Як змінити радіатор для кондиціонера Volkswagen Polo.

Заміна радіатора Volkswagen Polo

Заміна радіатора на Volkswagen Polo необхідна, якщо витік у системі охолодження знайдено. У цій ситуації терміново проводити ремонт. Без радіатора автомобіль не зможе працювати, оскільки двигун перегрівається і не вдасться. Процедуру можна зробити своїми руками, вам просто потрібно дотримуватися певної інструкції.

Інструменти та матеріали

Щоб видалити та встановити радіатор, вам знадобиться набір гайкових ключів та головки. Плоска викрутка, а також перехресна форма.

Інструкції щодо заміни радіатора охолодження на седан поло

Процедура проста, але важливо дотримуватися всіх кроків. Усі роботи, пов’язані з радіатором, виконуються, коли двигун охолоджується вниз.

 • Перш за все, варто вимкнути клемну клему, він веде до акумулятора.
 • Рідина осушується в системі охолодження.
 • Блок з проводами відключається для ближнього та високого світла.
 • Засувка стиснута, а пальник турнік витягується для роботи поворотних сигналів. Отримує лампу з передньої частини розміру. Візьміть викрутку в руки, а мікросхема знімається з електричного коректора. Над фари спереду потрібно скрутити два гайки. Подолати опір засувки і рухайтеся вперед по фарі. Після цього вам потрібно розібрати його. Друга фара видаляється однаковими.
 • На підкладках переднього бампера є кілька горіхів, їх потрібно буде відкрутити. У центрі нижче вам потрібно буде знайти гайки та видалити їх. Необхідно подолати опір кріплень у отворах фари, зони з обличчям радіатора та передніх крилах автомобіля. З акуратними рухами потрібно взяти бампер з тіла. Бампер слід видалити.
 • Необхідно розібрати вхід повітря.
 • Вимкніть блок електричного вентилятора. Видавити кріплення і вийміть вентилятор за допомогою кожуха.
 • Виконайте демонтаж шланга, відповідального за нагрівання та вентиляцію картера двигуна.
 • Послабте затискач, який приймає, і приносить шланги системи охолодження та вимкніть трубки.
 • Залишається скрутити чотири гвинти, прикріплені до радіатора та тіла.
 • Радіатор знаходиться на подушках, які слід добре перевірити, якщо є якась шкода. Якщо присутні мікросхеми або деформація, то її потрібно змінити.
 • Усі деталі також збираються лише у зворотному порядку.
 • Антифриз наливається в систему, а пробок повітряні дорожні рухи видаляються.

Після завершення роботи ми рекомендуємо перевірити стан радіатора та інших вузлів.

Видалення та очищення радіатора Volkswagen Polo

Це часто трапляється, коли виникає тепла погода, машина починає перегріватися. Охолоджуючий вентилятор працює без зупинки. Справжню причину перегріву двигуна не завжди можна негайно зрозуміти.

Найчастіше власники автомобілів починають змінювати термостат і накачати. І коли все змінює, машина все ще перегрівається, тоді радіатори тільки починають перевіряти. Охолоджуючий радіатор та радіатор кондиціонування на більшості автомобілів встановлюються дуже близько один до одного. Пуфполя пуху часто падає між ними і палить багато сміття, що не дозволяє потоку повітря охолонути радіатор системи охолодження в повному обсязі.

Іноді можна побачити наявність засмічення між радіаторами лише за допомогою невеликого дзеркала та ліхтарика. У цьому звіті про фото ми покажемо, як видалити основний радіатор системи охолодження VW Polo один.6 2013, і як очистити його від сміття.

Вилучивши радіатор, охолоджуюча рідина буде злити, і після складання ми рекомендуємо заповнити новий антифриз. Повний об’єм системи охолодження автомобіля VW Polo 1.6. 5,6 літра. Рекомендований клас антифризу G12, G12, G13.

Необхідні інструменти для роботи

 • Спостереження або підйом;
 • 13 мм ключ для видалення захисту двигуна;
 • Викрутки “” і “-“;
 • Пасатігі;
 • Torx T20, T30 Cue Ball;
 • Ємність теплоносія;
 • Компресор і рушниця.

Як очистити радіатори Polo 1.6

 • Зніміть захист двигуна.
 • Злийте охолоджуючу рідину з радіатора.
 • Від’єднайте дроти від вентилятора охолодження і витягніть дифузор з вентилятором.
 • Від’єднайте від радіатора охолодження всіх насадок.
 • Зніміть фари.
 • Зніміть бампер.
 • Відкрутіть подушки радіатора.
 • Відкрутіть болти кріплення кріплення та відключіть радіатори.
 • Зніміть основний радіатор системи охолодження.
 • Ми вилучаємо з видаленого радіатора та радіатора кондиціонування від компресора.
 • Після очищення радіаторів ми збираємо все назад.
 • Наливайте нову охолоджуючу рідину.

Далі у нашому звіті про фото більш детальні інструкції.

Ми переходимо до видалення основного радіатора системи охолодження, щоб усунути забруднення між радіаторами.

Між двигуном та радіатором є достатньо місця.

Перш за все, ми видалимо захист двигуна. Ми спускаємося до машини і відкрутимо п’ять болтів кріплення безпеки з ключем 13 мм. І Torx T20 з жуком ми відкрутимо чотири гвинти захисту від бічних притулків.

