Тігуанське з’єднання відеореєстратора до стелі. Ми застібаємо реєстратора

Підключення відеореєстратора до блоку запобіжників Tiguan 2

Виберіть звичайний відеореєстратор. Це все ще є завданням, але після його рішення виникає питання, де пов’язати його харчування в Тігуані (звичайно, якщо ви не любитель проводів, що висять скрізь).

Існує багато способів отримати 12В, коли запалювання увімкнено:

Будуть глюки чи не залежать від конкретної моделі реєстратора, від прошивки та впровадження його потужності, це з’ясовано лише експериментом або зосереджено на чужому досвіді.

Важливий. Перед підключенням реєстратора. Розбирайте вилку І переконайтеся, що це 12 вольт без перетворювачів до реєстратора, інакше вам доведеться залишити перетворювач і підключитися або гніздо під вилкою (куплене в будь.якому автомобілях) або сам перетворювач напруги.

Підключення до перемикача фари

Зніміть перемикач. Для цього в положенні “0” ми відновлюємо перемикач і в потопленому положенні ми переносимо у вертикальне положення (“автоматично” на фотографії або “розміри”, якщо немає датчика світла)

Під час повороту замок вистрілюється, потім ми тягнемо перемикач “на себе”, виймаючи його з гнізда.

Натиснення на верхній затискач. Ми випускаємо і витягуємо роз’єм, потім, натиснувши на блокування корпусу.

єднання

Оскільки кабель короткий, краще співпрацювати з роз’ємом, видаливши бічну оболонку панелі та перетягнувши туди кабель.

Далі ми знаходимо провід, на якому 12, коли з’явиться запалювання, це 7 штифтів (чорно.білий дріт). Ми підключаємось до нього “” від реєстратора.

Відновити стяжку та зібрати роз’єм.

“Землю” можна взяти поблизу, вичавити будь.який термінал і повісити на найближчий болт, який летить з корпусом. Я рекомендую залишити трохи дроту “у резерві”, місце дозволяє приховати акуратну бухту.

Чому може знадобитися для підключення реєстратора без запальнички для сигарет

На сьогоднішній день відеореєстратор. це не розкіш, а необхідний і корисний гаджет, який повинен бути в кабіні кожного автомобіля.

Здатність виправити на відео ситуація, яка виникає під час руху або паркування автомобіля, а також те, що відбувається в салоні, допомагає у багатьох суперечливих ситуаціях, що виникають, наприклад, під час аварії.

Також відео від реєстратора є підтвердженням страхових справ для страхової компанії.

Особливістю реєстратора є те, що він повинен мати можливість працювати не тільки під час руху автомобіля, але і на стоянці, а також з безробітним двигуном.

Найпростіший спосіб підключити такий пристрій через запальничку для сигарети, але часто є ситуації, коли це неможливо зробити:

Кріплення проводів

Перш ніж підключити реєстратор, вам потрібно вирішити, як будуть приєднуватися дроти. Є два варіанти установки:

  Прихована установка. Дроти приховані під декоративним кожухом або приладовою панеллю. Необхідно, щоб біля реєстратора залишився невеликий дріт, що дозволить йому вільно його повернути;

єднання

Як підключити відеореєстратор без запальнички сигарети

Реєстратор. це електричне обладнання, тому для підключення його без запальнички для сигарети вам знадобляться такі інструменти:

 • дроти необхідної довжини;
 • паяльник;
 • ізоляційна стрічка;
 • Кусачкі;
 • мультиметр;
 • Набір ключів і викруток, вони необхідні для зняття внутрішніх елементів.

Як правило, в машині гніздо для сигарет вже зайнято, оскільки телефон підключений до нього чи іншого пристрою. Крім того, їжа на сигаретній запальничці з’являється лише тоді, коли запалювання увімкнено, тобто з безробітним двигуном, реєстратор не буде працювати. Існує кілька варіантів підключення відеореєстратора. Їх вибір багато в чому залежить від місця встановлення такого пристрою.

З’єднання через стелю стелі

Якщо реєстратор встановлений у верхній частині лобового скла, то найзручніше підключити його до потужності в стелі стелі. Процес установки:

 • Розширення дроту. Рекомендується приховати його під обшивкою.
 • Видалення стелі. Його можна накрутити гвинтами або закріплювати засувками.

єднання

єднання

Якщо немає паяльного праски, то надрізи здійснюються на ізоляції, а дроти накручуються до них від джерела живлення.

Підключення до радіо

Це простіше рішення, оскільки для подачі радіо також необхідне напруга 5 В. Щоб підключити реєстратор до радіо, вам не потрібно використовувати джерело живлення або адаптер. Досить знайти провідний провід на радіо блоці, для цього ви використовуєте мультиметр, до якого підключений відеореєстратор.

єднання

На прокладці радіо знайдений провідний провід і відеореєстратор

Від акумулятора

Якщо ви вибрали цей варіант, вам потрібно підготувати довгий дріт, а також запобіжник 15 a. Послідовність з’єднання буде такою ж, як при підключенні до стелі.

єднання

Під час підключення від акумулятора необхідно використовувати запобіжник

Дріт від реєстратора захований під шкірою і видаляється до акумулятора. Обов’язково встановіть запобіжник. Особлива увага приділяється полярності, щоб не відключити пристрій. Між акумулятором та реєстратором повинен бути встановлений перетворювач напруги.

До блокування запалювання

Це не дуже популярний спосіб з’єднання. Його недоліком полягає в тому, що реєстратор працює лише з запалюванням. Досить знайти плюс із тестером на терміналі терміналу блокування запалювання, і мінус може бути прийнятий у будь.якому зручному місці. У цьому випадку також необхідно встановити перетворювач напруги в ланцюзі.

Як правильно підключити відеореєстратор у машині?

Важливість наявності пристрою в машині під час руху не викликає сумнівів. У разі аварії або “вирізання”, використовуючи цей пристрій, ви можете встановити справжній винуватець інциденту.

