Заміна паливного фільтра Mitsubishi Outlander 3

Table of Contents

Заміна паливного фільтра на Mitsubishi Outlander своїми руками

Заміна паливного фільтра на Mitsubishi Outlander (згідно сервісній книжці) повинна проводитися через 120 тисяч км пробігу. Однак досвідчені російські власники роблять це частіше. починаючи з 50 тисяч. Пов’язано це з низькою якістю палива в окремих регіонах і бажанням продовжити безпроблемну експлуатацію авто.

паливного, фільтра, mitsubishi, outlander

Доступ до люка бензобака

Перед початком робіт потрібно стравити тиск в бензобаку. Для цього можна залишити машину на 5-6 годин на стоянці, тиск скинеться само собою. Якщо часу немає, виймають синій запобіжник бензонасоса в однойменному блоці і заводять кілька разів двигун. до тих пір, поки він не перестане заводитися. Тиск скинуто, можна знімати люк.

Обидва паливних фільтра. грубої і тонкої очистки. знаходяться в блоці паливної системи, розташованому безпосередньо всередині бензобака. Дістатися до нього можна через досить широкий люк під лівим заднім сидінням. До нього є два шляхи доступу. У першому потрібно прибрати полку багажника, очистити його, скласти задні сидіння, відкрити задній борт, демонтувати скоби кріплення сітки і механізму підйому запаски, зняти накладки петель сидінь.

Потім акуратно піднімаємо ковролін і закидаємо його на складені сидіння. Доступ до люка бензобака відкритий. Як правило, він сильно забруднений. Пензлем, пилососом і ганчіркою очищаємо його від бруду і, діючи викруткою як важелем, піднімаємо люк, долаючи опір не висихають мастики, на яку він посаджений.

Другий шлях доступу складніше, але він забезпечує більше зручностей в роботі. Полягає в демонтажі задніх сидінь. Знімаємо накладки навколо сидінь, від’єднуємо роз’єми проводів і демонтуємо кронштейни, на яких вони закріплені.

Розбирання блоку паливної системи

Роботи з розбирання блоку паливного фільтра проводимо в наступному порядку:

 • Від’єднуємо електричні роз’єми і відкручуємо гайки притискної пластини бензобака. Якщо на них видно сліди корозії, попередньо обробляємо рідиною типу WD-40. Від’єднуємо верхній патрубок, підкладаючи під роз’єм дрантя. частина тиску в магістралі може зберігатися.
 • Перед підйомом блоку фільтрів варто відкачати грушею або шприцом бензин, що знаходиться в його склянці. В іншому випадку потрібно діяти обережно, щоб не залити все бензином. Піднявши блок на поверхню, від’єднуємо нижній шланг і кріпимо його мотузкою до електрораз’ем, щоб потім не виловлювати з бака.
 • Зливаємо залишився паливо з насоса і починаємо його розбирання. Діємо в основному викруткою. відгинаємо пластикові засувки. Обережно, щоб не погнути коромисло, від’єднуємо датчик рівня палива. З склянки витягаємо циліндричний блок фільтрів, з нутрощі якого дістаємо насос. Від’єднуємо фільтр грубої очистки (сітку) і регулятор тиску палива (клапан).
 • Замінюємо старі гумові прокладки насоса і клапана новими з ремкомплекта, збираємо у зворотній послідовності обидва фільтра з насосом, встановлюємо збірку в стакан, збираємо остаточно всю систему. Для полегшення складання нову гуму потрібно змащувати моторним маслом. Щоб не допустити помилок, фотографуємо важливі вузли до розбирання.

Як показує практика, самостійно замінити паливний фільтр Mitsubishi Outlander зможе практично будь-який технічно грамотний власник автомобіля. Для цієї операції не потрібно спецінструмент, досить того, що є у кожного в гаражі.

Однак і простий цю роботу назвати не можна, оскільки в процесі її виконання можуть зустрітися складності, які доведеться долати. Крім того, потрібно бути уважним, щоб підібрати якісний ремкомплект, не допустити помилок при складанні, не зіпсувати незамінюваних. Тому вибір є: можна зайнятися роботою самому і заощадити гроші або поїхати в автосервіс.