Знявши захист, ми почнемо злити охолоджуючу рідину. Оскільки на цьому радіаторі немає зливного крана, вам доведеться стікати через нижню трубу радіатора.

За допомогою Paskets стисніть Evto-Homut і підтягніть його в бік.

Ми відкрутимо кришку розширювального резервуара, щоб вакуум не утворювався в системі охолодження, а рідина зливає проблеми.

Затягніть нижню трубу радіатора і злийте охолоджуючу рідину, замінюючи контейнер на антифриз.

І, поблизу, вимкніть роз’єм струменя електричного ланцюга в системі охолодження.

Розбираючи знизу всього, що було доступно, ми переходимо до аналізу зверху. Вийміть затискач і вимкніть трубу для впуску повітря.

З іншого боку, ця труба прикріплена до чотирьох засувок. Натисніть на них і витягніть трубу повітря.

Знявши трубу, ми маємо доступ до верхніх форсунок радіатора. Ми видаляємо їх, підштовхуючи їх до євро-гомути.

Щоб витягнути вентилятор, спочатку потрібно зняти кронштейн, що монтує трубу повітря. Відкрутіть два гвинти з боків кронштейна за допомогою завіси Torx T20.

Тепер ми витягнемо вентилятор системи охолодження з дифузором. Він ні в чому не накручений, а просто стоїть у чотирьох канавках з боків.

З нижніх канавок дифузор витягується без проблем, але на верхніх канавках його фіксують засувкою, яку потрібно натиснути за допомогою викрутки.

Ми витягуємо вентилятор і видаляємо його в бік.

Тепер необхідно відключити радіатор кондиціонера від головного радіатора. Для цього потрібно зняти бампер.

Torx t20 з бісер з двох гвинтів, що кріплять решітку радіатора.

Відкрутіть torx t30 верхніми гвинтами кріплення.

І потягніть фари, тягнучи себе. Знизу вони ні з чим не кріпиться, але встановлюються лише у своїх канавках і фіксуються пружинними засувками.

Відсунувши фари зі свого сидіння, вимкніть чотири електричні поділ і вийміть фари.

Заміна радіатора плит Volkswagen Polo Sedan

Салон нагрівач на седані Volkswagen Polo добре виконує своє завдання і не викликає проблем водієві. Однак, пробігши 150-200 тисяч кілометрів, радіатор плитки може бути забита або потоки через корозію, яка розпочалася. Як правило, це відбувається на тих автомобілях, де теплоносій не змінюється в часі. Забруднений радіатор не дає тепла добре і для того, щоб підтримувати комфортну температуру в салоні, потрібно увімкнути високу швидкість вентилятора, ніж раніше.

У цій статті ми проаналізуємо процес заміни радіатора плитки Volkswagen Polo Sedan, перелічуйте список інструментів для роботи, а також поговоримо про вибір запасних частин.

Інструменти та матеріали для роботи:

Підтягніть і вийміть пробку з засувки за важелем парових гальмів. Далі відкрутіть один самостійний гвинт центральної консолі. Викрутка. Зверніть увагу, якщо ви не можете зняти вилку вгору, тоді натисніть її збоку пластиковим лезом.

змінити, кондиціонера, volkswagen, polo

За допомогою леза плеча, вилучення та видаліть (загорніть) підкладка ручки коробки передач. Далі відкрутіть два самостійні гвинти під Torx.

Відкрийте праву вхідну двері та знімайте вийти пластикову підкладку біля коробки рукавичок. Макет на засувках.

Відкрутіть сім гвинтів кріплення рукавички та вийміть її. На фотографії нижче відмічено п’ять гвинтів, але ще два слід відкрутити знизу в краї. Гвинти Torx.

Патурування та видаліть радіо та блок вимикачів плит. Далі відкрутіть чотири гвинти радіошарту та ще два гвинти для кріплення блоку управління плитою. Гвинт для Torx.

Відкладіть радіо на себе, вимкніть роз’єм живлення та демонтуйте роз’єм живлення. За радіо, скрутіть два гвинти, вони позначені на фотографії нижче.

Відкрийте дві нижні засувки пластикової підкладки, а також підніміть пластикові гачки вгору. Нижче фото позначає розташування засувок і гачків.

Візьміть руку, як показано на фотографії нижче, і потягніть пластикову підкладку на себе. Вона залишить засувки праворуч, зліва, і її можна зняти.

Зніміть чотири самостійні гвинти центральної консолі. Розташування гвинтів відмічено на фотографії нижче, і вони йдуть під ключ Torx.

У поглибленні послаблюйте два горіхи механізму рукоятки та підніміть його як вгору. Далі проведіть обшивку ручки коробки передач через центральну консоль, підніміть її, а потім від’єднайте світлий роз’єм і демонтуйте його. Під ключ сумочки Tress.

змінити, кондиціонера, volkswagen, polo

Вийміть перехідну трубу до задніх повітряних проток. Гумова труба і видаляється без проблем.

Відповідно до печі, відкрутіть три гайки кріплення блоку подушки безпеки та вийміть його в бік. Горіхи під ключ за десять.