Однак не кожен автомобіліст здатний належним чином підключити відеореєстратор самостійно, і виробники не постачають автомобілі за замовчуванням за замовчуванням. Як боротися з встановленням незамінного пристрою та в той же час, щоб уникнути валових прорахунків.

Виправлення відеореєстратора

єднання

Фіксація пристрою здійснюється двома способами:

 • За допомогою всмоктування: цей метод зручний тим, що реєстратор може бути видалений без проблем; “Мінус” цього методу в поступовому “скиданнях” пристрою під час руху по поганих дорогах; Крім того, у холодний сезон майже неможливо поставити реєстратора на присосну чашку;
 • За допомогою липкої стрічки: цей метод є більш надійним, ніж попередній, але його зручність сумнівна. буде важко постійно видалити пристрій; Цей варіант зовсім не підходить, коли автомобіль повинен залишатися на стоянці довгий час: зрештою, диктофон потрібно буде демонтувати на цей час.

Найкращі місця розташування

Перш ніж підключити пристрій запису до системи електропроводки, потрібно оцінити, яке місце буде оптимальним для його розміщення.

Найкраще, якщо вся дорога потрапить у поле зору реєстраційної камери повністю плюс край тротуару.

Ми виділяємо основні моменти в машині, де ви можете встановити відеореєстратор:

 • Лобове скло. Найзручніше місце. Один канал присоски зможе зберегти пристрій (за умови, що пристрій не важить занадто багато). У цьому випадку бажано прикріпити реєстратор біля дзеркала заднього виду.
 • Автомобіль торпедо (передня панель). Горизонтальна поверхня підходить для фіксації більш масивних та важких продуктів. Єдиний “мінус” буде обмеженням поля видимості капота автомобілів.

З кріпленнями відеореєстратора слід враховувати наявність подушок безпеки, вбудованих у торпеду в перевізі.

У разі критичної ситуації вони працюватимуть і можуть зламати гаджет.

Це призведе до травми водія та пасажира, що сидить попереду. Тому необхідно переконатися, що пристрій знаходиться поза зоною подушок безпеки.

Методи кріплення проводів

Недостатньо для підключення відеореєстратора до живлення в машині, вам все одно потрібно подумати про виправлення проводів. Для цього є два способи:

 • Прихована установка: передбачає кріплення кабелів під приладною панеллю, а після цього. під підкладкою; Якщо цей метод використовується, рекомендується залишити частину вільного кабелю біля пристрою, для зручності повороту пристрою, якщо це необхідно;
 • Установка відкрита: після підключення відеокази автомобіля до живлення дроти фіксуються на бічній стійці та стелі за допомогою спеціальних пластикових кронштейнів; Такі кріплення на липучках зазвичай завершені гаджетом; Надійність цього методу залишає бажати кращого, оскільки липучка, як правило, відпадає.

Найкращий спосіб. підключити відеореєстратор до запальнички сигарети

Підключіть гаджет для відеозйомки до запальнички для сигарет простіше.

Для цього просто підключіть до нього спеціальний роз’єм.

Однак тут також є нюанси. Справа в тому, що в сучасній машині це гніздо вже щось зайняте.

Цей метод підключення дозволяє гаджету функціонувати лише в тому випадку, якщо ключ обертається в запаковій. І пристрій може знадобитися в “спокійному” стані автомобіля.

Як підключити відеореєстратор у машині без запальнички сигарети?

Якщо пристрій підключений за допомогою USB.роз’єму, окупований сигаретний запальничка не є проблемою.

Залучаючи інші методи, автомобіліст може використовувати звичайну вилку.

Підключення до радіо

Один з найпростіших та найпопулярніших способів.

Сила автомобіля радіо становить 5 вольт.

Зовсім не потрібно використовувати спеціальний адаптер або адаптер.

Все, що потрібно зробити автомобіліста. це надійно виправити відеореєстратор та здійснити його записку за допомогою помаранчевого кабелю, що веде до радіо.

Підключення до стелі освітлення

Цей метод передбачає виконання дій відповідно до наступної схеми:

 • Рука регулярною або поперечною ущільненою викруткою. Це знадобиться для підготовки з’єднання відеореєстратора до освітлювальної стелі.
 • Демонтувати стелю. Цей пристрій можна приєднати різними способами, залежно від марки автомобіля. Вичерпні засувки можуть утримувати лампу, але в деяких випадках для демонтажу може знадобитися викрутка.
 • Визначте кабель, за допомогою якого потужність постійно постачається з бою. Ви можете перевірити полярність за допомогою мультиметра.
 • Після уточнення місця розташування “плюс” та “мінус” підключіть відеореєстратор за допомогою пайки.
 • Знайдіть адаптер. Напруга в бортовій системі машини становить 12 В, а гаджет для відеозйомки дороги потребує лише 5 В, тому підключення безпосередньо. це не найкраща ідея. Одним із варіантів вирішення цієї проблеми буде придбання спеціального адаптера.
 • Підключіть адаптерні шнури до паяльних паянок, а потім обробіть їх за допомогою острова.
 • Перевірте роботу пристрою. Якщо проблем немає, вам слід приховати кабель у нішу і поставити пристрій, відповідальний за освітлення кабіни на місці.

Як правильно підключити відеореєстратор у машині?

Важливість наявності пристрою в машині під час руху не викликає сумнівів. У разі аварії або “вирізання”, використовуючи цей пристрій, ви можете встановити справжній винуватець інциденту.

Однак не кожен автомобіліст здатний належним чином підключити відеореєстратор самостійно, і виробники не постачають автомобілі за замовчуванням за замовчуванням. Як боротися з встановленням незамінного пристрою та в той же час, щоб уникнути валових прорахунків.