Заміна паливного фільтра

Як порадили ОД, і як каже практика, паливний фільтр у нас бажано міняти кожні 100 тис. Пробега.После незрозумілою помилки P0421 вирішив зробити-заміну паливного фільтра- промивку дросельної заслонкі- заміну свечей- промивку форсунок (це під питанням)

ОД за заміну фільтра назвав якусь не дуже приємну для мене суму. Пішов дивитися скільки він стоіт.Есть оригінал, є аналогі.Орігінал Mitsubishi 1770A251. Фільтр паливний

Почитавши в інеті, прийшов до думки, що не всі аналоги є аналогами, десь чайного пакетика немає, десь набору гумок і кріплень. З огляду на, що різниця в ціні між ними не така суттєва, брати вирішив орігінал.І вважаю, що правильно сделал.Замену робив у знайомого.

Спершу до заміни потрібно підготуватися. А саме, підготувати місце для роботи.

Знімаємо органайзер в багажнику, виймаємо его.2. знімає декоративні заглушки сидіння за водітелем3. відкручує 4 болта (2 спереду, 2 ззаду) 4. знімаємо кресло5. піднімаємо килимок, частково прибираємо пластик, що заважає і пенопласт.6. Відкриваємо люк (він тримається на чорнило не застигаючому герметике)

Якщо залишити як є, то все це полетить потім в бензобак, тому настійно рекомендую все це очистити.

Очищаємо простір навколо паливного фільтра

Беремо щітку, пилосос і починаємо очищати. Акуратно, не спеша.Не зашкодить паливний шланг, штекер від нього і шпильки.

Після того, як пройшовся пензликом, взяв стару зубну щітку і продовжив чистити там, де не допомогла пензлик. Пил прибирав пилососом. За 30 хвилин можна справіться.Должно вийде приблизно так.

Очищення шпильок і гаек.Во багатьох темах бачив, що хтось робив самостійно заміну фільтру, часто ламали шпильки, так як там все заіржавіла. Але, як я вже сказав, до заміни я почав готуватися заздалегідь, то і шпильки підготуємо.

Беремо WD-40 і акуратно через трубку короткими пшик бризкає на шпильки і гайки. Чекаємо. Пшик еще.Сам фільтр (білий пластик і паливний шланг) прикрив ганчіркою, щоб на нього WDшка НЕ ​​летела.После того, як трохи постояло, беремо зубну щітку, пшик WD-40 і чистимо шпильки. Так проробляємо з кожної. Потім ще раз пшикает трохи на кожну шпильку, затираємо ганчіркою навколо і оставляем.Закриваем люк і залишаємо до наступного дня.Утром повторюємо процедуру з WD-40.После чого перем головку на 10 здається і починаємо пробувати ПОВІЛЬНО і плавно без зусиль відкрутити гайки. Відкрутили. відмінно! Закручуємо назад і переходимо до наступної. Ті, що на фото зліва доведеться відкручувати звичайним ключем або ключем, з карданним переходом. Якщо не відкручує. мало WD-40, пшикает і чистимо щеткой.После того, як переконалися, що всі гайки нормально повністю откручиваются, закручуємо все назад.

READ  Підібрати зимову гуму по марці автомобіля

Пам’ятаємо, що гайки перевіряються по одній, не потрібно відкручувати все відразу, фільтр ми зараз міняти не будемо!

Викочуємо бензін.Для заміни фільтра потрібно максимально іскатал паливо. В ідеалі, якщо ЗАПРАВА знаходиться від вас в 5-10 км, як у мене. Тому я катався ще якийсь час, після того, як на панелі вже не тухла індикація про необхідність заправкі.Теперь ми майже готові до заміни.