Зніміть звукоізоляцію вбік, а потім за допомогою щілинної викрутки відкрийте чотири засувки корпусу. Після того, як відкриття засувки буде відкрито, нижня частина корпусу знижується, і її можна видалити.

Під капотом вийміть корпус повітряного фільтра і відкрутіть болт кріплення труб, які потрапляють у радіатор. Торкс Болт. Для того, щоб охолоджуюча рідина не виходила з труб (під капотом), їх потрібно стиснути з кліщами.

Зніміть радіатор плит і встановіть новий у зворотному порядку. Зверніть увагу, вихід та вхід на радіатор йдуть під кутом, тому вам потрібно правильно орієнтуватися.

На замітку! Під час встановлення склеюйте новий радіатор печі з пінопластовою гумою вздовж контуру. Як правило, самостійна пінопласт знаходиться в комплекті з високоякісним радіатором.

Чітко процес заміни радіатора обігрівача седана Volkswagen

Заміна радіатора Volkswagen Polo

Повторіть однаково з обох боків. Після зняття бампера з замків у центрі бампера залишаються 4 засувки.

змінити, кондиціонера, volkswagen, polo

Доступ до затискачів з внутрішнього VW Polo видаляє радіатор. Необхідно також натиснути плоскою викруткою і в той же час потягнути бампер. Після того, як бампер повністю виповз з усіх можливих канавок і “впав” на землю, для автомобілів з туманними вогнями не забудьте відключити роз’єми.

Тепер натисніть на ці елементи кришки вентилятора, розташованого на радіаторі. Далі необхідно зняти вентилятор системи Volkswagen Polo, зняти радіатор і кожух з автомобіля. Стисніть вільні кінці затискача і перемістіть його в напрямку труби. Потім трубу системи нагріву видаляється з труби. Також зняли впускну трубу системи охолодження та виклику труби.

Ми самостійно змінюємо радіатор автомобіля седана Volkswagen

Тепер необхідно відкрутити та зняти 4 гвинти радіатора системи охолодження двигуна. Вийміть радіатор з автомобіля.

Потім перевірте VW Polo, щоб видалити подушки радіатора на наявність пошкодження та відокремте їх від радіатора. Якщо вони зношені, їх потрібно замінити новим. Тепер, використовуючи невеликий потік води, необхідно промити радіатор після цієї процедури і висушити його.

Перевірте пластикові деталі на наявність пошкодження та замініть радіатор, якщо резервуари пошкоджені. Необхідно також перевірити радіатор на наявність жорсткості. Зулучіть форсунки, подають повітря до нього під тиском 0,1 МПа, потім занурюйте у воду близько 30 секунд. Повітряні бульбашки залишають радіатор, якщо радіатор не запечатаний.

Видалення та очищення радіатора Volkswagen Polo

Плоска овальна форма забезпечує правильний розподіл повітря по всій порожнині. За критеріями можна виділити кілька груп охолоджувальних елементів: крім того, вони найчастіше використовуються в автомобілях. Труби мають овальну секцію.

Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують тепло. Трубки круглі. Дизайн Volkswagen Polo також включає видалення пластини радіатора. Такі старі пристрої можна знайти лише на вантажівках. Тому, вибираючи радіатор для поло, седан. це вирішальні моменти, які повинні відповідати розмірах заводської одиниці, кількості труб, відстані між ними, їх формою, наявністю додаткового охолодження, а також Привабливий вигляд, який забезпечує хорошу якість складання.

Якщо ви не хочете шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати оригінал у VAG зі статтею 6 R. Його розміри: Однак така річ дорога: ви можете знайти аналоги, де Volkswagen Polo знає, як розібрати радіатор. Основна складність полягає в тому.

Важлива умова, яку потрібно дотримуватися на початку процедури: інструкції щодо незалежної заміни радіатора для роботи вам знадобиться набір гайкового ключа з різними головами та парою викруток:

Видалення, заміна, встановлення радіатора системи охолодження двигуна

Зніміть радіатор, щоб перевірити наявність герметичності (якщо ви підозрюєте витік), змийте або замініть, а також при розміченні живлення блоку. Ми проводимо роботу на мальовничому канаві або шляхопроводі. Ми демонструємо дії в машині з кондиціонером. Зніміть збірку вентилятора радіатора за допомогою картки (див. “Видалення вентилятора радіатора”). Злийте охолоджуючу рідину з системи (див. “Сливова і затока охолоджуючої рідини”).

Прочитайте: Про скидання Insp на дисплеї Volkswagen Polo: як скинути вимірювач технічного обслуговування

Вийміть передній бампер (див. “Видалення переднього бампера”).

Зрізаючи кінці затискача для з’єднання шланга подачі рідини до нагрівача вентиляційної системи картера з плоскогубцями, ми переміщуємо затискач через трубу.

Коли видавлюючи кінці затискачів радіатора радіатора з плоскогубцями, перемістіть затискач через трубу.

і вийміть шланг із верхнього шланга радіатора.

Ключ TORX T-30, відкрутіть гвинти на резервуарах конденсатора конденсатора.

Відкрутіть клавішу TORX T-30 за допомогою гвинта, з яким верхня права опора радіатора кріпиться до рами радіатора.

Той самий інструмент відкручений самостійно вирізанням верхньої лівої опори радіатора.