Виправлення відеореєстратора

єднання

Фіксація пристрою здійснюється двома способами:

 • За допомогою всмоктування: цей метод зручний тим, що реєстратор може бути видалений без проблем; “Мінус” цього методу в поступовому “скиданнях” пристрою під час руху по поганих дорогах; Крім того, у холодний сезон майже неможливо поставити реєстратора на присосну чашку;
 • За допомогою липкої стрічки: цей метод є більш надійним, ніж попередній, але його зручність сумнівна. буде важко постійно видалити пристрій; Цей варіант зовсім не підходить, коли автомобіль повинен залишатися на стоянці довгий час: зрештою, диктофон потрібно буде демонтувати на цей час.

Найкращі місця розташування

Перш ніж підключити пристрій запису до системи електропроводки, потрібно оцінити, яке місце буде оптимальним для його розміщення.

Найкраще, якщо вся дорога потрапить у поле зору реєстраційної камери повністю плюс край тротуару.

Ми виділяємо основні моменти в машині, де ви можете встановити відеореєстратор:

 • Лобове скло. Найзручніше місце. Один канал присоски зможе зберегти пристрій (за умови, що пристрій не важить занадто багато). У цьому випадку бажано прикріпити реєстратор біля дзеркала заднього виду.
 • Автомобіль торпедо (передня панель). Горизонтальна поверхня підходить для фіксації більш масивних та важких продуктів. Єдиний “мінус” буде обмеженням поля видимості капота автомобілів.

З кріпленнями відеореєстратора слід враховувати наявність подушок безпеки, вбудованих у торпеду в перевізі.

У разі критичної ситуації вони працюватимуть і можуть зламати гаджет.

Це призведе до травми водія та пасажира, що сидить попереду. Тому необхідно переконатися, що пристрій знаходиться поза зоною подушок безпеки.

Методи кріплення проводів

Недостатньо для підключення відеореєстратора до живлення в машині, вам все одно потрібно подумати про виправлення проводів. Для цього є два способи:

 • Прихована установка: передбачає кріплення кабелів під приладною панеллю, а після цього. під підкладкою; Якщо цей метод використовується, рекомендується залишити частину вільного кабелю біля пристрою, для зручності повороту пристрою, якщо це необхідно;
 • Установка відкрита: після підключення відеокази автомобіля до живлення дроти фіксуються на бічній стійці та стелі за допомогою спеціальних пластикових кронштейнів; Такі кріплення на липучках зазвичай завершені гаджетом; Надійність цього методу залишає бажати кращого, оскільки липучка, як правило, відпадає.

Найкращий спосіб. підключити відеореєстратор до запальнички сигарети

Підключіть гаджет для відеозйомки до запальнички для сигарет простіше.

Для цього просто підключіть до нього спеціальний роз’єм.

Однак тут також є нюанси. Справа в тому, що в сучасній машині це гніздо вже щось зайняте.

Цей метод підключення дозволяє гаджету функціонувати лише в тому випадку, якщо ключ обертається в запаковій. І пристрій може знадобитися в “спокійному” стані автомобіля.

Як підключити відеореєстратор у машині без запальнички сигарети?

Якщо пристрій підключений за допомогою USB.роз’єму, окупований сигаретний запальничка не є проблемою.

Залучаючи інші методи, автомобіліст може використовувати звичайну вилку.

Підключення до радіо

Один з найпростіших та найпопулярніших способів.

Сила автомобіля радіо становить 5 вольт.

Зовсім не потрібно використовувати спеціальний адаптер або адаптер.

Все, що потрібно зробити автомобіліста. це надійно виправити відеореєстратор та здійснити його записку за допомогою помаранчевого кабелю, що веде до радіо.

Підключення до стелі освітлення

Цей метод передбачає виконання дій відповідно до наступної схеми:

 • Рука регулярною або поперечною ущільненою викруткою. Це знадобиться для підготовки з’єднання відеореєстратора до освітлювальної стелі.
 • Демонтувати стелю. Цей пристрій можна приєднати різними способами, залежно від марки автомобіля. Вичерпні засувки можуть утримувати лампу, але в деяких випадках для демонтажу може знадобитися викрутка.
 • Визначте кабель, за допомогою якого потужність постійно постачається з бою. Ви можете перевірити полярність за допомогою мультиметра.
 • Після уточнення місця розташування “плюс” та “мінус” підключіть відеореєстратор за допомогою пайки.
 • Знайдіть адаптер. Напруга в бортовій системі машини становить 12 В, а гаджет для відеозйомки дороги потребує лише 5 В, тому підключення безпосередньо. це не найкраща ідея. Одним із варіантів вирішення цієї проблеми буде придбання спеціального адаптера.
 • Підключіть адаптерні шнури до паяльних паянок, а потім обробіть їх за допомогою острова.
 • Перевірте роботу пристрою. Якщо проблем немає, вам слід приховати кабель у нішу і поставити пристрій, відповідальний за освітлення кабіни на місці.

Як підключити відеореєстратор у машині без запальнички сигарети? 4 прості способи

Водії, які воліють одночасно використовувати кілька електронних гаджетів, особливо гостро зацікавлені у питанні, як підключити відеореєстратор у машині без запальнички для сигарет. Єдине відкрите живлення живлення часто служить для повітряного іонізатора, а для передавача FM, навігатора, заряджаючи мобільний телефон, отже, запальничка для сигарет не існує безкоштовно.

Власники нещодавніх імпортних автомобілів Premium Amber також знають про цю проблему, оскільки європейські виробники тепер зосереджені на випуску автомобіля, де “пакет курців” додається лише в додатковій конфігурації. Підключення відеолокор з нетрадиційним способом є рішенням цієї важкої ситуації. Залишається лише для того, щоб дізнатися, як це зробити.

Провід відповідного пристрою є його головним недоліком, оскільки він переходить до гаджета з запальнички для сигарет, тим самим псує не тільки зовнішній вигляд кабіни та дратує під час поїздки, але також може заблокувати огляд.

Крім усього іншого, виникає проблема при роботі легшого гнізда. Ви можете виправити ситуацію через використання гілки, однак, мережа на дошці транспортного засобу відчує надмірне навантаження. Виникає питання про те, як з’єднати відеореєстратор у машині без запальнички для сигарет і наскільки це розумно?