Потрібно стравити тиск в сістеме.Многіе пишуть, що потрібно відключити коннектор від насоса і потім заводити машину. І все одно отримують все залите бензіном.Тут робили інакше. Відключили коннектор від паливного насоса, відкрили люк бензобака (кришку паливної горловини) і почекали близько 30 мінут.11. Про всяк випадок покладіть там навколо ганчірок і обмотайте паливний шланг ганчіркою близько фіксатора. Все одно хоч трохи бензину будет.12. Тепер піддягаємо викруткою фіксатор паливного шланга, і коли відкрили його, стягує сам шланг. Намагайтеся, щоб під тим фіксатором була ганчірка, якщо поллється бензин, щоб відразу на ганчірку.

ПОРАДА: Бажано надіти захисні окуляри. Якщо раптом бризне бензин, це вбереже очі. Та й якщо потрапить в очі бензин, вам буде не до фільтри і шланга, все буде в бензині, краще підстрахуватися.

Край шланга в ганчірку і відводимо в сторону.14. Відкручуємо гайки, фільтр подпружинен, кришка підніметься вверх.15. Прибираємо все гайки, прибираємо кільце-тримач.

Тепер акуратно повертаючи убік виймаємо паливний фільтр разом з насосом

Всередині склянки фільтра може залишатися бензин, акуратно виймайте, щоб не вилити його куди НЕ надо.Все зливаємо, беремо новий фільтр.

Тема: 6B31 (3.0 л): Паливний фільтр бензинового двигуна 3.0 л. Бензонасос Mitsubishi Outlander XL 3.0 л. Паливний насос Mitsubishi Outlander XL 3.0

Параметри теми

B31 (3.0 л): Паливний фільтр бензинового двигуна 3.0 л. Бензонасос Mitsubishi Outlander XL 3.0 л. Паливний насос Mitsubishi Outlander XL 3.0

На автомобілі Mitsubishi Outlander XL немає додаткового фільтра очищення палива. Є тільки фільтр-сіточка на заборник бензонасоса. Конструктивно виконаний в зборі в бензонасосом в паливному модулі. Конструкція і номера фільтра однакові що і на машинах з двигуном 2.0 і 2.4 л. Детальніше. см. тему в розділі Загальні питання. Основне обговорення в тій темі.

Якщо у Вас під час руху автомобіля з’явилися провали і перебої в роботі двигуна, немає нормальної віддачі (відсічення) двигуна і Ви перевірили перед цим повну заправку автомобіля, свічки, ДМРВ та інші компоненти, то 99,9% у Вас засмітився паливний фільтр (сітка) в бензонасосі # post21718, фото Перебої в роботі паливної системи можуть бути через не правильного підключення сигналізації # post150989 Паливна система може забруднитися через руйнування внутрішнього полімерного покриття бензобака # post34220 Для запобігання забруднення паливної системи фахівці рекомендують заливати паливо з миючими присадками (типу екто, Фора, Ультімейт, Пульсар.)

Інструкції бензонасос і паливний фільтр: # Post39010. Перевірка бензонасоса. Перевірка покажчика рівня палива (поплавка). Відключення бензонасоса. Зняття компонентів паливного бака. Зняття паливного модуля з бензонасосом. Заміна паливного модуля (бензонасосфільтр). Заміна покажчика рівня палива. Реле паливного насоса. Перевірка Докладний фотозвіт про заміну паливного фільтра, сітки-фільтра, бензонасоса # post270431

При заміні паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL 3.0 зірвали шпильки кріплення фільтра (паливного модуля) до баку. Треба міняти бак або можна відремонтувати? Чи можна відновити шпильки кріплення паливного фільтра до баку Mitsubishi Outlander XL 3.0? # post389438

  Паливний модуль в зборі для Outlander XL 3.0 (Корпусбензонасосфільтр) # post21879Mitsubishi 1760A240

Паливний фільтр. Каталожні номери Оригінал паливного фільтра на 2.4 / 3.0 1770А046 (старий код) або 1770A260 (новий код) # post279420, # post279326Аналогі-замінники паливного фільтра: Nipparts N1335067 # post269175, # post270272JS Asakashi FS23001 (йде без фільтра-сіточки (фільтра грубої очистки палива )! # post268732, # post270421, # post258352, # post270580Прі застосуванні даного фільтра при залишку палива близько 12-15 л виникають проблеми з топлівозабором! # post270580Что б уникнути цієї проблеми, необхідно на фільтр JS Asakashi ставити кріплення фільтра і пружину від оригінального фільтра! # post271592Jakoparts J1335063 # post258333LYNXauto LF-969M # post336635Подробний звіт про заміну паливного фільтра # post270431Інструкція по заміні паливного фільтра на Outlander XL # post279595