Ми нахиляємо радіатор, щоб його верхня підтримка залишала канавки в рамці радіатора.

Монтажні елементи радіатора: 1. бічний кронштейн верхньої опори; 2. Точки кріплення системи кондиціонування; 3. Нижній штифт підтримки.

Положення верхньої опори на бічній дужці радіатора.

.і в канавці рамки радіатора (для чіткості показано з вилученим радіатором). Перед встановленням радіатора перевірте його стан.

розташований у отворах у нижньому поперечному оплуванні рамки радіатора (для чіткості показано на видаленій рамці радіатора). У разі знищення опори, зрив гуми: замініть підтримку. Покладіть верхні опори на бічні кронштейни радіатора і вставте нижні опори в отвори нижнього поперечного руху рами радіатора. Під час встановлення радіатора вставте його шпильки в отвори нижніх опор і вставте верхню опору в канавки рамки радіатора. Подальша збірка проводиться у зворотному порядку. Вилийте рідину в систему охолодження (див. “Сливова та заправка охолоджуючої рідини”).

.чотири. Volkswagen Polo. Система охолодження. Видалення радіатора.

Зніміть радіатор, щоб перевірити його на наявність жорсткості (якщо підозрюється у витоку), промивання або заміну, а також при демонтажі живлення. Ми проводимо роботу над спостережною канавою або шляхопроводом. Ми демонструємо операції в машині з кондиціонером. Ми демонтуємо вентилятор радіатора, зібраний з кожухом (див. “Видалення вентилятора радіатора”). Ми зливаємо охолоджуючу рідину з системи (див. “Сливова та заправка охолоджуючої рідини”).

Вийміть передній бампер (див. “Видалення переднього бампера”).

Зрізаючи ділянки кінцями затискача шланга подачі рідини до нагрівача вентиляційної системи картера, ми переміщуємо затискач уздовж шланга.

Видавлюючи ковзаючими ділянками кінці затискача кріплення шланга радіатора, ми переміщуємо затискач уздовж шланга.

і вийміть шланг із верхньої труби радіатора.

Клавіша TORX T-30 вимикається з кріпильних гвинтів до резервуарів радіатора конденсатора системи кондиціонування.

Гайковий ключ TORX T-30 вимикається з гвинта, що вирушає на верхню опору радіатора до рамки радіатора.

Цей самий інструмент видалений за допомогою самостійного самостійного гвинта верхньої опори радіатора.

Ми нахиляємо радіатор, вилучаючи його верхні опори з канавок у рамці радіатора.

і вийміть радіатор з моторного відсіку.

Монтажні елементи радіатора: 1. бічний кронштейн верхньої опори; 2. точки кондиціонування системи кондиціонування; 3. Нижній штифт підтримки.

Розташування верхньої опори на бічній дужці радіатора.

і в канавці рамки радіатора (для чіткості показано з видаленим радіатором). Перед встановленням радіатора перевірте його стан.

Розташований у отворах нижнього поперечного елемента рамки радіатора (для чіткості показано на демонтованій рамці радіатора). Коли підтримка знищена, розрив гуми. ми замінюємо підтримку. Ми надягаємо верхні опори на бічні кронштейни радіатора та вставимо нижні опори в отвори нижнього перехрестя рами радіатора. Встановлюючи радіатор, ми вводимо його шпильки в отвори нижніх опор і вставляємо верхню опору в канавки рамок радіатора. Ми проводимо подальше складання у зворотному порядку. Вилийте рідину в систему охолодження (див. “Сливова та заправка охолоджуючої рідини”).

Видалення та очищення радіатора Volkswagen Polo

Як перевірити кришку радіатора

Як я можу керувати повітряною пробкою з системи охолодження

Це часто трапляється, коли виникає тепла погода, машина починає перегріватися. Охолоджуючий вентилятор працює без зупинки. Справжню причину перегріву двигуна не завжди можна негайно зрозуміти.

Найчастіше власники автомобілів починають змінювати термостат і накачати. І коли все змінює, машина все ще перегрівається, тоді радіатори тільки починають перевіряти. Охолоджуючий радіатор та радіатор кондиціонування на більшості автомобілів встановлюються дуже близько один до одного. Пуфполя пуху часто падає між ними і палить багато сміття, що не дозволяє потоку повітря охолонути радіатор системи охолодження в повному обсязі.

Іноді можна побачити наявність засмічення між радіаторами лише за допомогою невеликого дзеркала та ліхтарика. У цьому звіті про фото ми покажемо, як видалити основний радіатор системи охолодження VW Polo один.6 2013, і як очистити його від сміття.

Вилучивши радіатор, охолоджуюча рідина буде злити, і після складання ми рекомендуємо заповнити новий антифриз. Повний об’єм системи охолодження автомобіля VW Polo 1.6. 5,6 літра. Рекомендований клас антифризу G12, G12, G13.

Необхідні інструменти для роботи

 • Спостереження або підйом;
 • 13 мм ключ для видалення захисту двигуна;
 • Викрутки “” і “-“;
 • Пасатігі;
 • Torx T20, T30 Cue Ball;
 • Ємність теплоносія;
 • Компресор і рушниця.