 • Інформація про те, чому сигаретна запальничка не працює в машині та як виправити поломку, ви можете знайти в матеріалі нашого автора.
 • Ми також рекомендуємо прочитати статтю нашого експерта, в якій він розповідає про те, як купувати дроти, щоб правильно запалити машину.

єднання

Де встановити відеореєстратор

Вибір місця для встановлення відеореєстратора неможливий, не враховуючи наступних вимог:

 • збереження видимості проїжджої частини;
 • Lobic Glass вважається традиційним місцем для встановлення відповідного пристрою, але інший варіант. торпеда.
 • Не забудьте прочитати дуже корисну статтю нашого експерта, в якій він детально розповідає про те, як налаштувати відеореєстратор.
 • Ще одна корисна карта пам’яті гаджетів для відеореєстратора. Як правильно вибрати та встановити його, прочитайте у матеріалі нашого автора.
 • Ми також радимо ознайомитись із цікавим оглядом найкращого відеореєстратора 3 в 1, опис принципу їх роботи.

Отже, ось два найкращі варіанти встановлення пристрою.

 • Дзеркало з заднього погляду в лобове скло ідеально підходить, якщо реєстратор компактний і легкий. Огляд камери максимум, але нічого не заважає драйверу. Недоліком є ​​швидке розгортання камери, якщо це необхідно, наприклад, провести розмову з інспектором ДАІ. Огляд може зіпсувати підвісний дріт, особливо коли автомобіль виконує різкі маневри.

Якщо потужність реєстратора становить 5 вольт, немає необхідності розбирати вилку. Напруга автомобільної акумулятора зменшується до необхідного рівня за рахунок електричного ланцюга вилки.

З’єднання автомобіля радіостанції

У цьому випадку процес ще простіший, оскільки потужність цього пристрою також відповідає 5 дюймів. Не потрібно використовувати адаптери та адаптери. Досить виправити гаджет і живити його до помаранчевого дроту, що призводить до автомобільного радіо. Дріт можна знайти під передньою панеллю.

Вам може бути зацікавлений у цікавому матеріалі, який детально описує, як підключити телефон до радіо.

Підключення до запалювання

Розглянутий метод вважається найменш використаним, оскільки робота реєстратора буде можливим лише після того, як повернути ключ.

Для цього методу вам потрібно буде вжити таких дій:

Небезпека ненастеарного з’єднання відеореєстратора

У більшості випадків нерівномірне з’єднання відеореєстратора самостійно, також враховуючи неграмотне виконання, вважається потенційно небезпечним.

Виробники автомобілів рекомендують уникати таких заходів, оскільки основні засоби та електричний ланцюг розроблені для короткої роботи. Якщо використання є постійним, дроти підлягатимуть старіння тепла.

Забій, у свою чергу, не реагує на такі явища, оскільки він розробляється, враховуючи можливість відключення до граничних струмів граничних.

Якщо ви плануєте підключити відеореєстратор до акумулятора, обов’язково надайте кнопку руйнування ланцюга. Пряме з’єднання передбачає постійну роботу пристрою, отже, коли запалювання вимкнено, акумулятор буде виписаний.

Якщо з’єднання буде виконано правильно, функціональність реєстратора не буде втрачена, а якість зображення залишатиметься високою.

Корисні поради та запобіжні заходи

Обов’язково де.енергізуйте бічну мережу перед запуском з’єднання відеореєстратора. просто вийміть клем з акумулятора. Також варто дотримуватися рекомендацій щодо встановлення та подальшої роботи.

 • Відразно ізолюйте з’єднання.
 • Подавайте запобіжник.
 • Спочатку перевірте, як правильно здійснювати всі з’єднання, лише потім прикріпіть клем до акумулятора.
 • Суворо дотримуйтесь полярності під час підключення гаджета.
 • Переконайтесь, що волога не потрапляє в організм, інакше потужність повинна бути відключена.
 • Подбайте про придбання картки пам’яті, обсягу якої буде достатньо.
 • Завжди візьміть пристрій із собою, якщо автомобіль не працює тривалий час. Краще не залишати кріплення, інакше злодій помітить його і вирішить, що варто шукати решту в коробці Duffel.
 • Негайно вимкніть відеореєстратор, якщо ви відчуваєте дим або дивний запах у салоні, інакше можливий раптовий вогонь.
 • Увімкніть запис одразу після того, як ви потрапили за кермо, оскільки непередбачені обставини не марно називаються таким. Інцидент на дорозі може статися в будь.який час.
 • Якщо реєстратор вийшов з ладу, ви можете врятувати себе від спроб відремонтувати гаджет, оскільки всередині нього немає нічого, що звичайний користувач міг би виправити його самостійно. Зверніться до Сервісу.

Процес встановлення

Тепер. детально про підключення відеореєстратора до освітлення з описом усіх етапів.

Що вам потрібно для встановлення

Для підключення реєстратора до стельової стелі знадобиться наступні імпровізовані інструменти:

 • 2 викрутки. перехресні та плоскі;
 • дроти для з’єднання;
 • Кусачкі;
 • паяльник;
 • ізоляційна стрічка;
 • Дотримуйтесь дужок з липучкою;
 • Мультиметр.

Необхідні інструменти.

Видалення

Перше, що потрібно зробити. це зняти освітлювальний плафон у салоні автомобіля. Захисний корпус вперше видаляється. Залежно від марки автомобіля, ви можете зняти його пластиковим шпателем, натиснути гострим предметом або просто руками. Після зняття захисного корпусу потрібно буде відкрутити кріплення з плоскою або поперечною у формі викрутки. Тоді лампа видаляється без перешкод. Якщо щось заважає, то, мабуть, стеля має додаткове кріплення. Щоб визначити його розташування, варто знову розмістити лампу з шпателем або гострим об’єктом.

єднання

Місця кріплення стелі.