 • Весь паливний фільтр можна не змінювати. досить поміняти сітку-фільтр на вході в бензонасос. Mazda CY01-13-ZE1 Сітка грубої очистки на вході бензонасоса (памперс, окремий артикул поза комплекту) Krauf 770B244 Сітка грубої очистки на вході бензонасоса (памперс, окремий артикул поза комплекту). ФОТОKRAUF KR1001F Фільтр грубої очистки палива # post370418
 • Останній раз внесено зміни Балу; 26.10.2018 о 16:48. Причина: upd

  Параметри теми

  OUT III: Паливний фільтр Mitsubishi Outlander III. Бензонасос Outlander III

  На автомобілі Mitsubishi Outlander 2013-2019MY немає додаткового фільтра очищення палива. Є тільки фільтр-сіточка на заборник бензонасоса. Конструктивно виконаний в зборі в бензонасосом в паливному модулі.

  Якщо під час руху Mitsubishi Outlander 2013-2019MY з’явилися провали і перебої в роботі двигуна, немає нормальної віддачі (відсічення) двигуна і Ви перевірили перед цим повну заправку автомобіля, свічки, ДМРВ та інші компоненти, то 99,9% у Вас засмітився паливний фільтр ( сітка) в бензонасосі. Перебої в роботі паливної системи можуть бути через не правильного підключення сигналізації # post150989 Для запобігання забруднення паливної системи фахівці рекомендують заливати паливо з миючими присадками (типу Екто, Фора, Ультімейт, Пульсар.)

  Інструкції бензонасос і паливний фільтр Mitsubishi Outlander 2013-2019MY: # Post143010. Перевірка бензонасоса. Перевірка покажчика рівня палива (поплавка). Відключення бензонасоса. Зняття компонентів паливного бака. Зняття паливного модуля з бензонасосом. Заміна паливного модуля (бензонасосфільтр). Заміна покажчика рівня палива. Реле паливного насоса. Перевірка

   Паливний модуль в зборі для Outlander III 2.0 2WD (Корпусбензонасосфільтр) Mitsubishi 1760A414Паливний модуль в зборі для Outlander III 2.0 4WD і 2.4 (Корпусбензонасосфільтр) Mitsubishi 1760A416Паливний модуль в зборі для Outlander III 3.0 (Корпусбензонасосфільтр) Mitsubishi 1760A417

  Паливний фільтр. Каталожні номери Оригінал паливного фільтра на 2.0 2WD 1770A250Аналогі-замінники паливного фільтра: Sailing MBL17702500 # post389963SAT ST1770A250

  Оригінал паливного фільтра на 2.0 4WD, 2.4, 3.0 1770A251 Аналоги-замінники паливного фільтра: Masuma MFFM320 Sailing MBL17702511 Aspaco APA251 ZZVF GRAA251 DePPuL DEA251GR

  Весь паливний фільтр можна не змінювати. досить поміняти сітку-фільтр на вході в бензонасос. Mazda CY01-13-ZE1 Сітка грубої очистки на вході бензонасоса (памперс, окремий артикул поза комплекту) Krauf 770B244 Сітка грубої очистки на вході бензонасоса (памперс, окремий артикул поза комплекту). ФОТО KRAUF KR1001F Фільтр грубої очистки палива # post370418

  READ  Яка різниця між Land Rover від Range Rover

  Датчик рівня палива. Каталожні номери Для 2.0 2WD 1718A021 поплавок, датчик рівня палива в паливному модулі для 2WD GAUGE UNIT, FUEL TANK

  Для 2.0 4WD і 2.4 1718A022 поплавок, датчик рівня палива в паливному модулі для 4WD GAUGE UNIT, FUEL TANK 1718A051 поплавок, датчик рівня палива поблизу газових модулем GAUGE UNIT, FUEL TANK