Як очистити радіатори Polo 1.6

 • Зніміть захист двигуна.
 • Злийте охолоджуючу рідину з радіатора.
 • Від’єднайте дроти від вентилятора охолодження і витягніть дифузор з вентилятором.
 • Від’єднайте від радіатора охолодження всіх насадок.
 • Зніміть фари.
 • Зніміть бампер.
 • Відкрутіть подушки радіатора.
 • Відкрутіть болти кріплення кріплення та відключіть радіатори.
 • Зніміть основний радіатор системи охолодження.
 • Ми вилучаємо з видаленого радіатора та радіатора кондиціонування від компресора.
 • Після очищення радіаторів ми збираємо все назад.
 • Наливайте нову охолоджуючу рідину.

Далі у нашому звіті про фото більш детальні інструкції.

Ми переходимо до видалення основного радіатора системи охолодження, щоб усунути забруднення між радіаторами.

Volkswagen Polo хетчбек червоного журналу килима Видалення/встановлення, промивання, радіатор нагрівача (плита) VW Polo 9N MK4F

Вся справа в тому, що я піднявся сюди в посту “Миття системи охолодження”: www.Drive2.ru/l/560450489687212248/

Тож я вимив систему з усього, плита трохи гріється, але все одно не так, як слід. Було вирішено зняти радикальний нагрівач і, як завжди з імпровізованими засобами.

Пару годин роботи, якщо перший раз, то це може залишити вдвічі більше. Принадність дизайну полягає в тому, що жоден прокладки не зобов’язані змінити і купувати щось.

Перше, що робиться. це, звичайно, стік рідини. Потім ми відключаємо труби від радіатора в моторному відсіку. Для зручності та заощадження часу вийміть повітряний фільтр і дросель, після зняття клеми з акумулятора.Якщо повітряний фільтр змінився не так давно, то разом із корпусом його легко видаляти тут. Ми затягуємо трубу картера поверх двигуна і розкриваємо шланг, що біжить за корпусом.

Два шланги знаходяться в плиті, прикріплені на затискачах. Якщо фабрика, то ми знімаємо ділянками, якщо ні, то викрутка, і бажано 7 мм головою.

Ми піднімаємось у салон. Ми переміщуємо передні сидіння назад, виносимо все з полиць під центральною панеллю та з центральної консолі.

Пластикові полиці, що утворюють під рукавичкою та з боку водія, ми схожі на те саме і на себе.

Ми видаляємо сам пластик якомога далі, для зручності.

Ми вивчаємо радикал, якщо немає підрозділів, ми збираємося мити.

Перше 10-літрове відро було заповнене цим:

Щоб мити більше, у шлангу після того, як вода підірвала повітря, тому промивали більше гнуки.

І тому відро 15. десь, поки я не мив. Поле цієї печі почало працювати нормально. Моя думка, ні в якому разі, не можна вимивати з Гермета, за винятком випадків, як потік води, повторення. Лимонна кислота буде змита, але ця валаса сучасних герметиків буде вимита лише вручну.

Заміна радіатора охолодження двигуна, Vag Volkswagen Polo Sedan. гараж

Заміна радіатора охолодження двигуна, Vag Volkswagen Polo Sedan. гараж

Стисніть кріплення елементів прокладок.

Від’єднайте прокладки дротових джгутів від туманних вогнів. Демонтувати передній бампер від машини.

5.12.5 Заміна радіатора системи охолодження

Зніміть впуск повітря з автомобіля. Стисніть елемент фіксації джгута проводів проводів електродвигуна двигуна системи охолодження двигуна, а потім вимкніть блок. Стисніть елементи фіксації кожуха електро.фану, які розташовані на радіаторі системи охолодження двигуна.

Вийміть вентилятор охолодження двигуна, зібраний з кожухом автомобіля.

Стисніть вільні кінці затискача кріплення, а потім перемістіть затискач вниз по шлангу. Зніміть шланг вентиляційної системи двигуна картера з труби, розташованої на радіаторі системи охолодження.

Аналогічно, видаліть шланг живлення системи охолодження двигуна. Аналогічно, відключіть шланг розетки системи охолодження двигуна. Якщо радіатор не вписується в контейнер повністю, перевірте його послідовно з усіх боків.

Заміна радіатора охолодження двигуна, Vag Volkswagen Polo Sedan

Встановіть електричні вентилятори на радіатор та шланг для видалення в манері видалення. Встановіть радіатор на автомобіль у послідовності, зворотне видалення.

Вилийте теплоносій і вийміть пробні пробки з системи охолодження для.

Автоматичні рекламні дизайн та розробка сайту після закінчення авторських прав, у Росії цей період дорівнює віку, робота переходить у державний скарб. Ця обставина дозволяє вільно використовувати роботу, дотримуючись особистих прав, що не є власністю. право авторства, право на ім’я повноважень будь.якого спотворення та право захистити репутацію автора. оскільки ці права захищені на невизначений термін.

Зніміть седан з охолодження радіатора Volkswagen Polo

Вся інформація, представлена ​​на цьому сайті. Відключіть блок, перед цим, стискаючи елемент фіксації джгута опіку. Тепер вичавіть ці елементи вентилятора, розташованого на радіаторі. Після цього вам потрібно зняти вентилятор системи охолодження, а також кожух з автомобілем.