Нюанси проводного з’єднання

Після зняття стелі починається стадія приєднання проводів. Крок.by.step технологія роботи така:

 • Проведення проводу виконується. Щоб вони не були видно, їх потрібно привести під обшивку салону. Для цього, крім стелі, потрібно буде зняти козирки для сонцезахисного крему та покриття бічних стінок лобового скла.
 • Визначте полярність проводів або терміналів на реєстраторі та плакат. Мультиметр допоможе цьому, але часто все зрозуміло в кольорі обмотки: червоний. на “плюс”, чорний. на “мінус” “. Негативний провід відеореєстратора повинен бути підсумований тим самим контактом на Plafon, позитивним. до “плюс”.
 • Акуратно вирізати ізоляцію на проводах з лампи. Контакти паяні один з одним, суглоби ретельно ізольовані. Підключення проводів має бути максимально надійним, інакше в роботі реєстратора буде несправності, спотворення картини.

єднання

Приклад підключення до Renault Megane.

Мультиметр повинен перевірити напругу на кожному проводі. Тут є тонкість: деякі дроти, що йдуть до стелі, отримуються лише тоді, коли двері відкриваються. Тому, якщо мультиметр не дзвонить, такий дріт не повинен використовуватися для підключення пристрою. Потрібні лише ці дроти, для яких наведена постійна позитивна напруга.

Перевірка та збірка

Останній етап полягає в тому, щоб переконатися, що всі суглоби міцно показані, і перевірити напругу на кожному проводі мультиметром. Після цього ви можете увімкнути відеореєстратор, перевірити якість зображення, відсутність перешкод. Якщо все працює, то ви можете почати проводити дроти. Варто переконатися, що немає завищень, пориву. Випадок стелі встановлений на місці.

Готова конструкція прихована всередині стелі.

єднання
єднання
єднання

Як підключити відеореєстратор у машині без запальнички сигарети

Більшість відеореєстраторів бюджетної та середньої цінової категорії в комплекті мають шнур для підключення до роз’єму живлення під світлим гніздом для сигарет. Як не дивно, до цих пір виробники автомобілів не встановлюють інших роз’ємів електроенергії для мережі ON.BOARD. У деяких випадках це було б зручно, наприклад, якби такий з’єднувач стояв біля стелі. У реальній практиці це роблять деякі автоматичні кулібіни.

Постійно звисаючий скручений дріт з відеореєстратора, що веде до запальнички для сигарет, знаходиться в районі постійного огляду водія, і мало хто буде приємним. Тому є різні варіанти “приховати” таку електричну проводку.

З блоку запобіжників

Найпростіший і найнадійніший спосіб. закласти проводку з блоку салонних запобіжників. Для цього ви можете використовувати певний запобіжник, зробивши його відведеним уздовж плюс їжі.

Оскільки відеореєстратор споживає невеликий струм, краще зробити плюс шину з запобіжників із номіналом не більше 10 амперів. Ви можете встановити додатковий запобіжник.

Перед встановленням зняття коштують, переконайтеся, що коли запалювання ввімкнено, плюс потужності подається до запобіжника. Мінусну шину можна дозволити з маси автомобіля.

Провід живлення прокладаються вздовж периметра лобового скла під шкірою. На виході роз’ємний роз’єм, який можна видалити з проводів живлення, що постачається за допомогою відеореєстратора.

До стелі освітлення

Більш раціональний спосіб. зробити потужність, яку потрібно зняти з стелі освітлення салону.

Але не у всіх автомобілях це можливо. У деяких автомобілях на площі немає постійної позитивної шин. У цьому випадку цей варіант неможливий.

Якщо на плакаті є постійна позитивна шина (це можна побачити без ланцюга, якщо вимірювати напругу при всіх контактах стелі відносно маси автомобіля, коли запалювання увімкнено), то ви можете зробити Плюс вилучення напруги зі стелі. Мінус можна взяти з деталей тіла або стельові контакти.

Решта встановлення роз’єму живлення схожа на попередній параметр.

Перевагою цього методу є мінімальна довжина поточних провідників, недоліком є ​​складність схеми з’єднання.

До Інтернету

Деякі моделі відеореєстраторів, оснащені модулем GPRS, підтримують підключення до Інтернету. У деяких моделях ви можете організувати підключення до Інтернету Wi-Fi. Для цього в реєстраторі необхідно призначити режим роботи Wi-Fi як клієнта, встановивши статичну адресу автомобіля маршрутизатора.

Подальші з’єднання проводяться відповідно до вказівок щодо налаштувань та експлуатації певної моделі відеомагнітофона. Процедура є складною, але в більшості випадків можна досягти результату.

Як підключити відеореєстратор у машині без запальнички сигарети

Більшість відеореєстраторів бюджетної та середньої цінової категорії в комплекті мають шнур для підключення до роз’єму живлення під світлим гніздом для сигарет. Як не дивно, до цих пір виробники автомобілів не встановлюють інших роз’ємів електроенергії для мережі ON.BOARD. У деяких випадках це було б зручно, наприклад, якби такий з’єднувач стояв біля стелі. У реальній практиці це роблять деякі автоматичні кулібіни.

Постійно звисаючий скручений дріт з відеореєстратора, що веде до запальнички для сигарет, знаходиться в районі постійного огляду водія, і мало хто буде приємним. Тому є різні варіанти “приховати” таку електричну проводку.

З блоку запобіжників

Найпростіший і найнадійніший спосіб. закласти проводку з блоку салонних запобіжників. Для цього ви можете використовувати певний запобіжник, зробивши його відведеним уздовж плюс їжі.

Оскільки відеореєстратор споживає невеликий струм, краще зробити плюс шину з запобіжників із номіналом не більше 10 амперів. Ви можете встановити додатковий запобіжник.

Перед встановленням зняття коштують, переконайтеся, що коли запалювання ввімкнено, плюс потужності подається до запобіжника. Мінусну шину можна дозволити з маси автомобіля.

Провід живлення прокладаються вздовж периметра лобового скла під шкірою. На виході роз’ємний роз’єм, який можна видалити з проводів живлення, що постачається за допомогою відеореєстратора.