  замена фильтра Outlander 3 2 0 4WD

  Останній раз внесено зміни Балу; 12.11.2018 о 12:59. Причина: upd

  Навігатор по автомобілю і FAQ по системам для новачків і гостей форуму:

  • Путівник Mitsubishi Eclipse Cross
  • Путівник Mitsubishi ASX, Peugeot 4008, Citroen C4 Aircross
  • Путівник Mitsubishi Outlander XL, Peugeot 4007, Citroen C-Crosser
  • Путівник Mitsubishi Outlander III (2013-2015MY)
  • Путівник Mitsubishi Outlander IV (2015-2019MY)

  Citroen C-Crosser 3.0 V6 (240 HP, 330 Nm) AT. tuning by Musketier. чорний. 787190Renault Sandero 1.6 16V AT. білий. 787150

  Параметри теми

  Паливний фільтр Mitsubishi Outlander XL, Citroen C-Crosser і Peugeot 4007 бензинового двигуна. Бензонасос бензинового двигуна. Паливний насос

  На автомобілях Mitsubishi Outlander XL, Peugeot 4007 і Citroen C-Crosser немає окремого додаткового фільтра очищення палива. Є тільки фільтр-сіточка на заборник бензонасоса і в корпусі паливного модуля варто фільтруюча набивка. Якщо у Вас під час руху автомобіля з’явилися провали і перебої в роботі двигуна, немає нормальної віддачі (відсічення) двигуна і Ви перевірили перед цим повну заправку автомобіля, свічки, ДМРВ та інші компоненти, то 99,9% у Вас засмітився паливний фільтр (сітка) в бензонасосі # post21718, фото Перебої в роботі паливної системи можуть бути через не правильного підключення сигналізації # post150989 Паливна система може забруднитися через руйнування внутрішнього полімерного покриття бензобака # post34220 Для запобігання забруднення паливної системи фахівці рекомендують заливати паливо з миючими присадками (типу екто, Фора, Ультімейт, Пульсар.)

  Паливний фільтр бензинового двигуна 3.0 л Outlander XL. Бензонасос Outlander XL 3.0. Заміна паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL 3.0 V6. Заміна бензонасоса Mitsubishi Outlander XL 3.0 V6. Окрема тема для обговорення

  Інструкції бензонасос і паливний фільтр: # Post39010. Перевірка бензонасоса. Перевірка покажчика рівня палива (поплавка). Відключення бензонасоса. Зняття компонентів паливного бака. Зняття паливного модуля з бензонасосом. Заміна паливного модуля (бензонасосфільтр). Заміна покажчика рівня палива. Реле паливного насоса. Перевірка Докладний фотозвіт про заміну паливного фільтра, сітки-фільтра, бензонасоса # post270431

  Паливний модуль. Бензонасос. Паливний фільтр. Каталожні номери. Заміна паливного фільтра. заміна бензонасоса.

   Паливний модуль в зборі (Корпус фільтрабензонасосфільтр) # post21879, # post150398Для 2.0 і 2.4: Mitsubishi 1760A189. 1760A292Citroen / Peugeot 1525 PTАналогі: # post54978ZZVF GRA9810A # post413419Для 3.0: Mitsubishi 1760A240 # post54998

  Паливний фільтр. Каталожні номери Оригінал паливного фільтра на 2.0 4WD / 2.4 / 3.0 1770А046 (старий код) або 1770A260 (новий код) # post279326Орігінал паливного фільтра на 2.0 2WD /2.4 2WD 1770A118 або 1770A261. Фільтр 1770A118 ставилося на 2.0 2WD з квітня 2010 р по червень 2011 р, далі ставили фільтр 1770A046 і 1770A260. Фільтр 1770A261 ставилося на всі модифікації 2.0 (2WD і 4WD) з березня по червень 2012 р.