Стисніть вільні кінці затискача і рухайте його вниз до шланга. Потім забій системи нагріву видаляється з труби.

Також видалив шланг живлення системи охолодження та відшкодуючий шланг. Тепер необхідно відкрутити та зняти 4 гвинти радіатора системи охолодження двигуна. Вийміть радіатор системи охолодження з автомобіля. Далі перевірте підтримуючі подушки на наявність пошкоджень та відокремте їх від радіатора. Якщо вони зношені, вам потрібно замінити новим. Але тепер не про. У статті нижче розповідається про заміну радіатора кондиціонера на сили автомобілів Volkswagen Polo.

Заміна радіатора седана з кондиціонера в нашому вилученні охолодження радіатора Volkswagen Polo Sedan Service, який ми представляємо, надає широкий спектр послуг для відновлення ваших технічних засобів Volkswagen Polo Sedan.

Вибір власника автомобіля.це такі послуги: живий блок: Список послуг не є вичерпним, а седан Volter.Sedan має основні вказівки, в яких власник може вибрати сектор обслуговування для видалення радіатора охолодження. Основні ознаки несправності радіатора кондиціонера Volkswagen Polo Довідка: його головне та головне завдання полягає у встановленні холодоагенту в рух.

Стандартне місце розгортання. це сторона блок циліндрів.

змінити, кондиціонера, volkswagen, polo

Компресор керується під час запуску живлення за допомогою клинового ременя. Сам компресорний вал прикріплений до корпусу за допомогою підшипників. У хорошому стані при активізації робиться клацання, що вказує на приєднання диска Cupian до валу компресора. Якщо цього не відбудеться, вам слід шукати причину зриву.

Ми самостійно змінюємо радіатор автомобіля седана Volkswagen

Автомобіль повільно покрився на гарячій пустелі. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкий пар падає з.під грилі радіатора. Знайома картина? Напевно, у кожному другому американському фільмі є подібний “персонаж”.

Проблема відмови системи охолодження на седані Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти погоні на стрілянину, внаслідок чого радіатор був пробитий, то насправді зрив, як правило, пов’язаний із зносом окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолонути двигун. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо є в автомобілі).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому у випадку проблем із охолодженням електростанції слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Типи радіаторів

Яку одиницю вибрати? Ринок сповнений пристроїв охолодження двигуна. Шукаючи бажаний варіант для поло, седан повинен керуватися наступними критеріями.

По.перше, об’єм радіатора впливає на рівень передачі тепла. Тому вам потрібно вибрати пристрій з великою кількістю труб. Якість передачі тепла залежить від товщини труб та їх кроку. Чим менша відстань між ними і товщиною поверхнею труб, тим краще радіатор дасть тепло.

Ваїслі, вам потрібно врахувати матеріал, з якого виготовляється пристрій. Більшість зразків, представлених на ринку, мають алюмінієвий корпус, який має більшу жорсткість порівняно з мідним композитом. Мідні радіатори більш міцні та надійні, ніж алюміній. Але набагато дорожчі, ніж зразки алюмінію. Крім того, товщина їх труб менше, що зменшує коефіцієнт теплопередачі.

По.третє, споживання металів впливає на теплопередачу. На деяких моделях це посилюється штучно, «збільшуючи» додаткові охолоджуючі пластини у вигляді ребрів на матеріалі.

Нарешті, форма охолоджувальних труб впливає на ефективність радіатора. Плоскаса овальна форма гарантує правильне розподіл повітря порожнини. У круглих трубах є “мертві зони”, де повітря не проникає.

Відповідно до критеріїв, можна виділити кілька груп охолоджувальних елементів:

 • Алюмінієва трубка.luna радіатори.найпростіші та найдешевші. Крім того, їх найчастіше використовують у автомобілях. Трубки мають овальну секцію. Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують передачу тепла.
 • Труба.пластичні одиниці, виготовлені з алюмінію, використовуються рідше. Трубки мають круглу форму. Дизайн також забезпечує охолоджувальні таблички.
 • Трубчасті.luna та трубчасті.пластинові установки, виготовлені з міді, сталі та латуні, майже ніде не використовуються. Такі стародавні пристрої можна знайти лише на вантажівках.

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, товщина ядра. це вирішальні моменти, які повинні відповідати розміру заводської одиниці, кількості труб, відстані між ними, їх формою, наявністю додаткового охолодження Елементи, а також привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість зібрання.

Якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати оригінал у VAG зі статтею 6R0121253. Його розміри: довжина. 649 мм, ширина. 340 мм, висота. 26 мм. Однак така річ не дешева: в інтернет.магазинах вартість починається з позначки з 7700 аналогів може бути обрана на значно меншу суму.

Потік робочої рідини на панелі радіатора Polo Sedan є впевненою ознакою несправності системи охолодження, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. складний процес. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера.

Важлива умова, яку слід спостерігати на початку процедури: всі роботи слід проводити з холодним двигуном.

Демонтаж з подальшим ремонтом компресорів

Майстер проводить дефект в елементах компресора, замінює зношені деталі новими. У присутності тріщин на корпусі механізм повинен бути повністю замінений. Подальша робота вже неможлива в одній формі.

