the bracket (N10285504) У кількості 4 знаків один ескіз N90798805) та гвинт, що займається самостійним, (N90698606).

Таким чином, оригінальний власник чашок власникам початкових конфігурацій седана калуги буде коштувати 35000

Для тих, хто звик рахувати кожну копійку, на ринку автомобілів є більш доступні стенди. Наприклад, китайська копія німецького оригіналу. ZVT859010A SCH. На аукціоні eBay це коштує понад 5000, і це, мабуть, за винятком прекрасного дизайну обкладинки, єдиний плюс копії.

Але є багато мінусів (що ви очікували від дешевого китайського пристрою?): Страшне кріплення, завдяки якому підлокітник “йде” з боку в бік і може відлетіти з сильним навантаженням, бічними чохлами, що тримаються на “чесному слові”, і тонкий алюміній (а не силумін, на жаль), який утворився основа всіх структур.

Досить хороший варіант для підлокітників, спеціально для седана поло в Санкт.Петербурзі, виробляється в Петербурзі. У салоні нічого не потрібно розбирати. коробка кріпиться без гвинтів і болтів, щільно вставлених у центральну консоль. Дизайн добре поєднується з інтер’єром автомобіля Калуги. Рама виготовлена ​​з стійкої вологи фанери, а поверхня виготовлена ​​з “дихання” еко.ланцюга, що постачається з Німеччини. Розміри чітко відповідають центральному тунелю седана.

Ціна на товари навіть нижча, ніж для китайського аналога. близько 2500-3000 таких витрат не може, але не порушити додаткові запитання: чи підлокітник не хитається під час роботи та чи може він витримати велике навантаження? Виробник запевняє, що пристрій може відчувати вертикальний тиск до 120 кг, але за такі гроші важко повірити в це.

Відповідно до того ж принципу, підлокітники бренду Warta розроблені. Копії регулюються з математичною точністю для будь.яких модифікацій седана поло. Для встановлення не потрібні кріплення, і установка займається силою протягом декількох хвилин. Декоративна зшивання на еко.ліхій виглядає дуже стильно і твердо. Для смартфона чи ноутбука з двома відсіками достатньо місця. Рама, виготовлена ​​з дерева.

Скільки буде «жити» в салоні підлокітника седана, вартість якого становить приблизно 2000 року. це суто індивідуальне питання.

Самостійність підлокітника

Останні два підлокітники знімаються. Їх установка не займе багато часу. Що стосується оригінального зразка та пристрою із Середнього Королівства, перед тим, як ліктя зможе насолодитися приємним комфортом, власникам седана Калуги доведеться обробляти центральним тунелем.

Послідовність дій для встановлення підлокітників своїми руками:

  Вийміть накладку з центрального тунелю автомобіля.

Оригінал можна регулювати у висоті. Щоб підняти підлокітник, спочатку його слід опустити до натискання засувки, а потім ви можете підняти його на потрібний рівень. Той самий алгоритм стосується зменшення висоти: підніміть до зупинки, і, як тільки механізм натискає, ми опускаємо підлокітник до зручного положення.

Таким чином, власники седана поло, які мають намір відпочити м’язам під час тривалих поїздок, мають вибір: зробіть крок до якості, оплачуючи міцні гроші або задовольняючись стандартним підлокітником з Китаю за нижчою ціною. В принципі, знімні аналоги в дизайні жодним чином не поступаються оригіналу. Крім того, навіть новачок у верхній частині зможе встановити їх у салоні автомобіля.

Видалення та встановлення підлокітника Volkswagen Polo Sedan.

Я давно хотів купити підлокітник, лише довгий час я не міг вирішити, який з них. Оригінальні дорогі, дешеві не оригінали, прикріплені до самостійних гвинтів, зовсім не є варіантом. Єдиний варіант неорігінальних підлокітників, які мене влаштували. Чудовий підлокітник, але я також хотів налаштувати на висоту. Тому я вирішив замовити регулярний підлокітник з Китаю. Через півтора місяця у мене була посилка. Не було пов’язаного.

рука, седана, підлокітника

рука, седана, підлокітника

Я розпаковую і бачу, чого я так боявся. Пара засувок і невеликий шматок розірваності.

рука, седана, підлокітника

рука, седана, підлокітника

Прикро, звичайно, але все склеювалося без проблем із другим клеєм і навіть практично не помітно. Після цього я пішов встановити. Установка не складна. Зніміть задню полицю і відкрутіть один самостійний гвинт з викруткою Torx.

рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника

Ми намагаємось на кронштейні підлокітників до стандартних отворів.

рука, седана, підлокітника

І кріпіть його двома болтами до тіла та одним гвинтом. Фото процесу встановлення та кріплення, на жаль, забули це зробити, було занадто захоплене процесом. До речі, у комплекті занадто довгі болти, тому ми або купуємо нові, або ми кладемо шайби. А після цього ви можете застебнути підлокітник до кронштейна і носити обличчя пластику.

Але у мене була проблема! Після Шві Павла центральна консоль трохи піднялася, і облицюючий пластик підлокітника не стояв на його місці. Я вже був готовий вирішити цю проблему. Покладаючи шайби під брекет підлокітником, я трохи підняв його. Після чого все стало на місце.

рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника
рука, седана, підлокітника

На фотографії підлокітник чомусь є різнокольоровим, швидше за все, через спалах. Насправді він повністю чорний, в кольорі пластику в салоні.

Я задоволений підлокітником, якість дуже хороша, відрегульована у висоті, можна повністю натиснути. Зараз це набагато комфортніше з ним.

І китайця без проблем відшкодував мені 350R. Тепер я думаю, що потрібно було запитати 800.