  Аналоги-замінники паливного фільтра: LYNXauto LF-969M # post271634, # post327940, # post327957, # post370655, # post363725, # post336635, # post370671, # post402088, # post413464 Nipparts N1335067 # post269175, # post270272 JS Asakashi FS23001 (йде без фільтра.сеточкі (фільтра грубої очистки палива)! # post268732, # post270421, # post258352, # post270580 при застосуванні даного фільтра при залишку палива близько 12-15 л виникають проблеми з топлівозабором! # post270580 Що б уникнути цієї проблеми, необхідно на фільтр JS Asakashi ставити кріплення фільтра і пружину від оригінального фільтра! # post271592 Jakoparts J1335063 # post258333, # post270657 Masuma MFFM303 # post333383, # post350661, # post352664 CONCORD FL20030 # post270608, # post333350

  Докладний звіт про заміну паливного фільтра # post270431, # post322597, # post413464

 • Весь паливний фільтр можна не змінювати. досить поміняти сітку-фільтр (або фільтр грубої очистки палива) На вході в бензонасос. Перелік кодів сеткіMazda CY01-13-ZE1 Сітка грубої очистки на вході бензонасоса (памперс, окремий артикул поза комплекту) # post333364Krauf 770B244 Сітка грубої очистки на вході бензонасоса (памперс, окремий артикул поза комплекту). ФОТО
 • КОПИЛКА ЗНАНЬ

  • Переробка паливного фільтра під фільтр від ВАЗ # post51398
  • Установка додаткового паливного фільтра # post133011

  Регулятор тиску палива # post370611, # post314072Еслі на холодну машина відмовляє заводитися з першої-другої і навіть з п’ятої спроби, то іноді в цьому винен регулятор тиску палива, який знаходитися в модулі бензонасоса (скидає тиск). Mazda L3M813280 Запобіжний клапан

  Датчик рівня палива. Поплавок рівня топліваДатчік рівня палива. Поплавок рівня палива Тема для обсужденія1718A022 Датчик паливний на корпусі паливного модуля 1718A051 Датчик паливний 1718A041 Датчик рівня палива # post270614

 • При заміні паливного фільтра Mitsubishi Outlander XL зірвали шпильки кріплення фільтра до баку. Треба міняти бак або можна відремонтувати? Чи можна відновити шпильки кріплення паливного фільтра до баку Mitsubishi Outlander XL? # post389458
 • Останній раз внесено зміни Балу; 03.06.2020 в 11:42. Причина: upd_

  Паливний фільтр Mitsubishi Outlander

  В процесі серійного виробництва автомобіля Mitsubishi Outlander інженери відмовилися від комплектації моделі другим паливним фільтром (далі. ТФ), залишивши лише один для грубої очистки палива.

  Таке рішення прийнято у зв’язку з підвищенням стандартів якості палива в країнах ЄС, Азії. На жаль, в СНД, в тому числі РФ, якісний склад пального не завжди відповідає встановленим нормам.

  Тривала експлуатація транспортного засобу без заміни очисного елемента призводить до підвищення витрат пального, зниження динаміки, детонації двигуна на холостих обертах.

  Процес заміни ТФ своїми руками зовсім не складний, але вимагає уважності з боку ремонтника. Не порушуйте регламент ТО, встановлений автовиробником.

  Паливний фільтр на Mitsubishi Outlander: де знаходиться, ціна, оригінали, аналоги, артикули

  Інженери Mitsubishi рекомендують проводити огляд ТФ через 60000 км. Інтервал скоротіть на 20. 30% в тому випадку, якщо автомобіль систематично заправляють пальним неналежної якості.

  Для РФ інтервал в 60 тис. Км не актуальне через забруднення палива, яка в рази перевищує допустимі норми. Автолюбителі практикують передчасне ТО з інтервалом в 35. 40 тис. Км.

  Дострокове проведення технічного огляду не забороняється виробником, навпаки, всіляко вітається.

  Технічні параметри ТФ: зовнішній діаметр 79.5 мм, внутрішній діаметр 65.1 мм, довжина 69.5 мм.