Складання та встановлення на звичайне місце. Паралельно майстер вивчає труби, ущільнювальні кільця, перевіряє привідні ремені, вирішує доцільність заміни.

Не забувайте про обов’язкову заміну аварійного клапана. Він призначений для гестації холодоагенту при зайвому тиску в системі, щоб утримувати рівновагу. Зовні клапан схожий на Tavolnik системи гальмівної системи. Враховуючи систематичні контакти з брудом, піском, вологою, його замінюють новим щосекунди. В іншому випадку настане момент заміни всієї системи кондиціонування, що є небажаним, оскільки вона негативно відображатиметься на витратах.

Особливості пристрою системного кондиціонування

На автомобілях Volkswagen Polo Sedan встановлюється система кондиціонування типу компресора. Вузли нагрівача та теплообмінник випарника кондиціонера розташовані в одному блоці. Системи повітряного кондиціонування розташовані на панелі, поширені з контролем нагрівача.

змінити, кондиціонера, volkswagen, polo

комбінований датчик тиску; 2. секція трубопроводу високого тиску; 3-приймач-приймач; 4. Службовий клапан високого тиску; 5. конденсатор (радіатор кондиціонування); 6. вентилятор конденсатора та радіатор системи охолодження; 7. Кондиціонер компресор; 8. секція трубопроводу низького тиску; 9. Службовий клапан низького тиску; 10. вентилятор обігрівача; 11. випарник; 12. терморегулюючий клапан

Схематична схема холодоагенту в системі кондиціонування показана в рисі. один.

Компресор встановлюється на блоці циліндрів двигуна і обертається клінічним поясом. Компресор забезпечує компресор холодоагенту в системі. Вал компресора встановлюється в передній кришці алюмінію корпусу на підшипниках і ущільнюється збоку від приводу легеневого.

Шків приводу компресора встановлюється на дворазовому кульовому підшипнику, і двигун постійно крутиться. Крутний момент передається з шківа до валу компресора через керований диск.

Якщо система справна, клацання чути під час включення кондиціонера. це відсікання диска зчеплення під впливом електромагніту, що входить у гачок з шківом приводу, і ротор компресора починає обертатися.

Але під час роботи кондиціонера можуть виникнути наступні несправності компресора.

Якщо, коли кондиціонер кондиціонування вимикається під час обертання, сторонні люди розгортаються, запах Гері прогрівається або з’являється, то його підшипник, ймовірно, почав руйнуватися. У цьому випадку необхідно замінити підшипник. У деяких вдосконалених випадках може знадобитися замінити вузол зчеплення компресора або його компоненти.

Якщо після включення кондиціонера клацання не чути, то можливі наступні проблеми:

 • Відбувся витік холодоагенту, і система управління блокує включення компресора;
 • Датчик тиску в системі не вдався;
 • несправності в електричних ланцюгах системи управління;
 • Обмотка котушки електромагніту зчеплення вигоріла;
 • Блок управління двигуном з будь.якої причини (висока температура теплоносія двигуна, висока швидкість двигуна) заблокувала включення компресора.

Якщо з’єднання обертається легко та вільно, але коли кондиціонер увімкнено, сторонні шуми чітко чутні або навіть кіоски двигуна, то, швидше за все, компресор заклинив. Внутрішня насосна частина компресора не підлягає ремонту. У цьому випадку компресора доведеться замінити.

І останній, найнеприємніший варіант. Клацання почута, з’єднання легко обертає вал компресора, а повітряне охолодження в салоні не відбувається. У цьому випадку компресор працює простою, не накачаючи нічого. Лише досвідчений фахівець за наявності спеціального контролю та діагностичного обладнання може визначити цю несправність.

Ви можете найбільш точно визначити причину несправності після повного діагнозу в спеціалізованому сервісному центрі для ремонту автомобільних кондиціонерів.

У нижній частині задньої кришки компресора встановлюється клапан аварійного тиску. У випадку тиску в системі, коли датчик тиску відмовляється або інші надзвичайні ситуації, якщо максимальна мембрана клапана перевищена, а частина холодоагенту викидається на вулицю. Як правило, після цього аварійний клапан не має достатньої напруги. Тому після усунення причин, які спричинили зростання тиску та скидання холодоагенту, клапан повинен бути обов’язковим для заміни.

Коли клапан спрацьовує, холодоагент несподівано викидається сильними струменями в усіх напрямках. Щоб запобігти травмуванню людям, його закрили шапкою.

Конденсатор (радіатор кондиціонування) розташований перед радіатором системи охолодження двигуна. Він прикріплюється за допомогою дужок до радіатора системи охолодження. Соти конденсатора виготовлені з плоских тонких алюмінієвих труб з внутрішніми поздовжніми перегородками для жорсткості та харчування на свіжому повітрі для поліпшення теплообміну. Алюмінієві резервуари, з фланцями для підключення трубопроводів та приймача. З висотою, танки поділяються на секції, отже, проходячи через конденсатор, потік холодоагенту кілька разів змінює напрямок. Конденсатор конденсує пари, стиснуті компресором холодоагенту та видалення тепла, що виділяється в навколишньому повітрі.

Коли кондиціонер увімкнено, блок управління двигуном включає ланцюг живлення радіатора охолодження двигуна, що покращує передачу тепла в конденсаторі та зменшує тиск у системі кондиціонера.