До стелі освітлення

Більш раціональний спосіб. зробити потужність, яку потрібно зняти з стелі освітлення салону.

Але не у всіх автомобілях це можливо. У деяких автомобілях на площі немає постійної позитивної шин. У цьому випадку цей варіант неможливий.

Якщо на плакаті є постійна позитивна шина (це можна побачити без ланцюга, якщо вимірювати напругу при всіх контактах стелі відносно маси автомобіля, коли запалювання увімкнено), то ви можете зробити Плюс вилучення напруги зі стелі. Мінус можна взяти з деталей тіла або стельові контакти.

Решта встановлення роз’єму живлення схожа на попередній параметр.

Перевагою цього методу є мінімальна довжина поточних провідників, недоліком є ​​складність схеми з’єднання.

До Інтернету

Деякі моделі відеореєстраторів, оснащені модулем GPRS, підтримують підключення до Інтернету. У деяких моделях ви можете організувати підключення до Інтернету Wi-Fi. Для цього в реєстраторі необхідно призначити режим роботи Wi-Fi як клієнта, встановивши статичну адресу автомобіля маршрутизатора.

Подальші з’єднання проводяться відповідно до вказівок щодо налаштувань та експлуатації певної моделі відеомагнітофона. Процедура є складною, але в більшості випадків можна досягти результату.

Як живити відеомагнітофон за допомогою адаптера

Справа в тому, що “рідний” Shtler пристрою не підходить для підключення до освітлювальної постави. Напруга на борту автомобіля становить 12 В, тоді як диктофон вимагає лише 5 В. До схеми додається додатковий елемент для зменшення напруги. адаптера або адаптера.

Поява адаптера.

Зазвичай це спеціальний модуль живлення, який не включається до стандартного обладнання автомобільної мережі та купується окремо. Модуль має вбудований резистор з опором 150 Ом. Якщо реєстратор споживає менше 200 мА, рекомендується додати до ланцюга ще кілька резисторів навантаження. На модулі живлення є роз’єми для підключення кабелів від реєстратора та стелі автомобіля.

Ви також можете переробити операційну одиницю самого реєстратора. Необхідно зняти з нього пластиковий корпус і прикріпити додатковий запобіжник. Він буде працювати в струмі понад 1,5 a: це захистить систему від відмови. Після демонтажу справи реєстраторного проводу вам потрібно буде працювати з металевими висновками.

єднання

Перемикання кабелю через адаптер.

Є ще одна версія адаптера у вигляді світлого роз’єму “мама”. Він кріпиться до площі і приховано під кожухом стелі. Для цього методу вам не потрібно переробляти стандартний блок реєстратора. він просто вставлений у гніздо. Такий дизайн, як інші варіанти для адаптерів, рекомендується оснащувати додатковий запобіжник.

Основні методи

У випадку, коли сигаретна запальничка несправна або зайнята іншими пристроями, вони використовують не стандартні методи для підключення відеореєстратора. З їх допомогою потреба у використанні непотрібних роз’ємів зникне.

 • через освітлювальну стелю, розташовану на стелі;
 • до запалювання;
 • негайно до акумулятора;
 • до харчування радіо;
 • на внутрішню поверхню запальнички сигарети.

Перед встановленням реєстратора в машину необхідно вирішити, де виправити пристрій.

єднання

Освітлювальна стеля

Якщо пристрій розташований зверху, то відеореєстратор рекомендується підключити до стелі освітлення. Це найближчий блок живлення. Для виконання завдання знадобиться такі інструменти:

 • плоска викрутка та хрест;
 • набір кабелів, з якими пристрій підключатиметься до електроенергії;
 • набір кріплень з липучкою;
 • ізоляційна стрічка;
 • паяльник;
 • Сигарета легше гніздо “мама” (необов’язково).
 • Верхня стеля освітлення розбирається за допомогою викрутки з поперечним урядом або плоским наконечником. залежить від типу кріплення.
 • Контакти стелі та реєстратор підключені плюс до плюса, мінус до мінус. Ви можете підключити кінці електропроводки за допомогою Patch Plug.

Неможливо ізолювати дроти, це прописано у всіх правилах використання електротехніки. Поганий зв’язок часто провокує втручання у відеозапис, спотворює запис. Щоб визначити, який провід для з’єднання стелі з реєстратором використовує мультиметр, маркування. Червоний. плюс. Чорний. мінус.

Стандартна штепсельна вилка не підходить для передачі живлення до реєстратора. вона розбирається або купує додаткове гніздо Co.cigarette “мама”. Аналіз рекомендується доручити спеціалісту з технічною освітою або досвідом роботи. Безпека при підключенні до Plafon забезпечується модулем живлення. Він продається в багатьох магазинах.

Для забезпечення максимальної безпеки при підключенні до освітлювального пристрою використовується модуль живлення. Він придбаний окремо від набору, оскільки він не включається.

Приклад встановлення на Lada Granta

Наприклад, розглянемо встановлення реєстратора через стелю на Lada Granta Lada. На цьому автомобілі стеля не відключається відразу після вимкнення запалювання, але через 10-15 хвилин.

Для того, щоб не скоротити стандартний джерело живлення реєстратора, ми придбаємо гніздо мами.смоутера з проводами.

єднання

Ми розбираємо стелю. Закріплений на двох гвинтах і на одній засувці.

Від’єднайте їжу стелі.

Далі. пайка. Співаючи гніздо “мама” зі стелею. Червоний дріт до червоного, чорного до чорного.

Далі вставте владу реєстратора в гніздо і зібрати все назад.

Через запалювання

Під час підключення за допомогою запалювання, відеореєстратор буде функціонувати лише після повороту ключа. Слова дія для встановлення пристрою:

 • Зафіксуйте обладнання та підключіть його через адаптер.
 • Кабелі кладуть на нижню частину або у верхній частині лобового скла, підключені до системи запалювання.
 • Плюс від запалювання підключається до плюс реєстратора, мінус до мінус. Ось труднощі лише у визначенні, де є плюс і мінус. Ви можете побачити схему автомобіля або використовувати тестер і зателефонувати до контактів.
 • Тепер мінус до мінус контактів проводки фіксується.