  Серійний номер / артікулЦена в рублях
  KC 510D оригінальний фільтр Від 1800. 2000
  30510 FCS604 Від 1650. 1700
  30-05-507 CS768 Від 1650. 1700
  N1335066 ADC42362 Від 1650. 1700
  WK 728 KL 737 Від 1650. 1700
  WK 12 001 KL 581 Від 1650. 1700
  30528 KC 510D Від 1650. 1700
  30510 F 026 402 086 Від 1650. 1700
  LF-969M KL 581 Від 1650. 1700
  LF-968M KC 510D Від 1650. 1700
  21-00509-SX 30-0L-L11 Від 1650. 1700
  FS23001 30-05-520 Від 1650. 1700
  EFF275D 30-05-507 Від 1650. 1700
  EFF192 PP853 / 1 Від 1650. 1700
  FCS614 PP852 / 3 Від 1650. 1700
  N1335062 N1335066 Від 1650. 1700
  J1335049 FCS614 Від 1650. 1700
  FCS604 F 026 402 086 Від 1650. 1700
  вартість уточніть у менеджера на момент покупки
  READ  Як прибрати іржу з автомобіля

  Самостійна діагностики паливного елемента на автомобілі Mitsubishi Outlander XL (ХЛ)

  Процес діагностики не складний, передбачає проведення наступних дій:

  • Заглушіть двигун, відкрийте капот.
  • Перевірте паливний контур, переконайтеся в відсутність пошкоджень.
  • Перевірте справність запобіжника (8) монтажного блоку, він розташований в салоні машини, під торпедою, зліва від рульової колонки.
  • Помістіть транспортний засіб над оглядовою ямою, перевірте герметичність контуру, виключіть витік палива.

  Якщо зауважень по цілісності магістралі подачі пального немає, тоді приступайте до безпосередньої заміни паливного фільтра.

  причини засмічення

  заміна

  • новий ТФ;
  • ключ. комірець на «10»;
  • ганчір’я для очищення діагностичного люка від пилу і бруду.

  Покрокове керівництво по заміні ТФ своїми руками на Mitsubishi Outlander 3:

  • Розміщуємо транспортний засіб над оглядовою ямою.
  • Вимикаємо запалювання, відкриваємо капот, знімаємо силові клеми з акумуляторної батареї.
  • Відкриваємо задні двері. Піддягаємо фіксатори, витягаємо заднє сидіння.
  • Викручуємо гайки діагностичного люка, від’єднуємо колодки з проводами від модуля бензонасоса.
  • Запускаємо двигун, даємо йому попрацювати на холостих обертах до тих пір, поки не затихне. вимикаємо запалювання.
  • Витягуємо модуль бензонасоса з порожнини паливного бака.
  • Встановлюємо новий очисний елемент.

  Заміна паливного фільтра завершена, подальша профілактика через 55. 60 тис. Км. У разі виникнення складнощів з ремонтом зверніться за допомогою до фахівців сертифікованих СТО.

  Забір палива з бака

  Паливний модуль знаходиться всередині бака. Він кріпиться за допомогою притискної шайби, яка фіксується зграями на шпильках. Насос Mitsubishi Outlander виконаний роторного типу і здійснює безпосередньо паркан і нагнітання пального. Його привід являє собою двигун постійного струму, який включається по команді електронного блоку управління через реле. Два дроти. плюс і мінус з’єднуються з ним через роз’єм. З протилежного боку цих проводів також є роз’єм для підключення їх до верхньої частини (основи).

  ремонт

  Уникнути ремонту можна, якщо вчасно проводити технічне обслуговування. Один раз в 120 000 км потрібно міняти фільтри.

  Ознаками несправності паливного насоса можуть бути:

  • Зниження потужності Mitsubishi Outlander;
  • Сторонній шум в області насоса;
  • Автомобіль не заводиться.

  Перш ніж зняти паливний насос, потрібно скинути тиск і злити пальне з напірної магістралі. Дістатися до вузла можна, знявши заднє сидіння, прибравши шумоізоляцію і утеплювач.

  Є й інший варіант. зняти повністю бак. Спочатку від’єднується шланг і колодка з проводами, потім відкручуються гайки і забирається притискна шайба. Виймати модуль треба обережно, щоб не пошкодити поплавок. Запам’ятайте, в якому становищі паливний модуль був встановлений, щоб нічого не переплутати.