Принаймні один раз на рік краще перед початком літньої роботи, промийте конденсатора в конденсаторі від прикладання бруду, пилу та антигранних реагентів B. Це покращить передачу тепла, зменшить тиск у системі та збільшить термін служби системи системи.

Не використовуйте миючі засоби з потоком води під високим тиском для карботувань конденсатора. Це може призвести до пошкодження тонких конічних плит.

Навіть при регулярному миттях необхідність заміни конденсатора виникає набагато частіше, ніж я хотів би. Справа в тому, що він перший, хто взяв на себе потік анти.реагентів, бруду та гальки з дороги. А стінки труб тонкі У більшості випадків конденсатор пошкоджується корозією на третій чи четвертий рік роботи.

Якщо жорсткість конденсатора порушується внаслідок корозії, то ремонт його дорожче. Навіть якщо майстер зваренню аргону вдається закріпити отвір, то потік витоків в іншому місці незабаром можливий. До речі, тиск у системі в спекотні дні може досягти до 25–28 бар.

Класифікація радіаторів для поло: виберіть правильно!

Незалежно від діапазону моделей та бюджету компонентів, радіатори охолодження діляться на структурні відмінності. Архітектура кузова Volkswagen Polo передбачає встановлення таких варіацій радіаторів охолодження:

 • Алюмінієва трубка-Lentive Shield, охарактеризований простим і непотрібним виробництвом, що забезпечує низьку вартість та широкий асортимент. Конструкція. це система труб, що проводить теплоносій, який передає тепло в алюмінієві стрічки. Архітектура деталі дозволяє якісно охолодити радіатор як у спекотну погоду, так і під час роботи з високою швидкістю;
 • Панель алюмінієвої трубки-пластики-це конструкція труб, що проводять антифризні та металеві пластини, що посилюють тепловіддачі та збільшують міцність зустрічних потоків вітру. Трубчасто-пластичний радіатор-це бюджетне рішення, яке поєднує в собі високоякісне, а не дороге охолодження;
 • Мідний щит, покладений на трубопровід-це застарілий варіант, який можна знайти на ранніх партіях Поло першого покоління. Характеризується дорогим обслуговуванням та швидким зносом, і тому він часто змінюється на варіант з алюмінію.

Зверніть увагу! Якщо на транспортному засобі є дійсна гарантія, необхідно встановити деталі подібної архітектури зі стандартною опцією. інакше право на безкоштовне обслуговування може бути розривом.

змінити, кондиціонера, volkswagen, polo

Заміна радіатора DIY: Крок.By.step Інструкції

Щоб демонтувати панель охолодження, вам потрібен набір колючого колючого, набір щілинних та перехресних викруток різних діаметрів, плоскогубців, а також гніздо. Ви можете встановити одну пару рук. допомога партнера не потрібна. Для заміни решітки радіатора: це необхідно:

 • Де.енергізуйте живлення в автомобілі, відключаючи термінал “мінус” на акумуляторі;
 • Потім ми зливаємо всю рідину з системи охолодження;
 • Далі відключіть блок з силовими кабелями, що ведуть до фари близького і високого світла, після чого ми стискаємо пластикову засувку з плоскогубцями і вимикаємо проводку, що веде до поворотів і розмірів;
 • Тепер з викруткою ми розробляємо блок електричного колектора світильників і виймаємо картридж із світильником із відсіку блоку;
 • Після завершення обладнання ми пропагуємо два самостійні гвинти, що фіксують решітку над головою. Далі ми тягнемо фару рухом на себе, подолавши тиск пластикових кріплення;

Зверніть увагу! Необхідно витягнути фари з плавним і вимірюваним рухом. інакше засувки зламаються і доведеться звернутися до станції обслуговування для ремонту кріплень для ремонту кріплень.

 • Тепер необхідно відкрутити гвинти переднього бампера в напрямку транспортних засобів і відкрутити гвинти в нижній частині частини по периметру. Далі, з нижньої частини центральної частини бампера, ми відкрутимо останні фіксуючі болти;
 • Після завершення процедури ми витягуємо бампер, який забезпечить безкоштовний доступ до решітки радіатора;
 • Далі послаблюйте кріплення на затискачах шлангів, що ведуть до радіатора, і демонтують труби, відповідальні за нагрівання та вентиляційну систему картера двигуна;
 • Потім відкрутіть болти, що кріплять радіатор до тіла. Пристрій фіксується на подушці, що абсорбують. важливо не порушувати і не втрачати деталі.

Процедура складання відбувається за цим алгоритмом у зворотній послідовності після встановлення нового радіатора. У випадку встановлення відновлених компонентів продукту рекомендується додатково очистити забруднення за допомогою розчину для їжі або технічним алкоголем, а також перевірити наявність тріщин або чіпсів.

Також доцільно змазати стики труб пристроєм додатковим шаром герметика, який запобіжить антифризному потоку, і підвищить стабільність системи до вібраційних навантажень.

Використання несправного вітряного млини може спричинити пробивання систем охолодження, що призведе до витоку рідини та киплячого двигуна. Для того, щоб захистити себе від раптового зриву, рекомендується регулярно діагностувати систему та додати рідину до технологічної позначки на шиї бака.