Через силу радіо

Підключення відбувається відповідно до стандартної процедури. використовуючи з’єднання проводів та ізоляції спільної точки. Деякі моделі радіоперії працюють при напрузі 5 В, а потім кабелі перемикаються до стрази до вилки.

Перш за все, вам потрібно виміряти рівень напруги у всіх точках. Для цього використовується тестовий пристрій. Стандартний блок або додатковий трансформатор розташований всередині приладової панелі. Реєстратор встановлений на металевій потужності. Варто переконатися, що оснащений вузол не заважає механізмам управління кліматом.

Не рекомендується розміщувати джерело живлення біля повітряних проток, які нагріваються під час роботи. Якщо ви підключитесь до точок з напругою 5 В, то вам потрібно покласти дроти в область, де буде розташований відеореєстратор.

Таке з’єднання є складною подією, але дуже надійною. Навантаження на акумулятор не буде великим. Але в цьому випадку необхідно використовувати адаптер або комбінацію з пристроєм запуску. Додатково придбайте запобіжник за поточним 15 a.

Способи підключення відеореєстратора

Підключення відеореєстратора до освітлювальної стелі

Цей метод підключення реєстраторів є найбільшим широко поширеним серед автомобілістів. Дійсно, у більшості моделей автомобілів це досить просто, дозволяє максимально приховувати всі дроти, забезпечує належну надійність потужності пристрою та однакову для майже всіх моделей автомобілів.

Завдяки цьому, ми розглянемо це в першу чергу:

 • Перш ніж підключити відеореєстратор до освітлення Plafon, ми повинні зробити прокладку дроту. Ми зробимо це під обшивкою салону, тому більшість моделей автомобілів вам потрібно видалити козирки для сонцезах.
 • Наступним кроком у з’єднанні є визначення необхідних клем або проводів, до яких є з’єднання. Нам потрібно знайти відповідно “плюс” та “мінус”. Ми робимо це за допомогою звичайного тестера.

Вирішивши необхідні дроти на освітлювальному плафоні, переконайтеся, що напруга на них постійно присутня. Справа в тому, що деякі проводи, придатні для проводів, постачаються лише тоді, коли двері відкриваються

Дуже важливо не підключатися до них. Нарешті, вирішуючи необхідні дроти, ми робимо розріз щодо ізоляції та підключаємо до них реєстратора. Після виконання цього проводу він повинен бути утеплений якісно

Деякі моделі автомобілів мають можливість підключитися до стельових терміналів. Тому ми проводимо зв’язок на основі зручності та раціональності.

Для підключення відеореєстратора, навігатора або радіолокаційного детектора зазвичай використовується запальничка для сигарет автомобіля. У той же час, перед очима автомобіліста неминуче є продовольчі дроти підключених пристроїв, які заважають огляду та зручним водінням.

Рішення цієї проблеми полягає в тому, щоб приховати перешкоджаючі дроти і в той же час підтримувати цілісність кабіни, оскільки основна частина розчинів пов’язана з аналізом та видаленням багатьох деталей.

Найкращий варіант. підключити відеореєстратор до салону освітлення Plafon за допомогою спеціального адаптера.

Ми витягуємо плафон з сидіння

Ми розтягуємо дроти живлення між підкладкою на даху та лобовим склом

Ми підключаємо адаптер до Plafon як звичайний подовжувач стандартної проводки

Підключіть джерело живлення DVR до адаптера

Ми розміщуємо адаптер і живлення під дахом і встановлюємо освітлювальний плафон на місці

Ми підключаємо відеореєстратор до проводу живлення

Повна установка займе від 5 до 10 хвилин часу. Адаптер виготовлений таким чином, щоб його встановлення може здійснити навіть людиною всього за кілька хвилин.

Після завершення установки все готово до роботи. Включення відеореєстратора відбувається, коли він видаляється із захисту або коли спрацьовує сигнал безпеки. Вимкнення відеомагнітофона відбувається протягом 20-30 хвилин після встановлення безпеки (режим спального автомобіля). На автомобілях з ключем діапазону При закріпленні ключа до ключа, відключення відбувається протягом 1 хвилини.

Враховуючи культуру водіння та стан внутрішніх доріг, немає необхідності говорити про переваги відеореєстратора. І якщо до недавнього часу звичайна відеокамера на Сасоскі була предметом гордості власника автомобіля, то функціональність сучасного реєстратора порівнянна з можливостями комп’ютера. Нижче ми розберемося з критеріями вибору та розглянемо, як встановити відеореєстратор із камерою заднього перегляду залежно від її дизайну та ваших побажань.

Одразу про головне: вирішити тип пристрою. Їх лише два:

Очевидною перевагою другого варіанту є можливість стаціонарної установки. У той же час, лобове скло та торпеда не захаращені додатковими гаджетами, а сам відеореєт.

Обидва типи двох каналів відеореєстраторів останнього покоління зі знімною камерою заднього перегляду оснащені приблизно однаковими, і їх встановлення відрізняється лише методом монтажу дисплея. Більше про це.

Підключення до перемикача фари

Зніміть перемикач. Для цього в положенні “0” ми відновлюємо перемикач і в потопленому положенні ми переносимо у вертикальне положення (“автоматично” на фотографії або “розміри”, якщо немає датчика світла)

Під час повороту замок вистрілюється, потім ми тягнемо перемикач “на себе”, виймаючи його з гнізда.

Натиснення на верхній затискач. Ми випускаємо і витягуємо роз’єм, потім, натиснувши на блокування корпусу.

єднання

Оскільки кабель короткий, краще співпрацювати з роз’ємом, видаливши бічну оболонку панелі та перетягнувши туди кабель.

Далі ми знаходимо провід, на якому 12, коли з’явиться запалювання, це 7 штифтів (чорно.білий дріт). Ми підключаємось до нього “” від реєстратора.

Відновити стяжку та зібрати роз’єм.

“Землю” можна взяти поблизу, вичавити будь.який термінал і повісити на найближчий болт, який летить з корпусом. Я рекомендую залишити трохи дроту “у резерві”, місце дозволяє приховати акуратну бухту.

Зовнішній

Виявляється майже приховане розміщення, оскільки про самого реєстратора немає деталей, крім чорного. Це важко помітити.

Зробіть підключення до стелі освітлення своїми руками

єднання

Способи підключення відеореєстратора

Підключення відеореєстратора до освітлювальної стелі

Цей метод підключення реєстраторів є найбільшим широко поширеним серед автомобілістів. Дійсно, у більшості моделей автомобілів це досить просто, дозволяє максимально приховувати всі дроти, забезпечує належну надійність потужності пристрою та однакову для майже всіх моделей автомобілів.

Завдяки цьому, ми розглянемо це в першу чергу:

 • Перш ніж підключити відеореєстратор до освітлення Plafon, ми повинні зробити прокладку дроту. Ми зробимо це під обшивкою салону, тому більшість моделей автомобілів вам потрібно видалити козирки для сонцезах.
 • Наступним кроком у з’єднанні є визначення необхідних клем або проводів, до яких є з’єднання. Нам потрібно знайти відповідно “плюс” та “мінус”. Ми робимо це за допомогою звичайного тестера.

Зверніть увагу! Дуже важливо подати “та”-“до відповідних контактів вашого реєстратора. В іншому випадку ви ризикуєте спалити свій пристрій. Тому попередньо бачити знак електричного струму на кожному з проводів, при підключенні з запальнички сигарети.

 • Вирішивши необхідні дроти на освітлювальному плафоні, переконайтеся, що напруга на них постійно присутня. Справа в тому, що деякі проводи, придатні для проводів, постачаються лише тоді, коли двері відкриваються. Дуже важливо не підключатися до них.
 • Нарешті, вирішуючи необхідні дроти, ми робимо розріз щодо ізоляції та підключаємо до них реєстратора. Після виконання цього проводу він повинен бути утеплений якісно. Деякі моделі автомобілів мають можливість підключитися до стельових терміналів. Тому ми проводимо зв’язок на основі зручності та раціональності.

Зверніть увагу! Напруга на сигаретній запальничці становить 12 В, а напруга живлення реєстратора зазвичай 5В. Тому блок, вставлений у запальничку для сигарети. А нові змонтовані живлення можуть бути припаяні або до висновків, або до контактів у самому блоці.

 • Тут закінчилось підключення реєстратора з освітлювальною стелею, і ми маємо можливість перевірити робочу здатність пристрою. Якщо ви все зробили відповідно до наших інструкцій, то реєстратор буде працювати без проблем.

єднання

 • На останньому етапі з’єднання обережно прокладіть електропроводку повністю, виключаючи надмірність. Встановіть на місце освітлення Plafon та Suncred, і, як правило, приведіть салон до належного стану.

Підключення реєстратора до системи запалювання

Але не тільки для освітлення Plafon, підключення реєстратора наразі можливе на даний момент.

Крім того, широко використовується підключення до системи запалювання. Це дозволяє відео до реєстратора приєднатися до роботи під час повороту ключа запалювання. Але на шляху цього методу виникає величезний недолік. повна відсутність універсальності для різних моделей автомобілів.

 • Якщо ви вирішили підключити реєстратора до системи запалювання своїми руками, то, перш за все, вам слід провести провід. Це найпростіше зробити вздовж лобового скла з лівого боку машини.
 • Після закладу дроту слід знайти клем “”, на якому напруга з’являється на блоці запалювання після повороту ключа. Для кожного автомобіля це можуть бути різні термінали, і тому вам доведеться визначити необхідний метод “наукового покажника”.
 • “Маса” може бути з’єднана безпосередньо з корпусом автомобіля в будь.якому зручному для вас місцем. Деякі використовують автомобільні контакти для підключення.

Зверніть увагу! Якщо ви підключите «масу» до корпусу автомобіля, то під час пошуку місця для зменшення ізоляції проводки, це може спричинити багато проблем. Зрештою, згідно із законом підлоги щодо цього зв’язку, ви забудете себе або забудете сказати в ремонті автомобілів. Тому краще використовувати стаціонарні термінали.

 • Завершивши з’єднання, ми перевіряємо ефективність нашого реєстратора та якість відео, якісно ізолюють точки з’єднання та відновлюємо розбитий вуглецевий кожух автомобіля.

Інші способи підключення відеореєстратора

Окрім вищезазначеного, існують інші альтернативні методи підключення реєстратора. Перш за все, це використання спеціального хитрості.

Ціна цього пристрою не така висока, але це дозволяє просто вирішити проблему підключення до електричної мережі автомобіля різних пристроїв. Хоча багато хто відзначає низьку якість таких біфурсів, представлених на ринку.

Ще один варіант вирішення проблеми, наша інструкція розглядає використання спеціального розщеплення в блоці запобіжників. Цей пристрій встановлений на терміналі одного з запобіжників і дозволяє підключити кілька додаткових пристроїв одночасно.

Дуже важливо встановити цей біфлятор після запобіжника, щоб він міг виконувати захисні функції для нещодавно підключених пристроїв. У цьому випадку потужність цих пристроїв не повинна бути дуже високою.

Встановлення радіолокатора та реєстратора у VW Tiguan

Посилання на мій профіль на Drive2.RU Посилання на профіль Timur на Drive2.RU У цьому відео ми розповідаємо і показуємо, як самостійно з’єднати радар та реєстратор (і будь.яку річ, яка потребує 12 В) у автомобілі VW Tiguan. Крім того, це відео буде корисним майже всьому власнику занепокоєння VAG, який вирішив самостійно встановити.

© 2005. 2022 “Каталог веб.сайтів” Не слідкуйте “. У каталозі 84988. Права на всі матеріали, розміщені на цьому веб.сайті, належать своїм авторам. Реклама хостингу