  • фільтри;
  • насос;
  • Датчик рівня;
  • Клапан регулятор тиску;
  • ущільнювачі.

  Після проведених операцій виробляють установку в порядку, зворотному зняттю.

  очищення

  Проводиться фільтрами грубої і тонкої очистки. Для грубої фільтрації на Mitsubishi Outlander встановлена ​​сітчаста подушка. Тонке очищення реалізована за допомогою набагато більшого за обсягом фільтра, виконаного у формі склянки.

  Ознаки засмічення фільтра

  Заміна фільтра палива Outlander

  Ознаками того, що деталі потрібна заміна, є:

  • нерівномірна робота двигуна і падіння його тягових характеристик (іноді мотор просто неможливо завести);
  • погіршення розгінної динаміки автомобіля, ривки при русі;
  • підвищення витрати палива;
  • галаслива робота паливного насоса.

  Від появи цих симптомів до серйозних поломок. один крок. Не варто чекати цього. Заміна паливного фільтра Outlander XL повинна проводитися регулярно і своєчасно.

  Замена топливного фильтра на Митсубиси Аутлендер 2016.

  Обслуговування бензинових моделей

  У автомобілів, оснащених бензиновими двигунами (див. Mitsubishi Outlander двигуни), фільтруючий елемент знаходиться в баку, і об’єднаний в один вузол з бензонасосом і датчиком рівня палива. Для його зняття в певній послідовності виконуються такі операції.

  Дійте обережно і заздалегідь запасіться балончиком з «рідким ключем». він допоможе зняти закислі кріплення.

  Для заміни власне фільтра доведеться виконати деяку роботу.

  • Повністю розібрати витягнутий з бака вузол. Це не повинно стати проблемою. Роз’єми електропроводки легко виходять з гнізд, пластикові деталі фіксуються простими клямками, а шланги. затискними хомутами, зняти які можна за допомогою звичайних щипців. Запірний кільце, яке утримує фільтр грубої очистки, так званий «чайний пакетик», поддевается викруткою. Складність робіт. на рівні дитячого конструктора. Головне, діяти акуратно.
  • Провести збірку вузла, використовуючи набір придбаних запчастин. Комплект, випущений сумлінним виробником, містить всі необхідні деталі. Вони з’єднуються з занурювальним бензонасосом і датчиком рівня палива на пластиковому шасі. Деякі фірми поставляють і шасі теж. Якщо чогось не вистачає, допустимо встановити частину старих компонентів. Навіть «чайний пакетик», після промивання, можна використовувати повторно. Лише фільтр тонкого очищення і ущільнення однозначно слід замінити.

  Зібрану колбу опускаємо на місце, в бак. Монтаж деталей виробляємо в зворотному порядку. Будьте уважні! Роботи проводяться на баку, наповненому легко займистих паливом і відкритого вогню поблизу бути не повинно. Перенесення рекомендується оснастити лампою холодного світла.

  Корпус фільтра може бути і нерозбірним, тоді доведеться міняти його цілком.

  Підтримку необхідного тиску

  Верхня частина модуля Mitsubishi Outlander має тільки один штуцер. нагнітає. Зворотний потік палива йде через клапан, встановлений на самому модулі. Цей клапан забезпечений калиброванной пружиною. Коли тиск перевищує номінальне, він відкривається, і паливо зливається в бак.

  Інформація про рівень палива

  Вимірювання рівня пального реалізовано на реостатному датчику. Електричний опір змінюється завдяки переміщенню поплавця і пов’язаного з ним повзунка. Датчик з’єднаний з підставою двома проводами. Саме основа має один штуцер і роз’єм для підключення чотирьох проводів (два від електродвигуна і від датчика).

  Паливний насос в упаковці Mitsubishi Outlander

  Чистка та заміна деталей паливного модуля (насоса) Mitsubishi Outlander 2003. 2008

  Грамотна заміна паливного фільтра на Mitsubishi Outlander XL під силу кожному власнику автомобіля. Низька якість палива помітно скорочує термін служби цього компонента з заявлених виробником 80. 100 тис. Км пробігу до 40. 50 тис. Км.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS